De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta - 1969 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta - 1969 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 1969

Vuelta 1969

SpanjeSpanje - 23 April 1969 - 10 Mei 1969


Algemeen klassement - 10 Mei 1969


1FRARoger Pingeon (FRA)Peugeot - Michelin - BP73:18:45
2ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Fagor01:54
3NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle05:10
4ESPJosé Manuel Lasa Urquia (ESP)Pepsi Cola05:10
5GBRMichael Wright (GBR)Bic05:27
6GERRolf Wolfshohl (GER)Bic06:11
7FRAGilbert Bellone (FRA)Bic06:47
8ESPGregorio San Miguel Angulo (ESP)KAS - Kaskol07:05
9ESPCarlos Echeverría Zudaire (ESP)KAS - Kaskol07:35
10ESPEusebio Velez Mendizabal (ESP)Fagor07:51
11ESPSalvador Canet Garcia (ESP)Pepsi Cola08:05
12ESPJose Antonio Gonzalez Linares (ESP)KAS - Kaskol08:15
13ESPVentura Diaz Arrey (ESP)Karpy08:35
14BELWilly De Geest (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy09:04
15ESPJosé Manuel López Rodríguez (ESP)Fagor09:28
16ESPFrancisco Gabicacogeascoa Ibarra (ESP)Fagor09:48
17ESPJorge Marine Torres (ESP)Pepsi Cola12:25
18ESPEduardo Castello Villanova (ESP)KAS - Kaskol13:31
19ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Pepsi Cola13:46
20ESPJuan Maria Uribezubia (ESP)13:56
21ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)Pepsi Cola14:06
22ESPLuis Pedro Santamarina Antonana (ESP)Fagor14:12
23ESPDomingo Perurena Tellechea (ESP)Fagor14:41
24BELHerman Flabat (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy15:08
25ESPAurelio Gonzalez Puente (ESP)KAS - Kaskol15:23
26ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol15:32
27ESPJose Perez Frances (ESP)Bic16:40
28ESPMariano Díaz Díaz (ESP)Fagor18:16
29ESPJosé Antonio Momene Campo (ESP)Fagor20:30
30NEDEvert Dolman (NED)Willem II - Gazelle21:14
31ESPJosé Albelda Tormo (ESP)Pepsi Cola22:08
32NEDCees Haast (NED)Willem II - Gazelle22:46
33ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy24:53
34ESPLuis Balague Carreno (ESP)Bic25:18
35LUXJohnny Schleck (LUX)Bic25:33
36FRASerge Bolley (FRA)Bic26:06
37ITAGuido Neri (ITA)Max Meyer27:37
38NEDHarm Ottenbros (NED)Willem II - Gazelle39:09
39ESPRamon Mendiburu Ibarburu (ESP)Fagor30:18
40ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol31:15
41BELWalter Boucquet (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy31:24
42BELVictor Nuelant (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy32:17
43ITAClaudio Michelotto (ITA)Max Meyer32:18
44BELRaymond Steegmans (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka33:01
45BELJozef Timmerman (BEL)Willem II - Gazelle33:08
46ESPJuan Maria Azcue Vidaurrazaga (ESP)Karpy34:20
47ITAGiuseppe Scopel (ITA)Max Meyer35:29
48ESPGabino Erenozaga Lejarreta (ESP)Karpy38:59
49BELChristian Callens (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy39:42
50ESPAngel Ibanez La Hoz (ESP)Pepsi Cola39:51
51NEDHubertus Zilverberg (NED)Willem II - Gazelle39:53
52ITALuigi Sgarbozza (ITA)Max Meyer40:15
53BELEdouard Weckx (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka40:51
54BELEdward Sels (BEL)Bic42:35
55ESPJose Florencio Tutusaus (ESP)Pepsi Cola43:37
56ITACarmine Preziosi (ITA)Goldor - Hertekamp - Gerka44:12
57BELJan Brusselmans (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka48:27
58ESPDemetrio Marti Lujan (ESP)Pepsi Cola49:28
59ESPAndres Incera Paradelo (ESP)Karpy49:50
60ESPManuel Mesa Fernandez (ESP)Karpy50:36
61ITAPrimo Mori (ITA)Max Meyer51:54
62BELHenri De Wolf (BEL)Willem II - Gazelle52:30
63ITAErcole Gualazzini (ITA)Max Meyer53:20
64ESPNemesio Jimenez Garrido (ESP)KAS - Kaskol54:06
65FRAJean Pinault (FRA)Bic59:21
66BELRoland Van De Rijse (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy1:00:18
67ESPManuel Martin Pinera (ESP)Karpy1:02:37
68BELWilly Monty (BEL)Peugeot - Michelin - BP1:02:48

Puntenklassement - 10 Mei 1969


1BELRaymond Steegmans (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka188
2GBRMichael Wright (GBR)Bic171
3ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Pepsi Cola118
4NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle117
5ESPDomingo Perurena Tellechea (ESP)Fagor113


Bergklassement - 10 Mei 1969


1ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Fagor33
2FRARoger Pingeon (FRA)Peugeot - Michelin - BP30
3FRAGilbert Bellone (FRA)Bic16
4NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle13
5BELRaymond Steegmans (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka11


Etappe 1 A - Badajoz - Badajoz 6km - 23 April 1969Individuele Tijdrit


Etappe 1 B - Badajoz - Badajoz 246km - 23 April 1969Sprint


1GBRMichael Wright (GBR)Bic06:28:53
2NEDRichard Bukacki (NED)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy
3NEDHarm Ottenbros (NED)Willem II - Gazelle
4BELRaymond Steegmans (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka
5BELJoseph Schoeters (BEL)Peugeot - Michelin - BP
6ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy
7NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle
8NEDJan Van Katwijk (NED)Willem II - Gazelle
9BELEdward Sels (BEL)Bic
10BELVictor Nuelant (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy

Etappe 2 - Badajoz - Caceres 135km - 24 April 1969Sprint


1ITAFelice Salina (ITA)Max Meyer03:16:46
2BELRaymond Steegmans (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka00:03
3NEDRichard Bukacki (NED)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy
4ITALuigi Sgarbozza (ITA)Max Meyer
5BELEdward Sels (BEL)Bic
6ITAGuido Neri (ITA)Max Meyer
7NEDHarm Ottenbros (NED)Willem II - Gazelle
8NEDJan Van Katwijk (NED)Willem II - Gazelle
9BELJozef Timmermans (BEL)
10NEDEvert Dolman (NED)Willem II - Gazelle

Etappe 3 - Caceres - Talavera de la Reina 190km - 25 April 1969Sprint


Etappe 4 - Talavera de la Reina - Madrid 124km - 26 April 1969Sprint


Etappe 5 - Madrid - Alcazar de San Juan 162km - 27 April 1969Sprint


Etappe 6 - Alcazar San Juan - Almansa 231km - 28 April 1969Sprint


1BELEdward Sels (BEL)Bic05:26:07
2ESPJosé Maria Lopez Rodriguez (ESP)
3BELRaymond Steegmans (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka
4GBRMichael Wright (GBR)Bic
5BELVictor Nuelant (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy
6NEDEvert Dolman (NED)Willem II - Gazelle
7BELWilly De Geest (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy
8ESPJosé Antonio Momene Campo (ESP)Fagor
9NEDHarm Ottenbros (NED)Willem II - Gazelle
10LUXJohnny Schleck (LUX)Bic

Etappe 7 - Almansa - Nules 233km - 29 April 1969Sprint


Etappe 8 - Nules - Benicasim 199km - 30 April 1969Sprint


1ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Pepsi Cola05:14:32
2BELRaymond Steegmans (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka
3ESPLuis Balague Carreno (ESP)Bic
4ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol
5NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle
6BELEtienne Sonck (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka
7GBRMichael Wright (GBR)Bic
8NEDHarm Ottenbros (NED)Willem II - Gazelle
9BELVictor Nuelant (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy
10BELRoland Van De Rijse (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy

Etappe 9 - Benicasim - Reus 169km - 1 Mei 1969Sprint


1ESPJosé Maria Lopez Rodriguez (ESP)03:56:02
2ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Pepsi Cola
3ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy
4ITALuigi Sgarbozza (ITA)Max Meyer
5GBRMichael Wright (GBR)Bic
6ITAGuido Neri (ITA)Max Meyer
7NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle
8BELWilly De Geest (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy
9BELVictor Nuelant (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy
10ITAErcole Gualazzini (ITA)Max Meyer

Etappe 10 - Reus - Barcelona 164km - 2 Mei 1969Berg


1ESPManuel Martin Pinera (ESP)Karpy04:14:31
2BELChristian Callens (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy01:29
3ESPGabino Erenozaga Lejarreta (ESP)Karpy01:49
4ESPJosé Maria Lopez Rodriguez (ESP)
5FRASerge Bolley (FRA)Bic
6ESPDomingo Perurena Tellechea (ESP)Fagor
7BELRaymond Steegmans (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka
8NEDEvert Dolman (NED)Willem II - Gazelle
9ESPJorge Marine Torres (ESP)Pepsi Cola
10LUXJohnny Schleck (LUX)Bic
11ITALuigi Sgarbozza (ITA)Max Meyer
12BELVictor Nuelant (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy
13NEDHarm Ottenbros (NED)Willem II - Gazelle
14BELEdouard Weckx (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka
15GBRMichael Wright (GBR)Bic
16BELWilly De Geest (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy
17NEDJan Van Katwijk (NED)Willem II - Gazelle
18ESPJosé Antonio Momene Campo (ESP)Fagor
19ESPJose Luis Elorriaga Atela (ESP)Karpy
20ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Pepsi Cola

Etappe 11 - Barcelona - San Feliu de Guixols 118km - 3 Mei 1969Berg


1ESPNemesio Jimenez Garrido (ESP)KAS - Kaskol02:45:30
2ESPLuis Pedro Santamarina Antonana (ESP)Fagor00:01
3ESPJosé Manuel Lasa Urquia (ESP)Pepsi Cola00:02
4FRAAnatole Novak (FRA)Bic
5ESPJosé Antonio Momene Campo (ESP)Fagor
6NEDEvert Dolman (NED)Willem II - Gazelle
7ITAPietro Tamiazzo (ITA)Max Meyer00:24
8ESPDomingo Perurena Tellechea (ESP)Fagor00:26
9ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Pepsi Cola
10NEDJan Van Katwijk (NED)Willem II - Gazelle
11ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy
12NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle
13ITALuigi Sgarbozza (ITA)Max Meyer
14BELRaymond Steegmans (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka
15ESPJosé Maria Lopez Rodriguez (ESP)
16BELWilly De Geest (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy
17BELEtienne Sonck (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka
18BELHerman Flabat (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy
19ITACarmine Preziosi (ITA)Goldor - Hertekamp - Gerka
20ITAErcole Gualazzini (ITA)Max Meyer

Etappe 12 - San Feliu - Moya 151km - 4 Mei 1969Berg


Etappe 13 - Moya - Barbastro 229km - 5 Mei 1969Ontsnapping


Etappe 14 A - Barbastro - Zaragoza 125km - 6 Mei 1969Sprint


1BELRaymond Steegmans (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka03:21:26
2NEDHarm Ottenbros (NED)Willem II - Gazelle00:01
3ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Pepsi Cola
4GBRMichael Wright (GBR)Bic
5NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle
6ESPAndres Incera (ESP)
7GERRolf Wolfshohl (GER)Bic
8FRARoger Pingeon (FRA)Peugeot - Michelin - BP
9NEDEvert Dolman (NED)Willem II - Gazelle
10ESPJuan Maria Uribezubia (ESP)

Etappe 14 B - Zaragoza - Zaragoza 4km - 6 Mei 1969Individuele Tijdrit


Etappe 15 - Zaragoza - Pamplona 176km - 7 Mei 1969Berg


Etappe 16 - Irun - San Sebastian 25km - 8 Mei 1969Individuele Tijdrit


1ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Fagor36:05
2FRARoger Pingeon (FRA)Peugeot - Michelin - BP00:34
3ESPDomingo Perurena Tellechea (ESP)Fagor01:25
4ESPEusebio Velez Mendizabal (ESP)Fagor01:29
5ESPJosé Manuel Lasa Urquia (ESP)Pepsi Cola01:37
6ESPJose Antonio Gonzalez Linares (ESP)KAS - Kaskol01:42
7ESPFrancisco Gabicacogeascoa Ibarra (ESP)Fagor01:45
8ESPJosé Maria Lopez Rodriguez (ESP)01:50
9ESPSalvador Canet (ESP)01:53
10ESPCarlos Echeverría Zudaire (ESP)KAS - Kaskol02:00
11BELWilly De Geest (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy02:03
12NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle
13ESPMariano Díaz Díaz (ESP)Fagor02:04
14FRAGilbert Bellone (FRA)Bic02:05
15BELHerman Flabat (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy02:06
16ESPGregorio San Miguel Angulo (ESP)KAS - Kaskol02:08
17ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)Pepsi Cola02:19
18ESPJuan Maria Uribezubia (ESP)02:23
19ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol02
20ESPJosé Antonio Momene Campo (ESP)Fagor02:29
21ESPLuis Pedro Santamarina Antonana (ESP)Fagor02:30
22ESPVentura Diaz Arrey (ESP)Karpy02:42
23GERRolf Wolfshohl (GER)Bic02:49
24ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Pepsi Cola02:55
25ESPJosé Florencio (ESP)02:57
26ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol02:58
27GBRMichael Wright (GBR)Bic03:00
28BELWalter Boucquet (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy03:11
29ESPJosé Albelda Tormo (ESP)Pepsi Cola03:14
30ITAClaudio Michelotto (ITA)Max Meyer03:17
31ESPJorge Marine Torres (ESP)Pepsi Cola03:20
32ESPAurelio Gonzalez Puente (ESP)KAS - Kaskol03:29
33ESPJose Perez Frances (ESP)Bic03:32
34ESPAngel Ibanez La Hoz (ESP)Pepsi Cola03:34
35ESPEduardo Castello Villanova (ESP)KAS - Kaskol03:41

Etappe 17 - San Sebastian - Vitoria 129km - 9 Mei 1969Ontsnapping


Etappe 18 A - Vitoria - Llodio 76km - 10 Mei 1969Berg


1ITAErcole Gualazzini (ITA)Max Meyer01:40:08
2NEDEvert Dolman (NED)Willem II - Gazelle
3BELRaymond Steegmans (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka01:29
4ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Pepsi Cola
5ESPJulian Cuevas Gonzalez (ESP)Karpy
6ITALuigi Sgarbozza (ITA)Max Meyer
7NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle
8NEDHarm Ottenbros (NED)Willem II - Gazelle
9GBRMichael Wright (GBR)Bic
10ESPAndres Incera (ESP)
11BELJan Brusselmans (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka
12BELEdouard Weckx (BEL)Goldor - Hertekamp - Gerka
13NEDHubertus Zilverberg (NED)Willem II - Gazelle
14ESPJosé Antonio Momene Campo (ESP)Fagor
15ESPJuan Maria Uribezubia (ESP)
16LUXJohnny Schleck (LUX)Bic
17ITAGiuseppe Scopel (ITA)Max Meyer
18BELJozef Timmerman (BEL)Willem II - Gazelle
19BELRoland Van De Rijse (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy
20ITAGuido Neri (ITA)Max Meyer

Etappe 18 B - Llodio - Bilbao 29km - 10 Mei 1969Individuele Tijdrit


1ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Fagor40:45
2ESPLuis Pedro Santamarina Antonana (ESP)Fagor00:52
3ESPJose Antonio Gonzalez Linares (ESP)KAS - Kaskol01:13
4ESPMariano Díaz Díaz (ESP)Fagor01:29
5NEDMarinus Wagtmans (NED)Willem II - Gazelle
6FRARoger Pingeon (FRA)Peugeot - Michelin - BP01:32
7ESPJosé Antonio Momene Campo (ESP)Fagor01:47
8GERRolf Wolfshohl (GER)Bic01:48
9ESPFrancisco Gabicacogeascoa Ibarra (ESP)Fagor01:54
10ESPJosé Maria Lopez Rodriguez (ESP)01:55
11ESPJosé Manuel Lasa Urquia (ESP)Pepsi Cola02:03
12ESPAurelio Gonzalez Puente (ESP)KAS - Kaskol
13ESPEusebio Velez Mendizabal (ESP)Fagor02:05
14ESPGregorio San Miguel Angulo (ESP)KAS - Kaskol02:07
15ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol02:15
16GBRMichael Wright (GBR)Bic02:33
17ESPEduardo Castello Villanova (ESP)KAS - Kaskol02:38
18ESPRamón Sáez Marzo (ESP)Pepsi Cola02:45
19ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)Pepsi Cola02:58
20ESPDomingo Perurena Tellechea (ESP)Fagor03:00
21ESPJose Perez Frances (ESP)Bic03:03
22ESPJorge Marine Torres (ESP)Pepsi Cola03:04
23ESPAngel Ibanez La Hoz (ESP)Pepsi Cola03:06
24ESPRamon Mendiburu Ibarburu (ESP)Fagor03:14
25BELHerman Flabat (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy03:16
26FRAGilbert Bellone (FRA)Bic03
27ESPSalvador Canet (ESP)03:19
28ESPVentura Diaz Arrey (ESP)Karpy
29ESPJuan Maria Uribezubia (ESP)03:22
30ESPCarlos Echeverría Zudaire (ESP)KAS - Kaskol03:29
31LUXJohnny Schleck (LUX)Bic03:42
32ESPJosé Florencio (ESP)03:44
33ESPJosé Albelda Tormo (ESP)Pepsi Cola03:49"
34BELWilly De Geest (BEL)Pull Over Centrale - Tasmanie - Novy03:50
35NEDHubertus Zilverberg (NED)Willem II - Gazelle03:53

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden