De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - E3 Prijs Vlaanderen - Harelbeke - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - E3 Prijs Vlaanderen - Harelbeke - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2013

E3 Prijs Vlaanderen - Harelbeke 2013

BelgiëBelgië - Harelbeke - 22 Maart 2013


E3 Prijs Vlaanderen - Harelbeke - 22 Maart 2013


1SUIFabian Cancellara (SUI)Radioshack - Leopard05:08:28
2SVKPeter Sagan (SVK)Cannondale01:04
3ITADaniel Oss (ITA)BMC Racing Teamzt
4GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineoszt
5NEDSebastian Langeveld (NED)Orica - Greenedge01:08
6FRASylvain Chavanel (FRA)Omega Pharma - Quick Stepzt
7BELTom Boonen (BEL)Omega Pharma - Quick Step02:15
8ITALuca Paolini (ITA)Team Katushazt
9NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Team Ineoszt
10FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
11AUSHeinrich Haussler (AUS)Iamzt
12KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
13FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
14ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
15SLOGrega Bole (SLO)Vacansoleil - DCMzt
16SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
17ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
18NEDBert-Jan Lindeman (NED)Vacansoleil - DCMzt
19BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
20SLOKristijan Koren (SLO)Cannondalezt
21SUIGrégory Rast (SUI)Radioshack - Leopardzt
22FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
23GBRIan Stannard (GBR)Team Ineoszt
24BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
25ITAMirko Selvaggi (ITA)Vacansoleil - DCMzt
26ITAFilippo Pozzato (ITA)Lampre - Meridazt
27SUIMartin Elmiger (SUI)Iamzt
28AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineoszt
29BELStijn Devolder (BEL)Radioshack - Leopardzt
30UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
31BELStijn Vandenbergh (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
32SWEGustav Erik Larsson (SWE)Iamzt
33BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Sharpzt
34CRCAndrey Amador Bikkazakova (CRC)Movistarzt
35ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Vacansoleil - DCMzt
36AUTBernhard Eisel (AUT)Team Ineos02:27
37ITAMarco Bandiera (ITA)Iam02:35
38KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Astanazt
39BELDavid Boucher (BEL)La Française des Jeux03:00
40CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Step04:05
41FRAVincent Jerome (FRA)Europcar04:28
42SLOLuka Mezgec (SLO)Argos - Shimano05:11
43BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
44USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharpzt
45BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
46USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Teamzt
47BELMaxime Vantomme (BEL)Crelan - Euphonyzt
48BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Teamzt
49NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
50BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedgezt
51BELSep Vanmarcke (BEL)Belkin Pro Cycling Teamzt
52DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
53RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
54ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Team Katushazt
55ITAFabio Sabatini (ITA)Cannondalezt
56BELJan Ghyselinck (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
57FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
58BELMaarten Wynants (BEL)Belkin Pro Cycling Teamzt
59CANDavid Veilleux (CAN)Europcarzt
60BELJürgen Roelandts (BEL)Lotto - Belisolzt
61ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
62POLMaciej Bodnar (POL)Cannondalezt
63FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
64RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha09:01
65GERJohn Degenkolb (GER)Argos - Shimanozt
66ITAElia Viviani (ITA)Cannondale09:46
67FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
68UKRYaroslav Popovych (UKR)Radioshack - Leopardzt
69GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Belisolzt
70GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineoszt
71DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Belisolzt
72GERDanilo Hondo (GER)Radioshack - Leopardzt
73AUSStuart O'Grady (AUS)Orica - Greenedgezt
74FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeuxzt
75FRAJérôme Cousin (FRA)Europcarzt
76GERAndreas Klier (GER)Garmin - Sharpzt
77NORGabriel Rasch (NOR)Team Ineoszt
78BELKurt Hovelynck (BEL)Crelan - Euphonyzt
79BELFrederik Willems (BEL)Lotto - Belisolzt
80ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Teamzt
81BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Belisolzt
82POLMichal Kwiatkowski (POL)Omega Pharma - Quick Stepzt
83JAPFumiyuki Beppu (JAP)Orica - Greenedge12:15
84DENAnders Lund (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank12:16
85LTUTomas Vaitkus (LTU)Orica - Greenedgezt
86ITAMatteo Tosatto (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
87FRASteve Chainel (FRA)AG2R - La Mondialezt
88FRADamien Gaudin (FRA)Europcarzt
89FRAFlorent Barle (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
90BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
91BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
92FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
93ITAMassimo Graziato (ITA)Lampre - Meridazt
94BELGilles Devillers (BEL)Crelan - Euphony12:41
95BELKlaas Sys (BEL)Crelan - Euphonyzt
96BELKoen Barbe (BEL)Crelan - Euphonyzt
97CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale12:46
98DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden