De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs - Nice - 2001 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs - Nice - 2001 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2001

Parijs - Nice 2001

FrankrijkFrankrijk - 11 Maart 2001 - 18 Maart 2001


Algemeen klassement - 18 Maart 2001


1ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo30h32'29''
2LTURaimondas Rumsas (LTU)Fassa Bortolo26''
3BELPeter Van Petegem (BEL)Mercury - Viatel52''
4FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis55''
5PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski1'01''
6BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
7KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom1'10''
8GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski1'22''
9GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteiner1'36''
10ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Step1'42''
11BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Frites - Latexco1'51''
12FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatour2'04''
13BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Adecco2'24''
14ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com2'30''
15ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi2'31''
16SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saecozt
17SUIAlex Zülle (SUI)Coast - Buffalo2'43''
18FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatour2'44''
19USABobby Julich (USA)Crédit Agricole2'45''
20FRAStéphane Heulot (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932'58''
21ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskaltel - Euskadi3'04''
22FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeux3'14''
23BELNico Mattan (BEL)Cofidis3'28''
24ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski3'40''
25FRAFlorent Brard (FRA)Festina - Lotus3'58''
26KAZAndrei Kivilev (KAZ)Cofidis4'02''
27NZLChristopher Jenner (NZL)Crédit Agricole4'08''
28FRADidier Rous (FRA)Bonjourzt
29ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)Euskaltel - Euskadi4'10''
30BELStive Vermaut (BEL)Lotto - Adecco4'16''
31SUIRolf Huser (SUI)Coast - Buffalo4'21''
32BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adecco4'50''
33ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroski4'56''
34FRACyril Dessel (FRA)Jean Delatourzt
35POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites - Latexco5'08''
36GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom5'21''
37BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco5'28''
38POLDariusz Baranowski (POL)Ibanesto.com5'29''
39ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
40SUINiki Aebersold (SUI)Coast - Buffalo5'32''
41ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Euskaltel - Euskadi5'34''
42SUIRoger Beuchat (SUI)Phonak Hearing Systems5'54''
43FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux6'34''
44GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteiner6'56''
45RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance - Décathlon7'21''
46FRALoïc Lamouller (FRA)Big Mat - Aubervilliers 937'51''
47NEDTristan Hoffman (NED)CSC - Tiscali7'59''
48BELSteven Kleynen (BEL)Domo - Farm Frites - Latexco8'06''
49ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski8'13''
50POLTomasz Brozyna (POL)Ibanesto.com8'29''
51USAFloyd Landis (USA)Mercury - Viatel9'33''
52ITAPaolo Fornaciari (ITA)Mapei - Quick Step10'41''
53RUSDenis Menchov (RUS)Ibanesto.com11'33''
54ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blanca11'53''
55AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner12'18''
56CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Frites - Latexco12'23''
57FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux12'29''
58RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Lotto - Adecco12'56''
59KAZAndrei Mizourov (KAZ)Deutsche Telekom13'22''
60ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolo14'05''
61ITALuca Mazzanti (ITA)Fassa Bortolo14'58''
62LATArvis Piziks (LAT)CSC - Tiscali15'05''
63FRAChristophe Agnolutto (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon17'53''
64ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)CSC - Tiscali17'57''
65BELSteve De Wolf (BEL)Domo - Farm Frites - Latexco19'53''
66FRAPascal Chanteur (FRA)Festina - Lotus20'07''
67GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systems20'19''
68ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Ibanesto.com20'22''
69BELFabian De Waele (BEL)Lotto - Adecco20'52''
70LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolo21'36''
71ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Ibanesto.com21'46''
72FRAFabrice Gougot (FRA)Crédit Agricole22'52''
73KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidis22'55''
74BELGeert Van Bondt (BEL)Mercury - Viatel23'35''
75RUSPavel Tonkov (RUS)Mercury - Viatel23'47''
76SUIPierre Bourquenoud (SUI)Phonak Hearing Systems24'18''
77ITAFabrizio Guidi (ITA)Mercury - Viatel24'31''
78ITAFabio Baldato (ITA)Fassa Bortolo24'49''
79FRAStéphane Goubert (FRA)Jean Delatour25'29''
80ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi26'52''
81FRAFranck Bouyer (FRA)Bonjour26'58''
82FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidis27'16''
83FRAChristophe Oriol (FRA)Jean Delatour29'25''
84FRAJérôme Bernard (FRA)Jean Delatour29'53''
85FRANicolas Vogondy (FRA)La Française des Jeux32'03''
86FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeux33'29''
87ESPIsidro Nozal Vega (ESP)O.N.C.E. - Eroski34'15''
88ESPDavid Cañada Garcia (ESP)Mapei - Quick Step36'01''
89FRAThierry Loder (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon36'13''
90BELJo Planckaert (BEL)Cofidis36'33''
91FRALaurent Lefevre (FRA)Cofidis37'06''
92FRAFrédéric Mainguenaud (FRA)Bonjour37'10''
93NEDKoos Moerenhout (NED)Domo - Farm Frites - Latexco38'57''
94ITAFederico Morini (ITA)Gerolsteiner39'22''
95AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole39'24''
96BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Adecco40'08''
97ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)Kelme - Costa Blanca44'35''
98FRALaurent Madouas (FRA)Festina - Lotus44'49''
99SUIMauro Gianetti (SUI)Coast - Buffalo45'25''
100MDAIgor Pugaci (MDA)Team Saeco45'33''
101CZERené Andrle (CZE)O.N.C.E. - Eroski46'07''
102NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole46'34''
103GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekom46'39''
104ESPCesar Solaun Solana (ESP)Ibanesto.com46'52''
105GERStephan Schreck (GER)Deutsche Telekom47'01''
106FRAFrédéric Finot (FRA)Crédit Agricole47'03''
107FRAPascal Derame (FRA)Bonjour46'13''
108FRANicolas Jalabert (FRA)CSC - Tiscali46'29''
109SUILukas Zumsteg (SUI)Phonak Hearing Systems50'24''
110RUSEdouard Gritsoun (RUS)Coast - Buffalo50'36''
111ESPAitor Silloniz Aresti (ESP)Euskaltel - Euskadi53'04''
112FRADamien Nazon (FRA)Bonjour54'10''
113ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blanca54'48''
114LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Team Saeco55'08''
115GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekom56'13''
116FRAGuillaume Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9356'37''
117ITALeonardo Giordani (ITA)Fassa Bortolo57'15''
118LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteiner57'24''
119ITAOscar Cavagnis (ITA)Team Saeco58'39''
120ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi59'11''
121ESPDavid Navas Chica (ESP)Ibanesto.com1h00'12''
122RUSAnton Chantyr (RUS)Coast - Buffalo1h05'30''
123SWEMartin Rittsel (SWE)CSC - Tiscalizt
124FRAArnaud Pretot (FRA)Festina - Lotus1h05'52''
125FRAStéphane Berges (FRA)AG2R Prévoyance - Décathlon1h06'16''
126ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blanca1h06'31''
127VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi1h06'32''
128AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteiner1h06'42''
129RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 931h08'05''
130ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyance - Décathlon1h12'13''
131FRARaphael Jeune (FRA)CSC - Tiscali1h12'22''
132FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeux1h17'06''
133SUIRené Stadelmann (SUI)Phonak Hearing Systems1h17'10''
134FRAJacky Durand (FRA)La Française des Jeux1h17'15''
135FRAAndy Flickinger (FRA)Festina - Lotus1h21'01''
136BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systems1h24'06''

Proloog - Nevers, 6.2 km - 11 Maart 2001Individuele Tijdrit


1BELNico Mattan (BEL)Cofidis0:07:48
2SCODavid Millar (SCO)Cofidis0:08
3FRAFlorent Brard (FRA)Festina - Lotus0:09
4FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidiszt
5BELPeter Van Petegem (BEL)Mercury - Viatel0:11
6FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatour0:12
7GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
8FRAFrédéric Finot (FRA)Crédit Agricolezt
9AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
10NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
11USAFloyd Landis (USA)Mercury - Viatel0:16
12LTURaimondas Rumsas (LTU)Fassa Bortolozt
13FRAEddy Seigneur (FRA)Jean Delatour0:17
14FRADidier Rous (FRA)Bonjour0:19
15FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatour0:20
16FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
17FRAFrédéric Bessy (FRA)Crédit Agricolezt
18ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo0:21
19FRAStéphane Heulot (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolo0:22
22ESPJesus Maria Manzano Ruaño (ESP)Kelme - Costa Blancazt
23GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteiner0:23
24PORJosé Bento Azevedo (POR)zt
25KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
26AUSPatrick Jonker (AUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
27GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekom0:24
28CZERené Andrle (CZE)O.N.C.E. - Eroski0:25
29ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyance - Décathlon0:26
30FRAFrançois Simon (FRA)Bonjourzt
31USAJonathan Vaughters (USA)Crédit Agricolezt
32FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:27
33ESPJoseba Beloki Dorronsoro (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
34BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
35FRAFranck Renier (FRA)Bonjourzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - St Amand Montrond - Clermont - Ferrand, 189.2 km - 12 Maart 2001Sprint


1BELFabian De Waele (BEL)Lotto - Adecco5:20:53
2AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
3GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
4BELLudovic Capelle (BEL)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
5FRAStéphane Heulot (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
6GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
7BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
8LATArvis Piziks (LAT)CSC - Tiscalizt
9FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
10FRARaphael Jeune (FRA)CSC - Tiscalizt
11SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saecozt
12POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
13FRADidier Rous (FRA)Bonjourzt
14ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
15GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
16ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
17FRACyril Saugrain (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
18LTURaimondas Rumsas (LTU)Fassa Bortolozt
19FRAFabrice Gougot (FRA)Crédit Agricolezt
20NZLChristopher Jenner (NZL)Crédit Agricolezt
21ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
22BELPeter Van Petegem (BEL)Mercury - Viatelzt
23BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Adeccozt
24NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
25FRAPascal Chanteur (FRA)Festina - Lotuszt
26ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28POLTomasz Brozyna (POL)Ibanesto.comzt
29BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
30CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Frites - Latexcozt
31SCODavid Millar (SCO)Cofidiszt
32ITAFederico Morini (ITA)Gerolsteinerzt
33POLDariusz Baranowski (POL)Ibanesto.comzt
34FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
35FRACyril Dessel (FRA)Jean Delatourzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Clermont Ferrand - St Etienne, 195.4 km - 13 Maart 2001Ontsnapping


1BELPeter Van Petegem (BEL)Mercury - Viatel0:00:05
2KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
3ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
4ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
5BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Adeccozt
6ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
7SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saecozt
8BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
9LTURaimondas Rumsas (LTU)Fassa Bortolozt
10GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
11FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatourzt
12BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
13SUIRolf Huser (SUI)Coast - Buffalozt
14FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidiszt
15GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteinerzt
16PORJosé Bento Azevedo (POR)0:07
17FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatour0:52
18FRAStéphane Heulot (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
19FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
20ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
21USABobby Julich (USA)Crédit Agricolezt
22ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23FRACyril Dessel (FRA)Jean Delatourzt
24ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi0:57
25GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteiner1:41
26SUIRoger Beuchat (SUI)Phonak Hearing Systemszt
27BELSteven Kleynen (BEL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
28ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
29FRAFlorent Brard (FRA)Festina - Lotuszt
30ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31FRADidier Rous (FRA)Bonjourzt
32NZLChristopher Jenner (NZL)Crédit Agricolezt
33FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
34FRAPascal Chanteur (FRA)Festina - Lotuszt
35SUINiki Aebersold (SUI)Coast - Buffalozt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - St Etienne - Villeneuve lez Avignon, 217.9 km - 14 Maart 2001Sprint


1NEDJan Koerts (NED)Mercury - Viatel4:43:28
2FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
3GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
4FRADamien Nazon (FRA)Bonjourzt
5BELJo Planckaert (BEL)Cofidiszt
6ITAFabrizio Guidi (ITA)Mercury - Viatelzt
7ITAOscar Cavagnis (ITA)Team Saecozt
8FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
9ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
10GERStephan Schreck (GER)Deutsche Telekomzt
11BELFabian De Waele (BEL)Lotto - Adeccozt
12LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteinerzt
13SUINiki Aebersold (SUI)Coast - Buffalozt
14ITAFabio Baldato (ITA)Fassa Bortolozt
15BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Adeccozt
16FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatourzt
17BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
18LATArvis Piziks (LAT)CSC - Tiscalizt
19AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
20ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
21ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Stepzt
22RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
23FRARaphael Jeune (FRA)CSC - Tiscalizt
24KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
25FRAPascal Chanteur (FRA)Festina - Lotuszt
26RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
27FRAAndy Flickinger (FRA)Festina - Lotuszt
28FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
29ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
30GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
31ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32FRACarlos Da Cruz (FRA)Festina - Lotuszt
33RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Lotto - Adeccozt
34ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35LTURaimondas Rumsas (LTU)Fassa Bortolozt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Tarascon - Sisteron, 195.6 km - 15 Maart 2001Ontsnapping


1SUIAlex Zülle (SUI)Coast - Buffalo4:55:10
2PORJosé Bento Azevedo (POR)zt
3NEDTristan Hoffman (NED)CSC - Tiscali0:04
4BELPeter Van Petegem (BEL)Mercury - Viatelzt
5BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Adeccozt
6BELFabian De Waele (BEL)Lotto - Adeccozt
7FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
8FRAFrançois Simon (FRA)Bonjourzt
9AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
10POLDariusz Baranowski (POL)Ibanesto.comzt
11ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
12BELSteven Kleynen (BEL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
13BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adeccozt
14ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
15FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatourzt
16ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
17SUIRoger Beuchat (SUI)Phonak Hearing Systemszt
18BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
19LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolozt
20KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
21BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
22POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
23BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
24FRADidier Rous (FRA)Bonjourzt
25GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteinerzt
26ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
27ITAFederico Morini (ITA)Gerolsteinerzt
28LTURaimondas Rumsas (LTU)Fassa Bortolozt
29ITAPaolo Fornaciari (ITA)Mapei - Quick Stepzt
30FRAFlorent Brard (FRA)Festina - Lotuszt
31FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
32RUSDenis Menchov (RUS)Ibanesto.comzt
33BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
34ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35BELStive Vermaut (BEL)Lotto - Adeccozt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Berre l'Etang - St Raphaël, 240.3 km - 16 Maart 2001Ontsnapping


1POLPiotr Wadecki (POL)Domo - Farm Frites - Latexco6:24:12
2ITAMatteo Tosatto (ITA)Fassa Bortolozt
3FRAFrançois Simon (FRA)Bonjour0:36
4FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeux1:10
5NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
6BELJo Planckaert (BEL)Cofidiszt
7ITAFabrizio Guidi (ITA)Mercury - Viatelzt
8FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidiszt
9BELFabian De Waele (BEL)Lotto - Adeccozt
10ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11FRAPascal Chanteur (FRA)Festina - Lotuszt
12FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
13GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteinerzt
14BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adeccozt
15NEDTristan Hoffman (NED)CSC - Tiscalizt
16LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolozt
17FRAFranck Renier (FRA)Bonjourzt
18FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatourzt
19LATArvis Piziks (LAT)CSC - Tiscalizt
20FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
21ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
23BELSteven Kleynen (BEL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
24FRAFranck Bouyer (FRA)Bonjourzt
25BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
26FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
27FRAFlorent Brard (FRA)Festina - Lotuszt
28ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
29BELSteve De Wolf (BEL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
30ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
31LTURaimondas Rumsas (LTU)Fassa Bortolozt
32BELNico Mattan (BEL)Cofidiszt
33BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Adeccozt
34ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolozt
35ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Nice - Col d'Eze, 10 km - 17 Maart 2001Individuele Tijdrit


1ITADario Frigo (ITA)Fassa Bortolo0:19:53
2LTURaimondas Rumsas (LTU)Fassa Bortolo0:27
3PORJosé Bento Azevedo (POR)0:41
4FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis0:43
5ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)CSC - Tiscali0:44
6SUIAlex Zülle (SUI)Coast - Buffalozt
7BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco0:48
8KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom0:53
9BELPeter Van Petegem (BEL)Mercury - Viatel1:08
10ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11GERTobias Steinhauser (GER)Gerolsteiner1:12
12ITAMichele Bartoli (ITA)Mapei - Quick Step1:15
13AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteiner1:17
14USABobby Julich (USA)Crédit Agricole1:19
15FRAStéphane Goubert (FRA)Jean Delatour1:23
16GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski1:27
17BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Frites - Latexco1:28
18RUSDenis Menchov (RUS)Ibanesto.com1:38
19ESPJose Maria 'Txema' Del Olmo Zendegi (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatour1:40
21ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)Euskaltel - Euskadi1:43
22FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatour1:44
23ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24BELStive Vermaut (BEL)Lotto - Adecco1:45
25LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolo1:46
26KAZAndrei Kivilev (KAZ)Cofidis1:47
27FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux1:48
28ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskaltel - Euskadi1:51
29FRALaurent Lefevre (FRA)Cofidis2:01
30FRAStéphane Heulot (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932:02
31SWEMartin Rittsel (SWE)CSC - Tiscalizt
32BELNico Mattan (BEL)Cofidis2:04
33ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski2:08
34ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.com2:10
35LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Team Saeco2:11

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Nice - Nice, 157.1 km - 18 Maart 2001Sprint


1ITAFabrizio Guidi (ITA)Mercury - Viatel3:38:41
2GERDanilo Hondo (GER)Deutsche Telekomzt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
4BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Adeccozt
5LTUSaulius Ruskys (LTU)Gerolsteinerzt
6ESTLauri Aus (EST)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
7BELJo Planckaert (BEL)Cofidiszt
8BELFabian De Waele (BEL)Lotto - Adeccozt
9NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
10LATArvis Piziks (LAT)CSC - Tiscalizt
11FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidiszt
12RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
13ITAOscar Cavagnis (ITA)Team Saecozt
14BELPeter Van Petegem (BEL)Mercury - Viatelzt
15BLRAlexandre Usov (BLR)Phonak Hearing Systemszt
16FRADamien Nazon (FRA)Bonjourzt
17ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18FRAAndy Flickinger (FRA)Festina - Lotuszt
19RUSEdouard Gritsoun (RUS)Coast - Buffalozt
20FRAGuillaume Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
21RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance - Décathlonzt
22FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatourzt
23NEDTristan Hoffman (NED)CSC - Tiscalizt
24BELSteven Kleynen (BEL)Domo - Farm Frites - Latexcozt
25KAZAndrei Kivilev (KAZ)Cofidiszt
26ITAPaolo Fornaciari (ITA)Mapei - Quick Stepzt
27FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
28NEDKoos Moerenhout (NED)Domo - Farm Frites - Latexcozt
29ESPCarlos Garcia Quesada (ESP)Kelme - Costa Blancazt
30FRAJean-Patrick Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
31ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
32FRARaphael Jeune (FRA)CSC - Tiscalizt
33LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Team Saecozt
34PORJosé Bento Azevedo (POR)zt
35LTURaimondas Rumsas (LTU)Fassa Bortolozt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden