De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Romandië - 2004 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Romandië - 2004 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2004

Ronde van Romandië 2004

ZwitserlandZwitserland - 27 April 2004 - 2 Mei 2004


Algemeen klassement - 2 Mei 2004


1USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systems15.45.44
2SUIFabian Jeker (SUI)Saunier Duval - Prodir1.43
3ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir2.18
4SLOTadej Valjavec (SLO)Phonak Hearing Systems2.19
5ITADario David Cioni (ITA)Fassa Bortolo2.33
6SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems2.39
7ITAIvan Basso (ITA)Team CSC3.31
8ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Illes Balears - Banesto4.32
9AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux5.08
10SUISteve Zampieri (SUI)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie5.53
11AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner6.00
12ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Fondital7.38
13POLSylvester Szmyd (POL)Team Saeco8.27
14GERJörg Jaksche (GER)Team CSC9.00
15BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet - Colnago10.17
16DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC10.47
17FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeux10.57
18USAThomas Danielson (USA)Fassa Bortolo12.16
19ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadi12.52
20SUIDavid Loosli (SUI)Team Saeco13.06
21ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi13.54
22ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Illes Balears - Banesto14.56
23COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf15.02
24ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Phonak Hearing Systems16.58
25UKRVolodimyr Duma (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
26UKRDenys Kostyuk (UKR)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf18.25
27SLOGorazd Stangelj (SLO)Team Saeco19.09
28ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi19.17
29ITAStefano Garzelli (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie20.00
30SUISven Montgomery (SUI)Gerolsteiner20.41
31ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC21.53
32SUIOliver Zaugg (SUI)Saunier Duval - Prodir21.57
33SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems22.55
34ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi23.43
35FRAJohn Gadret (FRA)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf24.13
36SUIRoger Beuchat (SUI)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie25.42
37FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyance25.47
38SUIRubens Bertogliati (SUI)Saunier Duval - Prodir26.48
39ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Fondital26.55
40FRALudovic Martin (FRA)R.a.g.t. Semences28.13
41ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSC29.00
42AUTPeter Luttenberger (AUT)Team CSC30.25
43LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Team Saeco30.51
44UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo31.47
45GERRonny Scholz (GER)Gerolsteiner31.50
46ITAMarco Milesi (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie32.50
47ITAWladimir Belli (ITA)Lampre - Fondital33.23
48ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Fassa Bortolo34.08
49ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodir34.26
50UKRVolodymyr Bileka (UKR)Landbouwkrediet - Colnago36.09
51ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Illes Balears - Banesto36.15
52SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systems36.54
53FRANicolas Vogondy (FRA)La Française des Jeux41.10
54ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyance41.24
55UKRSergey Adveyev (UKR)Landbouwkrediet - Colnago44.02
56UKRRuslan Gryschenko (UKR)Landbouwkrediet - Colnago44.19
57SWEGustav Erik Larsson (SWE)Fassa Bortolo46.28
58ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi47.21
59CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Fondital47.54
60UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance48.43
61BELGeert Verheyen (BEL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf50.21
62SUIPierre Bourquenoud (SUI)R.a.g.t. Semences51.31
63UKROleksandr Kvachuk (UKR)Lampre - Fondital52.36
64ESPAndoni Aranaga Azkune (ESP)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf53.07
65FRAChristophe Laurent (FRA)R.a.g.t. Semences54.31
66ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Illes Balears - Banesto56.18
67FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R Prévoyance56.24
68GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteiner57.07
69FRAEddy Seigneur (FRA)R.a.g.t. Semences57.43
70FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux58.00
71SUIPatrick Calcagni (SUI)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie58.30
72ITAManuel Quinziato (ITA)Lampre - Fondital58.38
73ITAMauro Facci (ITA)Fassa Bortolo58.50
74FRAChristophe Rinero (FRA)R.a.g.t. Semences59.17
75FRAMickaël Buffaz (FRA)R.a.g.t. Semenceszt
76AUTAndreas Matzbacher (AUT)Team Saeco59.30
77GERRobert Förster (GER)Gerolsteiner59.46
78ITARoberto Sgambelluri (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie59.47
79FRAJérôme Bernard (FRA)R.a.g.t. Semences59.54
80FRAFabien Sanchez (FRA)La Française des Jeux1.01.08
81FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux1.04.39
82GERUwe Hardter (GER)Gerolsteiner1.10.56
83ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyance1.13.56
84GERSteffen Radochla (GER)Illes Balears - Banesto1.16.32
85AUSMatthew Wilson (AUS)La Française des Jeux1.19.03
86FRAChristophe Oriol (FRA)AG2R Prévoyance50

Proloog - Genève, 3.4 km - 27 April 2004Individuele Tijdrit


1AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux4.24.40
2GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteiner3.14
3SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systems6.98
4SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems7.45
5USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systems8.58
6ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Illes Balears - Banesto9.21
7SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems9.40
8FRAFabien Sanchez (FRA)La Française des Jeux11.34
9SUIAlex Zülle (SUI)Phonak Hearing Systems11.75
10FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux12.18
11ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodir13.19
12ITAIvan Basso (ITA)Team CSC13.20
13ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Illes Balears - Banesto13.56
14ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Fondital13.86
15LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC14.37
16ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadi14.38
17AUTGerrit Glomser (AUT)Team Saeco14.46
18FRALudovic Martin (FRA)R.a.g.t. Semences14.53
19ESPAndoni Aranaga Azkune (ESP)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf14.62
20ITAMarco Milesi (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie14.64
21ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC14.65
22SLOGorazd Stangelj (SLO)Team Saeco14.71
23SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systems14.87
24SUIFabian Jeker (SUI)Saunier Duval - Prodir14.90
25ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Illes Balears - Banesto14.97
26ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolo15.03
27ITAMarco Zanotti (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
27COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf15.16
29UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance15.27
30ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi15.31
31GERJörg Jaksche (GER)Team CSC15.57
32UKRDenys Kostyuk (UKR)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf15.62
33DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSC15.73
34GERVolker Ordowski (GER)Gerolsteiner15.86
35ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Illes Balears - Banesto15.88

Etappe 1 - Yverdon-les-Bains - Yverdon-les-Bains, 172.5 km - 28 April 2004Sprint


1CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Fondital4.15.12 (41.19 km/h)
2ITAMarco Zanotti (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
3BRALuciano André Pagliarini Mendonca (BRA)Lampre - Fonditalzt
4ITAMassimo Strazzer (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
5ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
6ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Illes Balears - Banestozt
7AUTGerrit Glomser (AUT)Team Saecozt
8UKRMaxim Rudenko (UKR)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorfzt
9SUIPatrick Calcagni (SUI)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
10UKRDenys Kostyuk (UKR)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorfzt
11AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeuxzt
12GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteinerzt
13FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R Prévoyancezt
14ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
15COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorfzt
16GERSteffen Radochla (GER)Illes Balears - Banestozt
17UKRRuslan Gryschenko (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
18UKRVolodimyr Duma (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
19ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Illes Balears - Banestozt
20ITAMarco Milesi (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
21ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
23ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
24ESPJoseba Albizu Lisazo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Illes Balears - Banestozt
26SUIOliver Zaugg (SUI)Saunier Duval - Prodirzt
27BELGeert Verheyen (BEL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorfzt
28USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systemszt
29ITADario David Cioni (ITA)Fassa Bortolozt
30SLOGorazd Stangelj (SLO)Team Saecozt
31BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet - Colnagozt
32ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Fonditalzt
33BELJohan Verstrepen (BEL)Landbouwkrediet - Colnagozt
34SUISven Montgomery (SUI)Gerolsteinerzt
35AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt

Etappe 2 - Romont - Romont, 156 km - 29 April 2004Medium berg


1ITAStefano Garzelli (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie3.46.01
2ITAIvan Basso (ITA)Team CSCzt
3AUTGerrit Glomser (AUT)Team Saecozt
4ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
6ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
7AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeuxzt
8USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systemszt
9ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Illes Balears - Banestozt
10SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
11SUIFabian Jeker (SUI)Saunier Duval - Prodirzt
12BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet - Colnagozt
13DENNicki Sørensen (DEN)Team CSCzt
14AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
15SUIAlex Zülle (SUI)Phonak Hearing Systemszt
16ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17GERJörg Jaksche (GER)Team CSCzt
18ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC0.07
19SLOTadej Valjavec (SLO)Phonak Hearing Systemszt
20ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Illes Balears - Banestozt
21SUISteve Zampieri (SUI)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
22FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeuxzt
23ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
24POLSylvester Szmyd (POL)Team Saecozt
25LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Team Saecozt
26ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Fondital0.16
27ITADario David Cioni (ITA)Fassa Bortolo0.20
28UKRDenys Kostyuk (UKR)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf2.06
29COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf2.08
30FRALudovic Martin (FRA)R.a.g.t. Semenceszt
31ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32POLZbigniew Piatek (POL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorfzt
33ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyancezt
34LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
35DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSCzt

Etappe 3 - Romont-Morgins, 145 km - 30 April 2004Berg


1SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems3.32.45
2ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
3USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systemszt
4SUIAlex Zülle (SUI)Phonak Hearing Systems0.25
5ITADario David Cioni (ITA)Fassa Bortolo0.26
6SUIFabian Jeker (SUI)Saunier Duval - Prodirzt
7ITAIvan Basso (ITA)Team CSC0.30
8SLOTadej Valjavec (SLO)Phonak Hearing Systemszt
9AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux0.58
10DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC1.23
11SUISteve Zampieri (SUI)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
12ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Illes Balears - Banestozt
13ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi1.46
14POLSylvester Szmyd (POL)Team Saeco2.13
15ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Fonditalzt
16AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
17GERJörg Jaksche (GER)Team CSCzt
18ITAWladimir Belli (ITA)Lampre - Fondital2.49
19BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet - Colnago2.52
20USAThomas Danielson (USA)Fassa Bortolozt
21FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeuxzt
22ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Phonak Hearing Systemszt
24UKRDenys Kostyuk (UKR)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf3.10
25SUIDavid Loosli (SUI)Team Saecozt
26ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
27SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems3.27
28ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29FRALudovic Martin (FRA)R.a.g.t. Semences3.38
30FRAJohn Gadret (FRA)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf4.12
31ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi4.22
32ITAStefano Garzelli (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie4.26
33FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux4.48
34ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC4.56
35BELGeert Verheyen (BEL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf5.08

Etappe 4 - Sion-Sion, 127 km - 1 Mei 2004Berg


1SUIFabian Jeker (SUI)Saunier Duval - Prodir3.40.54
2ITADario David Cioni (ITA)Fassa Bortolozt
3SLOTadej Valjavec (SLO)Phonak Hearing Systemszt
4USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systemszt
5ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir0.03
6SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems1.18
7ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Illes Balears - Banestozt
8AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner1.57
9ITAIvan Basso (ITA)Team CSCzt
10SUISteve Zampieri (SUI)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie2.08
11AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux3.39
12POLSylvester Szmyd (POL)Team Saecozt
13SUIOliver Zaugg (SUI)Saunier Duval - Prodirzt
14ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Fonditalzt
15SUISven Montgomery (SUI)Gerolsteinerzt
16USAThomas Danielson (USA)Fassa Bortolo5.15
17FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeuxzt
18BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet - Colnagozt
19SUIDavid Loosli (SUI)Team Saecozt
20UKRVolodimyr Duma (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
21GERJörg Jaksche (GER)Team CSCzt
22ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorfzt
24ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25SLOGorazd Stangelj (SLO)Team Saecozt
26ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Illes Balears - Banesto7.16
27DENNicki Sørensen (DEN)Team CSCzt
28ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Phonak Hearing Systems9.12
30SUIAlex Zülle (SUI)Phonak Hearing Systemszt
31UKRDenys Kostyuk (UKR)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf10.36
32FRANicolas Vogondy (FRA)La Française des Jeuxzt
33ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSCzt
34ITAWladimir Belli (ITA)Lampre - Fondital14.14
35FRAJohn Gadret (FRA)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorfzt

Etappe 5 - Lausanne-Lausanne, 20 km - 2 Mei 2004Individuele Tijdrit


1USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systems26.29.10 (46.215 km/h)
2AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux0.35.75
3GERRonny Scholz (GER)Gerolsteiner0.53.80
4ITAIvan Basso (ITA)Team CSC0.57.94
5ITAStefano Garzelli (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie1.00.21
6SUIRubens Bertogliati (SUI)Saunier Duval - Prodir1.06.46
7ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC1.07.77
8ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Fondital1.09.70
9SUIFabian Jeker (SUI)Saunier Duval - Prodir1.13.62
10GERJörg Jaksche (GER)Team CSC1.15.99
11UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance1.21.31
12SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems1.22.91
13UKRVolodimyr Duma (UKR)Landbouwkrediet - Colnago1.27.61
14SLOTadej Valjavec (SLO)Phonak Hearing Systems1.28.72
15AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner1.33.12
16ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Illes Balears - Banesto1.33.94
17ITADario David Cioni (ITA)Fassa Bortolo1.34.58
18SWEGustav Erik Larsson (SWE)Fassa Bortolo1.36.02
19SUISven Montgomery (SUI)Gerolsteiner1.36.72
20SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systems1.38.32
21DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC1.43.51
22SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems1.43.87
23USAThomas Danielson (USA)Fassa Bortolo1.44.71
24GEROlaf Pollack (GER)Gerolsteiner1.46.28
25FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux1.48.60
26BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet - Colnago1.50.45
27ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi1.53.54
28UKROleksandr Kvachuk (UKR)Lampre - Fondital1.53.59
29ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadi1.54.64
30SUISteve Zampieri (SUI)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie1.55.17
31FRAFabien Sanchez (FRA)La Française des Jeux1.56.31
32ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir1.59.44
33POLSylvester Szmyd (POL)Team Saeco2.00.82
34ITAWladimir Belli (ITA)Lampre - Fondital2.03.97
35UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo2.06.21

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden