De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2003

Ronde van het Baskenland 2003

SpanjeSpanje - 7 April 2003 - 11 April 2003


Algemeen klassement - 11 April 2003


1ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi18.59.23
2USATyler Hamilton (USA)Team CSC0.12
3ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.23
4ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo1.07
5ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca1.15
6ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com1.30
7DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank1.39
8ITAWladimir Belli (ITA)Lampre - Fondital1.46
9ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.51
10KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom2.01
11ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC2.03
12ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada2.06
13ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital2.18
14ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.com2.22
15ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
16ITADamiano Cunego (ITA)Team Saeco2.28
17ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi2.35
18USALevi Leipheimer (USA)Rabobank2.37
19ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.49
20ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systems2.51
21ITAAndrea Peron (ITA)Team CSC2.58
22LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Team Saeco3.06
23ESPAntonio Colom Mas (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada3.15
24SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems3.59
25GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekom4.28
26ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Saeco6.45
27ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi6.46
28ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systems7.00
29ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeria7.14
30ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner7.22
31ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski7.28
32ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis7.47
33SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolo7.55
34AUSCadel Evans (AUS)Deutsche Telekom8.08
35ESPAitor Kintana Zarate (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
36RUSDenis Menchov (RUS)Ibanesto.com8.09
37ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis9.03
38SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank9.08
39RUSEvgeni Petrov (RUS)Ibanesto.com9.51
40USABobby Julich (USA)Deutsche Telekom10.03
41ESPDario Gadeo Fernandez (ESP)Paternina - Costa de Almeria10.09
42BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekom10.15
43ARGGustavo Mario Toledo Britos (ARG)Paternina - Costa de Almeria13.14
44KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidis13.21
45ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeria13.51
46ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo14.20
47ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis14.24
48ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekom14.34
49ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Scanavino15.36
50BELAxel Merckx (BEL)Lotto - Domo15.41
51ITAMassimo Codol (ITA)Mercatone Uno - Scanavino15.48
52ESPJordi Riera Valls (ESP)Kelme - Costa Blanca16.10
53GERGrischa Niermann (GER)Rabobank16.45
54DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSC18.37
55DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC19.02
56KAZAlexandr Shefer (KAZ)Team Saeco19.29
57ITACristian Gasperoni (ITA)Mercatone Uno - Scanavino19.42
58SUIAlex Zülle (SUI)Phonak Hearing Systems21.05
59NEDBram De Groot (NED)Rabobank21.30
60ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Ibanesto.com22.47
61ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Fondital24.15
62NEDMarc Lotz (NED)Rabobank25.45
63LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolo26.38
64BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Domo28.45
65ITAAndrea Tonti (ITA)Team Saeco29.15
66ESPHector Guerra Garcia (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada30.05
67ITAFrancesco Bellotti (ITA)Mercatone Uno - Scanavino30.20
68BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Domo32.00
69ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque42.38
70ITADario David Cioni (ITA)Fassa Bortolo44.54
71SLOGorazd Stangelj (SLO)Fassa Bortolo24

Etappe 1 - Legazpia - Legazpia, 129 km - 7 April 2003Ontsnapping


1ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi3.20.06 (38.68 km/h)
2ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
3USATyler Hamilton (USA)Team CSCzt
4LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolozt
5ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Saecozt
6ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
7ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
9ITAFrancesco Casagrande (ITA)Lampre - Fonditalzt
10KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
11ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Team Saecozt
13ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
14RUSDenis Menchov (RUS)Ibanesto.comzt
15ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
16ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
17ITAWladimir Belli (ITA)Lampre - Fonditalzt
18ESPAntonio Colom Mas (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
19ITAAndrea Peron (ITA)Team CSCzt
20ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
21ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
22ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
23ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
24ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
25ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systemszt
26DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
27ESPAitor Kintana Zarate (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
28ITADamiano Cunego (ITA)Team Saecozt
29ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
30SUIAlex Zülle (SUI)Phonak Hearing Systemszt
31ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.comzt
33ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolozt
34ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
35UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolozt

Etappe 2 - Legazpia - Plencia, 158 km - 8 April 2003Sprint


1ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroski4.01.45
2ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Saecozt
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
4SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
5ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
6SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
7GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
8GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteinerzt
9ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systemszt
10ITAEllis Rastelli (ITA)Gerolsteinerzt
11ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
12ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteinerzt
14USATyler Hamilton (USA)Team CSCzt
15ESPAntonio Colom Mas (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
16ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
17ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
18ESPFrancisco Gutierrez Alvarez (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
19ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21ITAAndrea Peron (ITA)Team CSCzt
22ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
23USABobby Julich (USA)Deutsche Telekomzt
24ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
25ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
26LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolozt
27ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Ibanesto.comzt
28ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
29POLMarek Rutkiewicz (POL)Cofidiszt
30ITAWladimir Belli (ITA)Lampre - Fonditalzt
31ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saecozt
32ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Ibanesto.comzt
33ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
34ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
35DENNicki Sørensen (DEN)Team CSCzt

Etappe 3 - Plencia - Vitoria, 191 km - 9 April 2003Sprint


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca4.50.15 (39.48 km/h)
2ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
3GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteinerzt
4KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidiszt
5ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
6ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saecozt
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Saecozt
9ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Ibanesto.comzt
10ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
11USATyler Hamilton (USA)Team CSCzt
12DENNicki Sørensen (DEN)Team CSCzt
13GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
14LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolozt
15ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
17ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Scanavinozt
18ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Ibanesto.comzt
20ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
21SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
22SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
23ESPAntonio Colom Mas (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
24ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
25DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
26ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
27ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
28ITAAngelo Lopeboselli (ITA)Cofidiszt
29GERUdo Bölts (GER)Gerolsteinerzt
30RUSDenis Menchov (RUS)Ibanesto.comzt
31ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
32POLMarek Rutkiewicz (POL)Cofidiszt
33ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
34ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35USABobby Julich (USA)Deutsche Telekomzt

Etappe 4 - Vitoria - Santesteban, 171 km - 10 April 2003Ontsnapping


1ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Fondital4.07.43 (41.41 km/h)
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca0.03
3ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
4ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
5GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
6ITAWladimir Belli (ITA)Lampre - Fonditalzt
7ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
10ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
12USALevi Leipheimer (USA)Rabobankzt
13ESPJoaquim Lopez Torrella (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
14ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidiszt
16ESPAitor Kintana Zarate (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
17ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saecozt
18USATyler Hamilton (USA)Team CSCzt
19ITAAndrea Peron (ITA)Team CSCzt
20ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systemszt
21KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
22ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
23ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
24ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
25ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteinerzt
26ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
27LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Team Saecozt
28SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
29ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Saecozt
30ITAFrancesco Casagrande (ITA)Lampre - Fonditalzt
31ITADamiano Cunego (ITA)Team Saecozt
32ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
33ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
34ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
35ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolozt

Etappe 5a - Santesteban-Fuenterrabía, 91 km - 11 April 2003Medium berg


1ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi2.19.37
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3USATyler Hamilton (USA)Team CSCzt
4ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo0.22
5ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca0.47
6ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
7ITAWladimir Belli (ITA)Lampre - Fonditalzt
8DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
9ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
10ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
11ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.comzt
12GERUdo Bölts (GER)Gerolsteiner1.40
13KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
14ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
15SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
16ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
17ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
18ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19USALevi Leipheimer (USA)Rabobankzt
20ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
21ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
22ITADamiano Cunego (ITA)Team Saecozt
23ITAAndrea Peron (ITA)Team CSCzt
24LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Team Saecozt
25LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolozt
26ESPAntonio Colom Mas (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
27ESPJoaquim Lopez Torrella (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
28ESPJordi Riera Valls (ESP)Kelme - Costa Blanca2.01
29GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekom2.03
30ESPHector Guerra Garcia (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada5.23
31ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
32ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteiner6.01
33ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidiszt
34ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systemszt
35AUSCadel Evans (AUS)Deutsche Telekomzt

Etappe 5b - Fuenterrabía ITT, 13 km - 11 April 2003Individuele Tijdrit


1ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi19.55.70 (39.14 km/h)
2ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroski0.11.80
3USATyler Hamilton (USA)Team CSC0.11.87
4KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom0.21.52
5ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.22.44
6ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada0.26.85
7ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca0.28.43
8ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital0.38.45
9USALevi Leipheimer (USA)Rabobank0.43.23
10ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com0.43.82
11ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Saeco0.44.70
12ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi0.45.39
13ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo0.45.83
14ESPHector Guerra Garcia (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada0.46.33
15ITADamiano Cunego (ITA)Team Saeco0.49.22
16DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank0.52.72
17ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blanca0.54.47
18ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi0.55.52
19ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systems0.59.36
20ITAWladimir Belli (ITA)Lampre - Fondital0.59.56
21SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems0.59.94
22ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Ibanesto.com1.03.98
23ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.09.53
24ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeria1.10.55
25ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systems1.11.54
26ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC1.16.42
27SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank1.17.43
28RUSEvgeni Petrov (RUS)Ibanesto.com1.18.62
29ITAAndrea Peron (ITA)Team CSC1.18.97
30ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque1.20.06
31ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner1.22.28
32ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Scanavino1.22.78
33ARGGustavo Mario Toledo Britos (ARG)Paternina - Costa de Almeria1.24.96
34LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Team Saeco1.26.31
35ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.27.46

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden