De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Duitsland - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Duitsland - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2008

Ronde van Duitsland 2008

DuitslandDuitsland - 29 Augustus 2008 - 6 September 2008


Algemeen klassement - 6 September 2008


1GERLinus Gerdemann (GER)Team Columbia - High Road33.25.18
2SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Road52
3SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana1.34
4ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana3.06
5ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole3.27
6VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Caisse d'Epargne3.35
7NEDBauke Mollema (NED)Rabobank3.56
8ITAAndrea Noe (ITA)Liquigas4.10
9ITAEros Capecchi (ITA)Saunier Duval - Scott4.44
10FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux4.53
11ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi5.15
12FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricole5.24
13RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne5.28
14GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner6.14
15GBRCharles Wegelius (GBR)Liquigas6.36
16ESPJosep Jufre Pou (ESP)Saunier Duval - Scott6.42
17SUIJohan Tschopp (SUI)Bouygues Télécom7.16
18SUIAndreas Dietziker (SUI)Volksbank - Corratec7.21
19ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargne7.22
20BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step7.41
21BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis7.45
22SUIRubens Bertogliati (SUI)Saunier Duval - Scott8.04
23ESPDavid Canada Gracia (ESP)Saunier Duval - Scott8.48
24FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale9.25
25IRLPhilip Deignan (IRL)AG2R - La Mondiale10.23
26GERChristian Knees (GER)Team Milram11.28
27ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi11.50
28SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Team CSC - Saxo Bank12.26
29ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi12.33
30RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole13.15
31SVKPeter Velits (SVK)Team Milram13.58
32DENNicki Sørensen (DEN)Team CSC - Saxo Bank14.13
33JAPYukihiro Doi (JAP)Skil - Shimano15.23
34ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Euskaltel - Euskadi15.24
35FRAGuillaume Levarlet (FRA)La Française des Jeux16.29
36SWEGustav Erik Larsson (SWE)Team CSC - Saxo Bank16.33
37SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Fondital16.55
38GERJohannes Fröhlinger (GER)Gerolsteiner17.05
39CROVladimir Miholjevic (CRO)Liquigas18.08
40ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi18.10
41ITADario David Cioni (ITA)Silence - Lotto18.46
42NEDPieter Weening (NED)Rabobank19.16
43NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank19.26
44SUIGrégory Rast (SUI)Astana20.18
45JAPFumiyuki Beppu (JAP)Skil - Shimano20.46
46ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargne22.15
47BELMario Aerts (BEL)Silence - Lotto25.48
48RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale27.48
49GERMarcus Burghardt (GER)Team Columbia - High Road27.48
50GERTony Martin (GER)Team Columbia - High Road27.57

Proloog - Kitzbühel (3.6km) - 29 Augustus 2008Individuele Tijdrit


1AUSBrett Lancaster (AUS)Team Milram3.59 (54.23 km/h)
2SWEGustav Erik Larsson (SWE)Team CSC - Saxo Bankzt
3GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Road0.02
4GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner0.03
5AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricole0.04
6FRAWilliam Bonnet (FRA)Crédit Agricolezt
7GERLinus Gerdemann (GER)Team Columbia - High Roadzt
8GERBjörn Schröder (GER)Team Milramzt
9SUIGrégory Rast (SUI)Astanazt
10BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis0.05
11SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Roadzt
12GERMarcel Sieberg (GER)Team Columbia - High Roadzt
13ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Liquigaszt
14ITAMauro Da Dalto (ITA)Liquigaszt
15FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt

Etappe 1 - Kitzbühel - Hochfügen (178km) - 30 Augustus 2008Ontsnapping


1GERLinus Gerdemann (GER)Team Columbia - High Road4.42.54 (37.75 km/h)
2SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Road0.16
3SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
4ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole0.50
5VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Caisse d'Epargnezt
6NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
7ITAEros Capecchi (ITA)Saunier Duval - Scott1.13
8SUIJohan Tschopp (SUI)Bouygues Télécomzt
9ITAAndrea Noe (ITA)Liquigaszt
10ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanazt
11GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner1.47
12ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargnezt
13ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Scott1.58
14ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ESPJosep Jufre Pou (ESP)Saunier Duval - Scott2.31

Etappe 2 - München - Region Hesselberg (182.6km) - 31 Augustus 2008Ontsnapping


1ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Scott3.48.38 (47,917 km/h)
2ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole0.02
3SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Roadzt
4SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
5GERLinus Gerdemann (GER)Team Columbia - High Roadzt
6NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
7ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana0.08
8GERPaul Martens (GER)Rabobank0.10
9ITAEros Capecchi (ITA)Saunier Duval - Scottzt
10ITAGiovanni Visconti (ITA)Quick Stepzt
11FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
12ITAAndrea Noe (ITA)Liquigaszt
13ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)Caisse d'Epargnezt
15BELMario Aerts (BEL)Silence - Lottozt

Etappe 3 - Herrieden - Wiesloch (214.9km) - 1 September 2008Ontsnapping


1ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Liquigas5.20.34
2COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
3SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Roadzt
4ITAEros Capecchi (ITA)Saunier Duval - Scottzt
5ITAGiovanni Visconti (ITA)Quick Stepzt
6ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanazt
7NEDBauke Mollema (NED)Rabobankzt
8IRLPhilip Deignan (IRL)AG2R - La Mondialezt
9GERLinus Gerdemann (GER)Team Columbia - High Roadzt
10SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt

Etappe 4 - Wiesloch - Mainz (174km) - 2 September 2008Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - High Road3.59.37
2AUSRobbie McEwen (AUS)Silence - Lottozt
3GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
4AUSMark Renshaw (AUS)Crédit Agricolezt
5AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
6GEROlaf Pollack (GER)Volksbank - Corrateczt
7ITAMirco Lorenzetto (ITA)Lampre - Fonditalzt
8SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteinerzt
9GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Roadzt
10AUTRené Haselbacher (AUT)Astanazt
11GERSebastian Siedler (GER)Skil - Shimanozt
12DENThomas Vedel Kvist (DEN)Quick Stepzt
13FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
14SLOJanez Brajkovic (SLO)Astanazt
15ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 5 - Mainz - Winterberg (218.4km) - 3 September 2008Sprint


1GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Road5.39.35
2SUIRubens Bertogliati (SUI)Saunier Duval - Scottzt
3ITALeonardo Bertagnolli (ITA)Liquigaszt
4SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Roadzt
5GERJohannes Fröhlinger (GER)Gerolsteinerzt
6FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
7COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
8SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Fonditalzt
9ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Fonditalzt
10BELMaxime Monfort (BEL)Cofidiszt
11GERLinus Gerdemann (GER)Team Columbia - High Roadzt
12ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricolezt
13SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Team CSC - Saxo Bankzt
14ITAAndrea Noe (ITA)Liquigaszt
15ESPDaniel Navarro García (ESP)Astanazt

Etappe 6 - Bad Fredeburg - Neuss (188.8km) - 4 September 2008Ontsnapping


1FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux4.17.22 (44.0150 km/h)
2KAZMaxim Iglinskiy (KAZ)Astanazt
3FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
4ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Caisse d'Epargnezt
5FRARémi Pauriol (FRA)Crédit Agricolezt
6FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
7ESPJon Bru Pascal (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8FINKjell Carlström (FIN)Liquigaszt
9SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - Fonditalzt
10GERMatthias Russ (GER)Gerolsteinerzt
11ESPDavid Canada Gracia (ESP)Saunier Duval - Scottzt
12GERThomas Fothen (GER)Gerolsteiner1.58
13GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
14GERGerald Ciolek (GER)Team Columbia - High Road2.00
15GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - High Roadzt

Etappe 7 - Neuss - Georgsmarienhütte (214.3km) - 5 September 2008Ontsnapping


1FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis4.45.33
2FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
3ITAMauro Da Dalto (ITA)Liquigaszt
4GERJohannes Fröhlinger (GER)Gerolsteinerzt
5GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
6GERJens Voigt (GER)Team CSC - Saxo Bankzt
7FRAThomas Voeckler (FRA)Bouygues Télécomzt
8ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9NEDKoos Moerenhout (NED)Rabobankzt
10SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - Fonditalzt
11ESPAngel Gomez Gomez (ESP)Saunier Duval - Scottzt
12ITARoberto Longo (ITA)Lampre - Fondital3.54
13GERLinus Gerdemann (GER)Team Columbia - High Roadzt
14GERAndré Greipel (GER)Team Columbia - High Roadzt
15GERBjörn Schröder (GER)Team Milramzt

Etappe 8 - Bremen (34km) - 6 September 2008Individuele Tijdrit


1GERTony Martin (GER)Team Columbia - High Road39.49.11
2GERBert Grabsch (GER)Team Columbia - High Road34.27
3SWEGustav Erik Larsson (SWE)Team CSC - Saxo Bank48.27
4GERLinus Gerdemann (GER)Team Columbia - High Road1.17.25
5RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne1.43.74
6SWEThomas Lövkvist (SWE)Team Columbia - High Road1.52.48
7LATRaivis Belohvosciks (LAT)Saunier Duval - Scott2.23.37
8SLOJanez Brajkovic (SLO)Astana2.31.30
9GERDominik Roels (GER)Team Milram2.32.70
10FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux2.40.11
11ESTTanel Kangert (EST)AG2R - La Mondiale2.48.68
12GERPaul Martens (GER)Rabobank2.54.22
13ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana2.56.13
14ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Euskaltel - Euskadi2.56.67
15BELMaxime Monfort (BEL)Cofidis2.58.18

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden