De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Pologne - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Pologne - 2020 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2020

Tour de Pologne 2020

PolenPolen - 5 Augustus 2020 - 9 Augustus 2020


Algemeen klassement - 8 Augustus 2020


1BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step16:58:28
2DENJakob Fuglsang (DEN)Astana1:52
3GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott2:28
4POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe2:32
5ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates3:09
6POLKamil Malecki (POL)CCC3:12
7NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb3:15
8DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma3:18
9ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott3:18
10PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates3:19
11BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal3:19
12COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott3:19
13GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe3:19
14AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe3:19
15AUSJai Hindley (AUS)Sunweb3:19
16ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos3:21
17FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj3:27
18USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo4:09
19AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb4:15
20DENJesper Hansen (DEN)Cofidis4:53
21NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma6:18
22ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana6:18
23AUSJames Whelan (AUS)EF Education First7:12
24GERSimon Geschke (GER)CCC8:23
25USANeilson Powless (USA)EF Education First8:52
26IRLEddie Dunbar (IRL)8:52
27CANHugo Houle (CAN)Astana8:54
28HUNAttila Valter (HUN)CCC8:54
29BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal8:54
30RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo8:54
31DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb8:54
32RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC8:54
33POLPiotr Brozyna (POL)Voster - Ats8:54
34NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren9:01
35ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis9:02
36FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj9:34
37FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale9:48
38CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation10:11
39ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar10:18
40CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation10:26
41LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale10:39
42KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana10:53
43BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nation13:13
44ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar13:21
45FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj13:36
46FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj13:38
47GERFlorian Stork (GER)Sunweb13:41
48ITASamuele Battistella (ITA)Ntt Pro Cycling13:53
49GBROwain Doull (GBR)Team Ineos13:57
50BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo14:16
51RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo14:59
52RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo15:08
53AUSNathan Haas (AUS)Cofidis15:50
54BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis16:20
55USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates16:24
56ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar16:37
57USABenjamin King (USA)Ntt Pro Cycling17:51
58SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott19:02
59AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma20:58
60GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos21:44
61FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale22:25
62GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma22:41
63POLPawel Bernas (POL)Mazowsze - Serce23:33
64ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step23:52
65BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step23:52
66FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale24:20
67POLMichal Golas (POL)Team Ineos26:32
68DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana26:58
69GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step27:08
70POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats28:35
71GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain - Mclaren30:18

Etappe 1 - Stadion Slaski - Spodek - Katowice 195,8km - 5 Augustus 2020Sprint


1NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step4:31:50
2FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdjzt
3SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
4BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
5RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
6POLSzymon Sajnok (POL)CCCzt
7FRADamien Touzé (FRA)Cofidiszt
8GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
9NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
10BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
11ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
12GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Mclarenzt
13ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistarzt
14GBRMark Cavendish (GBR)Bahrain - Mclarenzt
15GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
16AUSNathan Haas (AUS)Cofidiszt
17USANeilson Powless (USA)EF Education Firstzt
18ITAAlberto Dainese (ITA)Sunwebzt
19GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
20RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
21BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
22DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
23ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
24NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclarenzt
25CANHugo Houle (CAN)Astanazt
26POLPawel Bernas (POL)Mazowsze - Sercezt
27COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scottzt
28FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
29DENCasper Pedersen (DEN)Sunwebzt
30FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
31PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
32GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
33BELJürgen Roelandts (BEL)Movistarzt
34IRLEddie Dunbar (IRL)zt
35FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
36ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
37PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
38ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineoszt
39RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
40PORRui Oliveira (POR)zt
41BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
42DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
43FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondialezt
44BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
45FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
46AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Mclarenzt
47POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
48ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelozt
49AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
50NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
51AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
52DENJesper Hansen (DEN)Cofidiszt
53GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
54FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
55ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scottzt
56USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
57BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
58ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
59GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
60ITAEnrico Gasparotto (ITA)Ntt Pro Cyclingzt
61USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
62POLKamil Malecki (POL)CCCzt
63RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
64GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
65POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
66DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
67RUSIlnur Zakarin (RUS)CCCzt
68FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
69GERJonas Rutsch (GER)EF Education Firstzt
70NEDWilco Kelderman (NED)Sunwebzt
71RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
72GERSimon Geschke (GER)CCCzt
73RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
74ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
75ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
76NZLPatrick Bevin (NZL)CCCzt
77FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondialezt
78UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclarenzt
79BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
80POLPiotr Brozyna (POL)Voster - Atszt
81AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
82ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
83HUNAttila Valter (HUN)CCCzt
84BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
85ITASamuele Battistella (ITA)Ntt Pro Cyclingzt
86RSAStefan De Bod (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
87AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineoszt
88CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
89ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
90CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
91BELJulien Vermote (BEL)Cofidiszt
92SUIGino Mäder (SUI)Ntt Pro Cyclingzt
93FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
94FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
95GBRIan Stannard (GBR)Team Ineoszt
96HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
97GERFlorian Stork (GER)Sunwebzt
98GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudalzt
99POLAdrian Banaszek (POL)Mazowsze - Sercezt
100AUSJames Whelan (AUS)EF Education Firstzt
101FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondialezt
102RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
103POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)UC Nantes - Atlantique0:32
104POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats0:42
105HUNBarnabás Peák (HUN)Mitchelton - Scott0:50
106RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:44
107POLKamil Gradek (POL)CCC0:50
108NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma0:50
109BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo1:11
110GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Mclaren1:11
111GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal1:11
112LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo1:21
113NZLThomas Scully (NZL)EF Education First1:21
114GBROwain Doull (GBR)Team Ineos1:21
115ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk1:21
116LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale1:21
117NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb1:21
118USABenjamin King (USA)Ntt Pro Cycling1:33
119POLMichal Golas (POL)Team Ineos1:33
120NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma1:33
121KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana1:33
122NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First1:33
123BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis1:33
124GBRHarry Tanfield (GBR)AG2R - La Mondiale1:51
125ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk1:51
126KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana1:51
127DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana1:51
128GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain - Mclaren1:51
129ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nation1:51
130NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk2:20
131BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:20
132IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo2:20
133FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj2:20
134POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7R2:20
135ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistar2:20
136SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj2:20
137NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First2:20
138AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation2:20
139NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott2:20
140GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos2:20
141ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar2:20
142AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma3:41
143POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe4:25
144LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo4:51
145GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe5:11
146POLAlan Banaszek (POL)Mazowsze - Serce5:30
147GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk5:37
148ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk5:41
149BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis5:41
150COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates6:26
151AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling6:26
152FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nation8:21
153FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nation

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Opole - Zabrze 151,5km - 6 Augustus 2020Sprint


1DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo3:26:02
2GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
3ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
4FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nationzt
5ITAAlberto Dainese (ITA)Sunwebzt
6ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
7POLSzymon Sajnok (POL)CCCzt
8BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
9BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
10BELJürgen Roelandts (BEL)Movistarzt
11SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
12GBRMark Cavendish (GBR)Bahrain - Mclarenzt
13ITASamuele Battistella (ITA)Ntt Pro Cyclingzt
14GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
15POLAlan Banaszek (POL)Mazowsze - Sercezt
16ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
17PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
18NZLPatrick Bevin (NZL)CCCzt
19FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
20FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondialezt
21ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
22RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
23BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
24RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
25KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astanazt
26ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineoszt
27GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
28SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
29NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scottzt
30GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
31NEDNils Eekhoff (NED)Sunwebzt
32POLAdrian Banaszek (POL)Mazowsze - Sercezt
33BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
34PORRui Oliveira (POR)zt
35POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
36NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Vismazt
37NEDMoreno Hofland (NED)EF Education Firstzt
38POLKamil Malecki (POL)CCCzt
39BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
40NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Vismazt
41ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
42DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
43NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
44FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
45HUNAttila Valter (HUN)CCCzt
46BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
47ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
48IRLEddie Dunbar (IRL)zt
49POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)UC Nantes - Atlantiquezt
50HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
51ITAEnrico Gasparotto (ITA)Ntt Pro Cyclingzt
52RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
53COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scottzt
54NEDWilco Kelderman (NED)Sunwebzt
55GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
56DENJesper Hansen (DEN)Cofidiszt
57USANeilson Powless (USA)EF Education Firstzt
58LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
59GERSimon Geschke (GER)CCCzt
60CANHugo Houle (CAN)Astanazt
61AUSNathan Haas (AUS)Cofidiszt
62NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclarenzt
63BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
64POLMichal Golas (POL)Team Ineoszt
65POLKamil Gradek (POL)CCCzt
66GBROwain Doull (GBR)Team Ineoszt
67FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdjzt
68USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
69AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
70FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
71ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistarzt
72RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
73DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
74ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
75UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclarenzt
76FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondialezt
77GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
78USABenjamin King (USA)Ntt Pro Cyclingzt
79GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
80POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
81ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelozt
82SUIGino Mäder (SUI)Ntt Pro Cyclingzt
83RSAStefan De Bod (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
84RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
85BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
86ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scottzt
87FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
88RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
89ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
90AUSJames Whelan (AUS)EF Education Firstzt
91ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
92RUSIlnur Zakarin (RUS)CCCzt
93FRACharles Planet (FRA)Novo Nordiskzt
94FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
95AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
96POLPiotr Brozyna (POL)Voster - Atszt
97BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
98GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
99ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
100CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
101GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
102AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
103LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
104POLPawel Bernas (POL)Mazowsze - Sercezt
105FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
106GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
107RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
108USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
109NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordiskzt
110RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
111DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astanazt
112POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
113GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Mclarenzt
114CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nationzt
115FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
116DENCasper Pedersen (DEN)Sunwebzt
117AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cyclingzt
118BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
119KAZYuriy Natarov (KAZ)Astanazt
120AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Vismazt
121BELJulien Vermote (BEL)Cofidiszt
122GERFlorian Stork (GER)Sunwebzt
123BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
124ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
125ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nationzt
126AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
127GERJonas Rutsch (GER)EF Education Firstzt
128ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
129GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudalzt
130GBRHarry Tanfield (GBR)AG2R - La Mondialezt
131IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredozt
132GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos0:24
133LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo0:24
134GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos0:24
135COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates0:26
136GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Mclaren0:38
137AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Mclaren0:38
138FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:53
139POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7R0:53
140FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nation0:54
141POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:54
142PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates0:55
143NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First1:06
144NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First1:06
145BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis1:07
146HUNBarnabás Peák (HUN)Mitchelton - Scott1:14
147GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain - Mclaren1:19
148NZLThomas Scully (NZL)EF Education First1:20
149AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos1:27
150ESPEduard Prades Reverte (ESP)Movistar
151FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdj
152NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step
153FRADamien Touzé (FRA)Cofidis

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Wadowice - Bielsko-Biala 203,1km - 7 Augustus 2020Medium berg


1ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos5:04:54
2ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
3FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
4DENJakob Fuglsang (DEN)Astanazt
5NEDWilco Kelderman (NED)Sunwebzt
6SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
7BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
8RSARyan Gibbons (RSA)Ntt Pro Cyclingzt
9BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
10POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
11IRLEddie Dunbar (IRL)zt
12GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
13NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Vismazt
14HUNAttila Valter (HUN)CCCzt
15COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scottzt
16DENJesper Hansen (DEN)Cofidiszt
17GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
18USANeilson Powless (USA)EF Education Firstzt
19GERSimon Geschke (GER)CCCzt
20CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nationzt
21PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
22ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scottzt
23BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
24AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
25FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
26ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astanazt
27BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
28DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
29RUSIlnur Zakarin (RUS)CCCzt
30RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelozt
31POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
32AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
33AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
34DENCasper Pedersen (DEN)Sunwebzt
35POLPiotr Brozyna (POL)Voster - Atszt
36CANHugo Houle (CAN)Astanazt
37POLKamil Malecki (POL)CCCzt
38KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana0:08
39ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:08
40UKRMark Padun (UKR)Bahrain - Mclaren0:08
41NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren0:08
42LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale0:08
43RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo0:08
44ITAEnrico Gasparotto (ITA)Ntt Pro Cycling0:08
45BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nation0:08
46USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo0:13
47RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:16
48ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar0:16
49RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:17
50ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step0:19
51USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates0:31
52FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj0:31
53CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation0:37
54ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar0:44
55ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:44
56ITASamuele Battistella (ITA)Ntt Pro Cycling0:48
57AUSJames Whelan (AUS)EF Education First0:54
58FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale0:54
59NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma0:54
60GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos1:27
61BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo1:37
62BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates1:57
63BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis1:57
64SUIGino Mäder (SUI)Ntt Pro Cycling1:57
65GBROwain Doull (GBR)Team Ineos2:10
66FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step2:24
67GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal2:24
68SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj2:41
69AUSNathan Haas (AUS)Cofidis2:45
70RUSDenis Nekrasov (RUS)Gazprom - Rusvelo3:08
71FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj3:12
72FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk3:32
73AUSRohan Dennis (AUS)Team Ineos3:34
74BELJulien Vermote (BEL)Cofidis4:08
75FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale4:08
76FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nation4:08
77BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis4:08
78NEDJos Van Emden (NED)Jumbo - Visma4:08
79AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma4:12
80GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe4:12
81NZLSam Bewley (NZL)Mitchelton - Scott4:12
82AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Mclaren4:12
83NZLThomas Scully (NZL)EF Education First4:39
84PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates5:42
85GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos6:51
86POLPawel Bernas (POL)Mazowsze - Serce6:51
87ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar6:51
88COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates7:23
89GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk7:23
90POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7R7:23
91ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk7:23
92RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelo7:23
93USABenjamin King (USA)Ntt Pro Cycling7:23
94RSAStefan De Bod (RSA)Ntt Pro Cycling7:23
95GERJonas Rutsch (GER)EF Education First7:23
96POLMichal Golas (POL)Team Ineos7:23
97NZLPatrick Bevin (NZL)CCC7:23
98FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale7:23
99RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott7:42
100GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe7:59
101BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step7:59
102ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step7:59
103POLKamil Gradek (POL)CCC7:59
104POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe7:59
105GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma8:09
106IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo8:10
107GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step11:15
108GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain - Mclaren11:15
109GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe11:15
110FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale11:15
111POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats11:15
112DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo11:15
113LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo11:16
114ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Movistar11:15
115AUSDylan Sunderland (AUS)Ntt Pro Cycling13:05
116HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordisk13:05
117GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain - Mclaren14:46
118HUNBarnabás Peák (HUN)Mitchelton - Scott14:46
119NEDMoreno Hofland (NED)EF Education First15:43
120KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana15:43
121DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana16:13
122POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)UC Nantes - Atlantique19:11
123GBRMark Cavendish (GBR)Bahrain - Mclaren29:48
124BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal32:16
125ITACristian Scaroni (ITA)Gazprom - Rusvelo32:16
126GBRJonathan Dibben (GBR)Lotto - Soudal32:16
127GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Mclaren32:16
128NEDNils Eekhoff (NED)Sunweb32:16
129NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First32:16
130LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo32:16
131ITAAlberto Dainese (ITA)Sunweb32:16
132POLAdrian Banaszek (POL)Mazowsze - Serce32:16
133BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar32:16
134POLSzymon Sajnok (POL)CCC32:16
135ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk32:16
136ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nation32:16
137FRARudy Barbier (FRA)Israel Start-Up Nation32:16
138GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal32:16
139AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation32:16
140GBRHarry Tanfield (GBR)AG2R - La Mondiale32:16
141PORRui Oliveira (POR)32:16
142BELLaurens De Vreese (BEL)Astana32:16
143POLAlan Banaszek (POL)Mazowsze - Serce32:16
144NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk
145ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk
146FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale
147NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education First
148FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Bukovina Resort - Bukowina tatrzanska 152,9km - 8 Augustus 2020Berg


1BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step3:55:52
2DENJakob Fuglsang (DEN)Astana1:48
3GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott2:22
4POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe2:22
5ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates3:05
6NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb3:05
7POLKamil Malecki (POL)CCC3:08
8ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Mitchelton - Scott3:08
9DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma3:08
10GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe3:09
11BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal3:09
12PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates3:09
13AUSJai Hindley (AUS)Sunweb3:09
14COLJohan Esteban Chaves Rubio (COL)Mitchelton - Scott3:09
15AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe3:09
16ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)Team Ineos3:21
17FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj3:21
18USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo3:46
19AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb4:05
20DENJesper Hansen (DEN)Cofidis4:43
21AUSJames Whelan (AUS)EF Education First6:08
22NORTobias Foss (NOR)Jumbo - Visma6:08
23ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana6:08
24GERSimon Geschke (GER)CCC8:13
25USANeilson Powless (USA)EF Education First8:42
26IRLEddie Dunbar (IRL)8:42
27HUNAttila Valter (HUN)CCC8:44
28DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb8:44
29KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana8:44
30NEDWout Poels (NED)Bahrain - Mclaren8:44
31CANHugo Houle (CAN)Astana8:44
32USABenjamin King (USA)Ntt Pro Cycling8:44
33POLPiotr Brozyna (POL)Voster - Ats8:44
34ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis8:44
35BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal8:44
36RUSSergey Chernetskiy (RUS)Gazprom - Rusvelo8:44
37DENJonas Gregaard Wilsly (DEN)Astana8:44
38FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale8:44
39RUSIlnur Zakarin (RUS)CCC8:44
40LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale9:00
41FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj9:24
42ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar9:24
43GERFlorian Stork (GER)Sunweb9:24
44CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel Start-Up Nation9:24
45BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis9:24
46GBROwain Doull (GBR)Team Ineos10:16
47CANAlexander Cataford (CAN)Israel Start-Up Nation10:16
48FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj10:16
49AUSNathan Haas (AUS)Cofidis12:55
50BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo12:55
51BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nation12:55
52ITASamuele Battistella (ITA)Ntt Pro Cycling12:55
53AUSChris Harper (AUS)Jumbo - Visma12:55
54FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale12:55
55FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale12:55
56FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj12:55
57ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar12:55
58GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma14:22
59RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo14:41
60RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo14:41
61ITAMattia Cattaneo (ITA)Deceuninck - Quick Step15:43
62GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain - Mclaren15:43
63BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step15:43
64GBRJames Knox (GBR)Deceuninck - Quick Step15:43
65USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates15:43
66ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar15:43
67POLPawel Bernas (POL)Mazowsze - Serce16:32
68POLPatryk Stosz (POL)Voster - Ats16:32
69GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos17:23
70POLMichal Golas (POL)Team Ineos17:23
71SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott18:56
72GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos
73POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal
74BELJürgen Roelandts (BEL)Movistar
75NEDMoreno Hofland (NED)EF Education First

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Zakopane - Krakow 188km - 9 Augustus 2020Sprint


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden