De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Polen - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Polen - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2009

Ronde van Polen 2009

PolenPolen - 2 Augustus 2009 - 8 Augustus 2009


Algemeen klassement - 8 Augustus 2009


1ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.28:46:13
2ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargne0:00:10
3NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTC0:00:11
4NEDPieter Weening (NED)Rabobank0:00:12
5ITAFrancesco Reda (ITA)Quick Step0:00:16
6POLMarek Rutkiewicz (POL)ISD - Nerizt
7POLSylvester Szmyd (POL)Liquigaszt
8ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:23
9ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne0:00:26
10ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
11SUIMichael Albasini (SUI)Team Columbia - HTC0:00:29
12KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astana0:00:31
13NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:35
14SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - N.G.C.0:00:49
15SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale0:01:07
16UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Team0:01:10
17ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
18POLJacek Tadeusz Morajko (POL)Mróz0:03:09
19FRAAnthony Charteau (FRA)Caisse d'Epargnezt
20BLRVasil Kiryienka (BLR)Caisse d'Epargne0:03:31
21ITAIvan Basso (ITA)Liquigas0:05:35
22GERMatthias Russ (GER)Team Milram0:05:45
23POLMaciej Paterski (POL)Liquigas0:08:33
24UKRDenys Kostyuk (UKR)ISD - Nerizt
25BELKevin De Weert (BEL)Quick Stepzt
26NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
27POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
28BELJurgen Van Goolen (BEL)Saxo Bankzt
29KAZRoman Kireyev (KAZ)Astanazt
30ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Caisse d'Epargnezt
31SUIMichael Schär (SUI)Astana0:09:01
32RUSDmitry Kozontchuk (RUS)Rabobankzt
33COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobank0:09:12
34NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank0:09:27
35MDAAlexandr Pliuschin (MDA)AG2R - La Mondialezt
36RUSNikita Eskov (RUS)Team Katushazt
37ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:09:28
38SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Saxo Bank0:09:33
39RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Team Katushazt
40BLRAlexandre Usov (BLR)Cofidis, le Crédit en Ligne0:09:43
41KAZAssan Bazayev (KAZ)Astana0:09:46
42ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi0:09:47
43FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
44BELFrancis De Greef (BEL)Silence - Lottozt
45LTUTomas Vaitkus (LTU)Astana0:09:59
46ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadi0:10:10
47USAJason McCartney (USA)Saxo Bank0:10:11
48ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.0:10:27
49USACraig Lewis (USA)Team Columbia - HTC0:12:21
50USAThomas Peterson (USA)Garmin - Slipstream0:12:42

Etappe 1 - Warszawa - Warszawa 108km - 2 Augustus 2009Sprint


1SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Team2:12:56
2GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTCzt
3ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
4ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigaszt
5BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
6AUSChristopher Sutton (AUS)Garmin - Slipstreamzt
7BELIgor Abakoumov (BEL)ISD - Nerizt
8AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
9POLMaciej Paterski (POL)Liquigaszt
10FRASteve Chainel (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
11POLDariusz Rudnicki (POL)DHL - Authorzt
12AUSHilton Clarke (AUS)Fuji - Servettozt
13ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14FRASébastien Portal (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
15GERRobert Förster (GER)Team Milramzt

Etappe 2 - Serock - Bialystok 219.1km - 3 Augustus 2009Sprint


1ITAAngelo Furlan (ITA)Lampre - N.G.C.4:57:25
2BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
3ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
4BLRAlexandre Usov (BLR)Cofidis, le Crédit en Lignezt
5AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
6GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTCzt
7GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
8FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
9FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
10ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11BELIgor Abakoumov (BEL)ISD - Nerizt
12SUIAurélien Clerc (SUI)AG2R - La Mondialezt
13ITADanilo Napolitano (ITA)Team Katushazt
14FRASébastien Portal (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
15ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigaszt

Etappe 3 - Bield Podlaski - Lublin 225.1km - 4 Augustus 2009Sprint


1ITAJacopo Guarnieri (ITA)Liquigas5:22:31
2AUSAllan Davis (AUS)Quick Stepzt
3GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTCzt
4ITADanilo Napolitano (ITA)Team Katushazt
5BELIgor Abakoumov (BEL)ISD - Nerizt
6BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
7ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bankzt
8POLMaciej Paterski (POL)Liquigaszt
9AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
10ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
12FRAHervé Duclos-Lassalle (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
13BLRAlexandre Usov (BLR)Cofidis, le Crédit en Lignezt
14GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
15DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bankzt

Etappe 4 - Naleczow - Rzeszow 239.7km - 5 Augustus 2009Sprint


1NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTC5:25:55
2GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTCzt
3BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
4ITADanilo Napolitano (ITA)Team Katushazt
5FRASteve Chainel (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
6BELIgor Abakoumov (BEL)ISD - Nerizt
7GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
8AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
9ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
10FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
11POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
12ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
14AUSAllan Davis (AUS)Quick Stepzt
15FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt

Etappe 5 - Stryzow - Krynica Zdroj 171.5km - 6 Augustus 2009Berg


1ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.3:48:23
2ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
3NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
4ITAFrancesco Reda (ITA)Quick Stepzt
5POLMarek Rutkiewicz (POL)ISD - Nerizt
6POLSylvester Szmyd (POL)Liquigaszt
7ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:15
8ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
9COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
10IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Slipstreamzt
11UKRDenys Kostyuk (UKR)ISD - Nerizt
12NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
13BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
14NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTCzt
15BELJurgen Van Goolen (BEL)Saxo Bankzt

Etappe 6 - Kroscienko N. Dunajcem - Zakopane 162.2km - 7 Augustus 2009Berg


1NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Columbia - HTC4:03:40
2ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.zt
3ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
4ITAFrancesco Reda (ITA)Quick Stepzt
5ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
6POLMarek Rutkiewicz (POL)ISD - Nerizt
7ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Caisse d'Epargnezt
8ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
9KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
10SUIOliver Zaugg (SUI)Liquigaszt
11POLSylvester Szmyd (POL)Liquigaszt
12UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
13NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
14SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Fuji - Servettozt
15CANChristian Meier (CAN)Garmin - Slipstream0:00:04

Etappe 7 - Rabka Zdroj - Krakow 136.5km - 8 Augustus 2009Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - HTC2:55:39
2AUSChristopher Sutton (AUS)Garmin - Slipstreamzt
3BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
4AUSMatthew Harley Goss (AUS)Saxo Bankzt
5NEDMatthé Pronk (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
6ITADanilo Napolitano (ITA)Team Katushazt
7AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
8GERDominik Roels (GER)Team Milramzt
9NZLTimothy Gudsell (NZL)La Française des Jeuxzt
10ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.zt
11ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12POLMaciej Paterski (POL)Liquigaszt
13RUSAlexander Serov (RUS)Team Katushazt
14GERRobert Förster (GER)Team Milramzt
15BLRAlexandre Usov (BLR)Cofidis, le Crédit en Lignezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden