De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Duitsland - 2001 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Duitsland - 2001 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2001

Ronde van Duitsland 2001

DuitslandDuitsland - 29 Mei 2001 - 4 Juni 2001


Algemeen klassement - 5 Juni 2001


1KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom30.57.17
2ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Coast - Buffalo1.56
3GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom1.58
4NEDBart Voskamp (NED)Bankgiroloterij - Batavus2.14
5ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina - Lotus2.15
6GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems2.18
7SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank2.46
8GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom2.46
9AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner2.50
10ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessio4.04
11ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coast - Buffalo4.06
12ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Step4.40
13AUSScott Sunderland (AUS)Fakta5.15
14AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systems5.45
15BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco6.05
16GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekom6.16
17GERGrischa Niermann (GER)Rabobank6.17
18GERUwe Peschel (GER)Gerolsteiner6.45
19DENRolf Sørensen (DEN)CSC - Tiscali7.11
20ESPOscar Freire Gomez (ESP)Mapei - Quick Step7.50
21GERJens Zemke (GER)Team Nürnberger Versicherung8.06
22RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Lotto - Adecco8.13
23SUILukas Zumsteg (SUI)Phonak Hearing Systems8.36
24BELStive Vermaut (BEL)Lotto - Adecco9.02
25NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank9.02
26NEDBram Schmitz (NED)Bankgiroloterij - Batavus9.17
27GERThomas Liese (GER)Team Nürnberger Versicherung9.32
28GERMartin Müller (GER)Cologne9.33
29ITAMirko Celestino (ITA)Team Saeco10.25
30ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festina - Lotus10.34
31LUXChristian Poos (LUX)Post Swiss Team11.42
32BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adecco15.00
33DENMorten Sonne (DEN)Fakta15.15
34AUSCorey Sweet (AUS)Bankgiroloterij - Batavus15.36
35ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Step15.56
36ESPJaime Javier Hernandez Bertran (ESP)Festina - Lotus16.28
37AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteiner16.48
38SUIChristian Sidler (SUI)Post Swiss Team17.20
39GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteiner17.46
40POLArkadiusz Wojtas (POL)Team Nürnberger Versicherung19.43
41NEDMarc Lotz (NED)Rabobank20.28
42GERRonny Scholz (GER)Gerolsteiner22.32
43SUIMauro Gianetti (SUI)Coast - Buffalo22.47
44SUIReto Bergmann (SUI)Post Swiss Team23.28
45BELTom Desmet (BEL)Bankgiroloterij - Batavus24.35
46DENNicolay Bo Larsen (DEN)CSC - Tiscali24.52
47NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Fakta25.07
48SUIAlex Zülle (SUI)Coast - Buffalo25.44
49GERHolger Sievers (GER)Team Nürnberger Versicherung26.44
50GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom26.45
51FRANicolas Dumont (FRA)Phonak Hearing Systems27.09
52SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Fakta27.44
53SUIArmin Meier (SUI)Team Saeco27.53
54SUIMathias Braun (SUI)Post Swiss Team28.46
55NEDPieter Vries (NED)Bankgiroloterij - Batavus28.52
56AUTHarald Morscher (AUT)Team Nürnberger Versicherung29.45
57NEDServais Knaven (NED)Domo - Farm Frites - Latexco29.46
58DENMichael Blaudzun (DEN)CSC - Tiscali29.47
59NEDRemco Van Der Ven (NED)Bankgiroloterij - Batavus30.10
60AUTGerrit Glomser (AUT)Post Swiss Team30.38
61BELGeert Verheyen (BEL)Rabobank30.46
62GERStefan Kupfernagel (GER)Cologne30.51
63BELFabian De Waele (BEL)Lotto - Adecco30.56
64GERJürgen Werner (GER)Team Nürnberger Versicherung31.10
65BELTom Stremersch (BEL)Vlaanderen - T Interim31.23
66GERSven Teutenberg (GER)Festina - Lotus31.23
67BELJohan Museeuw (BEL)Domo - Farm Frites - Latexco31.31
68BELGert Vanderaerden (BEL)Vlaanderen - T Interim31.33
69AUTWerner Riebenbauer (AUT)Team Nürnberger Versicherung31.33
70BELBjörn Leukemans (BEL)Vlaanderen - T Interim31.34
71NEDJan Boven (NED)Rabobank31.36
72ITAEnrico Cassani (ITA)Domo - Farm Frites - Latexco31.41
73NEDAart Vierhouten (NED)Rabobank31.43
74BELWilfried Peeters (BEL)Domo - Farm Frites - Latexco32.19
75NEDSteven De Jongh (NED)Rabobank32.26
76DENRené Jørgensen (DEN)CSC - Tiscali32.35
77NEDRaymond Meijs (NED)Cologne32.37
78ITAAndrea Ferrigato (ITA)Alessio32.45
79SUIRoland Müller (SUI)Post Swiss Team32.59
80SUIChristian Charriere (SUI)Phonak Hearing Systems33.12
81GERBjörn Glasner (GER)Cologne33.18
82GERJörg Ludewig (GER)Team Saeco33.39
83SUIChristian Heule (SUI)Post Swiss Team33.39
84ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekom33.42
85SUIUwe Straumann (SUI)Phonak Hearing Systems34.14
86DENAllan Johansen (DEN)Fakta34.14
87GERAndreas Klier (GER)Deutsche Telekom34.23
88GERSteffen Wesemann (GER)Deutsche Telekom34.43
89GERSascha Henrix (GER)Coast - Buffalo34.55
90ITAMarco Milesi (ITA)Domo - Farm Frites - Latexco35.09
91BELKarel Vereecke (BEL)Domo - Farm Frites - Latexco36.37
92DENFrank Høj (DEN)Coast - Buffalo37.09
93GERAndré Korff (GER)Festina - Lotus37.13
94GERRoberto Lochowski (GER)Fakta37.57
95NEDBert Hiemstra (NED)Bankgiroloterij - Batavus38.35
96BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Step39.01
97ITAElio Aggiano (ITA)Mapei - Quick Step39.06
98ESPJuan Carlos Vicario Barbera (ESP)Festina - Lotus39.19
99ITALuca Paolini (ITA)Mapei - Quick Step39.57
100SUISteve Zampieri (SUI)Post Swiss Team44.03
101ITARaffaele Ferrara (ITA)Alessio133

Etappe 1 - Hamburg - Hanover - 210.4 km - 29 Mei 2001Sprint


1BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Step5.04.43 (41.33 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3NEDRudi Kemna (NED)Bankgiroloterij - Batavuszt
4RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Lotto - Adeccozt
5AUSRobbie McEwen (AUS)Domo - Farm Frites - Latexcozt
6GERSteffen Radochla (GER)Festina - Lotuszt
7NEDAart Vierhouten (NED)Rabobankzt
8DENJørgen Bo Petersen (DEN)Fakta0.06
9AUTWerner Riebenbauer (AUT)Team Nürnberger Versicherungzt
10NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Faktazt
11GERStefan Kupfernagel (GER)Colognezt
12BELKoen Beeckman (BEL)CSC - Tiscalizt
13ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
14NEDBram Schmitz (NED)Bankgiroloterij - Batavuszt
15BELFabian De Waele (BEL)Lotto - Adeccozt
16GERJens Zemke (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
17GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
18NEDBart Voskamp (NED)Bankgiroloterij - Batavuszt
19ITAMirko Celestino (ITA)Team Saecozt
20ITAMarco Milesi (ITA)Domo - Farm Frites - Latexcozt
21ESPDavid Plaza Romero (ESP)Festina - Lotuszt
22ITAAlberto Vinale (ITA)Alessiozt
23AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
24DENMichael Blaudzun (DEN)CSC - Tiscalizt
25GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteinerzt
26NEDRemco Van Der Ven (NED)Bankgiroloterij - Batavuszt
27ITAEnrico Cassani (ITA)Domo - Farm Frites - Latexcozt
28GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
29GERAndreas Klier (GER)Deutsche Telekomzt
30GERTorsten Nitsche (GER)Team Saecozt
31NEDJan Boven (NED)Rabobankzt
32BELTom Stremersch (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
33LUXChristian Poos (LUX)Post Swiss Teamzt
34BELGeert Verheyen (BEL)Rabobankzt
35GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt

Etappe 2 - Goslar - Erfurt - 173.0 km - 30 Mei 2001Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom4.21.06 (39.754 km/h)
2MDAIgor Pugaci (MDA)Team Saecozt
3RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Lotto - Adeccozt
4GERSven Teutenberg (GER)Festina - Lotuszt
5AUSRobbie McEwen (AUS)Domo - Farm Frites - Latexcozt
6AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
7GERJens Zemke (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
8LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteinerzt
9NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Faktazt
10ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
11BELGert Vanderaerden (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
12AUTWerner Riebenbauer (AUT)Team Nürnberger Versicherungzt
13GERStefan Kupfernagel (GER)Colognezt
14NEDRudi Kemna (NED)Bankgiroloterij - Batavuszt
15BELHendrik Van Dyck (BEL)Lotto - Adeccozt
16GERAndré Korff (GER)Festina - Lotuszt
17ITAAlberto Vinale (ITA)Alessiozt
18SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
19AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
20SUINiki Aebersold (SUI)Coast - Buffalozt
21NEDRemco Van Der Ven (NED)Bankgiroloterij - Batavuszt
22AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
23ITAMirko Celestino (ITA)Team Saecozt
24BELStive Vermaut (BEL)Lotto - Adeccozt
25BELTom Stremersch (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
26GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
27ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt
28BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adeccozt
29GERJürgen Werner (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
30DENMichael Blaudzun (DEN)CSC - Tiscalizt
31NEDAart Vierhouten (NED)Rabobankzt
32NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
33GERSteffen Radochla (GER)Festina - Lotuszt
34AUTGerrit Glomser (AUT)Post Swiss Teamzt
35GERBjörn Glasner (GER)Colognezt

Etappe 3 - Erfurt - Bad Neustadt (Saale) - 177.1 km - 31 Mei 2001Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom4.37.26 (38.257 km/h)
2GERSven Teutenberg (GER)Festina - Lotuszt
3AUTWerner Riebenbauer (AUT)Team Nürnberger Versicherungzt
4GERSteffen Radochla (GER)Festina - Lotuszt
5RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Lotto - Adeccozt
6BELKarel Vereecke (BEL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
7LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteinerzt
8AUSRobbie McEwen (AUS)Domo - Farm Frites - Latexcozt
9NEDRudi Kemna (NED)Bankgiroloterij - Batavuszt
10ITAMirko Celestino (ITA)Team Saecozt
11GERTorsten Nitsche (GER)Team Saecozt
12GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
13AUTGerrit Glomser (AUT)Post Swiss Teamzt
14BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Stepzt
15GERJens Zemke (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
16BELHendrik Van Dyck (BEL)Lotto - Adeccozt
17BELBjörn Leukemans (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
18GERAndré Korff (GER)Festina - Lotuszt
19AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
20DENLars Michaelsen (DEN)Coast - Buffalozt
21ITAAlberto Vinale (ITA)Alessiozt
22AUSScott Sunderland (AUS)Faktazt
23BELGert Vanderaerden (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
24BELFabian De Waele (BEL)Lotto - Adeccozt
25NEDBram Schmitz (NED)Bankgiroloterij - Batavuszt
26DENJørgen Bo Petersen (DEN)Faktazt
27NEDAart Vierhouten (NED)Rabobankzt
28NEDRemco Van Der Ven (NED)Bankgiroloterij - Batavuszt
29GERJürgen Werner (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
30ESPOscar Freire Gomez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
31SUIChristian Charriere (SUI)Phonak Hearing Systemszt
32GERStefan Kupfernagel (GER)Colognezt
33BELPaul Van Hyfte (BEL)Lotto - Adeccozt
34MDAIgor Pugaci (MDA)Team Saecozt
35GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt

Etappe 4 - Bad Neustadt - Mannheim - 239.8 km - 1 Juni 2001Sprint


1ESPOscar Freire Gomez (ESP)Mapei - Quick Step6.03.42 (39.560 km/h)
2BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Stepzt
3GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
4GERSteffen Radochla (GER)Festina - Lotuszt
5AUSRobbie McEwen (AUS)Domo - Farm Frites - Latexcozt
6LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteinerzt
7GERSven Teutenberg (GER)Festina - Lotuszt
8NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Faktazt
9NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
10GERMartin Müller (GER)Colognezt
11ITAAlberto Vinale (ITA)Alessiozt
12GERThorsten Wilhelms (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
13AUTGerrit Glomser (AUT)Post Swiss Teamzt
14AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
15BELGert Vanderaerden (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
16NEDRudi Kemna (NED)Bankgiroloterij - Batavuszt
17GERTorsten Nitsche (GER)Team Saecozt
18RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Lotto - Adeccozt
19BELTom Desmet (BEL)Bankgiroloterij - Batavuszt
20DENLars Michaelsen (DEN)Coast - Buffalozt
21GERStefan Kupfernagel (GER)Colognezt
22NEDAart Vierhouten (NED)Rabobankzt
23AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
24ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
25AUTWerner Riebenbauer (AUT)Team Nürnberger Versicherungzt
26BELKarel Vereecke (BEL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
27ITAEnrico Cassani (ITA)Domo - Farm Frites - Latexcozt
28DENFrank Høj (DEN)Coast - Buffalozt
29DENJørgen Bo Petersen (DEN)Faktazt
30GERAndré Korff (GER)Festina - Lotuszt
31GERJürgen Werner (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
32DENMichael Blaudzun (DEN)CSC - Tiscalizt
33BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Adeccozt
34BELWilfried Peeters (BEL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
35GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt

Etappe 5 - Mannheim - Heppenheim - 92.0 km - 2 Juni 2001Ontsnapping


1AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systems2.11.39 (41.61 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom0.02
3SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
4GERMartin Müller (GER)Colognezt
5GERSven Teutenberg (GER)Festina - Lotuszt
6AUSCorey Sweet (AUS)Bankgiroloterij - Batavuszt
7KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
8GERStefan Kupfernagel (GER)Colognezt
9GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
10ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
11ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
12AUSScott Sunderland (AUS)Faktazt
13ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
14GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
15AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
16SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systemszt
17ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Coast - Buffalozt
18GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
19BELGert Vanderaerden (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
20ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festina - Lotuszt
21GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
22DENMichael Blaudzun (DEN)CSC - Tiscalizt
23ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina - Lotuszt
24DENRolf Sørensen (DEN)CSC - Tiscalizt
25NEDBart Voskamp (NED)Bankgiroloterij - Batavuszt
26AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
27ESPOscar Freire Gomez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
28GERHolger Sievers (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
29MDAIgor Pugaci (MDA)Team Saecozt
30SUIAlex Zülle (SUI)Coast - Buffalozt
31ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coast - Buffalozt
32ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
33ITAAlberto Vinale (ITA)Alessiozt
34BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
35ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt

Etappe 6 - Weinheim-Heppenheim - 27.2 km - 3 Juni 2001Individuele Tijdrit


1KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom32.43.82 (49.862 km/h)
2ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Coast - Buffalo0.17.23
3GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekom0.19.72
4ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step0.20.37
5GERThomas Liese (GER)Team Nürnberger Versicherung0.21.80
6GERUwe Peschel (GER)Gerolsteiner0.25.56
7GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems0.27.24
8GERGrischa Niermann (GER)Rabobank0.30.22
9ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina - Lotus0.39.88
10NEDBart Voskamp (NED)Bankgiroloterij - Batavus0.41.13
11GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteiner0.52.81
12NEDServais Knaven (NED)Domo - Farm Frites - Latexco0.54.36
13SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Fakta1.09.26
14SUIAlex Zülle (SUI)Coast - Buffalo1.09.69
15DENMichael Blaudzun (DEN)CSC - Tiscali1.11.06
16GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom1.11.12
17AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systems1.12.46
18AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner1.14.80
19SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank1.16.72
20ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Step1.18.52
21ITAEnrico Cassani (ITA)Domo - Farm Frites - Latexco1.22.66
22BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco1.23.56
23DENRolf Sørensen (DEN)CSC - Tiscali1.24.19
24NEDRemco Van Der Ven (NED)Bankgiroloterij - Batavus1.28.62
25ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Festina - Lotus1.31.01
26BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adecco1.33.96
27BELHendrik Van Dyck (BEL)Lotto - Adecco1.37.03
28GERMartin Müller (GER)Cologne1.41.80
29SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteiner1.43.92
30GERRonny Scholz (GER)Gerolsteiner1.48.99
31BELDavy Daniels (BEL)Vlaanderen - T Interim1.50.35
32AUSScott Sunderland (AUS)Fakta1.54.08
33DENJørgen Bo Petersen (DEN)Fakta1.54.83
34BELGeert Verheyen (BEL)Rabobank1.54.88
35GERSascha Henrix (GER)Coast - Buffalo1.54.98

Etappe 7 - Offenbourg - Freudenstadt - 160.9 km - 4 Juni 2001Medium berg


1GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom4.27.54 (35.722 km/h)
2KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
3SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank1.29
4GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
5GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
6NEDBart Voskamp (NED)Bankgiroloterij - Batavuszt
7ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
8AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
9ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina - Lotuszt
10ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Coast - Buffalo1.34
11ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coast - Buffalozt
12ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Step3.15
13AUSScott Sunderland (AUS)Faktazt
14ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt
15ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
16BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco4.35
17AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
18NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Fakta5.40
19BELStive Vermaut (BEL)Lotto - Adeccozt
20GERJens Zemke (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
21SUILukas Zumsteg (SUI)Phonak Hearing Systemszt
22NEDBram Schmitz (NED)Bankgiroloterij - Batavuszt
23NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
24GERUwe Peschel (GER)Gerolsteinerzt
25ESPOscar Freire Gomez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
26GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
27GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
28RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Lotto - Adeccozt
29DENRolf Sørensen (DEN)CSC - Tiscalizt
30GERHolger Sievers (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
31GERMartin Müller (GER)Cologne7.47
32LUXChristian Poos (LUX)Post Swiss Teamzt
33GERThomas Liese (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
34POLArkadiusz Wojtas (POL)Team Nürnberger Versicherungzt
35ITAMirko Celestino (ITA)Team Saecozt

Etappe 8 - Freudenstadt - Stuttgart - 161.0 km - 5 Juni 2001Sprint


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom3.38.08 (43.322 km/h)
2GERSven Teutenberg (GER)Festina - Lotuszt
3AUTGerrit Glomser (AUT)Post Swiss Teamzt
4AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
5BELFabian De Waele (BEL)Lotto - Adeccozt
6ESPOscar Freire Gomez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
7SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobankzt
8GERStefan Kupfernagel (GER)Colognezt
9GERJürgen Werner (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
10BELGert Vanderaerden (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
11AUTWerner Riebenbauer (AUT)Team Nürnberger Versicherungzt
12NEDAart Vierhouten (NED)Rabobankzt
13AUSScott Sunderland (AUS)Faktazt
14NEDSteven De Jongh (NED)Rabobankzt
15NEDBart Voskamp (NED)Bankgiroloterij - Batavuszt
16RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Lotto - Adeccozt
17GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
18ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Coast - Buffalozt
19AUTMatthias Buxhofer (AUT)Phonak Hearing Systemszt
20GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
21ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Deutsche Telekomzt
22LUXChristian Poos (LUX)Post Swiss Teamzt
23NEDRaymond Meijs (NED)Colognezt
24ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Festina - Lotuszt
25NEDRemco Van Der Ven (NED)Bankgiroloterij - Batavuszt
26BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adeccozt
27AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
28GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
29SUILukas Zumsteg (SUI)Phonak Hearing Systemszt
30KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
31BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
32GERJens Zemke (GER)Team Nürnberger Versicherungzt
33ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
34ITAMirko Celestino (ITA)Team Saecozt
35SUIChristian Charriere (SUI)Phonak Hearing Systemszt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden