De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Dauphiné Libéré - 2004 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Dauphiné Libéré - 2004 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2004

Dauphiné Libéré 2004

FrankrijkFrankrijk - 6 Juni 2004 - 13 Juni 2004


Algemeen klassement - 13 Juni 2004


1ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi29.27.15
2USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systems0.36
3ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Phonak Hearing Systems1.14
5ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Quick Step - Davitamon2.32
6ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Phonak Hearing Systems2.36
7DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank2.39
8USALevi Leipheimer (USA)Rabobank3.33
9ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems3.58
10ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi4.02
11FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis4.25
12PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)US Postal Service Presented by Berry Floor4.46
13FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyance5.36
14ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC5.41
15USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor6.18
16ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi7.12
17SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeux8.07
18ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor9.15
19FRAThomas Voeckler (FRA)Brioches La Boulangere10.41
20RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole10.50
21AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidis11.09
22ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadi11.30
23FRARichard Virenque (FRA)Quick Step - Davitamon11.33
24FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeux14.01
25FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux14.20
26FRACyril Dessel (FRA)Phonak Hearing Systems14.50
27SUILaurent Dufaux (SUI)Quick Step - Davitamon15.43
28ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor16.44
29COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service Presented by Berry Floor18.38
30FRABenoît Salmon (FRA)Crédit Agricole19.34
31FRALudovic Martin (FRA)R.a.g.t. Semences21.21
32USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor21.24
33ITAAndrea Peron (ITA)Team CSC23.07
34FRAFrédéric Bessy (FRA)Cofidis23.45
35ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyance25.00
36ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi25.21
37FRALaurent Lefevre (FRA)Brioches La Boulangere26.17
38ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSC27.26
39FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricole27.36
40ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Phonak Hearing Systems28.01
41AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamon28.13
42FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyance28.34
43ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyance29.51
44UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance30.18
45FRAAnthony Geslin (FRA)Brioches La Boulangere31.19
46KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Crédit Agricole31.20
47FRAWalter Beneteau (FRA)Brioches La Boulangere32.17
48ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Quick Step - Davitamon33.06
49ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Quick Step - Davitamon34.01
50FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux37.15
51FRAMaryan Hary (FRA)Brioches La Boulangere37.47
52FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux37.54
53FRAFranck Renier (FRA)Brioches La Boulangere38.18
54ITAMichele Bartoli (ITA)Team CSC38.19
55FRAGilles Bouvard (FRA)R.a.g.t. Semences38.49
56RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service Presented by Berry Floor40.35
57AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeux41.41
58NEDMarc Lotz (NED)Rabobank42.40
59SUIPierre Bourquenoud (SUI)R.a.g.t. Semences44.47
60DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC47.18
61FRAChristophe Laurent (FRA)R.a.g.t. Semences47.57
62FRANicolas Reynaud (FRA)R.a.g.t. Semences48.02
63ESTJanek Tombak (EST)Cofidis50.41
64AUSMatthew White (AUS)Cofidis51.03
65FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricole51.08
66NEDBram De Groot (NED)Rabobank52.26
67NEDErik Dekker (NED)Rabobank52.31
68BELKevin De Weert (BEL)Rabobank54.10
69ESPJoseba Albizu Lisazo (ESP)Euskaltel - Euskadi1.13.53
70ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi1.15.10
71ESPJosu Silloniz Aresti (ESP)Euskaltel - Euskadi111
4USALance Armstrong (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor2.00

Proloog - Megève, 5.4 km - 6 Juni 2004Individuele Tijdrit


1ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi7.51.99 (41.187 km/h)
2USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systems0.00.72
4ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems0.02.49
5AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamon0.05.85
6ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Phonak Hearing Systems0.05.93
7FRACyril Dessel (FRA)Phonak Hearing Systems0.07.62
8ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Phonak Hearing Systems0.08.06
9FRALaurent Lefevre (FRA)Brioches La Boulangere0.09.77
10USALevi Leipheimer (USA)Rabobank0.11.35
11SCODavid Millar (SCO)Cofidis0.11.65
12USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor0.12.38
13GERJörg Jaksche (GER)Team CSC0.12.55
14ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyance0.12.74
15ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi0.13.34
16DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank0.13.99
17AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidis0.15.19
18SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeux0.18.57
19NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole0.19.04
20FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0.19.32
21ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Phonak Hearing Systems0.19.69
22SUILaurent Dufaux (SUI)Quick Step - Davitamon0.19.70
23FRAChristophe Moreau (FRA)Crédit Agricole0.21.04
24GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems0.22.02
25PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)US Postal Service Presented by Berry Floor0.22.95
26FRAThomas Voeckler (FRA)Brioches La Boulangere0.23.01
27ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi0.23.23
28ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC0.23.39
29FRAPierrick Fedrigo (FRA)Crédit Agricole0.23.57
30NEDErik Dekker (NED)Rabobank0.23.65
31ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance0.25.32
33FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0.26.40
34ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi0.28.17
35RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service Presented by Berry Floor0.28.48
3USALance Armstrong (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor0.01.41

Etappe 1 - Megève - Bron, 231 km - 7 Juni 2004Sprint


1NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole6.03.47
2AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
3FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R Prévoyancezt
4AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
5ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
6FRAJérôme Pineau (FRA)Brioches La Boulangerezt
7UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyancezt
8ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Quick Step - Davitamonzt
9ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Phonak Hearing Systemszt
10ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11FRAThomas Voeckler (FRA)Brioches La Boulangerezt
12FRAFranck Renier (FRA)Brioches La Boulangerezt
13USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
14AUTBernhard Eisel (AUT)La Française des Jeuxzt
15GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
16NEDErik Dekker (NED)Rabobankzt
17ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18BELNick Nuyens (BEL)Quick Step - Davitamonzt
19FRANicolas Jalabert (FRA)Phonak Hearing Systemszt
20ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Phonak Hearing Systemszt
21FRAAnthony Geslin (FRA)Brioches La Boulangerezt
22USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systemszt
23ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
24RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
25FRANicolas Inaudi (FRA)AG2R Prévoyancezt
26FRARichard Virenque (FRA)Quick Step - Davitamonzt
27ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28FRASylvain Calzati (FRA)R.a.g.t. Semenceszt
29ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
30AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamonzt
31ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
33USALevi Leipheimer (USA)Rabobankzt
34SUILaurent Dufaux (SUI)Quick Step - Davitamonzt
35FRAGuillaume Auger (FRA)R.a.g.t. Semenceszt

Etappe 2 - Bron - Saint-Etienne, 181 km - 8 Juni 2004Ontsnapping


1ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Phonak Hearing Systems4.36.44 (39.244 km/h)
2FRACyril Dessel (FRA)Phonak Hearing Systems0.07
3AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidiszt
4FRAJérôme Pineau (FRA)Brioches La Boulangerezt
5RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
6ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
7FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
8ITAAndrea Peron (ITA)Team CSCzt
9ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
11FRARichard Virenque (FRA)Quick Step - Davitamonzt
12ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Phonak Hearing Systemszt
13USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
14ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
16FRAChristophe Moreau (FRA)Crédit Agricolezt
17SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeuxzt
18ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
19ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Quick Step - Davitamonzt
20ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyancezt
21FRAWalter Beneteau (FRA)Brioches La Boulangerezt
22PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
23FRAThomas Voeckler (FRA)Brioches La Boulangerezt
24ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
26ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Quick Step - Davitamonzt
27SUILaurent Dufaux (SUI)Quick Step - Davitamonzt
29FRALaurent Lefevre (FRA)Brioches La Boulangerezt
30USALevi Leipheimer (USA)Rabobankzt
31ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
32ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyancezt
33ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Phonak Hearing Systemszt
34ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeuxzt
28USALance Armstrong (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt

Etappe 3 - Saint-Etienne - Aubenas, 180 km - 9 Juni 2004Medium berg


1FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyance4.41.42
2ESTJanek Tombak (EST)Cofidis0.51
3ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
4AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidis1.49
5FRAThomas Voeckler (FRA)Brioches La Boulangerezt
6AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
7ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Phonak Hearing Systemszt
8ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11FRAChristophe Moreau (FRA)Crédit Agricolezt
12USALevi Leipheimer (USA)Rabobankzt
13USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
14ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
15FRACyril Dessel (FRA)Phonak Hearing Systemszt
16SUILaurent Dufaux (SUI)Quick Step - Davitamonzt
17DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
18ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
19USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systemszt
20FRALaurent Lefevre (FRA)Brioches La Boulangerezt
21ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
22ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor1.54
23PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
24ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Phonak Hearing Systemszt
25FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis1.55
26FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyancezt
27ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyancezt
28ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Quick Step - Davitamonzt
29FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
30FRAWalter Beneteau (FRA)Brioches La Boulangerezt
31ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Quick Step - Davitamonzt
32FRABenoît Salmon (FRA)Crédit Agricolezt
33ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Phonak Hearing Systemszt
34ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Quick Step - Davitamonzt
9USALance Armstrong (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt

Etappe 4 - Bédoin - Le Mont Ventoux, 21.6 km - 10 Juni 2004Individuele Tijdrit


1ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi55.51.49 (23.202 km/h)
2USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systems0.35.26
3ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Phonak Hearing Systems1.03.09
4ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Quick Step - Davitamon1.48.44
6ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi2.22.75
7ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Phonak Hearing Systems2.44.09
8USALevi Leipheimer (USA)Rabobank3.21.18
9DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank3.33.38
10FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyance3.35.81
11ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems3.55.55
12FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis3.59.03
13FRACyril Dessel (FRA)Phonak Hearing Systems4.03.20
14USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor4.09.14
15PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)US Postal Service Presented by Berry Floor4.18.24
16FRAChristophe Moreau (FRA)Crédit Agricole4.37.09
17AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamon4.44.95
18ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC5.08.52
19FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux5.29.49
20COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service Presented by Berry Floor5.29.88
21ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadi5.31.00
22FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeux5.33.97
23FRAPierrick Fedrigo (FRA)Crédit Agricole5.44.60
24ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi5.51.57
25SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeux6.05.39
26ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyance6.23.80
27UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance6.26.17
28ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi6.42.58
29ITAIvan Basso (ITA)Team CSC6.43.87
30FRAThomas Voeckler (FRA)Brioches La Boulangere6.47.88
31FRABenoît Salmon (FRA)Crédit Agricole6.49.50
32ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor6.55.46
33USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor7.03.14
34SUILaurent Dufaux (SUI)Quick Step - Davitamon7.04.19
35ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyance7.07.69
5USALance Armstrong (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor1.57.89

Etappe 5 - Bollène - Sisteron, 149 km - 11 Juni 2004Ontsnapping


1AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidis3.13.21 (46.237 km/h)
2USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
3AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeux1.33
4FRAJérôme Pineau (FRA)Brioches La Boulangerezt
5FRANicolas Jalabert (FRA)Phonak Hearing Systems2.14
6UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance3.09
7NEDBram De Groot (NED)Rabobankzt
8FRAPierrick Fedrigo (FRA)Crédit Agricole3.11
9COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service Presented by Berry Floor3.16
10NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole6.12
11RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
12FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyancezt
13ESTJanek Tombak (EST)Cofidiszt
14FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
15SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeuxzt
16BELKevin De Weert (BEL)Rabobankzt
17FRAAnthony Geslin (FRA)Brioches La Boulangerezt
18FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
19BELNick Nuyens (BEL)Quick Step - Davitamonzt
20ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Phonak Hearing Systemszt
21FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricolezt
22FRAChristophe Edaleine (FRA)Cofidiszt
23USALevi Leipheimer (USA)Rabobankzt
24ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systemszt
26ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Phonak Hearing Systemszt
27ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
28FRAChristophe Moreau (FRA)Crédit Agricolezt
29FRAChristophe Laurent (FRA)R.a.g.t. Semenceszt
30ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
31ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32FRARichard Virenque (FRA)Quick Step - Davitamonzt
33FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeuxzt
34FRAGuillaume Auger (FRA)R.a.g.t. Semenceszt
35FRAFrédéric Bessy (FRA)Cofidiszt

Etappe 6 - Gap - Grenoble, 144 km - 12 Juni 2004Berg


1DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank4.04.44 (35.3 km/h)
2ITAIvan Basso (ITA)Team CSC5.20
3FRAThomas Voeckler (FRA)Brioches La Boulangere6.43
4ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Phonak Hearing Systemszt
5ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Quick Step - Davitamonzt
6SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeuxzt
7ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
8USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
9FRARichard Virenque (FRA)Quick Step - Davitamonzt
10RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
11FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyancezt
12PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
13USALevi Leipheimer (USA)Rabobankzt
14ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
15ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Phonak Hearing Systemszt
16FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
17USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systemszt
18ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
20ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23FRAFrédéric Bessy (FRA)Cofidis10.44
24ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeux11.33
26SUILaurent Dufaux (SUI)Quick Step - Davitamonzt
27FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricole12.40
28NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
29ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
30USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor16.09
31COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
32FRACyril Dessel (FRA)Phonak Hearing Systemszt
33FRAGilles Bouvard (FRA)R.a.g.t. Semenceszt
34SUIPierre Bourquenoud (SUI)R.a.g.t. Semenceszt
35AUSMatthew White (AUS)Cofidiszt
21USALance Armstrong (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt

Etappe 7 - Grenoble - Grenoble, 200 km - 13 Juni 2004Medium berg


1AUSStuart O'Grady (AUS)Cofidis5.21.40 (37.31 km/h)
2FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0.19
3ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Quick Step - Davitamon3.14
4KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Crédit Agricolezt
5FRANicolas Reynaud (FRA)R.a.g.t. Semences4.53
6FRAAnthony Geslin (FRA)Brioches La Boulangere4.55
8ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Phonak Hearing Systemszt
9ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
10USALevi Leipheimer (USA)Rabobankzt
11ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
13USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systemszt
14ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
16PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
17ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Phonak Hearing Systemszt
18ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Quick Step - Davitamonzt
19ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC6.52
20AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamon8.03
21FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyancezt
22FRARichard Virenque (FRA)Quick Step - Davitamonzt
23ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24FRACyril Dessel (FRA)Phonak Hearing Systemszt
25ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
26ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSCzt
27USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
28SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeux8.12
29ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor8.49
31COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
32UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance9.18
33RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
34FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
35RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
7USALance Armstrong (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor6.44

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden