De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 1999 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 1999 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 1999

Ronde van het Baskenland 1999

SpanjeSpanje - 5 April 1999 - 9 April 1999


Algemeen klassement - 9 April 1999


1FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank838.7 km 21h36'11''
2ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotus51''
3ITADavide Rebellin (ITA)Polti1'01''
4BELMario Aerts (BEL)Lotto1'06''
5AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bank1'09''
6ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank1'18''
7SUINiki Aebersold (SUI)Rabobank1'27''
8ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno1'29''
9ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Vitalicio Seguros1'38''
10GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom1'43''
11ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)Euskaltel - Euskadi1'58''
12ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)Vitalicio Seguros1'59''
13ITAMarco Velo (ITA)Mercatone Uno2'03''
14BELGeert Verheyen (BEL)Lotto2'05''
15RUSVladislav Bobrik (RUS)Riso Scotti2'10''
16SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank2'13''
17ITAGiuliano Figueras (ITA)Mapei - Quick Step2'18''
18ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme2'20''
19ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step2'22''
20ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Euskaltel - Euskadi2'24''
21ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskaltel - Euskadi2'28''
22ITAMassimo Donati (ITA)Vini Caldirola2'28''
23BELAxel Merckx (BEL)Mapei - Quick Step2'31''
24ITAMassimiliano Gentili (ITA)Cantina Tollo2'37''
25ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank2'41''
26SUIFelice Puttini (SUI)Amica Chips2'50''
27FRARichard Virenque (FRA)Polti2'50''
28ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Vitalicio Seguros2'53''
29ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme3'00''
30ESPJose Ramon Gonzalez Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadi3'17''
31ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina - Lotus3'24''
32NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank3'45''
33RUSEugeni Berzin (RUS)Amica Chips5'16''
34ITAPaolo Savoldelli (ITA)Team Saeco6'10''
35ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Polti6'10''
36KAZAndrei Kivilev (KAZ)Festina - Lotus6'40''
37ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banesto6'52''
38BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto7'09''
39GERJörg Jaksche (GER)Deutsche Telekom7'21''
40ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank7'24''
41ITAPietro Caucchioli (ITA)Amica Chips8'02''
42NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank8'24''
43ESPJose Manuel Uria Gonzalez (ESP)Kelme8'51''
44ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Banesto10'58''
45AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobank11'01''
46UKRSerhiy Honchar (UKR)Vini Caldirola11'45''
47ESPCarlos Sastre Candil (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank15'36''
48ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Uno16'03''
49GERTobias Steinhauser (GER)Mapei - Quick Step16'15''
50BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto16'43''
51ITAGianni Faresin (ITA)Mapei - Quick Step16'57''
52BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto17'10''
53FRAStéphane Goubert (FRA)Polti18'09''
54ITAMichele Coppolillo (ITA)Mercatone Uno19'22''
55GERGrischa Niermann (GER)Rabobank20'41''
56ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi21'43''
57ITAAlain Turicchia (ITA)Riso Scotti22'15''
58ITADaniele De Paoli (ITA)Amica Chips23'44''
59ESPÁlvaro González de Galdeano Aranzábal (ESP)Vitalicio Seguros23'51''
60ESPJose Ramon Gonzalez Arrieta (ESP)Euskaltel - Euskadi24'19''
61ESPJuan Carlos Vicario Barbera (ESP)Fuenlabrada25'07''
62ITARoberto Conti (ITA)Mercatone Uno25'11''
63ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme25'33''
64ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelme25'47''
65COLEduardo Hernandez Bailo (COL)Kelme26'05''
66ITAFilippo Casagrande (ITA)Vini Caldirola27'15''
67ITACristian Gasperoni (ITA)Cantina Tollo27'21''
68BELPeter Wuyts (BEL)Lotto30'24''
69GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekom31'23''
70ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banesto31'23''
71ITADario Frigo (ITA)Team Saeco32'05''
72NEDMaarten Den Bakker (NED)Rabobank34'09''
73AUTHarald Morscher (AUT)Team Saeco34'45''
74ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Banestozt
75ITAAmilcare Tronca (ITA)Amica Chips35'07''
76ITAFrancesco Secchiari (ITA)Team Saeco35'12''
77ITACristian Salvato (ITA)Polti35'51''
78ITAOscar Cavagnis (ITA)Cantina Tollo36'09''
79ITARoberto Petito (ITA)Team Saeco37'50''
80ESPCesar Solaun Solana (ESP)Banesto38'00''
81ESPJose-Miguel Elizburu Artabe (ESP)Fuenlabrada41'34''
82RUSViatcheslav Ekimov (RUS)Amica Chips45'31''
83ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Banesto45'45''
84ITAAlberto Elli (ITA)Deutsche Telekom46'52''
85ITAMarco Magnani (ITA)Cantina Tollo47'50''
86ESPJosé Javier Gomez Gozalo (ESP)Kelme51'04''
87ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi51'40''
88ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Vitalicio Seguros51'53''
89BELManu L'Hoir (BEL)Lotto55'23''
90ESPMatias Cagigas Amedo (ESP)Fuenlabrada56'04''
91ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banesto56'26''
92SUIAlexandre Moos (SUI)Festina - Lotus57'20''
93ITAFrancesco Frattini (ITA)Deutsche Telekom58'24''
94RUSVitali Kokorine (RUS)Team Saeco1h02'43''
95VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi1h05'45''
96ESPSaul Morales Corral (ESP)Fuenlabrada1h06'12''
97ESPInigo Gonzalez De Heredia (ESP)Vitalicio Seguros1h07'42''
98ITAFederico Giabbecucci (ITA)Cantina Tollo1h09'22''
99ESPAndres Bermejo Siller (ESP)Fuenlabrada1h09'36''
100AUSJonathan Hall (AUS)Festina - Lotus1h15'01''
101MDAIgor Pugaci (MDA)Team Saeco1h18'11''
102ESPVictor Moratilla Solera (ESP)Fuenlabradazt

Etappe 1 - Tolosa - Tolosa, 115 km - 5 April 1999Ontsnapping


1FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank2h51'47
2ITADavide Rebellin (ITA)Poltizt.
3NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank24
4ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskaltel - Euskadizt.
5SUINiki Aebersold (SUI)Rabobank32
6GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt.
7ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt.
8ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Vitalicio Seguroszt.
9BELMario Aerts (BEL)Lottozt.
10ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt.
11ITAGiuliano Figueras (ITA)Mapei - Quick Stepzt.
12ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelmezt.
13SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt.
14ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Euskaltel - Euskadizt.
15ITADario Frigo (ITA)Team Saecozt.

Etappe 2 - Tolosa - Zalla, 204 km - 6 April 1999Sprint


1ITAGiuliano Figueras (ITA)Mapei - Quick Step5h15'21
2ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotuszt.
3FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt.
4ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Unozt.
5ITAPaolo Savoldelli (ITA)Team Saecozt.
6ITADavide Rebellin (ITA)Poltizt.
7BELGeert Verheyen (BEL)Lottozt.
8GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt.
9BELMario Aerts (BEL)Lottozt.
10ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Euskaltel - Euskadizt.
11ITADario Frigo (ITA)Team Saecozt.
12SUINiki Aebersold (SUI)Rabobankzt.
13ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskaltel - Euskadizt.
14ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelmezt.
15ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Vitalicio Seguroszt.

Etappe 3 - Zalla - Vitoria, 195 km - 7 April 1999Sprint


1ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Uno5h07'02
2GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt.
3ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Unozt.
4SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt.
5SUINiki Aebersold (SUI)Rabobankzt.
6ITAMassimiliano Gentili (ITA)Cantina Tollozt.
7BELRik Verbrugghe (BEL)Lottozt.
8FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt.
9BELGeert Verheyen (BEL)Lottozt.
10ITADavide Rebellin (ITA)Poltizt.
11BELMario Aerts (BEL)Lottozt.
12ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotuszt.
13SUIFelice Puttini (SUI)Amica Chipszt.
14ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banestozt.
15ITAPaolo Savoldelli (ITA)Team Saecozt.

Etappe 4 - Vitoria - Lekumberri, 197 km - 8 April 1999Ontsnapping


1NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobank5h22'17
2ITAFrancesco Secchiari (ITA)Team Saeco28
3ITADaniele De Paoli (ITA)Amica Chipszt.
4ITAGiuliano Figueras (ITA)Mapei - Quick Step1'32
5GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt.
6BELGeert Verheyen (BEL)Lottozt.
7FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt.
8ITADavide Rebellin (ITA)Poltizt.
9SUINiki Aebersold (SUI)Rabobankzt.
10RUSViatcheslav Ekimov (RUS)Amica Chipszt.
11ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Vitalicio Seguroszt.
12ITAPaolo Savoldelli (ITA)Team Saecozt.
13RUSVladislav Bobrik (RUS)Riso Scottizt.
14ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotuszt.
15FRARichard Virenque (FRA)Poltizt.

Etappe 5a - Lekumberri-Orrio, 118 km - 9 April 1999Ontsnapping


1NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank2h43'57
2BELMario Aerts (BEL)Lottozt.
3SUINiki Aebersold (SUI)Rabobank3
4GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt.
5ITADavide Rebellin (ITA)Poltizt.
6BELAxel Merckx (BEL)Mapei - Quick Stepzt.
7BELGeert Verheyen (BEL)Lottozt.
8FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt.
9AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt.
10ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotuszt.
11BELRik Verbrugghe (BEL)Lottozt.
12RUSVladislav Bobrik (RUS)Riso Scottizt.
13ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Unozt.
14ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Vitalicio Seguros18
15ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)Vitalicio Seguroszt.

Etappe 5b - Santiago Erreka-Alto de Aia, 8.7 km - 9 April 1999Individuele Tijdrit


1FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Deutsche Bank14'12
2ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotuszt.
3ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank37
4BELMario Aerts (BEL)Lotto37
5AUTPeter Luttenberger (AUT)O.N.C.E. - Deutsche Bank51
6ESPJuan Carlos Dominguez Dominguez (ESP)Vitalicio Seguros51
7SUINiki Aebersold (SUI)Rabobank55
8ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno57
9NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank59
10ITADavide Rebellin (ITA)Polti1'00
11ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskaltel - Euskadi1'02
12ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank1'07
13GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom1'11
14BELGeert Verheyen (BEL)Lotto1'11
15ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)Euskaltel - Euskadi1'11

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden