De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2014

De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne 2014

BelgiëBelgië - 16 April 2014


De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne - 16 April 2014


1BELPhilippe Gilbert (BEL)BMC Racing Team4:54:26
2AUSMichael Matthews (AUS)Orica - Greenedgezt
3FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Belisolzt
4GERSimon Geschke (GER)Giant - Shimanozt
5BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
6AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharpzt
7ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowicezt
8BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
9SUISébastien Reichenbach (SUI)Iamzt
10RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katushazt
11BELDries Devenyns (BEL)Giant - Shimanozt
12JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
13COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombiazt
14FRAJulian Alaphilippe (FRA)Omega Pharma - Quick Step0:04
15NEDWout Poels (NED)Omega Pharma - Quick Stepzt
16BELPieter Serry (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
17ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
18BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Lotto - Belisolzt
19ITADavide Malacarne (ITA)Europcarzt
20ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubeka0:10
21COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
22BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
23RUSAlexander Rybakov (RUS)Team Katushazt
24BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisolzt
25ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
26ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
27USANathan Brown (USA)Garmin - Sharp0:12
28BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:16
29BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
30BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
31ITACesare Benedetti (ITA)Netapp - Endurazt
32FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:22
33ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottolizt
34CZEPetr Vakoc (CZE)Omega Pharma - Quick Stepzt
35ITAEnrico Barbin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
36RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
37JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
38SVKMartin Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Step0:25
39SWEGustav Erik Larsson (SWE)Iamzt
40POLBartosz Huzarski (POL)Netapp - Endurazt
41SUIPatrick Schelling (SUI)Iamzt
42USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharp0:28
43BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:33
44NEDJohnny Hoogerland (NED)Androni Giocattoli - Venezuela0:34
45BELZico Waeytens (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:39
46AUSSimon Gerrans (AUS)Orica - Greenedgezt
47RSADaryl Impey (RSA)Orica - Greenedgezt
48BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing0:50
49RUSAndrey Solomennikov (RUS)Rusvelo1:16
50BELKevyn Ista (BEL)Iam1:57
51BELNick Nuyens (BEL)Garmin - Sharpzt
52USAPeter Stetina (USA)BMC Racing Teamzt
53FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
54NEDThomas Dekker (NED)Garmin - Sharpzt
55BELYannick Eijssen (BEL)BMC Racing Teamzt
56IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Sharpzt
57BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
58BELNico Sijmens (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
59FRAKévin Réza (FRA)Europcar2:43
60NEDMichel Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert3:30
61AUTMatthias Brändle (AUT)Iamzt
62AHOMarc De Maar (AHO)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
63USAKiel Reijnen (USA)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
64POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
65GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Shimanozt
66POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
67NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
68POLMaciej Paterski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
69BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
70BELKevin De Weert (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
71NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedgezt
72COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
73NEDPim Ligthart (NED)Lotto - Belisolzt
74FRAThomas Damuseau (FRA)Giant - Shimanozt
75BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:28
76SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team5:19
77USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Teamzt
78CZEFrantisek Padour (CZE)Netapp - Endurazt
79BELDennis Vanendert (BEL)Lotto - Belisolzt
80ITAMarco Canola (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
81ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
82GBRStephen Cummings (GBR)BMC Racing Teamzt
83BELJan Ghyselinck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
84ITAAndrea Zordan (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
85RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelozt
86BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
87ITADaniele Colli (ITA)Neri Sottolizt
88ITAAngelo Pagani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
89ESPJavier Mejías Leal (ESP)Novo Nordiskzt
90POLLukasz Owsian (POL)CCC - Polsat - Polkowice7:33
91POLAdrian Kurek (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
92RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubekazt
93RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
94COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Team Colombiazt
95BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
96SUIPirmin Lang (SUI)Iamzt
97BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol9:38
98FRAThierry Hupond (FRA)Giant - Shimanozt
99BELSean De Bie (BEL)Lotto - Belisolzt
100RUSPetr Ignatenko (RUS)Team Katushazt
101ITAAlessandro Bazzana (ITA)United Healthcare Pro Cycling Teamzt
102BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden