De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Polen - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Polen - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2008

Ronde van Polen 2008

PolenPolen - 15 September 2008 - 21 September 2008


Algemeen klassement - 20 September 2008


1GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bank21.13.18
2DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC - Saxo Bank1.22
3ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas1.24
4AUSAllan Davis (AUS)Mitsubishi - Jartazi1.27
5ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Fondital1.28
6SUIGrégory Rast (SUI)Astana1.33
7ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fondital1.36
8SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Fondital1.37
9FINKjell Carlström (FIN)Liquigaszt
10POLMarek Rutkiewicz (POL)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
11ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne1.38
12COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
13NEDPieter Weening (NED)Rabobank1.40
14ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi1.46
15FRAJonathan Hivert (FRA)Crédit Agricolezt
16POLDariusz Baranowski (POL)DHL - Author1.48
17ESPDavid Canada Gracia (ESP)Saunier Duval - Scott1.49
18SLOTadej Valjavec (SLO)AG2R - La Mondiale1.55
19BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas2.01
20RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale2.05
21ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana2.09
22USAChris Horner (USA)Astanazt
23SUIThomas Frei (SUI)Astanazt
24KAZRoman Kireyev (KAZ)Astana2.22
25ESTTanel Kangert (EST)AG2R - La Mondiale2.25
26POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital2.38
27BELFrancis De Greef (BEL)Silence - Lotto2.42
28KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana3.26
29RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne4.11
30GERRobert Förster (GER)Gerolsteiner4.47
31ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne5.05
32BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigas5.16
33AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
34POLMaciej Bodnar (POL)Liquigas5.22
35ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi5.24
36ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Fondital5.25
37NEDSteven De Jongh (NED)Quick Step5.27
38BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lotto5.30
39RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole5.31
40ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole5.50
41DENFrank Høj (DEN)Cofidis6.04
42FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bouygues Télécom6.07
43GERSven Krauss (GER)Gerolsteiner6.08
44ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Scott6.09
45SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondiale6.15
46ITAAlessandro Proni (ITA)Quick Step6.32
47BELStijn Devolder (BEL)Quick Step6.55
48SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Road7.45
49ITAMorris Possoni (ITA)Team Columbia - High Roadzt
50ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Saunier Duval - Scott7.55

Etappe 1 - Warsaw (4 km) - 14 September 2008Ploegentijdrit


1DEN Team CSC - Saxo Bank4.05.5
2ITA Liquigas0.03.1
3ESP Illes Balears - Caisse d'Epargne0.03.5
4NED Rabobank0.03.8
5ITA Lampre - Fondital0.05.6
6USA Team Columbia - High Road0.05.9
7BEL Quick Step0.06.6
8GER Team Milram0.06.8
9FRA La Française des Jeux0.06.9
10GER Gerolsteiner0.07.9
11FRA Cofidis0.08.6
12KAZ Astana0.10.2
13FRA Crédit Agricole0.10.6
14ESP Euskaltel - Euskadi0.12.1
15FRA Bouygues Télécom0.12.3

Etappe 2 - Plock - Olsztyn (233.6 km) - 15 September 2008Sprint


1AUSAllan Davis (AUS)Mitsubishi - Jartazi06h10' 53''
2BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
3ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
4FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bouygues Télécomzt
5BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
6BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
7AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
8ESTErki Pütsep (EST)Bouygues Télécomzt
9POLAdam Wadecki (POL)Kalev Sportzt
10AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
11ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
12ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
13GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteinerzt
14POLMarek Rutkiewicz (POL)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
15FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricolezt
16ITAElia Rigotto (ITA)Team Milramzt
17FRAMathieu Claude (FRA)Bouygues Télécomzt
18POLKrzysztof Jezowski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
19NEDSteven De Jongh (NED)Quick Stepzt
20SUIGrégory Rast (SUI)Astanazt

Etappe 3 - Mikolajki - Bialystok (184.7 km) - 16 September 2008Sprint


1ITAAngelo Furlan (ITA)Crédit Agricole04h26'56''
2BRALuciano André Pagliarini Mendonca (BRA)Saunier Duval - Scottzt
3AUSAllan Davis (AUS)Mitsubishi - Jartazizt
4BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
5FRADenis Flahaut (FRA)Saunier Duval - Scottzt
6BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
7AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
8POLKrzysztof Jezowski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
9ITAAndrea Grendene (ITA)Lampre - Fonditalzt
10BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
11ITAAlberto Curtolo (ITA)Liquigaszt
12ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
13ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
14DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt
15GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
16POLAdam Wadecki (POL)Kalev Sportzt
17POLBartlomiej Matysiak (POL)Legiazt
18ESTErki Pütsep (EST)Bouygues Télécomzt
19ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20NZLTimothy Gudsell (NZL)La Française des Jeuxzt

Etappe 4 - Bielsk Podlaski - Lublin (238.4 km) - 17 September 2008Sprint

Deze etappe werd geannuleerd. Organizers decided Tuesday to shorten the fourth stage between Bielsk Podlask and Lublin after riders complained about the cold and wind.


Etappe 5 - Naleczow - Rzeszow (235.8 km) - 18 September 2008Sprint


1BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lotto05h18'59''
2ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
3NEDSteven De Jongh (NED)Quick Stepzt
4AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
5ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Fonditalzt
6SUIGrégory Rast (SUI)Astanazt
7GERMarcus Burghardt (GER)Team Columbia - High Roadzt
8BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigaszt
9ITALuca Barla (ITA)Team Milramzt
10DENLars Ytting Bak (DEN)Team CSC - Saxo Bankzt
11NEDBram De Groot (NED)Rabobank+00'03''
12ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne+00'04''
13AUSAllan Davis (AUS)Mitsubishi - Jartazi+00'12''
14BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
15POLKrzysztof Jezowski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
16AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
17POLAdam Wadecki (POL)Kalev Sportzt
18GERSven Krauss (GER)Gerolsteinerzt
19ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
20ITAAngelo Furlan (ITA)Crédit Agricolezt

Etappe 6 - Krynica-Zdroj - Zakopane (203 km) - 19 September 2008Ontsnapping


1GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bank3.05.55 (38.08 km/h)
2GERTony Martin (GER)Team Columbia - High Road0.47
3ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas1.15
4POLMarek Rutkiewicz (POL)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
5AUSAllan Davis (AUS)Mitsubishi - Jartazi1.24
6GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteinerzt
7BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigaszt
8ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Fonditalzt
9ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
10NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
11ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Roadzt
13BELWim Van Huffel (BEL)Silence - Lottozt
14POLDariusz Baranowski (POL)DHL - Authorzt
15FRAJonathan Hivert (FRA)Crédit Agricolezt
16SUIGrégory Rast (SUI)Astanazt
17ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
18KAZRoman Kireyev (KAZ)Astanazt
19ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Saunier Duval - Scottzt
20LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC - Saxo Bankzt

Etappe 7 - Rabka-Zdroj - Krakow (153.3 km) - 20 September 2008Sprint


1GERRobert Förster (GER)Gerolsteiner2.06.28 (45.26 km/h)
2ITAAlberto Curtolo (ITA)Liquigaszt
3BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
4AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
5ITAAngelo Furlan (ITA)Crédit Agricolezt
6BELJürgen Roelandts (BEL)Silence - Lottozt
7POLKrzysztof Jezowski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
8ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Fonditalzt
9GERDominik Roels (GER)Team Milramzt
10ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
11ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12SUIGrégory Rast (SUI)Astanazt
13FRAJonathan Hivert (FRA)Crédit Agricolezt
14ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
15GERMarcel Sieberg (GER)Team Columbia - High Roadzt
16SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Fonditalzt
17POLMarek Rutkiewicz (POL)Tabriz Petrochemical Cycling Teamzt
18POLDariusz Baranowski (POL)DHL - Authorzt
19NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
20ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden