De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour Down Under - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour Down Under - 2003 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Uitslagen 2003

Tour Down Under 2003

AustraliëAustralië - 21 Januari 2003 - 26 Januari 2003


Algemeen klassement - 26 Januari 2003


1ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyance17.17.45
2DENLennie Kristensen (DEN)Team CSCzt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole0.04
4ITAGiampaolo Caruso (ITA)O.N.C.E. - Eroskizt
5ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Panaria - Fiordo0.06
6ESPXavier Florencio Cabre (ESP)O.N.C.E. - Eroski0.07
7AUSPatrick Jonker (AUS)Unisa0.09
8ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamon0.13
9GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekom0.15
10AUSCadel Evans (AUS)Deutsche Telekomzt
11ITAFabio Sacchi (ITA)Team Saeco0.16
12FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyance0.32
13AUSRussell Van Hout (AUS)Unisa0.39
14ITADaniele Nardello (ITA)Deutsche Telekom0.43
15AUSLuke Roberts (AUS)Unisa0.44
16ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroski0.45
17AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamonzt
18BELGeert Van Bondt (BEL)Team CSCzt
19AUSGene Michael Bates (AUS)Unisazt
20IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyance0.47
21BELKurt Van De Wouwer (BEL)Quick Step - Davitamon0.49
22ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyancezt
23AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux0.58
24FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyance2.17
25USABobby Julich (USA)Deutsche Telekom2.21
26NZLChristopher Jenner (NZL)Crédit Agricolezt
27RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyancezt
28GERChristian Werner (GER)Deutsche Telekomzt
29GERKai Hundertmarck (GER)Deutsche Telekom2.31
30ITAAndrea Tafi (ITA)Team CSC5.54
31BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamon6.06
32FRACédric Herve (FRA)Crédit Agricole6.45
33BELWim Vansevenant (BEL)Lotto - Domo6.58
34GERDirk Reichl (GER)Deutsche Telekom7.41
35GERJörg Ludewig (GER)Team Saeco7.45
36ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Saeco9.35
37BELGlenn D'Hollander (BEL)Lotto - Domo11.22
38NEDTristan Hoffman (NED)Team CSC11.58
39AUSAllan Davis (AUS)O.N.C.E. - Eroski12.13
40AUSBrendan Cato (AUS)United Water Australia12.15
41AUTBernhard Eisel (AUT)La Française des Jeux12.23
42ITALuca Paolini (ITA)Quick Step - Davitamon12.36
43AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeux13.24
44ESTErki Pütsep (EST)AG2R Prévoyance13.32
45ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroski13.34
46BELHans De Clercq (BEL)Lotto - Domo13.45
47AUSPeter Dawson (AUS)United Water Australia13.47
48AUSGraeme Allen Brown (AUS)Panaria - Fiordo13.50
49FRARégis Lhuillier (FRA)La Française des Jeux15.34
50GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole15.47
51DENThomas Bruun Eriksen (DEN)Team CSC16.02
52ESPÁlvaro González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski16.15
53GERStefan Schumacher (GER)Deutsche Telekom16.53
54AUSDavid Betts (AUS)United Water Australia18.35
55ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski18.50
56AUSScott Davis (AUS)Panaria - Fiordo20.03
57BELGert Steegmans (BEL)Lotto - Domo22.18
58ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyance22.55
59AUSMark Renshaw (AUS)United Water Australia23.03
60ITAStefano Zanini (ITA)Team Saeco24.45
61ITADavide Bramati (ITA)Quick Step - Davitamon24.51
62LATArvis Piziks (LAT)Team CSC24.58
63AUSStephen Cunningham (AUS)Unisa27.06
64AUSBrett Lancaster (AUS)Panaria - Fiordo27.07
65FRALilian Jégou (FRA)Crédit Agricole27.22
66BELKevin Van Impe (BEL)Lotto - Domo28.02
67FRAMickael Pichon (FRA)La Française des Jeux31.44
68AUSMatthew Wilson (AUS)La Française des Jeux32.14
69ITANicola Gavazzi (ITA)Team Saeco33.02
70ITADario Pieri (ITA)Team Saeco34.31
71AUSAdrian Laidler (AUS)Unisa51.07
72BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Domo53.25
73AUSAshley Hutchinson (AUS)United Water Australia53.36
74NZLJulian Dean (NZL)Team CSC57.08
75AUSAaron Kemps (AUS)United Water Australia57.52
76AUSNick Gates (AUS)Lotto - Domo1.00.53
77FRAJacky Durand (FRA)La Française des Jeux1.01.18
78DENJakob Storm Piil (DEN)Team CSC1.02.28

Etappe 1 - East End Adelaide Street Race - 50km - 21 Januari 2003Sprint


1AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeux1.02.20 (48.1 km/h)
2AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Domozt
3ITALuca Paolini (ITA)Quick Step - Davitamonzt
4NZLJulian Dean (NZL)Team CSCzt
5AUSAllan Davis (AUS)O.N.C.E. - Eroskizt
6AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
7GERDirk Reichl (GER)Deutsche Telekomzt
8AUSBrett Aitken (AUS)Unisazt
9AUSMark Renshaw (AUS)United Water Australiazt
10ITAStefano Zanini (ITA)Team Saecozt
11AUSAshley Hutchinson (AUS)United Water Australiazt
12ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyancezt
13FRAMickael Pichon (FRA)La Française des Jeuxzt
14BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
15ITANicola Gavazzi (ITA)Team Saecozt
16ARGGuillermo Rubén Bongiorno (ARG)Panaria - Fiordozt
17ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
18AUSPeter Dawson (AUS)United Water Australiazt
19FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyancezt
20FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyancezt
21ESTErki Pütsep (EST)AG2R Prévoyancezt
22FRACédric Herve (FRA)Crédit Agricolezt
23ITAGiampaolo Caruso (ITA)O.N.C.E. - Eroskizt
24AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamonzt
25ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyancezt
26DENThomas Bruun Eriksen (DEN)Team CSCzt
27AUSBrett Lancaster (AUS)Panaria - Fiordozt
28AUSBrendan Cato (AUS)United Water Australiazt
29AUSMatthew Wilson (AUS)La Française des Jeuxzt
30AUSRussell Van Hout (AUS)Unisazt
31ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Saecozt
32GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekomzt
33ITAFabio Sacchi (ITA)Team Saecozt
34ITAAndrea Tafi (ITA)Team CSCzt
35GERStefan Schumacher (GER)Deutsche Telekomzt

Etappe 2 - Jacob's Creek - Kapunda - 140 km - 22 Januari 2003Ontsnapping


1ITAFabio Sacchi (ITA)Team Saeco3.29.16 (40.14 km/h)
2AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Domo0.14
3FRACédric Herve (FRA)Crédit Agricolezt
4FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyancezt
5DENLennie Kristensen (DEN)Team CSCzt
6ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyancezt
7AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux0.23
8AUSGene Michael Bates (AUS)Unisazt
9ITADaniele Nardello (ITA)Deutsche Telekomzt
10ESPXavier Florencio Cabre (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
11AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamonzt
12AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
13BELGeert Van Bondt (BEL)Team CSCzt
14ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
15AUSLuke Roberts (AUS)Unisazt
16AUSPatrick Jonker (AUS)Unisazt
17AUSCadel Evans (AUS)Deutsche Telekomzt
18NEDTristan Hoffman (NED)Team CSCzt
19AUTBernhard Eisel (AUT)La Française des Jeuxzt
20DENThomas Bruun Eriksen (DEN)Team CSCzt
21AUSRussell Van Hout (AUS)Unisazt
22UKRSergiy Matveyev (UKR)Panaria - Fiordozt
23ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamon0.27
24IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyancezt
25ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyancezt
26BELKurt Van De Wouwer (BEL)Quick Step - Davitamonzt
27FRAPierrick Fedrigo (FRA)Crédit Agricolezt
28GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
29ITAGiampaolo Caruso (ITA)O.N.C.E. - Eroskizt
30AUSAdrian Laidler (AUS)Unisazt
31GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekom0.33
32ESPÁlvaro González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroski0.53
33GERDirk Reichl (GER)Deutsche Telekom1.59
34ESTErki Pütsep (EST)AG2R Prévoyancezt
35GERJörg Ludewig (GER)Team Saecozt

Etappe 3 - Glenelg - Hahndorf - 164 km - 23 Januari 2003Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Domo3.53.04 (42.2 km/h)
2AUSGraeme Allen Brown (AUS)Panaria - Fiordozt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
4AUSAllan Davis (AUS)O.N.C.E. - Eroskizt
5ITALuca Paolini (ITA)Quick Step - Davitamonzt
6BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
7ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyancezt
8GERDirk Reichl (GER)Deutsche Telekomzt
9FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyancezt
10IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyancezt
11ITAFabio Sacchi (ITA)Team Saecozt
12AUSLuke Roberts (AUS)Unisazt
13GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekomzt
14FRALilian Jégou (FRA)Crédit Agricolezt
15NEDTristan Hoffman (NED)Team CSCzt
16ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
17ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyancezt
18BELGeert Van Bondt (BEL)Team CSCzt
19DENThomas Bruun Eriksen (DEN)Team CSCzt
20AUSGene Michael Bates (AUS)Unisazt
21AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamonzt
22AUSCadel Evans (AUS)Deutsche Telekomzt
23RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyancezt
24AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
25ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Panaria - Fiordozt
26ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamonzt
27FRACédric Herve (FRA)Crédit Agricolezt
28ITANicola Gavazzi (ITA)Team Saecozt
29NZLChristopher Jenner (NZL)Crédit Agricolezt
30ESTErki Pütsep (EST)AG2R Prévoyancezt
31DENLennie Kristensen (DEN)Team CSCzt
32AUSBrett Lancaster (AUS)Panaria - Fiordozt
33BELKurt Van De Wouwer (BEL)Quick Step - Davitamonzt
34GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt
35ITADaniele Nardello (ITA)Deutsche Telekomzt

Etappe 4 - Unley - Goolwa - 144 km - 24 Januari 2003Sprint


1AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeux3.33.59 (40.4 km/h)
2AUSGraeme Allen Brown (AUS)Panaria - Fiordozt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Lotto - Domozt
5AUSAshley Hutchinson (AUS)United Water Australiazt
6BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
7AUSLuke Roberts (AUS)Unisazt
8IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyancezt
9ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyancezt
10AUSAllan Davis (AUS)O.N.C.E. - Eroskizt
11ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyancezt
12FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyancezt
13GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekomzt
14AUSMark Renshaw (AUS)United Water Australiazt
15AUSBrendan Cato (AUS)United Water Australiazt
16FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyancezt
17ITAAndrea Tafi (ITA)Team CSCzt
18GERDirk Reichl (GER)Deutsche Telekomzt
19AUSGene Michael Bates (AUS)Unisazt
20FRACédric Herve (FRA)Crédit Agricolezt
21ITACristian Pepoli (ITA)Team Saecozt
22ESPXavier Florencio Cabre (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
23ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamonzt
24USABobby Julich (USA)Deutsche Telekomzt
25NZLChristopher Jenner (NZL)Crédit Agricolezt
26AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamonzt
27ITAFabio Sacchi (ITA)Team Saecozt
28BELHans De Clercq (BEL)Lotto - Domozt
29ITAGiampaolo Caruso (ITA)O.N.C.E. - Eroskizt
30DENLennie Kristensen (DEN)Team CSCzt
31ESTErki Pütsep (EST)AG2R Prévoyancezt
32BELKurt Van De Wouwer (BEL)Quick Step - Davitamonzt
33ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Panaria - Fiordozt
34ITADaniele Nardello (ITA)Deutsche Telekomzt
35AUSPatrick Jonker (AUS)Unisazt

Etappe 5 - Willunga - Willunga - 147 km - 25 Januari 2003Ontsnapping


1ITAGiampaolo Caruso (ITA)O.N.C.E. - Eroski3.26.43 (42.7 km/h)
2GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekomzt
3ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Panaria - Fiordozt
4AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
5DENLennie Kristensen (DEN)Team CSCzt
6ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyancezt
7ESPXavier Florencio Cabre (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
8ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamonzt
9AUSPatrick Jonker (AUS)Unisazt
10AUSCadel Evans (AUS)Deutsche Telekom0.06
11AUSAllan Davis (AUS)O.N.C.E. - Eroski0.36
12AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeuxzt
13ITALuca Paolini (ITA)Quick Step - Davitamonzt
14BELGeert Van Bondt (BEL)Team CSCzt
15BELWim Vansevenant (BEL)Lotto - Domozt
16ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
17ITADaniele Nardello (ITA)Deutsche Telekomzt
18NZLChristopher Jenner (NZL)Crédit Agricolezt
19AUSLuke Roberts (AUS)Unisazt
20USABobby Julich (USA)Deutsche Telekomzt
21IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyancezt
22AUSGene Michael Bates (AUS)Unisazt
23BELKurt Van De Wouwer (BEL)Quick Step - Davitamonzt
24AUSRussell Van Hout (AUS)Unisazt
25FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyancezt
26ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyancezt
27GERChristian Werner (GER)Deutsche Telekomzt
28AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamonzt
29GERKai Hundertmarck (GER)Deutsche Telekomzt
30FRAPierrick Fedrigo (FRA)Crédit Agricolezt
31RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyancezt
32FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyancezt
33ITAFabio Sacchi (ITA)Team Saecozt
34AUSBrendan Cato (AUS)United Water Australia0.44
35ITACristian Pepoli (ITA)Team Saeco1.31

Etappe 6 - Adelaide City Council circuit - 90 km - 26 Januari 2003Sprint


1AUSGraeme Allen Brown (AUS)Panaria - Fiordo1.52.09 (48.1 km/h)
2AUSBaden Cooke (AUS)La Française des Jeuxzt
3ESTJaan Kirsipuu (EST)AG2R Prévoyancezt
4AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
5BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Davitamonzt
6ITANicola Gavazzi (ITA)Team Saecozt
7GERStefan Schumacher (GER)Deutsche Telekomzt
8AUTBernhard Eisel (AUT)La Française des Jeuxzt
9NZLJulian Dean (NZL)Team CSCzt
10AUSLuke Roberts (AUS)Unisazt
11ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Panaria - Fiordozt
12ESPXavier Florencio Cabre (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
13AUSMark Renshaw (AUS)United Water Australiazt
14FRANicolas Portal (FRA)AG2R Prévoyancezt
15BELKevin Van Impe (BEL)Lotto - Domozt
16ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyancezt
17ESTErki Pütsep (EST)AG2R Prévoyancezt
18IRLMark Scanlon (IRL)AG2R Prévoyancezt
19LATArvis Piziks (LAT)Team CSCzt
20ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Quick Step - Davitamonzt
21ITAFabio Sacchi (ITA)Team Saecozt
22AUSRussell Van Hout (AUS)Unisazt
23FRAAndy Flickinger (FRA)AG2R Prévoyancezt
24GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekomzt
25USABobby Julich (USA)Deutsche Telekomzt
26ITAGiampaolo Caruso (ITA)O.N.C.E. - Eroskizt
27AUSCadel Evans (AUS)Deutsche Telekomzt
28ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
29DENLennie Kristensen (DEN)Team CSCzt
30AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeuxzt
31BELWim Vansevenant (BEL)Lotto - Domozt
32NEDTristan Hoffman (NED)Team CSCzt
33NZLChristopher Jenner (NZL)Crédit Agricolezt
34AUSMichael Rogers (AUS)Quick Step - Davitamonzt
35GERChristian Werner (GER)Deutsche Telekomzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden