De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs - Nice - 1994 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs - Nice - 1994 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 1994

Parijs - Nice 1994

FrankrijkFrankrijk - 6 Maart 1994 - 13 Maart 1994


Algemeen klassement - 13 Maart 1994


1SUITony Rominger (SUI)Mapei - Clas37:16:05
2ESPJesus Montoya Alarcon (ESP)Banesto - Pinarello0:36
3RUSViatcheslav Ekimov (RUS)Wordperfect - Colnago - Decca1:30
4FRARonan Pensec (FRA)Histor - Novemail - Laser - Look1:41
5FRALaurent Roux (FRA)Castorama - Maxisport1:53
6ESPVicente Aparicio Vila (ESP)Banesto - Pinarello2:38
7SUIPascal Richard (SUI)GB - MG Maglificio - Bianchi2:47
8FRAJean François Bernard (FRA)Banesto - Pinarello2:53
9ITAGianni Bugno (ITA)Polti - Vaporetto3:00
10FRAEddy Seigneur (FRA)Gan - Lemond3:11
11FRALaurent Brochard (FRA)Castorama - Maxisport3:15
12MDAAndrei Tchmil (MDA)Lotto - Vetta - Caloi3:40
13FRABruno Cornillet (FRA)Histor - Novemail - Laser - Look3:46
14FRACharly Mottet (FRA)Histor - Novemail - Laser - Look3:59
15FRAPascal Lance (FRA)Gan - Lemond4:08
16FRAStéphane Goubert (FRA)Festina - Lotus4:24
17BELJim Van De Laer (BEL)Lotto - Vetta - Caloi4:47
18NEDEddy Bouwmans (NED)Histor - Novemail - Laser - Look4:56
19SUILaurent Dufaux (SUI)O.N.C.E. - Look - Mavic5:39
20FRAJean-Cyril Robin (FRA)Castorama - Maxisport6:12
21BELLuc Roosen (BEL)Lotto - Vetta - Caloi6:36
22ITAMariano Piccoli (ITA)Mercatone Uno - Medeghini - Juvenes Smr6:42
23FRAGilles Delion (FRA)Castorama - Maxisport6:43
24FRAThierry Bourguignon (FRA)Castorama - Maxisport6:59
25FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotus7:18
26FRAPascal Lino (FRA)Festina - Lotus7:26
27FRADante Rezze (FRA)Jolly Componibili - Cage 19948:52
28NORBo-André Namtvedt (NOR)Wordperfect - Colnago - Decca9:04
29ESPFernando Escartin Coti (ESP)Mapei - Clas9:34
30GERHeinrich Trumheller (GER)Castorama - Maxisport11:10
31ESPArsenio Gonzalez Gutierrez (ESP)Mapei - Clas11:14
32FRAFrancisque Teyssier (FRA)Festina - Lotus11:19
33LTUArnas Cepel- (LTU)13:51
34FRAStéphane Heulot (FRA)Banesto - Pinarello13:38
35ESPMiguel Indurain Larraya (ESP)Banesto - Pinarello14:03
36DENSørensen Brian Holm (DEN)14:09
37FRAChristian Chaubet (FRA)Catanava14:41
38BRAMauro Ribeiro (BRA)Lotto - Vetta - Caloi15:42
39NEDErik Dekker (NED)Wordperfect - Colnago - Decca15:54
40FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Look - Mavic16:03
41FRAGerard Guazzini (FRA)Chazal - MBK - Koenig16:55
42AUTHarald Maier (AUT)Festina - Lotus17:39
43AUTGeorg Totschnig (AUT)Polti - Vaporetto18:34
44RUSPavel Tcherkassov (RUS)Jolly Componibili - Cage 199419:19
45AUSStephen Hodge (AUS)Festina - Lotus19:48
46FRAJean-Claude Bagot (FRA)Festina - Lotus20:00
47FRAFrancis Moreau (FRA)Gan - Lemond20:07
48ITAOscar Pellicioli (ITA)Polti - Vaporetto20:50
49FRAJean-Philippe Dojwa (FRA)Gan - Lemond21:59
50ITASimone Biasci (ITA)Mercatone Uno - Medeghini - Juvenes Smr22:50
51ESPFederico Echave Musatadi (ESP)Mapei - Clas23:02
52NORAtle Kvalsvoll (NOR)Wordperfect - Colnago - Decca23:26
53SUIAlex Zülle (SUI)O.N.C.E. - Look - Mavic23:29
54BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Vetta - Caloi23:39
55ESPInaki Gaston Crespo (ESP)Mapei - Clas24:31
56ITAGianluca Gorini (ITA)Jolly Componibili - Cage 1994zt
57IRLSean Kelly (IRL)Catanava25:30
58ITAGiovanni Fidanza (ITA)Polti - Vaporetto25:36
59FRAThomas Davy (FRA)Castorama - Maxisport26:34
60FRAFabrice Philipot (FRA)Chazal - MBK - Koenig26:43
61FRAChristophe Capelle (FRA)Gan - Lemond26:56
62FRAJean-Christophe Bloy (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeot27:01
63FRAJérôme Chiotti (FRA)Catanava27:20
64BELMarc Sergeant (BEL)Histor - Novemail - Laser - Look27:36
65BELGuy Nulens (BEL)Histor - Novemail - Laser - Look28:18
66BELJohan Museeuw (BEL)GB - MG Maglificio - Bianchi29:49
67FRAThierry Gouvenou (FRA)Gan - Lemond30:13
68USAMarty Jemison (USA)Wordperfect - Colnago - Decca30:23
69FRAJimmy Delbove (FRA)Chazal - MBK - Koenig30:53
70ITAAndrea Peron (ITA)31:19
71NEDGerrit De Vries (NED)Histor - Novemail - Laser - Look36:07
72GERBert Dietz (GER)Telekom - Merckx40:27
73FRAPhilippe Casado (FRA)Jolly Componibili - Cage 1994zt

Etappe 1 - Fontenay sous Bois - Orléans, 185.5 km - 6 Maart 1994Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Mercatone Uno - Medeghini - Juvenes Smr5:05:57
2ITAFabio Baldato (ITA)GB - MG Maglificio - Bianchizt
3ITAEndrio Leoni (ITA)Jolly Componibili - Cage 1994zt
4FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Look - Maviczt
5GEROlaf Ludwig (GER)Telekom - Merckxzt
6FRAChristophe Capelle (FRA)Gan - Lemondzt
7FRAFrédéric Moncassin (FRA)Wordperfect - Colnago - Deccazt
8FRAFranck Jarno (FRA)Catanavazt
9FRAFranck Boucanville (FRA)Catanavazt
10FRALaurent Brochard (FRA)Castorama - Maxisportzt
11BELTom Desmet (BEL)Lotto - Vetta - Caloizt
12FRAGilles Talmant (FRA)Histor - Novemail - Laser - Lookzt
13BELLuc Roosen (BEL)Lotto - Vetta - Caloizt
14AUTHarald Maier (AUT)Festina - Lotuszt
15FRALudovic Auger (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeotzt
16ITAMario Scirea (ITA)Polti - Vaporettozt
17IRLSean Kelly (IRL)Catanavazt
18BELMarc Sergeant (BEL)Histor - Novemail - Laser - Lookzt
19ITASilvio Martinello (ITA)Mercatone Uno - Medeghini - Juvenes Smrzt
20FRAThierry Gouvenou (FRA)Gan - Lemondzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Gien - Nevers, 161 km - 7 Maart 1994Sprint


1ITAFabio Baldato (ITA)GB - MG Maglificio - Bianchi3:40:41
2ITAMario Cipollini (ITA)Mercatone Uno - Medeghini - Juvenes Smrzt
3UZBDjamolidine Abdoujaparov (UZB)Polti - Vaporettozt
4FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Look - Maviczt
5FRAChristophe Capelle (FRA)Gan - Lemondzt
6ITAEndrio Leoni (ITA)Jolly Componibili - Cage 1994zt
7MDAAndrei Tchmil (MDA)Lotto - Vetta - Caloizt
8BELJohan Museeuw (BEL)GB - MG Maglificio - Bianchizt
9ITAGiovanni Fidanza (ITA)Polti - Vaporettozt
10GEROlaf Ludwig (GER)Telekom - Merckxzt
11FRAFrédéric Moncassin (FRA)Wordperfect - Colnago - Deccazt
12FRAFranck Jarno (FRA)Catanavazt
13FRAChristophe Leroscouet (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeotzt
14ITASilvio Martinello (ITA)Mercatone Uno - Medeghini - Juvenes Smrzt
15FRAFranck Boucanville (FRA)Catanavazt
16BELMarc Sergeant (BEL)Histor - Novemail - Laser - Lookzt
17DENSørensen Brian Holm (DEN)zt
18ITAMario Scirea (ITA)Polti - Vaporettozt
19FRAGilles Talmant (FRA)Histor - Novemail - Laser - Lookzt
20NEDErik Dekker (NED)Wordperfect - Colnago - Deccazt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Nevers - Clermont - Ferrand, 202 km - 8 Maart 1994Sprint


1UZBDjamolidine Abdoujaparov (UZB)Polti - Vaporetto5:38:04
2ITAFabio Baldato (ITA)GB - MG Maglificio - Bianchizt
3ITAMario Cipollini (ITA)Mercatone Uno - Medeghini - Juvenes Smrzt
4ITAEndrio Leoni (ITA)Jolly Componibili - Cage 1994zt
5FRAChristophe Capelle (FRA)Gan - Lemondzt
6FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Look - Maviczt
7FRAFrédéric Moncassin (FRA)Wordperfect - Colnago - Deccazt
8FRAFranck Boucanville (FRA)Catanavazt
9GERSteffen Wesemann (GER)Telekom - Merckxzt
10FRAChristophe Leroscouet (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeotzt
11BELCarlo Bomans (BEL)GB - MG Maglificio - Bianchizt
12FRAChristian Chaubet (FRA)Catanavazt
13ITAPaolo Fornaciari (ITA)Mercatone Uno - Medeghini - Juvenes Smrzt
14GERBert Dietz (GER)Telekom - Merckxzt
15FRAEddy Seigneur (FRA)Gan - Lemondzt
16BELMarc Sergeant (BEL)Histor - Novemail - Laser - Lookzt
17ESPMiguel Indurain Larraya (ESP)Banesto - Pinarellozt
18IRLSean Kelly (IRL)Catanavazt
19DENSørensen Brian Holm (DEN)zt
20MDAAndrei Tchmil (MDA)Lotto - Vetta - Caloizt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Clermont Ferrand - St Etienne, 156 km - 9 Maart 1994Ontsnapping


1ITAFabio Baldato (ITA)GB - MG Maglificio - Bianchi4:17:11
2ITAGiovanni Fidanza (ITA)Polti - Vaporetto0:01
3ITASimone Biasci (ITA)Mercatone Uno - Medeghini - Juvenes Smrzt
4MDAAndrei Tchmil (MDA)Lotto - Vetta - Caloizt
5ITAMariano Piccoli (ITA)Mercatone Uno - Medeghini - Juvenes Smrzt
6FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Look - Maviczt
7FRARonan Pensec (FRA)Histor - Novemail - Laser - Lookzt
8FRAStéphane Heulot (FRA)Banesto - Pinarellozt
9SUILaurent Dufaux (SUI)O.N.C.E. - Look - Maviczt
10AUTGeorg Totschnig (AUT)Polti - Vaporettozt
11SUITony Rominger (SUI)Mapei - Claszt
12FRAJean-Cyril Robin (FRA)Castorama - Maxisportzt
13AUSStephen Hodge (AUS)Festina - Lotuszt
14ESPMiguel Indurain Larraya (ESP)Banesto - Pinarellozt
15FRAChristian Chaubet (FRA)Catanavazt
16BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Vetta - Caloizt
17FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt
18SUIPascal Richard (SUI)GB - MG Maglificio - Bianchizt
19FRAThierry Gouvenou (FRA)Gan - Lemondzt
20BELJim Van De Laer (BEL)Lotto - Vetta - Caloizt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - St Etienne - Vaujany, 199.3 km - 10 Maart 1994Medium berg


1SUIPascal Richard (SUI)GB - MG Maglificio - Bianchi5:43:17
2RUSViatcheslav Ekimov (RUS)Wordperfect - Colnago - Decca0:21
3SUITony Rominger (SUI)Mapei - Claszt
4SUIAlex Zülle (SUI)O.N.C.E. - Look - Maviczt
5FRARonan Pensec (FRA)Histor - Novemail - Laser - Lookzt
6FRALaurent Roux (FRA)Castorama - Maxisportzt
7ITAGianni Bugno (ITA)Polti - Vaporettozt
8ESPJesus Montoya Alarcon (ESP)Banesto - Pinarellozt
9AUTGeorg Totschnig (AUT)Polti - Vaporettozt
10BELJim Van De Laer (BEL)Lotto - Vetta - Caloi0:25
11ESPMiguel Indurain Larraya (ESP)Banesto - Pinarello0:32
12ESPInaki Gaston Crespo (ESP)Mapei - Claszt
13RUSPavel Tcherkassov (RUS)Jolly Componibili - Cage 19940:34
14ESPVicente Aparicio Vila (ESP)Banesto - Pinarello0:36
15FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Look - Mavic0:39
16SUILaurent Dufaux (SUI)O.N.C.E. - Look - Maviczt
17FRAEddy Seigneur (FRA)Gan - Lemond0:41
18FRAGilles Delion (FRA)Castorama - Maxisport0:43
19FRAStéphane Goubert (FRA)Festina - Lotus0:46
20FRAFrancisque Teyssier (FRA)Festina - Lotus0:48

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Beaumes de Venise - Marseille, 195 km - 11 Maart 1994Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Mercatone Uno - Medeghini - Juvenes Smr5:04:33
2UZBDjamolidine Abdoujaparov (UZB)Polti - Vaporettozt
3FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Look - Maviczt
4ITAFabio Baldato (ITA)GB - MG Maglificio - Bianchizt
5MDAAndrei Tchmil (MDA)Lotto - Vetta - Caloizt
6ITAGianluca Gorini (ITA)Jolly Componibili - Cage 1994zt
7ITAStefano Zanatta (ITA)Jolly Componibili - Cage 1994zt
8LTUArnas Cepel- (LTU)zt
9BELJim Van De Laer (BEL)Lotto - Vetta - Caloizt
10NEDErik Dekker (NED)Wordperfect - Colnago - Deccazt
11FRADante Rezze (FRA)Jolly Componibili - Cage 1994zt
12FRAEddy Seigneur (FRA)Gan - Lemondzt
13ITAPaolo Fornaciari (ITA)Mercatone Uno - Medeghini - Juvenes Smrzt
14FRAStéphane Goubert (FRA)Festina - Lotuszt
15FRABruno Cornillet (FRA)Histor - Novemail - Laser - Lookzt
16AUTGeorg Totschnig (AUT)Polti - Vaporettozt
17RUSViatcheslav Ekimov (RUS)Wordperfect - Colnago - Deccazt
18FRAPascal Lino (FRA)Festina - Lotuszt
19FRARonan Pensec (FRA)Histor - Novemail - Laser - Lookzt
20FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Toulon - Mandelieu la Napoule, 199 km - 12 Maart 1994Berg


1FRACharly Mottet (FRA)Histor - Novemail - Laser - Look5:04:32
2ESPJesus Montoya Alarcon (ESP)Banesto - Pinarello0:13
3FRARonan Pensec (FRA)Histor - Novemail - Laser - Look0:19
4SUITony Rominger (SUI)Mapei - Claszt
5RUSViatcheslav Ekimov (RUS)Wordperfect - Colnago - Decca0:25
6FRALaurent Roux (FRA)Castorama - Maxisport0:31
7FRALaurent Brochard (FRA)Castorama - Maxisport0:45
8ESPVicente Aparicio Vila (ESP)Banesto - Pinarello0:55
9FRABruno Cornillet (FRA)Histor - Novemail - Laser - Lookzt
10MDAAndrei Tchmil (MDA)Lotto - Vetta - Caloizt
11ITAGianni Bugno (ITA)Polti - Vaporetto1:01
12SUIPascal Richard (SUI)GB - MG Maglificio - Bianchi1:09
13FRAEddy Seigneur (FRA)Gan - Lemond1:11
14ITAMariano Piccoli (ITA)Mercatone Uno - Medeghini - Juvenes Smr1:18
15FRAJean François Bernard (FRA)Banesto - Pinarellozt
16FRAArmand De Las Cuevas (FRA)Castorama - Maxisport1:20
17NEDEddy Bouwmans (NED)Histor - Novemail - Laser - Look1:39
18BELJim Van De Laer (BEL)Lotto - Vetta - Caloizt
19FRAPascal Lance (FRA)Gan - Lemondzt
20BELLuc Roosen (BEL)Lotto - Vetta - Caloizt
21FRAStéphane Goubert (FRA)Festina - Lotus1:51
22FRAJean-Cyril Robin (FRA)Castorama - Maxisport2:08
23FRAGilles Delion (FRA)Castorama - Maxisport2:10
24FRAPascal Lino (FRA)Festina - Lotus2:16
25FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8a - Mandelieu la Napoule-Nice, 100 km - 13 Maart 1994Sprint


1UZBDjamolidine Abdoujaparov (UZB)Polti - Vaporetto2:19:03
2ITAMario Cipollini (ITA)Mercatone Uno - Medeghini - Juvenes Smrzt
3FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Look - Maviczt
4ITAFabio Baldato (ITA)GB - MG Maglificio - Bianchizt
5BELMarc Sergeant (BEL)Histor - Novemail - Laser - Lookzt
6FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt
7FRAFrédéric Moncassin (FRA)Wordperfect - Colnago - Deccazt
8FRAChristophe Leroscouet (FRA)Aubervilliers 93 - Peugeotzt
9ITAMauro Bettin (ITA)GB - MG Maglificio - Bianchizt
10AUTHarald Maier (AUT)Festina - Lotuszt
11ITAGiovanni Fidanza (ITA)Polti - Vaporettozt
12FRAChristian Chaubet (FRA)Catanavazt
13DENSørensen Brian Holm (DEN)zt
14NEDJelle Nijdam (NED)Wordperfect - Colnago - Deccazt
15FRALaurent Pillon (FRA)Jolly Componibili - Cage 1994zt
16BELNico Emonds (BEL)Mapei - Claszt
17FRAThierry Bourguignon (FRA)Castorama - Maxisportzt
18RUSDimitri Neliubin (RUS)Wordperfect - Colnago - Deccazt
19ESPFernando Escartin Coti (ESP)Mapei - Claszt
20ITAStefano Zanatta (ITA)Jolly Componibili - Cage 1994zt
21FRAChristophe Capelle (FRA)Gan - Lemondzt
22FRAJimmy Delbove (FRA)Chazal - MBK - Koenigzt
23IRLSean Kelly (IRL)Catanavazt
24FRAThierry Gouvenou (FRA)Gan - Lemondzt
25FRAStéphane Goubert (FRA)Festina - Lotuszt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 8b - Nice-Col d'Eze, 12.5 km - 13 Maart 1994Individuele Tijdrit


1SUITony Rominger (SUI)Mapei - Clas0:22:06
2ESPJesus Montoya Alarcon (ESP)Banesto - Pinarello0:42
3SUIAlex Zülle (SUI)O.N.C.E. - Look - Mavic0:46
4FRAJean François Bernard (FRA)Banesto - Pinarello1:16
5RUSViatcheslav Ekimov (RUS)Wordperfect - Colnago - Decca1:23
6FRARonan Pensec (FRA)Histor - Novemail - Laser - Look1:41
7FRALaurent Roux (FRA)Castorama - Maxisportzt
8ITAGianni Bugno (ITA)Polti - Vaporetto1:47
9ESPVicente Aparicio Vila (ESP)Banesto - Pinarellozt
10FRAEddy Seigneur (FRA)Gan - Lemond1:58
11FRAStéphane Heulot (FRA)Banesto - Pinarello2:05
12FRAPascal Lance (FRA)Gan - Lemond2:10
13FRALaurent Brochard (FRA)Castorama - Maxisport2:12
14SUIPascal Richard (SUI)GB - MG Maglificio - Bianchi2:18
15FRAStéphane Goubert (FRA)Festina - Lotus2:26
16MDAAndrei Tchmil (MDA)Lotto - Vetta - Caloi2:27
17FRABruno Cornillet (FRA)Histor - Novemail - Laser - Look2:33
18AUTGeorg Totschnig (AUT)Polti - Vaporetto2:39
19FRAJean-Cyril Robin (FRA)Castorama - Maxisport2:42
20FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E. - Look - Mavic2:44

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden