De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - AG Driedaagse Brugge-De Panne - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - AG Driedaagse Brugge-De Panne - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2021

AG Driedaagse Brugge-De Panne 2021

BelgiëBelgië - 24 Maart 2021


AG Driedaagse Brugge-De Panne - 24 Maart 2021


1IRLSam Bennett (IRL)Deceuninck - Quick Step4:27:40
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
3GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
4ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
5BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
6FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
7NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
8DENMichael Mørkøv (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
9ITAElia Viviani (ITA)Cofidiszt
10POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
11FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
12FRALorenzo Manzin (FRA)Total Direct énergiezt
13FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
14COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
15BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
16ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
17GBRDaniel McLay (GBR)Arkéa - Samsiczt
18NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
19ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
20BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroënzt
21BELArne Marit (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
22KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
23GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
24ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchangezt
25BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
26GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
27NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
28BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
29FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
30ESTMartin Laas (EST)Bora - Hansgrohezt
31BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
32SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchangezt
33BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix0:10
34DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates0:12
35BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
36KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana - Premier Techzt
37RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
38FRAAnthony Jullien (FRA)AG2R Citroënzt
39GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistarzt
40ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
41SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
42LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Vini Zabùzt
43FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
44KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana - Premier Techzt
45GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
46ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
47FRAJulien Duval (FRA)AG2R Citroënzt
48BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nationzt
49BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
50BELDries Van Gestel (BEL)Total Direct énergiezt
51NZLJack Bauer (NZL)Team Bikeexchangezt
52LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
53ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)zt
54PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)Vini Zabùzt
55GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe0:18
56BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
57FRADonavan Grondin (FRA)Arkéa - Samsic0:19
58BELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
59BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
60CANBenjamin Perry (CAN)Astana - Premier Techzt
61GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
62ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
63NEDDanny Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
64ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
65ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
66GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
67SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
68FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën0:23
69ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nationzt
70ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj0:24
71NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:26
72FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step0:27
73FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nation0:29
74NEDOlav Kooij (NED)zt
75NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:34
76ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis0:38
77BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis0:34
78BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
79ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
80NEDEtienne Van Empel (NED)Vini Zabù0:44
81BELBenjamin Declercq (BEL)Arkéa - Samsiczt
82IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
83GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain Victoriouszt
84BELRuben Apers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
85ITALeonardo Tortomasi (ITA)Vini Zabùzt
86NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
87GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
88ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Techzt
89BELLudwig De Winter (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
90NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
91NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
92NEDBert-Jan Lindeman (NED)Team Qhubeka Assos0:51
93ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assoszt
94HUNBarnabás Peák (HUN)Team Bikeexchangezt
95BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
96BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
97BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
98ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
99GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
100NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
101SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
102AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Bikeexchangezt
103ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
104BELSasha Weemaes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
105SUIJoab Schneiter (SUI)Vini Zabùzt
106BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
107BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
108SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
109BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
110BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
111DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)zt
112DENLasse Norman Hansen (DEN)Team Qhubeka Assoszt
113NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
114AUTMarco Haller (AUT)Bahrain Victoriouszt
115GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
116COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
117ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
118BELBert De Backer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
119BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
120BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Vismazt
121KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana - Premier Techzt
122BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
123POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
124NORSyver Wærsted (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
125NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Total Direct énergiezt
126ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabùzt
127BELChristophe Noppe (BEL)Arkéa - Samsiczt
128GBRScott Thwaites (GBR)Alpecin - Fenixzt
129NEDOscar Riesebeek (NED)Alpecin - Fenixzt
130POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
131FRAJulien Morice (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
132NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
133FRAFlorian Maitre (FRA)Total Direct énergiezt
134FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
135BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
136BELRobbe Ghys (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
137AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
138SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
139BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:10
140FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:13
141FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct énergie1:31
142NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
143FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj1:36
144ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates1:39
145GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdj1:59
146GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
147NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
148ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM2:05
149BELLudovic Robeet (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:34
150FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergiezt
151GERNico Denz (GER)Team Dsm2:47
152AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
153BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix2:52
154USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo3:23
155BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudal4:00
156FRAGeoffrey Soupe (FRA)Total Direct énergie4:52
157GERMartin Salomon (GER)zt
158PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
DNFBELSean De Bie (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles-
DNFAUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victorious-
DNFDENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team-
DNFBELJasper De Plus (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux-
DNFNORAnders Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Team-
DNFFRAAlexys Brunel (FRA)Groupama - Fdj-
DNFBELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step-
DNFNEDWout Van Elzakker (NED)Vini Zabù-
DNFESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistar-
DNFDENJakob Egholm (DEN)Trek - Segafredo-
DNFFRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsic-
DNFTPEChun Kai Feng (TPE)Bahrain Victorious-
DNSAUSHarry Sweeny (AUS)-
DNSDENNiklas Larsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team-
DNSCANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Tech-

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden