De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour - 2000 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour - 2000 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2000

Tour 2000

FrankrijkFrankrijk - 1 Juli 2000 - 23 Juli 2000


Algemeen klassement - 23 Juli 2000


2GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom6'02''
3ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festina10'04''
4FRAChristophe Moreau (FRA)Festina10'34''
5ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blanca11'50''
6FRARichard Virenque (FRA)Polti13'26
7COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca14'18''
8ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca17'21''
9ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto18'09''
10ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step18'25''
11ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Step21'11''
12FRAPascal Hervé (FRA)Polti23'13''
13ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blanca25'00''
14ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina32'04''
15KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom32'26''
16ITARoberto Conti (ITA)Vini Caldirola - Sidermec34'18''
17BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco34'29''
18ITAGuido Trentin (ITA)Vini Caldirola - Sidermec35'57''
19FRAJean-Cyril Robin (FRA)Bonjour - Toupargel43'12''
20BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adecco46'24''
21AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bank48'27''
22BELNico Mattan (BEL)Cofidis50'09''
23ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banesto51'45''
24GERGrischa Niermann (GER)Rabobank52'06''
25USATyler Hamilton (USA)US Postal Service56'30''
26ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekom59'33''
27ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis1h06'05''
28BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco1h06'44''
29ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Saeco - Valli & Valli1h09'19''
30POLDariusz Baranowski (POL)Banesto1h09'27''
31ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Kelme - Costa Blanca1h16'33''
32KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlon1h17'28''
33ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank1h17'44''
34ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank1h19'44''
35FRALaurent Madouas (FRA)Festina1h20'40''
36DENBo Hamburger (DEN)Memorycard - Jack & Jones1h21'33''
37USAKevin Livingston (USA)US Postal Service1h23'13''
38ITAEnrico Zaina (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20001h23'33''
39ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20001h24'21''
40GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom1h29'51''
41ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Valli1h32'00''
42GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom1h32'33''
43BELMarc Wauters (BEL)Rabobank1h33'34''
44SUIRoland Meier (SUI)Cofidis1h35'57''
45FRADidier Rous (FRA)Bonjour - Toupargel1h39'55''
46ITAMarcello Siboni (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20001h42'00''
47ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Banesto1h43'22''
48USABobby Julich (USA)Crédit Agricole1h44'15''
49NEDMaarten Den Bakker (NED)Rabobank1h46'17''
50ESPJosé Angel Vidal Martinez (ESP)Kelme - Costa Blanca1h50'59''
51NEDErik Dekker (NED)Rabobank1h51'27''
52FRACédric Vasseur (FRA)US Postal Service1h55'25''
53ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banesto1h56'31''
54FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank1h58'47''
55RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service1h59'57''
56NEDMarc Lotz (NED)Rabobank2h02'04''
57ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banesto2h04'21''
58FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargel2h10'08''
59ITAErmanno Brignoli (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20002h10'28''
60GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole2h10'37''
61GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom2h11'07''
62SCODavid Millar (SCO)Cofidis2h13'03''
63ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca2h16'05''
64ITAFabio Sacchi (ITA)Polti2h17'40''
65USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service2h20'31''
66FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon2h23'07''
67ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Valli & Valli2h24'05''
68SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank2h26'40''
69FRAPascal Chanteur (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon2h27'19''
70ITARiccardo Forconi (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20002h28'14''
71FRAWalter Beneteau (FRA)Bonjour - Toupargel2h28'17''
72ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Valli & Valli2h28'48''
73ITAMassimo Podenzana (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20002h29'17''
74FRAJacky Durand (FRA)Lotto - Adecco2h31'48''
75FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis2h32'26''
76FRAXavier Jan (FRA)La Française des Jeux2h33'55''
77NEDKoos Moerenhout (NED)Farm Frites2h34'31''
78SWEMichel Lafis (SWE)Farm Frites2h35'52''
79BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adecco2h36'03''
80ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Quick Step2h36'07''
81FRAGilles Maignan (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon2h36'12''
82LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermec2h38'10''
83FRADavid Delrieu (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
84ITAAlberto Elli (ITA)Deutsche Telekom2h40'12''
85CZEPavel Padrnos (CZE)Saeco - Valli & Valli2h40'19''
86USAFred Rodriguez (USA)Mapei - Quick Step2h40'19''
87POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Banesto2h40'31''
88BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adecco2h41'19''
89NORSteffen Kjærgaard (NOR)US Postal Service2h44'01''
90FRAAnthony Morin (FRA)Crédit Agricole2h44'02''
91SWEGlenn Magnusson (SWE)Farm Frites2h45'46''
92LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service2h45'56''
93LATArvis Piziks (LAT)Memorycard - Jack & Jones2h46'06''
94ITAMirko Crepaldi (ITA)Polti2h48'30''
95FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux2h50'21''
96ITAMauro Radaelli (ITA)Vini Caldirola - Sidermec2h51'01''
97ESPJaime Javier Hernandez Bertran (ESP)Festina2h51'14''
98FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeux2h51'21''
99DENNicolay Bo Larsen (DEN)Memorycard - Jack & Jones2h52'14''
100DENFrank Høj (DEN)La Française des Jeux2h52'46''
101BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Adecco2h52'52''
102ITAMassimo Apollonio (ITA)Vini Caldirola - Sidermec2h54'00''
103NEDMax Van Heeswijk (NED)Mapei - Quick Step2h54'50''
104ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekom2h55'45''
105GERAndreas Klier (GER)Farm Frites2h58'04''
106POLGrzegorz Gwiazdowski (POL)La Française des Jeux2h58'05''
107FRABenoît Salmon (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon2h59'59''
108SWEMartin Rittsel (SWE)Memorycard - Jack & Jones3h00'47''
109NEDServais Knaven (NED)Farm Frites3h02'49''
110USAFrankie Andreu (USA)US Postal Service3h02'15''
111FRAPascal Derame (FRA)Bonjour - Toupargel3h03'30''
112FRAPascal Lino (FRA)Festina3h03'38''
113AUSRobbie McEwen (AUS)Farm Frites3h04'28''
114ITASimone Borgheresi (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
115NEDBart Voskamp (NED)Polti3h05'17''
116FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux3h07'16''
117NEDTristan Hoffman (NED)Memorycard - Jack & Jones3h07'17''
118BELGeert Van Bondt (BEL)Farm Frites3h07'39''
119DENAllan Johansen (DEN)Memorycard - Jack & Jones3h08'22''
120FRAAnthony Langella (FRA)Crédit Agricole3h13'40''
121BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adecco3h17'15''
122FRAFranck Bouyer (FRA)Bonjour - Toupargel3h18'37''
123SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole3h20'27''
124ESPFrancisco Leon Mane (ESP)Kelme - Costa Blanca3h22'52''
125FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole3h41'02''
126FRADamien Nazon (FRA)Bonjour - Toupargel3h43'13''
127FRAOlivier Perraudeau (FRA)Bonjour - Toupargel3h46'37''
1USALance Armstrong (USA)US Postal Service92h33'08''

Puntenklassement - 23 Juli 2000


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom321
2AUSRobbie McEwen (AUS)Farm Frites203
3LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermec184
4FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeux157
5NEDErik Dekker (NED)Rabobank138
6ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Quick Step130
7FRAJacky Durand (FRA)Lotto - Adecco130
8FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargel122
9ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Valli & Valli118
10BELNico Mattan (BEL)Cofidis106
11USALance Armstrong (USA)US Postal Service100
12LATArvis Piziks (LAT)Memorycard - Jack & Jones99
13USAFred Rodriguez (USA)Mapei - Quick Step97
14COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca92
15ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Valli & Valli91
16FRAChristophe Moreau (FRA)Festina89
17GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom84
18FRARichard Virenque (FRA)Polti76
19GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole74
20SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank69
21ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banesto61
22FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon57
23ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blanca57
24SWEGlenn Magnusson (SWE)Farm Frites57
25SCODavid Millar (SCO)Cofidis54
26ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festina52
27DENNicolay Bo Larsen (DEN)Memorycard - Jack & Jones52
28FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux52
29FRADidier Rous (FRA)Bonjour - Toupargel51
30KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom50
31FRAPascal Chanteur (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon50
32ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto47
33FRADamien Nazon (FRA)Bonjour - Toupargel47
34BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adecco46
35FRAPascal Hervé (FRA)Polti44
36ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca44
37NEDMax Van Heeswijk (NED)Mapei - Quick Step44
38SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole44
39NEDServais Knaven (NED)Farm Frites43
40FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole42
41ITAAlberto Elli (ITA)Deutsche Telekom36
42FRAOlivier Perraudeau (FRA)Bonjour - Toupargel36
43ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banesto34
44BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco33
45BELMarc Wauters (BEL)Rabobank33
46ITAMauro Radaelli (ITA)Vini Caldirola - Sidermec32
47ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blanca30
48FRAXavier Jan (FRA)La Française des Jeux30
49ITAGuido Trentin (ITA)Vini Caldirola - Sidermec30
50ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Step30

Bergklassement - 23 Juli 2000


1COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca347
2ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blanca283
3FRARichard Virenque (FRA)Polti269
4FRAPascal Hervé (FRA)Polti234
5BELNico Mattan (BEL)Cofidis164
6USALance Armstrong (USA)US Postal Service162
7ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca149
8ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blanca113
9ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festina112
10ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Kelme - Costa Blanca100
11GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom97
12ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto86
13FRAChristophe Moreau (FRA)Festina81
14ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Step78
15ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banesto76
16POLDariusz Baranowski (POL)Banesto75
17ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis70
18NEDErik Dekker (NED)Rabobank61
19ITARoberto Conti (ITA)Vini Caldirola - Sidermec58
20FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon52
21KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom49
22ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step48
23ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Valli44
24FRAJacky Durand (FRA)Lotto - Adecco42
25ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Saeco - Valli & Valli34
26ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Banesto33
27GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom32
28ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banesto31
29FRADidier Rous (FRA)Bonjour - Toupargel29
30KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlon26
31ITAEnrico Zaina (ITA)Mercatone Uno - Albacom 200022
32FRAJean-Cyril Robin (FRA)Bonjour - Toupargel22
33ITAGuido Trentin (ITA)Vini Caldirola - Sidermec20
34GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole20
35NEDMaarten Den Bakker (NED)Rabobank20
36USAKevin Livingston (USA)US Postal Service18
37ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Valli & Valli18
38BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco14
39SCODavid Millar (SCO)Cofidis13
40ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekom13
41NEDBart Voskamp (NED)Polti12
42FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargel10
43BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adecco10
44USATyler Hamilton (USA)US Postal Service10
45GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom9
46SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank8
47DENFrank Høj (DEN)La Française des Jeux7
48DENBo Hamburger (DEN)Memorycard - Jack & Jones6
49POLGrzegorz Gwiazdowski (POL)La Française des Jeux6
50ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banesto6
51FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank6
52FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole6
53FRALaurent Madouas (FRA)Festina4
54USAFrankie Andreu (USA)US Postal Service3
55FRAXavier Jan (FRA)La Française des Jeux3
56BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco2
57FRAPascal Lino (FRA)Festina2
58GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom1
59BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adecco1
60POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Banesto1
61NORSteffen Kjærgaard (NOR)US Postal Service1

Jongerenklassement - 23 Juli 2000


1ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto92h51min17sec
2ITAGuido Trentin (ITA)Vini Caldirola - Sidermec17min48sec
3GERGrischa Niermann (GER)Rabobank33min57sec
4ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank59min35sec
5SCODavid Millar (SCO)Cofidis1hr54min54sec


Ploegenklassement - 23 Juli 2000


1ESP Kelme - Costa Blanca278hr10min47sec
2FRA Festina13min42sec
3ESP Banesto18min21sec
4GER Deutsche Telekom40min8sec
5BEL Lotto - Adecco1h11min50sec
6NED Rabobank1h16min34sec
7ESP O.N.C.E. - Deutsche Bank1h36min14sec
8USA US Postal Service1h46min4sec
9ITA Mapei - Quick Step1h50min17sec
10FRA Cofidis2h6min48sec

Etappe 1 - 1 Juli 2000Individuele Tijdrit


1SCODavid Millar (SCO)Cofidis0:19:03
3FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:19:16
4GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom0:19:17
5ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:19:19
6SUIAlex Zülle (SUI)Banesto0:19:23
7RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service0:19:24
8ITASimone Borgheresi (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20000:19:30
9USATyler Hamilton (USA)US Postal Service0:19:36
10NEDErik Dekker (NED)Rabobank0:19:39
11ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:19:42
12ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festina0:19:43
13GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole0:19:47
14ESPDavid Plaza Romero (ESP)Festina0:19:47
15FRAGilles Maignan (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon0:19:52
16FRANicolas Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:19:56
17ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:19:56
18BELMarc Wauters (BEL)Rabobank0:19:57
19ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step0:19:57
20ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina0:19:57
21ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Step0:19:58
22ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festina0:19:58
23ITAGuido Trentin (ITA)Vini Caldirola - Sidermec0:19:58
24USAKevin Livingston (USA)US Postal Service0:19:59
25ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:19:59
26ESPMiguel-Angel Peña Caceres (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:20:01
27USAFred Rodriguez (USA)Mapei - Quick Step0:20:01
28COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca0:20:03
29POLDariusz Baranowski (POL)Banesto0:20:06
30FRAChristophe Moreau (FRA)Festina0:20:06
31USAWilliam-Chann McRae (USA)Mapei - Quick Step0:20:06
32ITADario Pieri (ITA)Saeco - Valli & Valli0:20:06
33USAJonathan Vaughters (USA)Crédit Agricole0:20:07
34LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service0:20:08
35AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:20:08
36GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekom0:20:08
37ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca0:20:09
38FRAJacky Durand (FRA)Lotto - Adecco0:20:10
39BELFrank Vandenbroucke (BEL)Cofidis0:20:10
40ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Step0:20:10
41ITARiccardo Forconi (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20000:20:11
42ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20000:20:12
43LTUArturas Kasputis (LTU)AG2R Prévoyance - Décathlon0:20:12
44SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole0:20:14
45USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service0:20:14
46FRALaurent Lefevre (FRA)Cofidis0:20:15
47DENMichael Sandstød (DEN)Memorycard - Jack & Jones0:20:15
48ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyance - Décathlon0:20:15
49BELNico Mattan (BEL)Cofidis0:20:16
50NEDMax Van Heeswijk (NED)Mapei - Quick Step0:20:16
2USALance Armstrong (USA)US Postal Service0:19:05

Etappe 2 - 2 Juli 2000Sprint


1BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Step4.46.08 (40.68 km/h)
2AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
3GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
4LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermeczt
5GERMarcel Wüst (GER)Festinazt
6ITADario Pieri (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
7AUSRobbie McEwen (AUS)Farm Friteszt
8SLOZoran Klemencic (SLO)Vini Caldirola - Sidermeczt
9FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
10NEDJan Koerts (NED)Farm Friteszt
11SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
12FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
13ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
14ITAFabiano Fontanelli (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
15NEDTristan Hoffman (NED)Memorycard - Jack & Joneszt
16FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
17SCODavid Millar (SCO)Cofidiszt
18ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
19LATArvis Piziks (LAT)Memorycard - Jack & Joneszt
20FRAOlivier Perraudeau (FRA)Bonjour - Toupargelzt
21FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
22FRAPascal Chanteur (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
23POLGrzegorz Gwiazdowski (POL)La Française des Jeuxzt
24GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
25NEDJan Boven (NED)Rabobankzt
26ITAEnrico Cassani (ITA)Poltizt
27FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
28ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
29FRAFabrice Gougot (FRA)Crédit Agricolezt
30BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adeccozt
31BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adeccozt
32NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
33ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
34FRADidier Rous (FRA)Bonjour - Toupargelzt
35FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
36BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
37POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Banestozt
39USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
40ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
41ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
42ITAErmanno Brignoli (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
43ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
44ITASimone Borgheresi (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
45NEDJeroen Blijlevens (NED)Poltizt
46USABobby Julich (USA)Crédit Agricolezt
47BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adeccozt
48ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
49FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
50ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
38USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt

Etappe 3 - 3 Juli 2000Sprint


1BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Step3.37.51 (44.34 km/h)
2GERMarcel Wüst (GER)Festinazt
3GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
4NEDJan Koerts (NED)Farm Friteszt
5AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
6FRADamien Nazon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
7FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
8ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
9LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermeczt
10ITADario Pieri (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
11ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
12FRAJacky Durand (FRA)Lotto - Adeccozt
13SLOZoran Klemencic (SLO)Vini Caldirola - Sidermeczt
14FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
15ITAMassimo Apollonio (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
16AUSRobbie McEwen (AUS)Farm Friteszt
17DENFrank Høj (DEN)La Française des Jeuxzt
18GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
19FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
20FRAOlivier Perraudeau (FRA)Bonjour - Toupargelzt
21LATArvis Piziks (LAT)Memorycard - Jack & Joneszt
22ESPJaime Javier Hernandez Bertran (ESP)Festinazt
23GERAndreas Klier (GER)Farm Friteszt
24FRAPascal Chanteur (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
25FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
26ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyance - Décathlon0.07
27USAFred Rodriguez (USA)Mapei - Quick Step0.09
28ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
29ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
30ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
31NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
32KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
33SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
34COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blancazt
35ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
36FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
37FRADidier Rous (FRA)Bonjour - Toupargelzt
38POLGrzegorz Gwiazdowski (POL)La Française des Jeuxzt
39DENNicolay Bo Larsen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
40FRAPascal Lino (FRA)Festinazt
41AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
42ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
43SWEMichel Lafis (SWE)Farm Friteszt
44FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt
45SUIAlex Zülle (SUI)Banestozt
46USABobby Julich (USA)Crédit Agricolezt
47ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
48NEDMax Van Heeswijk (NED)Mapei - Quick Stepzt
49BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adeccozt
50ITAEnrico Cassani (ITA)Poltizt

Etappe 4 - 4 Juli 2000Ploegentijdrit


1ESP O.N.C.E. - Deutsche Bank1h25'55" (Moy : 48.88 km/h)
2USA US Postal Service26"
3GER Deutsche Telekom1'06"
4FRA Crédit Agricole1'12"
5NED Rabobank1'52"
6FRA Festina1'56"
7FRA Cofidis2'33"
8ITA Mapei - Quick Step2'58"
9ITA Mercatone Uno - Albacom 20003'14"
10DEN MemoryCard - Jack & Jones3'49"

Etappe 5 - 5 Juli 2000Ploegentijdrit


1GERMarcel Wüst (GER)Festina4.19.05 (41.78 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
4BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Stepzt
5ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
6AUSRobbie McEwen (AUS)Farm Friteszt
7NEDJan Koerts (NED)Farm Friteszt
8AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
9LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermeczt
10FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
11ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
12BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
13POLGrzegorz Gwiazdowski (POL)La Française des Jeuxzt
14LATArvis Piziks (LAT)Memorycard - Jack & Joneszt
15ITADario Pieri (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
16NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
17FRADamien Nazon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
18GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
19FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
20AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
21SWEGlenn Magnusson (SWE)Farm Friteszt
22BELFrank Vandenbroucke (BEL)Cofidiszt
23ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
24ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
25USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
26USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
27DENBo Hamburger (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
28USABobby Julich (USA)Crédit Agricolezt
29GERAndreas Klier (GER)Farm Friteszt
30KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
31ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0.08
32FRACédric Vasseur (FRA)US Postal Servicezt
33USAFred Rodriguez (USA)Mapei - Quick Stepzt
34GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
35DENMichael Sandstød (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
36ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0.10
37DENMichael Blaudzun (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
38ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
39FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
40SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
41ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt
42DENAllan Johansen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
43FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
44COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blancazt
45FRAPascal Hervé (FRA)Poltizt
46FRAWalter Beneteau (FRA)Bonjour - Toupargelzt
47FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt
48BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
49BELChris Peers (BEL)Cofidiszt
50BELMarc Wauters (BEL)Rabobankzt

Etappe 6 - 6 Juli 2000Ontsnapping


1NEDLeon Van Bon (NED)Rabobank4.28.06 (44.3 km/h)
2SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
3FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
4NEDServais Knaven (NED)Farm Friteszt
5LATArvis Piziks (LAT)Memorycard - Jack & Joneszt
6ITAAlberto Elli (ITA)Deutsche Telekomzt
7FRAFabrice Gougot (FRA)Crédit Agricolezt
8ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
9FRAJacky Durand (FRA)Lotto - Adeccozt
10ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
11FRAPascal Chanteur (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
12BELMarc Wauters (BEL)Rabobank0.13
13AUSRobbie McEwen (AUS)Farm Frites7.49
14GERMarcel Wüst (GER)Festinazt
15SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricolezt
16GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
17NEDJan Koerts (NED)Farm Friteszt
18FRADamien Nazon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
19SWEGlenn Magnusson (SWE)Farm Friteszt
20BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Stepzt
21ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
22BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Adeccozt
23SWEMartin Rittsel (SWE)Memorycard - Jack & Joneszt
24RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
25ITAFabio Sacchi (ITA)Poltizt
26ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
27ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
28DENFrank Høj (DEN)La Française des Jeuxzt
29ITAFabiano Fontanelli (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
30ITAMarcello Siboni (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
31BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adeccozt
32ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
33FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
34SWEMichel Lafis (SWE)Farm Friteszt
35USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
36ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
37BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
38ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
39ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
40FRAPascal Hervé (FRA)Poltizt
41ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
42ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
43FRACédric Vasseur (FRA)US Postal Servicezt
44DENMichael Sandstød (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
45FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
46FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
47ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blancazt
48DENMichael Blaudzun (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
49ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festinazt
50SLOZoran Klemencic (SLO)Vini Caldirola - Sidermeczt

Etappe 7 - 7 Juli 2000Ontsnapping


1FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon5.11.41 (39.5 km/h)
2GERMarcel Wüst (GER)Festina1.11
3GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
4LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermeczt
5SLOZoran Klemencic (SLO)Vini Caldirola - Sidermeczt
6ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
7NEDJan Koerts (NED)Farm Friteszt
8ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
9ITAEnrico Cassani (ITA)Poltizt
10SWEGlenn Magnusson (SWE)Farm Friteszt
11ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
12BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
13FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
14ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
15FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
16DENBo Hamburger (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
17ITAGianluca Bortolami (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
18FRAPascal Chanteur (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
19USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
20GERAndreas Klier (GER)Farm Friteszt
21ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
22FRAPascal Hervé (FRA)Poltizt
23SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Vallizt
24FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
25FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
26NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
27ITADario Pieri (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
28ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
29BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
30FRAJacky Durand (FRA)Lotto - Adeccozt
31ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
32DENMichael Blaudzun (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
33BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adeccozt
34ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
35BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adeccozt
36FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
37FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
38ITAFabio Sacchi (ITA)Poltizt
39ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festinazt
40GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
41NEDBart Voskamp (NED)Poltizt
42BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
43DENNicolay Bo Larsen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
44ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
45USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
46DENFrank Høj (DEN)La Française des Jeuxzt
47SUIAlex Zülle (SUI)Banestozt
48ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Banestozt
49ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
50GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt

Etappe 8 - 9 Juli 2000Ontsnapping


1NEDErik Dekker (NED)Rabobank4.22.14 (46.56 km/h)
2FRAXavier Jan (FRA)La Française des Jeux0.52
3ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banesto0.56
4USAFred Rodriguez (USA)Mapei - Quick Step0.58
5ITADario Pieri (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
6NEDBart Voskamp (NED)Poltizt
7FRADidier Rous (FRA)Bonjour - Toupargelzt
8ITAMauro Radaelli (ITA)Vini Caldirola - Sidermec1.36
9DENNicolay Bo Larsen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
10DENMichael Sandstød (DEN)Memorycard - Jack & Jones1.43
11ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Valli & Valli2.00
12GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole2.03
13NEDJan Boven (NED)Rabobankzt
14FRAGilles Maignan (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
15ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekomzt
16FRAPascal Lino (FRA)Festinazt
17GERMarcel Wüst (GER)Festina5.42
18FRADamien Nazon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
19GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
20SLOZoran Klemencic (SLO)Vini Caldirola - Sidermeczt
21DENFrank Høj (DEN)La Française des Jeuxzt
22FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
23AUSRobbie McEwen (AUS)Farm Friteszt
24SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricolezt
25SWEGlenn Magnusson (SWE)Farm Friteszt
26BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
27BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
28FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
29FRADavid Delrieu (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
30ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
31BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adeccozt
32BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adeccozt
33ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
34ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
35FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
36BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
37FRAFabrice Gougot (FRA)Crédit Agricolezt
38FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
39GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
40NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
41FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
42FRAAnthony Langella (FRA)Crédit Agricolezt
43ITAAlberto Elli (ITA)Deutsche Telekomzt
44FRAWalter Beneteau (FRA)Bonjour - Toupargelzt
45ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
46FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
47ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festinazt
48ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
49GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekomzt
50POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Banestozt

Etappe 9 - 10 Juli 2000Sprint


1ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Step4.29.06 (40.36 km/h)
2BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adeccozt
3ESPJosé Angel Vidal Martinez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
4FRADidier Rous (FRA)Bonjour - Toupargelzt
5GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
6LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermeczt
7ITAEnrico Cassani (ITA)Poltizt
8LATArvis Piziks (LAT)Memorycard - Jack & Joneszt
9ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
10SLOZoran Klemencic (SLO)Vini Caldirola - Sidermeczt
11ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
12NEDJeroen Blijlevens (NED)Poltizt
13FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
14SWEMartin Rittsel (SWE)Memorycard - Jack & Joneszt
15BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Stepzt
16GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekomzt
17FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
18AUSRobbie McEwen (AUS)Farm Friteszt
19FRAOlivier Perraudeau (FRA)Bonjour - Toupargelzt
20SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricolezt
21BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
22GERMarcel Wüst (GER)Festinazt
23DENFrank Høj (DEN)La Française des Jeuxzt
24FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
25ITAGianluca Bortolami (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
26SWEGlenn Magnusson (SWE)Farm Friteszt
27ITAFabiano Fontanelli (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
28DENMichael Blaudzun (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
29ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
30FRANicolas Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
31FRADamien Nazon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
32ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
33FRAFabrice Gougot (FRA)Crédit Agricolezt
34FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
35ITAErmanno Brignoli (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
36BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adeccozt
37FRAPascal Chanteur (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
38USAFred Rodriguez (USA)Mapei - Quick Stepzt
39ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
40NEDLeon Van Bon (NED)Rabobankzt
41SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
42NEDBart Voskamp (NED)Poltizt
43ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
44ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
45FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
46FRACédric Vasseur (FRA)US Postal Servicezt
47USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
48GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
49FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
50AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt

Etappe 10 - 11 Juli 2000Berg


1ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blanca6.09.32 (33.29 km/h)
2USALance Armstrong (USA)US Postal Service0.42
3ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banesto1.13
4FRARichard Virenque (FRA)Polti1.57
5ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
6ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca2.02
7ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
8FRAChristophe Moreau (FRA)Festina3.05
9ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festina3.35
10SUIAlex Zülle (SUI)Banesto3.47
11ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
12BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco3.55
13GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom4.01
14ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Step4.18
15BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adecco4.52
16POLDariusz Baranowski (POL)Banestozt
17ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festinazt
18NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank5.14
19AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
20ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step5.44
21ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20005.52
22BELNico Mattan (BEL)Cofidis7.09
23ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank7.26
24ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
25BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
26ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina8.17
27FRAPascal Hervé (FRA)Polti8.40
28FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank8.45
29ITAGuido Trentin (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
30BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
31ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank9.16
32KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom10.00
33DENBo Hamburger (DEN)Memorycard - Jack & Jones10.27
34BELMarc Wauters (BEL)Rabobankzt
35SUIRoland Meier (SUI)Cofidis10.38
36SCODavid Millar (SCO)Cofidis10.51
37ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Kelme - Costa Blanca11.06
38ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank11.24
39USATyler Hamilton (USA)US Postal Service12.02
40ITALeonardo Piepoli (ITA)Banesto12.26
41USABobby Julich (USA)Crédit Agricole12.40
42ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banestozt
43ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekomzt
44ITAEnrico Zaina (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
45COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blancazt
46GERGrischa Niermann (GER)Rabobank12.47
47FRAJean-Cyril Robin (FRA)Bonjour - Toupargel12.56
48ITARoberto Conti (ITA)Vini Caldirola - Sidermec13.17
49ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banesto13.27
50ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Saeco - Valli & Valli13.58

Etappe 11 - 12 Juli 2000Ontsnapping


1NEDErik Dekker (NED)Rabobank5.05.47 (42.87 km/h)
2COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blancazt
3BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco4.51
4SCODavid Millar (SCO)Cofidiszt
5ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
6KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
7ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
8BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
9ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
10GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom5.05
11BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adeccozt
12BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
13FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
14DENMichael Blaudzun (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
15USAFred Rodriguez (USA)Mapei - Quick Stepzt
16FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
17FRAFabrice Gougot (FRA)Crédit Agricolezt
18FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
19BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
20USABobby Julich (USA)Crédit Agricolezt
21ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
22ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
23GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
24USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
25ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festinazt
26FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
27BELMarc Wauters (BEL)Rabobankzt
28NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
29AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
30SUIAlex Zülle (SUI)Banestozt
31FRANicolas Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
32ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
33FRADidier Rous (FRA)Bonjour - Toupargelzt
34ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
35ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt
36ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blancazt
37ESPDavid Plaza Romero (ESP)Festinazt
38ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festinazt
39ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
40POLDariusz Baranowski (POL)Banestozt
41KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
42ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
43ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
44FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt
45DENBo Hamburger (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
46USAKevin Livingston (USA)US Postal Servicezt
47ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
48ITARiccardo Forconi (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
49ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
50CZEPavel Padrnos (CZE)Saeco - Valli & Vallizt

Etappe 12 - 13 Juli 2000Berg


1ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20004.15.11 (35.03 km/h)
2USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
3ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festina0.25
4GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom0.29
5COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca0.48
6ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
7FRARichard Virenque (FRA)Polti1.17
8ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto1.23
9ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Step1.29
10FRAChristophe Moreau (FRA)Festina1.31
11BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco1.36
12FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank2.01
13ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step2.16
14ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Saeco - Valli & Valli2.26
15ITARoberto Conti (ITA)Vini Caldirola - Sidermec3.12
16BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adecco3.12
17ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca3.12
18SUIAlex Zülle (SUI)Banesto3.12
19ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blanca3.21
20KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom3.22
21ITALeonardo Piepoli (ITA)Banesto3.32
22FRAJean-Cyril Robin (FRA)Bonjour - Toupargel4.28
23SUILaurent Dufaux (SUI)Saeco - Valli & Valli4.28
24ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
25ITAGuido Trentin (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
26ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festinazt
27AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
28ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank5.57
29USABobby Julich (USA)Crédit Agricole6.45
30POLDariusz Baranowski (POL)Banestozt
31ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
32ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Kelme - Costa Blancazt
33GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
34BELMarc Wauters (BEL)Rabobankzt
35FRAFabrice Gougot (FRA)Crédit Agricolezt
36KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
37ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidiszt
38BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco7.15
39FRALaurent Madouas (FRA)Festina7.34
40ESPDavid Plaza Romero (ESP)Festina7.42
41BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
42ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festinazt
43NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank7.51
44USATyler Hamilton (USA)US Postal Servicezt
45FRAPascal Hervé (FRA)Polti8.13
46ESPJosé Angel Vidal Martinez (ESP)Kelme - Costa Blanca8.58
47FRAWalter Beneteau (FRA)Bonjour - Toupargel9.50
48FRACédric Vasseur (FRA)US Postal Servicezt
49GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
50ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt

Etappe 13 - 14 Juli 2000Ontsnapping


1ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banesto4.03.02 (45.79 km/h)
2FRANicolas Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank0.25
3FRAPascal Hervé (FRA)Polti0.27
4ITAGuido Trentin (ITA)Vini Caldirola - Sidermec0.57
5FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt
6AUSRobbie McEwen (AUS)Farm Frites4.00
7FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
8FRAAnthony Morin (FRA)Crédit Agricolezt
9FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
10BELMarc Wauters (BEL)Rabobankzt
11ITAAlberto Elli (ITA)Deutsche Telekomzt
12GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom10.06
13LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermeczt
14ITAMassimo Apollonio (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
15FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
16ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
17NEDErik Dekker (NED)Rabobankzt
18BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
19SWEGlenn Magnusson (SWE)Farm Friteszt
20SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
21NEDServais Knaven (NED)Farm Friteszt
22GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
23FRACédric Vasseur (FRA)US Postal Servicezt
24FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
25FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
26ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
27USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
28ITAErmanno Brignoli (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
29ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
30ITAEnrico Zaina (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
31FRAOlivier Perraudeau (FRA)Bonjour - Toupargelzt
32FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
33FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
34BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
35ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
36BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adeccozt
37FRAFabrice Gougot (FRA)Crédit Agricolezt
38SWEMichel Lafis (SWE)Farm Friteszt
39FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
40ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
41SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricolezt
42BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
43ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
44NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
45BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adeccozt
46GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
47GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekomzt
48DENFrank Høj (DEN)La Française des Jeuxzt
49FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
50FRAFranck Bouyer (FRA)Bonjour - Toupargelzt

Etappe 14 - 16 Juli 2000Berg


1COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca7.56.13 (31.37 km/h)
2ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Valli2.30
3ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20002.46
4ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca2.49
5FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
6FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
7USALance Armstrong (USA)US Postal Service2.51
8ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
9GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
10ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festinazt
11FRAPascal Hervé (FRA)Polti2.55
12POLDariusz Baranowski (POL)Banesto2.57
13ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Kelme - Costa Blanca3.16
14ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekom3.21
15ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto3.26
16GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom4.05
17BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adecco4.57
18ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Step4.59
19ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Saeco - Valli & Vallizt
20ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt
21KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
22ITARoberto Conti (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
23BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco5.07
24ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blanca5.38
25AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
26ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Banestozt
27NEDMaarten Den Bakker (NED)Rabobank5.44
28ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina5.46
29ITAEnrico Zaina (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20005.53
30ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank5.59
31ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banesto6.25
32FRADidier Rous (FRA)Bonjour - Toupargel6.34
33ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis6.48
34FRAJean-Cyril Robin (FRA)Bonjour - Toupargelzt
35NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
36ITAGuido Trentin (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
37SUIRoland Meier (SUI)Cofidiszt
38DENBo Hamburger (DEN)Memorycard - Jack & Jones6.52
39ESPDavid Plaza Romero (ESP)Festinazt
40KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
41GERGrischa Niermann (GER)Rabobank7.03
42BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco9.28
43FRALaurent Madouas (FRA)Festinazt
44GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
45BELNico Mattan (BEL)Cofidis10.20
46NEDMarc Lotz (NED)Rabobankzt
47ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
48ITAMarcello Siboni (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
49FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargel13.05
50FRAXavier Jan (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 15 - 17 Juli 2000Berg


1ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20005.34.46 (31.09 km/h)
2ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banesto0.41
3ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blanca0.50
4USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
5ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step1.00
6COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca1.09
7ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis2.17
8ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca2.21
9FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
10FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
11ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festina2.26
12FRAPascal Hervé (FRA)Polti2.42
13ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto3.16
14BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco3.20
15GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom3.21
16ITALeonardo Piepoli (ITA)Banesto3.36
17ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blanca3.44
18ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Step4.01
19ITARoberto Conti (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
20BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adecco5.11
21ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina6.17
22ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Saeco - Valli & Valli6.37
23AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bank7.43
24FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis8.00
25FRAJean-Cyril Robin (FRA)Bonjour - Toupargelzt
26SUIRoland Meier (SUI)Cofidiszt
27GERGrischa Niermann (GER)Rabobank9.01
28NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
29ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
30DENBo Hamburger (DEN)Memorycard - Jack & Jones9.52
31BELNico Mattan (BEL)Cofidis10.21
32ITAEnrico Zaina (ITA)Mercatone Uno - Albacom 200011.18
33USATyler Hamilton (USA)US Postal Servicezt
34ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekomzt
35ITAGuido Trentin (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
36USAKevin Livingston (USA)US Postal Service13.23
37ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno - Albacom 200015.17
38ITAMarcello Siboni (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
39SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank16.10
40ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank17.17
41FRADavid Delrieu (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
42FRALaurent Madouas (FRA)Festinazt
43ESPJosé Angel Vidal Martinez (ESP)Kelme - Costa Blanca19.34
44ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Banesto22.17
45USABobby Julich (USA)Crédit Agricolezt
46GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
47FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
48FRACédric Vasseur (FRA)US Postal Servicezt
49ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Kelme - Costa Blancazt
50NEDMarc Lotz (NED)Rabobankzt

Etappe 16 - 18 Juli 2000Berg


1FRARichard Virenque (FRA)Polti5.32.20 (35.47 km/h)
2GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom0.24
3ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blanca0.27
4ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca1.09
5ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festina1.11
6FRAPascal Hervé (FRA)Poltizt
7ITAGuido Trentin (ITA)Vini Caldirola - Sidermec2.01
8USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
9FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
10COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blancazt
11ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Saeco - Valli & Valli2.05
12ITARoberto Conti (ITA)Vini Caldirola - Sidermec2.13
13ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto2.25
14ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blancazt
15ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
16ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt
17BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adecco3.18
18KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlon3.20
19KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom3.23
20FRADidier Rous (FRA)Bonjour - Toupargel3.38
21ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina4.28
22NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank4.39
23ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Kelme - Costa Blanca6.06
24ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis6.20
25BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco6.39
26POLDariusz Baranowski (POL)Banesto9.01
27ESPJosé Maria Jimenez Sastre (ESP)Banesto10.41
28BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco12.05
29GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom12.25
30USATyler Hamilton (USA)US Postal Servicezt
31ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekomzt
32BELNico Mattan (BEL)Cofidis12.51
33ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
34GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
35FRALaurent Madouas (FRA)Festinazt
36USAKevin Livingston (USA)US Postal Service12.58
37ITAMarcello Siboni (ITA)Mercatone Uno - Albacom 200013.44
38ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
39ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
40FRAJean-Cyril Robin (FRA)Bonjour - Toupargel14.58
41FRAXavier Jan (FRA)La Française des Jeuxzt
42FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon17.18
43ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
44ITARiccardo Forconi (ITA)Mercatone Uno - Albacom 200021.55
45GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom23.50
46USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
47NORSteffen Kjærgaard (NOR)US Postal Servicezt
48NEDMax Van Heeswijk (NED)Mapei - Quick Stepzt
49ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
50NEDKoos Moerenhout (NED)Farm Friteszt

Etappe 17 - 19 Juli 2000Sprint


1NEDErik Dekker (NED)Rabobank3.24.53 (45.392 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3USAFred Rodriguez (USA)Mapei - Quick Stepzt
4FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
5AUSRobbie McEwen (AUS)Farm Friteszt
6BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
7ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
8LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermeczt
9BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
10FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
11SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
12FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
13ITAMassimo Apollonio (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
14KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
15ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
16ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
17ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt
18NEDKoos Moerenhout (NED)Farm Friteszt
19ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Banestozt
20ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
21ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
22ITAMarcello Siboni (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
23BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
24FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
25NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
26FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
27ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Kelme - Costa Blancazt
28ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
29GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
30FRAXavier Jan (FRA)La Française des Jeuxzt
31COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blancazt
32NEDMaarten Den Bakker (NED)Rabobankzt
33KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
34FRAPascal Hervé (FRA)Poltizt
35USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
36POLDariusz Baranowski (POL)Banestozt
37ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festinazt
38AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
39FRAWalter Beneteau (FRA)Bonjour - Toupargelzt
40FRAPascal Chanteur (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
41BELGeert Verheyen (BEL)Lotto - Adeccozt
42GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
43ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blancazt
44FRADidier Rous (FRA)Bonjour - Toupargelzt
45ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
46FRAAnthony Morin (FRA)Crédit Agricolezt
47ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blancazt
48ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festinazt
49ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banestozt
50ESPJosé Angel Vidal Martinez (ESP)Kelme - Costa Blancazt

Etappe 18 - 20 Juli 2000Ontsnapping


1ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Valli & Valli6.08.15 (41.05 km/h)
2KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
3FRAJacky Durand (FRA)Lotto - Adecco1.05
4GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole1.16
5FRAJean-Cyril Robin (FRA)Bonjour - Toupargelzt
6DENNicolay Bo Larsen (DEN)Memorycard - Jack & Jones15.35
7NEDServais Knaven (NED)Farm Friteszt
8BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Adeccozt
9FRAOlivier Perraudeau (FRA)Bonjour - Toupargelzt
10DENBo Hamburger (DEN)Memorycard - Jack & Jones15.37
11AUSRobbie McEwen (AUS)Farm Frites15.40
12GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
13ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
14FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
15LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermeczt
16SWEGlenn Magnusson (SWE)Farm Friteszt
17FRAPascal Chanteur (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
18BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
19USAFred Rodriguez (USA)Mapei - Quick Stepzt
20FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
21ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
22BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adeccozt
23FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
24BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adeccozt
25ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
26POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Banestozt
27FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
28RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
29FRADamien Nazon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
30ITAMassimo Apollonio (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt
31FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
32DENFrank Høj (DEN)La Française des Jeuxzt
33NEDJeroen Blijlevens (NED)Poltizt
34USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
35ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
36ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
37ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
38BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
39GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
40ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
41DENAllan Johansen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
42GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
43BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adeccozt
44FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
45NEDErik Dekker (NED)Rabobankzt
46GERAndreas Klier (GER)Farm Friteszt
47FRAPascal Derame (FRA)Bonjour - Toupargelzt
48ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
49ITAFabio Sacchi (ITA)Poltizt
50CZEPavel Padrnos (CZE)Saeco - Valli & Vallizt

Etappe 19 - 21 Juli 2000Individuele Tijdrit


2GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom0.25
3FRAChristophe Moreau (FRA)Festina2.12
4USATyler Hamilton (USA)US Postal Service3.01
5ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festina3.26
6FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank3.47
7SCODavid Millar (SCO)Cofidis3.56
8ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step3.57
9COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca3.59
10ITAGuido Trentin (ITA)Vini Caldirola - Sidermec4.16
11ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20004.28
12ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank4.35
13BELNico Mattan (BEL)Cofidis4.42
14FRAGilles Maignan (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon4.52
15ITARoberto Conti (ITA)Vini Caldirola - Sidermec4.56
16ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank4.58
17ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto5.02
18POLDariusz Baranowski (POL)Banesto5.05
19ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blanca5.07
20NEDServais Knaven (NED)Farm Frites5.33
21ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis5.41
21BELMarc Wauters (BEL)Rabobank5.41
23USAFred Rodriguez (USA)Mapei - Quick Step5.42
24ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca5.46
25NEDErik Dekker (NED)Rabobank5.48
26FRARichard Virenque (FRA)Polti5.50
27GERGrischa Niermann (GER)Rabobank5.51
28SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole5.57
29ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina6.16
30NEDKoos Moerenhout (NED)Farm Frites6.22
31GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekom6.31
32USABobby Julich (USA)Crédit Agricole6.35
33CZEPavel Padrnos (CZE)Saeco - Valli & Valli6.42
34LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermec6.43
35FRACédric Vasseur (FRA)US Postal Service6.55
36BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Adecco6.56
37NEDMaarten Den Bakker (NED)Rabobank6.56
38AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bank6.57
39ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca7.03
40FRAAnthony Morin (FRA)Crédit Agricole7.08
41BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adecco7.11
42ITAEnrico Zaina (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20007.12
43ITAMassimo Apollonio (ITA)Vini Caldirola - Sidermec7.15
44ITAMassimo Podenzana (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20007.16
45BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adecco7.31
46FRADidier Rous (FRA)Bonjour - Toupargel7.31
47ITAErmanno Brignoli (ITA)Mercatone Uno - Albacom 20007.47
48BELGeert Van Bondt (BEL)Farm Frites7.53
49FRAPascal Chanteur (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon7.55
50BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco7.59
1USALance Armstrong (USA)US Postal Service1.05.01 (53.98 km/h)

Etappe 20 - 22 Juli 2000Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom6.14.13 (40.805 km/h)
2AUSRobbie McEwen (AUS)Farm Friteszt
3NEDJeroen Blijlevens (NED)Poltizt
4LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermeczt
5NEDMax Van Heeswijk (NED)Mapei - Quick Stepzt
6ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
7LATArvis Piziks (LAT)Memorycard - Jack & Joneszt
8FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
9USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
10FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
11FRAJacky Durand (FRA)Lotto - Adeccozt
12BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
13FRAPascal Chanteur (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
14FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
15USAFred Rodriguez (USA)Mapei - Quick Stepzt
16SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricolezt
17SWEGlenn Magnusson (SWE)Farm Friteszt
18FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
19FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
20NEDErik Dekker (NED)Rabobankzt
21DENFrank Høj (DEN)La Française des Jeuxzt
22FRAWalter Beneteau (FRA)Bonjour - Toupargelzt
23POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Banestozt
24GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekomzt
25ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
26ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
27USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
28NEDMarc Lotz (NED)Rabobankzt
29ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
30ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidiszt
31USAKevin Livingston (USA)US Postal Servicezt
32ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
33RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
34KAZAndrei Kivilev (KAZ)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
35FRADidier Rous (FRA)Bonjour - Toupargelzt
36ESPJaime Javier Hernandez Bertran (ESP)Festinazt
37ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festinazt
38FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
39ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
40ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt
41ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
42FRACédric Vasseur (FRA)US Postal Servicezt
43ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blancazt
44FRAPascal Lino (FRA)Festinazt
45DENNicolay Bo Larsen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
46FRAOlivier Perraudeau (FRA)Bonjour - Toupargelzt
47FRAJean-Cyril Robin (FRA)Bonjour - Toupargelzt
48POLGrzegorz Gwiazdowski (POL)La Française des Jeuxzt
49ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelme - Costa Blancazt
50ITAMassimo Apollonio (ITA)Vini Caldirola - Sidermeczt

Etappe 21 - 23 Juli 2000Sprint


1ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Quick Step3.12.36 (42.99 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3LATRomans Vainsteins (LAT)Vini Caldirola - Sidermeczt
4USAFred Rodriguez (USA)Mapei - Quick Stepzt
5NEDMax Van Heeswijk (NED)Mapei - Quick Stepzt
6FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
7FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
8AUSRobbie McEwen (AUS)Farm Friteszt
9ITASalvatore Commesso (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
10LATArvis Piziks (LAT)Memorycard - Jack & Joneszt
11SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricolezt
12POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Banestozt
13SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
14FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
15ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
16RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
17DENNicolay Bo Larsen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
18BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
19SWEGlenn Magnusson (SWE)Farm Friteszt
20FRAChristophe Moreau (FRA)Festinazt
21ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
22NEDTristan Hoffman (NED)Memorycard - Jack & Joneszt
23DENFrank Høj (DEN)La Française des Jeuxzt
24FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
25BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto - Adeccozt
26USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
27ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
28ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Kelme - Costa Blancazt
29POLDariusz Baranowski (POL)Banestozt
30FRADavid Delrieu (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
31FRACédric Vasseur (FRA)US Postal Servicezt
32ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
33DENAllan Johansen (DEN)Memorycard - Jack & Joneszt
34POLGrzegorz Gwiazdowski (POL)La Française des Jeuxzt
35ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno - Albacom 2000zt
36FRADamien Nazon (FRA)Bonjour - Toupargelzt
37ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Valli & Vallizt
38ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
39ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
40FRAWalter Beneteau (FRA)Bonjour - Toupargelzt
41FRAPascal Chanteur (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
42FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
43FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
44USAFrankie Andreu (USA)US Postal Servicezt
45BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
46ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)Festinazt
47GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
48KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
49ESPJaime Javier Hernandez Bertran (ESP)Festinazt
50ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festinazt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden