De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Deutschland Tour - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Deutschland Tour - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2019

Deutschland Tour 2019

DuitslandDuitsland - 29 Augustus 2019 - 1 September 2019


Algemeen klassement - 1 September 2019


1BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo16:23:09
2ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida0:03
3BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:12
4KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:15
5ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:20
6SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb0:20
7BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal0:21
8NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data0:21
9DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:22
10LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo0:23
11ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos0:23
12GERSimon Geschke (GER)CCC0:23
13GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:23
14BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step0:46
15AUSJai Hindley (AUS)Sunweb0:46
16ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida1:03
17NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates1:06
18GBRBen Swift (GBR)Team Ineos1:26
19NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma1:26
20GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin1:26
21SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale1:26
22BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal1:42
23RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data1:58
24USAJoey Rosskopf (USA)CCC3:05
25FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale3:57
26ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data4:51
27ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First6:58
28FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert7:05
29RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo7:05
30AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo7:23
31BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step7:30
32BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates7:49
33DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step8:14
34BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal8:25
35ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step9:21
36BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin9:35
37FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale10:27
38FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale10:33
39GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma10:47
40ITADavide Villella (ITA)Astana11:35
41ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)11:36
42FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsic11:42
43NEDStef Krul (NED)Metec - TKH - Mantel11:59
44GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic12:37
45FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic12:46
46GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First13:31
47ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida13:56
48NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma13:57
49ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida14:29
50LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale14:34
51IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates14:35
52RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos14:50
53AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC15:15
54BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC16:40
55GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale17:35
56GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe17:35
57NEDCees Bol (NED)Sunweb17:39
58GERLennard Kämna (GER)Sunweb18:23
59GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnik19:11
60AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo20:12
61NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert20:20
62GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik21:02
63NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates21:14
64AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb21:43
65GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos22:08
66ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates22:15
67DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana24:19
68NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma24:25
69GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus24:51
70GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal25:49
71PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin26:13
72BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal28:19
73POLKamil Gradek (POL)CCC28:37
74NZLThomas Scully (NZL)EF Education First29:38
75KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana29:40
76GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Haus29:47
77GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe30:18
78GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.de30:31
79GBRAlfred Wright (GBR)30:31
80FRABrice Feillu (FRA)Arkéa - Samsic32:06
81RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo33:20
82NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid33:22
83GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe33:42
84BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert34:36
85GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Haus35:26
86GERJustin Wolf (GER)Bike Aid36:31
87GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus36:54
88DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo37:06
89COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana37:07
90RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo37:35
91NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert38:14
92AUSJames Whelan (AUS)EF Education First39:06
93GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Haus40:23
94FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step40:24
95GERMiká Heming (GER)Dauner D&dq - Akkon40:59
96GERSven Thurau (GER)Dauner D&dq - Akkon43:27
97ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida45:14
98RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo46:16
99GERMax Kanter (GER)Sunweb46:39
100COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Astana47:06
101GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida51:13
102GERJulian Braun (GER)Dauner D&dq - Akkon52:52
103GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid56:45
104GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnik56:45
105GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid56:45
106GERTobias Knaup (GER)Lotto - Kern Haus56:45
107AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data56:45
108GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik56:45
109GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik56:45
110GERKilian Steigner (GER)Dauner D&dq - Akkon1:02:13
111GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid1:02:19
112RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data1:06:22

Etappe 1 - Hannover - Halberstadt - 167 km - 29 Augustus 2019Sprint


1GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe3:49:30
2NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
3ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
4NEDCees Bol (NED)Sunwebzt
5BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
6DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
7RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
8GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
9GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecinzt
10ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Meridazt
11GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
12GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsiczt
13BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
14BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
15GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudalzt
16ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
17NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
18ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
19ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineoszt
20SUIMarc Hirschi (SUI)Sunwebzt
21AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
22GBRDaniel McLay (GBR)EF Education Firstzt
23KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
24BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudalzt
25ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Datazt
26FRAFranck Bonnamour (FRA)Arkéa - Samsiczt
27LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
28RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelozt
29ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Stepzt
30GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Hauszt
31FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
32NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
33GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
34USASean Bennett (USA)EF Education Firstzt
35GERJohn Mandrysch (GER)P&s Metalltechnikzt
36FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsiczt
37BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
38BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
39BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
40FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
41ITADavide Villella (ITA)Astanazt
42FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
43BELGijs Van Hoecke (BEL)CCCzt
44NEDStef Krul (NED)Metec - TKH - Mantelzt
45DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
46BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
47GERSimon Geschke (GER)CCCzt
48AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredozt
49PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecinzt
50NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Vismazt
51USAJoey Rosskopf (USA)CCCzt
52RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineoszt
53FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
54GERLennard Kämna (GER)Sunwebzt
55GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
56GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
57FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
58ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education Firstzt
59GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
60SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondialezt
61ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Meridazt
62GBRAlfred Wright (GBR)zt
63SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecinzt
64ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)zt
65GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnikzt
66FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
67KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
68NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
69BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
70IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirateszt
71BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
72LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
73NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma0:15
74AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC0:17
75GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus0:17
76ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida0:17
77BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal0:17
78AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:17
79AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo0:17
80FRABrice Feillu (FRA)Arkéa - Samsic0:17
81FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo0:17
82GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Haus0:17
83RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:22
84RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:22
85GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos0:25
86GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma0:30
87POLKamil Gradek (POL)CCC0:32
88GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin0:36
89GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos0:42
90POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos0:42
91GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe0:42
92GERMax Kanter (GER)Sunweb0:45
93ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida0:47
94GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe0:49
95RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo0:54
96DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo1:02
97NZLThomas Scully (NZL)EF Education First1:33
98GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida2:53
99DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana2:53
100GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data2:53
101COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana2:53
102GERMiká Heming (GER)Dauner D&dq - Akkon2:53
103NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert2:53
104GERJulian Braun (GER)Dauner D&dq - Akkon2:53
105AUSJames Whelan (AUS)EF Education First2:53
106NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert2:53
107GERDominik Bauer (GER)Dauner D&dq - Akkon2:53
108GERTobias Knaup (GER)Lotto - Kern Haus2:53
109RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:53
110GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid2:53
111AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data2:53
112GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnik2:53
113NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid2:53
114GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik2:53
115GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid2:53
116GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnik2:53
117GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik2:53
118GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Haus2:53
119GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus2:53
120GERSven Thurau (GER)Dauner D&dq - Akkon2:53
121RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo2:53
122BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal4:34
123AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal4:34
124COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Astana6:48
125BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:48
126GERKilian Steigner (GER)Dauner D&dq - Akkon8:21
127GERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&dq - Akkon8:21
128RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data8:21
129GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe8:27
130GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid8:27
131FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic12:36
132ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Marburg - Göttingen - 202 km - 30 Augustus 2019Sprint


1NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates4:21:04
2ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Meridazt
3BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
4GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
5BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
6RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Datazt
7SUIMarc Hirschi (SUI)Sunwebzt
8NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
9LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
10BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudalzt
11GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecinzt
12FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
13GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
14ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
15GERSimon Geschke (GER)CCCzt
16SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondialezt
17AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredozt
18BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
19KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
20BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
21AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
22NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
23DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
24BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
25ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Datazt
26ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineoszt
27ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
28GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnik1:22
29ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First1:22
30BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin1:22
31USAJoey Rosskopf (USA)CCC1:22
32GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale1:22
33RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos1:22
34DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step1:32
35BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal2:14
36FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert2:14
37FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale2:14
38FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale2:14
39RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo2:14
40GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal2:14
41ITADavide Villella (ITA)Astana2:14
42NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma2:14
43BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step2:14
44GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma3:31
45LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale4:26
46AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb6:00
47AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo6:00
48FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic6:00
49GERLennard Kämna (GER)Sunweb6:00
50GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe6:00
51NEDStef Krul (NED)Metec - TKH - Mantel6:00
52BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC6:00
53GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First6:00
54ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)6:00
55DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana6:00
56AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC6:00
57IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates6:00
58GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos6:00
59ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step6:00
60GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic6:00
61NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma6:22
62PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin7:50
63ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida7:50
64FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsic9:21
65ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida9:21
66USASean Bennett (USA)EF Education First9:21
67RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo10:09
68NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates10:09
69BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:09
70BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal10:09
71COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana10:09
72NZLThomas Scully (NZL)EF Education First11:52
73POLKamil Gradek (POL)CCC11:52
74ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates11:54
75GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Haus12:36
76NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert12:36
77KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana14:25
78GERMiká Heming (GER)Dauner D&dq - Akkon16:13
79NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid16:13
80GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin16:13
81GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida16:13
82GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe16:13
83GBRAlfred Wright (GBR)16:13
84GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus16:13
85BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert16:13
86NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert16:13
87GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.de16:13
88GERJustin Wolf (GER)Bike Aid16:13
89FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo16:13
90FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step16:13
91GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe16:13
92GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe16:13
93GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Haus16:13
94GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe16:13
95GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik16:13
96COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Astana16:13
97AUSJames Whelan (AUS)EF Education First16:13
98GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus16:13
99ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida16:13
100FRABrice Feillu (FRA)Arkéa - Samsic16:13
101DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo16:13
102NEDCees Bol (NED)Sunweb16:13
103GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Haus25:54
104GERJohn Mandrysch (GER)P&s Metalltechnik25:54
105SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin25:54
106RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo25:54
107POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos25:54
108GERMax Kanter (GER)Sunweb25:54
109RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo25:54
110GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data25:54
111GERJulian Braun (GER)Dauner D&dq - Akkon25:54
112GERDominik Bauer (GER)Dauner D&dq - Akkon25:54
113GERTobias Knaup (GER)Lotto - Kern Haus25:54
114GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid25:54
115AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data25:54
116GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnik25:54
117GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik25:54
118GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid25:54
119GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik25:54
120GERSven Thurau (GER)Dauner D&dq - Akkon25:54
121BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert25:54
122GERKilian Steigner (GER)Dauner D&dq - Akkon25:54
123RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data25:54
124GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid25:54
125FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic
126RUSSergey Shilov (RUS)Gazprom - Rusvelo
127FRAFranck Bonnamour (FRA)Arkéa - Samsic
128GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos
129AUSCaleb Ewan (AUS)Lotto - Soudal
130RUSIlar Arslanov (RUS)Gazprom - Rusvelo
131GERPhilipp Mamos (GER)Dauner D&dq - Akkon

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Göttingen - Eisenach - 189 km - 31 Augustus 2019Medium berg


1DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step4:27:53
2BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
3ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida0:17
4BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:17
5NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data0:17
6SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb0:17
7LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo0:17
8BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal0:17
9ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:17
10ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineos0:17
11KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:17
12GERSimon Geschke (GER)CCC0:17
13DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Visma0:17
14GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:17
15AUSJai Hindley (AUS)Sunweb0:40
16BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step0:40
17ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step0:40
18ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida0:40
19RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data1:18
20NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma1:20
21NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates1:20
22NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert1:20
23GBRBen Swift (GBR)Team Ineos1:20
24FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert1:20
25GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma1:20
26BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal1:20
27FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale1:20
28FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsic1:20
29GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin1:20
30FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale1:20
31GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus1:20
32GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik1:20
33ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First1:20
34BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal1:20
35ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data1:20
36FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic1:20
37ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)1:20
38ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida1:20
39USAJoey Rosskopf (USA)CCC1:20
40RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo1:20
41SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale1:20
42NEDStef Krul (NED)Metec - TKH - Mantel1:20
43NEDCees Bol (NED)Sunweb1:20
44GERSven Thurau (GER)Dauner D&dq - Akkon1:34
45RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo1:34
46GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe4:23
47BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal4:23
48ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida4:42
49AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC4:42
50BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin4:42
51ITADavide Villella (ITA)Astana4:42
52FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale4:42
53LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale4:42
54NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma4:42
55AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo4:42
56AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo4:42
57BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step4:53
58GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Haus4:53
59GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic5:50
60GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First5:50
61NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates7:34
62BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates7:34
63IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates7:34
64FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo10:10
65FRABrice Feillu (FRA)Arkéa - Samsic10:10
66GERDominik Bauer (GER)Dauner D&dq - Akkon10:10
67ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates10:10
68BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC10:10
69GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnik10:17
70GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin10:17
71AUSJames Whelan (AUS)EF Education First10:47
72NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid10:47
73GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe10:47
74GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data10:47
75GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus10:47
76GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale10:47
77GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Haus10:47
78GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.de10:47
79GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Haus10:47
80GBRAlfred Wright (GBR)10:47
81NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma10:47
82AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb10:47
83GERMax Kanter (GER)Sunweb10:47
84GERLennard Kämna (GER)Sunweb10:47
85GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe10:47
86RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo10:47
87DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana10:47
88GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe10:47
89POLKamil Gradek (POL)CCC10:47
90USASean Bennett (USA)EF Education First10:47
91NZLThomas Scully (NZL)EF Education First10:47
92GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos10:47
93RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos10:47
94GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe10:47
95KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana14:52
96GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnik14:52
97GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid14:52
98GERJulian Braun (GER)Dauner D&dq - Akkon14:52
99BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert14:52
100GERKilian Steigner (GER)Dauner D&dq - Akkon14:52
101GERMiká Heming (GER)Dauner D&dq - Akkon14:52
102COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Astana14:52
103NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert14:52
104AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data14:52
105POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos14:52
106GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid14:52
107GERJustin Wolf (GER)Bike Aid14:52
108COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana14:52
109GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid14:52
110GERTobias Knaup (GER)Lotto - Kern Haus14:52
111GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik14:52
112RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo14:52
113PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin14:52
114GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik14:52
115DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo17:10
116FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step17:10
117BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert18:12
118GERJohn Mandrysch (GER)P&s Metalltechnik19:01
119GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida19:01
120GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal19:01
121RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data19:01
122ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida19:01
123SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin
124BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Eisenach - Erfurt - 159,5 km - 1 September 2019Sprint


1ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida3:44:48
2BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
3NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
4KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
5BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredozt
6ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
7NEDCees Bol (NED)Sunwebzt
8GBRBen Swift (GBR)Team Ineoszt
9NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
10GERSimon Geschke (GER)CCCzt
11NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
12GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecinzt
13ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Team Ineoszt
14GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
15DENJonas Vingegaard Rasmussen (DEN)Jumbo - Vismazt
16SUIMarc Hirschi (SUI)Sunwebzt
17LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
18BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudalzt
19GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
20BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
21SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondialezt
22AUSJai Hindley (AUS)Sunwebzt
23BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates0:09
24ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates0:09
25BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:16
26FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale0:17
27KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:17
28USAJoey Rosskopf (USA)CCC0:17
29BELRemco Evenepoel (BEL)Deceuninck - Quick Step0:17
30ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida0:17
31BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC0:24
32RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:34
33GERAndré Greipel (GER)Arkéa - Samsic0:41
34IRLDaniel Martin (IRL)Uae Team Emirates0:55
35FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsic0:55
36ITADamiano Caruso (ITA)Bahrain - Merida1:18
37GERLennard Kämna (GER)Sunweb1:30
38GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First1:35
39GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe2:23
40AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo2:35
41DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo2:35
42ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step2:35
43RUSPavel Sivakov (RUS)Team Ineos2:35
44NEDAdne Van Engelen (NED)Bike Aid3:23
45GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik3:23
46NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert3:25
47FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert3:25
48ITAAndrea Garosio (ITA)Bahrain - Merida3:25
49GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.de3:25
50BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin3:25
51ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data3:25
52RUSIvan Rovny (RUS)Gazprom - Rusvelo3:25
53PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin3:25
54FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale3:25
55NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates3:25
56BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:25
57GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Haus3:25
58GBRAlfred Wright (GBR)3:25
59AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC4:10
60NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert4:10
61ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)EF Education First4:10
62ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)4:10
63GERRoger Kluge (GER)Lotto - Soudal4:28
64BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal4:28
65GERMarcus Burghardt (GER)Bora - Hansgrohe4:33
66GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Ineos4:33
67AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb4:33
68GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Haus4:33
69GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnik4:33
70DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Astana4:33
71ITADavide Villella (ITA)Astana4:33
72NEDStef Krul (NED)Metec - TKH - Mantel4:33
73FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic5:20
74FRABrice Feillu (FRA)Arkéa - Samsic5:20
75LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale5:20
76GERJustin Wolf (GER)Bike Aid5:20
77GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale5:20
78POLKamil Gradek (POL)CCC5:20
79GERPaul Martens (GER)Jumbo - Visma5:20
80NZLThomas Scully (NZL)EF Education First5:20
81RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo5:20
82DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step6:47
83FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step6:55
84GERMiká Heming (GER)Dauner D&dq - Akkon6:55
85GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Haus6:55
86GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus6:55
87NEDKoen Bouwman (NED)Jumbo - Visma6:55
88NEDBert-Jan Lindeman (NED)Jumbo - Visma6:55
89RUSVladislav Kulikov (RUS)Gazprom - Rusvelo9:07
90GERMax Kanter (GER)Sunweb9:07
91AUSRichie Porte (AUS)Trek - Segafredo9:07
92AUSJames Whelan (AUS)EF Education First9:07
93COLHernando Bohorquez Sanchez (COL)Astana9:07
94GERJulian Braun (GER)Dauner D&dq - Akkon9:07
95ITAAntonio Nibali (ITA)Bahrain - Merida9:07
96COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana9:07
97FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale9:07
98BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal9:07
99RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelo9:07
100GERDaniel Bichlmann (GER)Bike Aid13:00
101GERLucas Carstensen (GER)Bike Aid13:00
102GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid13:00
103GERSven Thurau (GER)Dauner D&dq - Akkon13:00
104GERMarcel Sieberg (GER)Bahrain - Merida13:00
105GERKilian Steigner (GER)Dauner D&dq - Akkon13:00
106GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik13:00
107GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Haus13:00
108GERTobias Knaup (GER)Lotto - Kern Haus13:00
109AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data13:00
110RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data13:00
111GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnik13:00
112GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik13:00
113FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo
114GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data
115GBRAlex Dowsett (GBR)Katusha - Alpecin
116GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe
117POLMichal Kwiatkowski (POL)Team Ineos
118GERDominik Bauer (GER)Dauner D&dq - Akkon
119BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Wanty - Groupe Gobert
120GERJohn Mandrysch (GER)P&s Metalltechnik
121GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe
122USASean Bennett (USA)EF Education First

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden