De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta Ciclista al Pais Vasco - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta Ciclista al Pais Vasco - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2015

Vuelta Ciclista al Pais Vasco 2015

SpanjeSpanje - 6 April 2015 - 11 April 2015


Algemeen klassement - 11 April 2015


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha21:49:38 
2COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos0:13 
3ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:29 
4COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:38 
5GBRSimon Yates (GBR)Orica - Greenedge0:46 
6ITAMichele Scarponi (ITA)Astana1:06 
7PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida1:14 
8POLMichal Kwiatkowski (POL)Etixx - Quick Step1:15 
9RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha1:25 
10FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux1:33 
11USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Team1:35 
12SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha1:37 
13ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team1:55 
14FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale2:40 
15POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:11 
16FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale3:16 
17ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineos4:07 
18ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana4:29 
19COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Teamzt
20ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha4:48 
21COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge5:51 
22ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana5:52 
23SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida6:23 
24ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin7:43 
25BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team7:47 
26FRARudy Molard (FRA)Cofidis8:02 
27NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garmin9:10 
28CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Step11:36 
29NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin12:10 
30ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar12:56 
31LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racing13:06 
32GERTony Martin (GER)Etixx - Quick Step13:12 
33USAThomas Danielson (USA)Cannondale - Garmin14:06 
34BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Soudal14:15 
35POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank14:17 
36FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale14:26 
37FRARomain Hardy (FRA)Cofidis17:38 
38ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Trek Factory Racing17:40 
39ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing19:02 
40DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank19:18 
41BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos19:27 
42AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Team19:38 
43BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal19:49 
44FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis19:57 
45ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Ineos20:59 
46BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineos21:56 
47ESTRein Taaramäe (EST)Astana22:00 
48COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Lampre - Merida22:07 
49USAAndrew Talansky (USA)Cannondale - Garmin23:36 
50FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale24:32 
51PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garmin28:40 
52RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedge29:14 
53FRAJulien Simon (FRA)Cofidis31:05 
54BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal33:52 
55SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge34:57 
56ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga35:11 
57LUXFränk Schleck (LUX)Trek Factory Racing35:16 
58NZLGeorge Bennett (NZL)Lotto NL - Jumbo35:49 
59ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga36:00 
60NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge38:37 
61FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis39:12 
62ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar39:45 
63POLMichal Golas (POL)Etixx - Quick Step39:50 
64ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida39:57 
65ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga40:42 
66SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iam40:52 
67ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step42:52 
68BELLouis Vervaeke (BEL)Lotto - Soudal44:25 
69COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racing44:44 
70FRAClément Chevrier (FRA)Iam45:14 
71PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank46:14 
72ESPRubén Plaza Molina (ESP)Lampre - Merida46:46 
73FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux47:15 
74ITAValerio Agnoli (ITA)Astana47:58 
75USAGregory Lawson Craddock (USA)Giant - Alpecin49:22 
76USALawrence Warbasse (USA)Iam49:44 
77USANathan Brown (USA)Cannondale - Garmin50:37 
78ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Merida50:53 
79SUISébastien Reichenbach (SUI)Iam51:05 
80RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha51:26 
81USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team51:30 
82URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga52:40 
83FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux53:12 
84NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbo53:17 
85GBRHugh Carthy (GBR)Caja Rural - Seguros Rga55:23 
86ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale55:52 
87SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondale - Garmin56:13 
88BELJulien Vermote (BEL)Etixx - Quick Step56:24 
89FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis56:25 
90ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Team Ineos57:16 
91ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga57:27 
92ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Caja Rural - Seguros Rga57:47 
93LUXLaurent Didier (LUX)Trek Factory Racing57:52 
94ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Merida58:27 
95FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux58:40 
96COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)Saxo Bank - Tinkoff Bank59:23 
97KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana1:00:03 
98COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondiale1:01:01 
99FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale1:01:20 
100BELKevin De Weert (BEL)Lotto NL - Jumbo1:02:38 
101PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida1:04:04 
102RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:04:24 
103RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha1:04:32 
104ITAAlessandro Vanotti (ITA)Astana1:05:39 
105USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team1:05:56 
106NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo1:09:10 

Etappe 1 - Bilbao - Bilbao - 162,7 km - 6 April 2015Sprint


1AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedge3:57:07 
2POLMichal Kwiatkowski (POL)Etixx - Quick Stepzt
3RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katushazt
4FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeuxzt
5FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudalzt
6FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
7ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
8ITAValerio Agnoli (ITA)Astanazt
9CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Stepzt
10ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
11COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)Cannondale - Garminzt
12ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
13FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
14ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
15ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
16NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecinzt
17ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
18GERTony Martin (GER)Etixx - Quick Stepzt
19FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
20PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Meridazt
21COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
22USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Teamzt
23PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
24NEDBauke Mollema (NED)Trek Factory Racingzt
25COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
26POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
27GBRSimon Yates (GBR)Orica - Greenedgezt
28BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
29BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
30FRARomain Hardy (FRA)Cofidiszt
31ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
32SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
33ESTRein Taaramäe (EST)Astanazt
34BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineoszt
35FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidiszt

Etappe 2 - Bilbao - Vitoria-Gasteiz - 175,4 km - 7 April 2015Sprint


1ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing4:32:32 
2AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
3FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudalzt
4POLMichal Kwiatkowski (POL)Etixx - Quick Stepzt
5BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
6FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeuxzt
7FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
8ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
9ITAValerio Agnoli (ITA)Astanazt
10BELGianni Meersman (BEL)Etixx - Quick Stepzt
11ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
12AUSDavid Tanner (AUS)Iamzt
13CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Stepzt
14GERTony Martin (GER)Etixx - Quick Stepzt
15RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
16FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
17FRARomain Hardy (FRA)Cofidiszt
18COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)Cannondale - Garminzt
19FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
20ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
21ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
22NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecinzt
23SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondale - Garminzt
24USAGregory Lawson Craddock (USA)Giant - Alpecinzt
25NEDBauke Mollema (NED)Trek Factory Racingzt
26PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Meridazt
27SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
28ESTRein Taaramäe (EST)Astanazt
29USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Teamzt
30BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineoszt
31FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
32COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Teamzt
33AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Teamzt
34POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
35BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt

Etappe 3 - Vitoria-Gasteiz - Zumarraga - 170,7 km - 8 April 2015Medium berg


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha4:39:02 
2COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
3COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
4POLMichal Kwiatkowski (POL)Etixx - Quick Step0:07 
5POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
6ITAMichele Scarponi (ITA)Astanazt
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
8GBRSimon Yates (GBR)Orica - Greenedge0:10 
9SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
10USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Teamzt
11RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katushazt
12ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
13FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondialezt
14ESTRein Taaramäe (EST)Astanazt
15NEDBauke Mollema (NED)Trek Factory Racingzt
16COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
17ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
18ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
19BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team0:18 
20FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
21PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:26 
22ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineos0:28 
23ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:32 
24ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Ineos0:40 
25BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineoszt
26ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
27GERTony Martin (GER)Etixx - Quick Stepzt
28NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecinzt
29CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Stepzt
30COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Team0:58 
31FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
32SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
33FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
34BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Ineoszt
35LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racing1:18 
36POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
37FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal1:32 
38ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin1:56 
39AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Team3:35 
40NEDLieuwe Westra (NED)Astana3:47 
41ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katusha4:11 
42BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal4:28 
43NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garmin4:37 
44USAThomas Danielson (USA)Cannondale - Garminzt
45BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal4:40 

Etappe 4 - Zumarraga - Arrate - Eibar - 162,2 km - 9 April 2015Medium berg


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha4:05:10 
2NEDBauke Mollema (NED)Trek Factory Racingzt
3GBRSimon Yates (GBR)Orica - Greenedgezt
4ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
5COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineoszt
6ITAMichele Scarponi (ITA)Astanazt
7COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
8RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katushazt
9PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Meridazt
10FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
11USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Teamzt
12SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
13POLMichal Kwiatkowski (POL)Etixx - Quick Step0:23 
14ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Teamzt
15FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
16POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
17ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha0:47 
18SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
19ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
20COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Teamzt
21FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale1:08 
22NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garmin1:22 
23BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
24ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineos1:56 
25COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
26ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin2:27 
27ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
28FRARudy Molard (FRA)Cofidis2:34 
29BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team3:42 
30BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Soudalzt
31CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Stepzt
32ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
33FRARomain Hardy (FRA)Cofidiszt
34FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
35USAAndrew Talansky (USA)Cannondale - Garmin4:19 
36ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana4:58 
37NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge6:17 
38FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis6:19 
39POLPawel Poljanski (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank6:28 
40AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Team6:54 
41BLRVasil Kiryienka (BLR)Team Ineos7:29 
42SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge7:53 
43LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racingzt
44USAThomas Danielson (USA)Cannondale - Garminzt
45AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Greenedgezt

Etappe 5 - Eibar - Aia - 155,5 km - 10 April 2015Medium berg


1ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana4:06:01 
2BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:03 
3USAThomas Danielson (USA)Cannondale - Garmin0:16 
4ESTRein Taaramäe (EST)Astana0:28 
5FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal0:38 
6GBRSimon Yates (GBR)Orica - Greenedge0:53 
7COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos0:56 
8ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
9NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garmin1:05 
10FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale1:06 
11POLMichal Kwiatkowski (POL)Etixx - Quick Step1:08 
12SLOSimon Spilak (SLO)Team Katushazt
13COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistarzt
14ITAMichele Scarponi (ITA)Astana1:11 
15RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha1:14 
16ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
17FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
18PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Meridazt
19USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Team1:22 
20POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
21ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team1:26 
22COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Team1:37 
23FRARomain Hardy (FRA)Cofidis1:44 
24ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineos1:51 
25ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katusha1:58 
26FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale2:07 
27NEDBauke Mollema (NED)Trek Factory Racing2:11 
28SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida2:18 
29ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:24 
30ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:29 
31FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale2:34 
32FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
33BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal2:38 
34ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar2:43 
35COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Lampre - Merida2:50 
36ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin2:56 
37NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge2:59 
38ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
39COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
40BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team3:05 
41FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
42FRARudy Molard (FRA)Cofidis3:12 
43ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar3:37 
44NZLGeorge Bennett (NZL)Lotto NL - Jumbo3:41 
45FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale3:43 
46BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudalzt
47ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Ineos3:55 
48ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Trek Factory Racing4:01 
49CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Stepzt
50ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:02 

Etappe 6 - Aia - Aia - 18,3 km - 11 April 2015Individuele Tijdrit


1NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin38.169
2ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha38.081
3ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar38.059
4COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos37.797
5ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar37.710
6ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing37.667
7COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar37.517
8PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida37.432
9ESTRein Taaramäe (EST)Astana37.389
10POLMichal Kwiatkowski (POL)Etixx - Quick Step37.368
11GERTony Martin (GER)Etixx - Quick Step37.262
12GBRSimon Yates (GBR)Orica - Greenedge37.241
13ITAMichele Scarponi (ITA)Astana37.136
14FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale37.136
15ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar37.074
16ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Team Ineos37.053
17LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racing37.011
18AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Team36.908
19ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)BMC Racing Team36.908
20FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux36.866
21RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha36.866
22USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Team36.825
23BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal36.722
24ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana36.661
25FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale36.559
26USAAndrew Talansky (USA)Cannondale - Garmin36.519
27SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha36.499
28ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin36.398
29RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedge36.358
30BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team36.039
31ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana36.000
32SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida35.961
33COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge35.961
34ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida35.921
35FRARomain Hardy (FRA)Cofidis35.843
36BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal35.804
37ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Ineos35.765
38ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rga35.727
39NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garmin35.688
40ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step35.669

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden