De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2003

Vuelta 2003

SpanjeSpanje - 6 September 2003 - 28 September 2003


Algemeen klassement - 28 September 2003


1ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor69.31.52
2ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski0.28
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca2.25
4ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski3.27
5ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com4.47
6ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor5.51
7DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank5.56
8COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baque6.33
9ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com6.51
10ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis7.56
11ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitron9.08
12ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca9.52
13ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitron10.13
14ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski12.51
15ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchi14.18
16ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Mss14.38
17ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems17.05
18ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi18.31
19ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis29.34
20ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada33.30
21ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo40.19
22ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis41.18
23ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.com46.45
24ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSC47.54
25ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com49.39
26ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroski56.51
27GERChristian Werner (GER)Deutsche Telekom1.00.48
28ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Mss1.02.00
29ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi1.04.47
30ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blanca1.06.52
31ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi1.07.29
32ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis1.09.41
33DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss1.10.24
34ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca1.11.09
35ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC1.12.21
36ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitron1.13.44
37UKRKyrylo Pospyeyev (UKR)Domina Vacanze - Elitron1.17.42
38ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadi1.18.28
39PORGonçalo José Amorim Valada (POR)Milaneza - Mss1.19.54
40PORPedro Cardoso (POR)Milaneza - Mss1.30.39
41ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeria1.35.10
42BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamon1.37.32
43ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada1.41.57
44ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systems1.45.58
45ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada1.47.13
46ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Kelme - Costa Blanca1.49.39
47ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque1.50.59
48ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Ibanesto.com1.54.06
49ITACristian Moreni (ITA)Alessio1.54.56
50ITADenis Lunghi (ITA)Alessio1.55.10
51BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekom2.00.48
52ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital2.00.53
53ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamonzt
54VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi2.01.29
55ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.com2.01.48
56ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.com2.01.59
57ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeria2.03.57
58USALevi Leipheimer (USA)Rabobank2.04.12
59ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Bianchi2.08.29
60ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi2.08.55
61ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada2.09.40
62AUTPeter Luttenberger (AUT)Team CSC2.09.42
63ESPJosé Luis Martinez Jimenez (ESP)Paternina - Costa de Almeria2.10.21
64UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo2.10.37
65SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss2.12.02
66BELKurt Van De Wouwer (BEL)Quick Step - Davitamon2.12.58
67ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.13.44
68PORRenato Silva (POR)Milaneza - Mss2.13.56
69ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Fondital2.14.41
70ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Mss2.15.18
71ESPDavid Navas Chica (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada2.16.30
72GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom2.19.28
73GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamon2.21.36
74ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blanca2.22.18
75GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekom2.24.32
76USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor2.25.01
77SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank2.29.30
78CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floor2.30.26
79ITAGiovanni Lombardi (ITA)Domina Vacanze - Elitron2.31.10
80ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor2.33.26
81LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service Presented by Berry Floor2.34.04
82ITAFabrizio Guidi (ITA)Bianchi2.34.56
83ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Fassa Bortolo2.37.34
84ESPCarlos Ramon Golbano Garcia (ESP)Paternina - Costa de Almeria2.38.46
85ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis2.39.38
86ESPRafael Casero Moreno (ESP)Paternina - Costa de Almeria2.39.44
87DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC2.40.33
88GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems2.40.40
89ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada2.41.50
90ITAAngelo Lopeboselli (ITA)Cofidis2.43.13
91ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi2.47.02
92BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamon2.47.06
93ESPJoaquim Lopez Torrella (ESP)Paternina - Costa de Almeria2.47.13
94NEDBram Tankink (NED)Quick Step - Davitamon2.47.41
95USABobby Julich (USA)Deutsche Telekom2.47.48
96ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque2.47.55
97ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca2.49.45
98ESPGorka Arrizabalaga Agirre (ESP)Euskaltel - Euskadi2.50.04
99ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Fondital2.52.37
100NEDKarsten Kroon (NED)Rabobank2.52.41
101GERStephan Schreck (GER)Deutsche Telekom2.54.35
102SCODavid Millar (SCO)Cofidis2.55.06
103RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolo2.55.19
104GERRaphael Schweda (GER)Bianchi2.55.57
105KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidis2.56.34
106ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Ibanesto.com3.00.22
107ITAGiampaolo Cheula (ITA)Vini Caldirola - So.di3.02.14
108ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.com3.02.58
109ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada3.03.31
110GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekom3.04.28
111ESPCésar Garcia Calvo (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque3.05.11
112ITAAlessandro Bertolini (ITA)Alessio3.05.46
113ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Costa Blanca3.08.42
114NEDAddy Engels (NED)Rabobank3.08.55
115ESPGustavo Miguel Otero Gomez (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque3.11.24
116USAFred Rodriguez (USA)Vini Caldirola - So.di3.12.42
117ESPPedro Diaz Lobato (ESP)Paternina - Costa de Almeria3.15.26
118ITAFilippo Simeoni (ITA)Domina Vacanze - Elitron3.16.54
119ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski3.16.59
120ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo3.18.22
121ESPJuan Manuel Fuentes Angullo (ESP)Team Saeco3.18.54
122ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Bianchi3.19.03
123CZEJan Hruska (CZE)O.N.C.E. - Eroski3.19.33
124ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Quick Step - Davitamon3.20.22
125ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fondital3.21.28
126ITASimone Masciarelli (ITA)Vini Caldirola - So.di3.22.33
127AUSMatthew White (AUS)US Postal Service Presented by Berry Floor3.22.38
128SUIPatrick Calcagni (SUI)Vini Caldirola - So.di3.23.31
129GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski3.24.13
130ESPIban Herrero Atienzar (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque3.24.33
131ITAGianpaolo Mondini (ITA)Domina Vacanze - Elitron3.28.24
132PORPaulo Barroso (POR)Milaneza - Mss3.28.57
133SUIPietro Zucconi (SUI)Vini Caldirola - So.di3.29.05
134ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolo3.30.06
135ITAStefano Casagrande (ITA)Alessio3.30.51
136DENBekim Christensen (DEN)Bianchi3.31.00
137AUSMathew Hayman (AUS)Rabobank3.31.55
138NEDRonald Mutsaars (NED)Rabobank3.33.12
139NEDMax Van Heeswijk (NED)US Postal Service Presented by Berry Floor3.33.15
140ITAGianluca Sironi (ITA)Vini Caldirola - So.di3.33.27
141NEDJan Boven (NED)Rabobank3.35.42
142GERThorsten Rund (GER)Bianchi3.35.43
143ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Fondital3.36.44
144SUINiki Aebersold (SUI)Phonak Hearing Systems3.38.58
145BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systems3.38.59
146NEDSteven De Jongh (NED)Rabobank3.39.16
147MDAIgor Pugaci (MDA)Team Saeco3.40.03
148ITACristian Pepoli (ITA)Team Saeco3.40.11
149DENThomas Bruun Eriksen (DEN)Team CSC3.44.56
150ITAAngelo Furlan (ITA)Alessio3.47.30
151ITAAlberto Vinale (ITA)Alessio3.48.16
152DENMichael Sandstød (DEN)Team CSC3.50.06
153USAGuido Trenti (USA)Fassa Bortolo3.50.07
154SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Fondital3.50.29
155ESPGerman Nieto Fernandez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada3.51.51
156ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Vini Caldirola - So.di3.53.23
157ESPGonzalo Bayarri Esteve (ESP)Phonak Hearing Systems3.55.35
158ESPFrancisco Gutierrez Alvarez (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque3.57.44
159ESPJose Manuel Maestre Rodriguez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada181

Puntenklassement - 28 September 2003


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom181
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca161
3ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo160
4COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baque123
5DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank99
6ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski92
7ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor83
8ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Mss82
9ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com81
10USAFred Rodriguez (USA)Vini Caldirola - So.di80
11BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamon73
12SCODavid Millar (SCO)Cofidis69
13VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi67
14ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis65
15ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca65
16ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blanca64
17ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitron62
18ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski61
19ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroski57
20ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com56
21DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss55
22ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo53
23ESPPedro Diaz Lobato (ESP)Paternina - Costa de Almeria52
24ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor47
25ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi42
26ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada34
27ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadi33
28ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitron33
29CZEJan Hruska (CZE)O.N.C.E. - Eroski32
30BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systems32
31ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Mss31
32ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.com29
33ITAFabrizio Guidi (ITA)Bianchi29
34ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.com28
35GERRaphael Schweda (GER)Bianchi28
36ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroski27
37SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss26
38ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeria26
39GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems26
40ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com26
41ITAFilippo Simeoni (ITA)Domina Vacanze - Elitron25
42ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC25
43ITAGiovanni Lombardi (ITA)Domina Vacanze - Elitron25
44ITAAngelo Furlan (ITA)Alessio25
45ITACristian Moreni (ITA)Alessio24
46ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi24
47ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems23
48ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi22
49ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada20
50NEDKarsten Kroon (NED)Rabobank19

Bergklassement - 28 September 2003


1COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baque204
2ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com112
3ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Mss101
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca100
5ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis72
6ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor64
7ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blanca58
8ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada57
9DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank56
10ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com52
11ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca50
12ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroski49
13ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.com39
14DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss38
15SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss38
16ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems33
17ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo32
18VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi31
19ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski31
20ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.com31
21ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi23
22ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com23
23ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Ibanesto.com22
24ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Bianchi20
25ITAFilippo Simeoni (ITA)Domina Vacanze - Elitron18
26ITADenis Lunghi (ITA)Alessio17
27ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor16
28ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitron15
29ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi14
30ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitron14
31USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor14
32SCODavid Millar (SCO)Cofidis12
33ITACristian Moreni (ITA)Alessio12
34ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Mss12
35ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC12
36ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeria12
37ESPCésar Garcia Calvo (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque10
38ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Fondital10
39ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitron10
40ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroski9
41ESPDavid Navas Chica (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada8
42SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank8
43ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca8
44ITACristian Pepoli (ITA)Team Saeco7
45CZEJan Hruska (CZE)O.N.C.E. - Eroski6
46ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis6
47ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Fassa Bortolo6
48ESPPedro Diaz Lobato (ESP)Paternina - Costa de Almeria6
49ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski5
50ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchi4
51ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque4
52ITAFabrizio Guidi (ITA)Bianchi4
53ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski4
54ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski3
55ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadi3
56ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Quick Step - Davitamon3
57ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi2
58USALevi Leipheimer (USA)Rabobank2
59ESPJoaquim Lopez Torrella (ESP)Paternina - Costa de Almeria2
60ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Costa Blanca2
61ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis1
62ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systems1
63GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamon1
64NEDKarsten Kroon (NED)Rabobank1
65ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.com1
66GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski1
67PORPaulo Barroso (POR)Milaneza - Mss9

Combinatie klassement - 6 September 2003


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca9
2COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baque13
3ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor14
4DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank21
5ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski27
6ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com28
7ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis29
8ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca38
9ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com47
10ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blanca53
11ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada54
12ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor57
13ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroski57
14ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo60
15ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Mss62
16ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com67
17ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.com68
18DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss68
19ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi75
20ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski76
21ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitron78
22ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems80
23ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitron83
24VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi85
25ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitron92
26ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Mss104
27ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.com110
28ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC112
29SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss117
30ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadi120
31ITACristian Moreni (ITA)Alessio127
32ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski130
33ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchi133
34ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi136
35ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Ibanesto.com143
36ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroski143
37ITADenis Lunghi (ITA)Alessio146
38SCODavid Millar (SCO)Cofidis146
39ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi155
40ITAFabrizio Guidi (ITA)Bianchi167
41USALevi Leipheimer (USA)Rabobank176
42ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeria177
43SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank177
44ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Bianchi178
45ITAFilippo Simeoni (ITA)Domina Vacanze - Elitron184
46USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor185
47ESPDavid Navas Chica (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada186
48ESPPedro Diaz Lobato (ESP)Paternina - Costa de Almeria188
49ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca192
50ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systems195

Ploegenklassement - 6 September 2003


1ESP iBanesto.com208.43.05
2ESP O.N.C.E. - Eroski1.03
3ESP Kelme - Costa Blanca17.07
4FRA Cofidis30.22
5POR Milaneza - MSS37.38
6ESP Euskaltel - Euskadi38.11
7ITA Domina Vacanze - Elitron56.54
8USA US Postal Service presented by Berry Floor1.31.45
9ITA Fassa Bortolo2.02.51
10ESP Colchon Relax - Fuenlabrada2.36.14
11DEN Team CSC2.58.46
12NED Rabobank3.09.00
13ESP Labarca-2 - Cafes Baque3.21.30
14ESP Paternina - Costa de Almeria3.21.33
15BEL Quick Step - Davitamon3.27.23
16ITA Bianchi3.35.58
17SUI Phonak Hearing Systems4.12.41
18GER Deutsche Telekom4.13.45
19ITA Lampre - Fondital5.22.57
20ITA Alessio6.12.37
21ITA Vini Caldirola - So.Di7.47.15
22ITA Team Saeco8.51.34

Etappe 1 - Gijon - Gijon, 28 km - 6 September 2003Ploegentijdrit


1ESP O.N.C.E. - Eroski32.01 (52.47 km/h)
2USA US Postal Service presented by Berry Floor0.10
3ESP iBanesto.com0.24
4ESP Kelme - Costa Blanca0.45
5BEL Quick Step - Davitamon0.48
6ESP Euskaltel - Euskadi0.50
7FRA Cofidis0.56
8ITA Bianchi1.01
9ITA Lampre - Fondital1.03
10SUI Phonak Hearing Systems1.04
11NED Rabobank1.18
12ESP Paternina - Costa de Almeria1.20
13ITA Fassa Bortolo1.25
14GER Deutsche Telekom1.26
15ITA Alessio1.26
16DEN Team CSC1.27
17POR Milaneza - MSS1.30
18ITA Team Saeco1.39
19ITA Domina Vacanze - Elitron2.01
20ITA Vini Caldirola - So.Di2.04
21ESP Colchon Relax - Fuenlabrada2.30
22ESP Labarca-2 - Cafes Baque3.06

Etappe 2 - Cangas de Onis, 148 km - 7 September 2003Medium berg


1ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis3.27.32 (42.79 km/h)
2ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca0.14
4ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
5ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
6ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamonzt
8ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Saecozt
9ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
10ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
12ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Msszt
13DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
14ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com0.15
15UKRKyrylo Pospyeyev (UKR)Domina Vacanze - Elitronzt
16ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Msszt
17ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
18ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
19ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
20ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
22ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
23ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchizt
24ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
25ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
26ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
27ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
28ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
29ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
30ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blancazt
31ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.comzt
32COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baquezt
33ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Kelme - Costa Blancazt
34ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.com1.29
35ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Fonditalzt
36ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
37ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Ibanesto.comzt
38USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
39BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamon1.33
40ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
41ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems1.35
42ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
43ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
44ESPGorka Gerrikagoitia Arrien (ESP)Euskaltel - Euskadizt
45GERChristian Werner (GER)Deutsche Telekomzt
46ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Bianchizt
47ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
49PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
50FRARichard Virenque (FRA)Quick Step - Davitamonzt

Etappe 3 - Cangas de Onis - Santander, 154.3km - 8 September 2003Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo3.24.13 (45.33 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
4NZLJulian Dean (NZL)Team CSCzt
5ITAGiovanni Lombardi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
6ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
7CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Fonditalzt
8BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
9ESPFrancisco Gutierrez Alvarez (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
10ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
11ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
13ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
14ITAGianpaolo Mondini (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
15ITASimone Masciarelli (ITA)Vini Caldirola - So.dizt
16USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
17ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
18ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
19CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
20USAGuido Trenti (USA)Fassa Bortolozt
21ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
22GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamonzt
23ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
24ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
25SUIPatrick Calcagni (SUI)Vini Caldirola - So.dizt
26ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
27ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
29ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
30ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
31NEDBram Tankink (NED)Quick Step - Davitamonzt
32ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
33ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
34ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
35ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
36GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
37ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
38ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
39ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
40ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
41ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
42ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blancazt
43PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
44BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekomzt
45ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
46DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
47ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
49ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Msszt
50NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt

Etappe 4 - Santander - Burgos, 151km - 9 September 2003Ontsnapping


1VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi3.26.51 (43.80 km/h)
2ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi0.44
3COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baquezt
4ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
5BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
6ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
7ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada1.05
8GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom1.34
9NZLJulian Dean (NZL)Team CSCzt
10SUIPatrick Calcagni (SUI)Vini Caldirola - So.dizt
11ITAFabrizio Guidi (ITA)Bianchizt
12NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
13ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
14PORPedro Cardoso (POR)Milaneza - Msszt
15BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
16ESPFrancisco Gutierrez Alvarez (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
17ITAGianpaolo Mondini (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
18ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
19ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
20ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
21ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
22ESPIban Herrero Atienzar (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
23ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Msszt
24ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
26ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
27NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt
28ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
29ESPJuan Manuel Fuentes Angullo (ESP)Team Saecozt
30ITAAngelo Lopeboselli (ITA)Cofidiszt
31ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
32ESPRafael Casero Moreno (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
33ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
35ESPCarlos Ramon Golbano Garcia (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
36ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Fonditalzt
37LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
38ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
39GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
40CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
41ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
42ESPGerman Nieto Fernandez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
43ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
44ITAAlessandro Bertolini (ITA)Alessiozt
45ESPGorka Gerrikagoitia Arrien (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
47ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Ibanesto.comzt
48ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
49ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Fonditalzt
50ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt

Etappe 5 - Soria - Zaragoza, 166.7km - 10 September 2003Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo3.19.26 (50.15 km/h)
2ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
3NZLJulian Dean (NZL)Team CSC0.02
4GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
5ITAAntonio Bucciero (ITA)Team Saecozt
6USAFred Rodriguez (USA)Vini Caldirola - So.dizt
7ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
8CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Fonditalzt
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
10NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
11ITAGiovanni Lombardi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
12ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
14ITAGianpaolo Mondini (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
15ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
16ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
17ESPIban Herrero Atienzar (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
18NEDMax Van Heeswijk (NED)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
19ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
20ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
21AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
22BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
23GERRaphael Schweda (GER)Bianchizt
24ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
25ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
26ESPGorka Gerrikagoitia Arrien (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
28USAGuido Trenti (USA)Fassa Bortolozt
29ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
30DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
31NEDBram Tankink (NED)Quick Step - Davitamonzt
32CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
33ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
34ESPCarlos Ramon Golbano Garcia (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
35BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
36ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Fonditalzt
37ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
38ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
39ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
40ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
41LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
42AUTPeter Luttenberger (AUT)Team CSCzt
43ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
44ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
45USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
46ITAAngelo Lopeboselli (ITA)Cofidiszt
47DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
48ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fonditalzt
49ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
50BELPeter Farazijn (BEL)Cofidiszt

Etappe 6 - Zaragoza - Zaragoza, 43.8km - 11 September 2003Individuele Tijdrit


1ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski53.34 (49.06 km/h)
2SCODavid Millar (SCO)Cofidis1.20
3CZEJan Hruska (CZE)O.N.C.E. - Eroski1.26
4ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.37
5ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolo1.41
6ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor1.42
7DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss1.56
8GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems1.57
9ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo2.21
10ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitron2.23
11ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Bianchi2.25
12ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeria3.01
13SUIAlex Zülle (SUI)Phonak Hearing Systemszt
14ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitron3.16
15USABobby Julich (USA)Deutsche Telekom3.18
16SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Fondital3.25
17ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis3.26
18ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor3.35
19CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floor3.46
20ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi3.48
21ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
22ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
23GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekom3.56
24ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski3.59
25ESPGorka Arrizabalaga Agirre (ESP)Euskaltel - Euskadi4.03
26ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor4.13
27PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski4.16
28ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.com4.23
29ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca4.29
30USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor4.33
31ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com4.41
32ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
33ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis4.42
34ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchi4.43
35ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC4.44
36ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
37ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamonzt
38ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Phonak Hearing Systems4.45
39ESPRafael Casero Moreno (ESP)Paternina - Costa de Almeria4.48
40ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Quick Step - Davitamon4.49
41USALevi Leipheimer (USA)Rabobank4.50
42ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems4.51
43ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada4.54
44GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekom4.55
45ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com4.56
46DENMichael Sandstød (DEN)Team CSC5.02
47DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
48ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.com5.03
49ITACristian Moreni (ITA)Alessio5.06
50ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski5.07

Etappe 7 - Huesca - Cauterets (France), 190km - 12 September 2003Berg


1DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank5.01.14 (37.84 km/h)
2COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baque0.55
3ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor0.59
4ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis1.08
5ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com1.10
6ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo1.17
7ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com1.24
8ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca1.26
9ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchizt
10ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor1.29
11ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Mss1.31
12ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
14ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
15ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.40
16ITAWladimir Belli (ITA)Lampre - Fondital1.50
17ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.com1.53
18ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis1.58
19ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadi2.12
20ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi2.16
21ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca2.30
22ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
23ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
24ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.46
25BELKurt Van De Wouwer (BEL)Quick Step - Davitamonzt
26ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca3.17
27DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss4.24
28ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitron4.39
29ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski4.45
30ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSC5.27
31ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blanca5.45
32ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems5.58
33ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
34ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeria6.27
35ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Ibanesto.com9.05
36ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeria10.54
37GERChristian Werner (GER)Deutsche Telekomzt
38AUTPeter Luttenberger (AUT)Team CSCzt
39GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamonzt
40PORGonçalo José Amorim Valada (POR)Milaneza - Msszt
41ESPJosé Luis Martinez Jimenez (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
42PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski12.02
43ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroski12.14
44ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Mss12.46
45ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
46ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com13.14
47ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis13.47
48FRARichard Virenque (FRA)Quick Step - Davitamon18.17
49ESPJoaquim Lopez Torrella (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
50ESPCésar Garcia Calvo (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt

Etappe 8 - Cauterets - Pla de Beret/Val d'Aran, 166km - 13 September 2003Berg


1ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroski4.45.40 (34.86 km/h)
2ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
3ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blanca0.51
4ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
5ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Mss0.54
6VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi1.13
7ITADenis Lunghi (ITA)Alessio1.32
8ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Ibanesto.com2.15
9DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank3.31
10ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
11ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
12COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baquezt
13ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski3.51
14ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
15ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
16ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
17ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
18ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
19ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
20ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Msszt
21ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
22ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.comzt
23ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor4.30
24ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
25ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
26ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchizt
27ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitron4.40
28ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
29ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
30ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
31ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi4.57
32ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca5.08
33ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
34FRARichard Virenque (FRA)Quick Step - Davitamon6.08
35ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Fonditalzt
36ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
37PORGonçalo José Amorim Valada (POR)Milaneza - Mss6.23
38ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSC7.06
39ITAWladimir Belli (ITA)Lampre - Fonditalzt
40ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis7.48
41UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolozt
42ESPJosé Luis Martinez Jimenez (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
43GERChristian Werner (GER)Deutsche Telekomzt
44PORPedro Cardoso (POR)Milaneza - Mss9.03
45ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamon12.10
46BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
47UKRKyrylo Pospyeyev (UKR)Domina Vacanze - Elitronzt
48ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
49ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Saecozt
50PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt

Etappe 9 - Vielha - Envalira (Andorra), 174.8km - 14 September 2003Berg


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca4.48.36 (36.38 km/h)
2ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo0.01
3ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com0.03
4ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.comzt
5ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
6COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baquezt
7ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
8ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
9ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
10DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
11ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis0.13
12ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
13ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
14ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski0.30
15ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
16ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Msszt
17ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems0.58
18BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
19ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.46
20ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada2.11
21ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca2.16
22ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSCzt
23ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi3.05
24ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
25SUISven Montgomery (SUI)Fassa Bortolozt
26PORGonçalo José Amorim Valada (POR)Milaneza - Msszt
27ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
28ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi3.12
29ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchi3.28
30ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi4.49
31PORPedro Cardoso (POR)Milaneza - Mss5.18
32ESPJoaquim Lopez Torrella (ESP)Paternina - Costa de Almeria5.33
33ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis6.08
34GERChristian Werner (GER)Deutsche Telekom8.27
35ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeria10.18
36ESPRafael Casero Moreno (ESP)Paternina - Costa de Almeria12.34
37LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
38ITAFabrizio Guidi (ITA)Bianchizt
39PORRenato Silva (POR)Milaneza - Msszt
40ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
41ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
42UKRKyrylo Pospyeyev (UKR)Domina Vacanze - Elitronzt
43ESPGorka Gerrikagoitia Arrien (ESP)Euskaltel - Euskadizt
44ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
45ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
47ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
48PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski13.44
49ESPCarlos Ramon Golbano Garcia (ESP)Paternina - Costa de Almeria17.01
50USALevi Leipheimer (USA)Rabobank19.50

Etappe 10 - Andorra - Sabadell, 194km - 15 September 2003Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom4.10.51 (46.40 km/h)
2ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
3ITAFabrizio Guidi (ITA)Bianchizt
4USAFred Rodriguez (USA)Vini Caldirola - So.dizt
5BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
6ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
7ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
8ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
9BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
10ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems0.03
11ESPGorka Gerrikagoitia Arrien (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
13ITAGianpaolo Mondini (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
14ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
15ESPIban Herrero Atienzar (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
16DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
17ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
18ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
19ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Fonditalzt
20RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolozt
21ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
22ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
23ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
25ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
26ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
27ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
29ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fonditalzt
30ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
31ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
32ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
33ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
34USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
35COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baquezt
36ITADenis Lunghi (ITA)Alessiozt
37ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
38SUIPatrick Calcagni (SUI)Vini Caldirola - So.dizt
39ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
40ESPDomingo José Sanchez Segado (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
41ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
42ITAGiovanni Lombardi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
43ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
44ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
45ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
46ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Ibanesto.comzt
47ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
48ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Msszt
49AUSMatthew White (AUS)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
50PORGonçalo José Amorim Valada (POR)Milaneza - Msszt

Etappe 11 - Utiel - Cuenca, 162km - 17 September 2003Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom3.14.59 (49.85 km/h)
2BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
3ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
5ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
6ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ITAStefano Casagrande (ITA)Alessiozt
8USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
9ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
10DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
11ESPPedro Diaz Lobato (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
12VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadizt
13ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
14ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
15PORRenato Silva (POR)Milaneza - Msszt
16ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
17ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
18GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
19ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
20NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt
21ITAAngelo Lopeboselli (ITA)Cofidiszt
22ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
23ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
24ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
25ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
26ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Msszt
27ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
29ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
30ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSCzt
31ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
32GERChristian Werner (GER)Deutsche Telekomzt
33BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekomzt
34ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.comzt
35USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
36USALevi Leipheimer (USA)Rabobankzt
37COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baquezt
38ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
39ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.comzt
40ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
41ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
42GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekom0.21
43ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis1.02
44ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
45ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
46BELPeter Farazijn (BEL)Cofidiszt
47ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
48ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
49ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
50CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floorzt

Etappe 12 - Cuenca - Albacete, 168.8km - 18 September 2003Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo3.41.49 (45.66 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3USAFred Rodriguez (USA)Vini Caldirola - So.dizt
4ITAAlessandro Bertolini (ITA)Alessiozt
5GERRaphael Schweda (GER)Bianchizt
6ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
7ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
8CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
9DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
10ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
11ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
12ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
13ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
14ITAGiovanni Lombardi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
15ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Ibanesto.comzt
16ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
17ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
18ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
19VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadizt
20GERThorsten Rund (GER)Bianchizt
21LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
22ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
23ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
24AUSMathew Hayman (AUS)Rabobank0.16
25USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor0.22
26ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor0.41
27AUSMatthew White (AUS)US Postal Service Presented by Berry Floor1.01
28BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamon1.09
29ITAAngelo Lopeboselli (ITA)Cofidiszt
30ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamonzt
31ESPIban Herrero Atienzar (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
32ITACristian Pepoli (ITA)Team Saecozt
33ITAGianpaolo Mondini (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
34ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Msszt
35ESPDomingo José Sanchez Segado (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
36ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
37ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
38PORGonçalo José Amorim Valada (POR)Milaneza - Msszt
39ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
40ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Fassa Bortolozt
41NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt
42ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Kelme - Costa Blancazt
43ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
44ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
45ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
46PORRenato Silva (POR)Milaneza - Msszt
47ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
48ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
49ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
50ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt

Etappe 13 - Albacete - Albacete, 53.3km - 19 September 2003Individuele Tijdrit


1ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.02.03 (51.54 km/h)
2SCODavid Millar (SCO)Cofidis0.13
3RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolo0.40
4GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems0.44
5DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss0.45
6ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.15
7ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor1.45
8ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitron2.03
9USALevi Leipheimer (USA)Rabobank2.14
10ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca2.23
11ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor2.36
12USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor2.37
13ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca2.44
14ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi2.58
15ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski3.09
16ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca3.13
17SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss3.15
18BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamon3.20
19ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis3.22
20ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems3.23
21ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com3.32
22USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor3.33
23ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.comzt
24ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeria3.34
25ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis3.42
26ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitron3.45
27SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank3.47
28ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchi3.51
29GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekom3.57
30USABobby Julich (USA)Deutsche Telekom4.03
31ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca4.08
32CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floor4.14
33KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidis4.19
34ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada4.26
35LUXBenoît Joachim (LUX)US Postal Service Presented by Berry Floor4.29
36ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamon4.31
37ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo4.36
38DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank4.40
39UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolo4.41
40SUIRubens Bertogliati (SUI)Lampre - Fondital4.45
41ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com4.47
42SUIPatrick Calcagni (SUI)Vini Caldirola - So.di4.57
43ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi4.58
44BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamon5.00
45DENMichael Sandstød (DEN)Team CSC5.04
46ITADenis Lunghi (ITA)Alessio5.06
47COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baquezt
48ESPGerman Nieto Fernandez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada5.10
49ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Kelme - Costa Blanca5.13
50NEDMax Van Heeswijk (NED)US Postal Service Presented by Berry Floorzt

Etappe 14 - Albacete - Valdepeñas, 167.4km - 20 September 2003Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo3.43.16 (44.98 km/h)
2USAFred Rodriguez (USA)Vini Caldirola - So.dizt
3GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
4DENThomas Bruun Eriksen (DEN)Team CSCzt
5BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
6ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
7NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
8ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
10ITAAlberto Vinale (ITA)Alessiozt
11ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
13ESPFrancisco Gutierrez Alvarez (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
14ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
15ITASimone Masciarelli (ITA)Vini Caldirola - So.dizt
16BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
17ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
18ITAFabrizio Guidi (ITA)Bianchizt
19ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Msszt
20ESPCarlos Ramon Golbano Garcia (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
21ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
22ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
23NEDAddy Engels (NED)Rabobankzt
24ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
25ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
26DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
27ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
28ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Vini Caldirola - So.dizt
29ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
30ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
31NEDMax Van Heeswijk (NED)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
32ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
33ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
34GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
35ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
36ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
37SUIPatrick Calcagni (SUI)Vini Caldirola - So.dizt
38ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamonzt
39ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Fonditalzt
40ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Msszt
41ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
42ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
43ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Fonditalzt
44ITAAngelo Lopeboselli (ITA)Cofidiszt
45ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
46ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
47ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
49ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
50ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt

Etappe 15 - Sierra de la Pandera, 172.1km - 21 September 2003Berg


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca4.20.39 (39.61 km/h)
2COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baquezt
3ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor0.02
4ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca0.10
5ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitron0.56
6ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis0.57
7DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
8ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
9DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Mss0.58
10ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com1.02
11ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com1.12
12ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitron1.13
13ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Msszt
14ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
15ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
16ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
17ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
18ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
19ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchizt
20ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.comzt
21ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.21
22ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis1.50
23SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss1.56
24ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systems2.03
25ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
26ITAWladimir Belli (ITA)Lampre - Fondital2.09
27ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.com2.14
28ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSC2.24
29ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada2.32
30ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi2.40
31ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeria2.59
33ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC3.41
34USALevi Leipheimer (USA)Rabobankzt
35ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada3.52
36ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
37ITACristian Moreni (ITA)Alessio4.01
38ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada4.13
39PORGonçalo José Amorim Valada (POR)Milaneza - Mss4.38
40ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Msszt
41ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamon4.59
42UKRKyrylo Pospyeyev (UKR)Domina Vacanze - Elitron5.03
43ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Labarca-2 - Cafes Baque5.18
44ESPJosé Luis Martinez Jimenez (ESP)Paternina - Costa de Almeria5.38
45ITADenis Lunghi (ITA)Alessio5.47
46PORPedro Cardoso (POR)Milaneza - Mss6.07
47ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
48ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroski6.14
49ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada6.19
50ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blanca7.10

Etappe 16 - Jaen - Sierra Nevada, 162km - 23 September 2003Berg


1COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baque4.09.35
2ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.com0.05
3ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca0.18
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
5ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.com0.21
6ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Mss0.31
7ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com0.58
8ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor1.02
9DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
10ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com1.11
11ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada1.32
12ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchizt
13ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
14ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca1.35
15ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
16ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitron1.37
17USALevi Leipheimer (USA)Rabobank1.38
18ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems1.46
19ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.49
20ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
21ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
22ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.55
23ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
24ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi2.01
26ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidis2.03
27ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidis2.14
28ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
29SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
30ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSC2.29
31ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systems2.48
32ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Mss2.54
33ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com3.44
34ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi3.58
35ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi4.12
36ESPPedro Diaz Lobato (ESP)Paternina - Costa de Almeria4.44
37ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamon5.14
38ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitron5.23
39GERChristian Werner (GER)Deutsche Telekomzt
40ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
41ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
42ESPJosé Luis Martinez Jimenez (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
43ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC5.38
44BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamon6.01
45ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadi6.18
46ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada6.29
47ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada7.53
48ESPDavid Navas Chica (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
49ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
50UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolozt

Etappe 17 - Granada - Cordoba, 188.4km - 24 September 2003Medium berg


1SCODavid Millar (SCO)Cofidis3.58.02 (47.49 km/h)
2ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi0.36
3ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
4ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
5DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
6GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom0.41
7USAFred Rodriguez (USA)Vini Caldirola - So.dizt
8ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
9BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
10ITAGiovanni Lombardi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
11ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
12ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
13ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
14NEDKarsten Kroon (NED)Rabobankzt
15ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
16RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolozt
17ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
18ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
19ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
20AUTPeter Luttenberger (AUT)Team CSCzt
21ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Bianchizt
22ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
23ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
24ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
25ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
26ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
27GERChristian Werner (GER)Deutsche Telekomzt
28ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
29ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
30ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
31ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
32COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baquezt
33ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Msszt
34ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
35ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
36ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
37ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
38ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchizt
39ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
40ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSCzt
41ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
42ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
43ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
44ITADenis Lunghi (ITA)Alessiozt
45ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.comzt
46VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadizt
47ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
48ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
49ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.comzt
50ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt

Etappe 18 - Las Rozas - Las Rozas, 143.8km - 25 September 2003Ontsnapping


1ESPPedro Diaz Lobato (ESP)Paternina - Costa de Almeria3.07.47 (45.94 km/h)
2ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blanca0.44
3ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Ibanesto.comzt
4GERRaphael Schweda (GER)Bianchizt
5ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Ibanesto.comzt
6ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Mss0.47
8ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada0.52
9ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blanca0.56
10GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom0.58
11ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolozt
12USAFred Rodriguez (USA)Vini Caldirola - So.dizt
13BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
14ITAFabrizio Guidi (ITA)Bianchizt
15DENThomas Bruun Eriksen (DEN)Team CSCzt
16RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolozt
17ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
18ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
19VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadizt
20DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
21ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
23ITAGiovanni Lombardi (ITA)Domina Vacanze - Elitron1.02
24ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
25ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
26ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
27ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
28ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
29ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Bianchizt
30ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
31ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
32ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
33USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
34ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
35ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
36ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
37NEDAddy Engels (NED)Rabobankzt
38COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baquezt
39ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
40ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Fassa Bortolozt
41GERChristian Werner (GER)Deutsche Telekomzt
42ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSCzt
43ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
44ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
45ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
46ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
47ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
48ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
49ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
50ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Msszt

Etappe 19 - La Vega de Alcobendas - Collado Villalba, 164km - 26 September 2003Medium berg


1ITAFilippo Simeoni (ITA)Domina Vacanze - Elitron3.51.18 (42.54 km/h)
2DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
3ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitron0.16
4ITACristian Moreni (ITA)Alessiozt
5SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
6COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baquezt
7ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
8DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
10ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
11ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
12ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
13ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
14SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Msszt
15ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Bianchizt
16ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
17ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
18ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Msszt
19ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
20ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.comzt
21ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor0.23
23ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blanca0.58
24ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada1.30
25ITAFabrizio Guidi (ITA)Bianchizt
26KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidiszt
27ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
28GERChristian Werner (GER)Deutsche Telekomzt
29ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
30ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
31ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
32ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
33ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
34ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
35ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
36ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
37ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
38ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
39ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchizt
40ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
41ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Msszt
42ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Fassa Bortolozt
43ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSCzt
44ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blancazt
45ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
46ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
47ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidiszt
48ESPIker Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
49ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.37
50ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt

Etappe 20 - San Lorenzo de El Escorial - Alto de Abantos, 11.2km - 27 September 2003Individuele Tijdrit


1ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor25.08 (26.73 km/h)
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca0.14
3COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Labarca-2 - Cafes Baquezt
4SUIFabian Jeker (SUI)Milaneza - Mss0.15
5ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitron0.22
6ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskaltel - Euskadi0.32
7ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo0.34
8USALevi Leipheimer (USA)Rabobank0.48
9ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca0.58
10ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com1.03
11ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC1.06
12SCODavid Millar (SCO)Cofidis1.09
13ITALeonardo Piepoli (ITA)Ibanesto.comzt
14ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com1.10
15ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski1.16
16ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchizt
17ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blanca1.24
18ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeria1.28
19ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com1.29
20ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada1.31
21ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca1.36
22ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.com1.39
23DENClaus Michael Møller (DEN)Milaneza - Msszt
24DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank1.40
25ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitron1.41
26ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi1.46
27ESPManuel Calvente Gorbas (ESP)Team CSC1.48
28ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitron1.57
29ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis1.58
30ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems2.01
31ESPAntonio Tauler Llull (ESP)Kelme - Costa Blanca2.03
32USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floor2.06
33ITAFabrizio Guidi (ITA)Bianchi2.10
34ITAGuido Trentin (ITA)Cofidis2.14
35ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
36ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
37ESPJoan Sebastian Horrach Rippoll (ESP)Milaneza - Mss2.15
38ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabrada2.18
39ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
40ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Mss2.19
41ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
42ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.21
43ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.23
44ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systems2.25
45BELMario Aerts (BEL)Deutsche Telekom2.26
46ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.27
47ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor2.30
48BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamon2.31
49ESPCésar Garcia Calvo (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
50ITACristian Moreni (ITA)Alessio2.33

Etappe 21 - Madrid - Madrid, 145.8km - 28 September 2003Sprint


1ITAAlessandro Petacchi (ITA)Fassa Bortolo3.51.19
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3USAFred Rodriguez (USA)Vini Caldirola - So.dizt
4BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
5ESPAngel Edo Alsina (ESP)Milaneza - Msszt
6ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
7SUIPatrick Calcagni (SUI)Vini Caldirola - So.dizt
8ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
9ESPCarlos Torrent Tarres (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
10ITAAngelo Furlan (ITA)Alessiozt
11BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
12ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ESPFrancisco Gutierrez Alvarez (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
14ITAFabrizio Guidi (ITA)Bianchizt
15ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fonditalzt
16GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamonzt
17ESPJorge Ferrio Luque (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
18ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Ibanesto.comzt
19DENThomas Bruun Eriksen (DEN)Team CSCzt
20RUSSergey Ivanov (RUS)Fassa Bortolozt
21ESPGorka Gonzalez Larranaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)Domina Vacanze - Elitronzt
23AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
24MDAIgor Pugaci (MDA)Team Saecozt
25NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
26ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Fonditalzt
27ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
28ESPPedro Diaz Lobato (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
29ESPJosep Jufre Pou (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
30ESPIban Herrero Atienzar (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt
31ITACristian Pepoli (ITA)Team Saecozt
32ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Phonak Hearing Systemszt
33DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
34ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
35NEDMax Van Heeswijk (NED)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
36KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidiszt
37PORRenato Silva (POR)Milaneza - Msszt
38ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Milaneza - Msszt
39ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Fonditalzt
40ESPCarlos Ramon Golbano Garcia (ESP)Paternina - Costa de Almeriazt
41ESPNacor Burgos Rojo (ESP)Colchon Relax - Fuenlabradazt
42ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
43UKRKyrylo Pospyeyev (UKR)Domina Vacanze - Elitronzt
44ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systemszt
45ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Bianchizt
46ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blancazt
47VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadizt
48ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze - Elitronzt
49ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)Cofidiszt
50ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Labarca-2 - Cafes Baquezt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden