De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Pologne - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Pologne - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2022

Tour de Pologne 2022

PolenPolen - 30 Juli 2022 - 5 Augustus 2022


Algemeen klassement - 5 Augustus 2022


1GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadiers28:26:23
2NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm0:11
3ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious0:18
4ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jayco0:23
5GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers0:25
6FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:31
7ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team0:32
8COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
9ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:45
10FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj0:50
11BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudal0:51
12GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
13UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypost0:52
14COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Team0:53
15AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën0:56
16FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj1:01
17FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën1:07
18AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
19GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
20BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:08
21USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost1:10
22ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadiers1:12
23ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe1:14
24AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Tech1:23
25BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal1:26
26BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:30
27NORIdar Andersen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team1:34
28POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski1:38
29ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates1:55
30PURAbner González Rivera (PUR)Movistar1:57
31GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm2:04
32USAWilliam Barta (USA)Movistar2:16
33ITAEdoardo Zambanini (ITA)2:28
34BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
35ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rga2:31
36FRAThomas Champion (FRA)Cofidis2:32
37ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:36
38DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Tech2:40
39FRAAlexandre Delettre (FRA)Cofidiszt
40ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)2:52
41GERJuri Hollmann (GER)Movistar2:55
42ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistar3:05
43ITAAntonio Tiberi (ITA)3:13
44FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:15
45ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën3:18
46SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën3:33
47GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victorious3:52
48NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates3:55
49SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Tech4:09
50ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers4:14
51AUSMichael Hepburn (AUS)5:03
52AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jayco5:04
53BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo5:13
54FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroën5:16
55POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victorious5:19
56GERMax Kanter (GER)Movistar6:02
57CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team6:11
58FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj6:20
59FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën6:24
60BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Visma6:25
61ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech6:38
62CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rga6:56
63GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Visma7:10
64PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates7:13
65NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma7:23
66KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team7:38
67NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Team7:40
68ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe8:06
69ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga8:13
70ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victorious8:17
71ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelo8:30
72AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudal9:04
73DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Team9:08
74POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WB9:53
75NEDDaan Hoole (NED)Trek - Segafredo10:00
76NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm10:28
77LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj11:14
78USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco12:35
79NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost12:53
80ITAMichele Gazzoli (ITA)Astana Qazaqstan Team12:58
81USAMagnus Sheffield (USA)Ineos Grenadiers13:04
82POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polski13:16
83NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Visma13:18
84GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirates13:56
85COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates14:00
86BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypost14:21
87SUITom Bohli (SUI)Cofidis15:29
88AUSTaj Jones (AUS)Israel - Premier Tech16:38
89GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech18:25
90NEDBram Welten (NED)18:45
91HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordisk19:07
92POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudal21:14
93COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost21:23
94NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux21:56
95ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk22:00
96POLJakub Murias (POL)Voster - Ats22:20
97AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victorious22:37
98AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Tech22:54
99BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal23:25
100DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux24:02
101ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis24:47
102KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Team24:51
103LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo24:58
104POLPiotr Brozyna (POL)Hre Mazowsze Serce Polski25:22
105BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team26:01
106AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jayco26:08
107GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious26:28
108BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux26:34
109GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
110IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe26:54
111GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal27:28
112ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo28:10
113ITADavide Martinelli (ITA)Astana Qazaqstan Team28:25
114ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates28:58
115ITAElia Viviani (ITA)Ineos Grenadiers29:36
116AUSSam Welsford (AUS)29:41
117CZEJosef Cerný (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team29:50
118ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers30:05
119PORIúri Leitão (POR)Caja Rural - Seguros Rga30:10
120ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk30:20
121IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohe30:28
122ITAJacopo Guarnieri (ITA)30:47
123NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Team31:19
124POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats32:51
125NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm33:34
126POLLukasz Wisniowski (POL)EF Education - Easypost33:40
127POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats36:43

Etappe 1 - Kielce - Lublin - 220,9km - 30 Juli 2022Sprint

Image Lang Team. Source : Site officiel du Tour de Pologne.


1NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Visma5:18:01
2GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
3BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
4NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
5COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
6GERMax Kanter (GER)Movistarzt
7AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
8GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
9FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
10AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
11GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
12FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
13ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
14IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
15BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
16ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenixzt
17NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
18ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
19SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
20ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
21ITADavide Martinelli (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
22FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
23AUSTaj Jones (AUS)Israel - Premier Techzt
24ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
25BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
26ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
27GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
28PORIúri Leitão (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
29USAMagnus Sheffield (USA)Ineos Grenadierszt
30POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
31GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
32AUSSam Welsford (AUS)zt
33FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
34BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
35GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
36NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
37USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
38FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
39PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
40BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
41BELFabio van den Bossche (BEL)Alpecin - Fenixzt
42KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
43BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Vismazt
44PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
45KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
46CZEMatyás Kopecký (CZE)Novo Nordiskzt
47AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
48ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
49ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
50BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
51BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
52NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
53USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
54FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
55SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
56NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
57NEDBram Welten (NED)zt
58CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
59AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
60NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Vismazt
61GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Vismazt
62GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
63FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
64ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)zt
65ITAElia Viviani (ITA)Ineos Grenadierszt
66ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
67ITAMichele Gazzoli (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
68COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
69POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
70COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
71CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
72AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
73SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
74DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
75AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Techzt
76POLPiotr Brozyna (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
77BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
78ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
79ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
80AUSMichael Hepburn (AUS)zt
81NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
82ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
83HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
84BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
85ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
86AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
87ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
88GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
89ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
90ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
91BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
92ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
93NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
94NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
95ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
96GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
97IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
98FRAAlexandre Delettre (FRA)Cofidiszt
99GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
100ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
101NEDSjoerd Bax (NED)Alpecin - Fenixzt
102AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
103AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudalzt
104SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
105POLLukasz Wisniowski (POL)EF Education - Easypostzt
106BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypostzt
107GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
108ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
109FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
110ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
111FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
112USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
113AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
114BELJelle Wallays (BEL)Cofidiszt
115ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
116BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
117GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
118NEDDaan Hoole (NED)Trek - Segafredozt
119BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
120ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
121LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
122CZEJosef Cerný (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
123DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Techzt
124NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsmzt
125GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
126ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelozt
127ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
128POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victoriouszt
129POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats2:01
130NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm2:07
131ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
132POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
133POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats2:34
134COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
135NEDDavid Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
136AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
137FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
138ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar2:35
139ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
140ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
141NEDAntwan Tolhoek (NED)Trek - Segafredozt
142NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Vismazt
143ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
144UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
145SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
146DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
147NORIdar Andersen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
148NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
149POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudal4:42
150BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
151ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
152NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk5:07
153ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
154LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
155NZLShane Archbold (NZL)Bora - Hansgrohezt
156POLJakub Murias (POL)Voster - Atszt
157ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
158GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
159NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Team7:19
160BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Chelm - Zamosc - 203,9km - 31 Juli 2022Sprint

Image Lang Team. Source : Site officiel du Tour de Pologne.


1BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux4:47:23
2GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
3ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
4NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Vismazt
5IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
6FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
7ITAElia Viviani (ITA)Ineos Grenadierszt
8GERMax Kanter (GER)Movistarzt
9NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
10GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
11POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
12GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
13PORIúri Leitão (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
14FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
15COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
16ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenixzt
17ITADavide Martinelli (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
18ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
19AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
20BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
21USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
22ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
23NORIdar Andersen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
24SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
25USAMagnus Sheffield (USA)Ineos Grenadierszt
26AUSSam Welsford (AUS)zt
27GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
28ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
29ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
30AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
31GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
32BELFabio van den Bossche (BEL)Alpecin - Fenixzt
33CZEMatyás Kopecký (CZE)Novo Nordiskzt
34GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
35AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
36GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
37ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
38FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
39SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
40BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
41ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
42ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
43POLJakub Murias (POL)Voster - Atszt
44LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
45ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
46ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
47FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
48NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
49COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
50POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
51ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
52DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Techzt
53GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
54DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
55GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
56FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
57CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
58AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
59ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
60ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
61FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
62ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
63BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
64AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
65KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
66FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
67POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victoriouszt
68USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
69AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
70ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
71FRAAlexandre Delettre (FRA)Cofidiszt
72BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
73ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
74NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
75ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
76UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
77BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
78FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
79FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
80FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
81ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
82ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
83GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
84SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
85POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
86BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
87NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
88PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
89ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)zt
90ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
91KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
92BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
93ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
94COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
95AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudalzt
96AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
97ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
98CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
99AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Techzt
100GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
101BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
102NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
103NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
104BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypostzt
105GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
106DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
107NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
108ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
109LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
110POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
111BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
112NEDDaan Hoole (NED)Trek - Segafredozt
113GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
114SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
115NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
116BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
117AUSMichael Hepburn (AUS)zt
118POLLukasz Wisniowski (POL)EF Education - Easypostzt
119NEDSjoerd Bax (NED)Alpecin - Fenixzt
120BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
121NEDDavid Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
122USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
123NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsmzt
124PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
125NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
126IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
127GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
128AUSTaj Jones (AUS)Israel - Premier Tech0:34
129ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
130GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Visma0:38
131NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Vismazt
132BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Vismazt
133ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
134NEDBram Welten (NED)zt
135NZLShane Archbold (NZL)Bora - Hansgrohe1:15
136AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jayco1:36
137BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:17
138POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudalzt
139COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
140ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk3:06
141ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
142HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
143ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis4:05
144ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
145ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelo4:50
146ITAMichele Gazzoli (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
147CZEJosef Cerný (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team5:03
148POLPiotr Brozyna (POL)Hre Mazowsze Serce Polski5:37
149NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordiskzt
150POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats6:33
151AUSAlexander Edmondson (AUS)Team Bikeexchange - Jayco
152ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar
153ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rga
154BELJelle Wallays (BEL)Cofidis
155NEDAntwan Tolhoek (NED)Trek - Segafredo
156NEDSam Oomen (NED)Jumbo - Visma
157NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno-X Pro Cycling Team
158NORTobias Halland Johannessen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team
159SUIJohan Jacobs (SUI)Movistar

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Krasnik - Przemysl - 229,7km - 1 Augustus 2022Medium berg

Image Lang Team. Source : Site officiel du Tour de Pologne.


1COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe5:25:46
2ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
3BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
4ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
5FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
6SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
7AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
8GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
9AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
10ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
11GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
12BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
13ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
14GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers0:05
15AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Tech0:09
16ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team0:10
17BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
18ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenixzt
19BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
20ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe0:14
21ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
22FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
23PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
24FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:19
25NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
26COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
27USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
28FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj0:22
29NORIdar Andersen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
30BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
31ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:25
32UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
33POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
34ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
35GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost0:33
36GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
37FRAAlexandre Delettre (FRA)Cofidis0:35
38ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
39ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech0:40
40ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
41DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Techzt
42ITAEdoardo Zambanini (ITA)0:50
43NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
44USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
45NEDSjoerd Bax (NED)Alpecin - Fenix0:59
46GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Visma1:03
47FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
48ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)1:07
49GERJuri Hollmann (GER)Movistar1:19
50ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
51GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
52FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:24
53SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën2:02
54ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistar2:10
55NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates2:24
56PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
57ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelozt
58POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victorious2:27
59CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:33
60SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Tech2:37
61GERMax Kanter (GER)Movistar2:48
62FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroën2:50
63FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
64AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudalzt
65CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
66AUSMichael Hepburn (AUS)zt
67DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
68NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
69BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Vismazt
70BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
71FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj2:56
72NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Vismazt
73NEDDaan Hoole (NED)Trek - Segafredo3:16
74ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe3:25
75NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm3:33
76AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jayco3:43
77FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroën3:51
78LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj4:28
79USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco4:42
80BELFabio van den Bossche (BEL)Alpecin - Fenix5:58
81AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix6:02
82POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudal6:18
83POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
84BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
85ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
86KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
87POLJakub Murias (POL)Voster - Atszt
88SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
89LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
90ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
91BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
92KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
93NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
94GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
95NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
96DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
97AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Tech6:31
98AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victorious6:43
99ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
100ITAMichele Gazzoli (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
101AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj6:45
102BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypost6:56
103AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jayco7:12
104CZEJosef Cerný (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team7:59
105NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost10:50
106GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
107GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
108BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
109ITADavide Martinelli (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
110POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
111ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
112PORIúri Leitão (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
113CZEMatyás Kopecký (CZE)Novo Nordiskzt
114ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
115USAMagnus Sheffield (USA)Ineos Grenadierszt
116BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
117ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
118BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
119HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
120GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
121ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
122ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
123NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Vismazt
124NEDDavid Van der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
125AUSTaj Jones (AUS)Israel - Premier Techzt
126AUSSam Welsford (AUS)zt
127GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
128POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
129BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
130GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
131BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
132GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirates11:19
133ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
134COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
135POLPiotr Brozyna (POL)Hre Mazowsze Serce Polski11:28
136ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenixzt
137POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
138ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
139IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe11:32
140ITASimone Consonni (ITA)Cofidis12:09
141IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohe14:08
142POLLukasz Wisniowski (POL)EF Education - Easypostzt
143ITAElia Viviani (ITA)Ineos Grenadierszt
144COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
145NEDBram Welten (NED)zt
146NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordiskzt
147ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
148NZLShane Archbold (NZL)Bora - Hansgrohe15:33
149NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team21:00
150NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Lesko - Sanok - 176,8km - 2 Augustus 2022Sprint

Image Lang Team. Source : Site officiel du Tour de Pologne.


1GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirates4:21:46
2BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
3ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
4BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
5NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Vismazt
6ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelozt
7ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
8FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
9POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
10GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
11ITAMichele Gazzoli (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
12ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
13FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
14ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
15COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
16ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
17BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
18GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
19NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
20ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
21FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
22ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
23GERMax Kanter (GER)Movistarzt
24ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
25USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
26BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
27AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
28SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
29ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
30BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
31NORIdar Andersen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
32POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
33GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
34FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
35NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Vismazt
36KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
37SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
38FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
39NEDBram Welten (NED)zt
40ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
41ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
42ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)zt
43FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
44PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
45DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Techzt
46UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
47CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
48ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
49ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
50SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
51ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
52USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
53GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
54NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
55FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
56CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
57HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
58GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
59GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
60BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
61AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
62BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypostzt
63ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
64COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
65AUSMichael Hepburn (AUS)zt
66NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
67BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
68LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
69POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victorious1:24
70FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
71POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
72NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
73COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
74ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
75PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates2:06
76NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
77AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Techzt
78AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco2:06
79GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
80FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën2:15
81USAMagnus Sheffield (USA)Ineos Grenadierszt
82ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
83AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudal2:30
84AUSTaj Jones (AUS)Israel - Premier Techzt
85AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
86BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Vismazt
87BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
88DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Team2:47
89NEDDaan Hoole (NED)Trek - Segafredo2:58
90GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Vismazt
91BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
92NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm3:28
93ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
94POLPiotr Brozyna (POL)Hre Mazowsze Serce Polski3:32
95USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jaycozt
96COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
97FRAAlexandre Delettre (FRA)Cofidiszt
98POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudal4:09
99ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis6:41
100GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
101BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
102SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
103NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
104AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jayco11:47
105AUSSam Welsford (AUS)12:38
106GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
107AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
108POLLukasz Wisniowski (POL)EF Education - Easypostzt
109GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
110ITAElia Viviani (ITA)Ineos Grenadierszt
111ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
112PORIúri Leitão (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
113ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadierszt
114POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
115FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
116POLJakub Murias (POL)Voster - Atszt
117ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
118ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
119ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
120ITADavide Martinelli (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
121GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
122BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
123IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
124BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
125IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
126POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
127NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
128ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
129DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
130KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
131ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
132ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
133GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
134AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
135GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
136NZLShane Archbold (NZL)Bora - Hansgrohezt
137CZEJosef Cerný (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
138CZEMatyás Kopecký (CZE)Novo Nordiskzt
139NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsmzt
140LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo16:49
141ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo
142NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk
143AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix
144NEDDavid Van der Poel (NED)Alpecin - Fenix
145ITAStefano Oldani (ITA)Alpecin - Fenix
146BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix
147NEDSjoerd Bax (NED)Alpecin - Fenix
148BELFabio van den Bossche (BEL)Alpecin - Fenix
149ITAJakub Mareczko (ITA)Alpecin - Fenix
150NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Lancut - Rzeszów - 205km - 3 Augustus 2022Sprint

Image Lang Team. Source : Site officiel du Tour de Pologne.


1GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious4:16:19
2FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
3GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
4GERMax Kanter (GER)Movistarzt
5BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
6ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
7FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
8IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
9ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
10POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
11AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
12BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
13NORIdar Andersen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
14ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
15ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
16SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
17GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
18FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
19NEDBram Welten (NED)zt
20GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
21ITAMichele Gazzoli (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
22GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
23BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
24BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
25ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
26ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
27ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
28POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
29FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
30AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
31ITAElia Viviani (ITA)Ineos Grenadierszt
32NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
33AUSTaj Jones (AUS)Israel - Premier Techzt
34GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
35AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
36POLJakub Murias (POL)Voster - Atszt
37ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
38ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
39COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
40POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
41GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
42ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
43ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)zt
44AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
45FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
46USAMagnus Sheffield (USA)Ineos Grenadierszt
47ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
48ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelozt
49BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
50BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
51GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Techzt
52NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
53UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
54NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
55NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
56ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
57GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
58AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Techzt
59GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
60SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
61NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
62ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
63ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
64AUSMichael Hepburn (AUS)zt
65ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
66FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
67FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
68AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
69SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
70POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudalzt
71BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
72PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
73ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
74USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
75POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victoriouszt
76ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
77AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
78KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
79NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsmzt
80ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
81FRAAlexandre Delettre (FRA)Cofidiszt
82PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
83ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
84CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
85DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Techzt
86USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
87LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
88FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
89ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
90BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:46
91POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
92POLLukasz Wisniowski (POL)EF Education - Easypost1:46
93BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Vismazt
94GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
95ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
96USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco1:46
97AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudalzt
98AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jayco1:46
99CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
100ITADavide Martinelli (ITA)Astana Qazaqstan Team1:54
101ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
102ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers2:03
103LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
104NEDDaan Hoole (NED)Trek - Segafredo2:03
105ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
106ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
107POLPiotr Brozyna (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
108DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
109COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
110BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
111NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Vismazt
112NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma2:14
113CZEJosef Cerný (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:21
114BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
115GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
116DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
117NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
118GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk2:32
119HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
120GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Vismazt
121BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohezt
122NZLShane Archbold (NZL)Bora - Hansgrohe2:55
123KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Team2:59
124NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
125FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
126FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
127GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
128COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
129NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm3:50
130AUSSam Welsford (AUS)zt
131PORIúri Leitão (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
132COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
133POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
134ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
135BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
136IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
137BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypost4:27
138ITASimone Consonni (ITA)Cofidis
139SUIMauro Schmid (SUI)Quick-Step Alpha Vinyl Team
140CZEMatyás Kopecký (CZE)Novo Nordisk

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Szaflary - Bukovina Resort - 15,4km - 4 Augustus 2022Individuele Tijdrit

Image Lang Team. Source : Site officiel du Tour de Pologne.


1NEDThymen Arensman (NED)Team Dsm0:17:40
2USAMagnus Sheffield (USA)Ineos Grenadiers0:07
3GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadiers0:08
4FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:20
5GERMarco Brenner (GER)Team Dsm0:26
6GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadiers0:28
7ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team0:30
8ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jayco0:31
9ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victorious0:32
10UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypost0:35
11FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj0:36
12GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost0:42
13COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
14USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco0:49
15BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
16COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe0:50
17ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:53
18GERNiklas Arndt (GER)Team Dsm0:57
19AUSMichael Hepburn (AUS)1:00
20FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën1:01
21USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost1:02
22ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistar1:03
23AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroën1:04
24BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:06
25ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe1:08
26FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj1:09
27NEDDaan Hoole (NED)Trek - Segafredo1:13
28CZEJosef Cerný (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:14
29AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco1:15
30COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost1:16
31NORIdar Andersen (NOR)Uno-X Pro Cycling Team1:20
32ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
33BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
34POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polski1:21
35AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Tech1:22
36ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirates1:23
37NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Vismazt
38ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelo1:24
39BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:28
40KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
41AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jayco1:29
42FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën1:30
43ITAMichele Gazzoli (ITA)Astana Qazaqstan Team1:33
44BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal1:34
45USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
46DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Team1:36
47POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victoriouszt
48FRAThomas Champion (FRA)Cofidis1:37
49NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates1:39
50SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
51SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Tech1:40
52GERJuri Hollmann (GER)Movistar1:44
53ITAEdoardo Zambanini (ITA)1:46
54DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:48
55ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victorious1:50
56PURAbner González Rivera (PUR)Movistar1:51
57ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)1:53
58GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victorious1:56
59POLPiotr Brozyna (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
60LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo1:59
61FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
62AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jayco2:01
63ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:03
64NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
65IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohe2:04
66ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
67AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudal2:06
68ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën2:07
69AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Tech2:08
70BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypostzt
71NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost2:11
72ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Techzt
73POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudal2:12
74FRAAlexandre Delettre (FRA)Cofidis2:13
75NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsm2:14
76BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
77DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Techzt
78GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech2:18
79SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
80ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:19
81ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers2:22
82CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rga2:28
83AUSSam Welsford (AUS)2:31
84FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroën2:34
85NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm2:35
86ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers2:38
87POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polski2:39
88BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
89GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Visma2:40
90POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats2:41
91BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
92ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
93ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe2:46
94HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordisk2:47
95ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
96COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates2:49
97IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe2:52
98AUSTaj Jones (AUS)Israel - Premier Techzt
99NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Vismazt
100NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Team2:53
101PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
102ITAAntonio Tiberi (ITA)2:56
103ITAElia Viviani (ITA)Ineos Grenadiers2:58
104PORIúri Leitão (POR)Caja Rural - Seguros Rga3:00
105GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirates3:01
106POLLukasz Wisniowski (POL)EF Education - Easypost3:02
107CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team3:03
108KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Team3:04
109BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Visma3:05
110POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats3:07
111ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates3:08
112NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:09
113ITADavide Martinelli (ITA)Astana Qazaqstan Team3:11
114ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk3:12
115GERNiklas Märkl (GER)Team Dsm3:14
116LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj3:17
117ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk3:22
118GERMax Kanter (GER)Movistarzt
119BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:24
120AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
121GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious3:28
122ITAJacopo Guarnieri (ITA)3:31
123POLJakub Murias (POL)Voster - Ats3:34
124GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal3:36
125POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WB3:43
126FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj3:48
127ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk3:54
128NEDBram Welten (NED)4:07
129BELJordi Meeus (BEL)Bora - Hansgrohe
130FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroën
131BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis
132AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj
133GBRMark Cavendish (GBR)Quick-Step Alpha Vinyl Team
134NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma
135NZLShane Archbold (NZL)Bora - Hansgrohe
136GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk
137BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Valsir - Kraków - 175km - 5 Augustus 2022Sprint

Image Lang Team. Source : Site officiel du Tour de Pologne.


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj3:59:20
2NEDOlav Kooij (NED)Jumbo - Vismazt
3GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
4GERMax Kanter (GER)Movistarzt
5BELGerben Thijssen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
6NEDMarijn Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
7ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
8BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
9GERPascal Ackermann (GER)Uae Team Emirateszt
10AUSKaden Groves (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
11FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
12ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
13POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal Pauwels Sauces WBzt
14GERNiklas Arndt (GER)Team Dsmzt
15BELBert Van Lerberghe (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
16AUSTaj Jones (AUS)Israel - Premier Techzt
17LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
18ITAMichele Gazzoli (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
19IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
20NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
21ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
22ESPEduard Prades Reverte (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
23FRARémi Cavagna (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
24GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
25GBRBen Tulett (GBR)Ineos Grenadierszt
26ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)zt
27ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
28BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto - Soudalzt
29POLJakub Murias (POL)Voster - Atszt
30USAMagnus Sheffield (USA)Ineos Grenadierszt
31GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
32POLJakub Kaczmarek (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
33NEDThymen Arensman (NED)Team Dsmzt
34ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
35AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
36FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
37DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Techzt
38ESPÓscar Rodríguez Garaicoechea (ESP)Movistarzt
39ESPPello Bilbao López de Armentia (ESP)Bahrain Victoriouszt
40ITAEdoardo Zambanini (ITA)zt
41COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana Qazaqstan Teamzt
42BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
43FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
44ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Bikeexchange - Jaycozt
45ITAElia Viviani (ITA)Ineos Grenadierszt
46BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
47COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
48ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
49ITAJonathan Milan (ITA)Bahrain Victoriouszt
50POLMarcin Budzinski (POL)Hre Mazowsze Serce Polskizt
51COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
52PORIúri Leitão (POR)Caja Rural - Seguros Rgazt
53USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
54KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
55UKRMark Padun (UKR)EF Education - Easypostzt
56NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
57GERJuri Hollmann (GER)Movistarzt
58SUIReto Hollenstein (SUI)Israel - Premier Techzt
59NEDBram Welten (NED)zt
60ITAJacopo Guarnieri (ITA)zt
61HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
62BELTosh Van Der Sande (BEL)Jumbo - Vismazt
63PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
64ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelozt
65PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
66KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
67FRAAntoine Raugel (FRA)AG2R Citroënzt
68CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
69NORIdar Andersen (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
70ITADavide Martinelli (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
71POLFilip Maciejuk (POL)Bahrain Victoriouszt
72GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
73AUSSebastian Berwick (AUS)Israel - Premier Techzt
74BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
75ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Ineos Grenadierszt
76ITADavide Formolo (ITA)Uae Team Emirateszt
77USAWilliam Barta (USA)Movistarzt
78AUSSam Welsford (AUS)zt
79ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
80NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
81ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
82FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
83GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
84SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
85AUTFelix Gall (AUT)AG2R Citroënzt
86FRAAlexandre Delettre (FRA)Cofidiszt
87COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
88DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Uno-X Pro Cycling Teamzt
89ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
90ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
91FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
92AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
93BELLaurens Huys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
94FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
95POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
96ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
97GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Vismazt
98ITAAntonio Tiberi (ITA)zt
99NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma0:20
100SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
101GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal0:32
102NEDDaan Hoole (NED)Trek - Segafredo0:38
103CZEJosef Cerný (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team0:43
104CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
105BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:53
106AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto - Soudalzt
107POLPiotr Brozyna (POL)Hre Mazowsze Serce Polski0:58
108BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypostzt
109AUSMichael Hepburn (AUS)1:21
110NORJonas Hvideberg (NOR)Team Dsmzt
111ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates1:27
112POLKamil Malecki (POL)Lotto - Soudal1:46
113POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
114NORSyver Wærsted (NOR)Uno-X Pro Cycling Teamzt
115ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
116IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
117AUTMatthias Brändle (AUT)Israel - Premier Techzt
118USAGregory Lawson Craddock (USA)Team Bikeexchange - Jayco1:54
119AUSKelland O'Brien (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
120ITASalvatore Puccio (ITA)Ineos Grenadiers2:04
121GBRStephen Williams (GBR)Bahrain Victoriouszt
122POLLukasz Wisniowski (POL)EF Education - Easypost2:14
123GBRAlex Dowsett (GBR)Israel - Premier Tech3:16
124DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:26
125LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj3:37
126ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel - Premier Tech4:01
127NEDJoris Nieuwenhuis (NED)Team Dsm6:14
128ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden