De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2019

De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne 2019

BelgiëBelgië - 17 April 2019


De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne - 17 April 2019


1NEDMathieu Van Der Poel (NED)Corendon - Circus4:35:11
2FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
3BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
4AUSMichael Matthews (AUS)Sunwebzt
5BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal0:11
6ITAAlberto Bettiol (ITA)EF Education First0:12
7ITAEnrico Gasparotto (ITA)Dimension Data0:12
8DENAlexander Kamp Egested (DEN)Riwal - Readynez0:12
9BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step0:12
10NEDMaurits Lammertink (NED)Roompot - Charles0:12
11FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect0:18
12FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:18
13BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect0:18
14ITAKristian Sbaragli (ITA)Israel Cycling Academy0:18
15CZERoman Kreuziger (CZE)Dimension Data0:18
16NEDNick Van Der Lijke (NED)Roompot - Charles0:18
17BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:18
18BELBen Hermans (BEL)Israel Cycling Academy0:18
19SUIPatrick Müller (SUI)Vital Concept - B&b Hotels0:18
20NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert0:18
21SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb0:18
22PORRui Alberto Faria da Costa (POR)0:18
23BELGianni Vermeersch (BEL)Corendon - Circus0:23
24ITADavide Gabburo (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:23
25NZLDion Smith (NZL)Mitchelton - Scott0:23
26FRAJérémy Maison (FRA)Arkéa - Samsic0:23
27CZEPetr Vakoc (CZE)Deceuninck - Quick Step0:23
28NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charles0:23
29FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis0:23
30FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie0:23
31BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal0:23
32FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:23
33BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:28
34BELEliot Lietaer (BEL)WB Aqua Protect0:28
35BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:28
36BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:28
37FRAClement Russo (FRA)Arkéa - Samsic0:37
38ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates0:37
39ITAGiovanni Visconti (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:37
40BELMathias De Witte (BEL)Roompot - Charles0:37
41COLDayer Quintana Rojas (COL)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)0:41
42BELDries Devenyns (BEL)Deceuninck - Quick Step0:43
43BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:48
44ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:49
45BELOtto Vergaerde (BEL)Corendon - Circus0:49
46FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:49
47BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Cycling Academy0:49
48RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott0:54
49ITASonny Colbrelli (ITA)Bahrain - Merida0:54
50AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott0:54
51DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Mitchelton - Scott0:54
52NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles0:54
53BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:05
54ITASimone Velasco (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)1:05
55BELKevin Deltombe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:09
56FRAAmaël Moinard (FRA)Arkéa - Samsic1:09
57BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:15
58NEDPieter Weening (NED)Roompot - Charles1:18
59BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal1:25
60BELStijn Devolder (BEL)Corendon - Circus1:30
61AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First1:30
62USANathan Brown (USA)EF Education First1:33
63FRARomain Sicard (FRA)Total Direct Energie1:42
64DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb2:02
65ITAAndrea Pasqualon (ITA)Wanty - Groupe Gobert2:14
66BELDylan Theuns (BEL)Bahrain - Merida2:14
67FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept - B&b Hotels2:14
68AUSNichola Schultz (AUS)Mitchelton - Scott2:14
69DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynez3:17
70NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academy3:32
71BELJimmy Janssens (BEL)Corendon - Circus7:05
72ITAEdoardo Zardini (ITA)Tharcor (ktm / Wilier Triestina - Selle Italia)7:17
73FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie8:13
74DENMikkel Frølich Honoré (DEN)Deceuninck - Quick Step8:35
75DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez8:35
76BELDries De Bondt (BEL)Corendon - Circus8:35
77NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy8:35
78FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis8:35
79CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy8:35
80AUSCallum Scotson (AUS)Mitchelton - Scott8:35
81ESTRein Taaramäe (EST)Total Direct Energie8:35
82BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert8:35
83BELBenjamin Declercq (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise8:35
84BELArjen Livyns (BEL)Roompot - Charles8:35
85SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez8:35
86USALogan Owen (USA)EF Education First8:35
87POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal8:35
88BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis8:35
89FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energie8:54
90FRABrice Feillu (FRA)Arkéa - Samsic8:54
91FRARomain Le Roux (FRA)Arkéa - Samsic8:54
92SLOJan Tratnik (SLO)Bahrain - Merida8:57
93SLOGrega Bole (SLO)Bahrain - Merida8:57
94GERLennard Kämna (GER)Sunweb8:57
95SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida8:59
96AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida8:59
97BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise8:59
98AUSJames Whelan (AUS)EF Education First12:08
99PORRui Oliveira (POR)12:08
100FRAClément Carisey (FRA)Israel Cycling Academy12:29
101RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data13:02
102ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida13:02
103SUITom Bohli (SUI)Uae Team Emirates13:02
104FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step13:02
105BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise13:02
106DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez13:02
107FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotels13:02
108BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect13:02
109PANRoberto Carlos González Castillero (PAN)13:09
110BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protect13:13

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden