De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Polen - 2000 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Polen - 2000 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2000

Ronde van Polen 2000

PolenPolen - 4 September 2000 - 10 September 2000


Algemeen klassement - 10 September 2000


1POLPiotr Przydzial (POL)Mat - Ceresit CCC3.44.37
2POLPiotr Wadecki (POL)Mroz - Supradyn Witamin0.07
3RUSSergey Ivanov (RUS)Farm Frites1.26
4RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service2.04
5ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generali2.08
6ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca3.29
7BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco3.43
8ITADario Andriotto (ITA)Alexia Alluminio3.54
9POLCezary Zamana (POL)Mat - Ceresit CCC4.29
10POLRadoslaw Romanik (POL)Mat - Ceresit CCC4.30
11SUIFelice Puttini (SUI)Alessio4.41
12POLZbigniew Piatek (POL)Mat - Ceresit CCC4.55
13USALevi Leipheimer (USA)US Postal Service4.58
14FRAXavier Jan (FRA)La Française des Jeux5.03
15AUTGerhard Trampusch (AUT)Deutsche Telekom5.07
16SUIDaniel Schnider (SUI)La Française des Jeux5.12
17POLJaroslaw Ryszewski (POL)Atlas - Lukullus - Ambra5.14
18ITAAndrea Tonti (ITA)Cantina Tollo - Regain5.17
19POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikin5.19
20ITACristian Gasperoni (ITA)Cantina Tollo - Regain5.50
21RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance - Décathlon6.16
22ITAGuisvan Piovaccari (ITA)Cantina Tollo - Regain6.18
23FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeux6.19
24ESPRicardo Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blanca8.31
25POLRobert Radosz (POL)Atlas - Lukullus - Ambra8.34
26KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlon10.18
27ITAMassimo Giunti (ITA)Cantina Tollo - Regain11.56
28USAAntonio Cruz (USA)Saturn12.05
29AUTThomas Mühlbacher (AUT)Gerolsteiner12.30
30COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Kelme - Costa Blanca12.57
31BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adecco14.09
32FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux14.23
33LATDainis Ozols (LAT)Mat - Ceresit CCC15.36
34ARGJavier 'Gallego' Gomez (ARG)Kelme - Costa Blanca16.31
35ITALuca Belluomini (ITA)Mat - Ceresit CCC16.59
36GERJan Schaffrath (GER)Deutsche Telekom16.59
37POLKazimierz Stafiej (POL)Mroz - Supradyn Witamin17.00
38BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Adecco17.38
39BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Adecco18.08
40USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service18.15
41BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adecco18.36
42GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom18.41
43NZLJulian Dean (NZL)US Postal Service19.40
44ITAAlessandro Baronti (ITA)Cantina Tollo - Regain21.01
45GERSascha Henrix (GER)Festina21.47
46ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Daikin22.30
47POLPiotr Chmielewski (POL)Mroz - Supradyn Witamin22.58
48SWEMichel Lafis (SWE)Farm Frites25.06
49ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollo - Regain32.50
50ITAFabio Testi (ITA)Atlas - Lukullus - Ambra34.37
51POLMarek Maciejewski (POL)Atlas - Lukullus - Ambra35.19
52FRAAndy Flickinger (FRA)Festina38.17
53POLWojciech Pawlak (POL)Atlas - Lukullus - Ambra39.56
54POLRobert Koj (POL)Legia - Bazyliszek40.27
55POLMarcin Sapa (POL)Atlas - Lukullus - Ambra44.41
56FRALaurent Madouas (FRA)Festina45.10
57POLZbigniew Wyrzykowski (POL)Servisco47.32
58LTURemigius Lupeikis (LTU)Mroz - Supradyn Witamin48.07
59POLMarcin Gebka (POL)Mat - Ceresit CCC48.24
60POLTomasz Kloczko (POL)Mat - Ceresit CCC50.13
61ITASimone Zucchi (ITA)Atlas - Lukullus - Ambra51.35
62POLDariusz Wojciechowski (POL)Mroz - Supradyn Witamin53.41
63POLKrzysztof Zasada (POL)Legia - Bazyliszek58.42
64POLArtur Adamczyk (POL)Servisco1.00.46
65POLMarek Kaminski (POL)Servisco1.06.26
66POLMarek Blazej (POL)Legia - Bazyliszek1.07.14
67ITAEmanuele Negrini (ITA)Cantina Tollo - Regain1.12.49
68ITAOscar Cavagnis (ITA)Alexia Alluminio1.12.56
69POLPrzemyslaw Mikolajczyk (POL)Atlas - Lukullus - Ambra1.13.41
70POLPawel Szaniawski (POL)Servisco1.13.55
71AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteiner1.16.04
72POLJaroslaw Rebiewski (POL)Legia - Bazyliszek1.18.43
73POLMarcin Lewandowski (POL)Legia - Bazyliszek1.19.22
74ITAMaurizio Semprini (ITA)Alexia Alluminio1.21.12
75POLJaroslaw Welniak (POL)Legia - Bazyliszek1.26.43
76POLMariusz Mielcarek (POL)Legia - Bazyliszek1.35.36
77POLHubert Nowak (POL)Legia - Bazyliszek114

Etappe 1 - Braniewo - Elblag - 183.0 km - 4 September 2000Ontsnapping


1POLPiotr Wadecki (POL)Mroz - Supradyn Witamin4.08.33
2POLRobert Radosz (POL)Atlas - Lukullus - Ambra0.07
3POLPiotr Przydzial (POL)Mat - Ceresit CCC0.08
4ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca3.14
5RUSSergey Ivanov (RUS)Farm Frites3.16
6ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
7ITAMassimo Strazzer (ITA)Alessiozt
8POLMarek Kaminski (POL)Serviscozt
9POLMarcin Lewandowski (POL)Legia - Bazyliszekzt
10ITASimone Zucchi (ITA)Atlas - Lukullus - Ambrazt
11SWEMichel Lafis (SWE)Farm Friteszt
12NZLJulian Dean (NZL)US Postal Servicezt
13POLCezary Zamana (POL)Mat - Ceresit CCCzt
14ITAAlberto Vinale (ITA)Alessiozt
15BELTom Boonen (BEL)Kortrijk Groeninge Spurterszt
16ITAEmanuele Negrini (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
17FRARégis Lhuillier (FRA)La Française des Jeuxzt
18NEDBram Schmitz (NED)Farm Friteszt
19POLJaroslaw Ryszewski (POL)Atlas - Lukullus - Ambrazt
20ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
21POLWojciech Pawlak (POL)Atlas - Lukullus - Ambrazt
22ESPIban Sastre Estevez (ESP)Festinazt
23LTURemigius Lupeikis (LTU)Mroz - Supradyn Witaminzt
24BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adeccozt
25USAAntonio Cruz (USA)Saturnzt
26ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt
27POLZbigniew Wyrzykowski (POL)Serviscozt
28AUTGerhard Trampusch (AUT)Deutsche Telekomzt
29POLTomasz Kloczko (POL)Mat - Ceresit CCCzt
30POLDariusz Wojciechowski (POL)Mroz - Supradyn Witaminzt
31ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt
32BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adeccozt
33AUTThomas Mühlbacher (AUT)Gerolsteinerzt
34USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
35ITAAlessandro Baronti (ITA)Cantina Tollo - Regainzt

Etappe 2 - Malbork - Torun - 171.5 km - 5 September 2000Sprint


1ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance - Décathlon3.47.14
2ITASimone Zucchi (ITA)Atlas - Lukullus - Ambrazt
3GERSven Teutenberg (GER)Gerolsteinerzt
4POLJacek Mickiewicz (POL)Mroz - Supradyn Witaminzt
5RUSSergey Ivanov (RUS)Farm Friteszt
6POLMarcin Lewandowski (POL)Legia - Bazyliszekzt
7POLMarek Maciejewski (POL)Atlas - Lukullus - Ambrazt
8ESPIban Sastre Estevez (ESP)Festinazt
9POLPiotr Wadecki (POL)Mroz - Supradyn Witaminzt
10ITAMassimo Strazzer (ITA)Alessiozt
11ITANicola Minali (ITA)Alexia Alluminiozt
12USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
13NEDBram Schmitz (NED)Farm Friteszt
14POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikinzt
15AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteinerzt
16POLZbigniew Wyrzykowski (POL)Serviscozt
17POLMarek Kaminski (POL)Serviscozt
18ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
19NZLJulian Dean (NZL)US Postal Servicezt
20POLHubert Nowak (POL)Legia - Bazyliszekzt
21ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
22POLWojciech Pawlak (POL)Atlas - Lukullus - Ambrazt
23POLRobert Radosz (POL)Atlas - Lukullus - Ambrazt
24SWEMichel Lafis (SWE)Farm Friteszt
25RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
26ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt
27USAAntonio Cruz (USA)Saturnzt
28POLCezary Zamana (POL)Mat - Ceresit CCCzt
29ITAMarco Antonio Di Renzo (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
30AUTGerhard Trampusch (AUT)Deutsche Telekomzt
31BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adeccozt
32ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
33ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
34POLGrzegorz Gwiazdowski (POL)La Française des Jeuxzt
35BELTom Boonen (BEL)Kortrijk Groeninge Spurterszt

Etappe 3 - Inowroclaw - Kalisz - 192.5 km - 6 September 2000Sprint


1ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance - Décathlon4.35.08 (41.98 km/h)
2ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt
3RUSSergey Ivanov (RUS)Farm Friteszt
4BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Adeccozt
5ITAOscar Cavagnis (ITA)Alexia Alluminiozt
6ESPIban Sastre Estevez (ESP)Festinazt
7ITASimone Zucchi (ITA)Atlas - Lukullus - Ambrazt
8USAAntonio Cruz (USA)Saturnzt
9POLMarek Kaminski (POL)Serviscozt
10POLRobert Radosz (POL)Atlas - Lukullus - Ambrazt
11FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
12POLJacek Mickiewicz (POL)Mroz - Supradyn Witaminzt
13POLMarcin Lewandowski (POL)Legia - Bazyliszekzt
14POLMarek Maciejewski (POL)Atlas - Lukullus - Ambrazt
15ITAAndrea Tonti (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
16RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
17POLZbigniew Wyrzykowski (POL)Serviscozt
18ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
19NZLJulian Dean (NZL)US Postal Servicezt
20ITAMassimo Giunti (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
21RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
22USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
23AUTGerhard Trampusch (AUT)Deutsche Telekomzt
24POLKrzysztof Zasada (POL)Legia - Bazyliszekzt
25KAZAndrei Mizourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
26BELNico Ruyloft (BEL)Farm Friteszt
27NEDBram Schmitz (NED)Farm Friteszt
28FRAAndy Flickinger (FRA)Festinazt
29BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adeccozt
30POLPiotr Przydzial (POL)Mat - Ceresit CCCzt
31BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
32ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
33POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikinzt
34POLCezary Zamana (POL)Mat - Ceresit CCCzt
35ITAGiacomo Battistel (ITA)Alexia Alluminiozt

Etappe 4 - Ostrów Wlkp. - Jelenia Góra - 240.0 km - 7 September 2000Sprint


1ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance - Décathlon5.36.32
2POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikinzt
3BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Adeccozt
4RUSSergey Ivanov (RUS)Farm Friteszt
5ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generalizt
6RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
7FRAAndy Flickinger (FRA)Festinazt
8ITASimone Zucchi (ITA)Atlas - Lukullus - Ambrazt
9POLWojciech Pawlak (POL)Atlas - Lukullus - Ambrazt
10POLMarcin Lewandowski (POL)Legia - Bazyliszekzt
11NZLJulian Dean (NZL)US Postal Servicezt
12POLZbigniew Wyrzykowski (POL)Serviscozt
13ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
14GERSascha Henrix (GER)Festinazt
15BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adeccozt
16POLRobert Radosz (POL)Atlas - Lukullus - Ambrazt
17USAAntonio Cruz (USA)Saturnzt
18FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
19POLPiotr Przydzial (POL)Mat - Ceresit CCCzt
20BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Adeccozt
21KAZAndrei Mizourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
22ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
23USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
24POLMarek Kaminski (POL)Serviscozt
25ITADario Andriotto (ITA)Alexia Alluminiozt
26KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
27POLCezary Zamana (POL)Mat - Ceresit CCCzt
28POLJaroslaw Ryszewski (POL)Atlas - Lukullus - Ambrazt
29AUTThomas Mühlbacher (AUT)Gerolsteinerzt
30POLGrzegorz Rosolinski (POL)Serviscozt
31SUIDaniel Schnider (SUI)La Française des Jeuxzt
32ESPIban Sastre Estevez (ESP)Festinazt
33BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adeccozt
34AUTGerhard Trampusch (AUT)Deutsche Telekomzt
35SWEMichel Lafis (SWE)Farm Friteszt

Etappe 5 - Szczawno Zdr. - Walbrzych - 188.0 km - 8 September 2000Ontsnapping


1ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Daikin4.36.10
2ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generali0.18
3BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adeccozt
4ITARodolfo Ongarato (ITA)Alessiozt
5RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
6NEDKoos Moerenhout (NED)Farm Friteszt
7ITADario Andriotto (ITA)Alexia Alluminiozt
8POLRadoslaw Romanik (POL)Mat - Ceresit CCCzt
9POLCezary Zamana (POL)Mat - Ceresit CCCzt
10SUIFelice Puttini (SUI)Alessiozt
11FRAXavier Jan (FRA)La Française des Jeuxzt
12ITAGuisvan Piovaccari (ITA)Cantina Tollo - Regain0.26
13ESPRicardo Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blanca0.57
14RUSSergey Ivanov (RUS)Farm Frites1.04
15ITAAlessandro Baronti (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
16POLZbigniew Piatek (POL)Mat - Ceresit CCCzt
17FRAChristophe Moreau (FRA)Festina1.10
18BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adeccozt
19ITAMassimo Giunti (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
20ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
21POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikin1.16
22POLPiotr Przydzial (POL)Mat - Ceresit CCCzt
23POLPiotr Wadecki (POL)Mroz - Supradyn Witaminzt
24POLRobert Radosz (POL)Atlas - Lukullus - Ambrazt
25FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
26NZLJulian Dean (NZL)US Postal Servicezt
27AUTThomas Mühlbacher (AUT)Gerolsteinerzt
28POLGrzegorz Gwiazdowski (POL)La Française des Jeuxzt
29BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
30ITACristian Gasperoni (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
31ARGJavier 'Gallego' Gomez (ARG)Kelme - Costa Blancazt
32BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Adeccozt
33ITAAndrea Tonti (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
34AUTGerhard Trampusch (AUT)Deutsche Telekomzt
35USALevi Leipheimer (USA)US Postal Servicezt

Etappe 6 - Szklarska Poreba - Karpacz - 173.0 km - 9 September 2000Medium berg


1RUSSergey Ivanov (RUS)Farm Frites4.23.20 (39.41 km/h)
2POLPiotr Przydzial (POL)Mat - Ceresit CCC0.25
3ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generali0.41
4BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco0.45
5POLZbigniew Piatek (POL)Mat - Ceresit CCC0.49
6AUTGerhard Trampusch (AUT)Deutsche Telekomzt
7ITAAndrea Tonti (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
8POLJaroslaw Ryszewski (POL)Atlas - Lukullus - Ambra1.05
9ITADario Andriotto (ITA)Alexia Alluminiozt
10POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikinzt
11RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
12POLCezary Zamana (POL)Mat - Ceresit CCCzt
13POLRadoslaw Romanik (POL)Mat - Ceresit CCCzt
14RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
15SUIFelice Puttini (SUI)Alessiozt
16ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
17FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeuxzt
18FRAXavier Jan (FRA)La Française des Jeuxzt
19POLPiotr Wadecki (POL)Mroz - Supradyn Witaminzt
20POLTomasz Kloczko (POL)Mat - Ceresit CCCzt
21SUIDaniel Schnider (SUI)La Française des Jeuxzt
22ITACristian Gasperoni (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
23ESPRicardo Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blancazt
24ITAGuisvan Piovaccari (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
25FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux1.29
26ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Daikin2.04
27USALevi Leipheimer (USA)US Postal Service2.09
28KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlon3.22
29POLPiotr Chmielewski (POL)Mroz - Supradyn Witamin4.51
30ITAMassimo Giunti (ITA)Cantina Tollo - Regain5.56
31SWEMichel Lafis (SWE)Farm Frites7.01
32GERSascha Henrix (GER)Festinazt
33AUTThomas Mühlbacher (AUT)Gerolsteinerzt
34USAAntonio Cruz (USA)Saturnzt
35COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Kelme - Costa Blancazt

Etappe 7 - Piechowice - Karpacz - 23 km - 10 September 2000Individuele Tijdrit


1RUSSergey Ivanov (RUS)Farm Frites35.02 (39.39 km/h)
2RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service0.03
3ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca0.40
4POLPiotr Wadecki (POL)Mroz - Supradyn Witaminzt
5ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Vitalicio Seguros - Grupo Generali0.47
6USALevi Leipheimer (USA)US Postal Service0.55
7BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco1.04
8POLPiotr Przydzial (POL)Mat - Ceresit CCCzt
9LATDainis Ozols (LAT)Mat - Ceresit CCC1.05
10POLWojciech Pawlak (POL)Atlas - Lukullus - Ambra1.27
11ITADario Andriotto (ITA)Alexia Alluminio1.53
12POLZbigniew Piatek (POL)Mat - Ceresit CCC2.11
13SUIDaniel Schnider (SUI)La Française des Jeux2.13
14POLJaroslaw Ryszewski (POL)Atlas - Lukullus - Ambra2.15
15FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux2.19
16POLMarcin Sapa (POL)Atlas - Lukullus - Ambra2.20
17AUTGerhard Trampusch (AUT)Deutsche Telekom2.24
18POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikin2.26
19POLCezary Zamana (POL)Mat - Ceresit CCC2.30
20POLRadoslaw Romanik (POL)Mat - Ceresit CCC2.33
21ITAAndrea Tonti (ITA)Cantina Tollo - Regain2.36
22POLRobert Radosz (POL)Atlas - Lukullus - Ambra2.38
23ITACristian Gasperoni (ITA)Cantina Tollo - Regainzt
24SUIFelice Puttini (SUI)Alessio2.40
25FRAXavier Jan (FRA)La Française des Jeux2.49
26AUTRené Haselbacher (AUT)Gerolsteiner3.01
27ITALuca Belluomini (ITA)Mat - Ceresit CCC3.04
28ITAMaurizio Semprini (ITA)Alexia Alluminiozt
29FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeux3.07
30POLMarek Blazej (POL)Legia - Bazyliszek3.10
31USAAntonio Cruz (USA)Saturnzt
32GERSascha Henrix (GER)Festina3.11
33RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance - Décathlon3.19
34ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Daikin3.30
35AUTThomas Mühlbacher (AUT)Gerolsteiner3.35

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden