De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Clasica San Sebastian - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Clasica San Sebastian - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2003

Clasica San Sebastian 2003

SpanjeSpanje - 9 Augustus 2003


Clasica San Sebastian - 9 Augustus 2003


1ITAPaolo Bettini (ITA)Quick Step - Davitamon5h44'42"
2ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolozt
3ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saeco20"
4ITAFrancesco Casagrande (ITA)Lampre - Fonditalzt
5ITAAndrea Noe (ITA)Alessio23"
6ESPGorka Gerrikagoitia Arrien (ESP)Euskaltel - Euskadi33"
7ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
8NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank34"
9DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank37"
10ITAPaolo Valoti (ITA)Domina Vacanze - Elitron1'53"
11ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Saeco1'54"
12ITAStefano Garzelli (ITA)Vini Caldirola - So.dizt
13FRARichard Virenque (FRA)Quick Step - Davitamonzt
14ITAMirko Celestino (ITA)Team Saecozt
15USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
16ITALuca Paolini (ITA)Quick Step - Davitamonzt
17ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
18SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
19ITAMarco Serpellini (ITA)Lampre - Fonditalzt
20FRALudovic Turpin (FRA)AG2R Prévoyancezt
21GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamonzt
22ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
23ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Vini Caldirola - So.dizt
24BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Domozt
25VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadizt
26BELAxel Merckx (BEL)Lotto - Domozt
27RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyancezt
28ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Bianchizt
29SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
30ESPAntonio Colom Mas (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
31ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.comzt
32BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Domozt
33ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Kelme - Costa Blancazt
34ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyancezt
35ESPMikel Artetxe Guezuraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
36ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidiszt
37AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
38FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
39SUILaurent Dufaux (SUI)Alessiozt
40ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Bianchizt
41ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
42PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
43ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamonzt
44ITADaniele Nardello (ITA)Deutsche Telekomzt
45ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
46ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Ibanesto.comzt
47ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
48ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
49ITAAlessandro Bertolini (ITA)Alessio6'50"
50GERChristian Wegmann (GER)zt
51FRAYan Tournier (FRA)Crédit Agricolezt
52DENLennie Kristensen (DEN)Team CSCzt
53ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
54ITAAndrea Ferrigato (ITA)Alessiozt
55FRANicolas Jalabert (FRA)Team CSCzt
56AUTGerhard Trampusch (AUT)Gerolsteinerzt
57ESPJoaquim Lopez Torrella (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
58ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
59ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyancezt
60ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
61RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Domina Vacanze - Elitronzt
62ITADavide Frattini (ITA)Alessiozt
63ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systemszt
64CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
65ITAMarco Milesi (ITA)Vini Caldirola - So.dizt
66ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSCzt
67ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
68ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
69ITAFilippo Simeoni (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
70DENNicki Sørensen (DEN)Team CSCzt
71ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Phonak Hearing Systemszt
72BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekomzt
73ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
74SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
75ITAMassimo Giunti (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
76ITAAndrea Peron (ITA)Team CSCzt
77KAZSerguei Yakovlev (KAZ)Deutsche Telekomzt
78SCODavid Millar (SCO)Cofidiszt
79ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
80ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteinerzt
81RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
82ITAOscar Mason (ITA)Vini Caldirola - So.dizt
83ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
84GERRaphael Schweda (GER)Bianchizt
85BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Domozt
86BELPeter Van Petegem (BEL)Lotto - Domozt
87LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - So.dizt
88AUTPeter Luttenberger (AUT)Team CSCzt
89ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
90FRAChristophe Moreau (FRA)Crédit Agricole12'05"
91CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
92FRAPierrick Fedrigo (FRA)Crédit Agricolezt
93LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
94ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
95ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
96ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
97ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
98ESPAngel Castresana Del Val (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
99ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
100GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
101ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
102ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
103ESPRafael Casero Moreno (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
104ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
105ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
106ITAMarzio Bruseghin (ITA)Fassa Bortolozt
107BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
108ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
109FRABenoît Poilvet (FRA)Crédit Agricolezt
110GERThorsten Rund (GER)Bianchizt
111ESPJosé Luis Martinez Jimenez (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
112NEDBram De Groot (NED)Rabobankzt
113NEDKoos Moerenhout (NED)Lotto - Domozt
114ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Quick Step - Davitamonzt
115ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
116ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
117ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
118ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
119ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
120CZEJan Hruska (CZE)O.N.C.E. - Eroskizt
121ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
122ESPDomingo José Sanchez Segado (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
123ITADavide Bramati (ITA)Quick Step - Davitamonzt
124SUINiki Aebersold (SUI)Phonak Hearing Systemszt
125ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchizt
126ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.comzt
127USABobby Julich (USA)Deutsche Telekomzt
128KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
129ITAEddy Mazzoleni (ITA)Vini Caldirola - So.dizt
130ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.comzt
131ITADaniele Contrini (ITA)Gerolsteinerzt
132ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.comzt
133ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekomzt
134ITAEddy Ratti (ITA)Lampre - Fonditalzt
135FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyancezt
136FRAChristophe Oriol (FRA)AG2R Prévoyancezt
137ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
138SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
139ESPAdolfo Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blancazt
140ITARaffaele Ferrara (ITA)Alessiozt
141FRAStéphane Augé (FRA)Crédit Agricole16'46"
142ESPGonzalo Bayarri Esteve (ESP)Phonak Hearing Systems24'56"
143FRAStéphane Berges (FRA)AG2R Prévoyance25'51"

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden