De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Skoda-Tour de Luxembourg - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Skoda-Tour de Luxembourg - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Luxemburg

Uitslagen 2014

Skoda-Tour de Luxembourg 2014

LuxemburgLuxemburg - 4 Juni 2014 - 8 Juni 2014


Algemeen klassement - 8 Juni 2014


1DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank17:59:04
2LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Wanty - Groupe Gobert0:19
3DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:20
4FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:21
5RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelo0:26
6GERSilvio Herklotz (GER)Stölting0:35
7FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:43
8BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie - Bruxelles0:48
9LUXFränk Schleck (LUX)Trek Factory Racing0:56
10BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:01
11ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubekazt
12LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard Pro Cycling1:04
13DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Differdange - Lösch1:06
14COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombiazt
15NORVegard Breen (NOR)Lotto - Belisol1:24
16LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubeka1:30
17COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia1:36
18GERChristian Mager (GER)Stölting1:39
19ITAFabio Taborre (ITA)Neri Sottoli1:44
20FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Lösch1:54
21RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelo1:56
22LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch2:15
23BELMaxime Anciaux (BEL)Wallonie - Bruxelles2:22
24GERThomas Koep (GER)Stölting2:30
25RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank2:38
26SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:03
27ITACorrado Lampa (ITA)Differdange - Lösch3:23
28BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:24
29GERLinus Gerdemann (GER)MTN - Qhubeka4:15
30RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubeka4:29
31RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka4:39
32LUXTom Thill (LUX)Leopard Pro Cycling4:59
33RUSAndrey Solomennikov (RUS)Rusvelo5:35
34RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelo5:50
35BELLaurens De Vreese (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:56
36BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelles5:58
37BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Belisol6:10
38BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Belisol6:21
39LUXLaurent Didier (LUX)Trek Factory Racing6:29
40GERAndré Greipel (GER)Lotto - Belisol6:34
41RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelo6:36
42COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)Team Colombia7:05
43SUIMirco Saggiorato (SUI)Stölting7:13
44NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Belisol8:52
45BELDennis Coenen (BEL)Leopard Pro Cycling9:55
46RSAJay Robert Thomson (RSA)MTN - Qhubeka10:19
47BELEdwig Cammaerts (BEL)Cofidis, Solutions Crédits10:42
48BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Lösch11:57
49RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelo12:23
50LUXAndy Schleck (LUX)Trek Factory Racing14:53
51COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)Team Colombia14:56
52GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Belisol15:17
53BELGregory Habeaux (BEL)Wanty - Groupe Gobert15:26
54SUIGrégory Rast (SUI)Trek Factory Racing18:16
55LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard Pro Cycling18:17
56BELQuentin Bertholet (BEL)Wallonie - Bruxelles18:45
57BELTom Dernies (BEL)Wallonie - Bruxelles19:13
58BELBoris Dron (BEL)Wallonie - Bruxelles20:00
59FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis, Solutions Crédits20:11
60DENPatrick Olesen (DEN)Leopard Pro Cycling21:02
61GERMatthias Plarre (GER)Leopard Pro Cycling25:55
62BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert26:01
63LUXPit Schlechter (LUX)Leopard Pro Cycling29:51
64GERPhil Bauhaus (GER)Stölting37:57

Proloog - Luxembourg - Luxembourg - 2,55 km - 4 Juni 2014Individuele Tijdrit


1NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racing03:58
2LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Wanty - Groupe Gobert0:03
3LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard Pro Cycling0:04
4FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:07
5FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:11
6GERSilvio Herklotz (GER)Stölting0:12
7GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Belisol0:13
8DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
9ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
10RUSAndrey Solomennikov (RUS)Rusvelo0:14
11BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelles0:15
12BELSean De Bie (BEL)Lotto - Belisol0:17
13FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:18
14RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelo0:19
15SUIGrégory Rast (SUI)Trek Factory Racingzt
16PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Trek Factory Racing0:20
17NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Belisolzt
18FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
19GERNils Politt (GER)Stöltingzt
20BELDennis Coenen (BEL)Leopard Pro Cycling0:21
21GERChristian Mager (GER)Stöltingzt
22BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie - Bruxelles0:22
23LUXTom Thill (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
24COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Team Colombiazt
25LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubekazt
26DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
27BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Neri Sottoli0:23
28NORVegard Breen (NOR)Lotto - Belisolzt
29ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottoli0:24
30BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
31GERJuriy Vasyliv (GER)Stöltingzt
32BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:25
33LUXFränk Schleck (LUX)Trek Factory Racingzt
34GERAndré Greipel (GER)Lotto - Belisolzt
35BELLaurens De Vreese (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:26

Etappe 1 - Luxembourg - Hesperange - 172,6 km - 5 Juni 2014Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Lotto - Belisol4:34:03
2DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
3NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
4LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Wanty - Groupe Gobertzt
5NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Belisolzt
6GERPhil Bauhaus (GER)Stöltingzt
7BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racingzt
8FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
9LUXKevin Feiereisen (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
10ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Differdange - Löschzt
11RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelozt
12FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Löschzt
13GERLinus Gerdemann (GER)MTN - Qhubekazt
14BELLaurens De Vreese (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
15BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
16BELFlorent Mottet (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
17GERAndreas Stauff (GER)MTN - Qhubekazt
18FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
19ITAMirko Selvaggi (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
20LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Löschzt
21FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
22GERChristian Mager (GER)Stöltingzt
23BELEdwig Cammaerts (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
24DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Differdange - Löschzt
25BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Neri Sottolizt
26BELDennis Coenen (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
27BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
28BELJulien Stassen (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
29SUIGrégory Rast (SUI)Trek Factory Racingzt
30LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
31BELJan Ghyselinck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
32RSAJay Robert Thomson (RSA)MTN - Qhubekazt
33BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
34FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
35COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Team Colombiazt

Etappe 2 - Rosport - Schifflange - 157,4 km - 6 Juni 2014Ontsnapping


1DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank3:48:49
2RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelozt
3LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Wanty - Groupe Gobertzt
4GERSilvio Herklotz (GER)Stöltingzt
5FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
6DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
7DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Differdange - Lösch0:04
8BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
9BELEdwig Cammaerts (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
10FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
11FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:07
12ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
13RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelo0:08
14BELDennis Coenen (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
15BELLaurens De Vreese (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
16BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
17BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
18BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
19LUXFränk Schleck (LUX)Trek Factory Racingzt
20LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Löschzt
21FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
22LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
23COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombiazt
24FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Lösch0:12
25ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
26ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubeka0:17
27COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombiazt
28GERChristian Mager (GER)Stöltingzt
29ITAFabio Taborre (ITA)Neri Sottolizt
30GERThomas Koep (GER)Stölting0:23
31BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Neri Sottolizt
32NORVegard Breen (NOR)Lotto - Belisol0:25
33LUXTom Thill (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
34LUXLaurent Didier (LUX)Trek Factory Racing0:31
35BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Löschzt

Etappe 3 - Eschweiler - Differdange - 205,8 km - 7 Juni 2014Ontsnapping


1DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank5:27:10
2FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
3RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelozt
4SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
5RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
6DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:18
7LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Wanty - Groupe Gobertzt
8GERLinus Gerdemann (GER)MTN - Qhubekazt
9DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Differdange - Löschzt
10COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
11GERChristian Mager (GER)Stöltingzt
12ITAFabio Taborre (ITA)Neri Sottolizt
13BELMaxime Anciaux (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
14BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
15BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Belisolzt
16LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
17LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubekazt
18ITACorrado Lampa (ITA)Differdange - Löschzt
19LUXFränk Schleck (LUX)Trek Factory Racingzt
20RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
21COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombiazt
22BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
23RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
24GERSilvio Herklotz (GER)Stöltingzt
25RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
26FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
27NORVegard Breen (NOR)Lotto - Belisolzt
28COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombiazt
29ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubekazt
30ITALuigi Miletta (ITA)Neri Sottolizt
31GERThomas Koep (GER)Stöltingzt
32RUSAndrey Solomennikov (RUS)Rusvelozt
33RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelozt
34NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Belisol1:00
35FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Lösch1:03
36LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Löschzt
37BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
38RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubekazt
39SUIMirco Saggiorato (SUI)Stöltingzt
40ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:08

Etappe 4 - Mersch - Luxembourg - 168,2 km - 8 Juni 2014Ontsnapping


1GERAndré Greipel (GER)Lotto - Belisol4:04:54
2DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:14
3ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)MTN - Qhubekazt
4FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
5GERSilvio Herklotz (GER)Stöltingzt
6BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
7DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
8LUXFränk Schleck (LUX)Trek Factory Racingzt
9RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelozt
10BELLaurent Evrard (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
11LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Wanty - Groupe Gobertzt
12BELMaxime Anciaux (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
13FRARomain Hardy (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
14COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombiazt
15LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
16FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Löschzt
17DOMDiego Milán Jiménez (DOM)Differdange - Löschzt
18BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:28
19LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubekazt
20NORVegard Breen (NOR)Lotto - Belisolzt
21RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
22COLJarlinson Pantano Gomez (COL)Team Colombia0:39
23LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch0:41
24ITAFabio Taborre (ITA)Neri Sottoli0:46
25BELDennis Coenen (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
26GERChristian Mager (GER)Stölting0:52
27GERThomas Koep (GER)Stölting1:08
28RUSIvan Rovny (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
29BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Belisol1:12
30BELLaurens De Vreese (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:17
31ITACorrado Lampa (ITA)Differdange - Lösch1:33
32SUIOliver Zaugg (SUI)Saxo Bank - Tinkoff Bank1:37
33RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
34RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubekazt
35GERLinus Gerdemann (GER)MTN - Qhubeka2:11
36BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Lösch2:20
37LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard Pro Cycling2:25
38RUSIvan Balykin (RUS)Rusvelozt
39LUXTom Thill (LUX)Leopard Pro Cycling2:30
40COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)Team Colombia2:38

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden