De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro d'Italia - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro d'Italia - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2015

Giro d'Italia 2015

ItaliëItalië - 9 Mei 2015 - 31 Mei 2015


Algemeen klassement - 31 Mei 2015


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank88:22:25
2ITAFabio Aru (ITA)Astana+1:53
3ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana+3:05
4CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar+8:10
5CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin+9:52
6CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Team+10:41
7NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo+10:53
8ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team+12:08
9FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux+15:51
10RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha+16:14
11BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal+17:51
12BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudal+25:12
13ESTTanel Kangert (EST)Astana+28:05
14COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Step+28:26
15FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team+30:35
16COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Team+40:36
17ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team+48:24
18ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar+50:32
19ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana+1:03:38
20COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondiale+1:17:27
21PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garmin+1:19:27
22ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+1:21:38
23ITADiego Rosa (ITA)Astana+1:24:57
24ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec+1:30:49
25ITADario Cataldo (ITA)Astana+1:35:24
26BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team+1:45:52
27ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar+1:46:30
28CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bank+1:47:03
29ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar+1:49:22
30VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Southeast+1:50:19
31ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin+1:53:39
32ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing+1:55:57
33AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank+2:11:06
34ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step+2:15:27
35ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana+2:17:30
36FRASylvain Chavanel (FRA)Iam+2:22:52
37RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha+2:23:10
38ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar+2:27:19
39BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team+2:30:21
40POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida+2:39:20
41COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team+2:39:28
42FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale+2:44:08
43FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux+2:44:29
44RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha+2:45:10
45POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowice+2:45:21
46FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux+2:46:57
47FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Step+2:48:49
48BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice+2:49:01
49ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini+2:51:45
50ITASimone Stortoni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec+2:51:48
51ITAIvan Basso (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank+2:52:16
52SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team+2:53:04
53SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida+2:55:08
54ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale+3:01:35
55COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge+3:01:37
56NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbo+3:02:04
57ITAMauro Finetto (ITA)Southeast+3:05:25
58ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeast+3:06:40
59KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana+3:09:32
60ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+3:12:36
61SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice+3:15:43
62ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar+3:18:16
63AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge+3:20:33
64ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida+3:20:48
65BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal+3:21:35
66USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team+3:21:47
67USANathan Brown (USA)Cannondale - Garmin+3:23:43
68ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team+3:30:11
69FRAClément Chevrier (FRA)Iam+3:31:24
70GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team+3:33:49
71ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec+3:34:29
72RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katusha+3:36:11
73ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale+3:36:24
74ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar+3:40:04
75FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale+3:40:42
76NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garmin+3:43:59
77AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal+3:49:51
78ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garmin+3:57:09
79POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice+3:58:14
80ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Merida+3:59:30
81POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice+4:00:37
82ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+4:00:50
83SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin+4:02:19
84BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team+4:03:27
85ITADavide Malacarne (ITA)Astana+4:04:18
86NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbo+4:06:57
87FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux+4:14:22
88ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+4:16:30
89GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecin+4:16:52
90DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal+4:20:23
91ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Lampre - Merida+4:20:33
92NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge+4:20:38
93COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar+4:21:18
94GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale+4:25:13
95NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbo+4:26:02
96ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank+4:26:32
97PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank+4:32:23
98ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec+4:33:17
99USAChad Haga (USA)Giant - Alpecin+4:34:18
100ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+4:34:27
101ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini+4:35:09
102RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha+4:35:43
103FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeux+4:37:05
104ITAElia Favilli (ITA)Southeast+4:40:04
105FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale+4:42:01
106ITAMatteo Busato (ITA)Southeast+4:42:22
107AUSHeinrich Haussler (AUS)Iam+4:43:01
108ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini+4:46:51
109AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedge+4:50:24
110ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Step+4:52:39
111ITALuca Paolini (ITA)Team Katusha+4:54:31
112ITAMatteo Tosatto (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank+4:54:45
113CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale+4:54:57
114RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha+5:00:19
115RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank+5:00:44
116CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Step+5:01:14
117JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racing+5:02:43
118POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice+5:04:07
119NEDMaarten Tjallingii (NED)Lotto NL - Jumbo+5:07:22
120COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)Cannondale - Garmin+5:09:07
121FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux+5:10:03
122NZLSam Bewley (NZL)Orica - Greenedge+5:10:21
123ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec+5:11:20
124FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux+5:12:26
125ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team+5:14:35
126ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Merida+5:16:43
127ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Merida+5:16:51
128AUSBrett Lancaster (AUS)Orica - Greenedge+5:18:55
129BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice+5:20:57
130BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)La Française des Jeux+5:23:37
131ITAAlan Marangoni (ITA)Cannondale - Garmin+5:24:22
132RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha+5:26:12
133ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida+5:26:53
134USACaleb Fairly (USA)Giant - Alpecin+5:27:03
135DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank+5:30:09
136NEDMoreno Hofland (NED)Lotto NL - Jumbo+5:32:46
137ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racing+5:33:26
138SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Alpecin+5:34:36
139ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec+5:35:03
140POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowice+5:37:55
141ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek Factory Racing+5:38:12
142GERRick Zabel (GER)BMC Racing Team+5:42:25
143AUTBernhard Eisel (AUT)Sky Professional Cycling Team+5:42:37
144NEDRick Flens (NED)Lotto NL - Jumbo+5:45:15
145BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step+5:46:04
146NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racing+5:48:23
147FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux+5:48:41
148GERNiklas Arndt (GER)Giant - Alpecin+5:53:20
149PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Trek Factory Racing+5:54:39
150ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini+5:54:43
151AUSCalvin Watson (AUS)Trek Factory Racing+5:56:12
152ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantini+5:59:25
153NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin+6:00:08
154ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantini+6:03:41
155ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec+6:06:50
156CHNCheng Ji (CHN)Giant - Alpecin+6:09:33
157ALBEugert Zhupa (ALB)Southeast+6:10:11
158BELBert De Backer (BEL)Giant - Alpecin+6:10:15
159ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+6:10:26
160AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Greenedge+6:13:16
161LATAleksejs Saramotins (LAT)Iam+6:22:00
162GERRoger Kluge (GER)Iam+6:33:40
163ITAMarco Coledan (ITA)Trek Factory Racing+6:40:13

Puntenklassement - 31 Mei 2015


1ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racing181
2BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team148
3ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Merida147
4ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team144
5ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox127
6BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step98
7ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank96
8ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec92
9ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida83
10SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Alpecin78
11ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec72
12ITAFabio Aru (ITA)Astana70
13NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo69
14ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec67
15ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana64
16NEDMoreno Hofland (NED)Lotto NL - Jumbo58
17ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini57
18ITAMatteo Busato (ITA)Southeast56
19CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin55
20RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha53
21ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana49
22AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedge48
23ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantini47
24FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team43
25ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini38
26FRASylvain Chavanel (FRA)Iam36
27ITAAlan Marangoni (ITA)Cannondale - Garmin34
28COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondiale33
29GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecin33
30NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbo32
31GERRick Zabel (GER)BMC Racing Team32
32ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar31
33ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin30
34ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing29
35POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice29
36ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Merida29
37ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox27
38COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Step27
39RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha26
40AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge26
41GERRoger Kluge (GER)Iam26
42SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida24
43RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha22
44ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox21
45ALBEugert Zhupa (ALB)Southeast21
46ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec20
47ESTTanel Kangert (EST)Astana20
48GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale20
49NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbo20
50FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeux20
51ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar19
52BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team19
53ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec19
54AUSHeinrich Haussler (AUS)Iam19
55BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team17
56ITADiego Rosa (ITA)Astana17
57RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katusha17
58VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Southeast16
59ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini16
60SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice15
61NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garmin14
62ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana14
63CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar12
64BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice12
65ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar11
66ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar11
67ITADario Cataldo (ITA)Astana10
68POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice10
69FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale9
70ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team9
71FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux9
72RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha9
73AUTBernhard Eisel (AUT)Sky Professional Cycling Team9
74ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8
75FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux8
76ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale8
77FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale8
78CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Team7
79ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale7
80FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux6
81BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudal6
82COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge6
83ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step5
84ITALuca Paolini (ITA)Team Katusha5
85JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racing5
86NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racing5
87USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team4
88ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Step4
89CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bank3
90BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal3
91ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team3
92GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team3
93POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3
94NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin3
95ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team2
96SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin2
97AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Greenedge2
98LATAleksejs Saramotins (LAT)Iam2
99COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Team1
100BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice1

Bergklassement - 31 Mei 2015


1ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar125
2ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana122
3NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo115
4ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar107
5ITAFabio Aru (ITA)Astana80
6COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondiale75
7CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin70
8GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecin53
9RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha52
10ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank51
11RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha41
12BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team36
13ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox35
14ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec33
15COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Step30
16RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha28
17ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana28
18ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox24
19COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge18
20FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team16
21SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida15
22ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar15
23NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garmin15
24ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin14
25ESTTanel Kangert (EST)Astana14
26ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step14
27CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar13
28ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida13
29BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team12
30FRASylvain Chavanel (FRA)Iam12
31FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale12
32BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team11
33ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar10
34ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini8
35ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8
36FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale7
37ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantini6
38ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana6
39POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida6
40POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6
41SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team4
42USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team4
43ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale4
44NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbo3
45ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini3
46CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Team3
47BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal3
48NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbo3
49ITAAlan Marangoni (ITA)Cannondale - Garmin3
50ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2
51ITADario Cataldo (ITA)Astana2
52ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar2
53ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team2
54GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale2
55ITAMatteo Busato (ITA)Southeast2
56POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2
57BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice2
58BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step2
59ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team1
60COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Team1
61ITADiego Rosa (ITA)Astana1
62FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux1
63ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeast1
64KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana1
65AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal1
66POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1
67ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec1

Jongerenklassement - 31 Mei 2015


1ITAFabio Aru (ITA)Astana88:24:18
2ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin+1:51:46
3ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing+1:54:04
4COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team+2:37:35
5FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux+2:45:04
6SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team+2:51:11
7SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida+2:53:15
8COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge+2:59:44
9ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+3:10:43
10ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar+3:16:23
11USANathan Brown (USA)Cannondale - Garmin+3:21:50
12FRAClément Chevrier (FRA)Iam+3:29:31
13ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec+3:32:36
14ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar+3:38:11
15FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale+3:38:49
16ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garmin+3:55:16
17SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin+4:00:26
18NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbo+4:05:04
19ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+4:14:37
20ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Lampre - Merida+4:18:40
21COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar+4:19:25
22ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox+4:32:34
23ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini+4:33:16
24AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedge+4:48:31
25CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale+4:53:04
26RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha+4:58:26
27CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Step+4:59:21
28POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice+5:02:14
29NEDMoreno Hofland (NED)Lotto NL - Jumbo+5:30:53
30ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek Factory Racing+5:36:19
31GERRick Zabel (GER)BMC Racing Team+5:40:32
32GERNiklas Arndt (GER)Giant - Alpecin+5:51:27
33PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Trek Factory Racing+5:52:46
34ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini+5:52:50
35AUSCalvin Watson (AUS)Trek Factory Racing+5:54:19
36ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantini+5:57:32
37ALBEugert Zhupa (ALB)Southeast+6:08:18
38AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Greenedge+6:11:23

Sprint klassement - 31 Mei 2015


1ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec54
2BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team50
3ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox49
4ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec36
5ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar28
6FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team25
7CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin24
8BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step23
9ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini23
10ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racing22
11POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice21
12ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec20
13BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team18
14ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini17
15ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida17
16GERRick Zabel (GER)BMC Racing Team16
17FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale13
18AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge13
19NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo12
20NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbo12
21ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank12
22ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team12
23ITADiego Rosa (ITA)Astana10
24NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garmin10
25ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10
26ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10
27SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team10
28ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale10
29ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec9
30SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida9
31NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbo9
32RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha9
33ALBEugert Zhupa (ALB)Southeast9
34USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team8
35FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale8
36GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale8
37ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantini8
38FRASylvain Chavanel (FRA)Iam6
39NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbo6
40RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katusha6
41ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantini6
42AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedge6
43ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6
44ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Merida6
45RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha5
46ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar5
47ITAMatteo Busato (ITA)Southeast5
48ITAAlan Marangoni (ITA)Cannondale - Garmin5
49FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux4
50USAChad Haga (USA)Giant - Alpecin4
51BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice4
52ESTTanel Kangert (EST)Astana3
53COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondiale3
54ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar3
55VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Southeast3
56RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha3
57BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice3
58ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3
59GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team3
60ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale3
61ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Merida3
62GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecin3
63RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha3
64POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3
65RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha2
66ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana2
67LATAleksejs Saramotins (LAT)Iam2
68ITAMarco Coledan (ITA)Trek Factory Racing2
69ITAFabio Aru (ITA)Astana1
70CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar1
71ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar1
72ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin1
73ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing1
74COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge1
75ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeast1
76BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal1
77BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team1
78ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1
79JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racing1
80ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Merida1

Strijdlust - 31 Mei 2015


1BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team42
2NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo39
3ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox37
4ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank37
5ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana36
6ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar35
7ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racing34
8ITAFabio Aru (ITA)Astana33
9CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin33
10ITAMarco Bandiera (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec32
11ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar26
12ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida26
13COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondiale23
14FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team22
15ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team20
16BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step19
17ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec19
18ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Merida18
19ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec18
20GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecin18
21BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team17
22FRASylvain Chavanel (FRA)Iam17
23POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice17
24RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha16
25SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida16
26ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana15
27ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini15
28ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini14
29RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha14
30AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge14
31ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantini14
32ITAMatteo Busato (ITA)Southeast13
33RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha12
34ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox12
35ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin11
36COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Step11
37SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team11
38ROUSerghei Tvetcov (ROU)Androni Giocattoli - Sidermec10
39FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale10
40ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10
41BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team9
42GERRick Zabel (GER)BMC Racing Team9
43GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale9
44AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedge9
45NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garmin8
46ESTTanel Kangert (EST)Astana8
47ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale8
48FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale8
49NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbo8
50ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec8

Ploegenklassement - 31 Mei 2015


1KAZ Astana264:42:31
2USA BMC Racing Team+43:16
3GBR Sky Professional Cycling Team+1:13:51
4ESP Movistar+1:20:16
5USA Cannondale - Garmin+2:26:57
6BEL Lotto - Soudal+3:02:42
7RUS Saxo Bank - Tinkoff Bank+3:14:36
8RUS Team Katusha+3:32:21
9FRA La Française des Jeux+4:27:13
10BEL Etixx - Quick Step+4:43:52
11FRA AG2R - La Mondiale+5:07:06
12NED Lotto NL - Jumbo+6:09:28
13ITA Bardiani Valvole - CSF Inox+6:13:03
14POL CCC - Sprandi - Polkowice+6:28:13
15ITA Androni Giocattoli - Sidermec+6:43:57
16SUI IAM+6:48:56
17ITA Southeast+7:01:20
18ITA Lampre - Merida+7:30:02
19AUS Orica - Greenedge+8:13:27
20ITA Nippo - Vini Fantini+8:59:07
21USA Trek Factory Racing+10:37:14
22GER Giant - Alpecin+11:29:36

Etappe 1 - San Lorenzo Al Mare - Sanremo - 17,6 km - 9 Mei 2015Ploegentijdrit


1AUS Orica - Greenedge (Simon Clarke, Luke Durbridge, Michael Hepburn, Brett Lancaster, Pieter Weening, Simon Gerrans, Michael Matthews, Sam Bewley, Johan Esteban Chaves Rubio)19:26
2RUS Saxo Bank - Tinkoff Bank (Manuele Boaro, Sergio Miguel Paulinho Moreira, Christopher Juul-Jensen, Ivan Basso, Matteo Tosatto, Ivan Rovny, Michael Rogers, Roman Kreuziger, Alberto Contador Velasco)19:33
3KAZ Astana (Fabio Aru, Paolo Tiralongo, Andrey Zeits, Luis León Sánchez Gil, Diego Rosa, Davide Malacarne, Mikel Landa Meana, Tanel Kangert, Dario Cataldo)19:39
4BEL Etixx - Quick Step (Gianni Meersman, David De La Cruz Melgarejo, Iljo Keisse, Maxime Bouet, Tom Boonen, Fabio Sabatini, Pieter Serry, Petr Vakoc, Rigoberto Uran Uran)19:45
5ESP Movistar (Andrey Amador Bipkazacova, Giovanni Visconti, Dayer Quintana Rojas, Juan José Lobato del Valle, Jon Izagirre Insausti, Jesús Herrada Lopez, Rubén Fernández Andújar, Beñat Intxausti Elorriaga, Igor Antón Hernandez)19:47
6SUI IAM (Heinrich Haussler, Roger Kluge, Matteo Pelucchi, Jérôme Pineau, Sébastien Reichenbach, Aleksejs Saramotins, Stef Clement, Clément Chevrier, Sylvain Chavanel)19:51
7USA BMC Racing Team (Rick Zabel, Amaël Moinard, Silvan Dillier, Damiano Caruso, Marcus Burghardt, Brent Bookwalter, John Darwin Atapuma Hurtado, Philippe Gilbert, Stefan Küng)19:51
8FRA La Française des Jeux (Alexandre Geniez, Anthony Roux, Kévin Réza, Cédric Pineau, Francis Mourey, Jussi Veikkanen, Kenny Elissonde, Arnaud Courteille, Murilo Antonio Fischer)19:52
9GBR Sky Professional Cycling Team (Elia Viviani, Richie Porte, Leopold König, Sebastián Henao Gómez, Vasil Kiryienka, Bernhard Eisel, Mikel Nieve Iturralde, Salvatore Puccio, Konstantin Sivtsov)19:53
10RUS Team Katusha (Sergey Chernetskiy, Luca Paolini, Sergey Lagutin, Ilnur Zakarin, Anton Vorobev, Yury Trofimov, Pavel Kochetkov, Alexander Porsev, Maxim Belkov)19:53
11USA Trek Factory Racing (Boy Van Poppel, Fabio Felline, Fábio Andre Tomas Silvestre, Calvin Watson, Fumiyuki Beppu, Eugenio Alafaci, Kristof Vandewalle, Giacomo Nizzolo, Marco Coledan)19:55
12BEL Lotto - Soudal (Lars Ytting Bak, Stig Broeckx, Sander Armée, Jurgen Van Den Broeck, André Greipel, Gregory Henderson, Maxime Monfort, Louis Vervaeke, Adam Hansen)19:57
13NED Lotto NL - Jumbo (Martijn Keizer, Robert Wagner, Maarten Tjallingii, Bert-Jan Lindeman, Rick Flens, Steven Kruijswijk, Moreno Hofland, Nick Van Der Lijke)20:02
14ITA Bardiani Valvole - CSF Inox (Enrico Battaglin, Nicola Boem, Luca Chirico, Sonny Colbrelli, Stefano Pirazzi, Nicola Ruffoni, Edoardo Zardini, Francesco Manuel Bongiorno, Enrico Barbin)20:03
15POL CCC - Sprandi - Polkowice (Nikolai Mihailov, Lukasz Owsian, Marek Rutkiewicz, Branislau Samoilau, Sylvester Szmyd, Bartlomiej Matysiak, Jaroslaw Marycz, Grega Bole, Maciej Paterski)20:11
16FRA AG2R - La Mondiale (Axel Domont, Hubert Dupont, Carlos Alberto Betancur Gómez, Rinaldo Nocentini, Patrick Gretsch, Julien Bérard, Domenico Pozzovivo, Matteo Montaguti, Hugo Houle)20:14
17GER Giant - Alpecin (Tobias Ludvigsson, Cheng Ji, Chad Haga, Simon Geschke, Bert De Backer, Niklas Arndt, Tom Stamsnijder, Luka Mezgec, Caleb Fairly)20:15
18ITA Southeast (Elia Favilli, Matteo Busato, Manuel Belletti, Eugert Zhupa, Ramón III Carretero Marciaq, Mauro Finetto, Francesco Gavazzi, Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis, Alessandro Petacchi)20:18
19USA Cannondale - Garmin (Nathan Brown, Davide Villella, Tom Jelte Slagter, Alan Marangoni, Davide Formolo, Thomas Danielson, André Fernando Martins Cardoso, Janier Alexis Acevedo Calle, Ryder Hesjedal)20:19
20ITA Nippo - Vini Fantini (Giacomo Berlato, Damiano Cunego, Alessandro Bisolti, Daniele Colli, Manabu Ishibashi, Alessandro Malaguti, Riccardo Stacchiotti, Eduard-Michael Grosu, Pierpaolo De Negri)20:23
21ITA Lampre - Merida (Manuele Mori, Diego Ulissi, Roberto Ferrari, Tsgabu Gebremaryam Grmay, Przemyslaw Niemec, Jan Polanc, Ariel Maximiliano Richeze Araquistaín, Sacha Modolo, Gang Xu)20:25
22ITA Androni Giocattoli - Sidermec (Oscar Gatto, Franco Pellizotti, Davide Appollonio, Marco Bandiera, Tiziano Dall'Antonia, Marco Frapporti, Simone Stortoni, Serghei Tvetcov, Gianfranco Zilioli)20:29

Etappe 2 - Albenga - Genoa - 173 km - 10 Mei 2015Sprint


1ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team4:13:18 
2NEDMoreno Hofland (NED)Lotto NL - Jumbozt
3GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudalzt
4SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Alpecinzt
5ITAAlessandro Petacchi (ITA)Southeastzt
6ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
7AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
8ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
9ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
10ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
11SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
12ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
13CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
14POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
15RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
16COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Stepzt
17AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedgezt
18BELTom Boonen (BEL)Etixx - Quick Stepzt
19AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Greenedgezt
20ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
21GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
22AUSRichie Porte (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
23ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
24ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
25ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
26VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Southeastzt
27ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
28NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbozt
29NEDStef Clement (NED)Iamzt
30AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
31COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondialezt
32BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
33COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
34BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
35ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
36CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Teamzt
37ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
38BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
39FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeuxzt
40ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
41ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeastzt
42NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbozt
43ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
44ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
45BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
46CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garminzt
47FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeuxzt
48GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondialezt
49ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garminzt
50RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt

Etappe 3 - Rapallo - Sestri Levante - 136 km - 11 Mei 2015Sprint


1AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedge3:33:53 
2ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
3BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
4RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katushazt
5ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
6ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
7ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeastzt
8ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
9ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
10VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Southeastzt
11SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
12ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
13ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
14ITAElia Favilli (ITA)Southeastzt
15SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Teamzt
16ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garminzt
17CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
18ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garminzt
19ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
20ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
21AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Greenedgezt
22SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
23ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
24CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
25ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
26ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
27COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
28PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
29BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
30AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
31KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
32RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katushazt
33COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Teamzt
34BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
35AUSRichie Porte (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
36NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbozt
37ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistarzt
38FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
39NEDStef Clement (NED)Iamzt
40AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedgezt
41USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
42COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Stepzt
43ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
44RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
45COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondialezt
46SUISébastien Reichenbach (SUI)Iamzt
47ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
48ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
49BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
50ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt

Etappe 4 - Chiavari - La Spezia - 15 km - 12 Mei 2015Medium berg


1ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin3:47:59 
2AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge0:22 
3VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Southeastzt
4ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
5COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
6ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
7FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
8ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
9ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
10AUSRichie Porte (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
11BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
12COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Teamzt
13CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
14FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux1:04 
15ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
16CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
17ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
18BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
19RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
20BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
21COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Stepzt
22ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
23CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Teamzt
24ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini1:22 
25ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team2:24 
26ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
27ITADiego Rosa (ITA)Astana2:46 
28USAChad Haga (USA)Giant - Alpecin2:56 
29POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
30ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
31ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar4:22 
32ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
33AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
34ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
35ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale4:56 
36RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katushazt
37CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin5:25 
38ITASimone Stortoni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
39KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
40ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
41ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
42NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo8:27 
43ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
44USAThomas Danielson (USA)Cannondale - Garminzt
45FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux8:34 
46ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Lampre - Meridazt
47ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar9:21 
48BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team13:15 
49PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
50ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt

Etappe 5 - La Spezia - Abetone - 152 km - 13 Mei 2015Berg


1SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida4:09:18 
2FRASylvain Chavanel (FRA)Iam1:31 
3ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
4ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
5AUSRichie Porte (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
6ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana1:44 
7ITADario Cataldo (ITA)Astana1:53 
8RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
9ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
10COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Teamzt
11ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
12CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
13CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Teamzt
14SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Teamzt
15CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garminzt
16CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
17COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Step1:59 
18POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida2:06 
19ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
20SUISébastien Reichenbach (SUI)Iam2:15 
21ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
22COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
23AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
24ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:28 
25NEDStef Clement (NED)Iam2:32 
26ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garminzt
27ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
28NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo2:51 
29BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudal2:54 
30ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar2:57 
31ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar3:03 
32BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
33FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
34FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
35COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondialezt
36VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Southeast3:53 
37BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
38USANathan Brown (USA)Cannondale - Garminzt
39FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeuxzt
40PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
41ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
42AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedge4:09 
43ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
44KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
45ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida4:12 
46ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing4:17 
47FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale5:07 
48ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team5:10 
49COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistarzt
50ESTTanel Kangert (EST)Astanazt

Etappe 6 - Montecatini Terme - Castiglione della Pescaia - 181 km - 14 Mei 2015Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal4:19:42 
2ITAMatteo Pelucchi (ITA)Iamzt
3ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Meridazt
4ITAManuel Belletti (ITA)Southeastzt
5ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
6ITAAlessandro Petacchi (ITA)Southeastzt
7ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
8SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Alpecinzt
9ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
10ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
11NEDMoreno Hofland (NED)Lotto NL - Jumbozt
12FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeuxzt
13RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
14ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Movistarzt
15SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
16POLJaroslaw Marycz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
17AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
18BELTom Boonen (BEL)Etixx - Quick Stepzt
19NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Soudalzt
20GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondialezt
21ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Meridazt
22ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Stepzt
23AUSRichie Porte (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
24ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
25ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
26ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
27PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
28NEDStef Clement (NED)Iamzt
29ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
30RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
31ITAElia Favilli (ITA)Southeastzt
32SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Teamzt
33ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garminzt
34NEDRick Flens (NED)Lotto NL - Jumbozt
35BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
36ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
37FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
38ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
39NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
40COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
41AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
42ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
43SUISébastien Reichenbach (SUI)Iamzt
44CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
45NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbozt
46USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
47JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
48ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
49FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
50ITAEugenio Alafaci (ITA)Trek Factory Racingzt

Etappe 7 - Grosseto - Fiuggi - 263 km - 15 Mei 2015Sprint


1ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida7:22:21 
2ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Movistarzt
3AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Greenedgezt
4ITAManuel Belletti (ITA)Southeastzt
5ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
6ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
7ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
8SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
9FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeuxzt
10RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katushazt
11ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
12FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
13BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
14ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeastzt
15ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin0:03 
16ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
17ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
18ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
19NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garminzt
20ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
21NEDStef Clement (NED)Iamzt
22BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowicezt
23COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondialezt
24ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
25CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Teamzt
26SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecinzt
27CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garminzt
28CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
29AUSRichie Porte (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
30ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
31ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Meridazt
32GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecinzt
33ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
34ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
35NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbozt
36ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
37CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
38SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Alpecinzt
39FRASylvain Chavanel (FRA)Iamzt
40COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Stepzt
41BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
42BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
43RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katushazt
44ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
45BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
46SUISébastien Reichenbach (SUI)Iamzt
47ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
48PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
49ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
50RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katushazt

Etappe 8 - Fiuggi - Campitello Matese - 188 km - 16 Mei 2015Berg


1ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar4:51:34 
2ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana0:20 
3SUISébastien Reichenbach (SUI)Iam0:31 
4ITAFabio Aru (ITA)Astana0:35 
5ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
6AUSRichie Porte (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
7COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Stepzt
8ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
9ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantini0:45 
10ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
11ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
12ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar0:53 
13CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
14CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Teamzt
15COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Teamzt
16BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
17BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal1:11 
18CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garminzt
19CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
20ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
21ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin1:33 
22RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha1:41 
23FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux1:55 
24BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing1:57 
25NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo2:03 
26ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:18 
27SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida2:30 
28NEDStef Clement (NED)Iam2:46 
29ESTTanel Kangert (EST)Astana3:14 
30FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team3:32 
31ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistarzt
32RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha5:00 
33POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida5:47 
34PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garmin5:58 
35ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:49 
36USAThomas Danielson (USA)Cannondale - Garminzt
37COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondialezt
38COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge7:46 
39COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
40FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux7:57 
41ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step8:00 
42ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana5:14 
43AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
44BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice23:06 
45ITAMauro Finetto (ITA)Southeast5:53 
46BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal9:53 
47ITAIvan Basso (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
48FRASylvain Chavanel (FRA)Iamzt
49USANathan Brown (USA)Cannondale - Garminzt
50POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
51FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
52NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbozt
53RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katushazt
54ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
55RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katushazt
56ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
57FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeuxzt
58ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:23 
59ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini11:38 
60ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar11:42 
61ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida12:18 
62GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale12:58 
63FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
64ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garminzt
65ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt

Etappe 9 - Benevento - San Giorgio del Sannio - 212 km - 17 Mei 2015Medium berg


1ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana5:50:31 
2NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo0:21 
3GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecin0:23 
4FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
5ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
6COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondialezt
7NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garminzt
8FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeuxzt
9CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin0:27 
10ITAFabio Aru (ITA)Astana0:56 
11ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:57 
12AUSRichie Porte (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
13ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana1:01 
14ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar1:43 
15SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
16AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
17CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
18ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
19ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
20ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
21ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
22ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
23ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
24BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
25ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garminzt
26CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
27BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
28COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Stepzt
29SUISébastien Reichenbach (SUI)Iamzt
30ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
31RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
32FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
33ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
34NEDStef Clement (NED)Iamzt
35FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
36POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
37ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
38PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
39CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Teamzt
40ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
41POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
42FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
43ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
44ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
45COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Teamzt
46RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katushazt
47FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
48ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar3:20 
49FRASylvain Chavanel (FRA)Iam3:22 
50VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Southeastzt
51NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbozt
52BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
53BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudalzt
54ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
55RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katushazt
56USAChad Haga (USA)Giant - Alpecin5:19 
57ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Meridazt
58GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team7:01 
59SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecinzt
60NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbozt

Etappe 10 - Civitanova Marche - Forlì - 195 km - 19 Mei 2015Ontsnapping


1ITANicola Boem (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:26:16 
2ITAMatteo Busato (ITA)Southeastzt
3ITAAlessandro Malaguti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:02 
4ITAAlan Marangoni (ITA)Cannondale - Garmin0:04 
5ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racing0:18 
6ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Meridazt
7GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudalzt
8SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Alpecinzt
9ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
10ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
11RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
12ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantinizt
13ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Movistarzt
14FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeuxzt
15ITAManuel Belletti (ITA)Southeastzt
16ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
17NEDMoreno Hofland (NED)Lotto NL - Jumbozt
18GERRoger Kluge (GER)Iamzt
19AUSBrett Lancaster (AUS)Orica - Greenedgezt
20ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
21SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
22BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
23ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Meridazt
24ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garminzt
25SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Teamzt
26BELTom Boonen (BEL)Etixx - Quick Stepzt
27POLJaroslaw Marycz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
28COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Stepzt
29POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
30RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
31ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
32ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
33CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Teamzt
34PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
35COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondialezt
36ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
37CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
38ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
39NEDStef Clement (NED)Iamzt
40NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbozt
41FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
42ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
43BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
44ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
45ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
46ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
47BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
48NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
49ITAMarco Coledan (ITA)Trek Factory Racingzt
50ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt

Etappe 11 - Forlì - Imola (Autodromo Ferrari) - 147 km - 20 Mei 2015Ontsnapping


1RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha3:55:08 
2COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondiale0:53 
3ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
4ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
5ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
6NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbozt
7CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garminzt
8POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:58 
9BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
10ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Movistar1:02 
11SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
12ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeastzt
13ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Meridazt
14GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecinzt
15AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Greenedgezt
16AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
17RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katushazt
18BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
19CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
20ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
21ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
22CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Teamzt
23ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
24ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
25GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
26BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
27BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowicezt
28ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
29COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Stepzt
30CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
31AUSRichie Porte (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
32ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garminzt
33NEDStef Clement (NED)Iamzt
34ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
35FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
36ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
37ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
38FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Stepzt
39ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
40AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
41ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
42RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
43ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
44COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Teamzt
45PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
46ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
47ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
48FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
49KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
50NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbozt

Etappe 12 - Imola - Vicenza (Monte Berico) - 19 km - 21 Mei 2015Ontsnapping


1BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team4:22:50 
2ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:03 
3ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Meridazt
4GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecinzt
5ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
6ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
7ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:06 
8COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondialezt
9BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
10ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
11COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Stepzt
12AUSRichie Porte (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
13ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garminzt
14ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
15ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
16CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
17CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Team0:11 
18SUISébastien Reichenbach (SUI)Iamzt
19COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Teamzt
20CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
21BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
22RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
23ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
24NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbozt
25ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
26ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
27CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garminzt
28ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
29ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
30FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux0:19 
31SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowice0:29 
32AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
33ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:38 
34FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team0:43 
35ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing0:47 
36ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:00 
37ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team1:09 
38ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini1:27 
39ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step1:33 
40SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team1:42 
41ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar1:47 
42ITAMauro Finetto (ITA)Southeast2:34 
43FRASylvain Chavanel (FRA)Iam2:44 
44FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux4:39 
45AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank5:28 
46RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha5:31 
47PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
48ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale5:41 
49ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
50SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin5:55 

Etappe 13 - Montecchio Maggiore - Jesolo - 153 km - 22 Mei 2015Medium berg


1ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Merida3:03:08 
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
3ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
4RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
5ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantinizt
6ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Meridazt
7NEDMoreno Hofland (NED)Lotto NL - Jumbozt
8ITANicola Ruffoni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
9SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Alpecinzt
10AUSHeinrich Haussler (AUS)Iamzt
11ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
12ITAAlessandro Petacchi (ITA)Southeastzt
13GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudalzt
14AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
15ALBEugert Zhupa (ALB)Southeast0:04 
16RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katushazt
17RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
18ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
19FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
20POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
21RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katushazt
22JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
23ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
24POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
25CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
26COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Stepzt
27RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katushazt
28NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbozt
29CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
30BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
31BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
32NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbozt
33ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:10 
34ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Meridazt
35FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux0:13 
36NEDMaarten Tjallingii (NED)Lotto NL - Jumbo0:19 
37AUSBrett Lancaster (AUS)Orica - Greenedgezt
38GERRoger Kluge (GER)Iamzt
39NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Soudalzt
40DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal0:26 
41BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Soudalzt
42GERNiklas Arndt (GER)Giant - Alpecinzt
43NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbozt
44AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal0:34 
45ITAElia Favilli (ITA)Southeast0:38 
46ITAMatteo Tosatto (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:40 
47BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
48ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
49ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
50CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garminzt

Etappe 14 - Treviso - Valdobbiadene - 59,2 km - 23 Mei 2015Individuele Tijdrit


1BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team45.771
2ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana45.653
3ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank45.634
4GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale45.546
5NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo45.104
6ESTTanel Kangert (EST)Astana45.028
7BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudal44.953
8ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing44.943
9SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin44.934
10AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedge44.849
11FRASylvain Chavanel (FRA)Iam44.802
12BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing44.802
13CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Team44.774
14NEDStef Clement (NED)Iam44.764
15CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar44.736
16CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin44.643
17ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar44.550
18NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbo44.476
19USAChad Haga (USA)Giant - Alpecin44.365
20BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal44.282
21BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowice44.255
22SUISébastien Reichenbach (SUI)Iam44.228
23COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Step44.209
24RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha44.191
25BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team44.173
26DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank44.145
27ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank44.136
28NEDMaarten Tjallingii (NED)Lotto NL - Jumbo44.082
29ITAFabio Aru (ITA)Astana44.063
30RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha44.000
31ITADavide Malacarne (ITA)Astana43.964
32AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - Greenedge43.955
33ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team43.919
34SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team43.910
35RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha43.874
36ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida43.829
37ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team43.784
38ITADario Cataldo (ITA)Astana43.766
39DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal43.694
40NEDRick Flens (NED)Lotto NL - Jumbo43.668
41CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale43.668
42BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team43.668
43CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bank43.605
44ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox43.587
45ITADiego Rosa (ITA)Astana43.570
46ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar43.561
47FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux43.534
48POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice43.455
49ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team43.428
50ITAGiacomo Berlato (ITA)Nippo - Vini Fantini43.419

Etappe 15 - Marostica - Madonna Di Campiglio - 165 km - 24 Mei 2015Berg


1ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana4:22:35 
2RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha0:02 
3ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:05 
4ITAFabio Aru (ITA)Astana0:06 
5NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo0:38 
6CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:42 
7CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Team1:00 
8ESTTanel Kangert (EST)Astana1:10 
9FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux1:49 
10ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team2:13 
11BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal2:18 
12CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin3:11 
13ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar3:48 
14ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana3:50 
15COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondiale4:46 
16SUISébastien Reichenbach (SUI)Iam5:05 
17POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowice5:10 
18ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team5:11 
19FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team5:14 
20ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistarzt
21ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
22VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Southeast5:20 
23CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bank5:33 
24BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudal5:47 
25FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale6:17 
26BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team6:32 
27COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
28COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Team6:55 
29ITADiego Rosa (ITA)Astana7:21 
30POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida7:50 
31ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
32ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step8:00 
33ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
34COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Stepzt
35SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
36ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garminzt
37ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
38ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
39FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeuxzt
40PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garmin8:55 
41ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox9:36 
42ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar11:18 
43USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team12:05 
44ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox14:02 
45ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
46ITAIvan Basso (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
47FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
48ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
49AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
50RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katushazt
51ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garmin16:34 
52ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
53FRAClément Chevrier (FRA)Iamzt
54ITADavide Malacarne (ITA)Astanazt
55FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Stepzt
56RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katushazt
57ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec16:37 
58ITASimone Stortoni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
59ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale16:49 
60NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbo17:17 
61ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
62NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbozt
63FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
64ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
65USANathan Brown (USA)Cannondale - Garminzt

Etappe 16 - Pinzolo - Aprica - 175 km - 26 Mei 2015Berg


1ESPMikel Landa Meana (ESP)Astana5:02:51 
2NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo0:38 
3ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
4RUSYury Trofimov (RUS)Team Katusha2:03 
5CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
6CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin2:10 
7ITAFabio Aru (ITA)Astana2:51 
8ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team3:16 
9CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Team3:19 
10COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondialezt
11FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
12BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudal6:18 
13BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
14ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistarzt
15ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:13 
16COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Teamzt
17ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar10:31 
18ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
19SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
20FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
21COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Stepzt
22ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
23ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
24ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana14:38 
25PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
26ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
27ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox18:01 
28POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowice22:08 
29POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
30ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeastzt
31COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
32VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Southeastzt
33BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
34COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt
35GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
36USANathan Brown (USA)Cannondale - Garminzt
37RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katushazt
38USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
39POLMaciej Paterski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
40FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
41SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Teamzt
42BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
43ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
44NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbozt
45NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbozt
46FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Stepzt
47ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
48ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
49ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Stepzt
50ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
51ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
52ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
53FRASylvain Chavanel (FRA)Iamzt
54FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
55BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudalzt
56BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Team23:10 
57ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec24:39 
58FRAClément Chevrier (FRA)Iam25:09 
59CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bank27:50 
60ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
61ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
62ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
63FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeuxzt
64RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katusha28:22 
65BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt

Etappe 17 - Tirano - Lugano - 136 km - 27 Mei 2015Sprint


1ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Merida3:07:51 
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
3SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Alpecinzt
4AUSHeinrich Haussler (AUS)Iamzt
5ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
6BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Soudalzt
7ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Movistarzt
8RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
9FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeuxzt
10NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbozt
11ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
12ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Meridazt
13FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
14ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
15SLOGrega Bole (SLO)CCC - Sprandi - Polkowicezt
16ITAAlessandro Petacchi (ITA)Southeastzt
17ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
18CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Teamzt
19BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
20ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
21COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Stepzt
22ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Meridazt
23ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
24ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
25AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
26SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Teamzt
27RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katushazt
28BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
29ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
30ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
31ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
32ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantinizt
33ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
34CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
35ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
36NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbozt
37ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
38BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
39RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
40COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondialezt
41NZLSam Bewley (NZL)Orica - Greenedgezt
42ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida0:12 
43ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garminzt
44NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
45CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garminzt
46FRASylvain Chavanel (FRA)Iamzt
47FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team0:17 
48FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Stepzt
49GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondialezt
50ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt

Etappe 18 - Melide - Verbania - 172 km - 28 Mei 2015Medium berg


1BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team4:04:14 
2ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:47 
3FRASylvain Chavanel (FRA)Iam1:01 
4ITAMatteo Busato (ITA)Southeastzt
5FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
6ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Stepzt
7ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
8BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
9USAChad Haga (USA)Giant - Alpecin2:42 
10NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge3:55 
11CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin6:05 
12ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
13ITADavide Villella (ITA)Cannondale - Garmin6:38 
14FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux7:18 
15NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbozt
16ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
17CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Teamzt
18ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
19ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
20RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
21BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
22ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
23ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
24ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
25CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
26FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeuxzt
27BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudalzt
28ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
29RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katushazt
30ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:34 
31COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Teamzt
32ITAMauro Finetto (ITA)Southeast14:45 
33FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
34FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Stepzt
35AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
36BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
37ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
38ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Meridazt
39ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
40DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudalzt
41FRAClément Chevrier (FRA)Iamzt
42COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Stepzt
43ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
44COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondialezt
45PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
46ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
47AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
48BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudalzt
49ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garminzt
50ITASimone Stortoni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt

Etappe 19 - Gravellona Toce - Cervinia - 236 km - 29 Mei 2015Berg


1ITAFabio Aru (ITA)Astana6:24:13 
2CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin0:28 
3COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Step1:10 
4ESTTanel Kangert (EST)Astana1:18 
5NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbozt
6ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
7ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
8CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Team1:21 
9ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team1:24 
10FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux2:24 
11ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team2:27 
12CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
13BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal2:49 
14VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Southeastzt
15RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
16BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
17COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Team4:43 
18ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing5:14 
19FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
20ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
21PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
22BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
23FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux6:52 
24ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
25ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox9:03 
26ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana11:56 
27ITAIvan Basso (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
28ITASimone Stortoni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
29AUSMichael Rogers (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
30ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini13:27 
31ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana14:06 
32ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar14:46 
33RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha14:58 
34RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katushazt
35ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
36ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
37ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
38COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
39FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux16:01 
40SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida18:58 
41NEDNick Van Der Lijke (NED)Lotto NL - Jumbozt
42BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudalzt
43BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowicezt
44POLMarek Rutkiewicz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
45POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowice22:46 
46FRASylvain Chavanel (FRA)Iamzt
47COLDayer Quintana Rojas (COL)Movistar22:56 
48ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
49SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team23:54 
50NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbozt
51ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistarzt
52USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team25:53 
53CZERoman Kreuziger (CZE)Saxo Bank - Tinkoff Bank27:14 
54ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
55ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
56AUSSimon Clarke (AUS)Orica - Greenedgezt
57AUSHeinrich Haussler (AUS)Iamzt
58ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar27:39 
59ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Stepzt
60FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale30:51 
61FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
62COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondialezt
63FRAClément Chevrier (FRA)Iamzt
64FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux31:32 
65FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Stepzt
66NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbo32:24 
67GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
68ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeast33:15 
69PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank35:17 
70COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedge7:39 
71BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
72NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedgezt
73RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank38:35 
74NZLSam Bewley (NZL)Orica - Greenedge38:55 
75AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedgezt

Etappe 20 - Saint-Vincent - Sestriere - 196 km - 30 Mei 2015Berg


1ITAFabio Aru (ITA)Astana5:12:25 
2CANRyder Hesjedal (CAN)Cannondale - Garmin0:18 
3COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Step0:24 
4ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
5NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbo0:34 
6ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:25 
7ESTTanel Kangert (EST)Astana2:28 
8ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
9CZELeopold König (CZE)Sky Professional Cycling Teamzt
10ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
11ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
12CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar2:34 
13ITAStefano Pirazzi (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:05 
14BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal3:18 
15FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
16ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Etixx - Quick Step6:02 
17COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)BMC Racing Teamzt
18ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing7:06 
19RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha7:37 
20RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
21PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
22FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
23BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowicezt
24ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistar7:42 
25ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
26SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin8:35 
27FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale8:54 
28ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
29BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Soudalzt
30BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Sky Professional Cycling Teamzt
31COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL)AG2R - La Mondialezt
32USANathan Brown (USA)Cannondale - Garminzt
33ITADario Cataldo (ITA)Astana10:01 
34ITASimone Stortoni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec15:22 
35ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantini16:18 
36VENYonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis (VEN)Southeastzt
37NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garminzt
38FRASylvain Chavanel (FRA)Iamzt
39FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Stepzt
40SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
41POLSylvester Szmyd (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
42SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Teamzt
43KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
44RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katushazt
45ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Movistar17:15 
46ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistarzt
47ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Garmin19:43 
48BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudalzt
49POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
50COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt

Etappe 21 - Turin - Milan - 185 km - 31 Mei 2015Ontsnapping


1BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step4:18:37 
2AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedgezt
3GERRoger Kluge (GER)Iam0:09 
4RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
5ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
6SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Alpecinzt
7ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
8NEDMoreno Hofland (NED)Lotto NL - Jumbozt
9ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
10ITAElia Favilli (ITA)Southeastzt
11FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
12ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Stepzt
13ITASacha Modolo (ITA)Lampre - Meridazt
14ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantinizt
15POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
16ALBEugert Zhupa (ALB)Southeastzt
17ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Lampre - Meridazt
18CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
19CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Stepzt
20ESTTanel Kangert (EST)Astanazt
21FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
22FRASylvain Chavanel (FRA)Iamzt
23ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
24ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
25ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
26ESPMikel Landa Meana (ESP)Astanazt
27ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
28FRAKévin Réza (FRA)La Française des Jeuxzt
29ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
30NEDSteven Kruijswijk (NED)Lotto NL - Jumbozt
31ITAPierpaolo De Negri (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
32LATAleksejs Saramotins (LAT)Iamzt
33NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Garminzt
34ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
35NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
36ITAMauro Finetto (ITA)Southeastzt
37NEDRick Flens (NED)Lotto NL - Jumbozt
38ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
39RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
40COLRigoberto Uran Uran (COL)Etixx - Quick Stepzt
41SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Teamzt
42GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
43ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:18 
44RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
45ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
46ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
47GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondialezt
48ITAMarco Coledan (ITA)Trek Factory Racingzt
49ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
50COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Orica - Greenedgezt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden