De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tirreno-Adriatico - 2004 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tirreno-Adriatico - 2004 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2004

Tirreno-Adriatico 2004

ItaliëItalië - 10 Maart 2004 - 16 Maart 2004


Algemeen klassement - 16 Maart 2004


1ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Davitamon33.47.06
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank0.05
3GERErik Zabel (GER)T-Mobile Team0.11
4ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Lampre - Fondital0.18
5AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidis0.21
6NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank0.22
7GERRolf Aldag (GER)T-Mobile Team0.26
8ITAGiuliano Figueras (ITA)Panaria - Margreszt
9ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Liberty Seguros - Würth Team0.27
10ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Saunier Duval - Prodir0.28
11SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systems0.29
12SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
13ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
14SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
15ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
16SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteinerzt
17GERSteffen Wesemann (GER)T-Mobile Teamzt
18RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
19BELPeter Farazijn (BEL)Cofidiszt
20FRAMickael Pichon (FRA)Brioches La Boulangerezt
21ITASergio Barbero (ITA)Lampre - Fonditalzt
22BELPeter Van Petegem (BEL)Lotto - Domozt
23UKRVolodimyr Duma (UKR)Landbouwkrediet - Colnago0.30
24GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteiner0.32
25ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saeco0.34
26FRACédric Herve (FRA)Crédit Agricole0.44
27SUIMichael Albasini (SUI)Phonak Hearing Systems0.48
28UKRSerhiy Honchar (UKR)De Nardi0.50
29UKRVolodymyr Bileka (UKR)Landbouwkrediet - Colnago0.58
30GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems1.03
31ITARoberto Sgambelluri (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
32ITALuca Mazzanti (ITA)Panaria - Margres1.05
33ITARuggero Borghi (ITA)De Nardi1.07
34SUINiki Aebersold (SUI)Phonak Hearing Systems1.18
35ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolo1.20
36RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Saecozt
37ITAGiampaolo Caruso (ITA)Liberty Seguros - Würth Team1.21
38ITAMatteo Carrara (ITA)Lampre - Fondital1.26
39ITAPaolo Bossoni (ITA)Lampre - Fondital1.47
40SUIOliver Zaugg (SUI)Saunier Duval - Prodir1.59
41ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Liberty Seguros - Würth Team2.03
42GERAndreas Klier (GER)T-Mobile Team2.37
43ITALuca Paolini (ITA)Quick Step - Davitamon3.05
44MDARuslan Ivanov (MDA)Alessio - Bianchi3.06
45SUIJohan Tschopp (SUI)Phonak Hearing Systems3.38
46CZEJan Hruska (CZE)Liberty Seguros - Würth Team4.13
47ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Fassa Bortolo4.22
48ITAFabio Sacchi (ITA)Fassa Bortolo4.37
49ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolo5.03
50ITAFabio Baldato (ITA)Alessio - Bianchi5.21
51BELGeert Van Bondt (BEL)Landbouwkrediet - Colnago5.29
52ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis6.04
53ITADaniele Nardello (ITA)T-Mobile Team6.39
54GERJan Schaffrath (GER)T-Mobile Team7.05
55BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Domo7.39
56FRALaurent Lefevre (FRA)Brioches La Boulangere7.43
57SUIPatrick Calcagni (SUI)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie7.45
58ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis7.51
59RUSSergey Ivanov (RUS)T-Mobile Team7.54
60ITACristian Moreni (ITA)Alessio - Bianchi8.03
61UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago9.11
62LATRomans Vainsteins (LAT)Lampre - Fondital9.25
63RUSPavel Tonkov (RUS)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie10.13
64NEDJan Boven (NED)Rabobank11.13
65ITACristian Gasperoni (ITA)Landbouwkrediet - Colnago11.30
66BELMarc Wauters (BEL)Rabobank11.48
67SUIGrégory Rast (SUI)Phonak Hearing Systems11.54
68BELJohan Museeuw (BEL)Quick Step - Davitamon12.03
69ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Team Saeco12.12
70ITALorenzo Bernucci (ITA)Landbouwkrediet - Colnago12.15
71BELWim Vansevenant (BEL)Lotto - Domo12.19
72NEDKarsten Kroon (NED)Rabobank12.39
73HUNLászló Bodrogi (HUN)Quick Step - Davitamon12.51
74NEDServais Knaven (NED)Quick Step - Davitamon13.28
75ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo13.36
76BELLudo Dierckxsens (BEL)Landbouwkrediet - Colnago14.08
77GERAndreas Klöden (GER)T-Mobile Team14.12
78ITAMario Scirea (ITA)Domina Vacanze14.25
79SUIRubens Bertogliati (SUI)Saunier Duval - Prodir15.09
80ITAMarco Milesi (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie15.21
81ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)Liberty Seguros - Würth Team15.35
82ITAMirco Lorenzetto (ITA)De Nardi15.52
83ESTJanek Tombak (EST)Cofidis16.06
84UKRSergiy Matveyev (UKR)Panaria - Margres16.20
85BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Domo17.10
86ITAStefano Zanini (ITA)Quick Step - Davitamon17.27
87FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole17.48
88ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolo17.50
89BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systems18.25
90ITARoberto Petito (ITA)Fassa Bortolo18.55
91CZERené Andrle (CZE)Liberty Seguros - Würth Team19.18
92GERSebastian Lang (GER)Gerolsteiner19.34
93FRAAnthony Charteau (FRA)Brioches La Boulangere19.54
94DENMichael Skelde (DEN)Alessio - Bianchi19.58
95USAGuido Trenti (USA)Fassa Bortolo21.26
96POLPiotr Wadecki (POL)Lotto - Domo22.18
97BELLeif Hoste (BEL)Lotto - Domo22.21
98NEDSteven De Jongh (NED)Rabobank22.46
99FRALilian Jégou (FRA)Crédit Agricole23.56
100SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Alessio - Bianchi24.17
101ITAMichele Gobbi (ITA)De Nardi25.04
102FRAMatthieu Sprick (FRA)Brioches La Boulangere25.05
103GERRobert Förster (GER)Gerolsteiner27.18
104NEDRonald Mutsaars (NED)Rabobank27.22
105BELNick Nuyens (BEL)Quick Step - Davitamon27.30
106ITAGiovanni Lombardi (ITA)Domina Vacanze27.57
107FRAMédéric Clain (FRA)Cofidis28.35
108ITADavide Bramati (ITA)Quick Step - Davitamon30.32
109MDAIgor Pugaci (MDA)De Nardi31.37
110SLOMartin Derganc (SLO)Domina Vacanze31.45
111ITAAlessio Galletti (ITA)Domina Vacanzezt
112GERRobert Bartko (GER)Rabobank31.54
113ARGAlejandro Alberto Borrajo (ARG)Panaria - Margres31.59
114ITAAngelo Furlan (ITA)Alessio - Bianchi32.08
115ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Domina Vacanze32.48
116ITAMauro Gerosa (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie33.08
117ITAGabriele Balducci (ITA)Team Saeco33.32
118AUSBrett Lancaster (AUS)Panaria - Margres34.23
119ITAAndrea Tafi (ITA)Alessio - Bianchi34.30
120ITAGianluca Bortolami (ITA)Lampre - Fondital34.43
121ITAMarco Zanotti (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie35.07
122BRALuciano André Pagliarini Mendonca (BRA)Lampre - Fondital37.30
123ITAPaolo Fornaciari (ITA)Team Saeco38.29
124ITASalvatore Commesso (ITA)Team Saeco41.29
125ITAMassimo Strazzer (ITA)Saunier Duval - Prodir41.53
126FRARony Martias (FRA)Brioches La Boulangere42.27
127ESTAndrus Aug (EST)Domina Vacanze42.46
128ITADevis Miorin (ITA)De Nardi42.59
129FRAJacky Durand (FRA)Landbouwkrediet - Colnago43.47
130FRAStéphane Augé (FRA)Crédit Agricole55.44
131FRASébastien Chavanel (FRA)Brioches La Boulangere1.09.24

Etappe 1 - Sabaudia - Sabaudia, 172km - 10 Maart 2004Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo3.55.31 (40.761 km/h)
2GERErik Zabel (GER)T-Mobile Teamzt
3GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteinerzt
4BRALuciano André Pagliarini Mendonca (BRA)Lampre - Fonditalzt
5ITAStefano Zanini (ITA)Quick Step - Davitamonzt
6ITAMirco Lorenzetto (ITA)De Nardizt
7ITAMario Cipollini (ITA)Domina Vacanzezt
8AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
9ITADario Pieri (ITA)Team Saecozt
10NZLJulian Dean (NZL)Crédit Agricolezt
11ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
12SUIGrégory Rast (SUI)Phonak Hearing Systemszt
13ITAMauro Zinetti (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
14FRALilian Jégou (FRA)Crédit Agricolezt
15ITAMarco Zanotti (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
16ITALorenzo Bernucci (ITA)Landbouwkrediet - Colnagozt
17ITAGraziano Gasparre (ITA)De Nardizt
18ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Davitamonzt
19ITAAngelo Furlan (ITA)Alessio - Bianchizt
20BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
21ITASimone Masciarelli (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
22SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Alessio - Bianchizt
23ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Lampre - Fonditalzt
24ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
25ITAAlberto Loddo (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
26ITAGiampaolo Caruso (ITA)Liberty Seguros - Würth Teamzt
27BELLudo Dierckxsens (BEL)Landbouwkrediet - Colnagozt
28SUIPatrick Calcagni (SUI)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
29SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
30ITAMatteo Carrara (ITA)Lampre - Fonditalzt
31NEDStefan Van Dijk (NED)Lotto - Domozt
32ITAMirko Celestino (ITA)Team Saecozt
33ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
34SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt
35GERRolf Aldag (GER)T-Mobile Teamzt

Etappe 2 - Latina - Maddaloni, 164km - 11 Maart 2004Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo4.53.25
2ITAMario Cipollini (ITA)Domina Vacanzezt
3BRALuciano André Pagliarini Mendonca (BRA)Lampre - Fonditalzt
4AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
5GERErik Zabel (GER)T-Mobile Teamzt
6ITAAngelo Furlan (ITA)Alessio - Bianchizt
7ITAGraziano Gasparre (ITA)De Nardizt
8USAGuido Trenti (USA)Fassa Bortolozt
9NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
10NZLJulian Dean (NZL)Crédit Agricolezt
11BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
12NEDStefan Van Dijk (NED)Lotto - Domozt
13GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
14ITAMirco Lorenzetto (ITA)De Nardizt
15ESTAndrus Aug (EST)Domina Vacanzezt
16ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Davitamonzt
17ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
18ARGGuillermo Rubén Bongiorno (ARG)Panaria - Margreszt
19SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Alessio - Bianchizt
20ITAMarco Zanotti (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
21ITADario Pieri (ITA)Team Saecozt
22ITASimone Masciarelli (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
23FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
24ITAMatteo Carrara (ITA)Lampre - Fonditalzt
25SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt
26ITAStefano Zanini (ITA)Quick Step - Davitamonzt
27ARGAlejandro Alberto Borrajo (ARG)Panaria - Margreszt
28ITAMirko Celestino (ITA)Team Saecozt
29GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteinerzt
30SUIGrégory Rast (SUI)Phonak Hearing Systemszt
31FRALilian Jégou (FRA)Crédit Agricolezt
32SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
33SUIMichael Albasini (SUI)Phonak Hearing Systemszt
34ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolozt
35ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Lampre - Fonditalzt

Etappe 3 - Maddaloni - Isernia, 168km - 12 Maart 2004Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank4.47.55 (35.01 km/h)
2UKRVolodimyr Duma (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
3NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
4GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteinerzt
5GERErik Zabel (GER)T-Mobile Teamzt
6ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saecozt
7ITAGiuliano Figueras (ITA)Panaria - Margreszt
8ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
9SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
10FRAMickael Pichon (FRA)Brioches La Boulangerezt
11SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt
12ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
13ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
14FRACédric Herve (FRA)Crédit Agricolezt
15ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Lampre - Fonditalzt
16UKRSerhiy Honchar (UKR)De Nardizt
17ITAMatteo Carrara (ITA)Lampre - Fonditalzt
18UKRVolodymyr Bileka (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
19SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
20GERSteffen Wesemann (GER)T-Mobile Teamzt
21GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
22BELPeter Farazijn (BEL)Cofidiszt
23ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolozt
24MDARuslan Ivanov (MDA)Alessio - Bianchizt
25ITAPaolo Bossoni (ITA)Lampre - Fonditalzt
26ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Davitamonzt
27ITALuca Mazzanti (ITA)Panaria - Margreszt
28BELPeter Van Petegem (BEL)Lotto - Domozt
29AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
30ITASergio Barbero (ITA)Lampre - Fonditalzt
31SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteinerzt
32ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
33RUSPavel Tonkov (RUS)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
34RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
35ITASimone Masciarelli (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt

Etappe 4 - Isernia- Paglieta, 179km - 13 Maart 2004Ontsnapping


1ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Davitamon4.39.31 (37.135 km/h)
2ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Lampre - Fonditalzt
3ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
4ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
5ITAGiuliano Figueras (ITA)Panaria - Margreszt
6NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
7SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
8SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
9GERSteffen Wesemann (GER)T-Mobile Teamzt
10SUIMichael Albasini (SUI)Phonak Hearing Systemszt
11ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
12BELPeter Van Petegem (BEL)Lotto - Domozt
13ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
14ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
15BELPeter Farazijn (BEL)Cofidiszt
16FRAMickael Pichon (FRA)Brioches La Boulangerezt
17SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteinerzt
18ITAFabio Baldato (ITA)Alessio - Bianchizt
19ITASergio Barbero (ITA)Lampre - Fonditalzt
20GERRolf Aldag (GER)T-Mobile Teamzt
21GERErik Zabel (GER)T-Mobile Teamzt
22RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
23ITALuca Mazzanti (ITA)Panaria - Margreszt
24SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt
25AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
26ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidiszt
27ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saecozt
28GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteinerzt
29UKRVolodimyr Duma (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
30RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Saecozt
31SUIJohan Tschopp (SUI)Phonak Hearing Systemszt
32UKRVolodymyr Bileka (UKR)Landbouwkrediet - Colnago0.16
33ITARoberto Sgambelluri (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
34GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
35FRACédric Herve (FRA)Crédit Agricole0.20

Etappe 5 - Paglieta- Torricella Sicura, 215km - 14 Maart 2004Ontsnapping


1ITARoberto Petito (ITA)Fassa Bortolo5.20.51 (40.205 km/h)
2UKRSergiy Matveyev (UKR)Panaria - Margres0.10
3SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Alessio - Bianchi1.06
4SUIPatrick Calcagni (SUI)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie1.07
5ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Davitamon3.10
6NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
7SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
8ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Lampre - Fonditalzt
9ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
10GERErik Zabel (GER)T-Mobile Teamzt
11UKRSerhiy Honchar (UKR)De Nardizt
12SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
13ITAGiuliano Figueras (ITA)Panaria - Margreszt
14UKRVolodimyr Duma (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
15ITASergio Barbero (ITA)Lampre - Fonditalzt
16RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
17GERRolf Aldag (GER)T-Mobile Teamzt
18SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt
19ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
20GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteinerzt
21GERSteffen Wesemann (GER)T-Mobile Teamzt
22ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saecozt
23SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteinerzt
24AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
25ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
26FRACédric Herve (FRA)Crédit Agricolezt
27FRAMickael Pichon (FRA)Brioches La Boulangerezt
28BELPeter Farazijn (BEL)Cofidiszt
29SUINiki Aebersold (SUI)Phonak Hearing Systemszt
30BELPeter Van Petegem (BEL)Lotto - Domozt
31BELGeert Van Bondt (BEL)Landbouwkrediet - Colnagozt
32ITAFabio Baldato (ITA)Alessio - Bianchizt
33ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
34SUIMichael Albasini (SUI)Phonak Hearing Systemszt
35ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Saunier Duval - Prodirzt

Etappe 6 - Monte San Pietrangeli - Torre San Patrizio, 185km - 15 Maart 2004Sprint


1ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Davitamon5.23.41 (34.292 km/h)
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
3GERErik Zabel (GER)T-Mobile Teamzt
4ITAMirco Lorenzetto (ITA)De Nardizt
5AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
6GERSebastian Lang (GER)Gerolsteinerzt
7ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
8FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
9GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteinerzt
10BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
11ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolozt
12ITALorenzo Bernucci (ITA)Landbouwkrediet - Colnagozt
13NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
14GERRolf Aldag (GER)T-Mobile Teamzt
15ESTJanek Tombak (EST)Cofidiszt
16SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt
17ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
18SLOMartin Derganc (SLO)Domina Vacanzezt
19DENMichael Skelde (DEN)Alessio - Bianchizt
20UKRVolodimyr Duma (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
21NEDJan Boven (NED)Rabobankzt
22ITACristian Moreni (ITA)Alessio - Bianchizt
23UKRVolodymyr Bileka (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
24ITAFabio Baldato (ITA)Alessio - Bianchizt
25FRACédric Herve (FRA)Crédit Agricolezt
26ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
27ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
28NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
29RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
30GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
31ITARoberto Sgambelluri (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
32SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
33ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Lampre - Fonditalzt
34ITAMatteo Carrara (ITA)Lampre - Fonditalzt
35ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Domina Vacanzezt

Etappe 7 - S.Benedetto Del Tronto - S.Benedetto Del Tronto, 162km - 16 Maart 2004Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo4.43.29 (34.29 km/h)
2GERErik Zabel (GER)T-Mobile Teamzt
3ITAGabriele Balducci (ITA)Team Saecozt
4GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteinerzt
5ESTAndrus Aug (EST)Domina Vacanzezt
6ITAMarco Zanotti (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
7ITAMassimo Strazzer (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
8BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
9ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
10USAGuido Trenti (USA)Fassa Bortolozt
11ITACristian Moreni (ITA)Alessio - Bianchizt
12SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt
13ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Davitamonzt
14BRALuciano André Pagliarini Mendonca (BRA)Lampre - Fonditalzt
15ITAMauro Gerosa (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetteriezt
16FRALilian Jégou (FRA)Crédit Agricolezt
17ITAAngelo Furlan (ITA)Alessio - Bianchizt
18BELWim Vansevenant (BEL)Lotto - Domozt
19AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
20ITAMirco Lorenzetto (ITA)De Nardizt
21GERRolf Aldag (GER)T-Mobile Teamzt
22FRASébastien Chavanel (FRA)Brioches La Boulangerezt
23SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
24ITALorenzo Bernucci (ITA)Landbouwkrediet - Colnagozt
25ESTJanek Tombak (EST)Cofidiszt
26SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Alessio - Bianchizt
27SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
28UKRVolodimyr Duma (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
29ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
30ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Lampre - Fonditalzt
31RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
32ITAGiuliano Figueras (ITA)Panaria - Margreszt
33ITALuca Mazzanti (ITA)Panaria - Margreszt
34GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
35SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteinerzt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden