De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - Eurocup - 2022/2023 - Home

Basketbal - Eurocup - 2022/2023 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Aquila Basket Trento
  • Basket Brescia Leonessa
  • Buducnost Podgorica
  • Bursaspor
  • CB Gran Canaria
  • Hamburg Towers
  • Hapoel Tel Aviv
  • JL Bourg Basket
  • Joventut Badalona
  • KK Cedevita Olimpija
  • Lietkabelis Panevezys
  • London Lions
  • Paris Basketball
  • Promitheas Patras BC
  • Ratiopharm Ulm
  • Reyer Venezia Mestre
  • SC Prometey Kamianske
  • Slask Wroclaw
  • Türk Telekom Ankara
  • U-BT Cluj Napoca

Home

Eurocup 2022/2023 - Home

Groep A (11/10/2022 - 29/03/2023)

Klassering

PloegPunGWWVDVDTDS
1JL Bourg Basket (FRA)11651489469+20
2Joventut Badalona (ESP)10642482438+44
3Bursaspor (TUR)10642516485+31
4Reyer Venezia Mestre (ITA)10642468439+29
5Lietkabelis Panevezys (LTU)9633488500-12
6SC Prometey Kamianske (UKR)9633518536-18
7Ratiopharm Ulm (GER)9633497517-20
8Basket Brescia Leonessa (ITA)8624480482-2
9U-BT Cluj Napoca (ROU)8624514519-5
10KK Cedevita Olimpija (SLO)6606482549-67

Laatste wedstrijden

29 November 2022
20h15Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona80 - 85
(24-19, 24-26, 18-20, 14-20)
JL Bourg BasketJL Bourg Basket (FRA)
20h30Basket Brescia Leonessa (ITA)Basket Brescia Leonessa60 - 80
(13-21, 11-25, 14-18, 22-16)
Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA)
30 November 2022
18h00Bursaspor (TUR)Bursaspor95 - 80
(24-19, 18-23, 25-13, 28-25)
U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (ROU)
18h00Lietkabelis Panevezys (LTU)Lietkabelis Panevezys104 - 98
(34-27, 26-17, 22-25, 22-29)
KK Cedevita OlimpijaKK Cedevita Olimpija (SLO)
18h00SC Prometey Kamianske (UKR)SC Prometey Kamianske105 - 106
(22-27, 21-26, 28-33, 34-20)
Ratiopharm UlmRatiopharm Ulm (GER)

Volgende wedstrijden

28 Maart 2023
19h00Bursaspor (TUR)Bursaspor - Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa (ITA)
19h00KK Cedevita Olimpija (SLO)KK Cedevita Olimpija - JL Bourg BasketJL Bourg Basket (FRA)
29 Maart 2023
18h00SC Prometey Kamianske (UKR)SC Prometey Kamianske - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (ITA)
19h00Ratiopharm Ulm (GER)Ratiopharm Ulm - U-BT Cluj NapocaU-BT Cluj Napoca (ROU)
20h00Joventut Badalona (ESP)Joventut Badalona - Lietkabelis PanevezysLietkabelis Panevezys (LTU)

Detail van de uitslagen


Groep B (11/10/2022 - 29/03/2023)

Stand

PloegPunGWWVDVDTDS
1Türk Telekom Ankara (TUR)11651506470+36
2Buducnost Podgorica (MNE)10642490437+53
3CB Gran Canaria (ESP)10642507482+25
4Promitheas Patras BC (GRE)10642511504+7
5Paris Basketball (FRA)10642510508+2
6Hapoel Tel Aviv (ISR)9633493452+41
7London Lions (GBR)9633486480+6
8Hamburg Towers (GER)8624479508-29
9Aquila Basket Trento (ITA)7615441504-63
10Slask Wroclaw (POL)6606449527-78

Laatste wedstrijden

29 November 2022
18h30Promitheas Patras BC (GRE)Promitheas Patras BC83 - 98
(17-27, 19-17, 27-25, 20-29)
Türk Telekom AnkaraTürk Telekom Ankara (TUR)
19h00Hapoel Tel Aviv (ISR)Hapoel Tel Aviv64 - 70
(14-26, 18-14, 19-15, 13-15)
Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
30 November 2022
20h00Aquila Basket Trento (ITA)Aquila Basket Trento75 - 72
(19-22, 15-16, 19-17, 22-17)
CB Gran CanariaCB Gran Canaria (ESP)
20h30Paris Basketball (FRA)Paris Basketball87 - 84
(12-22, 21-21, 34-15, 20-26)
Hamburg TowersHamburg Towers (GER)
20h30London Lions (GBR)London Lions97 - 80
(25-18, 23-27, 20-18, 29-17)
Slask WroclawSlask Wroclaw (POL)

Volgende wedstrijden

28 Maart 2023
19h00Hapoel Tel Aviv (ISR)Hapoel Tel Aviv - Promitheas Patras BCPromitheas Patras BC (GRE)
20h00Türk Telekom Ankara (TUR)Türk Telekom Ankara - Buducnost PodgoricaBuducnost Podgorica (MNE)
29 Maart 2023
19h30Aquila Basket Trento (ITA)Aquila Basket Trento - Slask WroclawSlask Wroclaw (POL)
20h30Paris Basketball (FRA)Paris Basketball - London LionsLondon Lions (GBR)
20h45CB Gran Canaria (ESP)CB Gran Canaria - Hamburg TowersHamburg Towers (GER)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (19/04/2023 - 11/05/2023)



Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Statistieken

  • Algemene statistieken
    • Aantal evenementen : 3
    • Aantal speeldagen : 40
    • Wedstrijden : 60
    • Thuiszeges : 32 (53 %)
    • Overwinningen uit : 28 (47 %)
    • Beste speeldag qua doelpunten : 3de (1713 points)
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 163.43
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten thuis : 82.07
    • Gemiddeld aantal gescoorde punten uit : 81.37
    • Totaal aantal punten : 9806
    • Gemiddeld aantal punten per wedstrijd : 245.15
  • Meerdere statistieken

    Zeges
    1JL Bourg Basket (FRA)5
    2Türk Telekom Ankara (.5
    3Buducnost Podgorica (MNE)4
    4Bursaspor (TUR)4
    5CB Gran Canaria (ESP)4
    6Joventut Badalona (ESP)4
    Nederlagen
    1KK Cedevita Olimpija (SLO)6
    2Slask Wroclaw (POL)6
    3Aquila Basket Trento (ITA)5
    4Basket Brescia Leonessa (I.4
    5Hamburg Towers (GER)4
    6U-BT Cluj Napoca (ROU)4

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden