De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2002

Tour 2002

FrankrijkFrankrijk - 6 Juli 2002 - 28 Juli 2002


Algemeen klassement - 28 Juli 2002


2ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski13'10''
3LTURaimondas Rumsas (LTU)Lampre - Daikin13'54''
4COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca15'44''
5ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski16'05''
6PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski17'11''
7ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com17'12''
8USALevi Leipheimer (USA)Rabobank19'05''
9ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service19'18''
10ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali20'33''
11ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo21'08''
12NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank27'51''
13FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis28'36''
14ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis28'42''
15USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscali29'51''
16FRARichard Virenque (FRA)Domo - Farm Frites30'17''
17FRAStéphane Goubert (FRA)Jean Delatour32'44''
18ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com32'56''
19FRANicolas Vogondy (FRA)La Française des Jeux33'41''
20DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscali36'43''
21KAZAndrei Kivilev (KAZ)Cofidis40'16''
22ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)US Postal Service43'04''
23ITAIvan Gotti (ITA)Alessio43'15''
24POLDariusz Baranowski (POL)Ibanesto.com44'02''
25ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi44'29''
26FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatour45'39''
27SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank50'59''
28BELAxel Merckx (BEL)Domo - Farm Frites51'52''
29ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca56'05''
30RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance57'35''
31GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski1h00'52''
32FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeux1h07'00''
33ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski1h07'50''
34FRALaurent Lefevre (FRA)Jean Delatour1h09'26''
35BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Adecco1h13'11''
36FRASylvain Chavanel (FRA)Bonjour1h13'27''
37USABobby Julich (USA)Deutsche Telekom1h15'39''
38ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski1h17'26''
39ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi1h17'37''
40UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo1h17'48''
41ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyance1h18'12''
42FRALaurent Jalabert (FRA)CSC - Tiscali1h19'41''
43POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites1h20'08''
44FRAMiguel Martinez (FRA)Mapei - Quick Step1h26'57''
45ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolo1h29'32''
46ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi1h29'59''
47ITAMarzio Bruseghin (ITA)Ibanesto.com1h31'17''
48GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom1h33'03''
49ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis1h35'38''
50BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco1h39'42''
51GERGrischa Niermann (GER)Rabobank1h39'46''
52FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatour1h40'52''
53ITAAndrea Peron (ITA)CSC - Tiscali1h44'51''
54ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolo1h45'09''
55FRACédric Vasseur (FRA)Cofidis1h45'51''
56USAKevin Livingston (USA)Deutsche Telekom1h47'35''
57ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Ibanesto.com1h48'19''
58RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service1h48'31''
59USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service1h50'05''
60ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi1h51'30''
61USAFloyd Landis (USA)US Postal Service1h52'59''
62HUNLászló Bodrogi (HUN)Mapei - Quick Step1h53'26''
63AUTGerhard Trampusch (AUT)Mapei - Quick Step1h54'17''
64UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolo1h58'58''
65CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Frites1h59'51''
66ITACristian Moreni (ITA)Alessio2h03'10''
67FRAFrédéric Bessy (FRA)Crédit Agricole2h03'46''
68SCODavid Millar (SCO)Cofidis2h04'50''
69CZEPavel Padrnos (CZE)US Postal Service2h04'56''
70ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi2h05'24''
71FRALudovic Turpin (FRA)AG2R Prévoyance2h05'55''
72GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom2h06'57''
73COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service2h07'00''
74ITAMarco Serpellini (ITA)Lampre - Daikin2h07'02''
75ITAGianluca Bortolami (ITA)Tacconi Sport - Emmegi2h08'25''
76ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski2h08'29''
77AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole2h09'26''
78ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Eroski2h10'07''
79ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis2h10'33''
80ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekom2h12'22''
81RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolo2h13'01''
82GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom2h15'08''
83FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux2h16'47''
84ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Ibanesto.com2h18'24''
85FRAFranck Renier (FRA)Bonjour2h18'27''
86FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux2h19'27''
87FRAJérôme Pineau (FRA)Bonjour2h19'55''
88ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi2h20'30''
89LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service2h20'39''
90FRAAnthony Morin (FRA)Crédit Agricole2h21'31''
91BELMarc Wauters (BEL)Rabobank2h21'37''
92RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Lotto - Adecco2h22'11''
93RUSDenis Menchov (RUS)Ibanesto.com2h22'39''
94NEDAddy Engels (NED)Rabobank2h25'32''
95ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Ibanesto.com2h25'35''
96FRAEmmanuel Magnien (FRA)Bonjour2h30'21''
97RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Step2h31'03''
98FRAThierry Loder (FRA)AG2R Prévoyance2h32'00''
99GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekom2h32'19''
100FRAChristophe Edaleine (FRA)Jean Delatour2h33'13''
101ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekom2h34'21''
102FRAJérôme Bernard (FRA)Jean Delatour2h34'24''
103FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyance2h34'34''
104GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekom2h35'32''
105BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adecco2h38'44''
106ITAAndrea Tafi (ITA)Mapei - Quick Step2h39'02''
107ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Mapei - Quick Step2h39'35''
108BELLudo Dierckxsens (BEL)Lampre - Daikin2h40'13''
109AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux2h40'43''
110GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole2h41'24''
111ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Costa Blanca2h41'42''
112NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole2h43'14''
113FRACyril Dessel (FRA)Jean Delatour2h44'30''
114FRAFranck Bouyer (FRA)Bonjour2h45'15''
115FRAStéphane Augé (FRA)Jean Delatour2h46'30''
116ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blanca2h47'10''
117FRAWalter Beneteau (FRA)Bonjour2h49'20''
118LATRaivis Belohvosciks (LAT)Lampre - Daikin2h49'22''
119ITAAndrea Brognara (ITA)Alessio2h52'44''
120BELPaul Van Hyfte (BEL)CSC - Tiscali2h55'10''
121ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolo2h55'24''
122ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.com2h55'32''
123BELNico Mattan (BEL)Cofidis3h00'01''
124ITAEnrico Cassani (ITA)Domo - Farm Frites3h00'22''
125DENJakob Storm Piil (DEN)CSC - Tiscali3h00'38''
126BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Adecco3h02'46''
127AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeux3h03'30''
128SLOMartin Hvastija (SLO)Alessio3h03'30''
129NEDLeon Van Bon (NED)Domo - Farm Frites3h04'07''
130AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adecco3h04'44''
131CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikin3h06'37''
132ITAFabio Baldato (ITA)Fassa Bortolo3h06'43''
133NEDBram De Groot (NED)Rabobank3h07'56''
134ESPJosé Angel Vidal Martinez (ESP)Kelme - Costa Blanca3h09'57''
135ITAMauro Radaelli (ITA)Tacconi Sport - Emmegi3h10'10''
136NEDErik Dekker (NED)Rabobank3h10'11''
137NEDServais Knaven (NED)Domo - Farm Frites3h11'10''
138SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Daikin3h11'18''
139ITAMassimo Apollonio (ITA)Tacconi Sport - Emmegi3h12'45''
140ITAAlessandro Cortinovis (ITA)Lampre - Daikin3h12'49''
141VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi3h13'15''
142ESPGorka Arrizabalaga Agirre (ESP)Euskaltel - Euskadi3h14'14''
143FRAEddy Seigneur (FRA)Jean Delatour3h14'51''
144FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance3h15'10''
145BELHans De Clercq (BEL)Lotto - Adecco3h16'54''
146NEDKarsten Kroon (NED)Rabobank3h16'56''
147FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole3h20'44''
148FRAAnthony Langella (FRA)Crédit Agricole3h22'25''
149ITADavide Casarotto (ITA)Alessio3h34'57''
150FRAStéphane Berges (FRA)AG2R Prévoyance3h35'52''
151FRADamien Nazon (FRA)Bonjour280 pts
152LATArvis Piziks (LAT)CSC - Tiscali261 pts
153ESPIgor Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi208 pts
1USALance Armstrong (USA)US Postal Service82h05'12''

Puntenklassement - 28 Juli 2002


1AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adecco280
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom261
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole208
4AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeux198
5CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikin154
7NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole103
8FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatour99
9LTURaimondas Rumsas (LTU)Lampre - Daikin92
10COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca87
11ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Mapei - Quick Step81
12BELNico Mattan (BEL)Cofidis80
13ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski78
14NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank76
15FRAFranck Renier (FRA)Bonjour75
16ITAFabio Baldato (ITA)Fassa Bortolo70
17ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca70
18NEDKarsten Kroon (NED)Rabobank61
19ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com60
20ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi58
21BELLudo Dierckxsens (BEL)Lampre - Daikin56
22BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco54
23SCODavid Millar (SCO)Cofidis53
24FRAJérôme Pineau (FRA)Bonjour51
25FRALaurent Jalabert (FRA)CSC - Tiscali50
26ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service50
27AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux49
28LATArvis Piziks (LAT)CSC - Tiscali49
29FRAEmmanuel Magnien (FRA)Bonjour46
30FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole45
31NEDLeon Van Bon (NED)Domo - Farm Frites45
32NEDErik Dekker (NED)Rabobank43
33ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski42
34ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekom41
35ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolo40
36FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis39
37FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatour37
38NEDServais Knaven (NED)Domo - Farm Frites37
39RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Step36
40ITADavide Casarotto (ITA)Alessio36
41ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo33
42FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyance32
43DENJakob Storm Piil (DEN)CSC - Tiscali32
44ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali32
45RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolo32
46FRADamien Nazon (FRA)Bonjour30
47GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski29
48FRAChristophe Edaleine (FRA)Jean Delatour29
49GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekom28
50FRAStéphane Augé (FRA)Jean Delatour27
6USALance Armstrong (USA)US Postal Service119

Bergklassement - 28 Juli 2002


1FRALaurent Jalabert (FRA)CSC - Tiscali262
2BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco178
3COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca162
4USALance Armstrong (USA)US Postal Service159
5BELAxel Merckx (BEL)Domo - Farm Frites121
6ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski115
7NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank113
8FRARichard Virenque (FRA)Domo - Farm Frites107
9ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali97
10LTURaimondas Rumsas (LTU)Lampre - Daikin96
11ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi86
12ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekom77
13ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski75
14ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service70
15ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi65
16FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux64
17RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance63
18FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatour63
19GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski62
20FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux56
21ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca55
22DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscali55
22DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscali55
23FRAMiguel-Angel Martinez (FRA)54
23FRAMiguel-Angel Martinez (FRA)54
24ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi52
24ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi52
25ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo52
25ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo52
26ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com48
26ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com48
27ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com47
27ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com47
28PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski43
28PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski43
29ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski42
29ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski42
30DENJakob Storm Piil (DEN)CSC - Tiscali41
30DENJakob Storm Piil (DEN)CSC - Tiscali41
31NEDLeon Van Bon (NED)Domo - Farm Frites38
31NEDLeon Van Bon (NED)Domo - Farm Frites38
32ITAMarzio Bruseghin (ITA)Ibanesto.com37
32ITAMarzio Bruseghin (ITA)Ibanesto.com37
33FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis36
33FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis36
34ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekom36
34ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekom36
35FRAEmmanuel Magnien (FRA)Bonjour34
35FRAEmmanuel Magnien (FRA)Bonjour34
36ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolo34
36ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolo34
37NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole34
37NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole34
38ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski31
38ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski31
39USALevi Leipheimer (USA)Rabobank30
39USALevi Leipheimer (USA)Rabobank30
40BELLudo Dierckxsens (BEL)Lampre - Daikin30
40BELLudo Dierckxsens (BEL)Lampre - Daikin30
41ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.com29
41ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.com29
42AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux26
42AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux26
43ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi26
43ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi26
44ITAMarco Serpellini (ITA)Lampre - Daikin26
44ITAMarco Serpellini (ITA)Lampre - Daikin26
45FRAStéphane Berges (FRA)AG2R Prévoyance26
45FRAStéphane Berges (FRA)AG2R Prévoyance26
46FRAThierry Loder (FRA)AG2R Prévoyance25
46FRAThierry Loder (FRA)AG2R Prévoyance25
47SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank24
47SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank24
48ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi24
48ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi24
49NEDErik Dekker (NED)Rabobank22
49NEDErik Dekker (NED)Rabobank22
50FRALudovic Turpin (FRA)AG2R Prévoyance22
50FRALudovic Turpin (FRA)AG2R Prévoyance22
51COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service21
51COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service21
52AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole19
52AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole19
53KAZAndrei Kivilev (KAZ)Cofidis18
54FRALaurent Lefevre (FRA)Jean Delatour17
55CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Frites16
56SLOMartin Hvastija (SLO)Alessio15
57FRAFranck Renier (FRA)Bonjour13
58USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service13
59POLDariusz Baranowski (POL)Ibanesto.com12
60ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski12
61ITAIvan Gotti (ITA)Alessio10
62LATRaivis Belohvosciks (LAT)Lampre - Daikin10
63FRAAnthony Morin (FRA)Crédit Agricole8
64LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service8
65ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)US Postal Service8
66RSARobert Hunter (RSA)Mapei - Quick Step8
67FRAStéphane Goubert (FRA)Jean Delatour8
68SCODavid Millar (SCO)Cofidis6
69FRANicolas Vogondy (FRA)La Française des Jeux6
70CZEPavel Padrnos (CZE)US Postal Service6
71BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adecco6
72UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolo5
73FRASylvain Chavanel (FRA)Bonjour5
74ITAAndrea Peron (ITA)CSC - Tiscali4
75ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis4
76USAFloyd Landis (USA)US Postal Service3
77ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis3
78FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyance2
79GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom2
80USABobby Julich (USA)Deutsche Telekom1
81NEDKarsten Kroon (NED)Rabobank1
82ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Mapei - Quick Step1

Proloog - Luxembourg (Lux), 7 km - 6 Juli 2002Individuele Tijdrit


2FRALaurent Jalabert (FRA)CSC - Tiscali1''73
3LTURaimondas Rumsas (LTU)Lampre - Daikin3''19
4COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca3''81
5SCODavid Millar (SCO)Cofidis4''69
6FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatour6''00
7ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi8''19
8ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski9''02
9ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski12''55
10HUNLászló Bodrogi (HUN)Mapei - Quick Step12''64
1USALance Armstrong (USA)US Postal Service9'08''78

Etappe 1 - Luxembourg - Luxembourg, 192.5 km - 7 Juli 2002Sprint


1SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Daikin4h49'16''
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adeccozt
4ITAFabio Baldato (ITA)Fassa Bortolozt
5ESPOscar Freire Gomez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
6AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
7FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
8ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
9ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
10FRAFrançois Simon (FRA)Bonjourzt

Etappe 2 - Luxembourg - Sarrebrück (All), 181 km - 8 Juli 2002Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Mapei - Quick Step4h19'51''
2AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adeccozt
3GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
4AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
5ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyancezt
6SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
7ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Mapei - Quick Stepzt
8USAFred Rodriguez (USA)Domo - Farm Friteszt
9ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
10AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt

Etappe 3 - Metz - Reims, 174.5 km - 9 Juli 2002Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adecco4h13'37''
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
4SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
5ITAFabio Baldato (ITA)Fassa Bortolozt
6ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
7ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyancezt
8FRAFrançois Simon (FRA)Bonjourzt
9CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
10AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt

Etappe 4 - Epernay - Chateau Thierry, 67.5 km - 10 Juli 2002Ploegentijdrit


1ESP O.N.C.E. - Eroski1h19'49''
2USA US Postal Service16''
3DEN CSC - Tiscali46''
4ITA Fassa Bortolo1'30''
5FRA Cofidis1'44''
6ESP iBanesto.com1'56''
7BEL Domo - Farm Frites2'12''
8NED Rabobank2'16''
9ESP Kelme - Costa Blanca2'19''
10ITA Lampre - Daikin2'22''

Etappe 5 - Soissons - Rouen, 195 km - 11 Juli 2002Sprint


1ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance4h13'33''
2DENMichael Sandstød (DEN)CSC - Tiscalizt
3BELLudo Dierckxsens (BEL)Lampre - Daikinzt
4ITAStefano Casagrande (ITA)Alessio3''
5FRAChristophe Edaleine (FRA)Jean Delatour8''
6AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adecco33''
7AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
8AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
9GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
10SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt

Etappe 6 - Forges les Eaux - Alençon, 199.5 km - 12 Juli 2002Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom4h23'07''
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
3AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adeccozt
4CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
5RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolozt
6AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
7NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
8FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
9LATArvis Piziks (LAT)CSC - Tiscalizt
10SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt

Etappe 7 - Bagnoles de l'Orne - Avranches, 176 km - 13 Juli 2002Sprint


1AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux4h10'56''
2ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyancezt
3ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Mapei - Quick Stepzt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adeccozt
5GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
6AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
7CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
8AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
9USAFred Rodriguez (USA)Domo - Farm Friteszt
10NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt

Etappe 8 - St Martin de Landelles - Plouay, 217.5 km - 15 Juli 2002Ontsnapping


1NEDKarsten Kroon (NED)Rabobank4h36'52''
2NEDServais Knaven (NED)Domo - Farm Friteszt
3NEDErik Dekker (NED)Rabobankzt
4FRAFranck Renier (FRA)Bonjourzt
5FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
6FRAStéphane Augé (FRA)Jean Delatour1'55''
7LATRaivis Belohvosciks (LAT)Lampre - Daikinzt
8AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adeccozt
9GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom1h02'18''
10AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeux11''

Etappe 9 - Lanester - Lorient, 52 km - 16 Juli 2002Individuele Tijdrit


1COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca1h02'18''
3UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolo18''
4ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski19''
5HUNLászló Bodrogi (HUN)Mapei - Quick Step25''
6LTURaimondas Rumsas (LTU)Lampre - Daikinzt
7SCODavid Millar (SCO)Cofidis50''
8ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi1'34''
9ITAAndrea Peron (ITA)CSC - Tiscalizt
10ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski1'38''
2USALance Armstrong (USA)US Postal Service11''

Etappe 10 - Bazas - Pau, 147 km - 17 Juli 2002Ontsnapping


1FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatour3h00'15''
2FRAJérôme Pineau (FRA)Bonjour27''
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole33''
4BELLudo Dierckxsens (BEL)Lampre - Daikinzt
5ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Mapei - Quick Step1'00''
6FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyancezt
7FRANicolas Vogondy (FRA)La Française des Jeuxzt
8BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
9ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
10ITAEnrico Cassani (ITA)Domo - Farm Frites1'02''

Etappe 11 - Pau - La Mongie, 158 km - 18 Juli 2002Berg


2ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski7''
3ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service13''
4ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com1'16''
5LTURaimondas Rumsas (LTU)Lampre - Daikinzt
6ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca1'23''
7ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolozt
8KAZAndrei Kivilev (KAZ)Cofidis1'34''
9FRALaurent Jalabert (FRA)CSC - Tiscali1'49''
10PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski1'52''
1USALance Armstrong (USA)US Postal Service4h21'57''

Etappe 12 - Lannemezan - Plateau de Beille, 199.5 km - 19 Juli 2002Berg


2ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service1'04''
3ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
4COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca1'11''
5ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
6LTURaimondas Rumsas (LTU)Lampre - Daikin1'23''
7ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali1'33''
8ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski1'37''
9ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca2'07''
10KAZAndrei Kivilev (KAZ)Cofidis2'39''
1USALance Armstrong (USA)US Postal Service6h00'29''

Etappe 13 - Lavelanet - Béziers, 171 km - 20 Juli 2002Ontsnapping


1SCODavid Millar (SCO)Cofidis4h08'18''
2ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
4FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
5ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Ibanesto.com4''
6ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Ibanesto.com56''
7ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
8FRAMiguel Martinez (FRA)Mapei - Quick Step1'06''
9SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
10USABobby Julich (USA)Deutsche Telekom1'08''

Etappe 14 - Lodève - Mont Ventoux, 221 km - 22 Juli 2002Berg


1FRARichard Virenque (FRA)Domo - Farm Frites5h43'26''
2RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance1'58''
4ITAMarco Serpellini (ITA)Lampre - Daikin2'54''
5LTURaimondas Rumsas (LTU)Lampre - Daikin3'36''
6ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo3'39''
7ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com3'51''
8ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski4'05''
9POLDariusz Baranowski (POL)Ibanesto.com4'10''
10ITAIvan Gotti (ITA)Alessio4'16''
3USALance Armstrong (USA)US Postal Service2'20''

Etappe 15 - Vaison la Romaine - Les Deux Alpes, 226.5 km - 23 Juli 2002Berg


1COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca5h55'16''
2BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco1'51''
3BELAxel Merckx (BEL)Domo - Farm Frites2'30''
4FRAEmmanuel Magnien (FRA)Bonjour4'22''
5FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux4'28''
6ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.com5'15''
7LTURaimondas Rumsas (LTU)Lampre - Daikin6'41''
8ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
10ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com6'46''
9USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt

Etappe 16 - Les Deux Alpes - La Plagne, 179.5 km - 24 Juli 2002Berg


1NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank5h48'29''
2ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali1'25''
4ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski2'02''
5LTURaimondas Rumsas (LTU)Lampre - Daikinzt
6USALevi Leipheimer (USA)Rabobank2'10''
7ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolo2'14''
8PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
9COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca2'23''
10ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service2'25''
3USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt

Etappe 17 - Aime - Cluses, 142 km - 25 Juli 2002Berg


1ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegi4h02'27''
2BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
3ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekom2''
4FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis2'55''
5NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole2'58''
6FRALaurent Lefevre (FRA)Jean Delatourzt
7ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
8ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
9GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
10ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscalizt

Etappe 18 - Cluses - Bourg en Bresse, 176.5 km - 26 Juli 2002Ontsnapping


1NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole4h28'28''
2FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
3DENJakob Storm Piil (DEN)CSC - Tiscali5''
4NEDLeon Van Bon (NED)Domo - Farm Frites33''
5GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
6DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscalizt
7ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekom40''
8NEDErik Dekker (NED)Rabobankzt
9FRAThierry Loder (FRA)AG2R Prévoyancezt
10ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolo6'59''

Etappe 19 - Régnié Durette - Mâcon, 50 km - 27 Juli 2002Individuele Tijdrit


2LTURaimondas Rumsas (LTU)Lampre - Daikin53''
3HUNLászló Bodrogi (HUN)Mapei - Quick Step1'06''
4SCODavid Millar (SCO)Cofidis1'14''
5ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski1'42''
6UKRSerhiy Honchar (UKR)Fassa Bortolo1'43''
7LATRaivis Belohvosciks (LAT)Lampre - Daikin2'09''
8COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca2'11''
9ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
10COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service2'29''
1USALance Armstrong (USA)US Postal Service1h03'50''

Etappe 20 - Melun - Paris, 144 km - 28 Juli 2002Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Adecco3h30'47''
2AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
3FRADamien Nazon (FRA)Bonjourzt
4ITAFabio Baldato (ITA)Fassa Bortolozt
5ITADavide Casarotto (ITA)Alessiozt
6AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
7GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
8CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
9LATArvis Piziks (LAT)CSC - Tiscalizt
10ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolozt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden