De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs - Nice - 1996 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs - Nice - 1996 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 1996

Parijs - Nice 1996

FrankrijkFrankrijk - 10 Maart 1996 - 17 Maart 1996


Algemeen klassement - 17 Maart 1996


1FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.34:28:14
2USALance Armstrong (USA)Motorola0:43
3GBRChris Boardman (GBR)Gan0:47
4BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - GB1:21
5FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotus1:36
6ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E.2:17
7FRALuc Leblanc (FRA)Polti2:18
8UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Isoglass2:48
9FRALaurent Madouas (FRA)Motorola3:17
10ITAAndrea Peron (ITA)3:31
11SUIRolf Järmann (SUI)MG Maglificio - Technogym3:35
12ESPMariano Rojas Gil (ESP)O.N.C.E.4:06
13BELAxel Merckx (BEL)Motorola4:15
14ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Artiach4:21
15ITAMarco Saligari (ITA)MG Maglificio - Technogym4:37
16FRADidier Rous (FRA)Gan5:04
17GBRMaximilian Sciandri (GBR)Motorola5:20
18BELCarlo Bomans (BEL)Mapei - GB5:29
19ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)O.N.C.E.6:05
20DENSørensen Brian Holm (DEN)6:16
21SUIBruno Boscardin (SUI)Festina - Lotus11:17
22FRAStéphane Goubert (FRA)Festina - Lotus11:38
23ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Gewiss - Playbus12:52
24ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Mapei - GB13:09
25FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotus14:19
26FRAErwann Menthéour (FRA)14:28
27FRAFrédéric Moncassin (FRA)Gan14:36
28SUIMauro Gianetti (SUI)Polti16:16
29DENPeter Meinert Nielsen (DEN)Deutsche Telekom16:43
30FRAJean-Philippe Dojwa (FRA)Aki - Gipiemme17:15
31SWEMichel Lafis (SWE)Deutsche Telekom17:20
32ITAGianluca Gorini (ITA)Aki - Gipiemme17:39
33BELBart Leysen (BEL)Mapei - GB17:46
34ITANicola Loda (ITA)MG Maglificio - Technogym17:59
35ESPJosé Roberto Sierra (ESP)20:04
36ESPFrancisco Benitez Esbri (ESP)Kelme - Artiach20:25
37ESPManuel Fernandez Gines (ESP)Mapei - GB20:41
38FRAThierry Gouvenou (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeot20:50
39GERThomas Fleischer (GER)Lotto - Isoglass20:54
40FRARonan Pensec (FRA)Gan22:31
41AUTGeorg Totschnig (AUT)Polti23:28
42BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Isoglass24:06
43ITARoberto Petito (ITA)Saeco - AS Juvenes24:43
44FRAPascal Chanteur (FRA)Casino25:34
45LTUArturas Kasputis (LTU)Casino26:31
46CHIJosé Luis Rodríguez Aguilar (CHI)26:56
47FRAFrederic Pontier (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeot27:06
48ITAGianni Bugno (ITA)MG Maglificio - Technogym27:25
49ITAStefano Della Santa (ITA)Mapei - GB28:14
50ITAErmanno Brignoli (ITA)Gewiss - Playbus28:44
51FRADominique Arnould (FRA)Agrigel - La Creuse28:53
52ITAMaurizio Molinari (ITA)MG Maglificio - Technogym29:53
53ITARuggero Borghi (ITA)Saeco - AS Juvenes30:36
54BELMarc Sergeant (BEL)Lotto - Isoglass32:04
55ITAMauro Antonio Santaromita (ITA)Gewiss - Playbus33:07
56FRAGérard Rue (FRA)Gan34:35
57ESPHerminio Diaz Zabala (ESP)O.N.C.E.35:00
58ITAStefano Casagrande (ITA)MG Maglificio - Technogym36:01
59FRAThierry Bourguignon (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeotzt
60ESPAlberto Leanizbarrutia Abaunza (ESP)O.N.C.E.36:02
61BELWilfried Nelissen (BEL)Lotto - Isoglass37:16
62FRAEmmanuel Magnien (FRA)Festina - Lotus37:44
63FRAChristophe Capelle (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeot37:46
64FRACédric Vasseur (FRA)Gan38:33
65AUSPatrick Jonker (AUS)O.N.C.E.38:58
66GERGerd Audehem (GER)39:17
67AUSStephen Hodge (AUS)Festina - Lotus40:52
68FRAPascal Lance (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeot41:18
69BELMarc Wauters (BEL)Lotto - Isoglass41:27
70FRALaurent Genty (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeot42:08
71ITAMario Scirea (ITA)Saeco - AS Juvenes44:17
72ITAAndrea Brognara (ITA)Gewiss - Playbus44:31
73ITAGiuseppe Calcaterra (ITA)Saeco - AS Juvenes48:05
74GBRSean Yates (GBR)Motorola49:36
75ITAEros Poli (ITA)Saeco - AS Juvenes50:08
76SWEMichael Andersson (SWE)Deutsche Telekom50:12
77NEDGerrit De Vries (NED)Polti50:37
78FRAFrédéric Guesdon (FRA)Polti50:48
79USAGeorge Hincapie (USA)Motorola50:55
80AUSScott Sunderland (AUS)55:37
81ITAGiuseppe Guerini (ITA)Polti58:01
82GERDirk Baldinger (GER)Polti59:39
83FRABenoît Salmon (FRA)Collstrop - Lystex - Merckx1:01:53
84FRAFrancisque Teyssier (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeot1:02:52
85FRAChristophe Mengin (FRA)Casino1:03:11
86BELDanny Daelman (BEL)Collstrop - Lystex - Merckx1:03:44
87DENBjarne Riis (DEN)Deutsche Telekom1:04:23
88FRAXavier Jan (FRA)Force Sud1:04:53
89FRAJean-pierre Bourgeot (FRA)Agrigel - La Creuse1:09:32
90ITADavide Perona (ITA)Gewiss - Playbus1:10:05
91FRAHervé Boussard (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeot1:10:19
92FRAJean-pierre Delphis (FRA)Aki - Gipiemme1:10:45
93FRALaurent Pillon (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne1:11:37
94FRASebastien Medan (FRA)Collstrop - Lystex - Merckx1:15:16
95FRANicolas Jalabert (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne1:20:04
96BELPeter De Clercq (BEL)Collstrop - Lystex - Merckx1:20:27
97FRAFabrice Gougot (FRA)Casino1:20:43
98CRCJosé Luis 'El Negro' Sánchez Sánchez (CRC)1:20:54
99ITADenis Zanette (ITA)Aki - Gipiemme1:21:50
100ITAGiuseppe Citterio (ITA)Aki - Gipiemme1:23:11
101FRAMartial Locatelli (FRA)Casino1:25:22
102ESTLauri Aus (EST)Mutuelle de Seine-et-Marne1:33:12
103ESPJosé Angel Vidal Martinez (ESP)Kelme - Artiach1:33:26
104FRAJean-luc Masdupuy (FRA)Agrigel - La Creuse1:40:50
105ITAMichelangelo Cauz (ITA)Aki - Gipiemme1:41:05
106FRAChristophe Agnolutto (FRA)Casino1:44:23
107FRABlaise Chauviere (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne1:45:49
108FRAFranck Bouyer (FRA)Agrigel - La Creuse1:58:55

Etappe 1 - Chateauroux - St Amand Montrond, 178 km - 10 Maart 1996Sprint


1FRAFrédéric Moncassin (FRA)Gan4h24'10
2BELTom Steels (BEL)Mapei - GBzt.
3BELWilfried Nelissen (BEL)Lotto - Isoglasszt.
4ITASilvio Martinello (ITA)Saeco - AS Juveneszt.
5DENLars Michaelsen (DEN)Festina - Lotuszt.
6ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt.
7ITAMario Cipollini (ITA)Saeco - AS Juveneszt.
8ITAIvan Cerioli (ITA)Gewiss - Playbuszt.
9FRANicolas Jalabert (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marnezt.
10FRAFranck Laurance (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marnezt.
11FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt.
12FRAChristophe Capelle (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeotzt.
13FRAFrédéric Guesdon (FRA)Poltizt.
14ESTLauri Aus (EST)Mutuelle de Seine-et-Marnezt.
15ITANicola Loda (ITA)MG Maglificio - Technogymzt.

Etappe 2 - Dun sur Auron - Aubusson, 160.8 km - 11 Maart 1996Sprint


1BELWilfried Nelissen (BEL)Lotto - Isoglass3h52'04
2ITAMario Cipollini (ITA)Saeco - AS Juveneszt.
3BELTom Steels (BEL)Mapei - GBzt.
4FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt.
5FRAFrédéric Moncassin (FRA)Ganzt.
6ITANicola Loda (ITA)MG Maglificio - Technogymzt.
7FRANicolas Jalabert (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marnezt.
8FRAFrançois Simon (FRA)Ganzt.
9DENBrian Holm Sørensen (DEN)Deutsche Telekomzt.
10ITAAndrea Peron (ITA)Motorolazt.
11FRALaurent Madouas (FRA)Motorolazt.
12ITADavide Rebellin (ITA)Poltizt.
13FRAPascal Chanteur (FRA)Casinozt.
14DENLars Michaelsen (DEN)Festina - Lotuszt.
15USALance Armstrong (USA)Motorolazt.

Etappe 3 - Vassivière en Limousin - Chavignac, 172.5 km - 12 Maart 1996Medium berg


1FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.4h04'21''
2USALance Armstrong (USA)Motorola16
3GBRChris Boardman (GBR)Ganzt.
4SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus18
5FRALuc Leblanc (FRA)Poltizt.
6BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - GB29
7ITAAndrea Peron (ITA)Motorola51
8UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Isoglass52
9FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotus54
10FRAStéphane Heulot (FRA)Gan55
11ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E.zt.
12FRALaurent Madouas (FRA)Motorola58
13FRAStéphane Goubert (FRA)Festina - Lotus1'08
14GBRMaximilian Sciandri (GBR)Motorolazt.
15ITAMarco Saligari (ITA)MG Maglificio - Technogym1'20

Etappe 4 - Maurs la Jolie - Millau, 162.6 km - 13 Maart 1996Berg


1FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.5h16'08
2USALance Armstrong (USA)Motorola15
3FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotus22
4ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E.26
5BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - GB36
6BELAxel Merckx (BEL)Motorolazt.
7FRALaurent Madouas (FRA)Motorolazt.
8FRALuc Leblanc (FRA)Poltizt.
9GBRChris Boardman (GBR)Gan49
10ESPMariano Rojas Gil (ESP)O.N.C.E.51
11ITAAndrea Peron (ITA)Motorola55
12UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Isoglass1'02
13SUIRolf Järmann (SUI)MG Maglificio - Technogym1'06
14ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Gewiss - Playbus1'15
15ITAMarco Saligari (ITA)MG Maglificio - Technogym1'26

Etappe 5 - Millau - Millau, 162.6 km - 14 Maart 1996Ontsnapping


1ITAStefano Casagrande (ITA)MG Maglificio - Technogym4h02'49
2FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.27
3FRAFrédéric Moncassin (FRA)Ganzt.
4BELCarlo Bomans (BEL)Mapei - GBzt.
5SUIBruno Boscardin (SUI)Festina - Lotuszt.
6FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotuszt.
7UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Isoglasszt.
8ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Gewiss - Playbuszt.
9USALance Armstrong (USA)Motorolazt.
10FRACédric Vasseur (FRA)Ganzt.
11ESPMariano Rojas Gil (ESP)O.N.C.E.zt.
12ITAMarco Saligari (ITA)MG Maglificio - Technogymzt.
13GERThomas Fleischer (GER)Lotto - Isoglasszt.
14ITAAndrea Peron (ITA)Motorolazt.
15GBRChris Boardman (GBR)Ganzt.

Etappe 6 - Vitrolles - St Tropez, 199.5 km - 15 Maart 1996Sprint


1UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Isoglass5h27'20
2GBRChris Boardman (GBR)Ganzt.
3GBRMaximilian Sciandri (GBR)Motorolazt.
4FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotuszt.
5FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt.
6USALance Armstrong (USA)Motorolazt.
7SUIRolf Järmann (SUI)MG Maglificio - Technogymzt.
8FRAStéphane Goubert (FRA)Festina - Lotuszt.
9BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - GBzt.
10FRALuc Leblanc (FRA)Poltizt.
11ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Artiachzt.
12BELAxel Merckx (BEL)Motorolazt.
13ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E.zt.
14FRADidier Rous (FRA)Ganzt.
15FRALaurent Madouas (FRA)Motorolazt.

Etappe 7 - St Tropez - Juan les Pins, 193.7 km - 16 Maart 1996Sprint


1SUIBruno Boscardin (SUI)Festina - Lotus5h11'52
2BELTom Steels (BEL)Mapei - GBzt.
3BELWilfried Nelissen (BEL)Lotto - Isoglasszt.
4ITAMario Cipollini (ITA)Saeco - AS Juveneszt.
5FRAFrédéric Moncassin (FRA)Ganzt.
6FRAChristophe Capelle (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeotzt.
7FRANicolas Jalabert (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marnezt.
8ITANicola Loda (ITA)MG Maglificio - Technogymzt.
9FRAEmmanuel Magnien (FRA)Festina - Lotuszt.
10DENBrian Holm Sørensen (DEN)Deutsche Telekomzt.

Etappe 8a - Nice-Nice, 71.7 km - 17 Maart 1996Ontsnapping


1GBRMaximilian Sciandri (GBR)Motorola1h46'48
2ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Gewiss - Playbuszt.
3SUIMauro Gianetti (SUI)Poltizt.
4BELTom Steels (BEL)Mapei - GB7''
5FRAFrédéric Moncassin (FRA)Ganzt.
6ITAMaurizio Molinari (ITA)MG Maglificio - Technogymzt.
7ITAMario Cipollini (ITA)Saeco - AS Juveneszt.
8ITAGiuseppe Calcaterra (ITA)Saeco - AS Juveneszt.
9FRAThierry Gouvenou (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeotzt.
10SUIBruno Boscardin (SUI)Festina - Lotuszt.
11ITAAndrea Brognara (ITA)Gewiss - Playbuszt.
12FRAEmmanuel Magnien (FRA)Festina - Lotuszt.
13ITANicola Loda (ITA)MG Maglificio - Technogymzt.
14FRAErwan Mentheour (FRA)Aki - Gipiemmezt.
15BELWilfried Nelissen (BEL)Lotto - Isoglasszt.

Etappe 8b - Juan les Pins-Nice, 19.9 km - 17 Maart 1996Individuele Tijdrit


1GBRChris Boardman (GBR)Gan0:21:16
2USALance Armstrong (USA)Motorola0:24
3FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.0:29
4FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotus0:32
5FRAErwann Menthéour (FRA)0:38
6SUIRolf Järmann (SUI)MG Maglificio - Technogym1:07
7ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E.1:08
8ESPMariano Rojas Gil (ESP)O.N.C.E.1:09
9ITAStefano Casagrande (ITA)MG Maglificio - Technogym1:10
10SUIBruno Boscardin (SUI)Festina - Lotuszt
11ITAAndrea Peron (ITA)1:14
12UKRAndrei Tchmil (UKR)Lotto - Isoglass1:16
13BELCarlo Bomans (BEL)Mapei - GB1:18
14ITAGianluca Gorini (ITA)Aki - Gipiemme1:20

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden