De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Giro d'Italia - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Giro d'Italia - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2021

Giro d'Italia 2021

ItaliëItalië - 8 Mei 2021 - 30 Mei 2021


Algemeen klassement - 30 Mei 2021


1COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers86:17:28
2ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious1:29
3GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange4:15
4RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech6:40
5COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers7:24
6PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
7FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm8:05
8GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo8:56
9NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma11:44
10IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation18:35
11NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma25:35
12NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma30:56
13ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious37:58
14HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj45:30
15ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates47:21
16ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa47:31
17ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates56:32
18ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo1:03:59
19ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech1:04:12
20BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix1:05:19
21ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange1:07:25
22ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:07:50
23ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers1:18:16
24ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers1:18:17
25ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchange1:20:58
26CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:32:42
27PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar1:36:27
28NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:36:47
29ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa1:40:19
30ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippo1:43:43
31AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm1:49:05
32ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe1:49:23
33ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech1:49:52
34SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj1:51:47
35ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:00:45
36COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Tech2:01:12
37FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj2:02:01
38ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates2:03:30
39COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar2:03:56
40KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Tech2:03:59
41USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën2:05:59
42AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe2:12:10
43BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:13:57
44ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:14:12
45AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm2:17:55
46ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometa2:18:40
47ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermec2:20:12
48NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation2:21:29
49ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers2:21:53
50ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën2:23:42
51ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:24:46
52ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo2:27:00
53GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step2:29:17
54ITADario Cataldo (ITA)Movistar2:29:24
55ITADavide Villella (ITA)Movistar2:29:51
56BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step2:30:40
57SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assos2:34:36
58FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën2:36:35
59IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsm2:41:13
60FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroën2:46:05
61ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Tech2:47:16
62GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm2:56:04
63ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredo2:59:03
64NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj3:13:49
65BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix3:15:06
66GBRSimon Carr (GBR)3:18:32
67UKRAndrii Ponomar (UKR)3:18:33
68FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step3:19:43
69SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec3:20:10
70SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious3:22:28
71ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec3:22:30
72ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:23:57
73ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:28:45
74ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation3:33:32
75ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa3:34:13
76GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometa3:35:44
77JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victorious3:36:24
78BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo3:37:24
79ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal3:39:11
80ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe3:40:28
81DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step3:41:43
82ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Tech3:45:57
83AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange3:46:05
84USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippo3:46:16
85ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:47:55
86BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal3:49:07
87BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix3:52:52
88FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj3:55:23
89ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates3:58:45
90FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj3:59:46
91BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix4:03:03
92ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermec4:03:27
93SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assos4:03:47
94ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers4:04:23
95ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:04:45
96ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious4:04:52
97DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange4:05:47
98USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar4:05:48
99GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma4:09:07
100HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometa4:11:55
101BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix4:15:22
102GERNico Denz (GER)Team Dsm4:16:02
103ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe4:26:44
104NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix4:33:33
105ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:33:49
106ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:35:44
107NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:35:49
108ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:36:05
109COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates4:37:48
110ITASimone Consonni (ITA)Cofidis4:38:16
111AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchange4:38:42
112ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe4:42:49
113ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma4:43:51
114FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroën4:43:57
115CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj4:43:58
116GERMax Kanter (GER)Team Dsm4:46:24
117SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
118ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers4:47:40
119BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën4:47:48
120AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange4:47:58
121BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step4:50:45
122NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos4:58:29
123ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:59:05
124GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos4:59:37
125NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo5:00:11
126COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates5:01:04
127ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation5:02:16
128NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:02:43
129ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa5:02:59
130AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation5:03:34
131POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assos5:08:11
132ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:08:13
133ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis5:09:16
134NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo5:11:05
135ITAElia Viviani (ITA)Cofidis5:12:15
136POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe5:14:42
137ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates5:17:22
138ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar5:17:26
139ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5:19:06
140GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix5:25:02
141ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo5:29:21
142ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis5:29:40
143ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:35:49

Puntenklassement - 30 Mei 2021


1SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe136
2ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation118
3COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates116
4ITAElia Viviani (ITA)Cofidis86
5COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers80
6BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix71
7ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux61
8ITASimone Consonni (ITA)Cofidis60
9ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma59
10ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippo57
11ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè57
12PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step54
13GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm53
14ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious48
15ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo48
16SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec43
17ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa42
18ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal42
19ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën40
20ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè40
21ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec39
22IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation38
23GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange34
24NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux34
25SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious33
26ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa32
27ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates32
28BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix31
29ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers30
30IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsm29
31RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech27
32COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers26
33COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates26
34ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates25
35FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step25
36FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm24
37ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa23
38BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal23
39SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assos22
40NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma22
41GERMax Kanter (GER)Team Dsm22
42PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar20
43BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux20
44ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa20
45NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo19
46AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm19
47ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec18
48NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix18
49ITADario Cataldo (ITA)Movistar17
50FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj17
51BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën16
52ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec16
53ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech15
54ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè15
55FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroën13
56FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroën12
57NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma12
58UKRAndrii Ponomar (UKR)12
59ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Tech12
60GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo11
61ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè11
62ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers10
63DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step10
64ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar9
65ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux9
66ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo9
67GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometa9
68GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos9
69NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma8
70ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo8
71BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix8
72AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm8
73FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën8
74ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermec8
75ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè8
76ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Tech7
77NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation6
78ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredo6
79ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè6
80HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj5
81BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix5
82ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe5
83AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation5
84ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar5
85GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix5
86USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën4
87ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates4
88ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates4
89ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermec3
90USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar3
91ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious2
92ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates2
93ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech2
94ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2
95HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometa2
96ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe2
97BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step2
98SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj1
99NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj1
100DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange1
101GERNico Denz (GER)Team Dsm1
102ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
103ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
104ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
105ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt

Bergklassement - 30 Mei 2021


1FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën184
2COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers140
3ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious99
4IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation83
5GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange61
6PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step54
7NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo53
8ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa52
9FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm49
10AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm46
11ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè43
12BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix39
13ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa34
14RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech28
15SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious26
16COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers22
17SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec21
18ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo18
19ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa17
20ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates17
21AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe15
22ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux13
23BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal13
24BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix13
25ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec13
26ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious12
27ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers12
28SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assos11
29GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo11
30ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates11
31NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma10
32ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar10
33ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo10
34GBRSimon Carr (GBR)10
35USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën9
36ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën9
37GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm9
38BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux7
39ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè6
40ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux6
41AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm6
42NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj6
43DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange6
44ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè6
45GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometa5
46PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar5
47ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe4
48ITADario Cataldo (ITA)Movistar4
49ITADavide Villella (ITA)Movistar4
50ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma4
51FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step3
52GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step3
53ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3
54NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix3
55FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroën3
56NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation2
57BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix2
58ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2
59ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe2
60ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2
61ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2
62NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma1
63HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj1
64CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1
65COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar1
66FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroën1
67FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj1
68BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën1
69ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar1
70ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
71ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
72ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
73ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
74ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt

Jongerenklassement - 30 Mei 2021


1COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers86:17:28
2RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech6:40
3COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers7:24
4PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
5NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma11:44
6HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj45:30
7ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa47:31
8AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm1:49:05
9COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Tech2:01:12
10ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates2:03:30
11COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar2:03:56
12KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Tech2:03:59
13ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers2:21:53
14ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Tech2:47:16
15NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj3:13:49
16GBRSimon Carr (GBR)3:18:32
17UKRAndrii Ponomar (UKR)3:18:33
18ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:28:45
19ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa3:34:13
20ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal3:39:11
21ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe3:40:28
22DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step3:41:43
23ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Tech3:45:57
24AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange3:46:05
25BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal3:49:07
26FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj3:59:46
27ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermec4:03:27
28SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assos4:03:47
29USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar4:05:48
30HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometa4:11:55
31BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix4:15:22
32ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:33:49
33ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma4:43:51
34GERMax Kanter (GER)Team Dsm4:46:24
35ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers4:47:40
36NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo5:00:11
37ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa5:02:59
38ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:08:13
39ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo5:29:21
40ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis5:29:40

Ploegenklassement - 30 Mei 2021


1GBR Ineos Grenadiers259:30:31
2NED Team Jumbo-Visma26:52
3GER Team DSM29:09
4KAZ Astana - Premier Tech33:05
5AUS Team BikeExchange1:15:12
6USA Trek - Segafredo1:27:09
7ESP Movistar1:28:18
8BEL Deceuninck - Quick Step1:37:51
9BRN Bahrain Victorious1:51:05
10UAE UAE Team Emirates1:54:04
11USA EF Education - Nippo2:00:35
12FRA Groupama - FDJ2:27:17
13ITA Eolo - Kometa2:41:05
14BEL Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:46:29
15FRA AG2R Citroën4:37:06
16GER Bora - Hansgrohe4:38:43
17ISR Israel Start-Up Nation4:45:33
18BEL Alpecin - Fenix5:12:49
19ITA Androni Giocattoli - Sidermec5:19:23
20ITA Bardiani - CSF - Faizanè6:55:15
21RSA Team Qhubeka Assos8:44:05
22FRA Cofidis, Solutions Crédits9:37:59

Etappe 1 - Turin - Turin - 9 km - 8 Mei 2021Individuele Tijdrit

Image La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers0:08:47
2ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma0:10
3NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma0:13
4PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step0:17
5FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step0:18
6NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
7BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step0:19
8GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
9AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation0:22
10ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers0:23
11RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech0:24
12ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippo0:26
13ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers0:27
14GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
15POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:28
16PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:29
17ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
18GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal0:30
19ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
20ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech0:31
21ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
22ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
23SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious0:32
24BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
25ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
26NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
27DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step0:33
28ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
29ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
30ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
31AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange0:34
32RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
33COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers0:36
34USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
35GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo0:38
36ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
37GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
38SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
39ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
40COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers0:39
41FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
42USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
43NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
44AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
45ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech0:40
46IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
47GBRSimon Carr (GBR)zt
48FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
49COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates0:41
50ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
51SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
52NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
53COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
54NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
55SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
56ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:42
57GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
58NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
59AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
60ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange0:43
61SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
62FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
63BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
64ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates0:44
65NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
66COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
67SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj0:45
68BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
69DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
70GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
71BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
72FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën0:46
73AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
74PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo0:47
75NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
76ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos0:48
77ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious0:49
78NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
79SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
80ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers0:50
81BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
82POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
83BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
84ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
85ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
86GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
87USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
88BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
89ITAElia Viviani (ITA)Cofidis0:51
90ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
91FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm0:52
92BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
93ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
94BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
95HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj0:53
96ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
97JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
98ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
99AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
100ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
101ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:54
102ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
103AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm0:55
104GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
105LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nationzt
106ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe0:56
107ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
108IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation0:57
109ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
110CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
111BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
112BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix0:58
113AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
114BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
115ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
116FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën0:59
117KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
118ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
119AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
120BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix1:01
121ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
122GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
123FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
124UKRAndrii Ponomar (UKR)1:02
125FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
126GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
127POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
128FRANicolas Edet (FRA)Cofidis1:03
129BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
130ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis1:04
131ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
132FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
133NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo1:05
134GERMax Kanter (GER)Team Dsm1:06
135CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
136ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
137ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
138ITADavide Villella (ITA)Movistar1:08
139USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates1:09
140BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
141FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
142ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:10
143ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
144ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
145SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
146ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
147AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal1:11
148ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
149ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo1:12
150GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
151HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometa1:13
152NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
153ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
154BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën1:14
155FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
156ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:15
157ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
158ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
159ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:16
160NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
161ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa1:17
162ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:18
163ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermec1:19
164NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:21
165SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
166NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:22
167ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis1:23
168ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
169ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometa1:24
170ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
171ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:25
172ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:26
173COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
174ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:27
175ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rga1:28
176ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:30
177ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
178ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:31
179ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometa1:32
180ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
181ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis1:33
182ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec1:34
183ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
184ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech1:37

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Stupinigi - Novara - 173 km - 9 Mei 2021Sprint

Image La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix4:21:09
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
3ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
4NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
5SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
6ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
7ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
8BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
9ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
10AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
11COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
12GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
13ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
14BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
15ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
16COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
17BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
18NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
19ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
20ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
21ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
22ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
23ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
24COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
25GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
26ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
27ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
28BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
29USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
30ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
31GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
32ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
33ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
34ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
35FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
36ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
37AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
38ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
39NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
40ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
41POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
42AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
43GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
44BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
45RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
46BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
47RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
48ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
49DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
50PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
51POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
52ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
53ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
54BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
55ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
56SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
57COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
58ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
59PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
60NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
61ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
62PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
63GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
64IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
65ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
66GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
67ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
68ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
69USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
70ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
71ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
72ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
73ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
74GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
75FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
76GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
77AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
78ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
79FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
80FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
81BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
82GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
83ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
84GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
85NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
86AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
87AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
88SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
89NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
90ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
91ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
92ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
93BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
94ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
95IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
96USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
97NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
98BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
99ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
100NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
101ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
102ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
103NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
104BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
105COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
106ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
107CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
108SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
109ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
110ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
111ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
112KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
113AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
114ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
115ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
116SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
117BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
118NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
119FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
120ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
121FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
122FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
123ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
124ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
125JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
126FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
127SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
128ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
129CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
130SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
131UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
132FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
133ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
134ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
135HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
136ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
137NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
138ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
139ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
140ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
141ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
142FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
143ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
144POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
145ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
146DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
147GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
148ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
149COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
150ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
151FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
152GBRSimon Carr (GBR)zt
153ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
154NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
155ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
156FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
157FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
158ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
159ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
160AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
161USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
162ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
163ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
164AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
165AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
166BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
167HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
168NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
169ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
170ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
171GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
172BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
173GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
174BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
175ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
176NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
177NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
178ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious0:35
179ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
180SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
181SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
182ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar0:45
183BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step2:33
184LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Biella - Canale - 187 km - 10 Mei 2021Ontsnapping

Image La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:21:29
2ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation0:04
3SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
4ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
5NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
6BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
7COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
8ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
9ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
10ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
11ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
12BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
13ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
14ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
15NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
16ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
17ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
18ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
19ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
20ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
21GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
22BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
23ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
24ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
25USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
26DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
27COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
28ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
29SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
30ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
31ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
32BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
33ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
34PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
35ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
36ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
37IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
38ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
39RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
40USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
41RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
42ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
43ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
44ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
45ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
46ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
47FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
48BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
49ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
50NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
51ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
52HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
53PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
54NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
55AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
56ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
57ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
58ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
59FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
60ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
61JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
62FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
63IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
64ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
65GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
66GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
67ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
68GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
69COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
70PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
71SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
72ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
73GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
74ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
75ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
76ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
77GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
78AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
79BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
80COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
81ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
82ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
83ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
84SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
85FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
86COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
87FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
88ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
89FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
90CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
91ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
92USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
93ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
94ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
95USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
96SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
97NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
98AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
99ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
100NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
101SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
102FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
103ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
104ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
105ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
106SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
107AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
108FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
109AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
110AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
111ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa0:46
112BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step0:59
113ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis1:36
114FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
115ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe1:56
116ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious8:49
117FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
118ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos9:36
119ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
120KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
121GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
122SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
123ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
124ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
125FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
126AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
127UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
128BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
129BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
130ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
131ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
132ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
133COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
134ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
135GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
136NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
137GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
138GBRSimon Carr (GBR)zt
139FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
140SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
141NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
142BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
143DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
144ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
145BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal10:34
146ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
147BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
148ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
149BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
150ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
151GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
152ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
153ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè13:05
154ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
155NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
156ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
157CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
158GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
159AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
160POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
161NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
162ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
163FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
164BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
165BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix14:06
166ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
167POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
168AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
169ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
170GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
171NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
172NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
173BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
174NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
175POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
176ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
177AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
178NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
179ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
180HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
181ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
182GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
183BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Piacenza - Sestola - 186 km - 11 Mei 2021Medium berg

Image La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates4:58:38
2ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation0:13
3ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:27
4BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix0:29
5SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
6HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj0:44
7FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:49
8PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:57
9ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:33
10DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange1:36
11COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers1:37
12ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
13RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
14ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
15GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
16BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step1:48
17FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
18GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
19IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
20ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
21ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
22ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
23ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers2:05
24ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
25ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assos2:11
26GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
27ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
28RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
29AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
30COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
31ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
32AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
33ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
34ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Step2:51
35SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
36ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
37NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma3:06
38NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
39PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
40ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates3:31
41COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Tech3:52
42ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
43AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe4:07
44HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
45NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma5:02
46ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
47CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:20
48GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step5:58
49PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
50ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
51FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
52ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
53BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
54AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
55ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
56ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa6:12
57NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation6:59
58SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious7:56
59FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis8:24
60DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step8:52
61AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
62ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
63ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
64ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
65ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
66ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
67FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroën9:16
68FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
69ITADavide Villella (ITA)Movistar12:22
70COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
71ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
72ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
73ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe12:36
74ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
75IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
76BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo13:55
77BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
78SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
79SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
80AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
81FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
82ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
83USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
84KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
85ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
86SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
87ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
88ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
89FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
90GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
91ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
92NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
93FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
94FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
95ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
96ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
97BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
98ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
99ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
100ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious15:08
101BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux18:07
102SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj18:29
103ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe20:36
104NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
105AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
106FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
107ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
108NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
109ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
110ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
111ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
112ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
113USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
114BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
115ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers21:08
116ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates21:25
117SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe23:06
118POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
119BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
120ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
121ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
122UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
123ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
124ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
125ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
126CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
127ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
128SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
129GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
130ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
131GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
132ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
133NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
134BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
135ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
136ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
137COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
138USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
139GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
140NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
141GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
142GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
143AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
144ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
145NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
146FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
147FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
148GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
149NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
150ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
151BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
152NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
153GBRSimon Carr (GBR)zt
154ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
155POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
156BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
157ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
158JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
159NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
160NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
161NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
162BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
163COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
164POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
165BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
166BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
167AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
168GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix24:35
169ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar24:48
170ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis25:42
171ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
172ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa26:53
173ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
174ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
175ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates27:53
176BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix28:10
177BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal29:00
178ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
179GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal30:48
180AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
181ITASimone Consonni (ITA)Cofidis30:56
182ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
183ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Modena - Cattolica - 171 km - 12 Mei 2021Sprint

Image La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal4:07:01
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
3ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
4SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
5COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
6ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
7ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
8NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
9ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
10ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
11ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
12BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
13ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
14GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
15BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
16ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
17COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
18NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
19PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
20ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
21RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
22FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
23GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
24GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
25ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
26NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
27ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
28COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
29NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
30ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
31ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
32ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
33IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
34ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
35FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
36ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
37BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
38NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
39COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
40PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
41ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
42ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
43NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
44ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
45AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
46GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
47ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
48USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
49ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
50ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
51GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
52ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
53ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
54ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
55ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
56GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
57AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
58ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
59ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
60BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
61COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
62ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
63ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
64ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
65ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
66ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
67ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
68FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
69IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
70ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
71ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
72ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
73BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
74BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
75DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
76AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
77ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
78HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
79ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
80ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
81UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
82COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
83FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
84AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
85BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
86ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
87SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
88ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
89ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
90FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
91FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
92FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
93BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
94FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
95PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
96ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
97GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
98ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
99BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
100BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
101NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
102NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
103AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
104GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
105GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
106ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
107ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
108ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
109CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
110ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
111ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
112NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
113ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
114FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
115FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
116ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
117ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
118ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
119ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
120NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
121NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
122ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
123BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
124CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
126GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
127ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
128NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
129KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
130POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
131POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
132GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
133GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
134ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
135SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
136HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
137SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
138SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
139ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:43
140ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
141SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious1:03
142GBRSimon Carr (GBR)zt
143ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
144FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
145BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
146ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
147ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
148BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
149NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo1:17
150FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroën1:29
151ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
152ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
153POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal1:37
154NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
155ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rga1:44
156BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:51
157AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm2:04
158AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
159ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
160ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
161NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
162SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
163AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange2:22
164AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
165DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange2:34
166GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal2:49
167ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers3:03
168BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step3:35
169ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
170USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippo4:00
171ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè4:51
172BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal4:56
173BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
174SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious5:05
175SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
176ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
177JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
178ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:31
179FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroën8:00
180USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates8:15
181ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers13:08
182RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
183ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Grotte di Frasassi - Ascoli Piceno - 150 km - 13 Mei 2021Berg

Image La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious4:17:52
2COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers0:12
3IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
4BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
5ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:14
6ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious0:25
7COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
8ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:27
9GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo0:29
10RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
11GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
12HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
13GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:40
14FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
15NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
16PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
17ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
18ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo0:57
19AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
20COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar1:10
21ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa1:12
22BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
23ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:14
24ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious1:18
25PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo1:19
26ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:26
27ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers1:41
28ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Step1:46
29ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
30COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
31NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo2:02
32ITADario Cataldo (ITA)Movistar2:07
33ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange2:15
34AUSJai Hindley (AUS)Team Dsm2:38
35BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
36ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
37ITADavide Villella (ITA)Movistar4:21
38ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates5:12
39AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm5:55
40ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers6:30
41NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma7:12
42NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma7:14
43SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious8:45
44NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation10:27
45FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
46FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj12:57
47FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroën14:37
48FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
49IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
50DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
51SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
52ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
53ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
54AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
55USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
56PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
57BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
58ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
59GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
60BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
61BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
62ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
63ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
64ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
65ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
66ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
67CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
68ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè16:29
69BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo18:42
70DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
71ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers18:52
72ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
73ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
74ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
75ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè19:18
76ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
77NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
78ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
79ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers19:36
80ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
81SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj20:20
82FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
83FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
84FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
85AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
86ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
87BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
88USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
89NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj21:08
90ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè21:47
91ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
92ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
93GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
94ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
95NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix22:06
96ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
97ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
98HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
99SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe24:49
100ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
101CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
102ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
103ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
104ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
105ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
106AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
107SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
108ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
109ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
110ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
111KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
112NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
113FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
114JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
115GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
116NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
117UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
118ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
119USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
120ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
121BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
122BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
123NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
124SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
125GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
126ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
127BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
128AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
129ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
130BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
131FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
132ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
133GBRSimon Carr (GBR)zt
134GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
135NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
136ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
137GERNico Denz (GER)Team Dsm26:04
138ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
139AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation27:32
140ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
141FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
142FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
143GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
144NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
145ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
146BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
147AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
148POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
149NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
150ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
151BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
152ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
153ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
154ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
155ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
156POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
157ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
158ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
159BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
160SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
161GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
162SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
163ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
164ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
165BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
166ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
167BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
168ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
169ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
170POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
171GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
172NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
173ITASimone Consonni (ITA)Cofidis27:45
174GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
175COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates27:48
176COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
177ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
178AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
179ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometa
180FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroën
181RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadiers
182USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Notaresco - Termoli - 178 km - 14 Mei 2021Sprint

Image La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal4:42:12
2ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
3BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
4ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
5ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
6COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
7NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
8GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
9ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
10COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
11ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
12ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
13ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
14SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
15ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
16SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
17ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
18COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
19ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
20BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
21FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
22NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
23ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
24FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
25FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
26ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
27AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
28ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
29ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
30ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
31ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
32PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
33COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
34IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
35ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
36HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
37ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
38NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
39GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
40ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
41ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
42RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
43AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
44GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
45BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
46AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
47KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
48ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
49BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
50BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
51DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
52ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
53ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
54BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
55ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
56ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
57NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
58COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
59NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
60ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
61ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
62JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
63USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën0:23
64ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
65AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
66ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
67BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
68ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
69ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange0:35
70BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
71ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:39
72ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
73UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
74ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
75BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
76ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
77GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos0:54
78GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
79NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
80GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
81ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
82FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
83ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
84FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
85NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
86ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
87ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
88POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
89ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
90ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
91ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
92FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
93FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
94ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
95SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
96SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
97ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
98BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
99HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
100ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
101NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
102ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
103NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
104BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
105ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
106ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
107ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:13
108USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
109FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
110ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
111CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
112GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
113ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
114FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
115CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
116ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
117GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
118COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
119ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
120FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
121ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
122BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
123NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
124ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
125ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
126ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
127SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
128AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
129GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
130PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
131ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:42
132ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
133NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
134ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
135NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos1:48
136BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
137ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
138FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
139FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
140NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
141SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
142ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
143SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
144ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
145ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
146GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
147ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
148POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
149SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
150SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
151GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
152AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm2:05
153BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal2:09
154ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
155POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
156BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
157GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
158ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates2:14
159NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
160NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo2:21
161ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
162GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
163USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippo2:21
164ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometa2:37
165GBRSimon Carr (GBR)zt
166PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo2:43
167AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
168BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix2:53
169DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange2:56
170ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
171ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
172BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step3:12
173ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
174AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
175IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
176AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchange3:27
177ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
178ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assos

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Foggia - Guardia Sanframondi - 173 km - 15 Mei 2021Medium berg

Image La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis4:06:47
2ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa0:36
3GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm0:37
4PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:41
5ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:44
6BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal0:58
7BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assos1:00
8FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroën1:54
9COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates3:04
10PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step4:48
11RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
12ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
13BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
14ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
15ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
16ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
17COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
18GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
19AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
20FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
21ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
22GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
23GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
24ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
25NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
26IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
27ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
28NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
29HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
30ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
31COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
32SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
33NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
34ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
35ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
36ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchange4:54
37AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm4:59
38AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
39BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux5:06
40ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
41ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
42PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo5:10
43BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix5:13
44FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën5:16
45ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious5:18
46ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
47SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
48CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
49FRANicolas Edet (FRA)Cofidis5:27
50ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo5:38
51ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
52NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj5:40
53KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Tech5:43
54ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredo5:48
55COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
56ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
57AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm5:58
58SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious6:02
59AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchange6:05
60UKRAndrii Ponomar (UKR)6:18
61FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
62NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
63USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën6:35
64BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal6:45
65FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj6:53
66ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
67ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
68SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious7:26
69NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
70FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
71ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa8:08
72ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo8:27
73ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
74USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
75ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
76GBRSimon Carr (GBR)zt
77ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
78ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
79ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
80BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
81ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
82ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
83GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation8:44
84AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
85JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
86ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
87NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
88AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
89SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
90COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
91FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
92ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè8:50
93FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step8:55
94BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo9:32
95IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsm9:40
96GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
97ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
98ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
99ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
100USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
101ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
102ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
103ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
104ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation9:43
105ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
106BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step10:14
107BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix10:16
108BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
109ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious10:28
110DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
111BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
112ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
113ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
114GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
115FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj10:40
116ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers10:46
117GERNico Denz (GER)Team Dsm11:14
118HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
119ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates11:29
120NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo11:36
121AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange12:12
122ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates13:00
123BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
124ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis13:49
125NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
126CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
127ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
128ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
129ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
130BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
131BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
132ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
133ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
134ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
135ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
136NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
137SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
138NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
139NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
140ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
141GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
142ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
143ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
144SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
145POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
146ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
147ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
148GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
149GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
150DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
151ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
152ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
153ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
154POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
155BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
156ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos14:11
157SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
158ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
159ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
160ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
161POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
162ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
163SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
164COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
165NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
166FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
167ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
168GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
169ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
170AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
171ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
172NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Visma17:19
173NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
174ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
175BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
176GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal18:00
177AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Castel di Sangro - Campo Felice (Rocca di Cambio) - 160 km - 16 Mei 2021Berg

Image La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers4:08:23
2ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo0:07
3RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
4BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step0:10
5IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
6ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious0:12
7FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
8ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
9COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
10PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
11ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
12GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
13GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
14GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
15NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma0:31
16ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
17ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
18NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma0:35
19AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
20ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
21ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
22FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën0:38
23ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa0:49
24BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
25HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
26SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
27AUSJai Hindley (AUS)Team Dsm0:53
28ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometa1:00
29ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious1:01
30SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
31ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchange1:07
32PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo1:13
33AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe1:16
34CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:18
35FRANicolas Edet (FRA)Cofidis1:34
36NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma1:44
37ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:47
38NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:49
39ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange1:50
40FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
41ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe2:13
42USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën2:21
43BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:25
44AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm2:27
45COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
46ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredo2:34
47FRARemy Rochas (FRA)Cofidis2:45
48ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers2:51
49COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
50GBRSimon Carr (GBR)2:57
51ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
52KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Tech3:13
53BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix3:14
54AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm3:21
55SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assos4:02
56ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:08
57NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj4:28
58ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo5:14
59ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
60JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
61ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers5:25
62ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè5:28
63ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech6:42
64ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
65ITADavide Villella (ITA)Movistar6:49
66BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo7:09
67ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation7:24
68BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal7:31
69IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
70ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates7:44
71ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
72ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
73BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step7:46
74ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:56
75ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe7:58
76ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
77PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar8:42
78SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
79NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenix8:44
80NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma8:45
81ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
82FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
83ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates8:49
84USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
85ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën8:55
86FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj9:02
87ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious9:08
88AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
89SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious9:16
90ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermec9:33
91ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech10:44
92ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers14:54
93SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
94ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
95FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step14:56
96DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchange15:11
97BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal16:44
98ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa16:54
99NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
100ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
101USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
102ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates17:01
103BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step17:42
104ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
105BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
106SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
107GERNico Denz (GER)Team Dsm17:46
108BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix17:52
109FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj18:17
110GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma18:23
111GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
112ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
113ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
114ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
115ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
116ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe18:28
117ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma18:59
118FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis22:22
119HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
120CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
121BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
122NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo22:24
123AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
124GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
125GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
126ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
127ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec22:30
128ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
129BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
130ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
131FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
132ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
133ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
134ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
135NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux22:34
136AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
137SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe22:52
138POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
139GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm24:51
140GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
141NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo25:10
142DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step25:12
143ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
144GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation25:14
145ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
146AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
147UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
148BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
149ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
150ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec25:23
151NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
152POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
153NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
154NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Visma25:26
155ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis25:37
156ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers25:53
157GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos25:55
158ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rga25:57
159ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
160COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
161ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
162BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
163GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
164ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo26:02
165ITAElia Viviani (ITA)Cofidis26:03
166ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
167COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
168BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
169ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
170ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates26:08
171NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma26:11
172ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos26:30
173FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën
174SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious
175BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal
176POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - L'Aquila - Foligno - 140 km - 17 Mei 2021Sprint

Image La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe3:10:56
2COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
3ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
4ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
5BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
6BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
7ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
8ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
9ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
10COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
11GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
12BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
13RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
14ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
15AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
16ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
17ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
18ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
19ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
20FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
21ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
22POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
23ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
24ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
25ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
26GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
27HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
28FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
29PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
30ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
31USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
32ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
33ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
34NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
35BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
36ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
37NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
38COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
39NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
40FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
41ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
42ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
43AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
44AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
45SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
46NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
47ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
48FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
49ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
50ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
51PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
52ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
53ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
54USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
55GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
56ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
57ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
58IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
59PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
60GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
61JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
62ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
63BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
64ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
65ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
66ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
67SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
68COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
69ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
70IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
71COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
72GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
73AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
74NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
75NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
76ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
77ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
78SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
79CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
80NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
81ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
82ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
83BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
84ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
85ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
86BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
87ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
88ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
89AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
90AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
91FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
92DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
93ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
94ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
95ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
96ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippozt
97COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
98ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
99ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
100ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
101ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
102ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
103GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
104ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation2:01
105ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
106BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
107GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
108AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm3:00
109AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
110ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers3:08
111SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec5:36
112FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
113SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
114POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
115GBRSimon Carr (GBR)zt
116BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
117FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
118BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
119GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
120KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
121ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
122ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
123NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
124ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
126SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
127ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
128BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
129ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
130NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
131BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenixzt
132BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
133NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
134ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
135ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
136ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
137USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
138NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
139ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
140ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
141SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
142BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
143BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
144GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
145BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
146ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
147DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
148NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
149GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal8:01
150ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
151FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën10:11
152GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
153ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
154ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
155NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
156ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
157ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
158GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
159UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
160HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
161GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
162ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
163FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
164ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
165ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
166CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
167FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
168NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
169ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
170ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux12:30
171NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
172AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - Perugia - Montalcino - 163 km - 19 Mei 2021Medium berg

Image La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assos4:01:55
2ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates0:01
3BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal0:26
4BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix0:41
5FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
6ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:44
7GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal1:23
8ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa1:37
9NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:43
10BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën1:59
11COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers3:09
12GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe3:12
13RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech3:32
14ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious3:35
15GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
16NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
17PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo3:39
18GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo3:41
19ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo4:56
20ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
21ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers5:05
22ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar5:07
23NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
24ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
25COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers5:11
26BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step5:17
27FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
28PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
29FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj6:16
30HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
31ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech6:27
32ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
33PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar6:33
34ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux6:36
35AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
36ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
37ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:00
38ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious7:05
39ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates9:23
40IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
41AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
42ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredo9:32
43ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchange9:37
44AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm9:39
45SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj9:40
46ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Tech11:59
47ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
48BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux13:59
49NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
50ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates15:20
51ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
52ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
53ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
54FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
55ITADario Cataldo (ITA)Movistar17:33
56USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
57ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
58ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
59NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos17:35
60ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
61NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj18:59
62DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
63FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
64NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
65JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
66ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
67GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
68ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
69BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
70GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
71NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
72ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
73NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
74COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
75HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
76IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
77ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
78ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
79ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers19:12
80BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix21:24
81BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo22:35
82AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
83ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
84ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
85SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
86BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
87NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
88SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
89ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
90FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
91AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
92GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
93NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
94GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
95SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
96FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
97USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
98BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
99CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
100ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
101POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
102ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
103ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
104ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
105ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
106COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
107ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
108BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
109ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
110ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
111DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
112BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
113BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
114SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
115KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
116FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
117UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
118NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
119AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
120GBRSimon Carr (GBR)zt
121BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
122USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
123AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
124NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Step22:52
126ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal23:16
127COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Tech23:25
128POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
129ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
130ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
131ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis26:00
132FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
133GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
134FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
135ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
136ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
137ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
138ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
139ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
140GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
141NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
142ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
143GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
144ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
145ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
146ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
147GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
148FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
149ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
150AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
151ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermec26:09
152ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos26:15
153ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
154ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
155ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
156ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
157ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
158ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
159SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
160ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
161ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
162COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
163BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
164ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
165CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
166AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
167GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
168NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
169ITASimone Consonni (ITA)Cofidis26:20
170SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious26:27
171ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Nippo
172BELTim Merlier (BEL)Alpecin - Fenix

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 12 - Siena - Bagno di Romagna - 209 km - 20 Mei 2021Medium berg

Image La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën5:43:48
2AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
3NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma0:15
4ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
5ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè1:12
6FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën1:25
7FRANicolas Edet (FRA)Cofidis1:47
8ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
9DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step3:00
10ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:19
11BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix7:07
12ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
13ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermec7:13
14ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
15ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo10:07
16ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers10:14
17COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
18ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
19AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
20NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
21AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
22ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
23HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
24ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
25GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
26AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
27ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
28RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
29ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
30COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
31KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
32FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
33PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
34ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
35SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
36GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
37NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
38ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
39PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
40BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
41ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
42ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
43ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
44GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
45IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
46ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
47ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
48CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
49ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
50SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec11:45
51SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj11:47
52ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa11:55
53USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
54SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
55BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
56ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
57ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè11:58
58ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious12:23
59GBRSimon Carr (GBR)13:38
60ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa15:28
61ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometazt
62NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
63USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
64ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
65ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
66BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
67FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
68ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
69IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
70UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
71NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
72PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
73FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
74COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
75ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
76ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
77ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
78NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo16:33
79BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
80BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal17:46
81ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
82AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
83GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
84JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
85ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
86ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippo19:59
87GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma20:47
88ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
89COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
90FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
91AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
92BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo21:24
93FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
94GERNico Denz (GER)Team Dsm22:57
95GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
96ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
97NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
98ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè25:21
99ITAElia Viviani (ITA)Cofidis26:05
100ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
101NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
102ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
103ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
104ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
105ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
106ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
107FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
108ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
109GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
110ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
111GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
112GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
113ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victoriouszt
114SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
115ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
116BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
117BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
118ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
119ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
120ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
121CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
122ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
123ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
124BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
126NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
127NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
128AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
129ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
130ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
131AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
132AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
133GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
134ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
135COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
136ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
137COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
138ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
139ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
140HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
141ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
142BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
143BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
144FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
145POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
146NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
147NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
148NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
149DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
150NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
151NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
152BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
153GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
154FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
155FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
156ITASimone Consonni (ITA)Cofidis26:13
157ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
158ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
159SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
160ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux27:08
161ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
162SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assos27:10
163USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
164POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
165ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Step
166ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation
167GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation
168BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal
169ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar
170SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 13 - Ravenna - Verona - 197 km - 21 Mei 2021Sprint

Image La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos4:42:19
2ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
3SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
4ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
5COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
6ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
7ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
8GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
9ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
10NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
11GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
12BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
13ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
14ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
15ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
16ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
17GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
18GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
19GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
20BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assoszt
21SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
22ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
23COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
24ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
25ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
26ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
27ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
28RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
29ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
30ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
31USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
32ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
33ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
34COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
35NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
36GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
37BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
38ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
39AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
40ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
41BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
42AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
43NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
44FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
45NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
46ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
47PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
48ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
49JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
50NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
51COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
52NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
53ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
54GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
55AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
56ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
57HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
58NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
59BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
60FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
61ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
62GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
63ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
64AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
65IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
66ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
67NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
68FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
69ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
70ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
71GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
72ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
73NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
74ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
75NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
76BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
77ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
78ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
79PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
80ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
81ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
82ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
83ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
84SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
85BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
86PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
87ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
88ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
89ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
90BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
91ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
92SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
93UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
94BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
95DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
96FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
97CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
98FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
99AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
100ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
101POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
102ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
103BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
104NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
105ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
106ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometa0:32
107ITADavide Villella (ITA)Movistar0:37
108ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
109KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
110BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix0:43
111FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën0:51
112ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
113FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
114FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
115ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
116NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
117NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
118SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
119AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
120ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
121ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
122IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
123AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
124ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
125BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
126POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assos1:07
127ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
128ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
129ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
130ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
131FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
132ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
133ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
134COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
135NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
136SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdjzt
137GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
138SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
139ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
140ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
141ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
142ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
143ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
144HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometazt
145ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
146GBRSimon Carr (GBR)zt
147USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
148GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
149GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometazt
150USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
151BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
152CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
153NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
154COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
155ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
156ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious1:37
157FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj1:45
158BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step1:50
159DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
160FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis2:15
161AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
162AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
163ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
164ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa2:58

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 14 - Cittadella - Monte Zoncola - 205 km - 22 Mei 2021Berg

Image La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometa5:17:22
2SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victorious0:26
3ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates0:59
4COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers1:43
5NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:47
6GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange1:54
7NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma2:10
8PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar2:18
9COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers2:22
10ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
11ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
12IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nation2:27
13GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe2:29
14GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippo2:37
15FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm2:45
16RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Tech2:55
17ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar3:07
18PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step3:11
19BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step3:13
20AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
21PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
22CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:32
23FRAVictor Lafay (FRA)Cofidis4:04
24ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates4:19
25ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchange4:26
26NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma4:31
27NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
28UKRAndrii Ponomar (UKR)4:52
29COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar5:37
30SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj5:39
31SUISébastien Reichenbach (SUI)Groupama - Fdj5:41
32HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
33GBRMark Christian (GBR)Eolo - Kometa5:53
34AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe6:59
35ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
36BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix7:27
37ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious7:47
38ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech8:41
39ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermec9:05
40GBRSimon Carr (GBR)9:45
41ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange9:47
42ITAEdward Ravasi (ITA)Eolo - Kometa10:25
43AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm10:46
44ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe12:04
45ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
46ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
47USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën12:54
48ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech13:29
49ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers13:52
50ECUJefferson Alexander Cepeda Ortiz (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
51ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo14:07
52BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step14:58
53FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj15:04
54IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsm15:10
55FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroën15:43
56NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
57ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates15:58
58ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa16:19
59ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
60ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers17:03
61ISRGuy Niv (ISR)Israel Start-Up Nation19:18
62ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo20:57
63ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Trek - Segafredozt
64GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
65ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
66ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
67KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
68FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
69USATejay Van Garderen (USA)EF Education - Nippozt
70BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
71GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
72FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
73ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa21:03
74DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step22:27
75ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Visma24:33
76BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo24:55
77ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
78COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Tech25:32
79ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Tech25:48
80NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdj31:11
81ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech31:20
82BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal31:31
83BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix31:34
84SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec31:37
85FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
86JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victorious31:45
87ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën32:10
88ESPRafael Valls Ferri (ESP)Bahrain Victorious32:12
89ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe32:23
90HUNMárton Dina (HUN)Eolo - Kometa32:48
91ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec34:24
92FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
93BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
94NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
95AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
96ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
97DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
98ERINatnael Tesfatsion Ocbit (ERI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
99ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Tech34:30
100ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
101ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
102NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo34:43
103GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma34:52
104BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix34:55
105ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè35:05
106GERNico Denz (GER)Team Dsm35:19
107AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
108NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo35:25
109FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj35:28
110ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis35:35
111CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
112ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
113SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
114SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
115ITADavide Gabburo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
116ITASimone Ravanelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
117ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
118ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
119BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
120ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
121ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux35:51
122ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
123FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroën35:57
124ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè36:10
125ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè36:11
126NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos36:21
127ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè36:30
128USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar36:32
129GERMax Kanter (GER)Team Dsm36:38
130NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux36:50
131ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
132ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe36:57
133BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
134AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation37:16
135ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation37:17
136ITAElia Viviani (ITA)Cofidis37:38
137COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
138BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
139ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
140ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
141NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
142BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assos37:41
143GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos37:44
144ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
145GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix37:46
146NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
147ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates37:48
148SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe38:33
149POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assos38:35
150ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
151ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
152COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
153ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
154BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
155ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
156POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe38:40
157AUSCameron Meyer (AUS)Team Bikeexchangezt
158AUSCallum Scotson (AUS)Team Bikeexchangezt
159ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar38:43
160GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal
161FRANicolas Edet (FRA)Cofidis
162NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Visma
163NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma
164AUSJai Hindley (AUS)Team Dsm

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 15 - Grado - Gorizia - 145 km - 23 Mei 2021Medium berg

Image La Gazzetta dello Sport. Source : Site officiel du Giro d'Italia.


1BELVictor Campenaerts (BEL)Team Qhubeka Assos3:25:25
2NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
3GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm0:07
4ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
5BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
6ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
7NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:09
8ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar0:44
9COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates1:02
10GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
11BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
12POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
13ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
14NEDLars Van de Berg (NED)Groupama - Fdjzt
15BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal1:09
16ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers17:21
17ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
18ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
19ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
20DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Team Bikeexchangezt
21COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
22ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
23COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
24AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
25GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchangezt
26AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
27RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
28ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
29ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Team Bikeexchangezt
30ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
31SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain Victoriouszt
32ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
33ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
34ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
35ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
36GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
37JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain Victoriouszt
38ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
39NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
40BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
41KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
42BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
43FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
44ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
45FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
46GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Nippozt
47ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education - Nippozt
48HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
49NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
50NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
51FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
52NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
53ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
54ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
55ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
56ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
57FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
58BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
59GERPaul Martens (GER)Jumbo - Vismazt
60BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
61ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
62ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
63ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
64IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
65ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
66ITALorenzo Fortunato (ITA)Eolo - Kometazt
67FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
68PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
69ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
70PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
71UKRAndrii Ponomar (UKR)zt
72ITAEdoardo Affini (ITA)Jumbo - Vismazt
73ITAFilippo Zana (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
74USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
75ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
76ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
77ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
78SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermeczt
79ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
80AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
81ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
82COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
83ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
84NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
85