De site voor alle sporten

Menu
Reyer Venezia Mestre

Basketbal - Reyer Venezia Mestre

ItaliëItalië - Venice- Opgericht 1872

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Reyer Venezia Mestre - Uitslagen

Italië - Lega Basket Serie A - Regulier Seizoen - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
13de4523385373+12
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
2de4220154119+35
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
15de0303231254-23
26 September 2019 - 20h30
Speeldag 1
Reyer Venezia Mestre (7)Reyer Venezia Mestre78 - 73TriesteTrieste (10)
29 September 2019 - 18h30
Speeldag 2
Fortitudo Bologna (5)Fortitudo Bologna89 - 82Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (11)
6 Oktober 2019 - 21h00
Speeldag 3
Virtus Bologna (2)Virtus Bologna75 - 70Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (12)
13 Oktober 2019 - 17h00
Speeldag 4
Reyer Venezia Mestre (8)Reyer Venezia Mestre76 - 46CantùCantù (14)
19 Oktober 2019 - 20h45
Speeldag 5
Universo Treviso (12)Universo Treviso90 - 79Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (13)
27 Oktober 2019 - 18h15
Speeldag 6
Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre - Vanoli CremonaVanoli Cremona
3 November 2019 - 18h15
Speeldag 7
NB BrindisiNB Brindisi - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre
10 November 2019 - 18h15
Speeldag 8
Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre - Dinamo SassariDinamo Sassari
17 November 2019 - 18h15
Speeldag 9
VareseVarese - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre
24 November 2019 - 18h15
Speeldag 10
Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre - Aquila Basket TrentoAquila Basket Trento
1 December 2019 - 18h15
Speeldag 11
Pistoia 2000Pistoia 2000 - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre
15 December 2019 - 18h15
Speeldag 13
Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre - EA7 Emporio Armani MilanoEA7 Emporio Armani Milano
22 December 2019 - 18h15
Speeldag 14
Pallacanestro ReggianaPallacanestro Reggiana - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre
26 December 2019 - 18h15
Speeldag 15
Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre - Virtus RomaVirtus Roma
29 December 2019 - 18h15
Speeldag 16
Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre - PesaroPesaro
5 Januari 2020 - 18h15
Speeldag 17
Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre
12 Januari 2020 - 18h15
Speeldag 18
TriesteTrieste - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre
19 Januari 2020 - 18h15
Speeldag 19
Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre - Fortitudo BolognaFortitudo Bologna
26 Januari 2020 - 18h15
Speeldag 20
Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre - Virtus BolognaVirtus Bologna
2 Februari 2020 - 18h15
Speeldag 21
CantùCantù - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre
9 Februari 2020 - 18h15
Speeldag 22
Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre - Universo TrevisoUniverso Treviso
1 Maart 2020 - 18h15
Speeldag 23
Vanoli CremonaVanoli Cremona - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre
8 Maart 2020 - 18h15
Speeldag 24
Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre - NB BrindisiNB Brindisi
11 Maart 2020 - 20h30
Speeldag 25
Dinamo SassariDinamo Sassari - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre
15 Maart 2020 - 18h15
Speeldag 26
Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre - VareseVarese
22 Maart 2020 - 18h15
Speeldag 27
Aquila Basket TrentoAquila Basket Trento - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre
29 Maart 2020 - 18h15
Speeldag 28
Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre - Pistoia 2000Pistoia 2000
11 April 2020 - 18h15
Speeldag 30
EA7 Emporio Armani MilanoEA7 Emporio Armani Milano - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre
13 April 2020 - 18h15
Speeldag 31
Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre - Pallacanestro ReggianaPallacanestro Reggiana
17 April 2020 - 18h15
Speeldag 32
Virtus RomaVirtus Roma - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre
19 April 2020 - 18h15
Speeldag 33
PesaroPesaro - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre
26 April 2020 - 18h15
Speeldag 34
Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre - Basket Brescia LeonessaBasket Brescia Leonessa

Eurocup - Groep B - 2019/2020

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
3de6422295293+2
1 Oktober 2019 - 20h00
Groep B
Reyer Venezia Mestre (3)Reyer Venezia Mestre63 - 66Partizan BeogradPartizan Beograd (SRB) (1)
9 Oktober 2019 - 19h00
Groep B
Lokomotiv Kuban Krasnodar (RUS) (2)Lokomotiv Kuban Krasnodar77 - 63Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (3)
15 Oktober 2019 - 20h00
Groep B
Reyer Venezia Mestre (3)Reyer Venezia Mestre76 - 65Tofas BursaTofas Bursa (TUR) (4)
22 Oktober 2019 - 20h30
Groep B
Reyer Venezia Mestre (3)Reyer Venezia Mestre93 - 85Limoges CSPLimoges CSP (FRA) (5)
29 Oktober 2019 - 19h00
Groep B
Lietuvos Rytas Vilnius (LTU) (6)Lietuvos Rytas Vilnius - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (3)
5 November 2019 - 20h00
Groep B
Partizan Beograd (SRB) (1)Partizan Beograd - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (3)
13 November 2019 - 20h00
Groep B
Reyer Venezia Mestre (3)Reyer Venezia Mestre - Lokomotiv Kuban KrasnodarLokomotiv Kuban Krasnodar (RUS) (2)
20 November 2019 - 18h00
Groep B
Tofas Bursa (TUR) (4)Tofas Bursa - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (3)
10 December 2019 - 20h00
Groep B
Limoges CSP (FRA) (5)Limoges CSP - Reyer Venezia MestreReyer Venezia Mestre (3)
18 December 2019 - 20h00
Groep B
Reyer Venezia Mestre (3)Reyer Venezia Mestre - Lietuvos Rytas VilniusLietuvos Rytas Vilnius (LTU) (6)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden