De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs - Nice - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs - Nice - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2009

Parijs - Nice 2009

FrankrijkFrankrijk - 8 Maart 2009 - 15 Maart 2009


Algemeen klassement - 15 Maart 2009


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne30.53.51
2LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank1.00
3FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step1.09
4ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana1.24
5ESPAntonio Colom Mas (ESP)Team Katusha1.47
6GERJens Voigt (GER)Saxo Bank1.59
7BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step2.29
8FRAJonathan Hivert (FRA)Skil - Shimano2.57
9RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecom3.37
10FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux4.00
11FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubel4.44
12BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTC5.06
13FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux5.13
14ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank5.14
15BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lotto6.40
16ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale7.53
17ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi9.51
18ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi12.54
19FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecom12.57
20ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargne14.01
21AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto14.40
22GERChristian Knees (GER)Team Milram15.47
23UKRYaroslav Popovych (UKR)Astana17.04
24FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale19.10
25USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstream19.40
26RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale20.58
27DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bank21.27
28USAThomas Peterson (USA)Garmin - Slipstream22.59
29RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha23.18
30ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobank23.32
31FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne23.50
32GERMarkus Fothen (GER)Team Milram26.04
33RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katusha27.50
34FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux28.07
35FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne28.17
36NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano28.48
38DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank30.36
39FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale30.47
40ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, le Crédit en Ligne31.18
41AUTThomas Rohregger (AUT)Team Milram31.46
42BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas31.47
43ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.32.35
44ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadi34.35
45ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi34.56
46RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katusha35.33
47NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bank35.47
48SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - N.G.C.36.10
49FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecom36.26
50FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargne36.28
37ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step29.27

Etappe 1 - Amilly - Amilly (ITT) - 8 Maart 2009Individuele Tijdrit


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana11.05 (50.346 km/h)
2GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstream0.07
3ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0.09
4GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC0.11
5SCODavid Millar (SCO)Garmin - Slipstream0.14
6NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank0.18
7FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0.19
8ESPAntonio Colom Mas (ESP)Team Katushazt
9RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0.21
10FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0.22
11BELKevin Van Impe (BEL)Quick Step0.25
12FRACyril Lemoine (FRA)Skil - Shimanozt
13GERJens Voigt (GER)Saxo Bank0.27
14ITAMarco Pinotti (ITA)Team Columbia - HTC0.29
15NEDNiki Terpstra (NED)Team Milram0.30

Etappe 2 - Saint-Brisson-sur-Loire - La Chapelle-Saint-Ursin - 9 Maart 2009Sprint


1GERHeinrich Haussler (GER)Cervélo Testteam4.45.01 (42.31km/h)
2AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTCzt
3ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - N.G.C.zt
4NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
5BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
6FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
7FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
8FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
9FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
10AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
11BELPhilippe Gilbert (BEL)Silence - Lottozt
12FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
13IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
14GERThomas Fothen (GER)Team Milramzt
15BELKevin Van Impe (BEL)Quick Stepzt

Etappe 3 - Orval - Vichy - 10 Maart 2009Ontsnapping


1FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step4.33.12 (39.09 km/h)
2ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
3NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
4FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
5BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt
6ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
7BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
8GERMarcus Burghardt (GER)Team Columbia - HTC0.40
9GERHeinrich Haussler (GER)Cervélo Testteam1.09
10FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
11ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - N.G.C.zt
12ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
13NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
14GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
15FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Agritubelzt

Etappe 4 - Vichy - Saint-Étienne - 11 Maart 2009Ontsnapping


1USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstream4.01.31 (43.10 km/h)
2FRAJonathan Hivert (FRA)Skil - Shimano0.14
3ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - N.G.C.zt
4FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubelzt
5GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
6FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
7DENJakob Fuglsang (DEN)Saxo Bankzt
8BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTCzt
9LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
10ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
11ESPAntonio Colom Mas (ESP)Team Katushazt
12ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
13SCODavid Millar (SCO)Garmin - Slipstreamzt
14ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
15CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt

Etappe 5 - Annonay - Vallon-Pont-d'Arc - 12 Maart 2009Ontsnapping


1FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux4.58.47 (40.966 km/h)
2FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
3GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC0.03
4GERHeinrich Haussler (GER)Cervélo Testteam2.33
5BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
6FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
7FRACyril Lemoine (FRA)Skil - Shimanozt
8BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
9ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - N.G.C.zt
10FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
11AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTCzt
12FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
13FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
14BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigaszt
15NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bankzt

Etappe 6 - Saint-Paul-Trois-Châteaux - La Montagne de Lure - 13 Maart 2009Berg


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana4.47.46 (38.05 km/h)
2LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank0.58
3ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
4AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto1.27
5FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
6GERJens Voigt (GER)Saxo Bank1.29
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.31
8FRAJonathan Hivert (FRA)Skil - Shimano1.34
9FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubel1.44
10DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank1.46
11FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
12BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step1.50
13FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
14FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne2.02
15FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 7 - Manosque - Fayence - 14 Maart 2009Berg


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne4.43.34 (40.414 km/h)
2ESPAntonio Colom Mas (ESP)Team Katusha0.50
3LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
4FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
5GERJens Voigt (GER)Saxo Bank0.56
6FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1.31
7FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
8BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lottozt
9FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubelzt
10FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
11ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
13RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
14BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTCzt
15ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt

Etappe 8 - Nice - Nice - 15 Maart 2009Berg


1ESPAntonio Colom Mas (ESP)Team Katusha2.47.49 (42.546 km/h)
2ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
3LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank0.01
4FRAJonathan Hivert (FRA)Skil - Shimano0.17
5FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubelzt
6FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
7ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
8FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
9GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
10FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
11BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lottozt
12BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTCzt
13USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstreamzt
14RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
15BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Stepzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden