De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - UAE Tour - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - UAE Tour - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Verenigde Arabische Emiraten

Uitslagen 2021

UAE Tour 2021

Verenigde Arabische EmiratenVerenigde Arabische Emiraten - 21 Februari 2021 - 27 Februari 2021


Algemeen klassement - 27 Februari 2021


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates24:00:28
2GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers0:35
3PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step1:02
4AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma1:42
5USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippo1:45
6DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)2:37
7ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious2:39
8ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step3:53
9ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis4:13
10ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Step6:30
11COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippo9:47
12GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe10:31
13BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation10:37
14AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange10:45
15FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën10:52
16USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma11:07
17ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo11:15
18RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux11:18
19NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious11:27
20ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech11:37
21ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assos11:45
22POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirates12:05
23ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates12:09
24RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech12:34
25BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal13:05
26GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe13:26
27PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo13:29
28FRARemy Rochas (FRA)Cofidis14:06
29DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates14:18
30AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious14:31
31ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Tech14:45
32ITADavide Villella (ITA)Movistar15:31
33SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
34NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma15:38
35ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux15:53
36SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious16:19
37CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux16:23
38AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe16:47
39HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj17:19
40ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar17:43
41FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën20:09
42SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj20:25
43ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchange20:31
44FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroën20:38
45NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm21:22
46DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
47GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nation22:00
48GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm22:02
49AUSNathan Haas (AUS)Cofidis22:11
50ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Tech22:16
51KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech22:43
52ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar23:15
53ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux24:27
54SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroën24:39
55FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj26:11
56ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën26:32
57ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation26:53
58GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma28:32
59GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm28:35
60COLBrandon Smith Rivera Vargas (COL)Ineos Grenadiers28:58
61USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippo29:02
62AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar29:53
63ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar31:49
64NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange31:59
65USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën33:28
66DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step33:29
67BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal33:37
68NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux34:55
69BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal35:04
70NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Visma35:15
71COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates36:10
72BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal36:12
73NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Step36:17
74ITAElia Viviani (ITA)Cofidis36:19
75ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange37:30
76USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo37:47
77BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis37:56
78GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation37:59
79FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroën38:03
80GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation38:20
81NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos38:25
82AUSJames Whelan (AUS)EF Education - Nippo38:47
83KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Tech39:13
84ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos39:17
85AUSHarry Sweeny (AUS)39:19
86COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadiers39:20
87LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo39:21
88KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Tech39:38
89SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange39:47
90AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange40:13
91ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistar40:45
92GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious41:01
93ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates42:30
94BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux42:38
95BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
96FRAAlexys Brunel (FRA)Groupama - Fdj42:40
97ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe42:41
98SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo43:05
99GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos43:23
100AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal43:38
101AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation43:54
102IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step44:09
103ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux45:09
104ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm46:08
105ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis46:15
106ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers46:23
107FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj46:27
108ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assos46:36
109GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal46:37
110FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj46:38
111ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar46:58
112NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo47:18
113ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victorious47:41
114GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe47:56
115GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious48:14
116GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe49:16
117DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Team Dsm51:24
118GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation51:47
119DENLasse Norman Hansen (DEN)Team Qhubeka Assos52:08
120ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis52:19
121NEDCees Bol (NED)Team Dsm52:21
122ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe54:50
123CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadiers58:17
124GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers58:42
125GBRHarry Tanfield (GBR)Team Qhubeka Assos1:06:04

Etappe 1 - Al Dhafra Castle - Al Mirfa - 176 km - 21 Februari 2021Ontsnapping

Image UAE Tour. Source : Site officiel de l'UAE Tour.


1NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix3:45:47
2NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
3DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
4LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
5ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
6SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
7FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
8AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma0:03
9PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
10ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
11NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
12GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
13COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
14DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)0:06
15ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
16USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
17BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
18ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step0:03
19USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
20ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
21DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates0:55
22BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis1:02
23ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious0:03
24NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos8:29
25AUSNathan Haas (AUS)Cofidiszt
26FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
27GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
28GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
29ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
30ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
31GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
32ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
33GBRHarry Tanfield (GBR)Team Qhubeka Assoszt
34ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
35NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
36ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
37ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
38GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
39ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assoszt
40ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
41AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
42AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
43AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
44GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
45POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
46ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
47ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
48ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
49ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
50SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
51ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistarzt
52NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
53ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
54SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
55ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
56ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
57AUSJames Whelan (AUS)EF Education - Nippozt
58RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
59PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
60RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
61ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
62ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
63BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
64BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
65FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
66ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
67HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
68FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
69GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
70BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
71BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
72COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
73GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
74AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
75COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
76ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
77COLBrandon Smith Rivera Vargas (COL)Ineos Grenadierszt
78FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
79ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
80FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
81ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
82ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
83FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
84GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
85BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
86USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
87SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
88ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
89GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
90ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
91SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
92FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
93BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
94FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
95NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
96BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
97ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
98SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
99ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
100GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
101ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
102BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
103BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
104KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
105CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
106COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
107NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
108KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
109KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
110GERFlorian Stork (GER)Team Dsmzt
111GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
112NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
113DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
114USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
115DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
116DENLasse Norman Hansen (DEN)Team Qhubeka Assoszt
117BELRoy Jans (BEL)Alpecin - Fenixzt
118AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
119NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
120NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
121CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
122GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
123GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
124NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
125SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
126GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
127IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Stepzt
128USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
129BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
130ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
131ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchangezt
132AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
133GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
134GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
135ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
136AUSHarry Sweeny (AUS)zt
137AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
138AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchangezt
139FRAAlexys Brunel (FRA)Groupama - Fdj15:46

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Al Hudayriat Island - Al Hudayriat Island - 13 km - 22 Februari 2021Individuele Tijdrit

Image UAE Tour. Source : Site officiel de l'UAE Tour.


1ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers0:13:56
2SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippo0:14
3DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates0:21
4SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:24
5ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech0:30
6PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
7GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos0:32
8RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech0:33
9COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers0:36
10AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation0:38
11ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step0:39
12USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
13DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:43
14ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Tech0:44
15NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma0:46
16GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm0:47
17FRAAlexys Brunel (FRA)Groupama - Fdj0:48
18COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
19ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo0:49
20GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
21SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
22AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange0:51
23ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assos0:52
24AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
25BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation0:53
26GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
27GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
28ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates0:55
29AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:57
30KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
31USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
32ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
33AUSHarry Sweeny (AUS)0:58
34GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
35NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
36ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo0:59
37NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
38NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchange1:00
39ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar1:01
40AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange1:03
41DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)1:04
42BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal1:05
43DENLasse Norman Hansen (DEN)Team Qhubeka Assos1:06
44SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious1:07
45FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
46NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
47AUSJames Whelan (AUS)EF Education - Nippozt
48COLBrandon Smith Rivera Vargas (COL)Ineos Grenadierszt
49FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
50ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious1:09
51GERFlorian Stork (GER)Team Dsm1:10
52FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj1:11
53BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:12
54POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
55DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Step1:13
56ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar1:14
57GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
58NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
59ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
60PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo1:17
61GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
62AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
63KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Tech1:18
64BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step1:19
65ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:20
66AUSNathan Haas (AUS)Cofidiszt
67DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Team Dsm1:21
68ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm1:23
69NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
70FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën1:25
71FRARemy Rochas (FRA)Cofidis1:26
72AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
73NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
74ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
75HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj1:28
76USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
77ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis1:30
78ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange1:33
79SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
80RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:34
81FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
82GBRHarry Tanfield (GBR)Team Qhubeka Assos1:35
83GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nation1:36
84ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistar1:37
85GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation1:38
86GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe1:39
87USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:40
88GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
89SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
90ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation1:42
91AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchangezt
92GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe1:43
93ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën1:44
94IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Stepzt
95ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo1:45
96COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates1:46
97FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj1:47
98NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
99CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
100BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:48
101BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal1:50
102GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
103ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos1:51
104ITADavide Villella (ITA)Movistar1:54
105ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe1:55
106NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos1:56
107GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious1:57
108LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo1:58
109ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
110COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
111BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis1:59
112SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj2:00
113NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
114ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates2:01
115ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
116ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis2:02
117ITAElia Viviani (ITA)Cofidis2:03
118BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal2:07
119KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
120GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe2:08
121AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
122CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:09
123GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers2:12
124FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën2:15
125ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:16
126ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:18
127FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroën2:19
128USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo2:28
129ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar2:34
130ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe2:36
131ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assos2:38
132ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis2:45
133BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix
134BELRoy Jans (BEL)Alpecin - Fenix
135BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix
136BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix
137ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix
138BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix
139NEDMathieu Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Strata Manufactoring - Jebel Hafeet - 166 km - 23 Februari 2021Berg

Image UAE Tour. Source : Site officiel de l'UAE Tour.


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates3:58:35
2GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
3COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippo0:48
4GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
5BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
6PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
7GERFlorian Stork (GER)Team Dsm0:54
8USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
9AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma1:00
10FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën1:09
11USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
12BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nation1:26
13ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
14AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
15ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
16RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
17DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)1:38
18ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
19NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious2:11
20ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
21ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
22POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
23GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
24ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
25CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
26AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
27ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
28ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Tech2:32
29SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
30PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo2:40
31ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:44
32RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech3:29
33ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchange3:42
34SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
35ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
36ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
37FRARemy Rochas (FRA)Cofidis4:04
38COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers4:18
39NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma5:00
40GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
41SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
42AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
43ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
44USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën5:14
45FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
46GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm5:16
47ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nation5:37
48AUSNathan Haas (AUS)Cofidis6:43
49NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm6:56
50FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj7:15
51FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj7:16
52SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
53HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
54COLBrandon Smith Rivera Vargas (COL)Ineos Grenadiers7:31
55ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
56COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
57ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
58FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroën7:54
59DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma9:07
60ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën9:36
61ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
62AUSJames Whelan (AUS)EF Education - Nippozt
63GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm10:37
64ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos10:40
65NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux11:06
66USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippo11:36
67DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
68AUSHarry Sweeny (AUS)zt
69GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
70KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech11:52
71KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
72BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step14:04
73DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
74NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
75NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
76FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
77BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
78ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe14:28
79BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal15:24
80ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis16:05
81GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
82AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
83SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
84GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
85AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
86SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
87GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
88ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
89NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
90ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
91ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
92FRAAlexys Brunel (FRA)Groupama - Fdjzt
93NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
94KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
95NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
96FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
97USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
98FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
99AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
100ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assoszt
101GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
102BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
103IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Stepzt
104BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
105GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
106BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
107ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
108COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
109DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
110ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
111ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
112ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistarzt
113AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
114CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
115ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
116ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
117ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchangezt
118NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
119GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
120DENLasse Norman Hansen (DEN)Team Qhubeka Assoszt
121AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange17:39
122LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo19:07
123ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
124GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe19:35
125GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
126GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
127GBRHarry Tanfield (GBR)Team Qhubeka Assoszt
128GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
129ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
130NEDCees Bol (NED)Team Dsm19:55
131ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe20:01
132ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Al Marjan Island - Al Marjan Island - 204 km - 24 Februari 2021Sprint

Image UAE Tour. Source : Site officiel de l'UAE Tour.


1IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step4:51:51
2NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
3AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
4ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
5ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
6GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
7GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
8ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
9COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
10AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchangezt
11ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
12GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
13ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
14AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
15NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
16NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
17DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
18KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
19DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
20SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
21GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
22GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
23FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
24PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
25ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
26SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
27CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
28GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
29RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
30GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
31PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
32USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
33ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
34ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
35LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
36USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
37USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
38ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
39ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
40ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
41ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
42ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
43ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
44ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
45DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
46AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
47USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
48BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
49ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
50GERFlorian Stork (GER)Team Dsmzt
51ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
52RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
53ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
54ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
55ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
56BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
57FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
58FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
59COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
60GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
61ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
62NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
63BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
64GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
65GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
66SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
67COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
68FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
69FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
70ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
71ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistarzt
72COLBrandon Smith Rivera Vargas (COL)Ineos Grenadierszt
73POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
74HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
75AUSJames Whelan (AUS)EF Education - Nippozt
76FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
77FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
78NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
79ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
80NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
81ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
82AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
83ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchangezt
84SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
85AUSHarry Sweeny (AUS)zt
86ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
87ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
88NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
89GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
90GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
91SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
92NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
93AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
94ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
95BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
96ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
97GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
98SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
99BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
100COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
101ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
102ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
103GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
104BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
105SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
106KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
107DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
108CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
109FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
110NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
111BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
112GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
113AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
114FRAAlexys Brunel (FRA)Groupama - Fdjzt
115ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assoszt
116BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
117GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
118DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Team Dsm0:27
119FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj0:39
120ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
121AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange0:45
122AUSNathan Haas (AUS)Cofidis0:54
123USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
124NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos1:11
125KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech1:36
126AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe2:08
127GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
128ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
129DENLasse Norman Hansen (DEN)Team Qhubeka Assos3:57
130GBRHarry Tanfield (GBR)Team Qhubeka Assos4:15
131NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Fujairah Marine Club - Jebel Jais - 170 km - 25 Februari 2021Berg

Image UAE Tour. Source : Site officiel de l'UAE Tour.


1DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma4:19:08
2SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:03
3GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
4COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippo0:05
5PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step0:06
6AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
7USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma0:08
8NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
9BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
10FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
11KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
12DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
13RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
14GERFlorian Stork (GER)Team Dsmzt
15AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
16USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
17ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
18SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious0:15
19RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Tech0:22
20HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj0:26
21FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
22AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
23SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdj0:32
24AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
25POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
26ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
27ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
28BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal0:35
29ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredo0:40
30GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
31ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Tech0:48
32ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
33ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
34PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippo1:22
35SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
36GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
37ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
38ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
39CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:26
40NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma1:29
41ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates1:38
42GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nation1:42
43ITADavide Villella (ITA)Movistar1:45
44DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
45ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Step1:50
46ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:54
47FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroën2:17
48NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm3:22
49ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:39
50AUSNathan Haas (AUS)Cofidis4:12
51AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
52FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj4:27
53FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroën4:30
54FRAAlexys Brunel (FRA)Groupama - Fdj4:50
55GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm5:44
56COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers5:54
57ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar6:08
58COLBrandon Smith Rivera Vargas (COL)Ineos Grenadiers6:38
59ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
60ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën7:02
61BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal7:32
62GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
63BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
64NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
65USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippo7:40
66BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal9:01
67ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
68ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
69GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
70FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
71KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Tech9:10
72ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchange11:42
73AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange12:27
74FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
75NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
76GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
77ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistarzt
78ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
79GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
80GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
81SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
82SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange13:52
83NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
84AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal17:29
85AUSHarry Sweeny (AUS)zt
86KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
87GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal18:34
88BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis18:36
89BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
90ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
91BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
92ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
93NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
94GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
95ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
96FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
97NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
98GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
99AUSJames Whelan (AUS)EF Education - Nippozt
100LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
101FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
102GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
103SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
104ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
105ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
106USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
107ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
108USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
109ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
110COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
111ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
112AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchangezt
113ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assoszt
114ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
115DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
116COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
117AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
118GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
119IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Stepzt
120NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
121ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers19:22
122DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Team Dsm22:45
123NEDCees Bol (NED)Team Dsm22:50
124DENLasse Norman Hansen (DEN)Team Qhubeka Assoszt
125ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohe24:03
126GBRHarry Tanfield (GBR)Team Qhubeka Assos24:37
127GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
128ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
129GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers32:15
130CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Deira Island - Palm Jumeirah - 165 km - 26 Februari 2021Sprint

Image UAE Tour. Source : Site officiel de l'UAE Tour.


1IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step3:32:23
2ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
3GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
4NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
5COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
6ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
7AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchangezt
8GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
9NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
10DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
11ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
12AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudalzt
13LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
14KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
15ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
16GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
17SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
18PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
19AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
20GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
21PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
22DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
23GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
24SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
25ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
26BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
27USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
28SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
29AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
30ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
31DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
32SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
33BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
34ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
35RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
36NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
37USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
38ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
39ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
40ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
41ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
42USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
43ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
44COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
45BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
46CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
47GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
48BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
49GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
50ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
51KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
52RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
53ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
54GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
55ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
56AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
57ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
58FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
59FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
60FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
61ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
62GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
63ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
64FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
65ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
66GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
67POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
68GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
69COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
70GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
71AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
72USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
73ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchangezt
74ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
75GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
76ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
77NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
78FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
79HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
80GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
81SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
82FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
83BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
84ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
85COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
86BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
87NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
88SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
89DENLasse Norman Hansen (DEN)Team Qhubeka Assoszt
90ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
91AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation0:25
92AUSNathan Haas (AUS)Cofidis0:27
93GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm0:29
94NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
95USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippo0:32
96NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos0:37
97AUSHarry Sweeny (AUS)zt
98ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assos1:07
99GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
100AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange1:13
101NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
102ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm1:18
103AUSJames Whelan (AUS)EF Education - Nippozt
104NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
105DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Team Dsm1:42
106BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:24
107AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious2:27
108COLBrandon Smith Rivera Vargas (COL)Ineos Grenadierszt
109FRAAlexys Brunel (FRA)Groupama - Fdjzt
110NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
111GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
112SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
113ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistarzt
114ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
115KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
116CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
117BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
118FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
119FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
120DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
121ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Tech2:33
122ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe2:46
123ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
124GBRHarry Tanfield (GBR)Team Qhubeka Assos3:04
125ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar3:06
126ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
127ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis6:53
128FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj
129GERFlorian Stork (GER)Team Dsm
130ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Yas Mall - Abu Dhabi Breakwater - 147 km - 27 Februari 2021Sprint

Image UAE Tour. Source : Site officiel de l'UAE Tour.


1AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal3:18:29
2IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Stepzt
3GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
4DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
5NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
6GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
7ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
8SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
9ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
10KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
11GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
12COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
13LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
14NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
15ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
16ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
17ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
18GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
19NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
20NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assoszt
21ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
22NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
23PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
24GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
25SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
26ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assoszt
27GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
28PORRuben Guerreiro (POR)EF Education - Nippozt
29FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
30ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
31ESPInigo Elosegui Momene (ESP)Movistarzt
32ITAVincenzo Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
33AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
34USANeilson Powless (USA)EF Education - Nippozt
35RSALouis Meintjes (RSA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
36USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
37AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchangezt
38DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
39DENLasse Norman Hansen (DEN)Team Qhubeka Assoszt
40ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
41ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
42ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
43USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
44FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
45ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
46ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
47ITADomenico Pozzovivo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
48FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
49BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
50FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R Citroënzt
51ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
52AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
53GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
54ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
55ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
56RSAStefan De Bod (RSA)Astana - Premier Techzt
57USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
58DENMattias Skjelmose Jensen (DEN)zt
59HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
60NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
61BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
62ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
63COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)EF Education - Nippozt
64ISROmer Goldstein (ISR)Israel Start-Up Nationzt
65GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
66ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana - Premier Techzt
67NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
68ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
69AUSJames Whelan (AUS)EF Education - Nippozt
70ITAKevin Colleoni (ITA)Team Bikeexchangezt
71GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
72AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
73ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
74ITAFausto Masnada (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
75POLRafal Majka (POL)Uae Team Emirateszt
76GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
77FINJaakko Hänninen (FIN)AG2R Citroënzt
78SUIMathias Frank (SUI)AG2R Citroënzt
79BELBen Hermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
80SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
81FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
82FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
83BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
84AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
85KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
86NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
87SUIMatteo Badilatti (SUI)Groupama - Fdjzt
88AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
89GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
90ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
91GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
92GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
93ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
94CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
95CZEJan Hirt (CZE)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
96NEDWesley Kreder (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
97SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Nippozt
98ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victorious0:25
99USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education - Nippozt
100AUSNathan Haas (AUS)Cofidiszt
101AUSHarry Sweeny (AUS)0:29
102BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
103BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
104BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
105NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
106GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm0:33
107BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
108ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
109ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm0:36
110AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange0:42
111ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Tech0:44
112ITASamuele Battistella (ITA)Astana - Premier Techzt
113ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe0:47
114GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
115DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Team Dsm0:54
116GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation0:56
117DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma1:05
118FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj1:34
119KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Tech2:03
120SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious3:05
121FRAAlexys Brunel (FRA)Groupama - Fdjzt
122GBRChris Froome (GBR)Israel Start-Up Nationzt
123COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
124COLBrandon Smith Rivera Vargas (COL)Ineos Grenadierszt
125GBRHarry Tanfield (GBR)Team Qhubeka Assos4:48
126COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers
127AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden