De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Catalonië - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Catalonië - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2003

Ronde van Catalonië 2003

SpanjeSpanje - 16 Juni 2003 - 22 Juni 2003


Algemeen klassement - 22 Juni 2003


1ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Paternina - Costa de Almeria22.15.13
2ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor0.43
3ESPKoldo Gil Perez (ESP)O.N.C.E. - Eroski3.46
4ESPRafael Casero Moreno (ESP)Paternina - Costa de Almeria4.02
5ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo4.29
6ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada4.36
7ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis4.39
8ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada5.28
9ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis5.45
10RUSEvgeni Petrov (RUS)Ibanesto.com5.55
11ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.com6.00
12ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Ibanesto.com6.01
13COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Kelme - Costa Blanca6.24
14ESPJoaquim Lopez Torrella (ESP)Paternina - Costa de Almeria7.03
15VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi7.12
16ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Vini Caldirola - So.di7.40
17CZERené Andrle (CZE)O.N.C.E. - Eroski8.43
18BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekom9.46
19ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque10.02
20ITAEllis Rastelli (ITA)Gerolsteiner11.14
21GERUdo Bölts (GER)Gerolsteiner11.48
22GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekom12.04
23ITADario David Cioni (ITA)Fassa Bortolo17.25
24USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor18.49
25ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroski19.44
26ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi21.14
27ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada22.11
28ESPCésar Garcia Calvo (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque22.24
29ESPAitor Kintana Zarate (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque22.37
30ESPJose Manuel Maestre Rodriguez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada26.14
31NEDBram De Groot (NED)Rabobank26.37
32ESPDavid Arroyo Duran (ESP)O.N.C.E. - Eroski26.52
33ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Ibanesto.com26.56
34UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo28.37
35CZEJan Hruska (CZE)O.N.C.E. - Eroski29.04
36ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca30.14
37GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom30.29
38ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
39ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Paternina - Costa de Almeria32.24
40DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank33.22
41ESPJesus Maria Manzano Ruaño (ESP)Kelme - Costa Blanca33.38
42ITAMichele Bartoli (ITA)Fassa Bortolo36.18
43ESPXavier Florencio Cabre (ESP)O.N.C.E. - Eroski36.49
44ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada37.33
45ITAPaolo Bossoni (ITA)Vini Caldirola - So.di38.19
46ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroski38.36
47AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteiner39.05
48AUSMatthew White (AUS)US Postal Service Presented by Berry Floor40.46
49LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service Presented by Berry Floor40.55
50ESPLander Euba Ziarrusta (ESP)Euskaltel - Euskadi41.04
51NEDKarsten Kroon (NED)Rabobank41.14
52ESPGorka Gerrikagoitia Arrien (ESP)Euskaltel - Euskadi42.04
53ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque44.29
54RUSAlexei Kuznetsov (RUS)Lokomotiv45.41
55ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi46.32
56ESPGorka Arrizabalaga Agirre (ESP)Euskaltel - Euskadi46.37
57ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Kelme - Costa Blanca48.02
58COLSantiago Botero Echeverry (COL)Deutsche Telekom56.00
59SLOAndrej Hauptman (SLO)Vini Caldirola - So.di58.40
60SLOGorazd Stangelj (SLO)Fassa Bortolo59.17
61GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekom59.43
62ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank1.00.03
63GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom1.00.07
64ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolo1.00.21
65ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Ibanesto.com1.00.34
66RUSNikita Eskov (RUS)Lokomotiv1.00.42
67RUSSerguei Klimov (RUS)Lokomotiv1.01.50
68ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada1.01.56
69ESPGustavo Miguel Otero Gomez (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque1.02.06
70ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Fassa Bortolo1.03.26
71ESPAlberto Hierro Seco (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque1.03.28
72ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Ibanesto.com1.03.41
73ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolo1.03.44
74BELMarc Wauters (BEL)Rabobank1.04.00
75ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca1.04.28
76ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis1.04.42
77ESPRoberto Lozano Montero (ESP)Kelme - Costa Blanca1.04.51
78USAAntonio Cruz (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor1.05.03
79ITAMassimo Apollonio (ITA)Vini Caldirola - So.di1.06.11
80ITAMauro Gerosa (ITA)Vini Caldirola - So.di1.06.19
81RUSPavel Brutt (RUS)Lokomotiv1.07.05
82GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteiner1.09.47
83ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekom1.11.29
84CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floor1.12.44
85ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Kelme - Costa Blanca1.13.41
86NEDSteven De Jongh (NED)Rabobank1.16.33
87GERUwe Hardter (GER)Gerolsteiner1.17.52
88NORSteffen Kjærgaard (NOR)US Postal Service Presented by Berry Floor79

Etappe 1 - Salou / Vilaseca, 22.9 km - 16 Juni 2003Ploegentijdrit


1ESP O.N.C.E. - Eroski1.16.36
2USA US Postal Service presented by Berry Floor0.09
3NED Rabobank0.39
4ITA Fassa Bortolo1.15
5ESP iBanesto.com1.18
6GER Deutsche Telekom1.36
7ESP Colchon Relax - Fuenlabrada2.00
8ESP Paternina - Costa de Almeria2.27
9ESP Kelme - Costa Blancazt
10ITA Vini Caldirola - So.Di2.48
11GER Gerolsteinerzt
12RUS Lokomotiv3.00
13ESP Euskaltel - Euskadi4.00
14FRA Cofidis4.12
15ESP Labarca-2 - Cafes Baque5.03

Etappe 2 - Mora D'ebre / El Morell, 183.6 km - 17 Juni 2003Ontsnapping


1NEDBram De Groot (NED)Rabobank4.21.25
2ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroski0.01
3USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
4GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
5ITAPaolo Bossoni (ITA)Vini Caldirola - So.dizt
6ESPXavier Florencio Cabre (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
7ITAStefano Garzelli (ITA)Vini Caldirola - So.dizt
8ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.comzt
9ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
10VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadizt
11ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
12AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
13ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
14ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
16ESPRafael Casero Moreno (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
17ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Vini Caldirola - So.dizt
18ESPJesus Maria Manzano Ruaño (ESP)Kelme - Costa Blancazt
19ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Ibanesto.comzt
20BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekomzt
21ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolozt
22ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
23ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
24USAAntonio Cruz (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
25GERUdo Bölts (GER)Gerolsteinerzt
26RUSEvgeni Petrov (RUS)Ibanesto.comzt
27ESPKoldo Gil Perez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
28COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Kelme - Costa Blancazt
29ESPJoaquim Lopez Torrella (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
30ESPCésar Garcia Calvo (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
31ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
32ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
33ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
34CZERené Andrle (CZE)O.N.C.E. - Eroskizt
35ESPJose Manuel Maestre Rodriguez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt

Etappe 3 - La Pobla De Mafumet - Andorra (Cortals D'encamp), 216.6 km - 18 Juni 2003Berg


1ESPAitor Kintana Zarate (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque5.50.48
2DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank2.00
3ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Paternina - Costa de Almeria2.09
4ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor2.42
5ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada4.03
6ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis4.15
7ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada4.32
8ESPRafael Casero Moreno (ESP)Paternina - Costa de Almeria4.53
9ESPKoldo Gil Perez (ESP)O.N.C.E. - Eroski4.55
10ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
11ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo5.04
12ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.com5.34
13ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Ibanesto.com5.58
14ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com6.07
15ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Ibanesto.comzt
16COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Kelme - Costa Blanca6.39
17ESPJose Manuel Maestre Rodriguez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada6.51
18ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Vini Caldirola - So.di6.54
19ESPJoaquim Lopez Torrella (ESP)Paternina - Costa de Almeria6.58
20UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo7.00
21VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi7.02
22RUSEvgeni Petrov (RUS)Ibanesto.com7.06
23ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada7.12
24ESPDavid Arroyo Duran (ESP)O.N.C.E. - Eroski7.37
25ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque7.57
26ITAEllis Rastelli (ITA)Gerolsteiner8.09
27ESPGorka Arrizabalaga Agirre (ESP)Euskaltel - Euskadi8.13
28ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Paternina - Costa de Almeria10.09
29ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada10.12
30GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
31GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
32GERUdo Bölts (GER)Gerolsteinerzt
33ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
34RUSAlexei Kuznetsov (RUS)Lokomotivzt
35BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekomzt

Etappe 4 - Andorra La Vella - Llivia, 157.4 km - 19 Juni 2003Medium berg


1ESPJesus Maria Manzano Ruaño (ESP)Kelme - Costa Blanca4.17.55
2AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteiner0.12
3GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
4ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Vini Caldirola - So.dizt
6USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
7ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Ibanesto.comzt
8ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Ibanesto.comzt
9ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
10ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
11AUSMatthew White (AUS)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
12NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt
13ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
14ITAMichele Bartoli (ITA)Fassa Bortolozt
15ITAEllis Rastelli (ITA)Gerolsteinerzt
16ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
17CZERené Andrle (CZE)O.N.C.E. - Eroskizt
18ESPRafael Casero Moreno (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
19ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
20COLSantiago Botero Echeverry (COL)Deutsche Telekomzt
21ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
22ESPKoldo Gil Perez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
23ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
24ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolozt
25ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
26RUSEvgeni Petrov (RUS)Ibanesto.comzt
27COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Kelme - Costa Blancazt
28ESPJoaquim Lopez Torrella (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
29GERUdo Bölts (GER)Gerolsteinerzt
30GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
31VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadizt
32ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.comzt
33ITADario David Cioni (ITA)Fassa Bortolozt
34ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
35BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekomzt

Etappe 5 - Llivia / Manresa, 166.3 km - 20 Juni 2003Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank3.46.37
2ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
3AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
4ESPRoberto Lozano Montero (ESP)Kelme - Costa Blancazt
5ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
6ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
7ITAFilippo Pozzato (ITA)Fassa Bortolozt
8USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
9ESPAlberto Hierro Seco (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
10SLOAndrej Hauptman (SLO)Vini Caldirola - So.dizt
11ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Vini Caldirola - So.dizt
12ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
13ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
14ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Ibanesto.comzt
16NEDBram De Groot (NED)Rabobankzt
17ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
18ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
19ESPRafael Casero Moreno (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
20RUSEvgeni Petrov (RUS)Ibanesto.comzt
21ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
22ESPKoldo Gil Perez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
23CZERené Andrle (CZE)O.N.C.E. - Eroskizt
24ITAEllis Rastelli (ITA)Gerolsteinerzt
25ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
26ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
27COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Kelme - Costa Blancazt
28BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekomzt
29ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
30ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
31ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolozt
32ITAMassimo Apollonio (ITA)Vini Caldirola - So.dizt
33AUSMatthew White (AUS)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
34ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.comzt
35GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteinerzt

Etappe 6 - Molins De Rei - Vallvidrera (Barcelona), 13.1 km - 21 Juni 2003


1ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Paternina - Costa de Almeria21.49 (36.03 km/h)
2ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor0.52
3COLSantiago Botero Echeverry (COL)Deutsche Telekom0.58
4ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.04
5ESPRafael Casero Moreno (ESP)Paternina - Costa de Almeria1.16
6RUSEvgeni Petrov (RUS)Ibanesto.com1.17
7ESPAitor Kintana Zarate (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque1.20
8ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Paternina - Costa de Almeria1.22
9ESPDavid Arroyo Duran (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.23
10CZERené Andrle (CZE)O.N.C.E. - Eroski1.25
11GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekom1.38
12CZEJan Hruska (CZE)O.N.C.E. - Eroski1.39
13ESPJesus Maria Manzano Ruaño (ESP)Kelme - Costa Blanca1.44
14VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadizt
15ESPKoldo Gil Perez (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.45
16ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.46
17ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Ibanesto.com1.47
18ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca1.48
19COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Kelme - Costa Blanca1.50
20ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo1.54
21ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
22BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekom1.56
23SLOGorazd Stangelj (SLO)Fassa Bortolo2.02
24ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca2.03
25ESPLander Euba Ziarrusta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26ITAMassimo Apollonio (ITA)Vini Caldirola - So.di2.04
27ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Ibanesto.com2.05
28ESPJoaquim Lopez Torrella (ESP)Paternina - Costa de Almeria2.10
29ESPGorka Arrizabalaga Agirre (ESP)Euskaltel - Euskadi2.11
30UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo2.12
31SLOAndrej Hauptman (SLO)Vini Caldirola - So.di2.15
32ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
33ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
34ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada2.18
35ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis2.20

Etappe 7 - Sant Joan Despi / Barcelona (La Pedrera), 128 km - 22 Juni 2003Sprint


1ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroski3.08.00
2USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
3GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
4ITAEllis Rastelli (ITA)Gerolsteinerzt
5ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Vini Caldirola - So.dizt
6ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
7ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8NEDBram De Groot (NED)Rabobankzt
9ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
10ESPGorka Gerrikagoitia Arrien (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolozt
12ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
13ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
14ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
15ESPRafael Casero Moreno (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
16ESPJose Manuel Maestre Rodriguez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
17NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt
18ITAMichele Bartoli (ITA)Fassa Bortolozt
19ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
20BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekomzt
21RUSEvgeni Petrov (RUS)Ibanesto.comzt
22ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
23ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.comzt
25ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
26ESPAitor Kintana Zarate (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
27GERUdo Bölts (GER)Gerolsteinerzt
28COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Kelme - Costa Blancazt
29ESPGorka Arrizabalaga Agirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
31ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Ibanesto.comzt
32ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
33LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
34ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
35ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolozt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden