De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2002

Vuelta 2002

SpanjeSpanje - 7 September 2002 - 29 September 2002


Algemeen klassement - 29 September 2002


1ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca75.13.52
2ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service2.14
3ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski3.11
4ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca3.26
5ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi5.42
6ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coast6.33
7ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo6.38
8ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 936.46
9ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coast8.29
10ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sport9.22
11ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi9.49
12DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss10.16
13SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss11.45
14ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coast11.50
15ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis15.27
16PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Mss16.36
17ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.com19.33
18SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolo23.11
19ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blanca24.01
20ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sport30.35
21ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroski31.57
22ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coast39.42
23ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio43.54
24CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessio50.13
25USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Service52.50
26BELSteven Kleynen (BEL)Domo - Farm Frites53.12
27ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Jazztel - Costa de Almeria53.26
28ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis53.27
29POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegi54.18
30ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems57.11
31ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Daikin59.03
32PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Mss59.27
33ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Mss1.00.32
34PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski1.00.47
35ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada1.01.52
36ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Jazztel - Costa de Almeria1.03.07
37ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca1.04.06
38ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.05.22
39ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca1.07.04
40ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeria1.07.24
41ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.com1.12.02
42ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo1.12.14
43ITAPaolo Tiralongo (ITA)Fassa Bortolo1.12.19
44AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sport1.13.01
45ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Ibanesto.com1.18.29
46ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada1.19.32
47GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekom1.20.37
48ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin1.23.40
49ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Jazztel - Costa de Almeria1.25.53
50ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Mapei - Quick Step1.28.20
51ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)US Postal Service1.34.35
52ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blanca1.36.03
53ESPAitor Kintana Zarate (ESP)Big Mat - Aubervilliers 931.36.42
54ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com1.40.44
55ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Step1.42.11
56BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Frites1.43.00
57ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolo1.45.18
58PORJoao Pedro Silva (POR)Milaneza - Mss1.47.13
59ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo1.49.18
60ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Mss1.51.34
61RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance1.52.09
62ESPRafael Diaz Justo (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.52.14
63ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sport1.55.41
64ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada2.00.51
65ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi2.05.46
66COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca2.06.41
67RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikin2.07.39
68SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systems2.08.41
69GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom2.10.08
70FRAMédéric Clain (FRA)Cofidis2.11.47
71ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi2.15.34
72NEDKoos Moerenhout (NED)Domo - Farm Frites2.17.17
73ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Jazztel - Costa de Almeria2.18.32
74SLOGorazd Stangelj (SLO)Fassa Bortolo2.19.00
75ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.com2.19.37
76ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sport2.23.12
77ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyance2.23.47
78KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidis2.26.34
79ESPJuan Manuel Fuentes Angullo (ESP)Saeco - Longoni Sport2.26.44
80RUSSerguei Smetanine (RUS)Jazztel - Costa de Almeria2.30.50
81AUTPeter Luttenberger (AUT)Tacconi Sport - Emmegi2.31.27
82GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom2.31.32
83FRABenoît Salmon (FRA)Phonak Hearing Systems2.32.59
84FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyance2.33.11
85ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Coast2.34.14
86ESPMikel Artetxe Guezuraga (ESP)Euskaltel - Euskadi2.34.20
87ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis2.35.19
88ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolo2.36.21
89GERJan Schaffrath (GER)Deutsche Telekom2.39.14
90SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegi2.39.47
91FRAChristophe Oriol (FRA)AG2R Prévoyance2.40.54
92SUIReto Bergmann (SUI)Phonak Hearing Systems2.41.07
93ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systems2.42.04
94ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo2.42.39
95LATAndris Reiss (LAT)Index - Alexia Alluminio2.42.53
96ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi2.43.55
97ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Quick Step2.44.19
98ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.51.09
99ESPJosé Manuel Vázquez Palomo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada2.52.34
100ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Ibanesto.com2.54.03
101GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems2.56.35
102ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin2.56.59
103SUIPatrick Calcagni (SUI)Tacconi Sport - Emmegi2.57.52
104ITADenis Zanette (ITA)Fassa Bortolo2.58.18
105GERRobert Bartko (GER)Deutsche Telekom3.01.08
106ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Saeco - Longoni Sport3.01.11
107ESPGorka Gerrikagoitia Arrien (ESP)Euskaltel - Euskadi3.01.40
108CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikin3.03.06
109GBRCharles Wegelius (GBR)Mapei - Quick Step3.03.43
110FRASébastien Talabardon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 933.05.33
111ESPJose Manuel Maestre Rodriguez (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada3.07.35
112ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi3.07.56
113ITADiego Ferrari (ITA)Tacconi Sport - Emmegi3.12.11
114FRACyril Saugrain (FRA)Big Mat - Aubervilliers 933.13.21
115ESPDario Gadeo Fernandez (ESP)Jazztel - Costa de Almeria3.13.34
116BELJurgen Van Goolen (BEL)Domo - Farm Frites3.14.13
117ESPJaime Javier Hernandez Bertran (ESP)Coast3.18.23
118USAAntonio Cruz (USA)US Postal Service3.19.07
119SUIPietro Zucconi (SUI)Tacconi Sport - Emmegi3.22.03
120USADavid Zabriskie (USA)US Postal Service3.22.29
121ITAAngelo Furlan (ITA)Alessio3.22.51
122ITAAlessandro Guerra (ITA)Index - Alexia Alluminio3.24.43
123ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo3.26.58
124GERDaniel Becke (GER)Coast3.31.00
125ESPJuan Carlos Guillamon Ruiz (ESP)Jazztel - Costa de Almeria3.31.40
126RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 933.31.50
127FRARobert Sassone (FRA)Cofidis3.32.46
128ITAAlberto Vinale (ITA)Alessio3.33.39
129AUSMatthew White (AUS)US Postal Service3.36.57
130POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikin3.36.58
131ESPGerman Nieto Fernandez (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada3.38.00
132GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systems3.42.37

Puntenklassement - 29 September 2002


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom188
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo163
3ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca151
4ITAAngelo Furlan (ITA)Alessio102
5ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service99
6ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca95
7AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sport90
8ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski86
9ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sport77
10ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.com71
11ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi71
12ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Mss69
13ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coast64
14ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo64
15GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systems64
16ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 9356
17ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada54
18ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegi53
19SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss51
20CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikin48
21ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sport44
22SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegi44
23COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca43
24ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coast43
25ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi107

Bergklassement - 29 September 2002


1ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com107
2ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service99
3ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.com90
4ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sport81
5ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Ibanesto.com79
6ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 9367
7ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems62
8ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo54
9ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio54
10ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca51
11ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada49
12ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski49
13ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi49
14FRAMédéric Clain (FRA)Cofidis42
15ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca39
16ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis30
17PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Mss30
18ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca30
19ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo28
20SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss26
21ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi22
22ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.com21
23ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi20
24BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Frites20
25ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coast18

Combination classification - 29 September 2002


1ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service9
2ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca19
3ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca20
4ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski23
5ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi29
6ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 9330
7ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sport35
8ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo40
9SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss52
10ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sport56
11ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi57
12ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coast60
13ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis63
14ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coast64
15ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio68
16DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss69
17ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coast69
18ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.com69
19ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems70
20ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo81
21ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Ibanesto.com84
22PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Mss85
23ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.com85
24ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca90
25ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com92

Ploegenklassement - 29 September 2002


1ESP Kelme - Costa Blanca225.37.59
2GER Coast2.05
3POR Milaneza - MSS34.48
4ESP O.N.C.E. - Eroski35.20
5ESP Euskaltel - Euskadi59.46
6FRA Cofidis1.21.56
7ESP iBanesto.com1.25.11
8ITA Fassa Bortolo1.25.54
9ITA Saeco - Longoni Sport1.28.25
10ESP Jazztel - Costa de Almeria1.52.41
11USA US Postal Service2.06.34
12ITA Lampre - Daikin3.03.55
13SUI Phonak Hearing Systems3.24.59
14ESP Relax Colchon - Fuenlabrada3.48.11
15FRA Big Mat - Aubervilliers 934.09.05
16BEL Domo - Farm Frites4.16.35
17ITA Alessio4.21.20
18GER Deutsche Telekom4.23.49
19ITA Tacconi Sport - Emmegi4.40.38
20ITA Acqua & Sapone - Cantina Tollo5.01.43
21ITA Mapei - Quick Step5.16.11
22FRA AG2R Prévoyance5.29.33

Etappe 1 - Valdencia-Valencia, 24.5 km - 7 September 2002Ploegentijdrit


1ESP O.N.C.E. - Eroski26.21 (56.01 km/h)
2USA US Postal Service0.14
3ESP Kelme - Costa Blanca0.15
4GER Deutsche Telekom0.18
5ITA Fassa Bortolo0.23
6FRA Cofidis0.26
7ESP iBanesto.com0.27
8GER Coast0.39
9ITA Mapei - Quick Step0.42
10ITA Acqua & Sapone - Cantina Tollo0.43
11SUI Phonak Hearing Systems0.47
12ITA Lampre - Daikin0.54
13POR Milaneza - MSSzt
14BEL Domo - Farm Frites0.59
15ESP Euskaltel - Euskadi1.03
16ITA Saeco - Longoni Sport1.13
17ITA Tacconi Sport - Emmegizt
18FRA Big Mat - Aubervilliers 931.16
19ESP Jazztel - Costa de Almeria1.21
20ITA Alessio1.24
21FRA AG2R Prévoyance1.26
22ESP Relax Colchon - Fuenlabrada1.31
23ITA Index - Alexia Alluminio2.38

Etappe 2 - Valencia-Alcoi, 144.7 km - 8 September 2002Sprint


1ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sport3.59.35
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
4ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
5ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
6ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolozt
7ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
8ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
9ESPJuan Carlos Guillamon Ruiz (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
10ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidiszt
11ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
12ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
13ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
14ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
15ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
16BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Friteszt
17CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
18ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
19ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
20AUTPeter Luttenberger (AUT)Tacconi Sport - Emmegizt
21DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
22ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
23ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
24ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
25ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
26ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt
27ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessiozt
28ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
29ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
30ESPVictoriano Fernandez Martinez (ESP)Milaneza - Msszt
31ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
32COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blancazt
33SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
34ESPDario Gadeo Fernandez (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
35ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
36ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
37KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
38PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
39ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coastzt
40ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
41ESPOscar Freire Gomez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
42ESPAitor Kintana Zarate (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt
43ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
44ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Msszt
45ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
46SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
47ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
48ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
49ITAMauro Zanetti (ITA)Alessiozt
50ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coastzt

Etappe 3 - San Vicente del Raspeig-Murcia , 134.2 km - 9 September 2002Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo3.07.37 (42.92 km/h)
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
3GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
4ESPOscar Freire Gomez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
5GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
6SLOZoran Klemencic (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
7ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
8ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Relax Colchon - Fuenlabradazt
9ESPJuan Carlos Guillamon Ruiz (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
10CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
11ITAIvan Quaranta (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
12FRARobert Sassone (FRA)Cofidiszt
13AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
14NEDJeroen Blijlevens (NED)Domo - Farm Friteszt
15ITAFabrizio Guidi (ITA)Coastzt
16ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
17ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
18ITAGabriele Balducci (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
19ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
20ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
21ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Ibanesto.com0.06
22ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
23ESPMikel Artetxe Guezuraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
25KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Domo - Farm Friteszt
26ESPJuan Manuel Fuentes Angullo (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
27CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
28ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyancezt
29ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
30SCODavid Millar (SCO)Cofidiszt
31ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
32ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
33ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
34RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
35ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
36GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
37NEDKoos Moerenhout (NED)Domo - Farm Friteszt
38ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
39GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
40SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
41GBRJeremy Hunt (GBR)Big Mat - Aubervilliers 93zt
42PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Msszt
43ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
44COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blancazt
45ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolozt
46GERDaniel Becke (GER)Coastzt
47ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
48ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidiszt
49ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
50ITAAlberto Vinale (ITA)Alessiozt

Etappe 4 - Aguilas-Roquetas de Mar, 149.5 km - 10 September 2002Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo3.33.32 (42.01 km/h)
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
3AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
4GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
5CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
6ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
7ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
8ESPOscar Freire Gomez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
9ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyancezt
10NEDJeroen Blijlevens (NED)Domo - Farm Friteszt
11ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
12ITAFabrizio Guidi (ITA)Coastzt
13ITAGabriele Balducci (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
14ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
15ESPMikel Artetxe Guezuraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16FRARobert Sassone (FRA)Cofidiszt
17ITAAlberto Vinale (ITA)Alessiozt
18ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
19GBRJeremy Hunt (GBR)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.comzt
21ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
22FRASébastien Talabardon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
23ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coastzt
24CZEMilan Kadlec (CZE)Lampre - Daikinzt
25ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Ibanesto.comzt
26ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
27GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
28ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
29ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
30KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
31ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
32ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
33ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
34FRAMédéric Clain (FRA)Cofidiszt
35ITAElio Aggiano (ITA)Mapei - Quick Stepzt
36SCODavid Millar (SCO)Cofidiszt
37BELJohan Verstrepen (BEL)Lampre - Daikinzt
38ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
39ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
40ESPJuan Carlos Guillamon Ruiz (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
41ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
42RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyancezt
43SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
44CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
45ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
46USAAntonio Cruz (USA)US Postal Servicezt
47ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
48FRABenoît Salmon (FRA)Phonak Hearing Systemszt
49RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
50SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt

Etappe 5 - El Ejido-Sierra Nevada, 198 km - 11 September 2002Berg


1ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis5.45.59 (34.336 km/h)
2ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 930.08
3ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi0.10
4ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
5KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom0.28
6GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski0.45
7ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca0.47
8ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
9ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sport0.51
10PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Mss0.53
11ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca0.58
12ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.13
13ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com1.35
14ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coast1.38
15ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
16ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
17PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
18ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
19ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
20ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service1.45
21ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coast1.49
22ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
23SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systems1.51
24DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
25ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi1.54
26BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Frites2.00
27ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio2.20
28SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolo2.25
29ESPRicardo Valdez Prieto (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
30ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Ibanesto.com2.46
31SLOGorazd Stangelj (SLO)Fassa Bortolozt
32ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.48
33ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Msszt
34ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems2.54
35POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegizt
36SCODavid Millar (SCO)Cofidiszt
37AUTPeter Luttenberger (AUT)Tacconi Sport - Emmegi3.00
38ESPAitor Kintana Zarate (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt
39ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Jazztel - Costa de Almeria3.17
40ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi3.21
41ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca3.23
42ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Jazztel - Costa de Almeria3.25
43BELSteven Kleynen (BEL)Domo - Farm Frites3.29
44ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.com3.50
45ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.comzt
46SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss4.04
47ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin4.10
48PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Msszt
49ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis4.29
50ESPAntonio Colom Mas (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada4.33

Etappe 6 - Granada-Sierra de la Pandera (Jaén), 153.1 km - 12 September 2002Berg


1ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service3.56.47 (38.79 km/h)
2ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sport0.18
3ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
4ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom0.48
6ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
7ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt
8SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
9SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systems1.04
10ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
11ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
13DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
14SCODavid Millar (SCO)Cofidis1.16
15ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.25
16ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coast1.36
17ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
18ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
19ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coast1.38
20ESPRicardo Valdez Prieto (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
21GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski2.07
22ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
23SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
24ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio2.12
25BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Frites2.25
26ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.35
28ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
29ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
30ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coastzt
31USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Servicezt
32PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
33ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blanca2.39
34AUTPeter Luttenberger (AUT)Tacconi Sport - Emmegi2.44
35ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
36ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis2.55
37ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.com2.57
38ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
39ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Msszt
40ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis3.22
41ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Jazztel - Costa de Almeria3.31
42ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.com3.52
43ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyance3.54
44ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin4.00
45ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
46ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
47BELSteven Kleynen (BEL)Domo - Farm Frites4.16
48ESPAitor Kintana Zarate (ESP)Big Mat - Aubervilliers 934.25
49ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Ibanesto.com4.26
50AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt

Etappe 7 - Jaén-Málaga , 196.8 km - 13 September 2002Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo4.33.47 (43.13 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
4ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
5NEDJeroen Blijlevens (NED)Domo - Farm Friteszt
6ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
7AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
8ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
9ESPOscar Freire Gomez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
10ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
11ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
12ITAFabrizio Guidi (ITA)Coastzt
13ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Relax Colchon - Fuenlabradazt
14SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
15ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
16NEDKoos Moerenhout (NED)Domo - Farm Friteszt
17ITAAlessandro Guerra (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
18ESPJuan Carlos Guillamon Ruiz (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
19ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Ibanesto.comzt
20ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
21SCODavid Millar (SCO)Cofidiszt
22ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
23CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
24ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
25ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
26KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
27ESPMikel Artetxe Guezuraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
29ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.comzt
30CANMichael Barry (CAN)US Postal Servicezt
31PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Msszt
32RUSSerguei Smetanine (RUS)Jazztel - Costa de Almeriazt
33ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Mapei - Quick Stepzt
34ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
35ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
36ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
37ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
38GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
39ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
40ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
41ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Servicezt
42KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Domo - Farm Friteszt
43ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
44ESPGorka Gerrikagoitia Arrien (ESP)Euskaltel - Euskadizt
45ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
46ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
47FRAMédéric Clain (FRA)Cofidiszt
48GERAndreas Klier (GER)Deutsche Telekomzt
49ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
50ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blancazt

Etappe 8 - Málaga-Ubrique, 173.6 km - 14 September 2002Berg


1ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca4.18.36 (40.278 km/h)
2ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coastzt
4ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
5ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
6ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
7ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
8SCODavid Millar (SCO)Cofidiszt
9ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
11ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
12ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
13ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
14SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
15SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
16ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service0.09
17ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt
18SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
19ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
20ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coast0.12
21ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
23ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coastzt
24ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
25ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
26ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
27AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sport0.16
28ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Mss0.24
29ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Jazztel - Costa de Almeria0.28
30DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
31ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidiszt
32ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coast0.34
33ESPRicardo Valdez Prieto (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
34ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.com0.41
35PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski0.49
36ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blanca0.54
37ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Daikinzt
38POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegi3.54
39BELSteven Kleynen (BEL)Domo - Farm Friteszt
40BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Friteszt
41ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
42USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Service4.04
43ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Index - Alexia Alluminio4.18
44ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin4.23
45ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikinzt
46PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Msszt
47ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Msszt
48PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
49ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
50ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt

Etappe 9 - Córdoba-Córdoba, 130.2 km - 15 September 2002Ontsnapping


1ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.com2.48.52 (46.26 km/h)
2ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coast0.13
3SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca0.21
5GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
6AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
7ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
8SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
9ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
10BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Friteszt
11CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
12SCODavid Millar (SCO)Cofidiszt
13ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt
14ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
15ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coastzt
16ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
17ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
18DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
19GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
20ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
22ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
23PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
24ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
25ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blancazt
26ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
28ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
29SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
30USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Servicezt
31ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blancazt
32ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
33ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
34ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Servicezt
35ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coastzt
36ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
37GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
38ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada1.01
39ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada2.35
40PORJoao Pedro Silva (POR)Milaneza - Mss3.05
41LATAndris Reiss (LAT)Index - Alexia Alluminio3.35
42SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systemszt
43RUSSerguei Smetanine (RUS)Jazztel - Costa de Almeria3.53
44ITAPaolo Tiralongo (ITA)Fassa Bortolozt
45ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
46ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
47ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolozt
48ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
49FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyancezt
50ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt

Etappe 10 - Córdoba-Córdoba, 36.5 km - 16 September 2002Individuele Tijdrit


1ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca45.32 (48.09 km/h)
2ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca0.40
3SCODavid Millar (SCO)Cofidis1.00
4ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.01
5ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca1.24
6ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.30
7ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service1.34
8DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss1.42
9USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Service1.43
10ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems1.50
11ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systems1.56
12ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis2.01
13ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coast2.07
14ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.11
15SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss2.13
16GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski2.16
17ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis2.18
18ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi2.27
19ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coast2.33
20ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.39
21ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 932.44
22ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
23KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom2.45
24ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo2.46
25ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Jazztel - Costa de Almeria2.48
26ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo2.52
27GERRobert Bartko (GER)Deutsche Telekom2.55
28ESPJesus Maria Manzano Ruaño (ESP)Kelme - Costa Blanca3.01
29ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis3.05
30ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.com3.06
31ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coast3.10
32ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
33ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.com3.11
34ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sport3.12
35GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems3.14
36ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Mapei - Quick Step3.16
37ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada3.23
38COLVictor Hugo Peña Grisales (COL)US Postal Service3.34
39ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coast3.36
40ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Daikin3.38
41AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sport3.50
42ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.com3.51
43ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coast3.52
44CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessio3.53
45ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sport3.54
46SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systems4.01
47BELLeif Hoste (BEL)Domo - Farm Frites4.08
48ITAGiuseppe Di Grande (ITA)Index - Alexia Alluminio4.10
49ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin4.11
50ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt

Etappe 11 - Alcobendas-Collado Villalba, 166.1 km - 18 September 2002Medium berg


1ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.com3.55.54 (42.25 km/h)
2ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss0.02
4SCODavid Millar (SCO)Cofidis0.09
5ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
6ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
7ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
8ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
9SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
10ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Servicezt
11ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
13ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
14ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
15ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coastzt
16ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt
17ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
18ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
19GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
20ESPJesus Maria Manzano Ruaño (ESP)Kelme - Costa Blancazt
21SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systems2.21
22ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.com2.23
23ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
24ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
25ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
26AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
27BELSteven Kleynen (BEL)Domo - Farm Friteszt
28ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
29ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
30CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
31ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
32ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coastzt
33POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegizt
34ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
35PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
36PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Msszt
37ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
38ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
39ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidiszt
40ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blancazt
41ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Ibanesto.comzt
42SLOGorazd Stangelj (SLO)Fassa Bortolozt
43ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blancazt
44ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
45ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coastzt
47ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
48SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
49ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
50ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi2.31

Etappe 12 - Segovia-Burgos, 210.5 km - 19 September 2002Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo4.16.32 (49.23 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
4AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
5ITADaniele Bennati (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
6SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
7ITAFabrizio Guidi (ITA)Coastzt
8CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
9ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
10GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
11ARGMartin Garrido Mayorga (ARG)Relax Colchon - Fuenlabradazt
12ITAAlberto Vinale (ITA)Alessiozt
13ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
14ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
15ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
16ITAAlessandro Guerra (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
17ESPJuan Carlos Guillamon Ruiz (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
18FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyancezt
19ESPJuan Manuel Fuentes Angullo (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
20ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
21ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
22RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
23ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
24ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
25FRAMédéric Clain (FRA)Cofidiszt
26RUSSerguei Smetanine (RUS)Jazztel - Costa de Almeriazt
27ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
28ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
29FRAChristophe Oriol (FRA)AG2R Prévoyancezt
30ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyancezt
31SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
32ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikinzt
33ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
34PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Msszt
35SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
36ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Ibanesto.comzt
37GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
38ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
39ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt
40FRAGuillaume Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
41BELJurgen Van Goolen (BEL)Domo - Farm Friteszt
42DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
43PORJoao Pedro Silva (POR)Milaneza - Msszt
44ESPJose Manuel Maestre Rodriguez (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
45ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
46SUIPietro Zucconi (SUI)Tacconi Sport - Emmegizt
47CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
48ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
49PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
50SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systemszt

Etappe 13 - Burgos-Santander, 189.8 km - 20 September 2002Ontsnapping


1ITAGiovanni Lombardi (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollo4.11.21 (45.31 km/h)
2ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Quick Stepzt
3ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
4ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
5ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessiozt
6ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
7ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems0.18
8SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegi0.22
9KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidiszt
10ITAAlessandro Guerra (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
11ITAFabrizio Guidi (ITA)Coastzt
12ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
13BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Friteszt
14PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
15ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Ibanesto.comzt
16ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Ibanesto.com8.19
17ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo8.21
18ITADenis Zanette (ITA)Fassa Bortolozt
19AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
20ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
21ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
23SCODavid Millar (SCO)Cofidiszt
24ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
25ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
26ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
27ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blancazt
28ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
29ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
30ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blancazt
31ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
32ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
33ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
35FRAMédéric Clain (FRA)Cofidiszt
36GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
37BELSteven Kleynen (BEL)Domo - Farm Friteszt
38BELJurgen Van Goolen (BEL)Domo - Farm Friteszt
39FRACyril Saugrain (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
40GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
41ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
42ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt
43SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
44ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coastzt
45ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
46DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
47ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
49ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
50PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Msszt

Etappe 14 - Santander-Gijón, 190.2 km - 21 September 2002Ontsnapping


1RUSSerguei Smetanine (RUS)Jazztel - Costa de Almeria4.17.23 (44.3 km/h)
2ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada1.57
3ITAAngelo Furlan (ITA)Alessio2.39
4GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
5ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
6ITADaniele Bennati (ITA)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
7ITAFabrizio Guidi (ITA)Coastzt
8AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
9ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Quick Stepzt
10SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
11ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
12ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
13ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
14GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
15ITAElio Aggiano (ITA)Mapei - Quick Stepzt
16ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
17RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
18ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
19KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidiszt
20ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolozt
21CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
22ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
23ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
24SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systemszt
25FRAMédéric Clain (FRA)Cofidiszt
26DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
27ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
28SCODavid Millar (SCO)Cofidiszt
29SUIPatrick Calcagni (SUI)Tacconi Sport - Emmegizt
30PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
31ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
32ESPGorka Gerrikagoitia Arrien (ESP)Euskaltel - Euskadizt
33ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34ESPJuan Manuel Fuentes Angullo (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
35SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
36ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)US Postal Servicezt
37ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blancazt
38RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyancezt
39ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
40ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
41ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
42ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coastzt
43ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
44ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
45ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
47ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt
48USAAntonio Cruz (USA)US Postal Servicezt
49ESPRafael Diaz Justo (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
50ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Servicezt

Etappe 15 - Gijón-Alto de L'Angliru (La Vega-Riosa), 176.7 km - 22 September 2002Berg


1ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service5.01.02 (35.2 km/h)
2ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.35
3ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo1.41
4ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.54
5ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca2.16
6ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
7ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
8ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coast2.22
9SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss2.34
10ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 932.42
11ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca2.50
12ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
13GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski3.18
14ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blanca3.30
15PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Mss3.48
16ESPJesus Maria Manzano Ruaño (ESP)Kelme - Costa Blanca4.01
17DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss4.08
18ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi4.21
19ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coast4.32
20USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Service6.12
21ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski6.24
22SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolo6.27
23ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com7.28
24ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin7.30
25BELSteven Kleynen (BEL)Domo - Farm Frites7.47
26ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis8.03
27ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
28ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.com8.18
29ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Mss8.53
30RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikin8.59
31POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegi9.05
32ESPJuan Manuel Fuentes Angullo (ESP)Saeco - Longoni Sport9.08
33ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroski9.42
34ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeria9.43
35ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.com10.09
36ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blancazt
37ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)US Postal Service10.16
38ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Jazztel - Costa de Almeria10.25
39ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada10.33
40ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
41ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi10.40
42SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systems11.47
43ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Daikin12.03
44ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo12.05
45ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski12.16
46PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
47ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
48ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
49ESPAitor Kintana Zarate (ESP)Big Mat - Aubervilliers 9312.26
50ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Mapei - Quick Step12.57

Etappe 16 - Avilés-León, 154.7 km - 24 September 2002Ontsnapping


1COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca3.32.07 (43.76 km/h)
2ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coastzt
3ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca0.05
4ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
5ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coastzt
6GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom8.58
7ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
8AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
9ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
10ESPMikel Artetxe Guezuraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Servicezt
12FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyancezt
13ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
14NEDKoos Moerenhout (NED)Domo - Farm Friteszt
15ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
16ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
17ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
18GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
19ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyancezt
20ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.comzt
21ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
22ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
23CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
24DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
25ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blancazt
26ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
27ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
28ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
29ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
30ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Servicezt
32GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
33PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
34ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
35ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
36ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coastzt
37ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
38PORJoao Pedro Silva (POR)Milaneza - Msszt
39ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
40ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
41ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt
42ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)US Postal Servicezt
43SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
44ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
45ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
46ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
47ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
48ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
49ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
50ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sportzt

Etappe 17 - Benavente-Salamanca, 145.6 km - 25 September 2002Sprint


1ITAAngelo Furlan (ITA)Alessio2.58.00 (49.078 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
4GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
5AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
6SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
7ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
8ITADenis Zanette (ITA)Fassa Bortolozt
9ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
10CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
11ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
12ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
13ITAAlessandro Guerra (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
14GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
15ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
16ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
17ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
18FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyancezt
19FRAMédéric Clain (FRA)Cofidiszt
20ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
21ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Quick Stepzt
23USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Servicezt
24ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
26PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
27ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
28ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Servicezt
29ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
30ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
31POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikinzt
32DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
33GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
34ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coastzt
35RUSSerguei Smetanine (RUS)Jazztel - Costa de Almeriazt
36ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
37ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
38ESPRafael Diaz Justo (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
39GERDaniel Becke (GER)Coastzt
40ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
41SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
42USAAntonio Cruz (USA)US Postal Servicezt
43FRARobert Sassone (FRA)Cofidiszt
44ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
45ESPMikel Artetxe Guezuraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Msszt
47RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
48ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
49ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.comzt
50ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt

Etappe 18 - Salamanca-Estación de Esquí La Covatilla (Béjar), 193.7 km - 26 September 2002Berg


1ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Ibanesto.com5.04.17 (38.19 km/h)
2ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service0.39
3ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.com0.47
4ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski0.51
5ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio1.09
6ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt
7ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca1.16
8ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
9ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coast1.26
10ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo1.31
11ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coastzt
12ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sport1.48
13ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sport1.53
14SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss2.10
15ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca2.19
16ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
17DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss2.21
18ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi2.38
19ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
21ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis3.05
22ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
23ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coast3.47
24ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blancazt
25PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
26ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
27RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikin3.50
28ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
29SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
30ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Jazztel - Costa de Almeria4.07
31ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeria4.16
32PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Msszt
33PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski4.33
34ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Msszt
35ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Daikin4.40
36ITAPaolo Tiralongo (ITA)Fassa Bortolo4.59
37CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessio5.13
38POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegizt
39BELSteven Kleynen (BEL)Domo - Farm Frites5.33
40ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo6.21
41ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blanca7.09
42ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski8.24
43ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
44ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Coastzt
45FRAChristophe Oriol (FRA)AG2R Prévoyance8.44
46GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekom9.36
47ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Jazztel - Costa de Almeria10.01
48ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Jazztel - Costa de Almeria10.34
49FRARobert Sassone (FRA)Cofidis10.45
50ESPRafael Diaz Justo (ESP)O.N.C.E. - Eroski11.03

Etappe 19 - Béjar-Avila, 177.8 km - 27 September 2002Berg


1ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.com4.24.27 (40.34 km/h)
2ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca2.02
3ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo2.06
4ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
5ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Servicezt
6ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
7ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
9ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
10ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coastzt
11ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems2.14
12SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
13ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
14SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolozt
15ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
16ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
17ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
18ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
19ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
21ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
22ESPMikel Artetxe Guezuraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt
24ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
25ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
26ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
27PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Msszt
28ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
29ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coastzt
30PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
31ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coastzt
32ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Mapei - Quick Stepzt
33ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
34ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
35ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
36ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Msszt
37ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin2.21
38BELSteven Kleynen (BEL)Domo - Farm Friteszt
39ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessiozt
40ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
41ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada2.27
42POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegi2.34
43ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
44ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blancazt
45ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
46CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
47ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
48ESPAitor Kintana Zarate (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt
49ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Daikinzt
50ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt

Etappe 20 - Avila-Warner Bros. Park, 141.2 km - 28 September 2002Sprint


1ITAAngelo Furlan (ITA)Alessio3.00.08 (47.03 km/h)
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
3GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
4GERSven Teutenberg (GER)Phonak Hearing Systemszt
5CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
6AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sportzt
7RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
8SLOAndrej Hauptman (SLO)Tacconi Sport - Emmegizt
9ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
10ESPJuan Carlos Guillamon Ruiz (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
11FRARobert Sassone (FRA)Cofidiszt
12USAAntonio Cruz (USA)US Postal Servicezt
13ITAAlessandro Guerra (ITA)Index - Alexia Alluminiozt
14ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
15RUSSerguei Smetanine (RUS)Jazztel - Costa de Almeriazt
16SUIPatrick Calcagni (SUI)Tacconi Sport - Emmegizt
17ITAPaolo Bossoni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
18ESPMikel Artetxe Guezuraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19ITAAlberto Vinale (ITA)Alessiozt
20ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
21ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
22ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
23ESPGerman Nieto Fernandez (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
24KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidiszt
25ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
26ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
27POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikinzt
28BELJurgen Van Goolen (BEL)Domo - Farm Friteszt
29ITANicola Loda (ITA)Fassa Bortolozt
30ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
31GERDaniel Becke (GER)Coastzt
32DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
33ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Quick Stepzt
34ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.comzt
35PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Msszt
36ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
37ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollozt
38FRAMédéric Clain (FRA)Cofidiszt
39ITADiego Ferrari (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
40FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyancezt
41PORRui Lavarinhas (POR)Milaneza - Msszt
42ESPGorka Gerrikagoitia Arrien (ESP)Euskaltel - Euskadizt
43ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyancezt
44SUIPietro Zucconi (SUI)Tacconi Sport - Emmegizt
45ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
46ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
47ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
48ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coastzt
49ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 93zt
50FRASébastien Talabardon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt

Etappe 21 - Warner Bros. Park-Estadio Santiago Bernabeu (Madrid), 41.2 km - 29 September 2002Sprint


1ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca47.54 (51.60 km/h)
2ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Coast1.23
3ESPDavid Plaza Romero (ESP)Coast1.45
4COLSantiago Botero Echeverry (COL)Kelme - Costa Blanca1.55
5ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.10
6ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Acqua & Sapone - Cantina Tollo2.27
7ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coast2.29
8ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi2.35
9GERDaniel Becke (GER)Coast2.43
10ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca2.45
11ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca2.49
12ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolo2.58
13ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Big Mat - Aubervilliers 933.11
14ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service3.22
15USADavid Zabriskie (USA)US Postal Service3.23
16DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss3.24
17ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeria3.27
19PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski3.34
20LATAndris Reiss (LAT)Index - Alexia Alluminio3.37
21USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Service3.40
22GERRobert Bartko (GER)Deutsche Telekom3.41
23ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Coast3.44
24NEDKoos Moerenhout (NED)Domo - Farm Frites3.48
25ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca3.49
26ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E. - Eroski3.52
27ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems4.01
28ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Step4.04
29ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis4.06
30ITAGilberto Simoni (ITA)Saeco - Longoni Sport4.18
31GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom4.19
32SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss4.31
33BELJurgen Van Goolen (BEL)Domo - Farm Frites4.36
34ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.com4.49
35FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyance4.50
36ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.com4.58
37PORRui Miguel Sousa Barbosa (POR)Milaneza - Mss4.59
38GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems5.00
39ESPJosé Antonio Pecharroman Fabian (ESP)Jazztel - Costa de Almeria5.01
40GBRCharles Wegelius (GBR)Mapei - Quick Stepzt
41ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio5.03
42ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sport5.09
43CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessio5.10
44ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis5.11
45ESPJaime Javier Hernandez Bertran (ESP)Coast5.13
46ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Mapei - Quick Step5.17
47ITADiego Ferrari (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
48ITAAlberto Vinale (ITA)Alessio5.25
49ITAPaolo Tiralongo (ITA)Fassa Bortolo5.26
50SLOTadej Valjavec (SLO)Fassa Bortolo5.27

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden