De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Duitsland - 2006 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Duitsland - 2006 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2006

Ronde van Duitsland 2006

DuitslandDuitsland - 1 Augustus 2006 - 9 Augustus 2006


Final Ranking - 9 Augustus 2006


1GERJens Voigt (GER)Team CSC32.11.10
2USALevi Leipheimer (USA)Gerolsteiner1.38
3KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team2.23
4RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team2.33
5RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Fondital2.57
6ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fondital3.42
7ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSC4.08
8BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team4.09
9ITAEddy Mazzoleni (ITA)T-Mobile Team4.36
10ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne4.38
11GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner4.48
12NEDGerben Löwik (NED)Rabobank5.39
13BELWim Van Huffel (BEL)Davimaton - Lotto6.11
14NEDThomas Dekker (NED)Rabobank6.22
15AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner6.24
16LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC6.32
17SUIJohan Tschopp (SUI)Phonak Hearing Systems6.49
18ITADario David Cioni (ITA)Liquigas7.34
19BELJurgen Van De Walle (BEL)Quick Step - Innergetic7.37
20ESPJosep Jufre Pou (ESP)Davimaton - Lotto7.39
21ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir8.13
22ESPJoseba Albizu Lisazo (ESP)Euskaltel - Euskadi8.47
23ITAMarco Fertonani (ITA)Caisse d'Epargne8.55
24RUSVladimir Efimkin (RUS)Caisse d'Epargne8.59
25KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Team9.06
26ITAGuido Trentin (ITA)Saunier Duval - Prodir9.30
27ITAAndrea Noe (ITA)Liquigas9.34
28AUTGerhard Trampusch (AUT)Wiesenhof - Akud9.52
29CANMichael Barry (CAN)Discovery Channel Pro Cycling Team10.07
30ITALorenzo Bernucci (ITA)T-Mobile Team10.27
31AUTGerrit Glomser (AUT)Volksbank - Vorarlberg10.30
32ITAFrancesco Failli (ITA)Liquigas10.39
33FRASébastien Minard (FRA)Cofidis10.56
34GERPatrik Sinkewitz (GER)T-Mobile Team11.37
35BELKevin De Weert (BEL)Quick Step - Innergetic11.44
36SLOGorazd Stangelj (SLO)Lampre - Fondital12.03
37FRAHubert Dupont (FRA)AG2R Prévoyance12.05
38ESPAitor Perez Arrieta (ESP)Caisse d'Epargne12.44
39LUXKim Kirchen (LUX)T-Mobile Team12.52
40PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astana - Würth Team13.43
41ITAAndrea Moletta (ITA)Gerolsteiner14.09
42SUIFlorian Stalder (SUI)Phonak Hearing Systems14.14
43ESPJoseba Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi14.38
44SUISteve Zampieri (SUI)Phonak Hearing Systems14.46
45ESPAnton Luengo Celaya (ESP)Euskaltel - Euskadi15.37
46GERSebastian Lang (GER)Gerolsteiner16.09
47BELPieter Mertens (BEL)Davimaton - Lotto16.19
48UKRVolodymyr Bileka (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team16.35
49SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Fondital17.54
50GBRCharles Wegelius (GBR)Liquigas18.58

Proloog - 1 Augustus 2006Individuele Tijdrit


1RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team6.42
2GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Teamzt
3GERSebastian Lang (GER)Gerolsteiner0.01
4HUNLászló Bodrogi (HUN)Crédit Agricole0.03
5RUSAlexei Markov (RUS)Caisse d'Epargne0.08
6FRAFrédéric Finot (FRA)La Française des Jeuxzt
7BELSébastien Rosseler (BEL)Quick Step - Innergeticzt
8ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSCzt
9LTUTomas Vaitkus (LTU)AG2R Prévoyance0.09
10KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Teamzt
11CANMichael Barry (CAN)Discovery Channel Pro Cycling Team0.10
12GERGerald Ciolek (GER)Wiesenhof - Akudzt
13ITADario David Cioni (ITA)Liquigas0.11
14BELNick Nuyens (BEL)Quick Step - Innergeticzt
15NEDStef Clement (NED)Bouygues Télécom0.12

Etappe 1 - 2 Augustus 2006Sprint


1KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana - Würth Team4.43.06
2ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
3GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
4GERAndré Greipel (GER)T-Mobile Teamzt
5BLRAlexandre Usov (BLR)Team CSCzt
6ITAClaudio Corioni (ITA)Lampre - Fonditalzt
7ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Caisse d'Epargnezt
8ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
9BELRoy Sentjens (BEL)Rabobankzt
10ESPJosep Jufre Pou (ESP)Davimaton - Lottozt
11AUTGerrit Glomser (AUT)Volksbank - Vorarlbergzt
12RUSAlexei Markov (RUS)Caisse d'Epargnezt
13RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
14ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15BELSébastien Rosseler (BEL)Quick Step - Innergeticzt

Etappe 2 - 3 Augustus 2006Sprint


1GERJens Voigt (GER)Team CSC4.22.25
2ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
3KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Teamzt
4GERErik Zabel (GER)Team Milram0.05
5LUXKim Kirchen (LUX)T-Mobile Teamzt
6BELNick Nuyens (BEL)Quick Step - Innergeticzt
7ITAEddy Mazzoleni (ITA)T-Mobile Teamzt
8GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
9ESPJosep Jufre Pou (ESP)Davimaton - Lottozt
10SLOGorazd Stangelj (SLO)Lampre - Fonditalzt
11ITAFrancesco Failli (ITA)Liquigaszt
12ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
13RUSVladimir Efimkin (RUS)Caisse d'Epargnezt
14KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana - Würth Teamzt
15AUTGerhard Trampusch (AUT)Wiesenhof - Akudzt

Etappe 3 - 4 Augustus 2006Sprint


1GERGerald Ciolek (GER)Wiesenhof - Akud4.56.22 (41.16 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
3GERAndré Greipel (GER)T-Mobile Teamzt
4AUSLuke Roberts (AUS)Team CSCzt
5AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
6RUSAlexei Markov (RUS)Caisse d'Epargnezt
7FRARony Martias (FRA)Bouygues Télécomzt
8BELRoy Sentjens (BEL)Rabobankzt
9ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
10ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11BELWim De Vocht (BEL)Davimaton - Lottozt
12GERSven Teutenberg (GER)Volksbank - Vorarlbergzt
13AUTWerner Riebenbauer (AUT)Volksbank - Vorarlbergzt
14FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidiszt
15FRAFranck Renier (FRA)Bouygues Télécomzt

Etappe 4 - 5 Augustus 2006Sprint


1AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank4.34.38
2GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
3GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
4AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
5UKRVolodymyr Bileka (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
6ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
7ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
8ITAFrancesco Failli (ITA)Liquigaszt
9BELRoy Sentjens (BEL)Rabobankzt
10ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
11LUXAndy Schleck (LUX)Team CSCzt
12NEDGerben Löwik (NED)Rabobankzt
13ITAClaudio Corioni (ITA)Lampre - Fonditalzt
14BELBjörn Leukemans (BEL)Davimaton - Lottozt
15ITALorenzo Bernucci (ITA)T-Mobile Teamzt

Etappe 5 - 6 Augustus 2006Berg


1USALevi Leipheimer (USA)Gerolsteiner3.44.20
2KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team0.03
3ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fonditalzt
4GERJens Voigt (GER)Team CSCzt
5ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
6RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team0.17
7ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSC0.29
8LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC0.36
9ITAEddy Mazzoleni (ITA)T-Mobile Teamzt
10RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Fonditalzt
11BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team0.52
12ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas1.08
13SUIJohan Tschopp (SUI)Phonak Hearing Systemszt
14ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
15GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner1.16

Etappe 6 - 7 Augustus 2006Berg


1GERJens Voigt (GER)Team CSC5.11.48 (37.83 km/h)
2USALevi Leipheimer (USA)Gerolsteiner0.02
3KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team0.08
4RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Fondital0.10
5GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner0.36
6SUIJohan Tschopp (SUI)Phonak Hearing Systems0.41
7ITAEddy Mazzoleni (ITA)T-Mobile Teamzt
8ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
9ESPAnton Luengo Celaya (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSCzt
11RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team0.47
12ITAMarco Fertonani (ITA)Caisse d'Epargne0.51
13BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team0.55
14ESPJosep Jufre Pou (ESP)Davimaton - Lottozt
15NEDGerben Löwik (NED)Rabobankzt

Etappe 7 - 8 Augustus 2006Individuele Tijdrit


1GERJens Voigt (GER)Team CSC45.03
2HUNLászló Bodrogi (HUN)Crédit Agricole1.03
3GERSebastian Lang (GER)Gerolsteiner1.04
4KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana - Würth Team1.05
5USALevi Leipheimer (USA)Gerolsteiner1.14
6KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana - Würth Team1.20
7BELStijn Devolder (BEL)Discovery Channel Pro Cycling Team1.21
8RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team1.33
9GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner1.38
10USAJason McCartney (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team1.49
11RUSEvgeni Petrov (RUS)Lampre - Fondital2.01
12ITAMarco Pinotti (ITA)Saunier Duval - Prodir2.03
13GERChristian Müller (GER)Team CSC2.05
14NEDThomas Dekker (NED)Rabobank2.11
15NEDKai Reus (NED)Rabobank2.18

Etappe 8 - 9 Augustus 2006Sprint


1AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank3.46.38 (45.56 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
3ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
4FRARony Martias (FRA)Bouygues Télécomzt
5GERGerald Ciolek (GER)Wiesenhof - Akudzt
6BRALuciano André Pagliarini Mendonca (BRA)Saunier Duval - Prodirzt
7GERSteffen Radochla (GER)Wiesenhof - Akudzt
8GERAndré Greipel (GER)T-Mobile Teamzt
9FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidiszt
10AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
11SUIDavid Vitoria (SUI)Phonak Hearing Systemszt
12GERMarcel Sieberg (GER)Wiesenhof - Akudzt
13RUSAlexei Markov (RUS)Caisse d'Epargnezt
14BELRoy Sentjens (BEL)Rabobankzt
15RUSVladimir Efimkin (RUS)Caisse d'Epargnezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden