De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2006 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2006 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2006

Ronde van het Baskenland 2006

SpanjeSpanje - 3 April 2006 - 7 April 2006


Final Ranking - 8 April 2006


1ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir20.31.47
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.07
3ESPAntonio Colom Mas (ESP)Caisse d'Epargnezt
4GERPatrik Sinkewitz (GER)T-Mobile Team0.19
5ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana - Würth Team0.20
6ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.42
7ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Phonak Hearing Systems0.44
8AUSCadel Evans (AUS)Davimaton - Lotto1.11
9ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital1.21
10PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)Discovery Channel Pro Cycling Team1.24
11ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner1.34
12AUTBernhard Kohl (AUT)T-Mobile Team1.37
13ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Cofidis1.40
14RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Fondital1.41
15ESPXavier Tondo Volpini (ESP)Relax - Gam2.11
16UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milram2.18
17FRADidier Rous (FRA)Bouygues Télécom2.30
18SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Team2.57
19FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis3.01
20CROVladimir Miholjevic (CRO)Liquigas3.11
21ESPJosé Ignacio Gutiérrez Cataluña (ESP)Phonak Hearing Systems3.14
22ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana - Würth Team3.16
23ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyance3.19
24ITARuggero Marzoli (ITA)Lampre - Fondital3.20
25ESPIban Mayo Díez (ESP)Euskaltel - Euskadi3.42
26ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)T-Mobile Team3.46
27ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team3.54
28ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Astana - Würth Team4.40
29ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team4.52
30RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole5.13
31ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Kaiku5.29
32USAChris Horner (USA)Davimaton - Lotto6.23
33ITASergio Ghisalberti (ITA)Team Milram6.30
34ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)AG2R Prévoyance6.41
35ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step - Innergetic7.10
36ITAFrancesco Bellotti (ITA)Team CSC7.20
37ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank7.38
38FRACédric Vasseur (FRA)Quick Step - Innergetic8.01
39ESPJon Bru Pascal (ESP)Kaiku8.25
40GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteiner8.52
41COLIvan Ramiro Parra Pinto (COL)Cofidis9.10
42ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyance9.47
43ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC10.59
44ESPRuben Lobato Elvira (ESP)Saunier Duval - Prodir11.16
45NEDBram Tankink (NED)Quick Step - Innergetic11.30
46ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Caisse d'Epargne12.06
47ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Astana - Würth Team12.10
48ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodir12.14
49ITADanilo Di Luca (ITA)Liquigas12.44
50GERMatthias Kessler (GER)T-Mobile Team13.14

Etappe 1 - 3 April 2006Berg


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne3.22.27
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
3ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
4ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Phonak Hearing Systemszt
5LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
6USAChris Horner (USA)Davimaton - Lottozt
7ITARuggero Marzoli (ITA)Lampre - Fonditalzt
8ESPJon Bru Pascal (ESP)Kaikuzt
9ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Astana - Würth Teamzt
10ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Kaikuzt
11ITACristian Moreni (ITA)Cofidiszt
12ITAAndrea Moletta (ITA)Gerolsteinerzt
13ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
14GERPatrik Sinkewitz (GER)T-Mobile Teamzt
15ITAStefano Garzelli (ITA)Liquigaszt

Etappe 2 - 4 April 2006Berg


1ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi4.10.55
2ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana - Würth Teamzt
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.02
4GERPatrik Sinkewitz (GER)T-Mobile Teamzt
5ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
6NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
7ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Cofidiszt
8LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
9ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Astana - Würth Teamzt
10ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
11PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
12ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Phonak Hearing Systemszt
13ESPAntonio Colom Mas (ESP)Caisse d'Epargnezt
14AUSCadel Evans (AUS)Davimaton - Lottozt
15ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodirzt

Etappe 3 - 5 April 2006Ontsnapping


1ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi4.07.36
2ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
3ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana - Würth Teamzt
4ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Cofidiszt
5ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
6AUSCadel Evans (AUS)Davimaton - Lottozt
7ESPAntonio Colom Mas (ESP)Caisse d'Epargne0.06
8ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Phonak Hearing Systemszt
9ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Kaiku0.08
10NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
11GERPatrik Sinkewitz (GER)T-Mobile Teamzt
12ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Astana - Würth Teamzt
13ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
14ESPJon Bru Pascal (ESP)Kaikuzt
15AUTBernhard Kohl (AUT)T-Mobile Team0.12

Etappe 4 - 6 April 2006Ontsnapping


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank3.56.43
2ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteinerzt
4ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
5ITAStefano Garzelli (ITA)Liquigaszt
6ITARuggero Marzoli (ITA)Lampre - Fonditalzt
7ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
8ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
9COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
10ITACristian Moreni (ITA)Cofidiszt
11ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step - Innergeticzt
12NEDBram Tankink (NED)Quick Step - Innergeticzt
13USAChris Horner (USA)Davimaton - Lottozt
14ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Kaikuzt
15RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Fonditalzt

Etappe 5 - 7 April 2006Ontsnapping


1FRAThomas Voeckler (FRA)AG2R Prévoyance4.18.42
2GERJens Voigt (GER)Team CSCzt
3ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Prodir0.12
4ESPGustavo César Veloso (ESP)Kaiku0.34
5ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricolezt
6GBRCharles Wegelius (GBR)Liquigaszt
7UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milram0.36
8FRABenoît Poilvet (FRA)Crédit Agricole2.11
9ITARuggero Marzoli (ITA)Lampre - Fondital2.31
10ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
11ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
12ESPRicardo Serrano Gonzalez (ESP)Kaikuzt
13RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Rabobankzt
14ITAStefano Garzelli (ITA)Liquigaszt
15KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricolezt

Etappe 6 - 8 April 2006Individuele Tijdrit


1ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Saunier Duval - Prodir32.44
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.06
3ESPAntonio Colom Mas (ESP)Caisse d'Epargne0.08
4RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Fondital0.16
5GERPatrik Sinkewitz (GER)T-Mobile Team0.18
6SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
7ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC0.28
8ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana - Würth Team0.29
9ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Prodir0.36
10UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milram0.37
11USAJason McCartney (USA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
12FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0.39
13ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Phonak Hearing Systems0.45
14FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis0.47
15ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.51

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden