De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour Down Under - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour Down Under - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Uitslagen 2010

Tour Down Under 2010

AustraliëAustralië - 19 Januari 2010 - 24 Januari 2010


Algemeen klassement - 24 Januari 2010


1GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia18:47:05
2ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:11
3NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos0:00:15
4AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katusha0:00:17
5AUSLuke Roberts (AUS)Team Milramzt
6AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:00:21
7RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha0:00:25
8BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto0:00:26
9RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitionszt
10GERMarkus Fothen (GER)Team Milram0:00:27
11AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank0:00:29
12USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
13UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
14BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Step0:00:30
15NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitionszt
16SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
17ESTRené Mandri (EST)AG2R - La Mondialezt
18ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Footon - Servetto0:00:39
20AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
21ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Footon - Servettozt
22ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:46
23AUSMichael Rogers (AUS)Team HTC - Columbia0:00:58
25ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Doimo0:01:24
26RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katusha0:01:27
27ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:35
28SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo0:01:38
29AUSPeter McDonald (AUS)Drapac - Porsche Cycling0:01:47
30RSADaryl Impey (RSA)Radio Shack0:01:49
31AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Transitions0:02:10
32NZLHayden Roulston (NZL)Team HTC - Columbia0:02:11
33AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lotto0:02:29
34AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank0:02:34
35BELGert Steegmans (BEL)Radio Shack0:02:36
36ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
37BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katusha0:02:42
38AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos0:02:48
39ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astana0:02:57
40ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astana0:03:05
41BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shack0:03:07
42LTUTomas Vaitkus (LTU)Radio Shack0:03:11
43AUTBernhard Eisel (AUT)Team HTC - Columbia0:03:14
44SLOGorazd Stangelj (SLO)Astana0:03:18
45FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:03:26
46ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:03:33
47FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:03:36
48UKRYaroslav Popovych (UKR)Radio Shack0:03:38
49AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milram0:03:48
50FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadi0:03:59
51SUIThomas Frei (SUI)BMC Racing Team0:04:50
52NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank0:04:53
53CANChristian Meier (CAN)Garmin - Transitions0:04:58
54FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondiale0:05:15
55ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha0:05:24
56FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargne0:05:30
57AUSTimothy Roe (AUS)Trek - Livestrong0:05:53
58UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondiale0:06:23
59KAZValeriy Dmitriyev (KAZ)Astana0:07:03
60AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineos0:07:16
61FRALudovic Turpin (FRA)AG2R - La Mondialezt
62ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Team0:07:32
63DENFrank Høj (DEN)Saxo Bank0:07:36
64NEDJos Van Emden (NED)Rabobank0:08:04
65ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Doimo0:08:08
66AUSRohan Dennis (AUS)Jayco - Skins0:08:11
67FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale0:08:47
68AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bank0:09:24
69FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:09:31
70ITADavide Viganò (ITA)Team Ineos0:09:48
71ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Astana0:10:02
72SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team0:10:16
73AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbia0:10:53
74AUSMatthew Wilson (AUS)Garmin - Transitions0:10:55
75GBRChris Froome (GBR)Team Ineoszt
76NEDStef Clement (NED)Rabobank0:11:08
77AUSTrent Lowe (AUS)Garmin - Transitions0:11:33
78AUSJonathan Cantwell (AUS)Fly V Australia0:11:41
79SUIDavid Vitoria (SUI)Footon - Servetto0:11:54
80BELJurgen Van Goolen (BEL)Omega Pharma - Lotto0:12:09
81AUSMichael Matthews (AUS)Jayco - Skins0:13:06
82GERMarcel Sieberg (GER)Team HTC - Columbia0:13:21
83GERJens Voigt (GER)Saxo Bank0:13:29
84SWEJonas Ljungblad (SWE)Omega Pharma - Lotto0:13:38
85DENAnders Lund (DEN)Saxo Bank0:13:57
86NEDAddy Engels (NED)Quick Step0:14:03
87AUSAllan Davis (AUS)Astana0:14:42
88SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team0:14:50
89PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Footon - Servetto0:15:04
90BELNikolas Maes (BEL)Quick Step0:16:13
91NEDTom Leezer (NED)Rabobank0:17:34
92FRAMickaël Chérel (FRA)La Française des Jeux0:18:12
93FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lotto0:18:13
94MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Team Katusha0:18:24
95GBRRussell Downing (GBR)Team Ineos0:18:41
96NEDGerben Löwik (NED)Omega Pharma - Lotto0:18:45
97AUSJack Bobridge (AUS)Garmin - Transitions0:19:00
98FRAMathieu Drujon (FRA)Caisse d'Epargne0:19:09
99GBRBen Swift (GBR)Team Ineos0:19:28
100POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Doimo0:20:02
101FRAPierre Cazaux (FRA)La Française des Jeux0:20:05
102DENMartin Pedersen (DEN)Footon - Servetto0:20:11
103NEDRick Flens (NED)Rabobank0:20:16
104BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lotto0:21:42
105BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeux0:22:36
106RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katusha0:23:28
107DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bank0:23:35
108ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Doimo0:24:17
109GERBert Grabsch (GER)Team HTC - Columbia0:25:26
110ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank0:25:51
111USAJason McCartney (USA)Radio Shack0:25:53
112ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Euskaltel - Euskadi0:27:12
113BELKevin Van Impe (BEL)Quick Step0:27:22
114AUSSimon Clarke (AUS)ISD - Neri0:27:33
115GERRobert Förster (GER)Team Milram0:28:02
116ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi0:28:19
117SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimo0:29:05
118ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Footon - Servetto0:29:20
119NEDKarsten Kroon (NED)BMC Racing Team0:29:26
120ITAMichele Merlo (ITA)Footon - Servetto0:29:51
121ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne0:30:47
122ITAMauro Facci (ITA)Quick Step0:31:20
123GERBjörn Schröder (GER)Team Milram0:33:00
124AUSDavid Kemp (AUS)Fly V Australia0:33:10
125GERDominik Roels (GER)Team Milram0:36:18
126ESPDaniel Sesma Sorbet (ESP)Euskaltel - Euskadi0:42:47
24USALance Armstrong (USA)Radio Shack0:01:03

Etappe 1 - Clare - Tanunda 141km - 19 Januari 2010Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia3:15:30
2BELGert Steegmans (BEL)Radio Shackzt
3BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
4SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
5NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
6AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bankzt
7AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
8AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
9ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
10KAZValeriy Dmitriyev (KAZ)Astanazt
11ESTRené Mandri (EST)AG2R - La Mondialezt
12USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
13RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitionszt
14BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
15ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Footon - Servettozt
17AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
18SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
19UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
20AUSLuke Roberts (AUS)Team Milramzt
21ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeuxzt
23ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Doimozt
24ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
25AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
26RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
27UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
28AUSMichael Matthews (AUS)Jayco - Skinszt
29SLOGorazd Stangelj (SLO)Astanazt
30NEDStef Clement (NED)Rabobankzt
31ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Doimozt
32NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
33FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
34BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Stepzt
35AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Transitionszt

Etappe 2 - Gawler - Hahndorf 133.5km - 20 Januari 2010Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia3:23:49
2NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
3AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
4RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitionszt
5AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
6AUSAllan Davis (AUS)Astanazt
7SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
8AUSLuke Roberts (AUS)Team Milramzt
9AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bankzt
10ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
11AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bankzt
12AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
13ESTRené Mandri (EST)AG2R - La Mondialezt
14BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Stepzt
15ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas - Doimozt
16RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
17ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Doimozt
18BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
19BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
20ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21FRAMathieu Drujon (FRA)Caisse d'Epargnezt
22FRAAnthony Ravard (FRA)AG2R - La Mondialezt
23UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
24ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
25GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
26ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
28GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
29ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
30BELGert Steegmans (BEL)Radio Shackzt
31KAZValeriy Dmitriyev (KAZ)Astanazt
32AUSMatthew Wilson (AUS)Garmin - Transitionszt
33NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitionszt
34NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
35AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineoszt

Etappe 3 - Unley - Stirling 132.5km - 21 Januari 2010Sprint


1PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Footon - Servetto3:14:38
2AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:00:01
3SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimozt
4ITAMauro Finetto (ITA)Liquigas - Doimozt
5AUSMichael Rogers (AUS)Team HTC - Columbiazt
6AUSLuke Roberts (AUS)Team Milramzt
7GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
8FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
9RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
10ITADavide Viganò (ITA)Team Ineoszt
11BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
12RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitionszt
13AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milramzt
14AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
15AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
16KAZValeriy Dmitriyev (KAZ)Astanazt
17ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Footon - Servettozt
18NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitionszt
19UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
20USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
21BELGert Steegmans (BEL)Radio Shackzt
22GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
23ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24AUSPeter McDonald (AUS)Drapac - Porsche Cyclingzt
25ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astanazt
26SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
27AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bankzt
28AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
30NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
31AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Transitionszt
32SUIThomas Frei (SUI)BMC Racing Teamzt
33ESTRené Mandri (EST)AG2R - La Mondialezt
34BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Stepzt
29USALance Armstrong (USA)Radio Shackzt

Etappe 4 - Norwood - Goolwa 149.5km - 22 Januari 2010Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia3:30:29
2AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
3AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
4BELGert Steegmans (BEL)Radio Shackzt
5PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Footon - Servettozt
6NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitionszt
7BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
8AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
9GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
10BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
11AUSJonathan Cantwell (AUS)Fly V Australiazt
12USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
13NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
14RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitionszt
15BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
16AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bankzt
17SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimozt
18UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
19ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
20DENThomas Vedel Kvist (DEN)Quick Stepzt
21AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
22BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Stepzt
23SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
24FRAMathieu Drujon (FRA)Caisse d'Epargnezt
25GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
26SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
27ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargnezt
28GBRRussell Downing (GBR)Team Ineoszt
29AUSLuke Roberts (AUS)Team Milramzt
30ESTRené Mandri (EST)AG2R - La Mondialezt
31ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Footon - Servettozt
32ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
33AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
34AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
35ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Footon - Servettozt

Etappe 5 - Snapper Point - Wlllunga 148km - 23 Januari 2010Sprint


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne3:29:39
2AUSLuke Roberts (AUS)Team Milram0:00:02
3AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Team0:00:04
4SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimo0:00:06
5GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
6BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shackzt
7AUSCameron Meyer (AUS)Garmin - Transitionszt
8NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineos0:00:09
9ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas - Doimozt
10RSARobert Hunter (RSA)Garmin - Transitionszt
11AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
12ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
13AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bankzt
14AUSPeter McDonald (AUS)Drapac - Porsche Cyclingzt
15NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitionszt
16GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
17RSADaryl Impey (RSA)Radio Shackzt
18BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
19ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Footon - Servettozt
20SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
21UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
22UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
23POLMaciej Paterski (POL)Liquigas - Doimozt
24ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
25AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
26ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Stepzt
28USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
29RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
30FRARomain Sicard (FRA)Euskaltel - Euskadizt
31ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Footon - Servettozt
33ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
34ESTRené Mandri (EST)AG2R - La Mondialezt
32USALance Armstrong (USA)Radio Shackzt

Etappe 6 - Adelaide City 90km - 24 Januari 2010Sprint


1AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos1:53:20
2NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
3AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Team Katushazt
5GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbiazt
6AUSAllan Davis (AUS)Astanazt
7AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbiazt
8BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
9BELGert Steegmans (BEL)Radio Shackzt
10ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
11SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimozt
12BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
13AUSJonathan Cantwell (AUS)Fly V Australiazt
14AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bankzt
15GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
16SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
17USAGeorge Hincapie (USA)BMC Racing Teamzt
18AUSCadel Evans (AUS)BMC Racing Teamzt
19AUSLuke Roberts (AUS)Team Milramzt
20RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
21GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
22RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katushazt
23ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
24NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
25PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Footon - Servettozt
26NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Transitionszt
27UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
28BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katushazt
29GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
30AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
31SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
32AUTBernhard Eisel (AUT)Team HTC - Columbiazt
33UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
34GERDominik Roels (GER)Team Milramzt
35AUSSimon Clarke (AUS)ISD - Nerizt

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden