De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Pologne - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Pologne - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2021

Tour de Pologne 2021

PolenPolen - 9 Augustus 2021 - 15 Augustus 2021


Algemeen klassement - 15 Augustus 2021


1PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step26:15:56
2SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious0:20
3POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers0:27
4ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:37
5DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step0:53
6BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:57
7AUSJai Hindley (AUS)Team Dsm1:06
8BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious1:25
9GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenix1:28
10NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma1:30
11ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe1:35
12ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:45
13NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchange1:46
14FRAClément Berthet (FRA)Delko1:58
15ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange2:00
16FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroën2:02
17BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:04
18FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj2:07
19NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
20ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis2:24
21ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates2:26
22RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelo2:30
23COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar2:34
24DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Tech2:37
25ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal2:40
26RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
27BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal2:43
28ITADavide Villella (ITA)Movistar2:51
29ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix2:52
30SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix2:54
31BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix2:55
32ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delko2:57
33KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Tech3:03
34FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step3:09
35GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:17
36BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nation3:33
37IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsm3:35
38USALogan Owen (USA)EF Education - Nippo3:40
39ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën3:56
40ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchange4:39
41POLMaciej Paterski (POL)Voster - Ats5:36
42ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assos5:43
43ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)Trek - Segafredo6:45
44BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step8:22
45ITADario Cataldo (ITA)Movistar8:46
46POLPiotr Brozyna (POL)8:59
47GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma9:22
48ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal10:17
49FRARomain Combaud (FRA)Team Dsm10:54
50BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix11:02
51ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation11:11
52GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdj11:22
53BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix11:52
54GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers12:01
55HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj12:08
56POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe12:13
57RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo13:39
58HUNBarnabás Peák (HUN)Team Bikeexchange13:51
59FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippo14:28
60BELXandres Vervloesem (BEL)Lotto - Soudal14:40
61ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux14:42
62FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nation14:50
63ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
64GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
65USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën15:13
66ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelo15:21
67POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsic15:51
68ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar16:18
69GBROwain Doull (GBR)Ineos Grenadiers16:35
70FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën16:56
71ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis17:45
72BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroën17:50
73RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo17:59
74POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats18:34
75CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
76BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo18:43
77CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadiers18:47
78GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistar19:03
79GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal19:10
80POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assos19:30
81SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj19:33
82ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis19:34
83POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal20:01
84RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelo20:02
85AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos20:40
86POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cycling21:18
87FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation21:45
88GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious22:28
89ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange22:44
90USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assos23:42
91NEDKevin Ikelaar (NED)Bahrain Victorious24:04
92GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers24:07
93GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe24:18
94NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Visma24:33
95ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech25:06
96ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar25:38
97IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo25:48
98KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Tech25:51
99NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma26:05
100GERMax Kanter (GER)Team Dsm26:08
101COLDaniel Arroyave Cañas (COL)EF Education - Nippo27:07
102AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe27:24
103GERNiklas Märkl (GER)Team Dsm27:31
104LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo28:54
105BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenix29:27
106POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadiers30:13
107POLFilip Maciejuk (POL)32:12
108ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates32:13
109ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victorious32:24
110RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo32:51
111NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippo33:29
112KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana - Premier Tech33:31
113USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar33:57
114BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux33:59
115POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WB34:05
116COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates34:07
117DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates35:32
118GBRCharlie Quarterman (GBR)Trek - Segafredo35:39
119JAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippo36:06
120ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers36:24
121ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates36:28
122FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj36:31
123AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation36:47
124NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo37:23
125NEDOlav Kooij (NED)37:52
126GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos39:02
127COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step39:31
128NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux40:34
129ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis40:56
130ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Tech41:11
131GERFlorian Stork (GER)Team Dsm41:31
132FRAAnthony Jullien (FRA)AG2R Citroën42:31
133SUITom Bohli (SUI)Cofidis42:35
134ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nation43:14
135ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates45:38
136FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj46:18
137AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assos48:18
138USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Step48:54
139BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Step50:20
140GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain Victorious53:22

Etappe 1 - Lublin - Chelm - 216,4 km - 9 Augustus 2021Sprint

Image Lang Team. Source : Site officiel du Tour de Pologne.


1GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious5:01:24
2COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
3FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
4BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
5NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
6NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
7BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
8ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delkozt
9SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
10POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
11ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
12ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
13PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
14DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
15GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
16ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
17ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
18BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
19GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
20BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
21USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
22ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
23ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
24ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
25ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
26ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
27KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
28COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
29ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
30USALogan Owen (USA)EF Education - Nippozt
31FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
32ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
33FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
34SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
35AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
36GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
37GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
38BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
39FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
40BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
41USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
42GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
43RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
44BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
45ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
46NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
47NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
48AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
49POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
50HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
51ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
52FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
53COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
54ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
55ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
56DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
57BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
58POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
59ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
60POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
61FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nationzt
62BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroënzt
63GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
64BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
65POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
66GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
67ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
68ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
69AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
70SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
71ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
72POLPiotr Brozyna (POL)zt
73NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
74BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
75POLMaciej Paterski (POL)Voster - Atszt
76ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
77NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
78FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
79BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
80ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)Trek - Segafredozt
81GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistarzt
82ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
83FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
84IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
85AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
86RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
87FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
88LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
89KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana - Premier Techzt
90SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj0:39
91ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis0:44
92GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
93GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
94GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
95GBROwain Doull (GBR)Ineos Grenadierszt
96POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
97COLDaniel Arroyave Cañas (COL)EF Education - Nippozt
98RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
99POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadierszt
100ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
101ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Techzt
102RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
103NEDOlav Kooij (NED)zt
104JAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippozt
105ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
106KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
107ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
108AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assoszt
109ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchangezt
110POLFilip Maciejuk (POL)zt
111ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
112RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
113ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
114RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
115POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
116GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
117NEDKevin Ikelaar (NED)Bahrain Victorious1:02
118GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain Victoriouszt
119AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange1:09
120AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchangezt
121BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
122NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippo1:39
123GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
124NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo1:48
126ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nation1:53
127AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos2:00
128FRAAnthony Jullien (FRA)AG2R Citroënzt
129ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Techzt
130CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj2:10
131FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
132HUNBarnabás Peák (HUN)Team Bikeexchangezt
133ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
134ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
135BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Step3:39
136NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
137BELXandres Vervloesem (BEL)Lotto - Soudalzt
138CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
139NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
140NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
141USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
142ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
143USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
144FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
145GBRCharlie Quarterman (GBR)Trek - Segafredo4:23
146GERFlorian Stork (GER)Team Dsmzt
147POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cycling6:49
148DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates7:17
149SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assos
150GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe
151GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Zamosc - Przemysl - 200,8 km - 10 Augustus 2021Medium berg

Image Lang Team. Source : Site officiel du Tour de Pologne.


1PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step4:41:33
2ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
3SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
4POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers0:04
5DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step0:08
6ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:12
7AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
8ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
9BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
10BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:16
11COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
12ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates0:21
13FRAClément Berthet (FRA)Delko0:28
14NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
15GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
16BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:30
17RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
18FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
19ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
20NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma0:35
21ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
22ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delkozt
23ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
24DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
25NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
26ITADavide Villella (ITA)Movistar0:41
27ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
28ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange0:45
29GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
30IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsm0:51
31BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nation0:53
32KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
33FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
34RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
35HUNBarnabás Peák (HUN)Team Bikeexchange1:05
36SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix1:10
37USALogan Owen (USA)EF Education - Nippozt
38ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal1:18
39ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
40ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
41ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Tech1:21
42BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix1:22
43BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
44POLMaciej Paterski (POL)Voster - Ats1:26
45ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchange1:35
46ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën1:40
47ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal1:49
48ITADario Cataldo (ITA)Movistar2:17
49FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
50AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
51DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates3:52
52BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo4:40
53BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
54HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj5:07
55POLPiotr Brozyna (POL)zt
56POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
57ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)Trek - Segafredozt
58NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma5:16
59GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
60RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo5:44
61POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe6:15
62NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippo7:29
63NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
64COLDaniel Arroyave Cañas (COL)EF Education - Nippo7:51
65FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
66FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
67KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana - Premier Tech8:06
68KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
69FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
70GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
71ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
72NEDKevin Ikelaar (NED)Bahrain Victoriouszt
73USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
74ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
75BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
76FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nationzt
77AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
78BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
79CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
80ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
81BELXandres Vervloesem (BEL)Lotto - Soudalzt
82GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
83ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelo8:12
84LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo8:15
85IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo8:24
86POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal8:31
87NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
88GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
89ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech8:42
90ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis10:42
91CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
92SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
93NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
94ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
95POLFilip Maciejuk (POL)zt
96POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cyclingzt
97AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
98RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
99GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistarzt
100JAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippozt
101RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
102NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
103ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar11:00
104BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroën11:05
105ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchangezt
106ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
107POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats11:17
108NEDOlav Kooij (NED)11:21
109GERMax Kanter (GER)Team Dsm11:23
110SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
111FRAAnthony Jullien (FRA)AG2R Citroën12:00
112USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
113POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
114ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Techzt
115GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
116POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
117USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
118BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
119GERFlorian Stork (GER)Team Dsmzt
120AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
121GBROwain Doull (GBR)Ineos Grenadierszt
122ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
123RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
124POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadierszt
125GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
126FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
127GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
128FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
129BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
130FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
131AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assoszt
132GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos12:07
133GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
134BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
135ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
136COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
137ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
138USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
139COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
140GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
141ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nation13:27
142AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe19:11
143GBRCharlie Quarterman (GBR)Trek - Segafredo19:37
144GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain Victorious22:12
145ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
146AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange29:36
147NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo
148NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Sanok - Rzeszów - 226,4 km - 11 Augustus 2021Sprint

Image Lang Team. Source : Site officiel du Tour de Pologne.


1COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates5:18:15
2NEDOlav Kooij (NED)zt
3GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
4GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
5GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
6BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
7FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
8GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
9POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
10GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
11ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
12ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delkozt
13USALogan Owen (USA)EF Education - Nippozt
14GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
15NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
16ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
17ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
18BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
19ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
20POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
21DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
22ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
23SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
24ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
25FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
26COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
27BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
28ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
29ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Techzt
30BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
31GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
32POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
33ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
34COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
35FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
36BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
37SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
38SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
39ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
40BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
41FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
42ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
43ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
44FRAAnthony Jullien (FRA)AG2R Citroënzt
45NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
46PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
47KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
48AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
49RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
50GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
51BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroënzt
52GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistarzt
53ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)Trek - Segafredozt
54NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
55ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
56ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
57ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
58BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
59ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
60ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
61JAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippozt
62POLMaciej Paterski (POL)Voster - Atszt
63POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
64ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
65ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
66RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
67POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadierszt
68NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
69GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
70DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
71FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
72AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
73NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
74ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
75ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
76ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
77RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
78IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
79BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
80FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
81ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
82ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
83RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
84BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
85RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
86BELXandres Vervloesem (BEL)Lotto - Soudalzt
87HUNBarnabás Peák (HUN)Team Bikeexchangezt
88ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
89POLPiotr Brozyna (POL)zt
90HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
91FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step0:19
92USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
93ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Techzt
94KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana - Premier Techzt
95ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
96POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
97POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
98POLFilip Maciejuk (POL)zt
99FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nationzt
100CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
101GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
102GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
103NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
104IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
105GBROwain Doull (GBR)Ineos Grenadierszt
106CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
107POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
108NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Vismazt
109ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nationzt
110POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cyclingzt
111USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
112FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
113LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo0:46
114GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain Victorious0:50
115RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:54
116ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal1:05
117GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers1:24
118NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma1:35
119FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
120GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
121AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
122ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates2:05
123BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenix2:13
124NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
125AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
126KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Tech2:18
127ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victorious2:40
128USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
129GBRCharlie Quarterman (GBR)Trek - Segafredozt
130BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
131GERFlorian Stork (GER)Team Dsm2:40
132NEDKevin Ikelaar (NED)Bahrain Victoriouszt
133BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
134ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates2:48
135ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
136SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
137COLDaniel Arroyave Cañas (COL)EF Education - Nippozt
138AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assoszt
139AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange3:56
140ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchangezt
141DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates4:34
142FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën4:54
143USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
144BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Step5:15
145AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victorious

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Tarnów - Bukovina Resort - 160,5 km - 12 Augustus 2021Berg

Image Lang Team. Source : Site officiel du Tour de Pologne.


1PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step3:51:32
2SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
3ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
4POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
5NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
6AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
7GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
8ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
9ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
10BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
11ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delkozt
12BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
13ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
14NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
15ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
16BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
17COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
18RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
19ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
20FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
21FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
22ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal0:09
23DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
24FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
25GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
26RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
27BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
28ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
29ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
30ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
31NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Visma0:19
32ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)Trek - Segafredo0:22
33DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Tech0:24
34FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step0:26
35GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:36
36USALogan Owen (USA)EF Education - Nippozt
37GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
38BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
39IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
40SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
41BELXandres Vervloesem (BEL)Lotto - Soudalzt
42ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
43KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Tech0:40
44BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nation0:50
45ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchange0:54
46POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cycling1:07
47POLMaciej Paterski (POL)Voster - Atszt
48ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
49USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
50FRARomain Combaud (FRA)Team Dsm1:26
51GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma1:50
52FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
53BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix2:02
54BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
55ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
56USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
57POLPiotr Brozyna (POL)zt
58COLDaniel Arroyave Cañas (COL)EF Education - Nippozt
59CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
60GBROwain Doull (GBR)Ineos Grenadierszt
61BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix2:48
62CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj3:26
63POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
64ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:22
65POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
66HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
67ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
68ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
69POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
70NEDKevin Ikelaar (NED)Bahrain Victoriouszt
71RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
72RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
73FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
74FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
75ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelo4:45
76ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
77ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
78RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
79AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe5:16
80USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
81POLFilip Maciejuk (POL)zt
82POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
83POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
84ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
85SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
86GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
87BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroënzt
88POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
89GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
90GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistarzt
91FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nationzt
92ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Techzt
93GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
94ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchangezt
95FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
96ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
97ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
98ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers5:21
99HUNBarnabás Peák (HUN)Team Bikeexchange5:49
100DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates8:06
101GBRCharlie Quarterman (GBR)Trek - Segafredozt
102JAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippozt
103GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious8:23
104POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadiers9:15
105AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
106NEDOlav Kooij (NED)zt
107NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
108IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
109GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
110NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma11:30
111COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
112ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nationzt
113USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
114NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
115LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
116FRAAnthony Jullien (FRA)AG2R Citroënzt
117RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
118COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates11:53
119GERMax Kanter (GER)Team Dsm12:03
120NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo12:08
121ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis12:24
122GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
123GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain Victoriouszt
124GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
125AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchangezt
126ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Techzt
127GERFlorian Stork (GER)Team Dsmzt
128AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assoszt
129KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
130KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana - Premier Techzt
131ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
132ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
133FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
134SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
135ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
136ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
137NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
138AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
139BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
140BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo12:32
141BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
142BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Step13:22
143NEDAntwan Tolhoek (NED)Jumbo - Visma
144ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Chocholów - Bielsko-Biala - 172,9 km - 13 Augustus 2021Sprint

Image Lang Team. Source : Site officiel du Tour de Pologne.


1GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm4:02:20
2SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
3ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
4PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
5ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
6BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
7NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
8GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
9ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
10DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
11POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
12ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
13ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
14NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
15BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
16COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
17ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
18ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelo0:05
19RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
20ITADavide Villella (ITA)Movistar0:10
21FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
22DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Tech0:13
23POLMaciej Paterski (POL)Voster - Ats0:17
24RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelo0:19
25BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
26GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
27AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
28BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
29ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)Trek - Segafredozt
30BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
31BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:28
32POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cyclingzt
33KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
34BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
35ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
36BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix0:52
37GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
38ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
39POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
40BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroënzt
41BELXandres Vervloesem (BEL)Lotto - Soudalzt
42ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
43IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
44RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
45ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
46HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj1:05
47ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:08
48FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
49ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
50ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
51RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:36
52BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
53ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victorious1:40
54SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
55GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
56GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistarzt
57CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj1:44
58KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
59ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
60ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
61FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
62FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
63SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
64FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nation1:44
65NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
66BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix1:50
67POLPiotr Brozyna (POL)zt
68NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
69GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma1:55
70GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
71ITADario Cataldo (ITA)Movistar1:58
72NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
73FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
74BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
75ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
76AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos2:24
77GBROwain Doull (GBR)Ineos Grenadierszt
78RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo2:24
79GERMax Kanter (GER)Team Dsm2:54
80GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
81GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
82ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates3:05
83GBRCharlie Quarterman (GBR)Trek - Segafredozt
84ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
85FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
86ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange3:05
87FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
88USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
89BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
90POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
91POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
92AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
93GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
94FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation3:09
95USALogan Owen (USA)EF Education - Nippozt
96HUNBarnabás Peák (HUN)Team Bikeexchange3:23
97POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal3:30
98ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delkozt
99USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assos3:30
100ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
101ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation3:50
102CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadiers3:59
103GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
104GERFlorian Stork (GER)Team Dsm4:22
105ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Techzt
106NEDKevin Ikelaar (NED)Bahrain Victorious4:25
107POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsic5:03
108POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadierszt
109IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
110RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
111LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo6:50
112COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates8:01
113ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
114ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
115DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
116KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana - Premier Tech11:30
117ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis14:03
118COLDaniel Arroyave Cañas (COL)EF Education - Nippo11:30
119ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers14:03
120POLFilip Maciejuk (POL)zt
121USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
122GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
123GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain Victoriouszt
124JAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippozt
125ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Techzt
126USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
127NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
128BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
129AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assoszt
130POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
131COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
132ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nationzt
133NEDOlav Kooij (NED)zt
134NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
135ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
136SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
137FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
138NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
139FRAAnthony Jullien (FRA)AG2R Citroënzt
140FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
141AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
142AUSMichael Hepburn (AUS)Team Bikeexchange

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Katowice - Katowice - 17,9 km - 14 Augustus 2021Individuele Tijdrit

Image Lang Team. Source : Site officiel du Tour de Pologne.


1FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step0:22:10
2PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Step0:13
3POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:16
4DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirates0:18
5POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadiers0:19
6GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assos0:21
7GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm0:28
8DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step0:29
9SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victorious0:31
10AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation0:32
11BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:34
12CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadiers0:35
13ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Tech0:36
14ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
15NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippo0:37
16NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo0:39
17ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation0:40
18NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma0:43
19GBRCharlie Quarterman (GBR)Trek - Segafredo0:46
20AUSJai Hindley (AUS)Team Dsm0:47
21NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Visma0:48
22BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix0:49
23BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix0:50
24BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix0:51
25IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo0:52
26GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers0:53
27GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
28AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohezt
29FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj0:58
30ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchange0:59
31USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar1:00
32SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix1:01
33POLFilip Maciejuk (POL)zt
34BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudal1:05
35BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious1:06
36ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
37NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
38FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj1:07
39ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)Trek - Segafredo1:09
40ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal1:10
41KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana - Premier Tech1:11
42NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
43ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech1:12
44FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nationzt
45ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe1:16
46HUNBarnabás Peák (HUN)Team Bikeexchange1:17
47RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelo1:21
48BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroën1:22
49ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
50KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Tech1:23
51FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
52GBROwain Doull (GBR)Ineos Grenadierszt
53GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma1:25
54FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
55ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:26
56LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo1:27
57USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
58ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates1:28
59BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo1:29
60BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:30
61FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
62DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Tech1:31
63BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step1:33
64AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
65ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchange1:36
66ITADario Cataldo (ITA)Movistar1:37
67USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Step1:38
68RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo1:41
69BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nation1:43
70POLPiotr Brozyna (POL)zt
71USALogan Owen (USA)EF Education - Nippo1:47
72GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
73ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
74RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:48
75GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:49
76COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step1:50
77CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
78POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsic1:52
79ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Tech1:53
80POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadierszt
81ITADavide Villella (ITA)Movistar1:54
82BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
83ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix1:55
84GERNiklas Märkl (GER)Team Dsm1:57
85ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nation1:58
86GERFlorian Stork (GER)Team Dsmzt
87FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën1:59
88ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates2:01
89IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
90ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal2:02
91ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchange2:03
92RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
93GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious2:05
94POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats2:06
95ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:07
96ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
97POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
98FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippo2:08
99ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar2:09
100COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
101COLDaniel Arroyave Cañas (COL)EF Education - Nippozt
102FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation2:11
103COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
104GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain Victoriouszt
105BELXandres Vervloesem (BEL)Lotto - Soudal2:12
106KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
107ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën2:13
108NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Visma2:14
109ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delko2:15
110POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cycling2:18
111ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
112ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victorious2:19
113BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:22
114JAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippo2:24
115NEDOlav Kooij (NED)2:28
116BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
117POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
118SUITom Bohli (SUI)Cofidis2:31
119HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdj2:33
120GERMax Kanter (GER)Team Dsm2:35
121GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
122POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WB2:39
123SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj2:47
124FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj2:48
125GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe2:49
126RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
127FRAAnthony Jullien (FRA)AG2R Citroën2:51
128NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:53
129USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assos2:55
130POLMaciej Paterski (POL)Voster - Ats2:56
131ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
132GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistar3:02
133ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers3:03
134ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates3:05
135GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers3:08
136RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo3:10
137ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assos3:11
138ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidis3:13
139NEDKevin Ikelaar (NED)Bahrain Victorious3:22
140AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assos3:32
141ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidis3:39

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Zabrze - Kraków - 145,1 km - 15 Augustus 2021Sprint

Image Lang Team. Source : Site officiel du Tour de Pologne.


1NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo2:58:46
2FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nationzt
3USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
4ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
5COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step0:03
6COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
7NEDOlav Kooij (NED)zt
8GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
9GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
10BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
11FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
12GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
13GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
14GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
15ITAAlexander Konychev (ITA)Team Bikeexchangezt
16ITADavide Martinelli (ITA)Astana - Premier Techzt
17ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
18ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
19BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
20ITAMarco Canola (ITA)Gazprom - Rusvelozt
21GERMax Walscheid (GER)Team Qhubeka Assoszt
22POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
23ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
24POLMichal Kwiatkowski (POL)Ineos Grenadierszt
25SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
26ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nationzt
27POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
28SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain Victoriouszt
29PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Deceuninck - Quick Stepzt
30ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
31GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
32ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
33COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
34RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
35ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
36DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
37KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
38JAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippozt
39NZLDion Smith (NZL)Team Bikeexchangezt
40ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
41FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
42AUSJai Hindley (AUS)Team Dsmzt
43BELKobe Goossens (BEL)Lotto - Soudalzt
44FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
45ITALorenzo Rota (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
46GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
47ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delkozt
48FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
49ESTTanel Kangert (EST)Team Bikeexchangezt
50ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
51BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
52SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
53HUNBarnabás Peák (HUN)Team Bikeexchangezt
54DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana - Premier Techzt
55CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
56ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
57ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
58BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
59BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
60ITAMatteo Sobrero (ITA)Astana - Premier Techzt
61RUSPavel Kochetkov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
62FRAAnthony Jullien (FRA)AG2R Citroënzt
63POLMichal Paluta (POL)Global 6 Cyclingzt
64ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
65USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
66NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
67BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
68BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
69BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
70BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
71NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
72BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroënzt
73SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
74HUNAttila Valter (HUN)Groupama - Fdjzt
75ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Team Qhubeka Assoszt
76KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana - Premier Techzt
77ITADavide Villella (ITA)Movistarzt
78GBRGabriel Cullaigh (GBR)Movistarzt
79USALogan Owen (USA)EF Education - Nippozt
80GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
81AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
82RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
83NZLGeorge Bennett (NZL)Jumbo - Vismazt
84POLMaciej Paterski (POL)Voster - Atszt
85FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
86POLFilip Maciejuk (POL)zt
87CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
88BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
89ITADario Cataldo (ITA)Movistarzt
90POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
91ITAFabio Sabatini (ITA)Cofidiszt
92COLDaniel Arroyave Cañas (COL)EF Education - Nippozt
93IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
94ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
95ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
96IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
97POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
98GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
99ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)Trek - Segafredozt
100BELXandres Vervloesem (BEL)Lotto - Soudalzt
101BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
102GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
103NEDDavid Dekker (NED)Jumbo - Vismazt
104RUSIlnur Zakarin (RUS)Gazprom - Rusvelozt
105FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
106GBROwain Doull (GBR)Ineos Grenadierszt
107NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
108FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
109GBRCharlie Quarterman (GBR)Trek - Segafredozt
110KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
111FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
112LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
113POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
114POLPiotr Brozyna (POL)zt
115FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
116ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Team Bikeexchangezt
117NEDKevin Ikelaar (NED)Bahrain Victoriouszt
118ITAEros Capecchi (ITA)Bahrain Victoriouszt
119ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Cofidiszt
120POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohezt
121GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
122ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
123NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
124USASean Bennett (USA)Team Qhubeka Assoszt
125GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers0:36
126GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain Victoriouszt
127RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:44
128RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:57
129FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj1:14
130AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe2:00
131AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assos2:43
132ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
133ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech3:11
134ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
135POLMichal Golas (POL)Ineos Grenadiers1:14
136BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:20
137AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
138USAIan Garrison (USA)Deceuninck - Quick Stepzt
139DENMikkel Bjerg (DEN)Uae Team Emirateszt
140GERFlorian Stork (GER)Team Dsm3:40
141ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden