De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour of Malopolska - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour of Malopolska - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2014

Tour of Malopolska 2014

PolenPolen - 12 Juni 2014 - 14 Juni 2014


Algemeen klassement - 14 Juni 2014


1GERMaximilian Werda (GER)Stölting10:49:09
2POLPawel Bernas (POL)BDC - Marcpol0:14
3POLPawel Cieslik (POL)Bauknecht - Author0:19
4ITARiccardo Bolzan (ITA)0:25
5POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowice0:26
6POLBlazej Janiaczyk (POL)BDC - Marcpol0:30
7POLPawel Franczak (POL)Active Jet0:33
8POLKamil Gradek (POL)BDC - Marcpol0:34
9POLArtur Detko (POL)Mexller0:35
10POLMarek Konwa (POL)zt
11POLEmanuel Piaskowy (POL)Active Jetzt
12UKRDmytro Krivtsov (UKR)zt
13UKRSergiy Lagkuti (UKR)Kolsszt
14POLKarol Domagalski (POL)Caja Rural - Seguros Rga0:36
15SWEMichael Olsson (SWE)Ringeriks - Kraft0:37
16CZEJirí Polnický (CZE)Bauknecht - Authorzt
17POLSlawomir Kohut (POL)Wibatech - Fuji Zoryzt
18GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
19POLMichal Podlaski (POL)Active Jetzt
20SVKMatej Jurco (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
21POLJakub Kaczmarek (POL)zt
22MDAOleg Berdos (MDA)Tusnadzt
23POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
24ITAMatteo Marcolin (ITA)zt
25GERThomas Koep (GER)Stöltingzt
26POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
27POLJaroslaw Kowalczyk (POL)BDC - Marcpolzt
28ESTPeeter Pruus (EST)Rietumu - Delfinzt
29POLKamil Zielinski (POL)Mexllerzt
30NORMax Emil Boholm Kørner (NOR)Ringeriks - Kraftzt
31MDAAlexandr Braico (MDA)Tusnadzt
32ITAAndrea Carolo (ITA)zt
33GERFrederik Dombrowski (GER)Stöltingzt
34UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolsszt
35CZETomás Buchácek (CZE)Bauknecht - Author0:52
36SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
37POLWojciech Halejak (POL)Mexllerzt
38POLJakub Foltyn (POL)zt
39DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Riwalzt
40NORØivind Lukkedal (NOR)Ringeriks - Kraftzt
41POLZajac Bartosz (POL)zt
42GERJulian Schulze (GER)LKT Team Brandenburg0:57
42GERJulian Schulze (GER)LKT Team Brandenburgzt
43UKRVitaliy Buts (UKR)Kolss2:11
44LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfin2:24
45POLMichal Kasperek (POL)zt
46NEDFlorian Smits (NED)zt
47POLRobert Radosz (POL)BDC - Marcpol2:33
48POLMariusz Witecki (POL)Mexllerzt
49SRBMilos Borisavljevic (SRB)2:46
50POLArakdiusz Owsian (POL)Active Jet4:05
51GERFelix Dehmel (GER)Stölting4:21
52DENMartin Herbaek Grøn (DEN)Riwal5:00
53DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal7:01
54POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)zt
55POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Bauknecht - Authorzt
56POLPatryk Stosz (POL)zt
57POLPiotr Brozyna (POL)zt
58POLWojciech Franczak (POL)zt
59POLWojciech Migdal (POL)7:15
60POLPiotr Skarzynski (POL)9:39
61UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss10:30
62GERSebastian Deckert (GER)LKT Team Brandenburg14:55
63POLKrzysztof Tracz (POL)Wibatech - Fuji Zory14:56
64POLLukasz Bodnar (POL)Active Jetzt
65POLJacek Tadeusz Morajko (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
66ESPJosé Enrique Gutiérrez Cataluña (ESP)15:48
67GERTim Gebauer (GER)Stölting17:37
68POLAdam Stachowiak (POL)18:22
69SVKMario Dasko (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
70POLAdrian Kurek (POL)CCC - Polsat - Polkowice18:25
71GERJan Oelerich (GER)Stöltingzt
72POLJaroslaw Rebiewski (POL)Mexllerzt
73BULNikolai Mihailov (BUL)CCC - Polsat - Polkowice18:40
74DENKasper Larsen Schjønnemann (DEN)Riwal18:57
75ITANicola Martinello (ITA)19:51
76POLSzymon Biel (POL)20:08
77POLMarcin Bijak (POL)zt
78POLPiotr Skrzeszewski (POL)21:07
79BELKenneth Van Compernolle (BEL)zt
80GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg22:27
81GERFranz Schiewer (GER)LKT Team Brandenburg22:42
82SRBMarko Polumirac (SRB)29:08
83POLGrzegorz Haba (POL)33:50
84CZEJan Svorada (CZE)Bauknecht - Author34:10
85DENKasper Linde Jorgensen (DEN)Riwalzt
86POLKarol Kucieba (POL)34:32
87GERRobert Kessler (GER)LKT Team Brandenburg38:37
88NORThomas Nesset Brahushi (NOR)Ringeriks - Kraft40:33

Etappe 1 - Miechów Rynek - Trzebinia Rynek - 137 km - 12 Juni 2014Sprint


1POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowice3:10:30
2ITARiccardo Bolzan (ITA)zt
3POLBlazej Janiaczyk (POL)BDC - Marcpolzt
4GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
5UKRVitaliy Buts (UKR)Kolsszt
6DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwalzt
7POLTomasz Smolen (POL)zt
8POLPatryk Stosz (POL)zt
9POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Bauknecht - Authorzt
10POLGrzegorz Haba (POL)zt
11GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburgzt
12POLMichal Paluta (POL)zt
13LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfinzt
14POLMateusz Nowaczek (POL)zt
15GERMaximilian Werda (GER)Stöltingzt
16CZEJirí Polnický (CZE)Bauknecht - Authorzt
17SWEMichael Olsson (SWE)Ringeriks - Kraftzt
18POLPawel Cieslik (POL)Bauknecht - Authorzt
19POLLukasz Bodnar (POL)Active Jetzt
20POLJakub Kaczmarek (POL)zt
21ESTPeeter Pruus (EST)Rietumu - Delfinzt
22POLSlawomir Kohut (POL)Wibatech - Fuji Zoryzt
23POLMarek Konwa (POL)zt
24POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)zt
25ITANicola Martinello (ITA)zt

Etappe 2 - Niepolomice Rynek - Jodlownik Centrum - 149 km - 13 Juni 2014Sprint


1GERMaximilian Werda (GER)Stölting3:50:04
2ITARiccardo Bolzan (ITA)zt
3POLPawel Franczak (POL)Active Jetzt
4UKRVitaliy Buts (UKR)Kolsszt
5CZEJirí Polnický (CZE)Bauknecht - Authorzt
6POLBartlomiej Matysiak (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
7POLArtur Detko (POL)Mexllerzt
8POLBlazej Janiaczyk (POL)BDC - Marcpolzt
9SWEMichael Olsson (SWE)Ringeriks - Kraftzt
10LATAndris Smirnovs (LAT)Rietumu - Delfinzt
11POLJaroslaw Rebiewski (POL)Mexllerzt
12SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
13MDAOleg Berdos (MDA)Tusnadzt
14POLMichal Kasperek (POL)zt
15ITAMatteo Marcolin (ITA)zt
16POLPawel Cieslik (POL)Bauknecht - Authorzt
17POLPiotr Skarzynski (POL)zt
18POLMichal Podlaski (POL)Active Jetzt
19POLEmanuel Piaskowy (POL)Active Jetzt
20CZETomás Buchácek (CZE)Bauknecht - Authorzt
21POLSlawomir Kohut (POL)Wibatech - Fuji Zoryzt
22POLWojciech Halejak (POL)Mexllerzt
23POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
24POLMariusz Witecki (POL)Mexllerzt
25GERThomas Koep (GER)Stöltingzt

Etappe 3 - Muszyna Zapopradzie -Stary Sacz Rynek - 145 km - 14 Juni 2014Ontsnapping


1GERMaximilian Werda (GER)Stölting3:48:55
2POLPawel Bernas (POL)BDC - Marcpolzt
3POLPawel Cieslik (POL)Bauknecht - Author0:03
4ITARiccardo Bolzan (ITA)0:17
5POLBlazej Janiaczyk (POL)BDC - Marcpolzt
6POLPrzemyslaw Sobieraj (POL)zt
7POLArtur Detko (POL)Mexllerzt
8DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwalzt
9CZETomás Buchácek (CZE)Bauknecht - Authorzt
10POLWojciech Migdal (POL)zt
11POLSlawomir Kohut (POL)Wibatech - Fuji Zoryzt
12POLKamil Gradek (POL)BDC - Marcpolzt
13GERJonas Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
14POLJakub Foltyn (POL)zt
15POLPawel Franczak (POL)Active Jetzt
16POLJakub Kaczmarek (POL)zt
17SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
18UKRDmytro Krivtsov (UKR)zt
19POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Bauknecht - Authorzt
20SWEMichael Olsson (SWE)Ringeriks - Kraftzt
21SVKMatej Jurco (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
22POLTomasz Kiendys (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
23POLKrzysztof Tracz (POL)Wibatech - Fuji Zoryzt
24POLMichal Podlaski (POL)Active Jetzt
25CZEJirí Polnický (CZE)Bauknecht - Authorzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden