De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs - Nice - 2007 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs - Nice - 2007 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2007

Parijs - Nice 2007

FrankrijkFrankrijk - 11 Maart 2007 - 18 Maart 2007


Final Ranking - 18 Maart 2007


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team29.55.22
2ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner0.26
3ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0.42
4SLOTadej Valjavec (SLO)Lampre - Fondital0.49
5ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas0.57
6ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne1.00
7AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto1.01
8LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC1.08
9ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.12
10ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne1.22
11RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole1.29
12FRASébastien Joly (FRA)La Française des Jeux1.36
13SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodir1.46
14FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
15ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital2.10
16LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC2.20
17FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis2.29
18FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bouygues Télécom2.35
19CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas2.41
20UKRYaroslav Popovych (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team2.55
21KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana3.02
22BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis3.26
23USABobby Julich (USA)Team CSC3.41
24USAChris Horner (USA)Predictor-Lotto4.02
25BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Predictor-Lotto4.15
26USALevi Leipheimer (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team5.52
27FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux7.04
28ESPJesus Del Nero Montes (ESP)Saunier Duval - Prodir7.27
29ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargne8.48
30FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R Prévoyance9.55
31FRAHubert Dupont (FRA)AG2R Prévoyance10.04
32KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole10.53
33GERPatrik Sinkewitz (GER)T-Mobile Team11.06
34GERMarcus Burghardt (GER)T-Mobile Team11.41
35SUIPatrick Calcagni (SUI)Liquigas11.56
36NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank12.20
37ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R Prévoyance12.45
38ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi12.55
39USAThomas Danielson (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team14.22
40AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteiner17.16
41ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi19.40
42FRAThomas Voeckler (FRA)Bouygues Télécom19.45
43LUXBenoît Joachim (LUX)Astana19.49
44UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance22.18
45BELSébastien Rosseler (BEL)Quick Step - Innergetic22.44
46FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis23.04
47SUISteve Zampieri (SUI)Cofidis24.18
48GBRRoger Hammond (GBR)T-Mobile Team24.33
49ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi25.24
50BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux26.43

Proloog - 11 Maart 2007Individuele Tijdrit


1SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodir6.01 (46.869 km/h)
2CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0.01
3FRASébastien Joly (FRA)La Française des Jeux0.02
4ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
5ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
6USALevi Leipheimer (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team0.03
7ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodir0.04
8NEDRemmert Wielinga (NED)Saunier Duval - Prodirzt
9SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeuxzt
10NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank0.05
11USABobby Julich (USA)Team CSC0.06
12FRAThomas Voeckler (FRA)Bouygues Télécomzt
13ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fonditalzt
14ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
15ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner0.07

Etappe 1 - 12 Maart 2007Sprint


1FRAJean-Patrick Nazon (FRA)AG2R Prévoyance4.29.39 (41.386 km/h)
2GERSebastian Siedler (GER)Team Milramzt
3AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
4ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fonditalzt
5ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Caisse d'Epargnezt
6ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Milramzt
7BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
8BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergeticzt
9RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Astanazt
10FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
11NZLGregory Henderson (NZL)T-Mobile Teamzt
12ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
13ITAMirco Lorenzetto (ITA)Team Milramzt
14LTUTomas Vaitkus (LTU)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
15AUSAaron Kemps (AUS)Astanazt

Etappe 2 - 13 Maart 2007Sprint


1ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas3.57.36 (44.696 km/h)
2ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fondital0.02
3ITALuca Paolini (ITA)Liquigaszt
4FRAWilliam Bonnet (FRA)Crédit Agricolezt
5ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
6LTUTomas Vaitkus (LTU)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
7ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
8FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
9SUIPatrick Calcagni (SUI)Liquigaszt
10FRAThomas Voeckler (FRA)Bouygues Télécomzt
11ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt
13ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Team Milramzt
14FRASébastien Joly (FRA)La Française des Jeuxzt
15BELIgor Abakoumov (BEL)Astanazt

Etappe 3 - 14 Maart 2007Sprint


1RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team CSC4.59.35 (43.159 km/h)
2BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergetic0.12
3ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fonditalzt
4AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
5FRAJean-Patrick Nazon (FRA)AG2R Prévoyancezt
6ITALuca Paolini (ITA)Liquigaszt
7ITAMirco Lorenzetto (ITA)Team Milramzt
8ESPMikel Gaztañaga Echeverria (ESP)Agritubelzt
9ESPJosep Jufre Pou (ESP)Predictor-Lottozt
10FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
11AUSAaron Kemps (AUS)Astanazt
12ESPAlan Perez Lezaun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Astanazt
14USATyler Farrar (USA)Cofidiszt
15FRAFrederic Bichot (FRA)Agritubelzt

Etappe 4 - 15 Maart 2007Berg


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team4.07.26 (41.101 km/h)
2ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner0.02
3ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne0.12
4AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto0.13
5SLOTadej Valjavec (SLO)Lampre - Fondital0.17
6LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC0.28
7FRASébastien Joly (FRA)La Française des Jeux0.33
8USALevi Leipheimer (USA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
9SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeuxzt
10ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas0.40
11ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécom0.43
13FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
14SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodir0.45
15LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC0.51

Etappe 5 - 16 Maart 2007Berg


1UKRYaroslav Popovych (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team4.11.51 (42.406 km/h)
2ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodir0.14
3FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R Prévoyancezt
4ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
5FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
6ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
8ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
9ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
10SLOTadej Valjavec (SLO)Lampre - Fonditalzt
11LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
12FRAThomas Voeckler (FRA)Bouygues Télécomzt
13ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
14RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
15ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt

Etappe 6 - 17 Maart 2007Ontsnapping


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne4.46.32 (41.879 km/h)
2ITAMirco Lorenzetto (ITA)Team Milram0.28
3FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
4ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
5FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R Prévoyancezt
6RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
7KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
8ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
10BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Predictor-Lottozt
11SLOTadej Valjavec (SLO)Lampre - Fonditalzt
12LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
13NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
14FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bouygues Télécomzt
15ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fonditalzt

Etappe 7 - 18 Maart 2007Berg


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team3.15.47 (39.686 km/h)
2ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne0.19
3ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
4ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0.22
5RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricolezt
6ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
7SLOTadej Valjavec (SLO)Lampre - Fonditalzt
8ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
9LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
10AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
11ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
12FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécom1.00
13FRASébastien Joly (FRA)La Française des Jeuxzt
14LUXAndy Schleck (LUX)Team CSCzt
15SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodirzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden