De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Eurocup - Groep C - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Basketbal - Eurocup - Groep C - 2019/2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

 
  • Basket Brescia Leonessa
  • Darussafaka Istanbul
  • Joventut Badalona
  • KK Cedevita Olimpija
  • Nanterre 92
  • Unics Kazan

Home

Gedetailleerde uitslagen

Groep C

2 Oktober 2019 - 18 December 2019

Uitslagen

2 Oktober 2019
19h30KK Cedevita Olimpija (SLO)KK Cedevita Olimpija73 - 79
(24-12, 11-27, 24-24, 14-16)
Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
20h30Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa84 - 75
(22-10, 21-19, 18-21, 23-25)
Unics KazanUnics Kazan (RUS)
20h45Nanterre 92 (FRA)Nanterre 9285 - 78
(20-19, 25-20, 20-12, 20-27)
Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)
8 Oktober 2019
19h15Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul72 - 65
(23-13, 19-21, 17-13, 13-18)
Nanterre 92Nanterre 92 (FRA)
20h45Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona81 - 68
(17-14, 18-22, 23-17, 23-15)
Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
9 Oktober 2019
18h00Unics Kazan (RUS)Unics Kazan80 - 67
(12-15, 26-20, 17-25, 25-7)
KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (SLO)
16 Oktober 2019
20h45Nanterre 92 (FRA)Nanterre 9292 - 94
(27-20, 17-24, 26-25, 22-25)
Unics KazanUnics Kazan (RUS)
20h45Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona85 - 82
(19-22, 17-16, 24-23, 25-21)
Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
20h45Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa78 - 71
(19-27, 20-19, 16-11, 23-14)
KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (SLO)
23 Oktober 2019
18h30Unics Kazan (RUS)Unics Kazan86 - 74
(26-21, 23-12, 21-20, 16-21)
Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)
20h30KK Cedevita Olimpija (SLO)KK Cedevita Olimpija87 - 93
(21-28, 23-24, 23-19, 20-22)
Nanterre 92Nanterre 92 (FRA)
20h30Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa35 - 61
(5-14, 15-14, 6-16, 9-17)
Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
29 Oktober 2019
20h00Nanterre 92 (FRA)Nanterre 9265 - 73
(19-18, 16-17, 14-15, 16-23)
Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
20h45Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona101 - 81
(28-19, 33-22, 20-21, 20-19)
KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (SLO)
30 Oktober 2019
18h15Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul77 - 79
(21-26, 18-11, 21-25, 17-17)
Unics KazanUnics Kazan (RUS)
6 November 2019
17h30Unics Kazan (RUS)Unics Kazan77 - 63
(20-19, 17-15, 22-17, 18-12)
Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
18h15Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul72 - 76
(25-19, 14-27, 21-17, 12-13)
KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (SLO)
20h45Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona79 - 77
(16-24, 18-12, 25-28, 20-13)
Nanterre 92Nanterre 92 (FRA)
12 November 2019
20h45Nanterre 92 (FRA)Nanterre 9268 - 82
(17-25, 20-20, 20-12, 11-25)
Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
13 November 2019
18h30KK Cedevita Olimpija (SLO)KK Cedevita Olimpija81 - 76
(24-18, 17-13, 22-20, 18-25)
Unics KazanUnics Kazan (RUS)
20h45Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa87 - 83
(22-24, 30-19, 19-12, 16-28)
Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)
19 November 2019
18h30KK Cedevita Olimpija (SLO)KK Cedevita Olimpija73 - 62
(19-20, 19-6, 13-17, 22-19)
Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
20 November 2019
17h30Unics Kazan (RUS)Unics Kazan72 - 79
(24-13, 12-29, 19-22, 17-15)
Nanterre 92Nanterre 92 (FRA)
18h15Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul92 - 86Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)
10 December 2019
18h15Darussafaka Istanbul (TUR)Darussafaka Istanbul61 - 70Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
11 December 2019
20h45Nanterre 92 (FRA)Nanterre 9290 - 87KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (SLO)
20h45Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona90 - 73Unics KazanUnics Kazan (RUS)
17 December 2019
21h00Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa85 - 78Nanterre 92Nanterre 92 (FRA)
18 December 2019
17h30Unics Kazan (RUS)Unics Kazan71 - 68Darussafaka IstanbulDarussafaka Istanbul (TUR)
18h30KK Cedevita Olimpija (SLO)KK Cedevita Olimpija103 - 81Joventut BadalonaJoventut Badalona (ESP)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Unics Kazan (RUS)161064783775+8
2Basket Brescia Leonessa (ITA)161064705725-20
3Darussafaka Istanbul (TUR)151055746708+38
4Joventut Badalona (ESP)151055838834+4
5KK Cedevita Olimpija (SLO)141046799812-13
6Nanterre 92 (FRA)141046792809-17

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden