2 Oktober 2019 |
19h30 | Cedevita Olimpija Ljubljana (SLO) | 73 - 79 (24-12, 11-27, 24-24, 14-16) | Darüssafaka Istanbul (TUR) |
20h30 | Basket Brescia Leonessa (ITA) | 84 - 75 (22-10, 21-19, 18-21, 23-25) | Unics Kazan (RUS) |
20h45 | Nanterre 92 (FRA) | 85 - 78 (20-19, 25-20, 20-12, 20-27) | Joventut Badalona (ESP) |
8 Oktober 2019 |
19h15 | Darüssafaka Istanbul (TUR) | 72 - 65 (23-13, 19-21, 17-13, 13-18) | Nanterre 92 (FRA) |
20h45 | Joventut Badalona (ESP) | 81 - 68 (17-14, 18-22, 23-17, 23-15) | Basket Brescia Leonessa (ITA) |
9 Oktober 2019 |
18h00 | Unics Kazan (RUS) | 80 - 67 (12-15, 26-20, 17-25, 25-7) | Cedevita Olimpija Ljubljana (SLO) |
16 Oktober 2019 |
20h45 | Nanterre 92 (FRA) | 92 - 94 (27-20, 17-24, 26-25, 22-25) | Unics Kazan (RUS) |
20h45 | Joventut Badalona (ESP) | 85 - 82 (19-22, 17-16, 24-23, 25-21) | Darüssafaka Istanbul (TUR) |
20h45 | Basket Brescia Leonessa (ITA) | 78 - 71 (19-27, 20-19, 16-11, 23-14) | Cedevita Olimpija Ljubljana (SLO) |
23 Oktober 2019 |
18h30 | Unics Kazan (RUS) | 86 - 74 (26-21, 23-12, 21-20, 16-21) | Joventut Badalona (ESP) |
20h30 | Cedevita Olimpija Ljubljana (SLO) | 87 - 93 (21-28, 23-24, 23-19, 20-22) | Nanterre 92 (FRA) |
20h30 | Basket Brescia Leonessa (ITA) | 35 - 61 (5-14, 15-14, 6-16, 9-17) | Darüssafaka Istanbul (TUR) |
29 Oktober 2019 |
20h00 | Nanterre 92 (FRA) | 65 - 73 (19-18, 16-17, 14-15, 16-23) | Basket Brescia Leonessa (ITA) |
20h45 | Joventut Badalona (ESP) | 101 - 81 (28-19, 33-22, 20-21, 20-19) | Cedevita Olimpija Ljubljana (SLO) |
30 Oktober 2019 |
18h15 | Darüssafaka Istanbul (TUR) | 77 - 79 (21-26, 18-11, 21-25, 17-17) | Unics Kazan (RUS) |
6 November 2019 |
17h30 | Unics Kazan (RUS) | 77 - 63 (20-19, 17-15, 22-17, 18-12) | Basket Brescia Leonessa (ITA) |
18h15 | Darüssafaka Istanbul (TUR) | 72 - 76 (25-19, 14-27, 21-17, 12-13) | Cedevita Olimpija Ljubljana (SLO) |
20h45 | Joventut Badalona (ESP) | 79 - 77 (16-24, 18-12, 25-28, 20-13) | Nanterre 92 (FRA) |
12 November 2019 |
20h45 | Nanterre 92 (FRA) | 68 - 82 (17-25, 20-20, 20-12, 11-25) | Darüssafaka Istanbul (TUR) |
13 November 2019 |
18h30 | Cedevita Olimpija Ljubljana (SLO) | 81 - 76 (24-18, 17-13, 22-20, 18-25) | Unics Kazan (RUS) |
20h45 | Basket Brescia Leonessa (ITA) | 87 - 83 (22-24, 30-19, 19-12, 16-28) | Joventut Badalona (ESP) |
19 November 2019 |
18h30 | Cedevita Olimpija Ljubljana (SLO) | 73 - 62 (19-20, 19-6, 13-17, 22-19) | Basket Brescia Leonessa (ITA) |
20 November 2019 |
17h30 | Unics Kazan (RUS) | 72 - 79 (24-13, 12-29, 19-22, 17-15) | Nanterre 92 (FRA) |
18h15 | Darüssafaka Istanbul (TUR) | 92 - 86 | Joventut Badalona (ESP) |
10 December 2019 |
18h15 | Darüssafaka Istanbul (TUR) | 61 - 70 | Basket Brescia Leonessa (ITA) |
11 December 2019 |
20h45 | Nanterre 92 (FRA) | 90 - 87 | Cedevita Olimpija Ljubljana (SLO) |
20h45 | Joventut Badalona (ESP) | 90 - 73 | Unics Kazan (RUS) |
17 December 2019 |
21h00 | Basket Brescia Leonessa (ITA) | 85 - 78 | Nanterre 92 (FRA) |
18 December 2019 |
17h30 | Unics Kazan (RUS) | 71 - 68 | Darüssafaka Istanbul (TUR) |
18h30 | Cedevita Olimpija Ljubljana (SLO) | 103 - 81 | Joventut Badalona (ESP) |