De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Eneco Tour - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Eneco Tour - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2009

Eneco Tour 2009

BelgiëBelgië - 18 Augustus 2009 - 25 Augustus 2009


Algemeen klassement - 25 Augustus 2009


1NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTC26:49:40
2FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:00:45
3NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank0:00:47
4BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lotto0:00:58
5BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTCzt
6ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
7DENLars Ytting Bak (DEN)Saxo Bankzt
8NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank0:01:07
9BELJan Bakelants (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:01:12
10ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.0:01:22
11NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank0:01:24
12BELJurgen Van Goolen (BEL)Saxo Bank0:01:25
13CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Caisse d'Epargne0:01:34
14FRALászló Bodrogi (FRA)Team Katusha0:01:39
15BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
16BELNick Nuyens (BEL)Rabobank0:01:41
17AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTC0:01:43
18NEDMichiel Elijzen (NED)Silence - Lottozt
19BELNikolas Maes (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:01:47
20ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:48
21LTUTomas Vaitkus (LTU)Astanazt
22DENFrank Høj (DEN)Saxo Bank0:01:54
23ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:01:55
24SUISteve Morabito (SUI)Astana0:01:58
25SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - HTC0:02:02
26FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:02:15
27SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - N.G.C.zt
28BELRoy Sentjens (BEL)Silence - Lotto0:02:22
29BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:02:25
30NEDSteven De Jongh (NED)Quick Step0:02:29
31NEDGerben Löwik (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:02:34
32FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondiale0:02:48
33BLRAlexandre Usov (BLR)Cofidis, le Crédit en Ligne0:02:53
34RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Team Katusha0:03:18
35ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne0:04:19
36UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondiale0:04:40
37FRAMathieu Drujon (FRA)Caisse d'Epargne0:05:06
38ITAMauro Da Dalto (ITA)Lampre - N.G.C.0:06:03
39ESTTanel Kangert (EST)AG2R - La Mondiale0:08:36
40ITAMarco Bandiera (ITA)Lampre - N.G.C.0:08:41
41FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux0:08:54
42GERMarkus Eichler (GER)Team Milram0:09:03
43POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:09:18
44RUSNikita Eskov (RUS)Team Katusha0:10:01
45BELFrederik Willems (BEL)Liquigas0:11:28
46FRAGuillaume Le Floch (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:13:01
47ESPAngel Gomez Gomez (ESP)Fuji - Servetto0:13:03
48BELJohan Van Summeren (BEL)Silence - Lotto0:13:32
49BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigas0:20:45
50ITADaniel Oss (ITA)Liquigas0:22:08

Proloog - Rotterdam 4.4 km - 18 Augustus 2009Individuele Tijdrit


1FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:04:55
2USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstream0:00:01
3BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
4GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstream0:00:02
5NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
6ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas0:00:04
7ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
8NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTC0:00:05
9NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
10BELNikolas Maes (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
11ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne0:00:06
12NEDMichiel Elijzen (NED)Silence - Lottozt
13DENAlex Rasmussen (DEN)Saxo Bankzt
14GERAndreas Klöden (GER)Astana0:00:07
15NEDNiki Terpstra (NED)Team Milramzt

Etappe 1 - Aalter - Ardooie 185.4 km - 19 Augustus 2009Sprint


1USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstream4:18:40
2BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
3NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTCzt
4AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
5GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
6BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
7NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
8BELRoy Sentjens (BEL)Silence - Lottozt
9AUSMathew Hayman (AUS)Rabobankzt
10ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
11FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondialezt
12LTUTomas Vaitkus (LTU)Astanazt
13FRAAlexandre Blain (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
14RUSAlexei Markov (RUS)Team Katushazt
15ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 2 - Ardooie - Brussel 178.1 km - 20 Augustus 2009Sprint


1USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstream4:17:53
2BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
3NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTCzt
4BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
5NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
6ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
7AUSBaden Cooke (AUS)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
8BLRAlexandre Usov (BLR)Cofidis, le Crédit en Lignezt
9ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
10BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
11NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
12BELGert Dockx (BEL)Team Columbia - HTCzt
13NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
14NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
15BELNikolas Maes (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt

Etappe 3 - Niel - Hasselt 158.3 km - 21 Augustus 2009Sprint


1BELTom Boonen (BEL)Quick Step3:43:19
2USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
3ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigaszt
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
5RUSAlexei Markov (RUS)Team Katushazt
6AUSMatthew Harley Goss (AUS)Saxo Bankzt
7AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTCzt
8AUSBaden Cooke (AUS)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
9GERRobert Wagner (GER)Skil - Shimanozt
10BLRAlexandre Usov (BLR)Cofidis, le Crédit en Lignezt
11GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
12AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
13NEDMichiel Elijzen (NED)Silence - Lottozt
14JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecomzt
15RUSAlexander Serov (RUS)Team Katushazt

Etappe 4 - Hasselt - Libramont 221.2 km - 22 Augustus 2009Sprint


1USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstream5:27:01
2NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTCzt
3ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
4BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
5BELKristof Goddaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
6ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
7ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8BELRoy Sentjens (BEL)Silence - Lottozt
9BLRAlexandre Usov (BLR)Cofidis, le Crédit en Lignezt
10DENLars Ytting Bak (DEN)Saxo Bankzt
11ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12BELJurgen Van Goolen (BEL)Saxo Bankzt
13JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecomzt
14FRAArnaud Labbe (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
15FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt

Etappe 5 - Roermond - Sittard-Geleen 204.3 km - 23 Augustus 2009Ontsnapping


1DENLars Ytting Bak (DEN)Saxo Bank5:13:16
2NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTC0:00:02
3ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
4BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
5ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
6NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
7NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
8BELJan Bakelants (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
9FRADavid Deroo (FRA)Skil - Shimanozt
10BELJurgen Van Goolen (BEL)Saxo Bankzt
11FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
12BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTCzt
13BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lottozt
14FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux0:00:31
15BELRoy Sentjens (BEL)Silence - Lottozt

Etappe 6 - Genk - Roermond 163.3 km - 24 Augustus 2009Sprint


1NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTC3:28:58
2AUSMatthew Harley Goss (AUS)Saxo Bankzt
3USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
4AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
5ITAFrancesco Chicchi (ITA)Liquigaszt
6AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTCzt
7AUSBaden Cooke (AUS)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
8BELKristof Goddaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
9ITAAngelo Furlan (ITA)Lampre - N.G.C.zt
10BELKlaas Lodewyck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
11RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
12ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13BELRoy Sentjens (BEL)Silence - Lottozt
14FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
15BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt

Etappe 7 - Amersfoort 13.1 km - 25 Augustus 2009Individuele Tijdrit


1NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTC0:16:07
2NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobank0:00:04
3NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank0:00:05
4FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:00:14
5BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lotto0:00:16
6BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTC0:00:19
7CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Caisse d'Epargne0:00:20
8ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobank0:00:23
9BELThomas De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:00:25
10FRALászló Bodrogi (FRA)Team Katusha0:00:27
11BELJohan Van Summeren (BEL)Silence - Lotto0:00:28
12GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC0:00:30
13DENAlex Rasmussen (DEN)Saxo Bank0:00:31
14AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTCzt
15BELNick Nuyens (BEL)Rabobank0:00:32

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden