De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Catalonië - 2004 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Catalonië - 2004 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2004

Ronde van Catalonië 2004

SpanjeSpanje - 14 Juni 2004 - 20 Juni 2004


Algemeen klassement - 20 Juni 2004


1ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Saunier Duval - Prodir20.39.44
2RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Banesto0.28
3ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi0.41
4ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme1.00
5ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme1.19
6COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Comunidad Valenciana - Kelme1.28
7ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi2.17
8ESPJosep Jufre Pou (ESP)Relax - Bodysolzt
9ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Illes Balears - Banesto2.46
10ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis3.07
11GERRonny Scholz (GER)Gerolsteiner3.14
12ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis3.20
13COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Café Baqué3.49
14ESPPedro Arreitunandia Quintero (ESP)Café Baqué3.50
15POLDariusz Baranowski (POL)Liberty Seguros - Würth Team3.57
16ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Costa De Almeria - Paternina3.58
17ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Relax - Bodysol4.07
18ITAMichele Scotto D'abusco (ITA)Lampre - Fondital4.10
19COLHernan Buenahora Gutierrez (COL)Café Baqué4.27
20ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Relax - Bodysol4.40
21ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Fassa Bortolo5.09
22ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax - Bodysol6.01
23ESPJosé Miguel Elías Galindo (ESP)Relax - Bodysol6.24
24CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floor6.42
25ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Illes Balears - Banesto6.45
26ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolo6.50
27LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service Presented by Berry Floor7.06
28ITAGiampaolo Caruso (ITA)Liberty Seguros - Würth Team7.10
29UKRValery Kobzarenko (UKR)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo7.15
30COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)US Postal Service Presented by Berry Floor7.25
31AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteiner8.18
32ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Banesto8.28
33ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme8.42
34ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Costa De Almeria - Paternina9.25
35ESPAitor Silloniz Aresti (ESP)Euskaltel - Euskadi9.34
36ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir9.40
37FRACédric Vasseur (FRA)Cofidis9.42
38CZEPavel Padrnos (CZE)US Postal Service Presented by Berry Floor9.50
39ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)Relax - Bodysol9.57
40ESPFrancisco Palacios San Emeterio (ESP)Café Baqué10.03
41ITARinaldo Nocentini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo10.14
42CZERené Andrle (CZE)Liberty Seguros - Würth Team10.42
43ITAPaolo Bossoni (ITA)Lampre - Fondital11.06
44ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis11.18
45AUSAllan Davis (AUS)Liberty Seguros - Würth Team11.40
46USAChristian Vandevelde (USA)Liberty Seguros - Würth Team12.03
47ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Relax - Bodysol12.11
48ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Café Baqué12.31
49ESPJoseba Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi12.38
50UZBRafael Nuritdinov (UZB)De Nardi14.00
51ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Saunier Duval - Prodir14.29
52ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Fassa Bortolo15.38
53GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteiner17.48
54ITAMatteo Carrara (ITA)Lampre - Fondital17.50
55ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Costa De Almeria - Paternina19.28
56ESPRafael Casero Moreno (ESP)Saunier Duval - Prodir19.29
57ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Illes Balears - Banesto20.31
58ESPCarlos Ramon Golbano Garcia (ESP)Costa De Almeria - Paternina21.04
59ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Liberty Seguros - Würth Team21.24
60NEDMax Van Heeswijk (NED)US Postal Service Presented by Berry Floor22.01
61ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo22.31
62GERUwe Hardter (GER)Gerolsteiner22.39
63SWEGustav Erik Larsson (SWE)Fassa Bortolo23.42
64ITAMichele Gobbi (ITA)De Nardi23.45
65ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Euskaltel - Euskadi23.46
66BELStijn Devolder (BEL)US Postal Service Presented by Berry Floor24.18
67SVKMatej Jurco (SVK)De Nardi24.32
68BELJurgen Van Den Broeck (BEL)US Postal Service Presented by Berry Floor24.48
69GERUwe Peschel (GER)Gerolsteiner25.18
70ITADevis Miorin (ITA)De Nardi25.37
71ITALorenzo Cardellini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo25.53
72ESPGorka Arrizabalaga Agirre (ESP)Euskaltel - Euskadi27.04
73ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo27.55
74FRAJimmy Engoulvent (FRA)Cofidis29.49
75ITAMauro Facci (ITA)Fassa Bortolo31.51
76ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Costa De Almeria - Paternina32.33
77GERVolker Ordowski (GER)Gerolsteiner33.06
78GBRCharles Wegelius (GBR)De Nardi33.50
79ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi33.58
80ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme34.14
81ESPLander Euba Ziarrusta (ESP)Costa De Almeria - Paternina34.30
82ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Illes Balears - Banesto34.40
83ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fondital35.37
84ITARoberto Petito (ITA)Fassa Bortolo35.39
85ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolo36.25
86ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Saunier Duval - Prodir36.30
87ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Relax - Bodysol37.36
88ITAMirco Lorenzetto (ITA)De Nardi40.10
89KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidis40.51
90ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme41.37
91ESPDavid Fernandez Domingo (ESP)Costa De Almeria - Paternina42.09
92ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Illes Balears - Banesto42.34
93ESPJavier Perez Pereirra (ESP)Costa De Almeria - Paternina42.44
94ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fondital43.42
95ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi44.13
96ESPJosé Cayetano Julia Cegarra (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme44.42
97ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme48.39
98ESPMikel Gaztañaga Echeverria (ESP)Café Baqué48.59
99GERSteffen Radochla (GER)Illes Balears - Banesto49.01
100ITADenis Bertolini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo49.53
101ESPJulen Urbano Aretxabala (ESP)Café Baqué54.01
102ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Saunier Duval - Prodir1.00.55
103ARGFernando Torres Martin (ARG)Café Baqué91

Etappe 1 - Salou - Salou - 18.10 km - 14 Juni 2004Ploegentijdrit


1ESP Illes Balears - Banesto20.07 (53.98
2ESP Liberty Seguros - Würth Team0.06
3GER Gerolsteiner0.15
4ITA Lampre - Fondital0.16
5ESP Relax - Bodysol0.21
6ESP Euskaltel - Euskadizt
7ITA Fassa Bortolo0.23
8FRA Cofidis0.24
9ESP Costa De Almeria - Paternina0.25
10USA US Postal Service presented by Berry Floor0.30
11ESP Saunier Duval - Prodir0.31
12ESP Comunidad Valenciana - Kelme0.33
13ITA Acqua & Sapone - Caffe Mokambo0.39
14ITA De Nardi0.40
15ESP Café Baqué1.00

Etappe 2 - Salou - Horta de Sant Joan - 145.40 km - 15 Juni 2004Medium berg


1ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Saunier Duval - Prodir3.46.25
2RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Banesto0.04
3NEDMax Van Heeswijk (NED)US Postal Service Presented by Berry Floor0.06
4ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
5ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
6ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
7ITAMatteo Carrara (ITA)Lampre - Fonditalzt
8GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteinerzt
9ITAPaolo Bossoni (ITA)Lampre - Fonditalzt
10COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Comunidad Valenciana - Kelmezt
11ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Fassa Bortolozt
12ITARinaldo Nocentini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
13ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Illes Balears - Banestozt
14ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Relax - Bodysolzt
15ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
16ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax - Bodysolzt
17ITAGiuseppe Palumbo (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
18ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Banestozt
19ESPPedro Arreitunandia Quintero (ESP)Café Baquézt
20ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
21ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
22ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23ITAMichele Scotto D'abusco (ITA)Lampre - Fonditalzt
24ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
25POLDariusz Baranowski (POL)Liberty Seguros - Würth Teamzt
26ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Relax - Bodysolzt
27ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Relax - Bodysolzt
28ESPFrancisco Palacios San Emeterio (ESP)Café Baquézt
29ITAGiampaolo Caruso (ITA)Liberty Seguros - Würth Teamzt
30GERRonny Scholz (GER)Gerolsteinerzt
31ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
32ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
33ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Fassa Bortolozt
34ESPJosé Miguel Elías Galindo (ESP)Relax - Bodysolzt
35FRACédric Vasseur (FRA)Cofidiszt

Etappe 3 - Les Borges Blanques - Andorra (coll de Pal) - 200.70 km - 16 Juni 2004Berg


1ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Saunier Duval - Prodir5.43.46
2ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme0.03
3ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi0.06
4RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Banestozt
5ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
6COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Café Baqué0.18
7COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Comunidad Valenciana - Kelme0.31
8ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
10ITAGiampaolo Caruso (ITA)Liberty Seguros - Würth Team0.38
11ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis0.43
12ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Illes Balears - Banestozt
13ESPPedro Arreitunandia Quintero (ESP)Café Baqué0.49
14ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Relax - Bodysol0.55
15ESPJosep Jufre Pou (ESP)Relax - Bodysolzt
16ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
17GERRonny Scholz (GER)Gerolsteinerzt
18ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Costa De Almeria - Paternina1.06
19ITAMichele Scotto D'abusco (ITA)Lampre - Fondital1.28
20ESPJosé Miguel Elías Galindo (ESP)Relax - Bodysol1.35
21COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)US Postal Service Presented by Berry Floor1.49
22COLHernan Buenahora Gutierrez (COL)Café Baquézt
23POLDariusz Baranowski (POL)Liberty Seguros - Würth Team2.09
24ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Relax - Bodysol2.14
25AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteiner2.22
26ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax - Bodysol2.39
27ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme2.41
28ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Fassa Bortolozt
29ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Banesto3.00
30CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
31ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Illes Balears - Banestozt
32UKRValery Kobzarenko (UKR)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
33LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
34ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolo3.54
35ITARinaldo Nocentini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo4.53

Etappe 4 - Llorts - Ordino-Arcalís - 12.40 km - 17 Juni 2004Individuele Tijdrit


1ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Saunier Duval - Prodir30.46
2ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi0.16
3ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme0.19
4COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Comunidad Valenciana - Kelme0.22
5RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Banesto0.28
6ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme0.47
7ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir0.57
8ESPJosep Jufre Pou (ESP)Relax - Bodysol1.00
9ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis1.06
10ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi1.23
11COLHernan Buenahora Gutierrez (COL)Café Baqué1.25
12ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Comunidad Valenciana - Kelme1.29
13POLDariusz Baranowski (POL)Liberty Seguros - Würth Team1.41
14ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Costa De Almeria - Paternina1.51
15ESPPedro Arreitunandia Quintero (ESP)Café Baqué2.00
16ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
17GERRonny Scholz (GER)Gerolsteiner2.02
18COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Café Baquézt
19ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
20ESPJulian Sanchez Pimienta (ESP)Fassa Bortolo2.03
21ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Relax - Bodysol2.05
22ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)Relax - Bodysol2.10
23ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
24ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
25CZEPavel Padrnos (CZE)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
26ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Illes Balears - Banesto2.11
27ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
28GBRCharles Wegelius (GBR)De Nardi2.18
29ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Euskaltel - Euskadi2.21
30ITAMichele Scotto D'abusco (ITA)Lampre - Fondital2.24
31ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Saunier Duval - Prodir2.27
32ESPJosé Miguel Elías Galindo (ESP)Relax - Bodysol2.30
33ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Costa De Almeria - Paternina2.45
34LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service Presented by Berry Floor2.49
35ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Relax - Bodysolzt

Etappe 5 - Llívia - Blanes - 180.60 km - 18 Juni 2004Sprint


1GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteiner4.14.43
2AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
3ITACrescenzo D'Amore (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
5ITAMirco Lorenzetto (ITA)De Nardizt
6ESPMikel Gaztañaga Echeverria (ESP)Café Baquézt
7ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
8ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
9NEDMax Van Heeswijk (NED)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
10ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
11ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
12ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolozt
13ITAGraziano Gasparre (ITA)De Nardizt
14ITAEnrico Grigoli (ITA)De Nardizt
15FRAJimmy Engoulvent (FRA)Cofidiszt
16RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Banestozt
17AUSAllan Davis (AUS)Liberty Seguros - Würth Teamzt
18GERSteffen Radochla (GER)Illes Balears - Banestozt
19ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Illes Balears - Banestozt
21CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
22ITAPaolo Bossoni (ITA)Lampre - Fonditalzt
23ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
24SVKMatej Jurco (SVK)De Nardizt
25ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Relax - Bodysolzt
26ESPJosep Jufre Pou (ESP)Relax - Bodysolzt
27USAChristian Vandevelde (USA)Liberty Seguros - Würth Teamzt
28ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
29UZBRafael Nuritdinov (UZB)De Nardizt
30ESPCarlos Ramon Golbano Garcia (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
31ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
32ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
33ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
34ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
35ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax - Bodysolzt

Etappe 6 - Blanes (Grup Tarradellas) - Vallirana - 148.10 km - 19 Juni 2004Ontsnapping


1NEDMax Van Heeswijk (NED)US Postal Service Presented by Berry Floor3.06.03
2AUSAllan Davis (AUS)Liberty Seguros - Würth Teamzt
3ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Saunier Duval - Prodir0.01
4GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteinerzt
5ESPDavid Herrero Llorente (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
6ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolozt
7ITARinaldo Nocentini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
8ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Illes Balears - Banestozt
9ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10FRACédric Vasseur (FRA)Cofidiszt
11RUSVladimir Karpets (RUS)Illes Balears - Banestozt
12ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
13ITAPaolo Bossoni (ITA)Lampre - Fonditalzt
14ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax - Bodysolzt
15ITAMichele Scotto D'abusco (ITA)Lampre - Fonditalzt
16ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17ESPDionisio Galparsoro Martinez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18ESPJosep Jufre Pou (ESP)Relax - Bodysolzt
19SVKMatej Jurco (SVK)De Nardizt
20ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21UZBRafael Nuritdinov (UZB)De Nardizt
22POLDariusz Baranowski (POL)Liberty Seguros - Würth Teamzt
23ITACrescenzo D'Amore (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
24GERRonny Scholz (GER)Gerolsteinerzt
25ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Relax - Bodysolzt
26ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Illes Balears - Banestozt
27ESPFrancisco Palacios San Emeterio (ESP)Café Baquézt
28ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
29ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
30CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
31ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
32COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Comunidad Valenciana - Kelmezt
33ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
34ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Relax - Bodysolzt
35ESPPedro Arreitunandia Quintero (ESP)Café Baquézt

Etappe 7 - Olesa de Montserrat - Barcelona (Plaça Catalunya) - 132.80 km - 20 Juni 2004Sprint


1ESPIsaac Galvez Lopez (ESP)Illes Balears - Banesto2.57.49
2ITAMirco Lorenzetto (ITA)De Nardizt
3GERDanilo Hondo (GER)Gerolsteinerzt
4ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolozt
5ITADenis Bertolini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
6ITAPaolo Bossoni (ITA)Lampre - Fonditalzt
7AUSAllan Davis (AUS)Liberty Seguros - Würth Teamzt
8ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9SVKMatej Jurco (SVK)De Nardizt
10ITAAlessandro Donati (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
11FRAJimmy Engoulvent (FRA)Cofidiszt
12ITALorenzo Cardellini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
13ESPJosep Jufre Pou (ESP)Relax - Bodysolzt
14KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidiszt
15ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
16GERSteffen Radochla (GER)Illes Balears - Banestozt
17ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
18ESPDavid Fernandez Domingo (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
19ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax - Bodysolzt
20NEDMax Van Heeswijk (NED)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
21ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
22ESPMikel Gaztañaga Echeverria (ESP)Café Baquézt
23ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Illes Balears - Banestozt
24ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Relax - Bodysolzt
25ESPPedro Arreitunandia Quintero (ESP)Café Baquézt
26ESPJosé Cayetano Julia Cegarra (ESP)Comunidad Valenciana - Kelmezt
27ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Relax - Bodysolzt
28ITARoberto Petito (ITA)Fassa Bortolozt
29CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
30ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Café Baquézt
31ESPGorka Arrizabalaga Agirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
33ESPCarlos Ramon Golbano Garcia (ESP)Costa De Almeria - Paterninazt
34USAChristian Vandevelde (USA)Liberty Seguros - Würth Teamzt
35ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Saunier Duval - Prodirzt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden