De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - La Vuelta Ciclista a España - 2023 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - La Vuelta Ciclista a España - 2023 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2023

La Vuelta Ciclista a España 2023

SpanjeSpanje - 26 Augustus 2023 - 17 September 2023


Algemeen klassement - 17 September 2023


1USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma76:48:21
2DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:17
3SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma1:08
4ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates3:18
5ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious3:37
6ESPEnric Mas Nicolau (ESP)4:14
7RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe7:53
8BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohe8:00
9PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates10:08
10COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious11:38
11BELSteff Cras (BEL)Totalenergies14:04
12BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step16:44
13ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsic22:13
14ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates25:21
15NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious31:00
16COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar34:49
17ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo35:47
18ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo50:13
19ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious53:47
20GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe59:02
21FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm1:02:10
22HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Visma1:05:42
23GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost1:19:25
24FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj1:21:41
25NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma1:24:38
26FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergies1:28:13
27FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën1:29:05
28FRARemy Rochas (FRA)Cofidis1:29:27
29FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj1:33:14
30GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe1:38:06
31GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers1:47:59
32BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstny1:48:52
33BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Step1:49:44
34ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Step1:51:42
35GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe1:52:28
36FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergies1:56:08
37ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH1:56:27
38SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Visma1:57:16
39ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH1:57:40
40NZLFinn Fisher-Black (NZL)1:58:23
41PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty1:59:20
42FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj2:01:38
43COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe2:08:05
44USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën2:09:29
45AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj2:13:42
46KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Team2:14:13
47ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost2:15:49
48ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)2:17:00
49GBRMax Poole (GBR)2:17:18
50FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo2:18:25
51FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën2:19:07
52NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma2:19:43
53PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar2:20:10
54ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis2:21:26
55COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers2:22:50
56FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën2:24:19
57USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team2:26:13
58ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wanty2:27:46
59CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Step2:29:04
60ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers2:29:11
61ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Team2:36:29
62ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH2:36:34
63AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm2:36:47
64ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BH2:37:04
65GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Step2:38:31
66LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsic2:38:52
67DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstny2:41:49
68FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo2:43:57
69ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypost2:44:14
70GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alula2:44:35
71GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious2:46:56
72ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar2:47:04
73FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic2:48:24
74ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:48:51
75POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic2:49:48
76ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team2:50:18
77ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)2:50:22
78ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar2:51:33
79NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo2:51:48
80USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost2:52:02
81ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar2:56:45
82ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)2:57:43
83ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis2:59:47
84COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost3:00:24
85ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj3:01:05
86ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alula3:01:23
87ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar3:01:28
88NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma3:02:37
89ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH3:05:57
90FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsic3:11:23
91KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team3:12:40
92ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo3:13:12
93GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohe3:16:08
94BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstny3:16:23
95ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën3:17:26
96BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Step3:18:17
97GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohe3:20:12
98DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wanty3:20:38
99BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstny3:22:23
100ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:25:22
101FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergies3:25:38
102ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstny3:26:22
103FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsic3:29:13
104ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers3:29:23
105GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj3:34:07
106ESPDavid González Arribas (ESP)3:35:12
107BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergies3:35:34
108FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BH3:37:20
109FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroën3:37:49
110NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH3:38:49
111FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic3:41:43
112BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninck3:42:07
113BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo3:42:47
114CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rga3:43:03
115ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers3:43:40
116GBRSean Flynn (GBR)Team Dsm3:46:39
117SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost3:49:54
118BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstny3:52:09
119FRARomain Combaud (FRA)Team Dsm3:52:10
120NEDJulius Van Den Berg (NED)3:55:05
121ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team3:55:44
122AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninck3:55:48
123GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdj3:56:03
124NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wanty3:56:20
125FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidis3:57:47
126NEDMarijn Van Den Berg (NED)3:57:58
127FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wanty3:58:16
128BELEdward Theuns (BEL)3:58:20
129URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)4:00:37
130POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victorious4:00:43
131GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninck4:01:48
132ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis4:04:20
133SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victorious4:04:42
134PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidis4:05:13
135FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj4:07:49
136BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninck4:07:53
137NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alula4:08:47
138SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirates4:08:58
139GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadiers4:10:09
140DENCasper Pedersen (DEN)4:13:57
141AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninck4:15:43
142BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstny4:16:43
143GERMaurice Ballerstedt (GER)4:22:11
144ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm4:25:39
145AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstny4:25:50
146ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis4:26:25
147COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates4:27:41
148PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates4:32:55

Puntenklassement - 17 September 2023


1AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninck315
2BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step236
3DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstny167
4ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates133
5DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma123
6ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers119
7SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma117
8NEDMarijn Van Den Berg (NED)117
9USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma112
10ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates105
11GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe100
12PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty84
13ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm82
14FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm82
15COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates78
16NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious77
17ESPEnric Mas Nicolau (ESP)73
18BELEdward Theuns (BEL)72
19ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën68
20RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe67
21FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergies65
22ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Step62
23AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm60
24ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar59
25ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious58
26BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstny57
27BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergies56
28FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wanty53
29ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious52
30ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)52
31NZLFinn Fisher-Black (NZL)51
32ESPDavid González Arribas (ESP)48
33PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates47
34FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj47
35GBRMax Poole (GBR)47
36ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alula46
37AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj45
38COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious43
39COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar43
40ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsic42
41GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj42
42BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninck42
43ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga38
44BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohe37
45FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergies37
46BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstny34
47ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis34
48GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohe31
49DENCasper Pedersen (DEN)30
50FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj30
51ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar30
52ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga30
53ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers28
54BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninck27
55ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH27
56ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)27
57NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma26
58ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost26
59PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates25
60ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis25
61GBRSean Flynn (GBR)Team Dsm25
62GERMaurice Ballerstedt (GER)24
63BELSteff Cras (BEL)Totalenergies22
64NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wanty22
65FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic22
66ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis20
67NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma20
68FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj20
69ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypost20
70ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH20
71NEDJulius Van Den Berg (NED)17
72FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsic15
73GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers14
74GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdj13
75ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstny13
76POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic13
77SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victorious12
78NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alula12
79ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo11
80GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost11
81ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH11
82BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Step10
83FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo10
84ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj10
85GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe10
86AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninck10
87COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost10
88COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers9
89FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj9
90FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën9
91FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën9
92PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar9
93ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH9
94FRARemy Rochas (FRA)Cofidis8
95GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohe7
96AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstny7
97ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo6
98GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alula6
99SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost5
100PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidis5
101ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo3
102GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe3
103ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BHzt

Bergklassement - 17 September 2023


1BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step135
2DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma51
3AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj39
4FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm35
5SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma33
6USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma33
7ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious30
8DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstny28
9ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstny23
10ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis22
11ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates21
12ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates15
13GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe14
14ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Step14
15GBRMax Poole (GBR)12
16ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alula11
17BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstny10
18COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious8
19BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstny8
20ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers8
21FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj8
22ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7
23BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstny7
24ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious7
25ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo7
26BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Step6
27GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Step6
28NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious6
29PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty6
30ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH6
31FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo6
32ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)6
33FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj6
34ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis6
35ESPEnric Mas Nicolau (ESP)5
36ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsic5
37ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo5
38GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers4
39BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohe4
40GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj4
41ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)3
42NZLFinn Fisher-Black (NZL)3
43ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar3
44FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic3
45URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)3
46ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH3
47ESPDavid González Arribas (ESP)3
48ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3
49NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma2
50GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe2
51ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost2
52ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar2
53COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar2
54FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic2
55PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates1
56NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma1
57NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma1
58FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo1
59ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj1
60GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohe1
61NEDMarijn Van Den Berg (NED)1
62FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën1
63AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm1
64FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergies1
65ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BHzt

Jongerenklassement - 17 September 2023


1ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates76:51:39
2BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohe4:42
3PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates6:50
4COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious8:20
5BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step13:26
6COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar31:31
7ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo46:55
8HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Visma1:02:24
9FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj1:18:23
10BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstny1:45:34
11ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH1:53:09
12NZLFinn Fisher-Black (NZL)1:55:05
13FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj1:58:20
14GBRMax Poole (GBR)2:14:00
15LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsic2:35:34
16DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstny2:38:31
17ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypost2:40:56
18GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alula2:41:17
19ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:45:33
20ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)2:47:04
21USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost2:48:44
22ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar2:53:27
23COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost2:57:06
24ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj2:57:47
25FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsic3:08:05
26KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team3:09:22
27BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstny3:13:05
28DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wanty3:17:20
29GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj3:30:49
30FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroën3:34:31
31GBRSean Flynn (GBR)Team Dsm3:43:21
32SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost3:46:36
33BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstny3:48:51
34ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team3:52:26
35AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninck3:52:30
36GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdj3:52:45
37NEDMarijn Van Den Berg (NED)3:54:40
38FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wanty3:54:58
39URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)3:57:19
40SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victorious4:01:24
41FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj4:04:31
42GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadiers4:06:51
43AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninck4:12:25
44GERMaurice Ballerstedt (GER)4:18:53
45ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm4:22:21
46AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstny4:22:32

Ploegenklassement - 17 September 2023


1NED Jumbo - Visma229:42:26
2BRN Bahrain Victorious20:49
3GER Bora - Hansgrohe32:54
4UAE UAE Team Emirates33:46
5ESP Movistar2:17:23
6BEL Soudal - Quick Step3:18:27
7FRA TotalEnergies3:25:09
8FRA Groupama - FDJ3:42:37
9USA Lidl - Trek4:00:16
10FRA Team Arkea Samsic4:23:23
11KAZ Astana Qazaqstan Team4:24:12
12ESP Burgos - BH4:41:40
13FRA AG2R Citroën4:42:41
14USA EF Education - EasyPost5:04:03
15NED Team DSM - Firmenich5:06:29
16ESP Caja Rural - Seguros RGA5:19:27
17GBR INEOS Grenadiers5:22:14
18BEL Lotto Dstny6:05:44
19FRA Cofidis6:25:03
20BEL Intermarche - Circus - Wanty6:59:38
21AUS Team Jayco Alula9:03:18
22BEL Alpecin - Deceuninck10:47:54

Etappe 1 - Barcelona - Barcelona 14,8km - 26 Augustus 2023Ploegentijdrit


1NED Team DSM - Firmenich (Lorenzo Milesi, Romain Bardet, Sean Flynn, Chris Hamilton, )
2ESP Movistar (Enric Mas Nicolau, Einer Augusto Rubio Reyes, García Iván Cortina, Nelson Filipe Santos Simoes Oliveira, Imanol Erviti Ollo, Jorge Arcas Peña, Ruben Guerreiro, Oier Lazkano Lopez)
3USA EF Education - EasyPost (Hugh Carthy, Andrea Piccolo, Stefan Bissegger, Marijn Van Den Berg, Diego Andres Camargo Pineda, Jonathan Klever Caicedo Cepeda, Sean Quinn, Julius Van Den Berg)0:06
4BEL Soudal - Quick Step (Remco Evenepoel, Louis Vervaeke, Mattia Cattaneo, Andrea Bagioli, Casper Pedersen, Jan Hirt, Pieter Serry, James Knox)0:06
5FRA Groupama - FDJ (Romain Grégoire, Lenny Martinez, Samuel Watson, Michael Storer, Rudy Molard, Lewis Askey, Lorenzo Germani, Clément Davy)0:06
6BRN Bahrain Victorious (Wout Poels, Damiano Caruso, Santiago Buitrago Sanchez, Matevz Govekar, Mikel Landa Meana, Antonio Tiberi, Kamil Gradek, Jasha Sütterlin)0:10
7KAZ Astana Qazaqstan Team (David De La Cruz Melgarejo, Vadim Pronskiy, Javier Romo Oliver, Luis León Sánchez Gil, Samuele Battistella, Fabio Felline, Andrey Eeits, Joseph Lloyd Dombrowski)0:17
8GBR INEOS Grenadiers (Laurens De Plus, Geraint Howell Thomas, Thymen Arensman, Egan Arley Bernal Gomez, Nicolas Jonathan Castroviejo, Kim Alexander Heiduk, Omar Fraile Matarranz, Filippo Ganna)0:20
9FRA Cofidis (Jesús Herrada Lopez, Davide Cimolai, Bryan Coquard, Rubén Fernández Andújar, Remy Rochas, José Herrada Lopez, François Bidard, André Rodrigues Carvalho)0:22
10GER Bora - Hansgrohe (Cian Uijtdebroeks, Aleksander Vlasov, Sergio Andres Higuita Garcia, Lennard Kämna, Ben Zwiehoff, Jonas Koch, Nico Denz, Emanuel Buchmann)0:28
11NED Jumbo - Visma (Sepp Kuss, Wilco Kelderman, Primoz Roglic, Attila Valter, Jonas Vingegaard Rasmussen, Jan Tratnik, Robert Gesink, Dylan Van Baarle)0:32
12BEL Intermarché - Circus - Wanty (Rune Herregodts, Rui Alberto Faria da Costa, Kobe Goossens, Julius Johansen, Hugo Page, Simone Petilli, Boy Van Poppel, Rein Taaramäe)0:33
13BEL Lotto Dstny (Eduardo Sepúlveda, Sébastien Grignard, Sylvain Moniquet, Lennert Van Eetvelt, Andreas Kron, Thomas De Gendt, Jarrod Drisners, Milan Menten)0:34
14UAE UAE Team Emirates (João Pedro Almeida Gonçalves, Rui Filipe Alves Oliveira, Marc Soler Gimenez, Juan Ayuso Pesquera, Jay Vine, Finn Fisher-Black, Juan Sebastián Molano Benavides, Domen Novak)0:37
15BEL Alpecin - Deceuninck (Robbe Ghys, Maurice Ballerstedt, Edward Planckaert, Jimmy Janssens, Samuel Gaze, Tobias Bayer, Jason Osborne, Kaden Groves)0:41
16ESP Caja Rural - Seguros RGA (Jefferson Albeiro Cepeda Hernandez, Jon Barrenetxea Golzarri, Orluis Alberto Aular Sanabria, Fernando Barcelo Aragón, Abel Balderstone Roumens, Joel Nicolau Beltrán, Michal Schlegel, David González Arribas)0:42
17FRA AG2R Citroën (Andrea Vendrame, Dorian Godon, Paul Lapeira, Nicolas Prodhomme, Damien Touzé, Lawrence Warbasse, Mickaël Chérel, Geoffrey Bouchard)0:48
18FRA TotalEnergies (Steff Cras, Fabien Doubey, Pierre Latour, Paul Ourselin, Geoffrey Soupe, Dries Van Gestel, Thomas Bonnet, Alan Jousseaume)0:50
19AUS Team Jayco Alula (Edward Dunbar, Felix Engelhardt, Matteo Sobrero, Callum Scotson, Michael Hepburn, Welay Hagos Berhe, Filippo Zana, Jan Maas)0:51
20USA Lidl - Trek (Julien Bernard, Kenny Elissonde, Amanuel Ghebreigzabhier, Juan Pedro Lopez Perez, Jacopo Mosca, Edward Theuns, Otto Vergaerde, Bauke Mollema)0:56
21ESP Burgos - BH (Jetse Bol, Jesús Ezquerra Muela, Antonio Eric Fagúndez Lima, Ander Okamika Bengoetxea, Pelayo Sanchez Mayo, Cyril Barthe, Daniel Navarro García, Díaz José Manuel)1:13
22FRA Team Arkéa Samsic (Cristián Rodríguez Martin, Elie Gesbert, Kévin Vauquelin, Michel Ries, Hugo Hofstetter, Mathis Le Berre, Lukasz Owsian, Kévin Ledanois)1:18

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Mataró - Barcelona 181,8km - 27 Augustus 2023Ontsnapping


1DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstny4:10:06
2AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninckzt
3ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
4ITAAndrea Bagioli (ITA)Soudal - Quick Stepzt
5ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)zt
6ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
7FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
8BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstnyzt
9NEDMarijn Van Den Berg (NED)zt
10BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
11FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
12PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
13FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
14GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
15GBRMax Poole (GBR)zt
16ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
17FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
18NZLSamuel Gaze (NZL)Alpecin - Deceuninckzt
19ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
20BELEdward Theuns (BEL)zt
21BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergieszt
22VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)zt
23ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
24COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
25ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
26BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstnyzt
27FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
28FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
29FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
30BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
31BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
32NEDJulius Van Den Berg (NED)zt
33FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BHzt
34ESPDavid González Arribas (ESP)zt
35AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
36FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
37FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergieszt
38RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
39ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypostzt
40ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
41BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Step0:19
42ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
43GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdjzt
44GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alulazt
45ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
46FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
47POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
48PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
49COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
50PORRuben Guerreiro (POR)Movistarzt
51GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdjzt
52ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
53ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
54ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
55DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wantyzt
56URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)zt
57ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
58AUSJay Vine (AUS)Uae Team Emirateszt
59ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsiczt
60BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstnyzt
61ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
62FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsiczt
63ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
64DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
65ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
66ITAFilippo Zana (ITA)Team Jayco Alulazt
67GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
68NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
69NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
70USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
71ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
72KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
73HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Vismazt
74ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
75NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
76USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
77KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
78ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
79NEDThymen Arensman (NED)Ineos Grenadierszt
80USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
81FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
82BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
83ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)zt
84ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
85ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
86ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
87ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
88CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
89ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
90PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
91CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
92BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
93NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
94GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
95ESPEnric Mas Nicolau (ESP)zt
96BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohezt
97SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
98ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
99FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
100COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
101IRLEdward Dunbar (IRL)Team Jayco Alulazt
102COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
103GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
104AUSMichael Hepburn (AUS)Team Jayco Alulazt
105GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Stepzt
106GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
107COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
108ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
109AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstnyzt
110FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
111FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
112GBRSean Flynn (GBR)Team Dsmzt
113DENCasper Pedersen (DEN)zt
114NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:01
115FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroën0:19
116LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsiczt
117ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Stepzt
118ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
119NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
120FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
121SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
122GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
123FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsiczt
124ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdjzt
125GERMaurice Ballerstedt (GER)zt
126ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
127SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Vismazt
128GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
129GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
130BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Stepzt
131COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
132ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers1:25
133NZLFinn Fisher-Black (NZL)0:46
134USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost0:19
135FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën1:55
136ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:19
137POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victorious0:52
138PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidis0:19
139FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj1:55
140ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm0:19
141BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstny3:05
142ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstnyzt
143BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstnyzt
144ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH3:17
145FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
146ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BHzt
147ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
148FRABryan Coquard (FRA)Cofidis0:52
149FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo3:17
150BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
151FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergies3:05
152FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergies3:17
153GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninckzt
154BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
155NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alulazt
156NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma1:12
157AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm3:13
158ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)3:17
159ETHWelay Hagos Berhe (ETH)Team Jayco Alulazt
160BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
161ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alula1:51
162AUSCallum Scotson (AUS)Team Jayco Alula1:10
163ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wanty2:04
164FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidiszt
165AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
166SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirateszt
167PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
168FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
169ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Circus - Wantyzt
170ITALorenzo Milesi (ITA)Team Dsm9:12
171SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victoriouszt
172FRAThomas Bonnet (FRA)Totalenergies7:28
173GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious9:12
174FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
175GBROscar Onley (GBR)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Súria - Arinsal 158,5km - 28 Augustus 2023Berg


1BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step4:15:39
2DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:01
3ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
4SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
5ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
6ESPEnric Mas Nicolau (ESP)zt
7FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
8BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohezt
9PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
10RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
11NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
12AUSJay Vine (AUS)Uae Team Emirates0:10
13BELSteff Cras (BEL)Totalenergies0:13
14USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
15NEDThymen Arensman (NED)Ineos Grenadiers0:21
16CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
17COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
18ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rga0:25
19FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm0:31
20GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe0:37
21ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo0:41
22COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers0:47
23GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
24NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious0:55
25ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
26FRARemy Rochas (FRA)Cofidis0:58
27GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost1:14
28USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost1:27
29ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious1:29
30BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
31COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost1:37
32HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Visma1:41
33ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)1:50
34ITAFilippo Zana (ITA)Team Jayco Alula1:58
35ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsiczt
36USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
37ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
38SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Vismazt
39COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
40PORRuben Guerreiro (POR)Movistar2:08
41ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana Qazaqstan Team2:37
42BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
43IRLEdward Dunbar (IRL)Team Jayco Alulazt
44FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën2:47
45GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
46LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsic2:55
47FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
48FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo3:09
49FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj3:25
50ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
51ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Step4:58
52GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Stepzt
53ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis5:04
54COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe6:08
55ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
56ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
57NZLFinn Fisher-Black (NZL)zt
58ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstny6:23
59NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma6:47
60GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
61ITAAndrea Bagioli (ITA)Soudal - Quick Step7:54
62FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsic9:36
63GBRMax Poole (GBR)zt
64ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo9:41
65USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team9:50
66ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
67FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
68FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergieszt
69PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
70CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
71ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypost12:27
72ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)13:03
73FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergies14:35
74ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
75KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
76POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
77ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wantyzt
78ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga15:37
79FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj16:06
80FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroënzt
81NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
82FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
83FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
84GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alulazt
85ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)zt
86ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
87BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstnyzt
88FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
89ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Circus - Wantyzt
90ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
91KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
92ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
93BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstnyzt
94GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
95ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
96FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidiszt
97FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
98FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsiczt
99ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
100GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
101BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstnyzt
102FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
103AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm16:28
104NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo16:31
105ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar17:21
106FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergies18:39
107ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar18:56
108ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BHzt
109BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
110AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
111ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo19:22
112BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstnyzt
113BELEdward Theuns (BEL)19:46
114ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj20:52
115ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
116AUSMichael Hepburn (AUS)Team Jayco Alula21:23
117NEDMarijn Van Den Berg (NED)zt
118ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
119NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Vismazt
120AUSCallum Scotson (AUS)Team Jayco Alulazt
121NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alulazt
122NEDJulius Van Den Berg (NED)zt
123GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdjzt
124COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
125PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
126PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
127ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
128ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
129FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BHzt
130BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
131FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
132FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
133ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alulazt
134FRAThomas Bonnet (FRA)Totalenergieszt
135SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirateszt
136GERMaurice Ballerstedt (GER)zt
137FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
138FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
139ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
140DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wantyzt
141PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
142ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
143FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
144GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
145SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
146GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
147ETHWelay Hagos Berhe (ETH)Team Jayco Alulazt
148POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
149BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstnyzt
150URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)zt
151GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdjzt
152DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstnyzt
153BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergieszt
154BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
155VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)zt
156ESPDavid González Arribas (ESP)zt
157NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
158GBRSean Flynn (GBR)Team Dsmzt
159BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
160FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
161SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victoriouszt
162AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
163AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninckzt
164NZLSamuel Gaze (NZL)Alpecin - Deceuninckzt
165GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninckzt
166BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Stepzt
167ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
168DENCasper Pedersen (DEN)zt
169AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstnyzt
170ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
171BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninck21:57
172FRABryan Coquard (FRA)Cofidis23:41
173ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
174ITALorenzo Milesi (ITA)Team Dsmzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Andorra la Vella - Tarragona 184,6km - 29 Augustus 2023Sprint


1AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninck4:05:41
2COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
3BELEdward Theuns (BEL)zt
4BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstnyzt
5BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergieszt
6VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)zt
7FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
8GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdjzt
9GBRSean Flynn (GBR)Team Dsmzt
10ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
11GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alulazt
12BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
13RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
14FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
15PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
16ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
17DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
18ESPEnric Mas Nicolau (ESP)zt
19USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
20FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BHzt
21ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
22ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
23NEDJulius Van Den Berg (NED)zt
24ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
25FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
26SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
27ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
28ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
29FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
30BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
31FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
32NEDThymen Arensman (NED)Ineos Grenadierszt
33FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
34GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
35USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
36FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
37AUSJay Vine (AUS)Uae Team Emirateszt
38BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohezt
39PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
40COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
41GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
42ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)zt
43ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
44FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
45GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
46ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsiczt
47HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Vismazt
48ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
49NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
50ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
51ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alulazt
52ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH0:24
53ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
54NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
55GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
56ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
57USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
58KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
59FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
60GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
61USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
62ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
63ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
64NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wanty0:29
65ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Stepzt
66ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar0:31
67ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
68POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
69ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH0:33
70COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
71CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
72ITALorenzo Milesi (ITA)Team Dsmzt
73FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
74FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergieszt
75FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
76FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
77ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
78GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
79ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
80GBRMax Poole (GBR)zt
81URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)zt
82DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wantyzt
83ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Circus - Wantyzt
84FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj0:42
85PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
86COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar0:46
87BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
88ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)0:51
89FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
90SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirateszt
91ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wantyzt
92CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
93NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma1:01
94FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsiczt
95LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsic1:05
96KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
97FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo1:08
98BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
99ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj1:17
100AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
101NZLSamuel Gaze (NZL)Alpecin - Deceuninckzt
102BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
103AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj1:19
104AUSMichael Hepburn (AUS)Team Jayco Alula1:21
105ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypostzt
106BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstnyzt
107FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën1:24
108ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
109ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar1:26
110GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
111ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
112BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstnyzt
113GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdjzt
114AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstnyzt
115PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
116ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
117IRLEdward Dunbar (IRL)Team Jayco Alula1:33
118NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
119ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:41
120NZLFinn Fisher-Black (NZL)zt
121ETHWelay Hagos Berhe (ETH)Team Jayco Alulazt
122BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstnyzt
123FRAThomas Bonnet (FRA)Totalenergieszt
124GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
125ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team1:45
126ITAFilippo Zana (ITA)Team Jayco Alulazt
127DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstny1:54
128BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstnyzt
129SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Vismazt
130FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsiczt
131FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroën2:19
132FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
133ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)zt
134FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergieszt
135NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alulazt
136SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victorious2:22
137COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
138ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis2:28
139ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
140ESPDavid González Arribas (ESP)zt
141COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers2:35
142SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost2:45
143NEDMarijn Van Den Berg (NED)zt
144BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Step3:02
145ITAAndrea Bagioli (ITA)Soudal - Quick Stepzt
146ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
147ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
148NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
149GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
150AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
151DENCasper Pedersen (DEN)zt
152FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
153FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
154ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
155GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninckzt
156ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstnyzt
157ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
158PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidis3:11
159ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:34
160NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma3:39
161GERMaurice Ballerstedt (GER)4:10
162BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wanty4:18
163BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
164BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninck4:23
165GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Stepzt
166POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victorious4:30
167FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj5:44
168ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BH6:29
169FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic6:41
170PORRuben Guerreiro (POR)Movistar6:48
171FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidis8:05
172FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
173AUSCallum Scotson (AUS)Team Jayco Alula8:36
174BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Circus - Wanty12:10

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Morella - Burriana 186,2km - 30 Augustus 2023Sprint


1AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninck4:23:43
2ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
3BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergieszt
4ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
5GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdjzt
6BELEdward Theuns (BEL)zt
7ESPDavid González Arribas (ESP)zt
8FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergieszt
9ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
10AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstnyzt
11ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
12ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
13FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
14VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)zt
15NEDMarijn Van Den Berg (NED)zt
16ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
17ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
18SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victoriouszt
19ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
20FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BHzt
21BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
22ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
23GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alulazt
24GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
25ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
26BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
27NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
28SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
29FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
30ITALorenzo Milesi (ITA)Team Dsmzt
31PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
32RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
33FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
34ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)zt
35ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
36PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
37DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
38USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
39FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
40GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
41BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
42FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroënzt
43FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
44NEDThymen Arensman (NED)Ineos Grenadierszt
45ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
46COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
47ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypostzt
48ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
49FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
50ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsiczt
51ESPEnric Mas Nicolau (ESP)zt
52PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
53HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Vismazt
54GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
55GBRMax Poole (GBR)zt
56BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohezt
57ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
58CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
59FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
60AUSJay Vine (AUS)Uae Team Emirateszt
61SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Vismazt
62SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
63ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
64ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)zt
65USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
66ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
67ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
68USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
69COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
70ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
71NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
72COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
73ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
74ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Circus - Wantyzt
75FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
76FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsiczt
77KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
78ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
79ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
80GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
81KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
82GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
83FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
84FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
85POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
86ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
87USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
88BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstnyzt
89ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
90GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
91ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
92ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
93LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsiczt
94GBRSean Flynn (GBR)Team Dsmzt
95FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
96FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsiczt
97BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
98AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm0:29
99FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
100NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH0:52
101GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe0:54
102NEDJulius Van Den Berg (NED)zt
103ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wantyzt
104NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
105ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BHzt
106FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
107FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
108AUSMichael Hepburn (AUS)Team Jayco Alulazt
109ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
110NZLSamuel Gaze (NZL)Alpecin - Deceuninck1:04
111NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma1:11
112ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:15
113FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
114FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergieszt
115ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdjzt
116PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
117COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates1:20
118NZLFinn Fisher-Black (NZL)zt
119BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstnyzt
120ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstny1:22
121ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)1:24
122GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninckzt
123NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alula1:36
124NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Vismazt
125ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
126ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alulazt
127ETHWelay Hagos Berhe (ETH)Team Jayco Alulazt
128ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
129FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
130BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
131BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstny1:45
132BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstnyzt
133FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies1:51
134FRAThomas Bonnet (FRA)Totalenergieszt
135POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victorious1:59
136ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Step2:06
137ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
138GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadiers2:10
139NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma2:14
140GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
141FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
142FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
143ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
144SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirates2:29
145PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
146ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:44
147BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wanty2:47
148COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
149ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
150DENCasper Pedersen (DEN)zt
151DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wantyzt
152BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Stepzt
153CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
154URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)zt
155AUSCallum Scotson (AUS)Team Jayco Alulazt
156GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Stepzt
157AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
158COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
159FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidiszt
160FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
161GERMaurice Ballerstedt (GER)zt
162BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
163AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
164BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstny4:06
165DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstnyzt
166GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdj5:29
167FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
168BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Step15:30
169ITAAndrea Bagioli (ITA)Soudal - Quick Stepzt
170IRLEdward Dunbar (IRL)Team Jayco Alula
171ITAFilippo Zana (ITA)Team Jayco Alula
172FRABryan Coquard (FRA)Cofidis
173PORRuben Guerreiro (POR)Movistar
174BELKobe Goossens (BEL)Intermarché - Circus - Wanty

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - La Vall d'Uixó - Observatorio Astrofísico de Javalambre 183,1km - 31 Augustus 2023Berg


1USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma4:27:29
2FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj0:26
3FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm0:31
4ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious0:46
5ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
6NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious1:03
7COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar1:05
8ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsic1:12
9BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
10ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rga1:26
11COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious1:32
12BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstnyzt
13ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team1:38
14GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost1:46
15ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers2:15
16ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo2:28
17GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe2:33
18SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma2:52
19DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
20ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates2:59
21PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates3:06
22BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohezt
23ESPEnric Mas Nicolau (ESP)3:16
24BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step3:24
25RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe3:34
26FRARemy Rochas (FRA)Cofidis3:46
27GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers4:17
28FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën4:25
29HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Visma4:38
30NEDThymen Arensman (NED)Ineos Grenadiers4:56
31GBRMax Poole (GBR)5:09
32FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergies5:39
33GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe7:11
34COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
35AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
36ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Step7:46
37ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious8:02
38ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga8:50
39USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
40BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstny9:00
41GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alulazt
42ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)zt
43DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstny9:26
44USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën9:41
45BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Step10:31
46CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
47GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
48FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
49NZLFinn Fisher-Black (NZL)zt
50PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
51ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH10:55
52COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers12:04
53NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma12:28
54NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
55LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsiczt
56ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo12:38
57USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
58ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
59NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
60FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
61FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
62ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar12:52
63ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wanty13:14
64FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën13:27
65ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis14:22
66NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma14:33
67SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Visma15:13
68ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana Qazaqstan Team15:18
69ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar15:50
70PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
71GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
72FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën17:10
73FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
74ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost17:57
75AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm18:06
76FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergies18:35
77POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
78NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
79ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team19:03
80ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
81ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BHzt
82ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj20:22
83ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis20:26
84ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alulazt
85ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers21:03
86GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
87ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga21:52
88NEDJulius Van Den Berg (NED)22:02
89GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohe22:21
90DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wanty22:55
91ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Circus - Wanty22:57
92SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirates23:31
93GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Step24:35
94ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
95FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo24:46
96FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BHzt
97GBRSean Flynn (GBR)Team Dsmzt
98BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstnyzt
99ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
100FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergieszt
101FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
102ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)zt
103FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
104BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergieszt
105POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victorious25:18
106ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
107BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo25:32
108NEDMarijn Van Den Berg (NED)25:44
109FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
110FRAThomas Bonnet (FRA)Totalenergies25:46
111BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstnyzt
112BELEdward Theuns (BEL)26:25
113FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsic26:27
114FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
115ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
116KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
117NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alulazt
118ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypostzt
119KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
120FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
121FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsiczt
122CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
123FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroën26:51
124ETHWelay Hagos Berhe (ETH)Team Jayco Alulazt
125FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergies26:55
126GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj27:12
127ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstny27:29
128BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstnyzt
129ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
130ESPDavid González Arribas (ESP)28:19
131SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost28:32
132GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdjzt
133COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
134ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers28:59
135ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
136BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Step29:20
137DENCasper Pedersen (DEN)29:27
138FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidis29:36
139FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
140ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)zt
141VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)zt
142BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wanty30:09
143PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidis30:14
144PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
145NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
146FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
147SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victorious30:27
148AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstnyzt
149AUSCallum Scotson (AUS)Team Jayco Alulazt
150ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
151URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)zt
152ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis30:40
153GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadiers31:04
154GERMaurice Ballerstedt (GER)31:16
155BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
156FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic31:19
157COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates31:21
158BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninck31:26
159AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninck31:50
160AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninckzt
161ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
162NZLSamuel Gaze (NZL)Alpecin - Deceuninck32:17
163BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninck32:19
164GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninck33:17
165ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
166ITAAndrea Bagioli (ITA)Soudal - Quick Step
167AUSJay Vine (AUS)Uae Team Emirates
168AUSMichael Hepburn (AUS)Team Jayco Alula
169ITALorenzo Milesi (ITA)Team Dsm

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Utiel - Oliva 200,8km - 1 September 2023Sprint


1FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergies4:56:29
2VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)zt
3BELEdward Theuns (BEL)zt
4COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
5AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninckzt
6NEDMarijn Van Den Berg (NED)zt
7ESPDavid González Arribas (ESP)zt
8FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
9ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
10SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victoriouszt
11ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
12ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alulazt
13ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
14ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
15BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstnyzt
16FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BHzt
17ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
18GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdjzt
19ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
20NEDJulius Van Den Berg (NED)zt
21FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsiczt
22PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
23FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
24DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
25ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
26GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
27RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
28ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
29ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
30NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Vismazt
31ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
32ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
33FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
34ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
35GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
36SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
37KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
38USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
39ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
40SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
41NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
42ESPEnric Mas Nicolau (ESP)zt
43BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
44ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
45BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
46GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
47COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
48DENCasper Pedersen (DEN)zt
49NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alulazt
50FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergieszt
51BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
52ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
53FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
54GBRMax Poole (GBR)zt
55GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
56ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
57ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsiczt
58ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
59BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohezt
60ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
61ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypostzt
62POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
63PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
64ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
65ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
66USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
67FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
68COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
69FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
70FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
71ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
72ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Stepzt
73PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
74FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
75ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
76GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
77ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
78FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
79GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
80USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
81COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
82FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
83NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
84NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
85FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
86DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wantyzt
87SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Vismazt
88AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstnyzt
89AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
90PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
91CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
92FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroënzt
93NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
94FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
95FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidiszt
96GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers0:24
97ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)zt
98ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
99FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
100ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wantyzt
101ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
102FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergies0:41
103ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)0:44
104GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj0:46
105PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
106ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers0:58
107GERMaurice Ballerstedt (GER)1:15
108ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BH1:16
109ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
110BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
111ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdjzt
112FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
113ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:54
114GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe2:05
115URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)2:07
116BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstny2:33
117BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
118KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
119HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Vismazt
120LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsiczt
121BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstnyzt
122NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
123BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstnyzt
124ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Circus - Wantyzt
125FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
126FRAThomas Bonnet (FRA)Totalenergieszt
127FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsiczt
128BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstnyzt
129ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstnyzt
130FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
131ETHWelay Hagos Berhe (ETH)Team Jayco Alulazt
132ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
133NZLFinn Fisher-Black (NZL)zt
134FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën2:45
135AUSCallum Scotson (AUS)Team Jayco Alulazt
136ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
137ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
138FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
139GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninckzt
140BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
141BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Stepzt
142NZLSamuel Gaze (NZL)Alpecin - Deceuninck3:04
143DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstny4:02
144USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
145CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
146GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Stepzt
147AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
148COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
149BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergieszt
150BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
151POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victorious4:34
152AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm4:51
153GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
154GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alulazt
155ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)zt
156SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirates6:05
157ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers7:10
158COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
159GBRSean Flynn (GBR)Team Dsm7:58
160ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
161FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
162NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH8:09
163BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninck10:48
164FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies11:00
165NEDThymen Arensman (NED)Ineos Grenadiers

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Dénia - Xorret de Catí, Costa Blanca Interior 165km - 2 September 2023Berg


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma4:13:52
2BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
3ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
4ESPEnric Mas Nicolau (ESP)0:02
5DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
6PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
7USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
8ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
9NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious0:34
10RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe0:39
11ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious0:41
12GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost1:00
13FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj1:10
14BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohezt
15ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo1:16
16ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team1:18
17COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious1:44
18AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
19COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar1:48
20ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rgazt
21FRARemy Rochas (FRA)Cofidis1:52
22BELSteff Cras (BEL)Totalenergies2:06
23ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
24PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
25BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
26ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo2:24
27ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsic2:28
28HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Visma3:05
29ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
30ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Step3:24
31ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BH3:30
32COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers3:32
33GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
34FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
35LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsiczt
36ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
37FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
38FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
39CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Step4:00
40ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH4:05
41ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wantyzt
42SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Visma4:21
43ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)5:06
44COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe5:33
45ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost5:48
46BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstnyzt
47GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Stepzt
48FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergies5:54
49FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
50KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
51ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
52FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën7:22
53NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
54PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
55GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
56FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën7:37
57ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
58NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alulazt
59ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
60ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar8:13
61ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
62AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
63FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
64SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirates8:43
65BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Step8:51
66DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstnyzt
67ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdjzt
68VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)8:56
69ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team9:17
70NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
71ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers9:25
72ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
73GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe10:17
74GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
75ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
76FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj10:39
77ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alulazt
78GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alulazt
79FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
80GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohe10:41
81FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo11:23
82NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma11:41
83NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
84GBRMax Poole (GBR)zt
85USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
86FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic12:13
87COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost12:36
88ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis12:59
89NZLFinn Fisher-Black (NZL)13:06
90GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninck13:16
91ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Circus - Wanty17:14
92BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstny17:21
93ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypost17:24
94ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
95ETHWelay Hagos Berhe (ETH)Team Jayco Alulazt
96ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga20:18
97ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
98AUSCallum Scotson (AUS)Team Jayco Alula20:55
99BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstny22:04
100GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdjzt
101KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team22:11
102ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstny23:52
103AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninck24:07
104AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninckzt
105NEDJulius Van Den Berg (NED)zt
106BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
107BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
108ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH25:18
109FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsic26:25
110FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
111FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BHzt
112FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
113POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
114FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergieszt
115FRAThomas Bonnet (FRA)Totalenergieszt
116USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
117GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
118USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
119FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroënzt
120ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
121FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergieszt
122BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
123NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
124ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
125ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
126FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
127GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
128DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wantyzt
129GBRSean Flynn (GBR)Team Dsmzt
130FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsiczt
131FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
132ESPDavid González Arribas (ESP)zt
133CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
134GERMaurice Ballerstedt (GER)zt
135URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)26:33
136GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadiers26:35
137ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)26:41
138FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën26:44
139SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victorious26:47
140BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstny26:55
141GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdj27:10
142FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidiszt
143BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergieszt
144ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
145DENCasper Pedersen (DEN)27:31
146FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic27:34
147BELEdward Theuns (BEL)27:36
148NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
149BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
150PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
151COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
152ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)zt
153PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
154ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis27:45
155BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstny28:01
156POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
157SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
158NEDMarijn Van Den Berg (NED)zt
159AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstnyzt
160ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm28:19
161ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
162BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninck28:42
163NZLSamuel Gaze (NZL)Alpecin - Deceuninck
164FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 9 - Cartagena - Collado de la Cruz de Caravaca 184,5km - 3 September 2023Berg


1GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe4:28:59
2ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alula0:13
3AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm1:12
4ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)1:00
5ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:37
6ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
7ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost2:11
8ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH2:41
9ESPEnric Mas Nicolau (ESP)3:16
10RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe3:11
11ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsic4:08
12ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates3:25
13FRARemy Rochas (FRA)Cofidis4:17
14FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj3:27
15USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma3:25
16SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma3:16
17ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team3:33
18ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious3:25
19DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma3:16
20BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
21ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo4:47
22NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma4:39
23BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohe3:27
24GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost3:49
25FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj4:44
26PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates3:11
27PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty4:08
28COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar3:33
29COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
30ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates3:16
31BELSteff Cras (BEL)Totalenergies4:33
32FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën5:51
33USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
34USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
35HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Visma4:39
36GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers7:16
37ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers6:35
38ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Step6:37
39FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergies6:35
40FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergies6:37
41FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën7:05
42GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Stepzt
43BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Step16:46
44COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe7:05
45FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
46FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën8:45
47FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergies8:22
48FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj9:30
49GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe9:26
50AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
51ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën9:40
52PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar10:33
53GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alula11:14
54ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar10:56
55ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team10:49
56POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic11:01
57FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsic11:52
58ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH13:13
59ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
60FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic11:58
61FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidis11:52
62NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma12:39
63KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Team13:13
64BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergies12:39
65FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsic12:31
66LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsic13:13
67ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
68ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo13:19
69ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wanty13:13
70BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstnyzt
71FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroën12:18
72KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team13:23
73ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar13:13
74ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypostzt
75NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious13:19
76ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Team13:13
77ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana Qazaqstan Team13:21
78ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH5:35
79ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar12:28
80GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious13:45
81BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Step13:03
82CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Step12:12
83VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)13:00
84FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën13:13
85AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninck13:23
86AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninck13:37
87BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninck13:23
88ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj13:06
89ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo13:21
90NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma13:03
91ETHWelay Hagos Berhe (ETH)Team Jayco Alula14:04
92ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BH14:02
93ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)13:48
94FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergies14:21
95DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wanty14:24
96ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis14:37
97ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
98POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victorious14:08
99ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers14:51
100GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohe14:28
101GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohe14:24
102GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
103FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo15:20
104NEDMarijn Van Den Berg (NED)14:48
105NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alula15:22
106ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm14:51
107FRARomain Combaud (FRA)Team Dsm15:39
108FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic14:31
109BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo15:39
110FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
111GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdj15:41
112GBRMax Poole (GBR)15:39
113NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH16:12
114FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BHzt
115BELEdward Theuns (BEL)15:49
116SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirates15:06
117BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstny16:36
118BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstny16:46
119COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
120GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninck16:36
121GERMaurice Ballerstedt (GER)16:43
122GBRSean Flynn (GBR)Team Dsm16:46
123ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Circus - Wantyzt
124FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
125URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)zt
126ESPDavid González Arribas (ESP)zt
127ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)zt
128CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
129BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstnyzt
130NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
131FRAThomas Bonnet (FRA)Totalenergieszt
132FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
133FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
134SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
135ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstnyzt
136NEDJulius Van Den Berg (NED)zt
137USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
138NZLFinn Fisher-Black (NZL)zt
139BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstnyzt
140BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
141GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
142BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
143ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar17:01
144ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers16:46
145SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Vismazt
146SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victorious17:16
147ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis17:37
148PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
149DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstnyzt
150DENCasper Pedersen (DEN)zt
151NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo17:51
152COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers18:01
153COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates18:12
154PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates17:57
155ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team18:12
156BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninck16:46
157ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rga18:19
158AUSCallum Scotson (AUS)Team Jayco Alula19:04
159AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstnyzt
160ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
161FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj19:19
162GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdjzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 10 - Valladolid - Valladolid 25,8km - 5 September 2023Individuele Tijdrit


1ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers0:27:39
2BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step0:16
3SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:36
4PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates0:50
5RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe0:52
6ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Step1:09
7ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates1:11
8ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates1:12
9PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
10DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma1:18
11SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost1:19
12ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers1:24
13USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma1:29
14GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohe1:35
15ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alula1:44
16ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo1:46
17ESPEnric Mas Nicolau (ESP)zt
18NZLFinn Fisher-Black (NZL)1:51
19DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wanty1:54
20GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers2:00
21ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar2:02
22GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious2:03
23GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe2:04
24GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost2:08
25NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma2:09
26ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team2:10
27FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsic2:15
28ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious2:21
29COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious2:26
30FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj2:29
31FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj2:31
32HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Visma2:34
33BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstnyzt
34ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)2:35
35BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohezt
36FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wanty2:37
37ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo2:39
38USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroën2:43
39ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
40ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious2:46
41PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty2:51
42ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsic2:53
43ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Circus - Wanty2:56
44COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar2:58
45FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo3:00
46FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergies3:04
47COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers3:08
48BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
49NEDJulius Van Den Berg (NED)3:09
50ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH3:12
51FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
52GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
53VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)3:15
54FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj3:16
55FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
56FRARemy Rochas (FRA)Cofidis3:17
57ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
58ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis3:18
59FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën3:19
60ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
61NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wanty3:21
62KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Team3:24
63ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
64ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo3:27
65BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergies3:28
66ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypostzt
67ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers3:29
68FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën3:31
69ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
70SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Vismazt
71NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious3:33
72FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
73NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma3:34
74SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirateszt
75FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm3:38
76ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:39
77ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis3:41
78GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Step3:44
79BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninck3:46
80GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe3:49
81GBRMax Poole (GBR)3:53
82ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
83DENCasper Pedersen (DEN)3:56
84ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
85FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroën3:57
86ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
87BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstny3:58
88NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo3:59
89KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Team4:00
90USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team4:01
91BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Stepzt
92COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
93FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic4:02
94AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
95GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdj4:04
96ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
97ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
98ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wanty4:05
99ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar4:07
100NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alulazt
101FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsic4:08
102FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo4:10
103AUSCallum Scotson (AUS)Team Jayco Alulazt
104ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis4:11
105FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergies4:14
106BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
107NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma4:15
108BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo4:16
109POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
110BELEdward Theuns (BEL)4:17
111FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsic4:18
112FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën4:21
113PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates4:25
114NEDMarijn Van Den Berg (NED)4:28
115POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic4:29
116ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm4:30
117ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:31
118GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
119AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninck4:32
120BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstnyzt
121COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost4:34
122CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
123GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alula4:35
124AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninck4:36
125BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Step4:38
126LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsic4:39
127ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstny4:41
128COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
129ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)zt
130ESPDavid González Arribas (ESP)4:42
131PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidis4:44
132URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)zt
133FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën4:45
134DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstny4:48
135SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victorious4:50
136CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Step4:51
137ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)4:52
138GBRSean Flynn (GBR)Team Dsm4:53
139ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj4:55
140FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic4:57
141FRAThomas Bonnet (FRA)Totalenergieszt
142NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH4:59
143FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën5:00
144FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidis5:02
145USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost5:15
146GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadiers5:16
147FRARomain Combaud (FRA)Team Dsm5:17
148GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj5:18
149AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj5:20
150BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninck5:22
151ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
152FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BH5:25
153GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninck5:27
154ETHWelay Hagos Berhe (ETH)Team Jayco Alula5:29
155BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wanty5:36
156AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstny5:42
157BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstny5:48
158ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BH5:59
159BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstny6:06
160GERMaurice Ballerstedt (GER)6:15
161ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana Qazaqstan Team
162ECUJefferson Albeiro Cepeda Hernandez (ECU)Caja Rural - Seguros Rga

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 11 - Lerma - La Laguna Negra,Vinuesa 163,2km - 6 September 2023Ontsnapping


1ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis3:29:17
2FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj0:03
3DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstny0:08
4ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypost0:12
5GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers0:19
6ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH0:24
7FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
8FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën0:27
9FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën0:58
10ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers1:16
11ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:36
12ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BH1:44
13FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergies1:47
14NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alula1:49
15FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergies1:53
16BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo2:06
17ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypost2:09
18ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar2:19
19URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)2:29
20GBRSean Flynn (GBR)Team Dsm2:44
21ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredo3:14
22POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic3:52
23ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Team4:18
24FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën4:44
25DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wanty5:12
26GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj5:37
27NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma5:50
28BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
29GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
30USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
31SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
32ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
33ESPEnric Mas Nicolau (ESP)zt
34RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
35BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohezt
36ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
37PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
38DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
39ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
40ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
41BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
42FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
43COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
44FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
45COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
46ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsiczt
47USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
48ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team6:04
49ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious6:08
50COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
51ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo6:11
52BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
53FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo6:22
54NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious6:24
55SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Visma6:27
56FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën6:30
57KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
58FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsic6:32
59CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
60ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
61FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsic6:36
62ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Stepzt
63COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost6:45
64FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm6:48
65GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
66COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe6:50
67ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH7:04
68ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
69ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)7:07
70FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsic7:09
71FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergies7:19
72PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty7:23
73GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victorious7:31
74FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidis8:11
75LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsiczt
76USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team8:12
77HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Vismazt
78BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstnyzt
79GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Step8:15
80ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wanty8:49
81FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BH9:37
82NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
83ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
84GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe9:42
85FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsic9:43
86CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rga9:45
87ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alula9:55
88NZLFinn Fisher-Black (NZL)10:13
89ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team10:21
90KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
91ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers10:34
92ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)10:41
93FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën10:58
94ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar11:15
95GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
96SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost12:23
97ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
98FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo12:29
99DENCasper Pedersen (DEN)13:07
100ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
101PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
102FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
103PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
104AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
105ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
106GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alulazt
107ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
108FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
109ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Circus - Wantyzt
110ETHWelay Hagos Berhe (ETH)Team Jayco Alulazt
111NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Vismazt
112FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroënzt
113BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergieszt
114ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdjzt
115BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Stepzt
116GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdj14:02
117NEDJulius Van Den Berg (NED)14:11
118FRAThomas Bonnet (FRA)Totalenergies14:21
119FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergieszt
120GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
121NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
122NEDMarijn Van Den Berg (NED)zt
123NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Vismazt
124BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstnyzt
125ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
126AUSCallum Scotson (AUS)Team Jayco Alulazt
127GBRMax Poole (GBR)14:44
128BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninck15:18
129AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
130BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstnyzt
131GERMaurice Ballerstedt (GER)zt
132ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstnyzt
133GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninckzt
134VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)15:27
135ESPDavid González Arribas (ESP)zt
136ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)zt
137ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
138USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
139ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
140GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
141GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
142FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
143POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victorious15:38
144BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstny15:44
145SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirates15:48
146BELEdward Theuns (BEL)16:24
147BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wanty16:27
148FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
149ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsm17:17
150PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates17:42
151COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
152BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstnyzt
153BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
154BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
155AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninckzt
156AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstnyzt
157AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
158SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victoriouszt
159ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
160NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 12 - Ólvega - Zaragoza 150,6km - 7 September 2023Sprint


1COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates3:23:35
2AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninckzt
3NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
4PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
5BELEdward Theuns (BEL)zt
6NEDMarijn Van Den Berg (NED)zt
7ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
8VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)zt
9FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
10BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstnyzt
11BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergieszt
12ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
13FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergieszt
14FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
15FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
16SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
17GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
18GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdjzt
19ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
20ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)zt
21ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
22SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victoriouszt
23GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
24BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
25DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
26ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
27URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)zt
28RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
29ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
30USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
31ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
32FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
33FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BHzt
34ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
35BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
36USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
37ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
38ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
39COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
40NEDJulius Van Den Berg (NED)zt
41FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
42ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
43SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
44ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
45ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsiczt
46ESPEnric Mas Nicolau (ESP)zt
47FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
48ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
49BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
50ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
51ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
52GBRSean Flynn (GBR)Team Dsmzt
53GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
54ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
55BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
56POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
57FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
58FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
59ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
60ESPDavid González Arribas (ESP)zt
61ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
62FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
63PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
64FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
65FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
66COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
67ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
68USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
69KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
70GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
71FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroënzt
72ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
73ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wantyzt
74GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
75NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
76COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
77ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BHzt
78BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstnyzt
79HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Vismazt
80GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
81BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohezt
82KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
83ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdjzt
84NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
85NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Vismazt
86ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
87PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
88FRAThomas Bonnet (FRA)Totalenergieszt
89ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
90NZLFinn Fisher-Black (NZL)0:23
91ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
92GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj0:26
93AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninck0:36
94DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wantyzt
95PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidis0:40
96SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Visma0:41
97ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
98GERMaurice Ballerstedt (GER)0:44
99AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstny0:47
100FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm0:49
101GBRMax Poole (GBR)zt
102FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdj0:53
103FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
104POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victorious0:56
105FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
106NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alulazt
107CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
108NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma0:59
109BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
110BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstny1:02
111FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
112GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
113FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
114BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstnyzt
115LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsic1:06
116FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
117ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstny1:14
118GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alulazt
119ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
120FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsic1:36
121ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
122BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
123BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Stepzt
124ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypostzt
125BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstnyzt
126ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Circus - Wantyzt
127ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
128GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
129ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alulazt
130FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsiczt
131ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)1:54
132ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
133AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
134COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
135CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
136ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
137GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Stepzt
138ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Stepzt
139GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
140ETHWelay Hagos Berhe (ETH)Team Jayco Alulazt
141BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
142NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
143PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
144ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
145NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
146FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidiszt
147USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
148SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirates2:36
149FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
150FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
151ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
152AUSCallum Scotson (AUS)Team Jayco Alulazt
153AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
154GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninckzt
155COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
156ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)zt
157BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
158DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstny2:46
159DENCasper Pedersen (DEN)zt
160FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergies9:32

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 13 - Formigal, Huesca la Magia - Col du Tourmalet 134,7km - 8 September 2023Berg


1DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma3:51:10
2USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma0:30
3SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:33
4ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates0:38
5BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohezt
6ESPEnric Mas Nicolau (ESP)0:40
7ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious1:15
8RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe2:12
9BELSteff Cras (BEL)Totalenergies2:32
10ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates3:08
11GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost4:42
12ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team5:16
13COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious5:19
14ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo5:29
15PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates6:47
16GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe7:27
17NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma8:04
18FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj8:25
19ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsic8:44
20COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar11:09
21AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj14:38
22NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma15:46
23GBRMax Poole (GBR)16:29
24FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergies18:27
25HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Visma19:21
26ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BH22:12
27FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsic22:14
28ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wantyzt
29FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
30ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BH22:16
31USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team24:23
32FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
33FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
34NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Vismazt
35ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
36BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
37FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
38ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
39BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
40ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
41ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo25:53
42BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstny26:15
43NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
44GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
45PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar26:25
46GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alula26:41
47BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstnyzt
48KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
49KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
50USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
51FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergieszt
52FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
53COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
54ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstny26:54
55COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers27:01
56ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
57AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
58ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
59ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Step27:05
60BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
61GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Stepzt
62CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
63DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstnyzt
64BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstnyzt
65PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty27:16
66ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis28:20
67GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
68BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Stepzt
69ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis28:50
70SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Visma29:12
71USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
72NZLFinn Fisher-Black (NZL)29:24
73ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team29:36
74BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wanty30:02
75ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypost31:57
76ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
77FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
78DENCasper Pedersen (DEN)zt
79FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
80FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
81NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alulazt
82POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
83FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
84FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
85FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsiczt
86LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsiczt
87FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
88BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstnyzt
89GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohezt
90ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
91GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
92FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
93ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)zt
94ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
95GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdjzt
96CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
97GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
98FRAThomas Bonnet (FRA)Totalenergieszt
99ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)zt
100ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
101BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
102COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
103ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
104ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdjzt
105GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninckzt
106FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
107ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)zt
108FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
109ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers32:19
110ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alulazt
111GBRSean Flynn (GBR)Team Dsm32:32
112PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidis32:34
113FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj32:37
114ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH32:39
115FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidis32:40
116SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost32:54
117ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar33:02
118GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
119POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
120NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
121SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victoriouszt
122ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën33:08
123FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroënzt
124FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BHzt
125ESPDavid González Arribas (ESP)33:29
126ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
127BELEdward Theuns (BEL)33:31
128ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
129FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën33:36
130NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo33:42
131BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
132GERMaurice Ballerstedt (GER)zt
133ETHWelay Hagos Berhe (ETH)Team Jayco Alulazt
134ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
135AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninckzt
136AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstnyzt
137NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
138DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wantyzt
139NEDJulius Van Den Berg (NED)33:49
140ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Circus - Wantyzt
141AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
142SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirateszt
143NEDMarijn Van Den Berg (NED)33:56
144ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis34:06
145ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
146FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën34:14
147PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates34:21
148BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergieszt
149GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohe34:25
150COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates34:27
151GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdjzt
152BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstny34:30
153ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga34:52
154URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)35:05
155FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic35:09
156ITADavide Cimolai (ITA)Cofidis35:45
157AUSCallum Scotson (AUS)Team Jayco Alula
158BELRobbe Ghys (BEL)Alpecin - Deceuninck
159FRAAlan Jousseaume (FRA)Totalenergies
160VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 14 - Sauveterre-de-Béarn - Larra-Belagua 156,2km - 9 September 2023Berg


1BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step4:13:38
2FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm1:12
3BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstny6:33
4ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadiers6:35
5AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj7:24
6ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team8:21
7RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe8:22
8USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
9NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
10ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
11ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
12DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
13ESPEnric Mas Nicolau (ESP)zt
14BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohezt
15SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
16PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
17ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
18ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo8:44
19ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsic9:07
20BELSteff Cras (BEL)Totalenergies9:22
21GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
22COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victorious10:05
23NZLFinn Fisher-Black (NZL)10:23
24ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo10:34
25HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Vismazt
26FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo12:31
27GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
28ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BH15:33
29ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
30FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën16:18
31ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Step16:21
32NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma20:12
33PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar20:30
34AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsm21:01
35COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohe25:19
36GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe25:23
37KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
38COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
39ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
40FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
41ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
42FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
43FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
44ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
45ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
46SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Vismazt
47CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Step25:27
48ETHWelay Hagos Berhe (ETH)Team Jayco Alula26:37
49FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
50NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Vismazt
51BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
52FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BH30:15
53FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
54DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wantyzt
55FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
56NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
57BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wantyzt
58ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
59FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
60NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alulazt
61ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
62GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
63FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
64USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
65KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
66USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
67ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
68ESPDavid González Arribas (ESP)zt
69ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
70ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
71NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
72ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypostzt
73ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wantyzt
74POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
75FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroënzt
76FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
77NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
78FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergieszt
79GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alulazt
80FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
81FRAThomas Bonnet (FRA)Totalenergieszt
82ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
83PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wantyzt
84ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdjzt
85SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
86BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
87LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsiczt
88COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
89FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsiczt
90FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
91FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsiczt
92FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
93GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
94ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
95ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)zt
96BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Stepzt
97USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
98FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
99GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninckzt
100GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
101ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
102COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
103ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
104ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
105GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Stepzt
106GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
107FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
108FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsiczt
109GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
110PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
111ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
112BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo31:15
113GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj31:32
114BELEdward Theuns (BEL)32:08
115FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
116ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)zt
117GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
118GERMaurice Ballerstedt (GER)32:17
119BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
120AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninckzt
121ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
122GBRMax Poole (GBR)zt
123GBRSean Flynn (GBR)Team Dsmzt
124BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergieszt
125NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
126ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
127POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
128BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstnyzt
129DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstnyzt
130SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirateszt
131SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victoriouszt
132ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstny32:43
133ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alula33:08
134ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
135ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
136ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
137BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstnyzt
138BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstny34:15
139ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadiers34:18
140ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)zt
141CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rga34:19
142ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers34:42
143COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates34:53
144PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
145NEDJulius Van Den Berg (NED)zt
146DENCasper Pedersen (DEN)zt
147AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
148ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
149BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstnyzt
150AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstnyzt
151FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidiszt
152FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën35:45
153GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdj37:26
154NEDMarijn Van Den Berg (NED)zt
155URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)39:05
156ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Circus - Wanty

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 15 - Pamplona - Lekunberri 158,3km - 10 September 2023Ontsnapping


1PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty3:30:56
2GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohezt
3COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
4BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step0:02
5DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstnyzt
6COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
7ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsiczt
8AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
9GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohe0:36
10BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninck1:07
11ESPDavid González Arribas (ESP)2:52
12AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninckzt
13ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
14SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victoriouszt
15ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)zt
16GBRSean Flynn (GBR)Team Dsmzt
17ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
18FRARemy Rochas (FRA)Cofidiszt
19USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
20ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
21ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BHzt
22ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
23USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
24ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
25RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
26DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
27ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
28ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirateszt
29ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredozt
30BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohezt
31FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
32ESPEnric Mas Nicolau (ESP)zt
33SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
34BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
35PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
36FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
37GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
38NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Vismazt
39NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
40ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirateszt
41NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
42COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
43NZLFinn Fisher-Black (NZL)zt
44ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)zt
45ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
46NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Visma3:02
47BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstny3:08
48ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
49GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe3:19
50GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypost3:32
51NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma3:39
52SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Vismazt
53ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH4:40
54FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
55GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
56ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wanty7:20
57FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
58ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypostzt
59ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdjzt
60FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsiczt
61FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdjzt
62POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsiczt
63FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
64FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
65ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistarzt
66ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
67ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
68USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Teamzt
69FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
70GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Stepzt
71BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Stepzt
72BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Stepzt
73FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergies7:54
74PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar9:12
75GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninckzt
76ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstnyzt
77ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
78ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
79GBRMax Poole (GBR)10:20
80BELRune Herregodts (BEL)Intermarché - Circus - Wanty10:22
81BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergies10:36
82FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsiczt
83GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alulazt
84BELEdward Theuns (BEL)zt
85ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
86ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BHzt
87ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
88FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsiczt
89FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
90POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
91NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
92ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
93COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
94FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
95ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga11:43
96ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
97ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
98BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstnyzt
99KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
100HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Vismazt
101ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)zt
102DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wantyzt
103ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alulazt
104ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Stepzt
105ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
106KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
107ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
108LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsiczt
109AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj11:47
110CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Stepzt
111GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj13:14
112FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
113USASean Quinn (USA)EF Education - Easypostzt
114NEDMarijn Van Den Berg (NED)zt
115FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroënzt
116FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
117FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo13:17
118BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstny13:36
119BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo14:29
120DENCasper Pedersen (DEN)zt
121AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
122GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdjzt
123BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstnyzt
124NEDJulius Van Den Berg (NED)zt
125COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypostzt
126FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidiszt
127FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën14:52
128SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirates15:43
129PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidis17:16
130ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
131NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
132GERMaurice Ballerstedt (GER)zt
133FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
134SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
135BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
136FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroënzt
137ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
138GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
139GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
140COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates17:30
141PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
142ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
143AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstnyzt
144BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstnyzt
145GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
146NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alula20:21
147FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
148ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
149ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
150FRAThomas Bonnet (FRA)Totalenergieszt
151FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BHzt
152ETHWelay Hagos Berhe (ETH)Team Jayco Alula20:24
153CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
154URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)21:22
155FRAKévin Vauquelin (FRA)Team Arkéa Samsic

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 16 - Liencres Playa - Bejes 120,1km - 12 September 2023Medium berg


1DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma2:38:23
2NZLFinn Fisher-Black (NZL)0:43
3NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious0:49
4AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj0:55
5ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates1:01
6ESPEnric Mas Nicolau (ESP)zt
7RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
8SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
9ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victorious1:05
10USASepp Kuss (USA)Jumbo - Vismazt
11PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates1:09
12BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohe1:13
13COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
14ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Uae Team Emirates1:23
15ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo1:26
16ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victoriouszt
17FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
18BELSteff Cras (BEL)Totalenergieszt
19HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Visma1:35
20COLDiego Andres Camargo Pineda (COL)EF Education - Easypost1:37
21ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo1:47
22FRARemy Rochas (FRA)Cofidis1:51
23USASean Quinn (USA)EF Education - Easypost1:58
24KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
25ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsiczt
26NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo2:15
27ESPDavid González Arribas (ESP)2:18
28ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)zt
29FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo2:43
30FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroënzt
31USALawrence Warbasse (USA)AG2R Citroënzt
32ESPJesús Ezquerra Muela (ESP)Burgos - BH2:52
33ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH3:13
34FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
35GERJasha Sütterlin (GER)Bahrain Victoriouszt
36GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe3:42
37FRAPaul Ourselin (FRA)Totalenergieszt
38USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Astana Qazaqstan Team3:53
39FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën3:55
40POLLukasz Owsian (POL)Team Arkéa Samsic4:02
41GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe4:13
42ITAJacopo Mosca (ITA)Trek - Segafredozt
43FRACyril Barthe (FRA)Burgos - BH5:08
44ESPJon Barrenetxea Golzarri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
45ITASimone Petilli (ITA)Intermarché - Circus - Wanty5:26
46PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Intermarché - Circus - Wanty5:27
47ERIAmanuel Ghebreigzabhier (ERI)5:33
48FRAHugo Hofstetter (FRA)Team Arkéa Samsic5:53
49DENJulius Johansen (DEN)Intermarché - Circus - Wanty5:54
50FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R Citroën5:56
51ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Burgos - BH6:26
52FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën7:58
53ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
54ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis8:30
55FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën8:38
56FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergieszt
57ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
58FRAElie Gesbert (FRA)Team Arkéa Samsiczt
59ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdjzt
60ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education - Easypostzt
61COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistarzt
62ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
63ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)zt
64FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
65ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar8:46
66SLOMatevz Govekar (SLO)Bahrain Victorious8:48
67NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma9:06
68SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Vismazt
69GERLennard Kämna (GER)Bora - Hansgrohe9:08
70BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Step9:34
71BELThomas De Gendt (BEL)Lotto Dstnyzt
72ESPOier Lazkano Lopez (ESP)Movistar9:50
73GBRSamuel Watson (GBR)Groupama - Fdjzt
74ESPDaniel Navarro García (ESP)Burgos - BHzt
75BELPieter Serry (BEL)Soudal - Quick Stepzt
76ITAAndrea Piccolo (ITA)EF Education - Easypostzt
77ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
78GERNico Denz (GER)Bora - Hansgrohezt
79FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsiczt
80ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
81FRAKévin Ledanois (FRA)Team Arkéa Samsiczt
82NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
83ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
84KAZVadim Pronskiy (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
85GBRHugh Carthy (GBR)EF Education - Easypostzt
86ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
87BELSébastien Grignard (BEL)Lotto Dstnyzt
88ITAMatteo Sobrero (ITA)Team Jayco Alulazt
89CZEMichal Schlegel (CZE)Caja Rural - Seguros Rgazt
90ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Lotto Dstnyzt
91LUXMichel Ries (LUX)Team Arkéa Samsiczt
92ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
93COLSergio Andres Higuita Garcia (COL)Bora - Hansgrohezt
94ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
95ITAFilippo Ganna (ITA)Ineos Grenadierszt
96ITAMattia Cattaneo (ITA)Soudal - Quick Stepzt
97GERFelix Engelhardt (GER)Team Jayco Alulazt
98FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
99FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
100NEDMarijn Van Den Berg (NED)zt
101SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
102GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers9:59
103GBRMax Poole (GBR)zt
104FRARomain Bardet (FRA)Team Dsmzt
105FRAPaul Lapeira (FRA)AG2R Citroënzt
106POLKamil Gradek (POL)Bahrain Victoriouszt
107COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
108AUSChris Hamilton (AUS)Team Dsmzt
109GERKim Alexander Heiduk (GER)Ineos Grenadierszt
110GERJonas Koch (GER)Bora - Hansgrohezt
111BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
112PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
113FRAFrançois Bidard (FRA)Cofidiszt
114FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
115BELEdward Theuns (BEL)zt
116NEDJulius Van Den Berg (NED)zt
117NEDRobert Gesink (NED)Jumbo - Visma10:07
118NEDDylan Van Baarle (NED)Jumbo - Vismazt
119BELDries Van Gestel (BEL)Totalenergies10:13
120GBRJames Knox (GBR)Soudal - Quick Stepzt
121URUAntonio Eric Fagúndez Lima (URU)10:46
122ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga11:42
123ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Ineos Grenadierszt
124BELSylvain Moniquet (BEL)Lotto Dstnyzt
125BELEdward Planckaert (BEL)Alpecin - Deceuninck12:36
126AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Deceuninckzt
127DENAndreas Kron (DEN)Lotto Dstny13:27
128DENCasper Pedersen (DEN)zt
129BELMilan Menten (BEL)Lotto Dstnyzt
130SLODomen Novak (SLO)Uae Team Emirates13:36
131COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
132ITAAlberto Dainese (ITA)Team Dsmzt
133GBRSean Flynn (GBR)Team Dsmzt
134PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
135PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
136BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstnyzt
137ITADavide Cimolai (ITA)Cofidiszt
138GERMaurice Ballerstedt (GER)13:39
139BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Deceuninckzt
140GERJason Osborne (GER)Alpecin - Deceuninckzt
141NEDBoy Van Poppel (NED)Intermarché - Circus - Wantyzt
142FRAHugo Page (FRA)Intermarché - Circus - Wantyzt
143FRALenny Martinez (FRA)Groupama - Fdj13:42
144NEDJan Maas (NED)Team Jayco Alulazt
145AUSKaden Groves (AUS)Alpecin - Deceuninck14:14
146AUSJarrod Drisners (AUS)Lotto Dstnyzt
147CZEJan Hirt (CZE)Soudal - Quick Step14:16
148BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Stepzt
149ETHWelay Hagos Berhe (ETH)Team Jayco Alula
150ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 17 - Ribadesella/Ribeseya - Altu de L'Angliru 124,4km - 13 September 2023Berg


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma3:15:56
2DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
3USASepp Kuss (USA)Jumbo - Visma0:19
4ESPMikel Landa Meana (ESP)Bahrain Victoriouszt
5NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious0:44
6PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates0:58
7BELCian Uijtdebroeks (BEL)Bora - Hansgrohe1:20
8COLSantiago Buitrago Sanchez (COL)Bahrain Victoriouszt
9ESPJuan Ayuso Pesquera (ESP)Uae Team Emirates1:42
10ESPEnric Mas Nicolau (ESP)1:43
11BELSteff Cras (BEL)Totalenergies2:17
12FRARomain Bardet (FRA)Team Dsm2:43
13RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe2:55
14ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Team Arkéa Samsic3:10
15BELLennert Van Eetvelt (BEL)Lotto Dstny3:31
16BELLouis Vervaeke (BEL)Soudal - Quick Step3:58
17ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain Victorious4:07
18ITAAntonio Tiberi (ITA)Trek - Segafredo4:10
19COLEiner Augusto Rubio Reyes (COL)Movistar4:58
20ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH5:05
21ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo5:56
22ESPAbel Balderstone Roumens (ESP)6:31
23FRARemy Rochas (FRA)Cofidis7:20
24KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana Qazaqstan Team7:33
25GERBen Zwiehoff (GER)Bora - Hansgrohe8:03
26BELRemco Evenepoel (BEL)Soudal - Quick Step8:24
27NEDWilco Kelderman (NED)Jumbo - Visma8:41
28FRANicolas Prodhomme (FRA)AG2R Citroën9:16
29SLOJan Tratnik (SLO)Jumbo - Visma9:29
30FRAMathis Le Berre (FRA)Team Arkéa Samsic10:15
31FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
32GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe10:50
33FRARomain Grégoire (FRA)Groupama - Fdjzt
34NZLFinn Fisher-Black (NZL)11:00
35FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj11:19
36HUNAttila Valter (HUN)Jumbo - Visma