De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Polen - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Polen - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2013

Ronde van Polen 2013

PolenPolen - 27 Juli 2013 - 3 Augustus 2013


Algemeen klassement - 3 Augustus 2013


1NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge31:58:07
2ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi+13
3FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale+16
4POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+26
5COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos+51
6ITAEros Capecchi (ITA)Movistar+51
7ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale+1:14
8ITAIvan Basso (ITA)Cannondale+1:38
9ESTTanel Kangert (EST)Astana+2:35
10DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank+2:50
11CRORobert Kiserlovski (CRO)Radioshack - Leopard+2:56
12BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Leopard+2:57
13GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team+3:12
14ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team+3:25
15USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharp+4:33
16FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux+5:44
17FRAWarren Barguil (FRA)Argos - Shimano+6:04
18RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha+8:01
19RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha+8:02
20COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Team Colombia+10:10
21ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowice+11:18
22COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Cannondale+14:12
23AUSCameron Wurf (AUS)Cannondale+17:58
24CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Step+20:08
25ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Belkin Pro Cycling Team+20:26
26COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Lampre - Merida+21:10
27BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisol+22:22
28AUTGeorg Preidler (AUT)Argos - Shimano+22:31
29ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida+27:08
30GERPaul Voss (GER)Netapp - Endura+28:14
31BELKristof Vandewalle (BEL)Omega Pharma - Quick Step+28:16
32ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step+29:26
33SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank+30:20
34POLMaciej Paterski (POL)Cannondale+33:07
35POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Step+34:02
36USAThomas Peterson (USA)Argos - Shimano+34:27
37ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale+34:51
38CZELeopold König (CZE)Netapp - Endura+35:20
39POLTomasz Marczynski (POL)Vacansoleil - DCM+38:02
40BELKevin De Weert (BEL)Omega Pharma - Quick Step+38:47
41POLMateusz Taciak (POL)CCC - Polsat - Polkowice+41:01
42ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar+41:04
43ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana+41:15
44COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombia+42:00
45ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - Merida+46:38
46SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team+48:34
47COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos+53:32
48GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos+54:15
49ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi+56:08
50FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux+57:41
51NEDThomas Dekker (NED)Garmin - Sharp+59:06
52ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Euskaltel - Euskadi+59:42
53ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana+1:02:54
54ITADaniele Ratto (ITA)Cannondale+1:02:58
55POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowice+1:03:41
56RUSPetr Ignatenko (RUS)Team Katusha+1:03:54
57ITACristiano Salerno (ITA)Cannondale+1:04:00
58FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux+1:06:18
59SLOGrega Bole (SLO)Vacansoleil - DCM+1:06:28
60BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Sharp+1:06:41
61ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar+1:07:44
62FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux+1:09:02
63ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadi+1:11:11
64BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Belisol+1:11:35
65POLPawel Cieslik (POL)Bank Bgz+1:11:39
66POLBartosz Huzarski (POL)Netapp - Endura+1:13:22
67POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida+1:14:26
68SUIFabian Cancellara (SUI)Radioshack - Leopard+1:15:13
69POLKarol Domagalski (POL)Caja Rural - Seguros Rga+1:15:22
70NEDMaurits Lammertink (NED)Vacansoleil - DCM+1:16:25
71UKRYaroslav Popovych (UKR)Radioshack - Leopard+1:16:43
72NEDBert-Jan Lindeman (NED)Vacansoleil - DCM+1:16:59
73ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Lotto - Belisol+1:19:18
74PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)Euskaltel - Euskadi+1:19:47
75BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Polsat - Polkowice+1:22:34
76AUTDaniel Schorn (AUT)Netapp - Endura+1:22:57
77FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux+1:23:45
78NEDDirk Bellemakers (NED)Lotto - Belisol+1:24:54
79COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Lampre - Merida+1:25:03
80AUSDavid Tanner (AUS)Belkin Pro Cycling Team+1:25:34
81GERAndreas Schillinger (GER)Netapp - Endura+1:29:27
82FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux+1:32:45
83POLKamil Gradek (POL)BDC - Marcpol+1:35:43
84BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol+1:37:04
85NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team+1:37:16
86ITACesare Benedetti (ITA)Netapp - Endura+1:37:42
87ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Team+1:39:34
88AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Greenedge+1:40:20
89NORThor Hushovd (NOR)BMC Racing Team+1:41:26
90POLSylvester Szmyd (POL)Movistar+1:42:28
91NZLJesse Sergent (NZL)Radioshack - Leopard+1:43:20
92USATimothy Duggan (USA)Saxo Bank - Tinkoff Bank+1:46:29
93RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Argos - Shimano+1:47:05
94POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowice+1:49:11
95SLOLuka Mezgec (SLO)Argos - Shimano+1:50:12
96USADanny Pate (USA)Team Ineos+1:53:11
97COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia+1:53:35
98AUSLeigh Howard (AUS)Orica - Greenedge+2:01:33
99COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombia+2:01:41
100GERRobert Wagner (GER)Belkin Pro Cycling Team+2:02:27
101USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team+2:02:53
102LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale+2:06:17
103USAJacob Rathe (USA)Garmin - Sharp+2:07:59
104POLLukasz Bodnar (POL)Bank Bgz+2:13:43
105ITAValerio Agnoli (ITA)Astana+2:15:01
106BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondiale+2:16:08
107POLPawel Franczak (POL)Wibatech - Brzeg+2:18:26
108AUSSteele Von Hoff (AUS)Garmin - Sharp+2:21:47
109CHNCheng Ji (CHN)Argos - Shimano+2:34:27

Etappe 1 - Rovereto - Madonna di Campiglio - 184,5 km - 27 Juli 2013Berg


1ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida4:59:32
2COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Team Colombia+0
3POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+0
4ITAEros Capecchi (ITA)Movistar+0
5ITAIvan Basso (ITA)Cannondale+0
6ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale+0
7ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi+0
8USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharp+0
9BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Leopard+0
10NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge+0
11CRORobert Kiserlovski (CRO)Radioshack - Leopard+0
12ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar+0
13DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank+0
14COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos+0
15ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowice+0
16ESPRafael Valls Ferri (ESP)Vacansoleil - DCM+53
17ESTTanel Kangert (EST)Astana+53
18FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux+1:07
19GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team+1:07
20CZELeopold König (CZE)Netapp - Endura+1:07
21ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team+1:07
22RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha+1:10
23FRAWarren Barguil (FRA)Argos - Shimano+1:10
24ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Belkin Pro Cycling Team+1:10
25NEDSteven Kruijswijk (NED)Belkin Pro Cycling Team+1:10
26USAThomas Peterson (USA)Argos - Shimano+1:23
27AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Leopard+1:23
28ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step+1:30
29FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale+1:57
30AUSCameron Wurf (AUS)Cannondale+1:57
31SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha+2:09
32BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Belisol+2:33
33BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisol+2:38
34RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha+2:55
35ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Euskaltel - Euskadi+2:55
36SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Team+2:55
37ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale+3:37
38SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank+3:37
39COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Cannondale+3:37
40POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowice+3:37

Etappe 2 - Marilleva Val di Sole - Passo Pordoi - 195,5 km - 28 Juli 2013Berg


1FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale6:03:40
2AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Leopard+1:02
3AUTGeorg Preidler (AUT)Argos - Shimano+1:18
4COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos+1:35
5POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+1:35
6NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge+1:38
7DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank+1:40
8ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi+1:40
9ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale+1:44
10ITAEros Capecchi (ITA)Movistar+1:44
11ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team+1:47
12CRORobert Kiserlovski (CRO)Radioshack - Leopard+1:47
13ITAIvan Basso (ITA)Cannondale+1:51
14ESTTanel Kangert (EST)Astana+2:12
15NEDSteven Kruijswijk (NED)Belkin Pro Cycling Team+2:19
16USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharp+2:19
17FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux+2:40
18BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Leopard+2:45
19FRAWarren Barguil (FRA)Argos - Shimano+2:52
20COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Cannondale+2:52
21USAThomas Peterson (USA)Argos - Shimano+3:06
22GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team+3:14
23ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar+3:21
24POLPawel Cieslik (POL)Bank Bgz+4:09
25RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha+4:09
26ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowice+4:44
27BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisol+5:19
28POLTomasz Marczynski (POL)Vacansoleil - DCM+5:39
29POLMaciej Paterski (POL)Cannondale+5:39
30SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank+5:48
31SLOGrega Bole (SLO)Vacansoleil - DCM+6:27
32COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Team Colombia+6:42
33GERPaul Voss (GER)Netapp - Endura+7:18
34BELKristof Vandewalle (BEL)Omega Pharma - Quick Step+7:32
35RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha+7:32
36ITAGianluca Brambilla (ITA)Omega Pharma - Quick Step+7:34
37POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Step+7:34
38CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Step+8:42
39ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadi+9:11
40AUSCameron Wurf (AUS)Cannondale+9:44
41COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Lampre - Merida+9:55
42ITAMichele Scarponi (ITA)Lampre - Merida+9:55
43ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Belkin Pro Cycling Team+9:55
44ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar+9:55
45ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi+10:19
46SLORobert Vrecer (SLO)Euskaltel - Euskadi+11:16
47POLKamil Gradek (POL)BDC - Marcpol+11:43
48ESPRafael Valls Ferri (ESP)Vacansoleil - DCM+15:23
49ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana+15:40
50ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale+15:40

Etappe 3 - Krakow - Rzeszow - 226 km - 30 Juli 2013Sprint


1NORThor Hushovd (NOR)BMC Racing Team5:10:02
2AUSMark Renshaw (AUS)Belkin Pro Cycling Team+0
3AUSSteele Von Hoff (AUS)Garmin - Sharp+0
4SLOGrega Bole (SLO)Vacansoleil - DCM+0
5BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol+0
6AUSLeigh Howard (AUS)Orica - Greenedge+0
7POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Step+0
8BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondiale+0
9GBRBen Swift (GBR)Team Ineos+0
10SLOLuka Mezgec (SLO)Argos - Shimano+0
11AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Greenedge+0
12ITADaniele Ratto (ITA)Cannondale+0
13USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team+0
14CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Step+0
15FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale+0
16POLPawel Franczak (POL)Wibatech - Brzeg+0
17ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Euskaltel - Euskadi+0
18ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi+0
19AUTDaniel Schorn (AUT)Netapp - Endura+0
20ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar+0
21NZLJesse Sergent (NZL)Radioshack - Leopard+0
22NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge+0
23POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowice+0
24POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+0
25CRORobert Kiserlovski (CRO)Radioshack - Leopard+0
26GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team+0
27ESTTanel Kangert (EST)Astana+0
28ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar+0
29AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Leopard+0
30RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha+0
31NEDThomas Dekker (NED)Garmin - Sharp+0
32USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharp+0
33ITAAlessandro Vanotti (ITA)Astana+0
34ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale+0
35PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Saxo Bank - Tinkoff Bank+0
36NEDSteven Kruijswijk (NED)Belkin Pro Cycling Team+0
37SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank+0
38BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Leopard+0
39ITAIvan Basso (ITA)Cannondale+0
40ITAEros Capecchi (ITA)Movistar+0

Etappe 4 - Tarnow - Katowice - 231,5 km - 31 Juli 2013Sprint


1USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team5:40:17
2AUSSteele Von Hoff (AUS)Garmin - Sharp+0
3BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondiale+0
4LTUAidis Kruopis (LTU)Orica - Greenedge+0
5RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Argos - Shimano+0
6NORThor Hushovd (NOR)BMC Racing Team+0
7SLOLuka Mezgec (SLO)Argos - Shimano+0
8POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowice+0
9ITADaniele Ratto (ITA)Cannondale+0
10AUTDaniel Schorn (AUT)Netapp - Endura+0
11COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia+0
12GBRBen Swift (GBR)Team Ineos+0
13POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Step+0
14SLOGrega Bole (SLO)Vacansoleil - DCM+0
15CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Step+0
16FRAArnaud Courteille (FRA)La Française des Jeux+0
17AUTGeorg Preidler (AUT)Argos - Shimano+0
18ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar+0
19ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar+0
20AUSMark Renshaw (AUS)Belkin Pro Cycling Team+0
21BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol+0
22GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team+0
23ESTTanel Kangert (EST)Astana+0
24COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos+0
25COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombia+0
26ITAMirko Selvaggi (ITA)Vacansoleil - DCM+0
27COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos+0
28FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale+0
29BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Leopard+0
30AUSLeigh Howard (AUS)Orica - Greenedge+0
31NEDMaurits Lammertink (NED)Vacansoleil - DCM+0
32ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale+0
33NEDThomas Dekker (NED)Garmin - Sharp+0
34ITAEros Capecchi (ITA)Movistar+0
35ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi+0
36SUIFabian Cancellara (SUI)Radioshack - Leopard+0
37ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar+0
38RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha+0
39POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowice+0
40POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+0

Etappe 5 - Nowy Targ - Zakopane - 160,5 km - 1 Augustus 2013Sprint


1NORThor Hushovd (NOR)BMC Racing Team3:54:40
2FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux+0
3ITADaniele Ratto (ITA)Cannondale+0
4SLOLuka Mezgec (SLO)Argos - Shimano+0
5AUSDavid Tanner (AUS)Belkin Pro Cycling Team+0
6COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos+0
7ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida+0
8FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale+0
9RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Argos - Shimano+0
10AUTGeorg Preidler (AUT)Argos - Shimano+0
11ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowice+0
12ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale+0
13ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi+0
14POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+0
15NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge+0
16BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Leopard+0
17NEDSteven Kruijswijk (NED)Belkin Pro Cycling Team+0
18AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Leopard+0
19USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharp+0
20ITAEros Capecchi (ITA)Movistar+0
21CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Step+0
22RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha+0
23ESTTanel Kangert (EST)Astana+0
24POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowice+0
25DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank+0
26ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana+0
27ITAIvan Basso (ITA)Cannondale+0
28ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team+0
29ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar+0
30FRAWarren Barguil (FRA)Argos - Shimano+0
31CRORobert Kiserlovski (CRO)Radioshack - Leopard+0
32FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux+0
33GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team+0
34BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Belisol+0
35COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos+0
36AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Greenedge+0
37AUTDaniel Schorn (AUT)Netapp - Endura+0
38COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombia+14
39POLMateusz Taciak (POL)CCC - Polsat - Polkowice+14
40ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi+14

Etappe 6 - Bukovina Spa - Bukowina Tatrzanska - 192 km - 2 Augustus 2013Berg


1COLJohn Darwin Atapuma Hurtado (COL)Team Colombia5:19:36
2FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale+2
3CZELeopold König (CZE)Netapp - Endura+22
4ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida+22
5POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+22
6NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge+22
7ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi+22
8COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos+22
9ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team+22
10COLJosé Rodolfo Serpa Pérez (COL)Lampre - Merida+22
11ESTTanel Kangert (EST)Astana+22
12BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Leopard+22
13GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team+22
14USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharp+22
15ITAEros Capecchi (ITA)Movistar+22
16CRORobert Kiserlovski (CRO)Radioshack - Leopard+22
17ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale+22
18ITAIvan Basso (ITA)Cannondale+22
19DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank+34
20RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha+34
21FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux+1:11
22FRAWarren Barguil (FRA)Argos - Shimano+1:11
23AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Leopard+1:11
24RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha+1:11
25ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadi+1:48
26NEDSteven Kruijswijk (NED)Belkin Pro Cycling Team+2:12
27CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Step+2:36
28COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)Cannondale+4:11
29AUSCameron Wurf (AUS)Cannondale+5:21
30ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowice+5:21
31BELFrancis De Greef (BEL)Lotto - Belisol+7:07
32POLMichal Golas (POL)Omega Pharma - Quick Step+7:50
33ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Belkin Pro Cycling Team+10:00
34ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistar+10:00
35POLMaciej Paterski (POL)Cannondale+10:00
36BELKevin De Weert (BEL)Omega Pharma - Quick Step+10:57
37NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team+14:23
38COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombia+14:23
39BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol+14:23
40POLSylvester Szmyd (POL)Movistar+14:23

Etappe 7 - Wieliczka - Krakow - 37 km - 3 Augustus 2013Individuele Tijdrit


1GBRBradley Wiggins (GBR)Team Ineos46:36
2SUIFabian Cancellara (SUI)Radioshack - Leopard+56
3USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team+1:14
4ITAMarco Pinotti (ITA)BMC Racing Team+1:20
5BELKristof Vandewalle (BEL)Omega Pharma - Quick Step+1:40
6NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge+1:44
7ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadi+2:05
8GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team+2:13
9RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha+2:15
10POLRafal Majka (POL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+2:17
11NZLJesse Sergent (NZL)Radioshack - Leopard+2:19
12POLMaciej Paterski (POL)Cannondale+2:19
13BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Polsat - Polkowice+2:26
14FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale+2:27
15ITAEros Capecchi (ITA)Movistar+2:29
16ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Belkin Pro Cycling Team+2:30
17COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Team Ineos+2:38
18ESTTanel Kangert (EST)Astana+2:52
19ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale+2:52
20ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar+3:02
21NEDStef Clement (NED)Belkin Pro Cycling Team+3:08
22ITAIvan Basso (ITA)Cannondale+3:09
23NEDThomas Dekker (NED)Garmin - Sharp+3:13
24ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Merida+3:14
25ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana+3:17
26CZELeopold König (CZE)Netapp - Endura+3:19
27CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Step+3:21
28LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale+3:31
29RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katusha+3:31
30BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Leopard+3:34
31USADanny Pate (USA)Team Ineos+3:35
32POLTomasz Marczynski (POL)Vacansoleil - DCM+3:39
33BELKevin De Weert (BEL)Omega Pharma - Quick Step+3:48
34POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida+3:49
35ITADaniele Ratto (ITA)Cannondale+3:50
36ITAIvan Santaromita (ITA)BMC Racing Team+3:53
37FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux+4:03
38RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Argos - Shimano+4:04
39USATimothy Duggan (USA)Saxo Bank - Tinkoff Bank+4:08
40COLRigoberto Uran Uran (COL)Team Ineos+4:11

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden