De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Paris-Nice - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Paris-Nice - 2022 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2022

Paris-Nice 2022

FrankrijkFrankrijk - 6 Maart 2022 - 13 Maart 2022


Algemeen klassement - 13 Maart 2022


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma29:19:15
2GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco0:29
3COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers2:37
4GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers3:29
5COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsic3:43
6AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious3:51
7ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis4:52
8PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates5:43
9FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis5:48
10FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën6:32
11NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm8:13
12USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates10:05
13CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech11:42
14FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies12:12
15NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious12:18
16BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal14:37
17DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm15:53
18NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo19:02
19FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj19:18
20BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team22:51
21SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj25:17
22LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo25:52
23GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux26:28
24FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM27:32
25NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers29:51
26NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma30:06
27FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergies31:20
28ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team31:39
29ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar33:44
30GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious33:52
31FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies35:48
32BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma37:29
33SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix38:05
34FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën43:35
35DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo43:40
36FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsic45:05
37BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo45:57
38NZLFinn Fisher-Black (NZL)Uae Team Emirates47:33
39ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar48:02
40FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsic50:52
41GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsm51:48
42ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers52:07
43GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsic55:47
44FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo58:11
45GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadiers58:40
46ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar59:01
47GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypost1:04:08
48FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj1:04:36
49FRAVictor Koretzky (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:05:30
50AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenix1:08:42
51FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:08:58
52ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar1:09:04
53NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost1:16:52
54FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic1:19:15
55BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal1:19:40
56FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic1:31:52
57BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix1:34:47
58GERNico Denz (GER)Team Dsm1:35:34
59CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadiers1:41:22

Etappe 1 - Mantes-la-Ville - Mantes-la-Ville - 159,8 km - 6 Maart 2022Ontsnapping

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma3:48:38
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
3BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
4FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies0:19
5DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo0:22
6ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
7ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
8GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
9BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
10FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
11BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
12FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
13ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
14NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsmzt
15BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsiczt
16RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
17NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
18FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
19FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
20CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
21FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
22FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
23FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
24ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
25USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
26USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
27ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
28ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
29ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
30NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
31AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
32USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
33FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
34AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
35AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
36BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
37FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
38DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
39NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
40PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
41COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
42SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
43GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
44GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
45BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
46FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
47COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
48FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
49CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
50NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
51GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
52BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
53GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
54NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe0:36
55GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
56BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
57ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
58COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
59SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jaycozt
60SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
61NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
62FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
63SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
64NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
65BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel - Premier Tech0:44
66SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix0:46
67FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
68SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
69ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM0:56
70NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:22
71CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech1:35
72BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:38
73GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsic1:48
74GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe2:04
75FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
76FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
77BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
78ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
79BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
80BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
81USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
82GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
83FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
84IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
85IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
86BELJordi Warlop (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
87DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Techzt
88FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergieszt
89KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
90LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
91NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
92GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
93BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypostzt
94BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
95ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
96ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
97FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
98SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
99ITANiccolo Bonifazio (ITA)Totalenergieszt
100ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
101NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jaycozt
102AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
103AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
104NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
105BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
106AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
107BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
108ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates2:43
109POLLukasz Wisniowski (POL)EF Education - Easypostzt
110RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Teamzt
111SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
112GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
113CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Techzt
114GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
115FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
116ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
117BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo3:32
118GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
119FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
120BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix5:19
121AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
122AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma6:32
123FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM6:41
124FRAVictor Koretzky (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
125FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
126FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
127FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
128AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
129AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
130BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
131NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredozt
132BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
133BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
134BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
135SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
136ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victoriouszt
137KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
138BELDimitri Claeys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
139NZLFinn Fisher-Black (NZL)Uae Team Emirates6:46
140GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
141NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
142GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
143NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
144ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
145CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
146BELIljo Keisse (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
147DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
148FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
149FRAAlexys Brunel (FRA)Uae Team Emirateszt
150LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
151GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
152KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Team8:53
153FRARudy Barbier (FRA)Israel - Premier Tech10:24
154AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Auffargis - Orléans - 159,2 km - 7 Maart 2022Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Team3:22:54
2BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
3FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
4SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jaycozt
5DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
6BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
7ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
8COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
9BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
10NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
11LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
12FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
13FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
14BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
15SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
16AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
17COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
18FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
19DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
20SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
21FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
22RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
23GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
24CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
25COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
26FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
27AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
28SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
29GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
30BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
31ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
32FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
33IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
34FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
35SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
36FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
37GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers0:26
38BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
39IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
40FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
41ITANiccolo Bonifazio (ITA)Totalenergies0:38
42BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel - Premier Techzt
43ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
44FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
45BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsiczt
46NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
47CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
48ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
49GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
50GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
51BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
52AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
53ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
54ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
55ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
56NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
57NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
58GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal0:43
59BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
60FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
61ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar1:29
62USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
63USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
64FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
65GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
66NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
67SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
68GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
69ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
70KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
71GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
72USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
73ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
74BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
75GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
76LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
77NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm1:37
78BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypost1:39
79ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
80BELJordi Warlop (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
81PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates1:53
82NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma4:47
83BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux6:43
84FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
85POLLukasz Wisniowski (POL)EF Education - Easypostzt
86AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
87GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
88FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
89FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
90ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
91BELIljo Keisse (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
92BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
93FRAVictor Koretzky (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
94SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
95FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
96FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergieszt
97SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
98RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Teamzt
99GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
100GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
101ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
102BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
103AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
104AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
105GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
106AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Vismazt
107CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
108ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
109BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
110NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
111BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
112FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
113BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
114FRAAlexys Brunel (FRA)Uae Team Emirateszt
115SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
116NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
117AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
118SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
119AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
120NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
121NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jaycozt
122CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Techzt
123USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm9:07
124GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
125BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
126FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
127NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredozt
128NZLFinn Fisher-Black (NZL)Uae Team Emirateszt
129GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
130FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
131BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
132DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
133FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
134FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
135AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
136NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
137BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
138KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
139FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
140BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenixzt
141FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
142ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
143CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Techzt
144FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
145BELDimitri Claeys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
146BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix9:16
147ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team9:37
148KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Qazaqstan Team9:47
149FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj9:52
150NEDNils Eekhoff (NED)Team Dsm
151DENMads Würtz Schmidt (DEN)Israel - Premier Tech
152FRARudy Barbier (FRA)Israel - Premier Tech
153ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain Victorious

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Vierzon - Dun-le-Palestel - 190,8 km - 8 Maart 2022Sprint

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo4:23:29
2FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
3BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
4BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
5FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergieszt
6ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
7GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
8NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
9GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
10COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
11BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsiczt
12CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
13ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
14BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
15RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
16BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel - Premier Techzt
17FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
18BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
19KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
20FRAVictor Koretzky (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
21CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
22BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
23FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
24SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jaycozt
25COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
26FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
27BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
28ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
29FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
30FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
31BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
32FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
33SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypostzt
34AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
35FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
36SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
37COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
38GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
39AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
40SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
41FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
42ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
43ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
44NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
45ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
46FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
47BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
48GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohezt
49SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
50GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
51FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
52ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
53NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
54AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
55PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
56ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
57GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
58GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
59SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
60ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
61NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
62NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
63ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
64USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypostzt
65BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
66SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
67BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
68DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
69FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
70GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohezt
71ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
72FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
73NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
74SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
75GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
76FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
77NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
78BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypostzt
79GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
80USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
81NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
82BELJordi Warlop (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
83BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
84BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
85BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
86AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
87ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
88AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
89FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën1:14
90FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsic1:16
91BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma1:30
92AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar1:31
93FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
94LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo2:22
95USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar3:10
96LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
97FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergies4:29
98GERMax Walscheid (GER)Cofidis5:46
99FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
100GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
101FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
102IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
103BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
104NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jayco8:07
105ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers8:58
106GERNico Denz (GER)Team Dsm10:01
107FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj10:13
108ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
109FRAAlexys Brunel (FRA)Uae Team Emirates11:15
110USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
111AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Vismazt
112AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
113GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
114NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
115AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
116BELIljo Keisse (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
117ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
118POLLukasz Wisniowski (POL)EF Education - Easypostzt
119NZLFinn Fisher-Black (NZL)Uae Team Emirateszt
120CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
121RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Teamzt
122CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Techzt
123NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredozt
124SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
125BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
126BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
127SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
128BELDimitri Claeys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
129KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
130FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
131GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
132BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
133FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
134GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
135FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
136FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
137IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
138DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
139ITANiccolo Bonifazio (ITA)Totalenergieszt
140NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
141NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
142NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Team11:22
143BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix14:30
144AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
145FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
146BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix16:35
147ITASamuele Battistella (ITA)Astana Qazaqstan Team
148KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana Qazaqstan Team
149CANGuillaume Boivin (CAN)Israel - Premier Tech

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Domérat - Montluçon - 13,4 km - 9 Maart 2022Individuele Tijdrit

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma0:16:20
2SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma0:02
3AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma0:06
4SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:10
5GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco0:11
6GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadiers0:14
7FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies0:19
8SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost0:21
9DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo0:25
10COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadiers0:28
11FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma0:29
12RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe0:31
13GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious0:35
14USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates0:36
15NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers0:37
16DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm0:41
17AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jayco0:42
18NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:43
19GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
20NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm0:44
21LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo0:46
22PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates0:47
23BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
24CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech0:48
25ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
26KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team0:50
27GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypost0:54
28ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis0:55
29RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Team0:57
30GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost0:59
31BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:00
32FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
33FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën1:03
34BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
35SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirates1:04
36BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:07
37AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
38FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo1:08
39FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies1:09
40USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
41BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
42ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team1:10
43FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
44NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypost1:11
45BELIljo Keisse (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
46FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsic1:13
47NZLFinn Fisher-Black (NZL)Uae Team Emirateszt
48GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
49GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
50FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsic1:15
51AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenixzt
52FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën1:16
53ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
54COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsic1:17
55FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën1:18
56FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
57FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis1:19
58SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
59FRAAlexys Brunel (FRA)Uae Team Emirateszt
60FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
61FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
62BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal1:20
63GERMax Walscheid (GER)Cofidis1:24
64SUIJohan Jacobs (SUI)Movistar1:25
65IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohe1:26
66ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
67ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
68FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj1:27
69BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal1:31
70ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar1:34
71BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
72ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis1:36
73DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:39
74SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix1:40
75BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
76NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma1:42
77GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:43
78LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj1:44
79KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
80NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
81BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix1:46
82ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
83FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
84USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost1:47
85BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën1:49
86FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj1:51
87BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix1:52
88NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious1:53
89NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Techzt
90AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
91FRAVictor Koretzky (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:54
92GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
93GERSimon Geschke (GER)Cofidis1:55
94CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team1:56
95BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo1:57
96BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel - Premier Techzt
97FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies1:59
98ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victoriouszt
99AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco2:01
100BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
101GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe2:02
102ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenixzt
103GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal2:03
104BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux2:04
105BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal2:06
106BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypost2:07
107SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jayco2:08
108AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jayco2:09
109COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates2:11
110ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
111FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
112USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm2:12
113BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
114BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix2:13
115FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic2:19
116NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe2:20
117ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM2:22
118FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
119IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe2:25
120FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
121SUITom Bohli (SUI)Cofidis2:26
122AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar2:28
123NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
124ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates2:30
125SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious2:34
126FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic2:36
127GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers2:39
128ITANiccolo Bonifazio (ITA)Totalenergies2:42
129NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredozt
130BELJordi Warlop (BEL)B&b Hotels P/b KTM2:44
131FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergies2:46
132NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:47
133POLLukasz Wisniowski (POL)EF Education - Easypost2:48
134NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jayco2:49
135FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM2:53
136AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj2:54
137BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsiczt
138CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Tech2:55
139ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers2:57
140CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadiers3:02
141BELDimitri Claeys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:16
142BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:20
143NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jayco3:24
144FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj3:41
145AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën
146GERMaximilian Schachmann (GER)Bora - Hansgrohe

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Saint-Just-Saint-Rambert - Saint-Sauveur-de-Montagut - 188,8 km - 10 Maart 2022Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates4:53:30
2FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:58
3USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
4BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal2:30
5FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsic4:01
6FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies4:02
7FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj4:57
8GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
9FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies5:43
10FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
11RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
12COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
13BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
14NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
15FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
16GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
17AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
18ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
19PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
20GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
21FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
22COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
23SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
24NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious5:50
25CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech5:52
26ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
27NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
28AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
29NZLFinn Fisher-Black (NZL)Uae Team Emirates5:55
30DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm6:00
31FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergies6:37
32BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal7:17
33NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers9:05
34FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
35AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jayco12:00
36FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsic12:04
37ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
38DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
39AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Vismazt
40GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadiers12:08
41GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
42BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
43BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
44KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
45BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
46SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
47LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
48FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
49SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
50FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
51FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
52ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
53DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
54FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
55ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
56BELDimitri Claeys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
57SLOJan Polanc (SLO)Uae Team Emirateszt
58FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
59NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
60ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
61FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
62ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
63GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
64FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
65SUIJohan Jacobs (SUI)Movistar15:48
66FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM17:28
67BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
68BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
69GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
70RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Teamzt
71ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
72BELJordi Warlop (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
73FRAVictor Koretzky (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
74BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
75ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
76GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypostzt
77NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
78FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
79GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
80ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
81COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
82FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
83BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
84BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
85BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
86FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
87SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jayco23:36
88AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
89NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe24:22
90ITANiccolo Bonifazio (ITA)Totalenergieszt
91BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
92AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
93ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
94BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
95BELIljo Keisse (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
96IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
97BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
98BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
99GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
100GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
101CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
102NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
103SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
104FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
105NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
106AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
107GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
108IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
109KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
110FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergieszt
111ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
112LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
113BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
114NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
115AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
116NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
117NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredozt
118FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
119GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
120GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
121FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
122BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën
123SUITom Bohli (SUI)Cofidis
124FRAAlexys Brunel (FRA)Uae Team Emirates
125ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Bahrain Victorious
126POLLukasz Wisniowski (POL)EF Education - Easypost
127FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën
128BELJonas Rickaert (BEL)Alpecin - Fenix
129ITAKristian Sbaragli (ITA)Alpecin - Fenix
130AUSJay Vine (AUS)Alpecin - Fenix
131BELAmaury Capiot (BEL)Team Arkéa Samsic
132NEDDylan Groenewegen (NED)Team Bikeexchange - Jayco
133ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates
134CZEZdenek Stybar (CZE)Quick-Step Alpha Vinyl Team
135BELYves Lampaert (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team
136USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm
137GERNils Politt (GER)Bora - Hansgrohe
138CANJames Gene Piccoli (CAN)Israel - Premier Tech
139NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Israel - Premier Tech
140BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel - Premier Tech
141SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious
142USANeilson Powless (USA)EF Education - Easypost
143BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Easypost
144SUIStefan Bissegger (SUI)EF Education - Easypost

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Courthézon - Aubagne - 213,6 km - 11 Maart 2022Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies5:33:06
2DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
3BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
4ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
5FRABryan Coquard (FRA)Cofidiszt
6SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jaycozt
7ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
8FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
9FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
10ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
11ITANiccolo Bonifazio (ITA)Totalenergieszt
12BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
13GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
14GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
15NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
16GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
17BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
18USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
19DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
20FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
21FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
22FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
23ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
24SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
25ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Teamzt
26BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
27FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
28ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Teamzt
29COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
30GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
31RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohezt
32FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
33AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
34CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
35AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
36COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
37NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
38FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
39BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
40GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jaycozt
41GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
42FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergieszt
43FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroënzt
44FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
45FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
46PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
47NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
48BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudalzt
49ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
50USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirateszt
51AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
52ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
53GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
54SUIJohan Jacobs (SUI)Movistarzt
55LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
56NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
57FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
58NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious0:22
59ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadiers1:07
60FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsic1:44
61BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:19
62ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
63NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
64SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
65GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
66SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
67FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
68FRAVictor Koretzky (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
69SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
70COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
71FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
72AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar3:55
73AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma4:50
74NZLFinn Fisher-Black (NZL)Uae Team Emirates5:33
75FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj5:58
76FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
77NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
78NEDCees Bol (NED)Team Dsmzt
79AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdjzt
80BELDimitri Claeys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
81AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco7:44
82RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Team9:00
83FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM9:26
84FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
85FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
86BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
87BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
88BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix11:36
89GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
90GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
91ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
92BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma13:43
93FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies15:23
94IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
95GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
96GERMax Walscheid (GER)Cofidiszt
97KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Teamzt
98FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
99LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdjzt
100BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
101CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
102NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
103BELIljo Keisse (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
104DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
105BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
106BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudalzt
107NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
108IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
109GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost16:51
110ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis
111NEDFabio Jakobsen (NED)Quick-Step Alpha Vinyl Team
112BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
113BELJordi Warlop (BEL)B&b Hotels P/b KTM
114BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix
115GERSimon Geschke (GER)Cofidis
116AUSLuke Durbridge (AUS)Team Bikeexchange - Jayco
117NORMarkus Hoelgård (NOR)Trek - Segafredo
118KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana Qazaqstan Team
119BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Nice - Col de Turini - 155,4 km - 12 Maart 2022Berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Visma4:02:47
2COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
3GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco0:02
4COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsic0:09
5PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirates0:11
6USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates0:25
7AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious0:27
8GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadiers0:29
9FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidis0:44
10NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious0:56
11ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidis1:02
12RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe1:13
13ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team1:28
14FRAPierre Latour (FRA)Totalenergies2:05
15BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team2:07
16BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal2:19
17FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
18CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Tech3:00
19NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm3:23
20NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
21FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdj4:03
22FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM4:30
23GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
24USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar7:30
25AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Vismazt
26LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
27AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistarzt
28NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Vismazt
29FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo8:44
30BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
31NZLFinn Fisher-Black (NZL)Uae Team Emirates9:20
32FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergies9:37
33FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergieszt
34BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal10:50
35ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team10:59
36ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar12:24
37ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistarzt
38SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
39ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
40FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsiczt
41NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
42ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
43DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsm12:38
44SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenix13:23
45ITANiccolo Bonifazio (ITA)Totalenergies15:20
46FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën15:39
47BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal16:22
48GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost18:02
49GERNico Denz (GER)Team Dsm18:14
50GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
51AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
52GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
53GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
54BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
55FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
56FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
57GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
58FRAVictor Koretzky (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
59AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
60FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM19:00
61FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
62BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Vismazt
63BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Vismazt
64FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM21:04
65FRABryan Coquard (FRA)Cofidis21:29
66SUIJohan Jacobs (SUI)Movistar23:19
67GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypost24:19
68ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistar25:20
69ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistarzt
70BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo26:02
71BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredozt
72FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
73FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
74BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
75BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
76DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
77DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
78BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
79SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jaycozt
80AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jaycozt
81SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victoriouszt
82NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohezt
83CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
84NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jaycozt
85FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Vismazt
86BELIljo Keisse (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
87ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
88GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
89GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadierszt
90IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohezt
91COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirateszt
92IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohezt
93FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsic26:10
94FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsiczt
95NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
96FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën26:11
97BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën
98FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Totalenergies
99FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick-Step Alpha Vinyl Team
100NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma
101NEDCees Bol (NED)Team Dsm
102RSAStefan De Bod (RSA)Astana Qazaqstan Team
103ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
104GERMax Walscheid (GER)Cofidis
105FRAAnthony Turgis (FRA)Totalenergies
106FRAGeoffrey Soupe (FRA)Totalenergies
107AUSMichael Storer (AUS)Groupama - Fdj
108LUXKevin Geniets (LUX)Groupama - Fdj
109KAZYevgeniy Fedorov (KAZ)Astana Qazaqstan Team
110BELDimitri Claeys (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8 - Nice - Nice - 115,6 km - 13 Maart 2022Medium berg

Image Amaury Sport Organisation (ASO). Source : Site officiel du Paris-Nice.


1GBRSimon Yates (GBR)Team Bikeexchange - Jayco2:52:59
2BELWout Van Aert (BEL)Jumbo - Visma0:09
3SLOPrimoz Roglic (SLO)Jumbo - Vismazt
4USABrandon McNulty (USA)Uae Team Emirates1:44
5DENSøren Kragh Andersen (DEN)Team Dsmzt
6SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdjzt
7FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
8GBRAdam Yates (GBR)Ineos Grenadierszt
9NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
10ESPIon Izagirre Insausti (ESP)Cofidiszt
11AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
12FRAGuillaume Martin (FRA)Cofidiszt
13COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Ineos Grenadierszt
14COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Team Arkéa Samsiczt
15NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm1:47
16BELSteff Cras (BEL)Lotto - Soudal2:19
17PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)Uae Team Emirateszt
18NZLFinn Fisher-Black (NZL)Uae Team Emirates3:56
19ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar6:13
20LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo6:34
21BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
22ESPAlbert Torres Barceló (ESP)Movistarzt
23FRAQuentin Pacher (FRA)Groupama - Fdjzt
24GERGeorg Zimmermann (GER)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
25CANHugo Houle (CAN)Israel - Premier Techzt
26NEDSteven Kruijswijk (NED)Jumbo - Visma6:36
27ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Ineos Grenadierszt
28GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
29FRANicolas Edet (FRA)Team Arkéa Samsic9:06
30ITAFabio Felline (ITA)Astana Qazaqstan Team9:21
31FRAPierre Latour (FRA)Totalenergieszt
32FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën10:34
33FRASimon Guglielmi (FRA)Team Arkéa Samsiczt
34DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
35NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers12:17
36FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Totalenergies12:55
37NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
38FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo13:21
39ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
40FRAFabien Doubey (FRA)Totalenergieszt
41FRALaurent Pichon (FRA)Team Arkéa Samsiczt
42GBROwain Doull (GBR)EF Education - Easypostzt
43CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Ineos Grenadierszt
44SUISilvan Dillier (SUI)Alpecin - Fenixzt
45FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
46GBRConnor Swift (GBR)Team Arkéa Samsiczt
47FRAMatis Louvel (FRA)Team Arkéa Samsic17:11
48ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Movistar17:43
49FRAVictor Koretzky (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
50GBREthan Hayter (GBR)Ineos Grenadierszt
51NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Easypostzt
52AUTTobias Bayer (AUT)Alpecin - Fenixzt
53BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
54GERJohn Degenkolb (GER)Team Dsmzt
55GERNico Denz (GER)Team Dsmzt
56BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
57BELMauri Vansevenant (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Teamzt
58FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
59FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
60FRABryan Coquard (FRA)Cofidis
61ITANiccolo Bonifazio (ITA)Totalenergies
62AUSNichola Schultz (AUS)Team Bikeexchange - Jayco
63NZLCampbell Stewart (NZL)Team Bikeexchange - Jayco
64COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Uae Team Emirates
65BELOtto Vergaerde (BEL)Trek - Segafredo
66BELIljo Keisse (BEL)Quick-Step Alpha Vinyl Team
67DENMichael Mørkøv (DEN)Quick-Step Alpha Vinyl Team
68FRAChristophe Laporte (FRA)Jumbo - Visma
69AUSRohan Dennis (AUS)Jumbo - Visma
70BELNathan Van Hooydonck (BEL)Jumbo - Visma
71IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe
72NEDDanny Van Poppel (NED)Bora - Hansgrohe
73IRLRyan Mullen (IRL)Bora - Hansgrohe
74RUSAleksander Vlasov (RUS)Bora - Hansgrohe
75GBRLuke Rowe (GBR)Ineos Grenadiers
76BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
77ESTRein Taaramäe (EST)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
78AUTGregor Mühlberger (AUT)Movistar
79BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal
80BELHarm Vanhoucke (BEL)Lotto - Soudal
81BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal
82BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudal
83SLODomen Novak (SLO)Bahrain Victorious
84GBRSimon Carr (GBR)EF Education - Easypost
85FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM
86ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM
87FRAAlexis Gougeard (FRA)B&b Hotels P/b KTM
88FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM
89FRADamien Touzé (FRA)AG2R Citroën
90FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj
91AUSLucas Hamilton (AUS)Team Bikeexchange - Jayco
92SLOLuka Mezgec (SLO)Team Bikeexchange - Jayco
93ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Astana Qazaqstan Team
94USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar
95SUIJohan Jacobs (SUI)Movistar
96GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2022 - Alle rechten voorbehouden