De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Eurocup - Groep C - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Eurocup - Groep C - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 
  • Basket Brescia Leonessa
  • Darussafaka Istanbul
  • Joventut Badalona
  • KK Cedevita Olimpija
  • Nanterre 92
  • Unics Kazan

Home

Gedetailleerde uitslagen

Groep C

2 Oktober 2019 - 18 December 2019

Uitslagen

2 Oktober 2019
19h30KK Cedevita Olimpija (SLO)KK Cedevita Olimpija73 - 79Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
20h30Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa84 - 75Unics KazanUnics Kazan (RUS)
20h45Nanterre 92 (FRA)Nanterre 9285 - 78Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)
8 Oktober 2019
19h15Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul72 - 65Nanterre 92Nanterre 92 (FRA)
20h45Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona81 - 68Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
9 Oktober 2019
18h00Unics Kazan (RUS)Unics Kazan80 - 67KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (SLO)
16 Oktober 2019
20h15Nanterre 92 (FRA)Nanterre 92 - Unics KazanUnics Kazan (RUS)
20h45Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (SLO)
20h45Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
22 Oktober 2019
20h30Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
23 Oktober 2019
18h30Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)
19h30KK Cedevita Olimpija (SLO)KK Cedevita Olimpija - Nanterre 92Nanterre 92 (FRA)
29 Oktober 2019
19h15Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul - Unics KazanUnics Kazan (RUS)
21h45Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (SLO)
30 Oktober 2019
21h00Nanterre 92 (FRA)Nanterre 92 - Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
6 November 2019
17h30Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
18h15Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (SLO)
20h45Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona - Nanterre 92Nanterre 92 (FRA)
12 November 2019
20h00Nanterre 92 (FRA)Nanterre 92 - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
20h30Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa - Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)
13 November 2019
20h00KK Cedevita Olimpija (SLO)KK Cedevita Olimpija - Unics KazanUnics Kazan (RUS)
19 November 2019
19h30KK Cedevita Olimpija (SLO)KK Cedevita Olimpija - Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
20 November 2019
17h30Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Nanterre 92Nanterre 92 (FRA)
18h15Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul - Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)
10 December 2019
18h15Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul - Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
11 December 2019
20h00Nanterre 92 (FRA)Nanterre 92 - KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (SLO)
20h45Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona - Unics KazanUnics Kazan (RUS)
18 December 2019
17h30Unics Kazan (RUS)Unics Kazan - Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
19h30KK Cedevita Olimpija (SLO)KK Cedevita Olimpija - Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)
20h30Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa - Nanterre 92Nanterre 92 (FRA)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Darussafaka Istanbul (TUR)4220151138+13
2Joventut Badalona (ESP)3211159153+6
3Unics Kazan (RUS)3211155151+4
4Nanterre 92 (FRA)32111501500
5Basket Brescia Leonessa (ITA)3211152156-4
6KK Cedevita Olimpija (SLO)2202140159-19

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden