De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Romandië - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Romandië - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2003

Ronde van Romandië 2003

ZwitserlandZwitserland - 29 April 2003 - 4 Mei 2003


Algemeen klassement - 4 Mei 2003


1USATyler Hamilton (USA)Team CSC18.06.37
2SUILaurent Dufaux (SUI)Alessio0.33
3ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Milaneza - Mss0.38
4SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss0.54
5SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems0.59
6ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC1.45
7UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago1.48
8FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis2.12
9ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi2.23
10ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyancezt
11DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss2.34
12AUTGerrit Glomser (AUT)Team Saeco2.39
13ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi2.53
14ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis3.27
15ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Mss3.35
16ITAMarco Fertonani (ITA)Phonak Hearing Systems3.45
17SUIAlex Zülle (SUI)Phonak Hearing Systems4.03
18ITAEddy Mazzoleni (ITA)Vini Caldirola - So.di4.19
19ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis5.00
20ITAAndrea Noe (ITA)Alessio5.02
21ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi5.35
22ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolo5.35
23AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner6.09
24SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteiner6.11
25FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeux7.01
26ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems7.01
27SUIPierre Bourquenoud (SUI)Jean Delatour7.12
28SUISven Montgomery (SUI)Fassa Bortolo7.37
29ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadi7.38
30DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC7.53
31SUISteve Zampieri (SUI)Vini Caldirola - So.di8.10
32ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolo8.33
33ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSC12.02
34ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Mss14.42
35ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Milaneza - Mss14.48
36ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis14.54
37FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux15.19
38PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Mss16.03
39MDARuslan Ivanov (MDA)Alessio16.07
40ITADavide Frattini (ITA)Alessio16.43
41ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Team Saeco16.57
42FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatour17.31
43SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolo18.44
44ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Fondital19.43
45ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Fondital20.28
46SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems20.34
47ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis20.47
48ITAGiampaolo Cheula (ITA)Vini Caldirola - So.di21.35
49RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance21.59
50UKRVolodymyr Bileka (UKR)Landbouwkrediet - Colnago22.22
51FRAThierry Loder (FRA)AG2R Prévoyance22.30
52FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeux23.25
53ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi24.35
54ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi25.16
55ITADario David Cioni (ITA)Fassa Bortolo25.26
56AUTGerhard Trampusch (AUT)Gerolsteiner26.25
57ITAAndrea Peron (ITA)Team CSC27.15
58ITAMarco Serpellini (ITA)Lampre - Fondital27.40
59ITAFrancesco Secchiari (ITA)Domina Vacanze - Elitron27.50
60ITAAndrea Tonti (ITA)Team Saeco27.57
61PORGonçalo José Amorim Valada (POR)Milaneza - Mss31.00
62DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSC33.41
63ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Fassa Bortolo34.49
64VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi35.14
65ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis36.57
66SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Fondital40.26
67SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systems40.33
68ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitron41.44
69BELTom Stremersch (BEL)Landbouwkrediet - Colnago42.37
70FRAJérôme Bernard (FRA)Jean Delatour43.11
71FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyance46.22
72BELGeert Van Bondt (BEL)Team CSC46.35
73FRAOlivier Trastour (FRA)AG2R Prévoyance47.06
74IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyance47.20
75ITAAlessandro Bertolini (ITA)Alessio47.32
76ITACristian Pepoli (ITA)Team Saeco47.48
77ITAAlberto Ongarato (ITA)Domina Vacanze - Elitron47.55
78ITAPaolo Valoti (ITA)Domina Vacanze - Elitron47.59
79SUIPietro Zucconi (SUI)Vini Caldirola - So.di52.39
80FRALudovic Martin (FRA)Jean Delatour53.17
81ITASanto Anza (ITA)Landbouwkrediet - Colnago53.20
82SLOAndrej Hauptman (SLO)Vini Caldirola - So.di53.40
83FRAGilles Bouvard (FRA)Jean Delatour44

Proloog - Genève, 3.4 km - 29 April 2003Individuele Tijdrit


1SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolo4.23.50
2SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems0.02.42
3SUILaurent Dufaux (SUI)Alessio0.03.44
4ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems0.04.33
5ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi0.05.09
6AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux0.05.56
7USATyler Hamilton (USA)Team CSC0.07.28
8SUIAlex Zülle (SUI)Phonak Hearing Systems0.07.30
9ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolo0.07.74
10SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systems0.08.08
11ITAFabio Baldato (ITA)Alessio0.08.66
12SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems0.08.77
13ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolo0.09.01
14ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi0.10.36
15ESPGonzalo Bayarri Esteve (ESP)Phonak Hearing Systems0.10.74
16FRALaurent Lefevre (FRA)Jean Delatour0.10.83
17AUTBernhard Eisel (AUT)La Française des Jeux0.10.89
18ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC0.11.22
19AUTGerrit Glomser (AUT)Team Saeco0.11.55
20ITAEddy Mazzoleni (ITA)Vini Caldirola - So.di0.11.56
21ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyance0.11.61
22FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatour0.11.70
23SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Fondital0.11.74
24FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0.11.91
25UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago0.12.13
26DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSC0.12.37
27ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systems0.12.56
28ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis0.12.82
29FRARégis Lhuillier (FRA)La Française des Jeux0.12.89
30ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadi0.13.43
31SUISven Montgomery (SUI)Fassa Bortolo0.13.83
32ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Mss0.13.86
33FRAEddy Seigneur (FRA)Jean Delatour0.14.24
34PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Mss0.14.35
35MDARuslan Ivanov (MDA)Alessio0.14.49

Etappe 1 - Genève - Val-de-Travers, 181.9 km - 30 April 2003Medium berg


1ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Fondital4.47.41 (37.93 km/h)
2AUTGerrit Glomser (AUT)Team Saeco1.09
3ITAEddy Mazzoleni (ITA)Vini Caldirola - So.dizt
4ITAWladimir Belli (ITA)Lampre - Fonditalzt
5SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolozt
6ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
7UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
8PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
9ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidiszt
10ITAAndrea Noe (ITA)Alessiozt
11ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14MDARuslan Ivanov (MDA)Alessiozt
15ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
16ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17UKRVolodymyr Bileka (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
18ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
20USATyler Hamilton (USA)Team CSCzt
21AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
22ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyancezt
23ITADavide Frattini (ITA)Alessiozt
24ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
25ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Msszt
26SUILaurent Dufaux (SUI)Alessiozt
27SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
28ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
29ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
30SUIAlex Zülle (SUI)Phonak Hearing Systemszt
31DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
32FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
33SUIPierre Bourquenoud (SUI)Jean Delatourzt
34ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
35VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 2 - Val-de-Travers - Lucens, 178.2 km - 1 Mei 2003Ontsnapping


1UKRYuriy Krivtsov (UKR)Jean Delatour4.19.36 (41.18 km/h)
2SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt
3ITAAngelo Furlan (ITA)Alessio1.23
4SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolozt
5ITAIvan Quaranta (ITA)Team Saecozt
6AUTBernhard Eisel (AUT)La Française des Jeuxzt
7ITAGiovanni Lombardi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
8PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
9GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
10ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
12AUTGerrit Glomser (AUT)Team Saecozt
13AUTGerhard Trampusch (AUT)Gerolsteinerzt
14IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyancezt
15ITAAlberto Ongarato (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
16RUSMikhail Timochine (RUS)Landbouwkrediet - Colnagozt
17SLOAndrej Hauptman (SLO)Vini Caldirola - So.dizt
18UKRVolodymyr Bileka (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
19UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
20FRARégis Lhuillier (FRA)La Française des Jeuxzt
21FRAThierry Loder (FRA)AG2R Prévoyancezt
22ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
24FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyancezt
25ITAFabio Baldato (ITA)Alessiozt
26BELGeert Van Bondt (BEL)Team CSCzt
27DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSCzt
28USATyler Hamilton (USA)Team CSCzt
29ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
30ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
31ITAAndrea Tonti (ITA)Team Saecozt
32GBRBradley Wiggins (GBR)La Française des Jeuxzt
33ITAAndrea Peron (ITA)Team CSCzt
34CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Fonditalzt
35USAGuido Trenti (USA)Fassa Bortolozt

Etappe 3 - Moudon - Loèche-les-Bains, 171.3 km - 2 Mei 2003Berg


1SUILaurent Dufaux (SUI)Alessio4.29.23 (38.26 km/h)
1ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Milaneza - Msszt
2SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
3SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
4USATyler Hamilton (USA)Team CSC0.02
5ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC0.07
6UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago0.11
7AUTGerrit Glomser (AUT)Team Saeco0.53
8SUIAlex Zülle (SUI)Phonak Hearing Systems0.54
9ITAAndrea Noe (ITA)Alessio0.55
10ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
12ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Msszt
14FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
15ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyancezt
16ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis0.59
18ITAMarco Fertonani (ITA)Phonak Hearing Systems1.02
19AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner1.48
20SUIPierre Bourquenoud (SUI)Jean Delatourzt
21SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteiner1.50
22ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
23ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
24SUISven Montgomery (SUI)Fassa Bortolozt
25ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
26ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Milaneza - Mss2.02
27FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeux2.04
28SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolo2.23
29FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeux2.56
30ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Mss2.58
32ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Msszt
33ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Team Saeco3.06
34ITAEddy Mazzoleni (ITA)Vini Caldirola - So.di3.10

Etappe 4 - Monthey - Châtel-St-Denis, 146.5 km - 3 Mei 2003Berg


1ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Milaneza - Mss3.56.07 (37.22 km/h)
2ITAEddy Mazzoleni (ITA)Vini Caldirola - So.di0.21
3SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss0.31
4SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
5USATyler Hamilton (USA)Team CSCzt
6SUILaurent Dufaux (SUI)Alessiozt
7DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss0.33
8UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago0.34
9ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
10ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Msszt
11ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
13ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi0.43
14ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyance0.46
15ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
16ITAMarco Fertonani (ITA)Phonak Hearing Systems0.50
17AUTGerrit Glomser (AUT)Team Saecozt
18ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
19ITAAndrea Noe (ITA)Alessio2.31
20SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteiner2.58
21ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Team Saecozt
22ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
23DENNicki Sørensen (DEN)Team CSCzt
24ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSCzt
25ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
26SUIPierre Bourquenoud (SUI)Jean Delatourzt
27ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
29SUIAlex Zülle (SUI)Phonak Hearing Systemszt
30SUISteve Zampieri (SUI)Vini Caldirola - So.dizt
31FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeuxzt
32ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
33ITAAndrea Tonti (ITA)Team Saecozt
34FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux3.14
35ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Fonditalzt

Etappe 5 - Lausanne, 20.4 km - 4 Mei 2003Individuele Tijdrit


1USATyler Hamilton (USA)Team CSC26.18.34 (46.539 km/h)
2SUIAlex Zülle (SUI)Phonak Hearing Systems0.41.65
3SUILaurent Dufaux (SUI)Alessio0.47.32
4ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolo0.50.42
5SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss0.53.16
6ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyance1.01.11
7SUIFabian Cancellara (SUI)Fassa Bortolo1.01.42
8SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems1.06.72
9FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis1.08.19
10SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Fondital1.12.87
11ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi1.15.08
12ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolo1.15.60
13SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems1.18.99
14ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Milaneza - Mss1.20.88
15ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems1.21.65
16FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux1.22.77
17DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss1.25.08
18ITAEddy Mazzoleni (ITA)Vini Caldirola - So.di1.26.42
19UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnago1.27.30
20MDARuslan Ivanov (MDA)Alessio1.27.37
21AUTGerrit Glomser (AUT)Team Saeco1.27.50
22ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC1.29.89
23ITAAndrea Peron (ITA)Team CSC1.36.55
24SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteiner1.38.24
25AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner1.38.38
26ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Fondital1.42.33
27ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi1.46.69
28ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis1.49.11
29DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSC1.49.50
30ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Milaneza - Mss1.50.49
31ITAAndrea Noe (ITA)Alessio1.56.18
32FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeux2.00.22
33DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC2.01.85
34ITADario David Cioni (ITA)Fassa Bortolo2.02.14
35FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatour2.05.63

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden