De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour Down Under - 1999 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour Down Under - 1999 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Uitslagen 1999

Tour Down Under 1999

AustraliëAustralië - 19 Januari 1999 - 24 Januari 1999


Algemeen klassement - 19 Januari 1999


1AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole19:03:47
2DENJesper Skibby (DEN)Team Home Jack & Jones00:00:21
3SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole00:00:35
4AUSDuncan Smith (AUS)00:01:03
5DENChristian Andersen (DEN)Team Home Jack & Jones00:02:10
6DENNicolay Bo Larsen (DEN)Team Home Jack & JonesBo
7FRAJean-Marc Riviere (FRA)00:02:16
8KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Casino00:02:17
9ITAMassimiliano Mori (ITA)Team Saeco00:02:18
10GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom00:02:18
11ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank00:02:18
12AUSCadel Evans (AUS)00:02:18
13DENRené Jørgensen (DEN)Team Home Jack & Jones00:02:18
14ITAAlberto Elli (ITA)Deutsche Telekom00:02:18
15ESPRafael Diaz Justo (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank00:02:18
16ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikin00:02:53
17AUTHarald Morscher (AUT)Team Saeco00:02:54
18NZLChristopher Jenner (NZL)Crédit Agricole00:02:54
19DENMichael Blaudzun (DEN)Team Home Jack & Jones00:02:54
20AUSJamie Drew (AUS)Selle Italia00:03:08
21ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Daikin00:03:16
22AUSNathan O'Neill (AUS)00:03:35
23AUSBrett Aitken (AUS)Palmans00:04:36
24BELKarl Pauwels (BEL)Palmans00:04:53
25AUSMarcel Gono (AUS)Crédit Agricole00:04:53
26AUSWarren Jennings (AUS)00:09:24
27AUSJay Sweet (AUS)Big Mat - Aubervilliers 9300:09:30
28ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin00:14:19
29ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank00:16:14
30ESPCarlos Sastre Candil (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank00:17:14
31SUIOscar Camenzind (SUI)Lampre - Daikin00:19:49
32GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom00:37:18
33GBRRoger Hammond (GBR)Palmans00:37:32
34AUSMatthew Wilson (AUS)00:37:32
35AUSNick Gates (AUS)Die Continentale00:37:32
36AUSPeter Rogers (AUS)Die Continentale00:37:32
37ESTJaan Kirsipuu (EST)Casino00:37:32
38AUSCorey Sweet (AUS)Leonardo Coast00:37:32
39FRAStéphane Barthe (FRA)Casino00:37:32
40AUSJason Phillips (AUS)Die Continentale00:37:32
41FRADavid Lefevre (FRA)Casino00:37:32
42POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikin00:37:32
43ITAGiovanni Lombardi (ITA)Deutsche Telekom00:37:32
44FRAOlivier Perraudeau (FRA)Crédit Agricole00:37:32
45ESTLauri Aus (EST)Casino00:37:32
46ESPDavid Cañada Garcia (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank00:37:32
47GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekom00:37:32
48FRAGilles Maignan (FRA)Casino00:37:32
49AUSDaniel Trinnie (AUS)00:37:32
50BELGert Vanderaerden (BEL)Palmans00:37:32
51AUSTom Leeper (AUS)00:37:32
52ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank00:37:32
53CZEPavel Padrnos (CZE)Lampre - Daikin00:37:32
54FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank00:37:32
55GERJan Schaffrath (GER)Deutsche Telekom00:37:32
56FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:37:32
57FRAFrédéric Bessy (FRA)Casino00:37:32
58FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:37:32
59FRAPhilippe Bordenave (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:37:32
60BELHans De Clercq (BEL)Palmans00:37:32
61AUSSean Sullivan (AUS)00:37:32
62AUSMichael Rogers (AUS)00:37:32
63AUSOlivier Bonnale (AUS)00:37:32
64ITAFrancesco Frattini (ITA)Deutsche Telekom00:37:32
65AUSHenk Vogels (AUS)Crédit Agricole00:38:32
66FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole00:41:02
67NZLGraeme Miller (NZL)Shaklee00:41:53
68BELFranky Van Haesebroucke (BEL)Collstrop00:42:09
69AUSTristan Priem (AUS)Selle Italia00:42:09
70AUSMatthew White (AUS)Vini Caldirola00:42:09
71FRAGuillaume Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:42:09
72ITAMarco Serpellini (ITA)Lampre - Daikin00:42:09
73FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricole00:43:02
74BELJürgen Vermeersch (BEL)Palmans00:44:55
75AUSBaden Cooke (AUS)00:46:26
76AUSAllan Davis (AUS)00:46:58
77FRAChristophe Agnolutto (FRA)Casino00:52:28
78LATArvis Piziks (LAT)Team Home Jack & Jones00:52:28
79AUSLuke Roberts (AUS)00:52:28
80AUSNigel Grigg (AUS)00:57:05
81ITAMatteo Frutti (ITA)Lampre - Daikin00:57:05
82DENMichael Sandstød (DEN)Team Home Jack & Jones00:59:50
83AUSCameron McDonald (AUS)01:00:22
84BELNico Eeckhout (BEL)Palmans01:00:35
85ITAAlessandro Guerra (ITA)Team Saeco01:20:08
86AUSTim Lyons (AUS)01:55:13

Etappe 1 - Adelaide - 42.50 km - 19 Januari 1999Sprint


1DENNicolay Bo Larsen (DEN)Team Home Jack & Jones01:07:35
2AUSHenk Vogels (AUS)Crédit Agricolezt
3GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
4AUSJamie Drew (AUS)Selle Italiazt
5BELFranky Van Haesebroucke (BEL)Collstropzt


Etappe 2 - Norwood - Strathalbyn - 138.50 km - 20 Januari 1999Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom03:41:01
2ITAMario Traversoni (ITA)Team Saecozt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
4ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
5FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt
6ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt
7AUSBrett Aitken (AUS)Palmanszt
8BELGert Vanderaerden (BEL)Palmanszt
9AUSJamie Drew (AUS)Selle Italiazt
10GBRRoger Hammond (GBR)Palmanszt
11FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricolezt
12POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikinzt
13AUSJason Phillips (AUS)Die Continentalezt
14DENChristian Andersen (DEN)Team Home Jack & Joneszt
15AUTHarald Morscher (AUT)Team Saecozt
16BELJürgen Vermeersch (BEL)Palmanszt
17ITAMassimiliano Mori (ITA)Team Saecozt
18ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
19GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
20ITAGiovanni Lombardi (ITA)Deutsche Telekomzt
21BELNico Eeckhout (BEL)Palmanszt
22FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
23DENNicolay Bo Larsen (DEN)Team Home Jack & Joneszt
24DENMichael Blaudzun (DEN)Team Home Jack & Joneszt
25AUSMatthew Wilson (AUS)zt

Etappe 3 - Glenelg - Victor Harbor - 149.50 km - 21 Januari 1999Ontsnapping


1AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole03:42:12
2AUSDuncan Smith (AUS)00:00:05
3DENJesper Skibby (DEN)Team Home Jack & Jones00:00:05
4SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole00:00:09
5BELFranky Van Haesebroucke (BEL)Collstrop00:01:51
6ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt
7FRAOlivier Perraudeau (FRA)Crédit Agricolezt
8AUSJason Phillips (AUS)Die Continentalezt
9NZLGraeme Miller (NZL)Shakleezt
10AUSLuke Roberts (AUS)zt
11FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt
12DENMichael Blaudzun (DEN)Team Home Jack & Joneszt
13AUSNick Gates (AUS)Die Continentalezt
14AUSCameron McDonald (AUS)zt
15FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
16DENRené Jørgensen (DEN)Team Home Jack & Joneszt
17FRAJean-Marc Riviere (FRA)zt
18AUSCorey Sweet (AUS)Leonardo Coastzt
19ITAValentino China (ITA)Team Saecozt
20AUSSean Sullivan (AUS)zt
21GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
22AUSMichael Rogers (AUS)zt
23CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
24SUIOscar Camenzind (SUI)Lampre - Daikinzt
25BELMarc Streel (BEL)Team Home Jack & Joneszt

Etappe 4 - Port Adelaide - Gawler - 149.50 km - 22 Januari 1999Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom03:53:08
2NZLGraeme Miller (NZL)Shakleezt
3CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
4AUSBrett Aitken (AUS)Palmanszt
5ESTLauri Aus (EST)Casinozt
6ITAMario Traversoni (ITA)Team Saecozt
7GBRRoger Hammond (GBR)Palmanszt
8BELFranky Van Haesebroucke (BEL)Collstropzt
9AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
10ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt
11GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
12ITAGiovanni Lombardi (ITA)Deutsche Telekomzt
13AUSMichael Rogers (AUS)zt
14AUSDuncan Smith (AUS)zt
15FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
16AUSCorey Sweet (AUS)Leonardo Coastzt
17POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikinzt
18SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricolezt
19ITAMassimiliano Mori (ITA)Team Saecozt
20AUSCadel Evans (AUS)zt
21AUSNigel Grigg (AUS)zt
22DENChristian Andersen (DEN)Team Home Jack & Joneszt
23KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Casinozt
24ITAMatteo Frutti (ITA)Lampre - Daikinzt
25AUSBaden Cooke (AUS)zt

Etappe 5 - Nuriotoopa - Tanunda - 162.00 km - 23 Januari 1999Ontsnapping


1AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole03:59:53
2DENChristian Andersen (DEN)Team Home Jack & Jones00:00:00
3FRAJean-Marc Riviere (FRA)00:00:00
4DENNicolay Bo Larsen (DEN)Team Home Jack & JonesBo
5ITAMassimiliano Mori (ITA)Team Saeco00:00:00
6KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Casino00:00:00
7ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank00:00:00
8GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom00:00:00
9ITAAlberto Elli (ITA)Deutsche Telekom00:00:00
10AUSCadel Evans (AUS)00:00:00
11ESPRafael Diaz Justo (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank00:00:00
12ESPCarlos Sastre Candil (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank00:00:00
13DENJesper Skibby (DEN)Team Home Jack & Jones00:00:00
14DENRené Jørgensen (DEN)Team Home Jack & Jones00:00:00
15SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole00:00:00
16DENMichael Blaudzun (DEN)Team Home Jack & Jones00:00:36
17ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikin00:00:36
18NZLChristopher Jenner (NZL)Crédit Agricole00:00:36
19AUTHarald Morscher (AUT)Team Saeco00:00:36
20AUSDuncan Smith (AUS)00:00:36
21ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank00:00:36
22AUSJamie Drew (AUS)Selle Italia00:00:50
23ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Daikin00:00:58
24AUSNathan O'Neill (AUS)00:00:17
25BELKarl Pauwels (BEL)Palmans00:02:35

Etappe 6 - Adelaide - 120.00 km - 24 Januari 1999Sprint


1NZLGraeme Miller (NZL)Shaklee02:40:25
2AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
3GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
4SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricolezt
5GBRRoger Hammond (GBR)Palmanszt
6BELFranky Van Haesebroucke (BEL)Collstropzt
7AUSJay Sweet (AUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
8AUSMatthew Wilson (AUS)zt
9AUSNick Gates (AUS)Die Continentalezt
10ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikinzt
11AUSPeter Rogers (AUS)Die Continentalezt
12AUSJamie Drew (AUS)Selle Italiazt
13ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt
14AUSCorey Sweet (AUS)Leonardo Coastzt
15AUSNathan O'Neill (AUS)zt
16FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt
17ITAMassimiliano Mori (ITA)Team Saecozt
18AUSJason Phillips (AUS)Die Continentalezt
19FRADavid Lefevre (FRA)Casinozt
20DENNicolay Bo Larsen (DEN)Team Home Jack & JonesBo
21DENJesper Skibby (DEN)Team Home Jack & Joneszt
22DENChristian Andersen (DEN)Team Home Jack & Joneszt
23POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikinzt
24ITAGiovanni Lombardi (ITA)Deutsche Telekomzt
25GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden